Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

  • Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Estonian Translation Thread

Numbrid enokiani keeles:
0= T
1= L, EL, ELO, LA, LI, LIL
2= V, VI,
3= D, R
4= S, ES
5= O
6= N, NORZ
7= Q
8= P
9= M, EM
10= X

12= OS
19= AF
22= OP
24= OL
26= OX
28= OB, NI
31= GA
33= PD, DP
42= VX

456= CLA

1000= MATB
1636= QUAR
3663= MIAN
5678= DAOX
6332= ERAN
6739= DARG
7336= TAXS
7699= ACAM
8763= EMOD
9639= MAPM
9996= CIAL
69636= PEOAL, SOBA
 
"ISIS" ja sellega seotud terroristlikud rühmitused on loodut ja juhitud juutide poolt!

Terroristlik rühmitus, mida tuntakse "ISIS"-e nime all, on viimasel ajal jõudnud pealkirjadesse, kuid väga vähesed teavad tõde selle pahatahtliku organisatsiooni kohta - nimelt, et see ei ole midagi muud kui vale kattevari ja organiseeritud programm mittejuudi inimeste hävitamiseks.

Islami programm ise on juutide juhitud asi, mille eesmärk on orjastada idapoolsed mittejuutidest inimesed - nagu võib näha järgmistest artiklitest:
https://exposingthelieofislam.wordpress.com/islam-doctrine-of-submission-and-slavery/
https://exposingthelieofislam.wordpress.com/judaism-christianity-and-islam-the-false-trinity-fighting-amongst-these-programs-is-all-a-facade/
Selles artiklis püütakse tõestada, et "ISIS" on järjekordne vale, mille eesmärgiks on läänemaailma mittejuutide pööramine idapoolsete mittejuutide vastu.

Miks (tegelikult) kasutatakse Egiptuse jumalanna nime?

"ISIS" tähendab väidetavalt "Islamiriik Iraagis ja Süürias". Vähemalt on see nende esitatav väliskuju. Teisalt on olemas võimas alateadlik seos, mida selle programmi loojad ära kasutavad. Nagu on öelnud paljud, kes näevad sellest rühmitusest läbi, MIKS ARAABLASED KASUTAVAD INGLISEKEELSEID VÄLJENDEID? See on seosetu ning see on esimene häirekell, mis annab märku, et "ISIS" ei ole araabia päritolu.

Edasise uurimise käigus selgub, et akronüümi "ISIS" on tegelikult pikka aega kasutanud Iisraeli salajane luuregrupp Mossad ja seda on nüüd taaskasutatud, et nimetada juutide juhitud terrorirühmitust. Vaadake seda:

Israeli Secret Intelligence Service.
Iga sõna esimene täht pealkirjas moodustab ISIS-e ja seda rühmitust on selle loomisest saadik lühidalt tuntud kui ISIS-t. Tegelikult on juudid need, kes juba ammu kasutavad oma terrorirühmituste jaoks nime Isis.

Miks see siis nii on?

Inimkonna (mittejuudi inimeste) algne religioon on Vana Paganlus. Lisateavet selle kohta leiate järgmistelt linkidelt: https://exposingthelieofislam.wordpress.com/iblis-and-the-djinn-the-original-gods/ https://exposingthelieofislam.wordpress.com/islamic-symbols-stolen-from-ancient-paganism-4/ https://exposingthelieofislam.wordpress.com/judaism-christianity-and-islam-the-false-trinity-fighting-amongst-these-programs-is-all-a-facade/ http://see_the_truth.webs.com/

Kuna meil, mittjuutidel, on tugev alateadlik side oma algsete paganlike juurtega, oli vaenlasel võimatu paganlust täielikult välja juurida. Seega varastasid nad selle asemel kõike, alates meie Vaimulikest Allegooriatest kuni meie pühade tavade, templite, meie Jumalate nimede ja tiitliteni välja. Enne kui nad neid väänasid, rikkusid ja asendasid nad need oma juudi saastaga ja seejärel pöörasid need meie vastu orjastamise tööriistadeks. Need sidemed, mis meil ikka veel on, võimaldavad vaenlasel ka meie mittejuutidest inimeste alateadvust kasutada, ammutades sellest võimsat energiat ja kasutades seda enda jaoks. Nad teavad täpselt, kuidas seda ära kasutada. Põhimõtteliselt ei ole nad mitte ainult varastanud meilt kõike, vaid nad on seejärel pannud selle, mida nad varastasid, meie vastu töötama. See on tavaline tava nii kristluse kui ka islami vaenlase programmides.

Nime ISIS kasutamine, lisaks sellele, et see on akronüüm, on veel üks näide sellest. Nagu enamik inimesi teab, on Isis võimsa Egiptuse jumalanna nimi. Isis kannab ka nimesid Inanna, Ishtar, Ostara, Astarte, Aphrodite, Al-Uzza, ASTAROTH jne. Isis on iidne jumalanna, kes ulatub tagasi inimkonna algusaegadesse, olles meie kõrval meie sünnist saadik. Kuna Isis on viljakuse, emaduse, kevade, sõja, ilu, hinge jumaliku naiselikkuse, seksuaalse ja romantilise armastuse ning teiste meie elu väga võimsate aspektide jumalanna, on mälestus temast sügaval meie alateadvuses.

Vaenlane on kasutanud seda nime selleks, et kasutada suurt hulka võimsat alateadlikku energiat, mida nad on püüdnud meie vastu suunata. Samal ajal on see selle Vanale Jumalannale rüvetamine ja löök näkku. Asjaolu, et nad on kasutanud seda nime oma "akronüümiks", ei ole juhus.

Mis on "ISISe" tegelik eesmärk?

Kõik teavad, mida "ISIS" ütleb, et nende eesmärk on - luua islamiriik. (Palun pidage meeles, et islam on vaid üks juudi programm. Vt ülaltoodud lingid). Kuid nende tegelik eesmärk on palju sügavam ja hõlmab palju mõlema poolega manipuleerimist.

Nad kontrollivad nii terrorirühmitust "ISIS" kui ka selle väidetavat opositsiooni. Eesmärk on jätta neile, kes on muidu teadmatuses, mulje, et nad võitlevad välisvaenlasest terroristi vastu. Tegelikkuses on tegemist hiiglasliku illusiooniga. Välisvaenlastest terroristi ei ole olemas. On ainult nende valeriühmitus, mis on vaid nende endi haru.

Mida nad on teinud? Nad on süüdistanud selle terrorirühmituse loomises ja tegevuses mittejuutidest araablasi, pöörates maailma tähelepanu ära endalt ja suunates selle teise rühma peale. See on neile mugav, sest see äratab viha ja raevu meie mittejuutidest inimeste seas, selle asemel, et suunata see viha ja raev tegeliku vaenlase vastu. Samal ajal kui meie omavahel võitleme, võivad nad vabalt jätkata nii nagu neile meeldib. Nende eesmärk on meid seestpoolt hävitada. Miks nad peaksid ise oma käed määrima ja meid tapma, kui nad saavad meid veenda seda tööd nende eest tegema? Nii on palju lihtsam. Nad tahavad, et me teeksime nende räpase töö, tekitades meie seas viha ja vaenu. See annab neile suurepärase võimaluse tegutseda meie enda hävitamiseks MEIE ENDA TOETUSEGA ja meie enda sõduritega. Nende töö on tehtud lihtsaks.

90% läänemaailmast karjub "võitle araablaste vastu", sest neid on petetud uskuma, et terrorirünnakud on araablaste tehtud, samal ajal kui juudid löövad pea püsti ja ütlevad rõõmsalt "meie aitame teid". Veel parem, toetage meid, liituge meie armeega ja me läheme koos nende vastu sõtta ja hävitame nad lõplikult". Niisiis, teil on mittejuudid, keda kihutatakse teiste mittejuutide hävitamiseks, samal ajal kui juudid naeravad nende saavutuste üle. See on pehmelt öeldes kurb olukord.

"ISISe" loomisel on veel üks põhieesmärk. See on saada toetust iisraellaste sõjale Lähis-Ida mittejuutidest elanike vastu, et nad saaksid selle maa hõlpsasti üle võtta. Nad on juba ammu tunginud Palestiinasse ja Gaza sektorisse, ajades meie idapoolsed mittejuutidest kolleegid oma kodudest ja maalt, millel nad on sajandeid tööd teinud, välja. Maast, mis kuulub õigusega neile kui algsetele MITTEJUUTIDEST elanikele.

See kõik on propaganda.

Siin on huvitav tsitaat ühelt endiselt USA julgeolekuagendilt: "Ainus lahendus juudiriigi kaitseks "on luua vaenlane selle piiride lähedale". Pigem vaenlase illusioon. http://www.globalresearch.ca/isis-leader-abu-bakr-al-baghdadi-trained-by-israeli-mossad-nsa-documents-reveal/5391593

"ISISe" tippjuhid on kõik verelt juudid.

Mõnele võib olla šokk, et "ISISe" asutaja on tegelikult Iisraeli kodanik, kellel on juudi vanemad ja esivanemad ning kes tegutseb juudi "mossadis". Abu Bakr Al Baghdadi on tegelikult Iisraeli kodanik ja mossadi salaagent Simon Elliot. Selle kohta on sõna otseses mõttes hulgaliselt tõendeid, kui keegi teeb vajalikud uuringud, hoolimata sellest, et seda on peavoolumeedias ägedalt maha vaikitud.

http://topinfopost.com/2014/08/08/isis-leader-al-baghdadi-is-a-jewish-mossad-agent-french-reports

*Märkus - ülaltoodud link toetab islami programmi. Selleks, et olla täiesti teadlik ja vabaneda täielikult sellest lõksust, millesse juudid teid on pannud, peate mõistma, et islam ise on vaid üks juudi suitsukate. Veel üks meie paganliku rahva hävitamise programm. Palun lugege kogu islamit paljastava veebilehe sisu.

Lisaks Simon Elliotile on veel palju teisi "ISISe" agente ja nendega seotud juudi juhitud terrorirühmitustes osalejaid, kelle tegelikud nimed tõestavad, et nad on juudi päritolu. "Adam Gadahn" on tegelikult Adam Pearlman, ADLi liige. Tema juudi päritolu on hästi dokumenteeritud. Siin on väljavõte Wikipediast: "Gadahni juudi isapoolne vanaisa Carl Pearlman oli tuntud uroloog ja kuulus Anti-Defamation League'i juhatusse. Gadahni sõnul oli tema vanaisa "innukas Iisraeli toetaja"." Selliseid näiteid on veel palju. Video, mille ma allpool lingi annan, on väga huvitav tõendamaks, et "ISIS" on juutide poolt juhitud. Taas kord sisaldab see video moonutatud teavet. Vaadake seda hoolikalt ja kasutage oma otsustusvõimet.

http://www.youtube.com/watch?v=CuRot1mvC9k

Kui te uurite, siis on selle kohta palju rohkem tõendeid.

Seega tekib küsimus, miks on kõik väidetavalt araabia terroristliku rühmituse juhid tegelikult juudid verelt? Vastus on- see ei ole üldse araablaste juhitud terroriorganisatsioon- vaid juudi illusioon, mille eesmärk on julgustada mittejuutidest inimeste hävitamist. Ei ole kahtlust, et selle operatsiooni taga on juudid, sest nad on tabatud otse teolt. Need on nende agendid, kes selle lõid, nende agendid, kes seda juhivad, nende agendid, kes selle ideed propageerivad ja nende agendid, kes teesklevad, et nad on selle vastu. See kõik on algusest lõpuni nende teha.

See link mainib ka seda, kuidas ADL võttis kontrolli Ameerika neonatsistlike liikumiste üle neid esile tõstes.

Siin on veel üks link, mida võiks uurida: http://wideawakegentile.wordpress.com/2014/03/19/adam-pearlman-head-joo-of-the-almossciada/

*Märkus - nad räägivad "judaismist islami usku pöördumisest". See on tegelikult võimatu, sest judaism ja islam on sisimas üks ja seesama. Kasutage oma mõistust, et näha läbi illusiooni!!! Lõpetuseks, on üsna ilmne, et need terroristlikud organisatsioonid on suitsukatted, mida kasutatakse selleks, et pöörata mittejuudid mittejuutide vastu ja edendada juudi ülemvõimu.

Mittejuudid ärgake üles!!!

Alljärgnev on väga informatiivne artikkel, mille on kirjutanud ülempreester Mageson. See sisaldab palju teavet islamiriigi kohta. Palun lugege tähelepanelikult."Islamiriik tuli suures osas välja Süüria konfliktist ja see konflikt võimaldas neil tõusta sinna, kus nad praegu on. Enamik Süürias võitlevatest mässuliste rühmitustest on Washingtoni, Iisraeli ja Saudi Araabia kolmikvõimu käsilased. Mässajad on peamiselt välismaa võitlejad, keda koolitatakse välja Jordaanias ja viiakse üle piiri. Iisrael on aidanud mässuliste käsundusüksusi, andes neile laagreid, haiglaid Golani kõrgendikul ja relvastades neid. Samuti aidates neid õhurünnakutega Süüria vägede vastu oma õhujõududega. Juba 13. aasta kevadel kasutas Iisrael Damaskuse vastu väikesemahulist taktikalist juudi biorelva selle eesmärgi raames.

Juudi neokonservatiivid määrasid Iraagile sihipärase poliitika, mis tegi kõik võimaliku, et luua korrumpeerunud, tagurlik ja nõrk uus Iraak ja suruda see destabiliseeritud olekusse. See poliitika pani inimesi väga imestama. See ei olnud ebakompetentsus, see oli sihipärane. Plaan Iraagi jaoks oli algusest peale tema kui riigi lõplik lagunemine. Juudid ei näinud kogu seda vaeva selleks et pidada kaks sõda Iraagi vastu ning et seejärel ehitada see ümber võimsaks riigiks, mis võiks nende vastu pöörduda. Loomulikult rääkisid nad palju jama juttu Iraagi vabastamisest ja selle piiramisest ja ülesehitamisest. See kõik on jama. Osa sellest plaanist oli see, et panna võimule šiiade domineeriv, korrumpeerunud valitsus, mis surus sunniite üha enam maha. See oli praeguse olukorra ja Islamiriigi võimuletuleku jaoks otsustava tähtsusega. See on nüüd ka sunniitide vabastusliikumine.

Süüria ja Iraagi riigipiirid on samuti kunstlikud, need lõid britid pärast piirkonna võtmist osmanitelt. Nad ei võtnud kunagi arvesse hõimu- ja etnilisi piirkondi. Iraagis olid alati sunniidid, šiiidid ja kurdid ning nad ei ole kunagi üksteisele meeldinud. Nii et paneme kümme aastat suurt destabiliseerimist, etnilist vaenulikkust ja juutide kontrollitud lääneriikide sekkumist, nagu näiteks varisõjad Süürias ja Liibüas. See oli vaid aja küsimus, millal midagi Islamiriigi sarnast juhtub.

Islamiriik astub vastu Iisraeli peamistele organiseeritud vaenlastele Lähis-Idas. Šiiaväele. Assad on šiiit, nii ka tema liitlased Jumala Parteis Liibanonis, mis on Iisraeli kaks korda võitnud, ja nii ka Teheran. Islamiriigi missioon on kogu šiiamaailma hävitamine. Ka juudid tahavad Baathismi kadumist. See on üks ideoloogia, mis oli kaasaegsete ühtsete Araabia rahvusriikide loomiseks, mis on Iisraeli teel ees. Süüria on viimane allesjäänud Baathistlik riik. Liibüa oli samuti moderniseeritud, progressiivne riik. Ma lugesin Gaddafi rohelist raamatut, see oli hästi tehtud raamat, mis kirjeldas Liibüa sotsiaalset, majanduslikku ja poliitilist paradigmat. Kirjutasin minevikus artikli Liibüast ja sellest, miks juudid selle hävitasid. Gaddafi oli hea mees ja moraalne juht, kes riskis oma eluga, et tõsta oma rahvas sõna otseses mõttes pimedast ajastust välja uude, peaaegu utoopilisse ühiskonda. Ta ei väärinud surma nii, nagu ta suri. Tuhanded tema inimesed surid selle Liibüa eest võideldes juudi käsilaste vastu, kes on hävitanud riigi ja viinud selle barbaarsesse seisundisse. Täpselt nagu on plaanis Süüria jaoks.

Islamiriik näib ka olevat kasulik Iisraelile, hävitades Iraagi ja jagades selle riigiks, kus sunniidid, kurdid ja šiiidid on pidevas sõjas. Bagdad oli niikuinii Teheranile liiga lähedale jõudmas. Minu arvates oli Islamiriik, nagu öeldud, viimases faasis, et saada püsivaks armeeks ja luua riik, mis püsib. See paneb Lähis-Ida islamimaailma aastakümneid kestvasse katkematusse sõtta. Loomulikult võivad juudid sellele kaasa aidata rahastamise ja relvadega. See toob kaasa selle, mida nad tahtsid. Islamiriik annab neile ka lõputu propaganda ja ettekäände edasiseks Lääne sõjaliseks sekkumiseks, mis on Washingtoni uus retoorika. Mõelge ka valelippudele nagu 911. Nad võivad igal ajal, kui nad tahavad, korraldada veel ühe ja süüdistada Islamiriiki.

Nii et kui Islamiriik ei ole loodud Iisraeli poolt, siis see on ikkagi kasulik Iisraeli agendale.

Kuid see võib olla lõpu toomine. Minu arvates on olukord Iraagis ajanud Bagdadi Teherani käte vahele, sest neil on vaja oma šiiitlikku liitlast, et kaitsta Lõuna-Iraaki, mis on šiiitlik, Islamiriigi eest. Teheran on juba saatnud vägesid. Kui Islamiriik saab piisavalt võimsaks ja Assadi Süüria läheb alla ja see toob kaasa massilise etnilise puhastuse šiiitide ja teiste mittesuuniitide elanikkonna seas. Ja jätab Jumala partei üksi radikaalse sunniidi kalifaadi ja Liibanoni sunniidi radikaalide vahele. Mis on nende jaoks ainult aja küsimus. Ja see jätaks Teherani isoleerituks ja kallutaks jõudude tasakaalu, mida nad näivad vajavat, et hoida Iisraeli ja seega Lääne agressiooni nende vastu kontrolli all. Mis tähendab, et Teheranile oleks see lõpp. Nende vastu suunatud majandussanktsioonide kogumise ja pideva sõjategevusega Islamiriigiga, mis oleks selleks ajaks suur fanaatikute alaline armee, kellel on lõputu džihaad meeles. Kes on vandunud ka Iraani vallutama. Mõelge, kui verine oli Iraagi-Iraani sõda. See sõda oli juudi-lääne, kes kasutas Iraaki Iraani vastu sateliitriigina. Milline oleks veel üks voor Islamiriigiga. Eelmine sõda on ikka veel tugevalt iraanlaste rahva teadvuses. See oli laastav.

Võib-olla vaadates šiiamaailma võimalikku lõppu ja peaaegu väljasuremist. Võib-olla otsustavad Damaskus, Teheran ja Jumala partei lihtsalt vallandada kõik, mis neil on, Saudi Araabia ja Iisraeli vastu, mis on nende kaks peamist tugipunkti Lähis-Ida sõjas. Ma usun, et olukord Lähis-Idas on võib-olla lõplikult jõudnud punkti, kust pole enam tagasipöördumist. Kui see juhtub, siis kasutab Iisrael oma Sampson-võimalust, võib-olla mitte ainult Lähis-Ida sihtmärkide vastu, vaid nagu nende juhid kiidavad, ka Euroopa sihtmärkide vastu. Juudid on juba praegu massiliselt Euroopat hülgamas. Nende niigi kriminaalselt hullumeelne juhtkond võib näha Iisraeli lõppu kui lõplikku lõppu ja otsustada kasutada põletatud maa poliitikat vihatud mittejuutide suhtes üldiselt.

Suur tegur on see, et Aabrahamlased usuvad, et selles piirkonnas peab toimuma ülemaailmne sõda, et tuua maailma lõpp ja nende jumala tagasitulek. Sadade miljonite inimeste kollektiivse alateadvuse jõud sajandite jooksul valatud psüühiline energia ja inimeste hulk, kes on proovinud seda programmi kõrgeimatel kontroll- ja rahvusvahelistel võimutasanditel, võib selle reaalsuseks teha.


http://www.voltairenet.org/article185085.html

John McCain, "araabia kevade" dirigent ja kalif

Thierry Meyssan

Kõik on märganud nende vastuolu, kes hiljuti iseloomustasid Islami Emiraati kui "vabadusvõitlejaid" Süürias ja kes täna on nördinud selle kuritarvituste pärast Iraagis. Aga kui see kõne on iseenesest ebajärjekindel, siis strateegilises plaanis on see täiesti mõistlik: samad isikud, keda eile esitleti liitlastena, peavad täna olema vaenlased, isegi kui nad on endiselt Washingtoni käsul. Thierry Meyssan paljastab allpool USA poliitikat "Araabia kevade" dirigendi ja kalif Ibrahimi pikaajalise partneri, senaator John McCaini erilise juhtumi kaudu.

Voltaire Network | Damaskus (Süüria) | 18. august 2014
italiano Português Türkçe Deutsch فارسى Español français polski русский Kreeka

Kas Barack Obama ja John McCain on poliitilised vastased, nagu nad väidavad, või töötavad nad koos oma riigi imperialistliku strateegia kallal?
John McCain on tuntud kui vabariiklaste juht ja õnnetu USA 2008. aasta presidendikandidaat. See on, nagu me näeme, ainult tegelik osa tema elulookirjeldusest, mis on kattevarjuks, et viia läbi varjatud tegevusi oma valitsuse nimel.

Kui ma olin Liibüas "Lääne" rünnaku ajal, sain vaadata välisriikide luureteenistuste aruannet. Selles öeldi, et 4. veebruaril 2011 korraldas NATO Kairos kohtumise, et käivitada "araabia kevad" Liibüas ja Süürias. Selle dokumendi kohaselt juhatas kohtumist John McCain. Aruandes kirjeldati üksikasjalikult Liibüa osalejate nimekirja, mille delegatsiooni juhtis tolleaegse valitsuse nr 2 mees Mahmoud Jibril, kes kohtumise alguses vahetas järsku poolt, et saada opositsioonijuhiks eksiilis. Mäletan, et kohal olnud Prantsuse delegaatide hulgas nimetati aruandes Bernard-Henry Lévy'd, kuigi ametlikult ei olnud ta kunagi Prantsusmaa valitsuses ülesandeid täitnud. Sümpoosionil osales ka palju teisi isiksusi, sealhulgas suur delegatsioon välismaal elavaid süürlasi.

Koosoleku järel kutsus salapärane Süüria revolutsioon 2011 Facebooki konto üles meeleavaldustele Damaskuses asuva rahvusnõukogu (Rahvusassamblee) ees 11. veebruaril. Kuigi sellel Facebooki kontol oli sel ajal väidetavalt üle 40 000 jälgija, reageeris selle üleskutsele vaid kümmekond inimest enne fotograafide ja sadade politseinike välgatust. Meeleavaldus lahenes rahulikult ja kokkupõrked algasid Deraas alles rohkem kui kuu aega hiljem. [1]

16. veebruaril 2011 arenes Benghazis käimasolev meeleavaldus Liibüa islami võitlusgrupi [2] liikmete mälestuseks, kes tapeti 1996. aastal Abu Selimi vanglas, tulistamiseks. Järgmisel päeval arenes teine üritus, seekord nende mälestuseks, kes hukkusid Taani konsulaadi ründamisel Muhamedi karikatuuride juhtumi ajal, samuti tulistamiseks. Samal ajal ründasid Liibüa islami võitlusgrupi liikmed, kes tulid Egiptusest ja keda koordineerisid tundmatud kapuutsiga isikud, samaaegselt nelja sõjaväebaasi neljas eri linnas. Pärast kolm päeva kestnud lahinguid ja julmusi algatasid mässajad Tripolitaania [3] vastu Kürenaica ülestõusu; terrorirünnak, mida lääne ajakirjandus esitles ekslikult kui "demokraatlikku revolutsiooni" Muammar el-Qaddafi "režiimi" vastu.

22. veebruaril viibis John McCain Liibanonis. Ta kohtus Saad Hariri partei (Tulevikuliikumine) liikmetega, kellele ta tegi ülesandeks jälgida relvade üleandmist Süüriale parlamendiliikme Okab Sakri ümber [4]. Seejärel kontrollis ta Beirutist lahkudes Süüria piiri ja valitud külasid, sealhulgas Ersalit, mida kasutati tulevases sõjas palgasõdurite toetamiseks.

John McCaini juhitud kohtumised olid selgelt Washingtoni kaua ettevalmistatud plaani käivituspunktiks; plaani, mille kohaselt Ühendkuningriik ja Prantsusmaa ründavad Liibüat ja Süüriat samaaegselt, järgides "tagantjärele juhtimise" doktriini ja 2010. aasta novembris sõlmitud Lancaster House'i lepingu lisa. [5]

Ebaseaduslik reis Süüriasse, aprill 2013

2013. aasta mais suundus senaator John McCain Türgi kaudu ebaseaduslikult Süüriasse Idlebi lähedale, et kohtuda "relvastatud opositsiooni" juhtidega. Tema reis avalikustati alles pärast tagasipöördumist Washingtoni. [6]

Selle liikumise korraldas Süüria hädaolukorra töörühm, mis vastupidiselt oma pealkirjale on sionistlik organisatsioon, mida juhib AIPACi palestiinlasest töötaja [7].

John McCain Süürias. Esiplaanil paremal on Süüria hädaabiüksuse direktor. Ukses, keskel, Mohammad Nour.
Toona avaldatud fotodel on märgata Mohammad Nouri, Põhjatormi brigaadi (Al-Nosra rinde, st al-Qaida Süürias) pressiesindaja, kes röövis ja hoidis Azazis kinni 11 Liibanoni šiiitlikku palverändurit. [8] Küsimusele tema läheduse kohta al-Qaeda röövijatele väitis senaator, et ta ei tunne Mohammad Nouri, kes oli ennast sellele fotole kutsunud.

Juhtum tekitas suurt lärmi ja röövitud palverändurite perekonnad esitasid Liibanoni kohtusüsteemi ees kaebuse senaator McCaini vastu kaasosaluse eest inimröövis. Lõpuks jõuti kokkuleppele ja palverändurid vabastati.

Oletame, et senaator McCain oleks rääkinud tõtt ja et Mohammad Nour oleks teda kuritarvitanud. Tema ebaseadusliku Süüria reisi eesmärk oli kohtuda Vaba Süüria Armee staabiülematega. Tema sõnul koosneb see organisatsioon "eranditult süürlastest", kes võitlevad "oma vabaduse" eest "Alouite diktatuuri" (sic) vastu. Reisi korraldajad avaldasid selle foto, et kinnitada kohtumist.

John McCain ja Vaba Süüria Armee juhid. Vasakul esiplaanil Ibrahim al-Badri, kellega senaator räägib. Kõrval brigaadikindral Salim Idris (prillidega).
Kui näha brigaadikindral Idriss Salemi, Vaba Süüria Armee juhti, siis võib näha ka Ibrahim al-Badri (vasakul esiplaanil), kellega senaator räägib. Üllatusreisilt naastes väitis John McCain, et kõik Vaba Süüria Armee vastutajad on "mõõdukad, keda võib usaldada" (sic).
Pilt
Kuid alates 4. oktoobrist 2011 oli Ibrahim al-Badri (tuntud ka kui Abu Du'a) Ameerika Ühendriikide poolt enim tagaotsitavate viie terroristi nimekirjas (Rewards for Justice). Kuni 10 miljoni dollari suurust preemiat pakuti igaühele, kes aitaks teda tabada. [9] Järgmisel päeval, 5. oktoobril 2011, kanti Ibrahim al-Badri ÜRO sanktsioonide komitee nimekirja kui Al-Qaida liige. [10]

Lisaks lõi Ibrahim al-Badri, keda tuntakse tema nime all Abu Bakr al-Baghdadi, kuu aega enne senaator McCaini vastuvõtmist Iraagi ja Levandi Islamiriigi (EIIL) - ja seejuures kuulus ta endiselt väga "mõõduka" Vaba Süüria Armee staabi koosseisu. Ta võttis enda omaks rünnakud Taji ja Abu Ghraibi vanglatele Iraagis, kust ta aitas 500-1000 džihadisti põgeneda, kes seejärel liitusid tema organisatsiooniga. See rünnak oli koordineeritud teiste peaaegu samaaegsete operatsioonidega kaheksas teises riigis. Iga kord liitusid põgenenud isikud Süürias võitlevate džihadistlike organisatsioonidega. See juhtum on nii kummaline, et Interpol andis välja teate ja palus 190 liikmesriigi abi. [11]
Omalt poolt olen alati öelnud, et tegelikult ei ole mingit vahet Vaba Süüria Armee, Al-Nosra Rinde, Islami Emiraadi jne vahel... Kõik need organisatsioonid koosnevad samadest isikutest, kes vahetavad pidevalt lippu. Kui nad esitlevad end Vaba Süüria Armeena, siis nad lehvivad Prantsuse kolonisatsiooni lippu all ja räägivad ainult "koer Bashari" kukutamisest. Kui nad ütlevad, et nad kuuluvad Al-Nosra rindele, siis kannavad nad al-Qaida lippu ja kuulutavad oma kavatsust levitada islamit maailmas. Lõpuks, kui nad ütlevad, et nad on Islami Emiraat, lehvitavad nad kalifaadi lippu ja teatavad, et nad puhastavad selle piirkonna kõigist uskmatutest. Kuid olenemata sellest, milline on nende silt, jätkavad nad samade kuritegudega: vägistamised, piinamised, mahalöömised, ristilöömised.

Kuid ei senaator McCain ega tema kaaslased Süüria hädaolukorra töörühmast ei esitanud välisministeeriumile nende valduses olevat teavet Ibrahim al-Badri kohta ega palunud tasu. Samuti ei ole nad teavitanud ÜRO terrorismivastast komiteed.

Mitte üheski maailma riigis, olenemata nende poliitilisest süsteemist, ei aktsepteeritaks, et opositsioonijuht on otseses kontaktis ja avalikult sõbralikult seotud väga ohtliku tagaotsitava terroristiga.

Kes siis on senaator McCain?

Kuid John McCain ei ole mitte ainult president Obama poliitilise opositsiooni juht, ta on ka üks tema kõrgemaid ametnikke!

Ta on tegelikult 1993. aasta jaanuarist alates Rahvusvahelise Vabariikliku Instituudi (IRI), NED / CIA vabariikliku haru [12] president. Selle nn "valitsusvälise organisatsiooni" asutas ametlikult president Ronald Reagan, et laiendada teatud CIA tegevusi seoses Briti, Kanada ja Austraalia salateenistustega. Vastupidiselt oma väidetele on see tõepoolest valitsustevaheline agentuur. Selle eelarve on heaks kiidetud kongressi poolt riigisekretäri eelarverivile.

Samuti on see anglosaksi salateenistuste ühisagentuur, sest mitmed maailma riigid keelavad tal igasuguse tegevuse oma territooriumil.

President Hosni Mubaraki kukutamise kavandamises Moslemi Vennaskonna heaks süüdistatuna võtsid kaks Kairos asuva Rahvusvahelise Vabariikliku Instituudi (IRI) töötajat, John Tomlaszewski (teine paremal) ja Sam LaHood (USA-Liibanoni demokraatliku valitsuse transpordiministri Ray LaHoodi poeg) (teine vasakul) varjupaika Ameerika Ühendriikide saatkonnas. Siin on nad koos senaatorite John McCaini ja Lindsey Grahamiga Liibüa ja Süüria "araabia kevade" ettevalmistaval kohtumisel. Veli Mohamed Morsi vabastas nad, kui ta sai presidendiks.
John McCaini poolt välisministeeriumi nimel tehtud sekkumiste nimekiri on muljetavaldav. Ta osales kõigis viimase kahekümne aasta värvilistes revolutsioonides.

Kui tuua vaid mõned näited, siis "demokraatia" nimel valmistas ta ette ebaõnnestunud riigipöörde põhiseadusliku presidendi Hugo Chávezi vastu Venezuelas, [13] põhiseaduslikult valitud presidendi Jean-Bertrand Aristide'i kukutamise Haitil [14], katse kukutada põhiseaduslik president Mwai Kibaki Kenyas [15] ja hiljuti Ukraina põhiseadusliku presidendi Viktor Janukovitši kukutamise.

Kui üks kodanik teeb mis tahes riigis maailmas algatuse teise riigi režiimi kukutamiseks, võib teda hinnata, kui ta on edukas ja uus režiim osutub liitlaseks, kuid ta saab karmilt hukka mõistetud, kui tema algatusel on negatiivsed tagajärjed tema enda riigile. Nüüd, senaator McCaini ei ole kunagi ahistatud tema demokraatiavastase tegevuse tõttu riikides, kus see on ebaõnnestunud ja kes on pöördunud Washingtoni vastu. Näiteks Venezuelas. Seda seetõttu, et Ameerika Ühendriikide jaoks ei ole John McCain mitte reetur, vaid agent.

Ja agent, kellel on parim võimalik katvus: ta on Barack Obama ametlik vastane. Sellisena võib ta reisida kõikjale maailmas (ta on kõige rohkem reisinud USA senaator) ja kohtuda hirmuta kellega iganes ta tahab. Kui tema vestluspartnerid kiidavad Washingtoni poliitika heaks, lubab ta seda jätkata, kui nad selle vastu võitlevad, annab ta vastutuse üle president Obamale.

John McCain oli teadaolevalt viis aastat sõjavangis Vietnamis, kus teda piinati. Ta osales programmis, mille eesmärk ei olnud mitte teabe väljavõtmine, vaid kõnepildi sisendamine. See pidi muutma tema isiksust, et ta teeks avaldusi oma riigi vastu. See programm, mida professor Albert D. Biderman uuris Korea kogemuse põhjal Rand Corporationi jaoks, oli aluseks Dr. Martin Seligmani uuringutele Guantánamos ja mujal [16]. George W. Bushi ajal enam kui 80 000 vangi suhtes rakendatud programm on muutnud paljud neist tõelisteks Washingtoni teenistuses olevateks võitlejateks. John McCain, kes oli Vietnamis murdunud, mõistab seega. Ta teab, kuidas džihadistidega hoolimatult manipuleerida.

Milline on USA strateegia Levandi džihadistide suhtes?

1990. aastal otsustasid Ameerika Ühendriigid hävitada oma endise Iraagi liitlase. Olles president Saddam Husseinile soovitanud, et nad peavad Kuveiti ründamist Iraagi siseasjaks, kasutasid nad seda rünnakut ettekäändena laia koalitsiooni mobiliseerimiseks Iraagi vastu. Kuid NSVLi vastuseisu tõttu ei kukutanud nad režiimi, vaid rahuldusid lennukeelutsooni haldamisega.

2003. aastal ei piisanud Prantsusmaa vastuseisust, et tasakaalustada Iraagi Vabastamise Komitee mõju. Ameerika Ühendriigid ründasid riiki uuesti ja kukutasid seekord president Husseini. Loomulikult oli John McCain selle komitee peamine toetaja. Pärast seda, kui nad andsid aasta jooksul riigi rüüstamise eest hoolitsemise erafirmale [17], üritasid nad Iraaki kolmeks eraldi riigiks jagada, kuid pidid sellest elanikkonna vastupanu tõttu loobuma. Nad üritasid 2007. aastal Bideni-Brownbacki resolutsiooni ümber uuesti, kuid taas ebaõnnestusid. [18] Siit ka praegune strateegia, mis üritab seda saavutada mitteriikliku toimija - Islami Emiraadi - abil.
Pilt

Operatsioon kavandati juba ammu ette, isegi enne John McCaini ja Ibrahim al-Badri kohtumist. Näiteks minu sõprade James ja Joanne Moriarty [19] poolt avaldatud Katari välisministeeriumi sisekirjavahetusest selgub, et 2012. aastal koolitati Katari kulul NATO Liibüas 5000 džihadisti ja samal ajal maksti tulevase kalifa jaoks 2,5 miljonit dollarit.

2014. aasta jaanuaris pidas Ameerika Ühendriikide kongress salajase koosoleku, kus ta hääletas rahvusvahelist õigust rikkudes Al-Nosra Rinde (Al-Qaeda) ja Iraagi ja Levandi Islami Emiraadi rahastamise heakskiitmise poolt kuni 2014. aasta septembrini. [20] Kuigi on ebaselge, mida sellel Briti uudisteagentuuri Reuters [21] poolt avalikustatud kohtumisel tegelikult kokku lepiti ja ükski USA meedia ei julgenud tsensuurist mööda minna, on väga tõenäoline, et seadus sisaldab džihadistide relvastamist ja väljaõpet käsitlevat osa.

Saudi Araabia väitis oma avalik-õiguslikus telekanalis Al-Arabiya, et islami emiraati juhib prints Abdul Rahman al-Faisal, kes on prints Saud al-Faisali (välisminister) ja prints Turki al-Faisali (Saudi Araabia suursaadik Ameerika Ühendriikides ja Ühendkuningriigis) vend [22].

Islami Emiraat kujutab endast uut sammu palgasõdurite maailmas. Erinevalt Afganistanis, Bosnias-Hertsegoviinas ja Tšetšeenias Osama bin Ladeni ümber võidelnud džihaadirühmitustest ei kujuta see endast mitte jääkjõudu, vaid tegelikult omaette armeed. Erinevalt varasematest rühmitustest Iraagis, Liibüas ja Süürias prints Bandar bin Sultani ümber, on nende käsutuses keerukad sideteenistused värbamiseks ja suurtes lääne koolides koolitatud tsiviilametnikud, kes on võimelised koheselt üle võtma territooriumi halduse.

Saudi Araabia ostis uhiuusid Ukraina relvad ja Türgi salateenistused edastasid need Islami Emiraatidele. Lõplikud üksikasjad kooskõlastati Barzani perekonnaga 1. juunil 2014 Ammanis toimunud džihadistlike rühmituste kohtumisel. [23] Islami Emiraadi ja Kurdistani piirkondliku valitsuse ühine rünnak Iraagi vastu algas neli päeva hiljem. Islami Emiraat hõivas riigi sunniitliku osa, samal ajal kui Kurdistani piirkondlik valitsus suurendas oma territooriumi üle 40%. Džihadistide julmuste eest põgenedes lahkusid usuvähemused sunniitide piirkonnast, sillutades teed riigi kolmepoolsele jagamisele.

Saudi Araabia ostis uhiuusi Ukraina relvasid ja Türgi salateenistused edastasid need Islami Emiraatidele. Lõplikud üksikasjad kooskõlastati Barzani perekonnaga 1. juunil 2014 Ammanis toimunud džihadistlike rühmituste kohtumisel. [23] Islami Emiraadi ja Kurdistani piirkondliku valitsuse ühine rünnak Iraagi vastu algas neli päeva hiljem. Islami Emiraat hõivas riigi sunniitliku osa, samal ajal kui Kurdistani piirkondlik valitsus suurendas oma territooriumi üle 40%. Džihadistide julmuste eest põgenedes lahkusid usuvähemused sunniitide piirkonnast, sillutades teed riigi kolmepoolsele jagamisele.

Rikkudes Iraagi ja USA kaitselepingut, ei sekkunud Pentagon ja lubas Islami Emiraatidel jätkata oma vallutusi ja veresaunu. Kuu aega hiljem, kui kurdi Peshmerga piirkondlik valitsus oli võitluseta taandunud ja kui maailma avaliku arvamuse emotsioonid muutusid liiga tugevaks, andis president Obama käsu pommitada mõningaid Islami Emiraadi positsioone. Peakorteri operatsioonide direktori kindral William Mayville'i sõnul on aga "need pommitamised tõenäoliselt ei mõjuta Islami Emiraadi üldist võimekust ja tema tegevust teistes Iraagi või Süüria piirkondades ". [24] Ilmselt ei ole nende eesmärk hävitada džihadistide armee, vaid ainult tagada, et iga mängija ei kattuks määratud territooriumiga. Pealegi on need hetkel sümboolsed ja on hävitanud vaid käputäie sõidukeid. Lõpuks oli Türgi ja Süüria kurdide PKK kurdide sekkumine see, mis peatas Islami Emiraadi edasiliikumise ja avas koridori, mis võimaldas tsiviilisikutel veresauna eest põgeneda.

Islami emiraadi ja selle kaliifi kohta liigub palju desinformatsiooni. Ajaleht Gulf Daily News väitis, et Edward Snowden on teinud selle kohta paljastusi. [25] Pärast kontrollimist ei avaldanud endine USA spioon aga midagi selle kohta. Gulf Daily News ilmub Bahreinis, mis on Saudi Araabia vägede poolt okupeeritud riik. Artikli eesmärk on vabastada ainult Saudi Araabia ja prints Abdul Rahman al-Faisal oma vastutusest.

Islami emiraat on võrreldav Euroopa kuueteistkümnenda sajandi palgaarmeedega. Nad pidasid ususõdu neile palka maksnud isandate nimel, mõnikord ühes, mõnikord teises laagris. Kaliif Ibrahim on kaasaegne kondoteerija. Kuigi ta allub prints Abdul Rahmanile (Sudeirise klanni liige), ei oleks üllatav, kui ta jätkaks oma eepost Saudi Araabias (pärast lühikest kõrvalepõike Liibanonis või Kuveidis) ja määraks kuningliku troonipärimuse Sudeirise klanni kasuks prints Mithabile (kuningas Abdullahi poeg, mitte vend).

John McCain ja kaliif

Ibrahim al-Badri, tuntud ka kui Abu Du'a, tuntud ka kui Abu Bakr al-Baghdadi, ehk kaliif Ibrahim, prints Abdul Rahman al-Faisali palgasõdur, keda rahastavad Saudi Araabia, Katar ja Ameerika Ühendriigid. Ta võib toime panna kõik õudused, mis on Genfi konventsioonidega riikidele keelatud.
Oma ajakirja viimases numbris pühendas Islami Emiraat kaks lehekülge senaator John McCaini hukkamõistmisele kui "vaenlasele" ja "topeltpetturile", meenutades tema toetust USA sissetungile Iraaki. Et see süüdistus ei jääks Ameerika Ühendriikides teadmata, avaldas senaator kohe avalduse, milles nimetas Emiraati "maailma kõige ohtlikumaks islamistlikuks terrorirühmituseks" [26].

See poleemika on vaid selleks, et juhtida tähelepanu kõrvale. Seda tahaks uskuda ... kui ei oleks see foto 2013. aasta maist.

Thierry Meyssan

[1] Me edastasime pressiteateid, milles kinnitati, et Deraas toimunud meeleavaldus oli protest pärast vabariigi kohta vaenulikke loosungeid kirjutanud üliõpilaste vahistamist ja piinamist. Paljud kolleegid on siiski püüdnud kindlaks teha nende õpilaste identiteeti ja kohtuda nende perekondadega. Ükski neist ei suutnud seda teha, ainsad tunnistajad, kes rääkisid, tegid seda Briti ajakirjandusele, kuid anonüümselt, seega kontrollimata. Oleme nüüd veendunud, et seda sündmust ei ole kunagi toimunud. Süüria kaasaegsete dokumentide uurimine näitab, et tegelikult oli tegemist riigiteenistujate palkade ja pensionide tõstmisega. Sellega sai valitsus rahulolu. Sel hetkel ei olnud ükski ajaleht neid üliõpilasi maininud, selle loo leiutas Al-Jazeera kaks nädalat hiljem.
[2] Liibüa islami võitlusgrupi liikmed, s.t. al-Qaeda Liibüas, püüdsid Briti MI6 nimel mõrvata Muammar el-Qaddafi. Juhtumi paljastas Briti spioonivastase võitluse ohvitser David Shyler. Vt "David Shayler:" Ma lahkusin Briti salateenistusest, kui MI6 otsustas rahastada Osama bin Ladeni" ", Voltaire Network, 18. november 2005.

[3] Liibüa praegust kriisi käsitleva teabekogumismissiooni aruanne, juuni 2011.

[4] "Liibanoni parlamendiliige suunab relvakaubandust Süüriasse", tõlge Pete Kimberley, Voltaire Network, 13. detsember 2012.

[5] Sellega seoses viidatakse minu kuueosalisele sarjale "10 aastat vastupanu, Ameerika Ühendriikide sõda Süüria vastu".

[6] "McCain siseneb ebaseaduslikult Süüriasse", Voltaire Network, 30. mai 2013.

[7] " La Syrian Emergency Task Force, faux-nez sioniste " ("Süüria hädaolukorra töörühm, sionistlik nuku"), Réseau Voltaire, 7. juuli 2013.

[8] "John McCain kohtub Süürias inimröövijatega", Réseau Voltaire, 1. juuni 2013.

[9] "Terrorismi eest tagaotsitav", Rewards for Justice Program, välisministeerium.

[10] Julgeolekunõukogu komitee, mis loodi 15. oktoobri 1999. aasta resolutsiooni 1267 (1999) alusel, on tuntud ka kui "Al-Qaida vastaste sanktsioonide komitee". Registreerimine Ibrahim al-Badri (seekord nom de guerre al-Samarrai).

[11] "Džihadistide samaaegne vanglakaristus 9 riigis", tõlge Alizée Ville, Voltaire Network, 7. august 2013.

[12] " La NED, vitrine légale de la CIA " ("NED, CIA seaduslik kauplus"), par Thierry Meyssan, Оdnako (Russie), Réseau Voltaire, 6 octobre 2010.

[13] " Opération manquée au Venezuela " ("Venezuelas ebaõnnestunud operatsioon"), par Thierry Meyssan, Réseau Voltaire, 18 mai 2002.

[14] " La CIA déstabilise Haïti " ("CIA destabiliseerib Haiti"), Réseau Voltaire, 14. jaanuar 2004. "Riigipööre Haitil", Thierry Meyssan, Voltaire Network, 5. märts 2004.

[15] " L'expérience politique africaine de Barack Obama " ("Barack Obama Aafrika poliitiline kogemus"), par Thierry Meyssan, Réseau Voltaire, 9 mars 2013.

[16] "Saladus Guantánamo taga ", autor Thierry Meyssan, Оdnako (Venemaa), Réseau Voltaire, 20. mai 2010.

[17] "Kes valitseb Iraaki? ", autor Thierry Meyssan, Voltaire Network, 13. mai 2004.

[18] " La balkanisation de l'Irak " ("Iraagi balkaniseerimine"), par Manlio Dinucci, Traduction Marie-Ange Patrizio, Il Manifesto (Italie), Réseau Voltaire, 17 juin 2014.

[19] "Katari saatkonna ametlik dokument: Tripoli kinnitab 1800 Liibüas koolitatud islamiäärmuslase saatmist Süüriasse võitlema," The Truth Libyan War, 20. september 2013.

[20] " Les États-Unis, premiers financiers mondiaux du terrorisme " ("Ameerika Ühendriigid, maailma juhtiv terrorismi rahastaja"), par Thierry Meyssan, Al-Watan (Süüria), Réseau Voltaire, 3 février 2014.

[21] "Congress Approves Secret US weapons flow to 'moderate' Syrian rebels", Mark Hosenball, Reuters, 27. jaanuar 2014.

[22] "Iraagi ja Levandi Islamiriik eesotsas prints Abdul Rahmaniga", tõlge Alizée Ville, Voltaire Network, 4. veebruar 2014.

[23] "PKK paljastused ISILi rünnaku ja "Kurdistani" loomise kohta", Voltaire Network, 8. juuli 2014.

[24] "USA õhurünnakutel on piiratud mõju ISILile ", Ben Watson, Defense One, 11. august 2014.

[25] ""Baghdadi" Mossad koolitas", ""Gulf Daily News", 15. juuli 2014.

[26] "Senaator John McCaini avaldus terroristliku rühmituse ISILi kui "vaenlase" ja "ristisõduri" sihikule võtmise kohta", John McCaini büroo, 28. juuli 2014".
 
Sissejuhatus islami paljastamisse
Niinimetatud islami "religioon" on VALE ja PETTUS. Selle eesmärk on ainult orjastada need, kes on petetud seda järgima. Nagu ka kristlus, on kõik islamis ja selle koraanis varastatud Vanast Paganlikust Religioonist, mis eelnes sellele tuhandeid aastaid, ja järgmised artiklid pakuvad selle fakti tõestust.

Islami eesmärk on ja on alati olnud eemaldada paganlike rahvaste Tõeline ja Algne Religioon, mis on Vana Paganlus, ja asendada see valega. Esialgsete Jumalate vaimne ja okultistlik teadmine eemaldati ja anti väheste väljavalitute kätte, kes kasutavad seda kontrollimiseks, manipuleerimiseks ja orjastamiseks. Nagu kristluse "piibel", on ka islami koraani läbi imbunud okultistlikust energiat, et hoida valet ja hoida inimesi sõna otseses mõttes eksitatuna võimsa loitsu all. Okultismi ja tõelise vaimsuse põhjalik uurimine avab silmad pettusele ja see muutub ilmselgelt nähtavaks. Suur osa Koraanist ja islami programmist tervikuna põhineb VARASTATUD Alkeemilistel Allegooriatel ja Ida maagiasüsteemidel, mis on tugevalt rikutud, väänatud ja degenereerunud, enne kui need on pööratud paganlike inimeste vastu, kellele nad algselt kuulusid. Islamis on energia suunatud inimesest välja ja programmi SISSE. Esialgsed paganlikud idamaade tööd suunasid Energia inimese sisse, võimendades meelt, keha ja hinge ning tuues füüsilise ja vaimse vabanemise. Islam teeb täpselt vastupidist, imedes oma ohvritelt Energia ära ja muutes nad Füüsilisteks ja Vaimseteks SÕLTUVATEKS.

Islam ei ole religioon. See on alistumise, orjastamise ja surma programm. See hävitab nii Hinge kui ka Keha ja Vaimu. Kristluse idapoolne vaste.

"Vastupidiselt sellele, mida enamik inimesi on doktriinitud, on judaism, kristlus ja islam suhteliselt uued religioonid. Inimkond ulatub kümneid tuhandeid aastaid tagasi. Need kolm on töötanud järeleandmatult selle nimel, et hoida meid eemal vaimsetest/okultistlikest teadmistest ja selle jõu kasutamisest, mis on meil kõigil olemas." - ülempreestrinna Maxine Dietrich

Mitte paljud moslemid ei ole teadlikud asjaolust, et tuhandeid ja tuhandeid süütuid inimesi piinati ja mõrvati, tuhandeid pühasid paganlikke religioosseid tekste ja templeid hävitati ja rüvetati, mis iganes alles jäi, varastati ja võeti üldrahvalikult ära, et seda kasutada, ja palju hullemat selle "islami inkvisitsiooni" ajal, et levitada seda õelat haigust üle kogu Maa. Selle alused ehitati süütute inimeste verele ja pisaratele, nende araablaste esivanematele, kes tänapäeval seda räpasust omaks võtavad. Inimkond on selle surmaprogrammi käes mõõtmatult palju kannatanud ja jätkab seda seni, kuni see hävitatakse. Need, kes on selle valede poolt eksitatud, peavad ärkama.

Tuhanded inimesed, kes pühendavad sellele valele oma aega ja "jumalateenistust", oma ENERGIAT, suurendavad sõna otseses mõttes energia keerist, mis hoiab inimkonda eksituses ja hoiab seda programmi elus. Nad kummardavad omaenda hukatust ja kõnnivad vabatahtlikult omaenda hävingu suunas. Islami vale tuleb lõpetada!

Selle teabe seotud link on http://www.exposingchristianity.com

-Kõrgepreestrinna Zildar Raasi
 
Vaimse korruptsiooni paljastamine islamis - varastatud vaimsed allegooriaid Koraanis
*** See on pooleliolev töö. Sellele leheküljele lisatakse aja jooksul palju asju, et tõestada, et Koraan ja seega ka islam ise põhineb varastatud ja rikutud Vaimsetel Allegooriatel. Need Vaimulikud KONTSEPTSIOONID on võetud paganlikest religioonidest, mis eelnesid islamile tuhandeid aastaid, enne kui neid korrumpeeriti ja ümber kujundati, et need sobiksid islami päevakavaga***.

Jumala "99 nime", mis on Vana Sanskriti mantrate ärakasutamine.
Koraani kohaselt on islami "jumal" Allah (vt https://exposingthelieofislam.wordpress.com/iblis-and-the-djinn-the-original-gods/, et saada teada tõde "Allahi"/Al-Ilah päritolu kohta) 99 nime. Neid, kes alluvad islamile, julgustatakse neid nimesid lausuma või laulma, mis on väidetavalt nende prohvet Muhamedi poolt välja toodud õpetus. Igal nimel on oma tähendus ja tähendus.

"Allahil, Kõigekõrgemal, on üheksakümmend üheksa nime. Kes neid mällu jätab või neid lausub, see pääseb Paradiisi." - Muhammad

See tsitaat on äärmiselt kõnekas neile, kes mõistavad selle tähendust. See on vaimne alkeemia! Koraan, nagu ka kristlik piibel, sisaldab hulgaliselt varastatud ja rikutud alkeemilisi sõnumeid. http://see_the_truth.webs.com/Exposing_Corruption.htm Alkeemilised sõnumid, nagu need algselt olid muistsetes paganlikes vaimulikes tekstides, olid mõeldud juhistena vaimse valgustatuse saavutamiseks. Kui vaenlane sai need kätte ja rikkus neid jubedalt, pöörati need sõna otseses mõttes ümber ja muudeti orjastamise vahenditeks. Lisaks sellele, kui neid alkeemilisi allegooriaid muuta millekski sõna-sõnaliseks, võetakse neilt igasugune Vaimne tähendus ja jõud. Tsitaadi analüüsimiseks - "Paradiis"= kroonitšakra ja Kundalini madu tõusmine kroonitšakrasse. Kroonitšakra on "Taeva" alkeemiline asukoht. Paljud on kuulnud mõistet "7. taevas". See viitab kroonitšakrale, kui 7. põhitšakrale 7-st.

"Paradiisi sisenemine" - see on valgustatuse/jumalpea saavutamine. Vaenlane on selle sõna otseses mõttes ära rikkunud, et takistada paganate jõudmist Tõelise Vaimse Jõuni. Tänu sellele, et miljoneid on petetud uskuma, et "Paradiis" on sõna otseses mõttes füüsiline sihtkoht, kuhu nad pääsevad, kui nad peaksid täitma iga reeglit, mille see nn "jumal" neile kehtestab, ei tehta tööd Hingega, et saavutada tõeline Paradiis/Valgustus. Selle asemel, et end võimestada, võimestavad nad vaenlase tegevuskava.

See "99 nime laulmine" on mantra vibratsiooni äärmiselt iidse vaimse praktika õudne korruptsioon. Heli on olnud oluline elutegur inimkonna sünnist alates, olles paljudes Vana kultuurides kirjeldatud kui loomise enda algataja.

Kaasaegne teadus ( mis alles hakkab järele jõudma Vana Vaimse Teaduse teadmistele) on nüüdseks tõestanud, et heli mõjutab füüsilist ainet sügavalt, omades võimet seda liigutada, ümber kujundada ja isegi jäädavalt muuta. See on tõestanud mantra vibratsiooni jõudu ja kasu ning seda, kuidas see võib mõjutada Meelt, keha ja hinge, mis viib tervendavalt, kahjustavalt, edendavalt ja võimendavalt. Siin on mõned lingid, mis räägivad sellest: http://undergroundhealthreporter.com/dna-science-and-reprograming-your-dna/#axzz3PLzMVbVJ http://www.cymascope.com/cyma_research/history.html Olles teadlikud heli sügavast jõust, kasutasid meie iidsed paganlikud esivanemad teatud jõusõnu, mis vibreerusid teatud viisil ja teatud sagedustel, et edendada oma hinge vaimse valgustatuse saavutamise teel, tervendada ennast ja teisi, võidelda vaenlaste vastu ja nii edasi ja nii edasi. Kõige Vana ja võimsaim mantra vibratsiooni keel on sanskriti keel, mis on loodud eelkõige kui Vaimsel põhinev keel. Vana sanskriti religioossed tekstid kirjutasid sageli ette, et konkreetseid mantraid tuleb vibreerida sageli, teatud arv kordi, et tõsta oma Hinge vibratsiooni.

Kordade arv oli samuti oluline aspekt, mis on seotud numeroloogiaga. Laskumata liiga palju üksikasjadesse ja teemast kõrvale kaldumata, on olemas teatud numbrid, mis on pühad ja mis kannavad endas teatud jõudu. Number 9 on läbi sajandite mänginud läbi vaimsetes tekstides ja on seotud 9 peamise tšakraga - 7 tšakraga piki selgroogu ja 2 õlg-tšakraga. Diagrammi kujul moodustab see "Hinge rist". Kristlus varastas ristisümboli sellest alkeemilisest kontseptsioonist. Peamine punkt, mida ma siinkohal püüan öelda, on numbri 9 tähendus.

Vana sanskriti tekstides on kõige sagedamini ette nähtud 108 korda, mis on mantra kõige võimsam vibratsioonikordade arv, kuna see on kõige võimsam. 1+0+8 = 9. 108 on 9 kordne. Mantraid võib vibreerida ka 9 eri kordsetega.

Selle kohta, kuidas islam varastas ja rikkus "jumala 99 nime" kontseptsiooni. Jällegi näete siin numbri 9 kasutamist. See on varastatud muistsetest paganlikest traditsioonidest ja numbri 9 ja 9 kordajate kasutamisest mantrate kordamisel. "Jumal" on koodsõna tšakrate, hinge ja vaimse valgustatuse jaoks. Islam tõstis "jumala nimed" Vana Sanskriti tekstidest, kus erinevate jumalate ja jumalannade pühasid nimesid austati ja vibreeriti, et häälestuda nendele konkreetsetele sagedustele.

Siin on mõned näited selle kohta:

Shiva 108 nime
- http://www.rudraksha-ratna.com/108-names-of-shiva_28.html5

Devi-Durga 108 nime
- http://www.maavaishnavi.com/2012/05/26/108-sacred-names-of-maa-durga/

Ganesha 108 nime
- http://www.rudraksha-ratna.com/108-names-of-ganesha-in-sanskrit-hindi-108-names-of-ganesha_26.html5

Kali 108 nime
- http://www.drikpanchang.com/hindu-names/goddesses/parvati/mahavidya/kali/108-kali-names.html

See jätkub ja jätkub. Kui te uurite neid "99 Allahi nime", siis on ilmselgelt ilmne, et see mõiste on varastatud palju vanematest sanskriti jumalate nimedest.
http://www.exploreislamcambridge.com/aboutislam/english-translation-99-names-allah
Ma viitan ülaltoodule ainult hariduslikel eesmärkidel ja illustreerimaks väga ilmseid sarnasusi "jumala nimede" varastatud islami versiooni ja algsete paganlike versioonide vahel.

Pean siinkohal selgitama- jumalad ON reaalsed füüsilised olendid. Kuid nad esindasid sageli ka väga olulisi vaimseid allegooriaid antiiktekstides. Jumalate ja jumalannade sanskriti nimed, viitavad vibratsioonidele, mis mõjutavad konkreetseid tšakraid ja hinge piirkondi. Selles mõttes viitavad siin "Jumal" ja "Jumalanna" nendele Hinge piirkondadele. ORIGINAALSED Sanskriti mantrad olid mõeldud selleks, et anda inimesele jõudu ja viia ta Jumalale sarnasesse olemise seisundisse. Kui islam varastas selle kontseptsiooni ja rikkus seda, liikus kavatsus indiviidi võimestamisest vaenlase tegevuskava võimestamise suunas. Selle asemel, et tõstetud energia oleks suunatud indiviidile, on see suunatud judaistlikule vaenlase "jumalale", mis on tegelikult kogu vaenlase tegevuskava.
https://exposingthelieofislam.wordpress.com/judaism-christianity-and-islam-the-false-trinity-fighting-amongst-these-programs-is-all-a-facade/
https://exposingthelieofislam.wordpress.com/islam-doctrine-of-submission-and-slavery/

Islam VARASTAS jumala nimede kontseptsiooni, rikkudes seda oma orjastamise agenda kehtestamiseks!!! Need, kes kiidavad islami "jumalat", kiidavad omaenda hukatust!

Sissejuhatus islami paljastamisse
Niinimetatud islami "religioon" on VALE ja PETTUS. Selle eesmärk on ainult orjastada need, kes on petetud seda järgima. Nagu ka kristlus, on kõik islamis ja selle koraanis varastatud Vanast Paganlikust Religioonist, mis eelnes sellele tuhandeid aastaid, ja järgmised artiklid pakuvad selle fakti tõestust.

Islami eesmärk on ja on alati olnud eemaldada paganlike rahvaste Tõeline ja Algne Religioon, mis on Vana Paganlus, ja asendada see valega. Esialgsete Jumalate vaimne ja okultistlik teadmine eemaldati ja anti väheste väljavalitute kätte, kes kasutavad seda kontrollimiseks, manipuleerimiseks ja orjastamiseks. Nagu kristluse "piibel", on ka islami koraani läbi imbunud okultistlikust energiat, et hoida valet ja hoida inimesi sõna otseses mõttes eksitatuna võimsa loitsu all. Okultismi ja tõelise vaimsuse põhjalik uurimine avab silmad pettusele ja see muutub ilmselgelt nähtavaks. Suur osa Koraanist ja islami programmist tervikuna põhineb VARASTATUD Alkeemilistel Allegooriatel ja Ida maagiasüsteemidel, mis on tugevalt rikutud, väänatud ja degenereerunud, enne kui need on pööratud paganlike inimeste vastu, kellele nad algselt kuulusid. Islamis on energia suunatud inimesest välja ja programmi SISSE. Esialgsed paganlikud idamaade tööd suunasid Energia inimese sisse, võimendades meelt, keha ja hinge ning tuues füüsilise ja vaimse vabanemise. Islam teeb täpselt vastupidist, imedes oma ohvritelt Energia ära ja muutes nad Füüsilisteks ja Vaimseteks SÕLTUVATEKS.

Islam ei ole religioon. See on alistumise, orjastamise ja surma programm. See hävitab nii Hinge kui ka Keha ja Vaimu. Kristluse idapoolne vaste.

"Vastupidiselt sellele, mida enamik inimesi on pandud uskuma, on judaism, kristlus ja islam suhteliselt uued religioonid. Inimkond ulatub kümneid tuhandeid aastaid tagasi. Need kolm on töötanud järeleandmatult selle nimel, et hoida meid eemal vaimsetest/okultistlikest teadmistest ja selle jõu kasutamisest, mis on meil kõigil olemas." - ülempreestrinna Maxine Dietrich

Mitte paljud moslemid ei ole teadlikud asjaolust, et tuhandeid ja tuhandeid süütuid inimesi piinati ja mõrvati, tuhandeid pühasid paganlikke religioosseid tekste ja templeid hävitati ja rüvetati, mis iganes alles jäi, varastati ja võeti üldrahvalikult ära, et seda kasutada, ja palju hullemat selle "islami inkvisitsiooni" ajal, et levitada seda õelat haigust üle kogu Maa. Selle alused ehitati süütute inimeste verele ja pisaratele, nende araablaste esivanematele, kes tänapäeval seda räpasust omaks võtavad. Inimkond on selle surmaprogrammi käes mõõtmatult palju kannatanud ja jätkab seda seni, kuni see hävitatakse. Need, kes on selle valede poolt eksitatud, peavad ärkama.

Tuhanded inimesed, kes pühendavad sellele valele oma aega ja "jumalateenistust", oma ENERGIAT, suurendavad sõna otseses mõttes energia keerist, mis hoiab inimkonda eksituses ja hoiab seda programmi elus. Nad kummardavad omaenda hukatust ja kõnnivad vabatahtlikult omaenda hävingu suunas. Islami vale tuleb lõpetada!

Selle teabe seotud link on http://www.exposingchristianity.com

-Kõrgepreestrinna Zildar Raasi
 
Iblis ja džinnid: Džinnid: Algupärased jumalad!
Koraanis on palju viiteid Iblisele ja džinnidele, kusjuures Iblis on araabiakeelne nimetus saatanale ja džinn on araabia keeles deemonite nimetus.

Koraani järgi on džinnid võimsad olendid, kellel on vaba tahe, erinevalt "inglitest", kellel ei ole väidetavalt mingit vaba tahet, vaid nad on lihtsalt "Allahi" teenistuses. See ütleb meile palju islami kohta ja selle kohta, mida ta õpetab oma järgijatele vaatama ja elama. Võimu ja iseseisvust taunitakse, samas kui mõtlematust, täielikku sõltuvust ja mõttetut orjapidamist peetakse positiivseteks omadusteks. See viib meid jälle tagasi islami kui allumise ja orjuse doktriini juurde.

Huvitav on märkida, et koraanis on öeldud, et džinnid ja inimesed on ainsad olendid, kellel on vaba tahe, sidudes džinnid ja inimesed omavahel ja rõhutades nn "jumala" Allahi ja tema mõttetute ingelrobotite võõraid omadusi. Islam töötab pidevalt selle nimel, et hävitada oma järgijate vaba tahe, lahutades neid džinnidest, kes on tegelikult algsed jumalad, jumalad, keda kummardasid Lähis-Ida paganad enne islami sissetungi. Islam teeb kõik endast oleneva, et eraldada inimesi nende tõelistest ja algsetest jumalatest.

Iblis ja džinnid on koraanis kujutatud samamoodi nagu saatan ja deemonid kristlikus piiblis. Seal on sama müüt Ibliisi "mässamisest" ja "väljaheitmisest". See on veel üks seos islami ja kristluse vahel ning jällegi teenib see islamis täpselt sama eesmärki kui kristluses. Islami "jumal" Allah on VALE. See on sama, mis kristlik jumal, nagu juudi jumal, ei midagi muud kui mõttekujutis ja koondnimetus vaenlase jaoks. Neile, kes seda ei tea, külastage veebilehte http://www.exposingchristianity.com. See on täpselt sama islamis, ainus erinevus on nimes, mida nad kasutavad selle mõttevormi tähistamiseks.

Tõde on see, et Iblis on Tõeline ja Algne Jumal. Islami eesmärk on ja on alati olnud paganlike rahvaste algupärase paganliku religiooni mahasurumine ja paganate võimalikult kaugel hoidmine oma Tõelistest Jumalatest, nimetades neid valelikult "kurjadeks" ja lollitades mittejuutidest inimesi neid kartma ja teotama. Sellised lood nagu ülaltoodud mässu kohta teenivad ainult seda eesmärki, et jätta mulje, nagu oleks see, keda tuntakse Iblisena, "Allahi" võimu all. Miski ei võiks olla tõest kaugemal.

Ainus kord, kui Iblis mässas, oli siis, kui ta mässas vaenlase vastu, kes soovis, et inimkond, tema looming, hävitatakse. Ta tahtis, et inimkonnal oleks võim ja teadmised, ja selle eest lükkas vaenlane ta tagasi ja needis teda, kes soovis pigem, et inimkond hävitatakse, kui me oleme oma eesmärgi täitnud.

Iblis ei ole "kuri"! Allah on see, kes on tõeline kuri ja see, kes toob surma ja pimeduse maailma. Allah on teadmatuse ja orjastamise tooja, nagu võib näha islami enda programmist, ja Allah on see, kes soovib inimkonna hävitamist, samas kui Iblis on see, kes soovib, et inimkond vabaneks ja võimustaks. Inimkonnale on VALETATUD ja meie Tõelist ja Algset Jumalat on kohutavalt teotatud!

Lood, et džinnid on "Allahi" kontrolli all, ei ole midagi muud kui valed, mis on loodud selleks, et jätta mulje, nagu oleks Allahil võim. Dzinnid ei olnud kunagi Allahi looming, see ei ole midagi enamat kui jumalateotust. Nagu ma juba ütlesin, nad olid algsed paganlikud jumalad, tuhandeid ja tuhandeid aastaid enne islami saabumist, programm orjuse.

Siin on tsitaat koraanist, mis tõestab, et džinnid on algsed jumalad, keda paganliku Araabia rahvad kummardasid:
"Ühel päeval kogub ta nad kõik kokku; siis ütleb ta inglitele: Kas need kummardasid teid? Nad ütlevad: Au olgu sulle! Sina oled meie isand, mitte need! Aga nad kummardasid džinni: Neisse uskusid enamik neist." "Need", millele siin viidatakse, on paganlikud mittejuudid.

Nimi "Allah" ise oli tegelikult tulnud paganlusest. See võeti paganlikust araabia ülemjumala tiitlist Al-Ilah. Seda tiitlit kasutasid Araabia paganlikud hõimud sageli, et eristada nende peajumalat teistest jumalatest, keda nad kummardasid. On ilmselge, et islam varastas selle, nagu ka kõik muu, mis tal on, Vana Paganlusest.
Koraanis on mainitud veel kolm olulist paganlikku jumalat, keda on hakatud nimetama džinnideks. Üks neist on Al-Uzza, araabia jumalanna Veenus, samuti sõja ja viljakuse jumalanna. Tema püha loom oli lõvi või suur kass. Tema kuju oli üks neist, mis leiti Ka'abas, mis oli algselt tähtis paganlik tempel ja mis hävitati moslemi sissetungijate poolt. Teine on Al-Lat, kes on samuti viljakuse ja kevadaja jumalanna. Tema sümboliks oli poolkuu, mille islam samuti varastas. Teine on Al-Manat, saatuse, hävingu ja surma jumalanna.

Need kolm jumalannat tõsteti islami poolt koraani ja mõned uskusid, et nad on Allahi tütred, kuid see on ainult tulemus, et see tõsteti, st varastati, otse paganlikest õpetustest. Islamieelses Araabias olid need jumalannad ühe peamise paganliku jumala tütred, keda identifitseeriti tiitliga Al-Ilah, keda mõned usuvad, et see on Jumal Sünne. See väljamõeldud moslemiüksus ei tulnudki kunagi pildile. Koraanis on nad esitatud "kurjatena", veendes inimesi neid tagasi lükkama ja teotama. Kuna need kolm jumalannat olid paganlikus Araabias erakordselt tähtsad, pidi islam neid tunnustama, püüdes neid täielikult kõrvaldada. Inimesed ei oleks nende jumalannade kummardamisest loobunud, kui seda ei oleks neile peale sunnitud. Islami programm töötas selle nimel, et lasta neid valelikult halbadena näida, hirmutades seega inimesi neist eemale, et neid kõrvaldada. Nad ei olnud kunagi Allahi võimu all ja neid kummardati ja austati kogu paganlikus Araabias.

Dzinnid on ka 72 gooti deemonit! Al-Uzza on samastatav Astarothiga. Koraan pühendab džinnidele terve Sura, kuid just selle Sura number on huvitav. Sura 72 kannab nime "Al-Džinn". Number 72 on alati seotud džinnide/deemonitega. 7+2=9. Üheksa on peamiste tšakrate arv, mis moodustavad Hinge võrdse relvastatud risti, ja seetõttu võib seda pidada suure väe arvuks. 9 on alati olnud erakordselt oluline paganlik/saatanlik number. See on otsekohene tunnistamine, et just džinnid on need, kes omavad tõelist võimu ja tõelist teadmist, ning just džinnide kaudu saab inimkond töötada täiuslikkuse suunas ja saada nagu Jumalad.

Samas kui see sera ei ole midagi muud kui jumalateotus ja üritab ainult jätta muljet, et džinnid on väljamõeldud Allahi kontrolli all, mis on vale!, on see siiski silmi avav, arvestades asjaolu, et džinnid on seotud numbriga 72. See vale, et džinnid on Allahi võimu all, on seotud ka sellega, et džinnid/deemonid, meie algsed jumalad, olid seotud juudi "nõidade" ja nende valeprogrammidega, millest islam on üks. Nad on aga lahti seotud!

Koraan jagab Salomoni/Sulaymani lugu, kus öeldakse, et džinnid olid selle väljamõeldud juudi maagi võimu all. Siit pärinevad ka lood "džinnidest", kes olid maagilistes lampides kinni. Juutide poolt propageeriti, et neid Džinnide/Džinnide võib "käskida" täita sellele, kes neid üles kutsub, mis tahes soovi, ja see tõi kaasa palju rituaalseid kuritarvitusi asjatundmatute inimeste poolt. See on äärmuslik jumalate teotamine Meie Jumalate suhtes ja näpuga löömine meie paganlikele inimestele, samuti on see jultunud Vaimne korruptsioon. Saatana Rõõm on seda juba selgitanud, http://www.freewebs.com/666moon/index.htm vt 666 Tõeline Tähendus. Islami traditsioonid väitsid ka, et džinnid oleksid igavesti "seotud", kuid see on osutunud valeks, kuna nad on nüüd täiesti vabad. Veel üks nende nn "ettekuulutustest", mis langeb tühja. http://www.angelfire.com/empire/serpentis666/ABOUT.html.

Veel üks huvitav asi on see, et Koraanis on kirjas, et džinnid on tuleelemendist. Tuli on võimas tahte, iha, kire, loomise ja jõu element. Isegi koraanis, mis on vale, võib näha, et just džinnid on tõelised, võimsad jumalad.

Iblis/Satan ja džinnid/demoonid on algsed jumalad, Iblis on inimkonna Tõeline Loojajumal! Ta oli tuntud ka kui Enki Vana-Sumerias, Ptah Vana-Egiptuses, Ea Babüloonias, Melek Taus jeziidide jaoks ja paljud teised. Mittejuuidest inimesed on petta saanud Teda teotades ja see on äärmiselt kurb. Inimesed peavad ärkama ja nägema Tõde!

"EI OLE MUUD JUMALAT KUI MINA, KES SEDA TEADES JULGEB KUMMARDADA KORAANI JA PIIBLI VALEJUMALAID?" -Iblis/Satan Qu'Ret Al-Yezidist.

Islam töötab igal võimalikul viisil, et seda maha suruda ja hoida inimesi teadmatuses ja jõuetuna. Niinimetatud "Allah" on väljamõeldud VALE.

Palju rohkem teavet võib leida Saatana Rõõm veebilehelt, mille on koostanud ülempreestrinna Maxine Dietrich. http://www.joyofsatan.org.

Ave Iblis/Satan, Algne ja Tõeline Jumal!!!
 
Islam: Alistumise ja orjuse doktriin
Niinimetatud islami religioon toetab algusest lõpuni alistumise ja orjuse kontseptsiooni. Sarnaselt kristlusele ja sellega seonduvale jutlustab ka see nõrkusest, teadmatusest ja vaesusest kui "voorusliku järgija" omadustest. See omakorda tõrjub ja halvustab selliseid omadusi nagu tugevus, juhtimisvõime ja püüd olla edukas, produktiivne olend, mis on meile kui mittejuutidele LOODUSLIK ja NORMAALNE. Järgnev on üks paljudest tsitaatidest, mis on võetud koraanist Nuhi loost ja mis illustreerib seda suurepäraselt:

"Nuhi rahvas jagunes pärast tema hoiatust kahte rühma. Tema sõnad puudutasid nõrkade, vaeste ja viletsate südamed ja leevendasid nende haavu oma halastusega. Mis puutub rikastesse, tugevatesse, vägevatesse ja valitsejatesse, siis nad vaatasid hoiatusele külma umbusuga."

Ilmselt olid "jumala" sõnu väärt ainult need, kes olid nõrgad ja vaesed. See on alateadlik sõnum ja juhis soosida nõrku omadusi tugevate ees, mida islam jutlustab läbivalt. On räigelt ilmne, mis on selliste õpetuste eesmärk ja mõju, mis neil on, ja see on kõigi nende meelte nõrgestamine ja orjastamine, kes on eksitatud neid uskuma. Need õpetused on enesetapjalikud ja otseses vastuolus tsivilisatsiooniga. Kui iga inimene maailmas usuks, et nõrkus, vaesus ja orjus on voorused, mille poole püüelda, siis ei oleks meil juhte, suuri mõtlejaid ja õpetajaid, uusi maid avastavaid maade uurijaid, suuri edusamme tehnoloogia ja teaduse vallas tegevaid geeniusi, ei oleks inspiratsiooni ega tsivilisatsiooni. Tsivilisatsiooni lõid need, kellel oli tahtmine luua ilu ja korda ning samal ajal säilitada inimeste vabadus. Islami õpetused lähevad sellele igal sammul vastuollu ja ülistavad täpselt vastupidist.

Juba sõna islam tähendab tõlkes "alistumist" või selle pikemas versioonis "täielikku alistumist jumalale", mis on selle programmi aluseks, mida see programm nõuab. Siin on tsitaat islami veebilehelt "islam city", mis illustreerib seda kenasti: "Ütlemisega "šahada" kinnitavad nad oma usku Jumala Ühtsusse ja deklareerivad oma täielikku allumist Tema käskudele, nagu need on ilmutatud Tema viimasele prohvetile Muhammadile".

Ei ole saladus, et see ongi islami sisu. Mida inimesed peavad mõistma, on tõde selle kohta, MIKS see on see, mida islam endast kujutab, ja miks see programm seda nõuab. Põhjus on inimkonna orjastamine, vaimselt ja füüsiliselt. Kogu islami programm on läbi ja lõhki vale. Siinkohal tuleb ka meeles pidada, et "jumal", millest islam ja selle koraan räägivad, ei ole mitte see jumalik, kõikjal olev, pilvede kohal hõljuv olend, mida usuvad need, kes on selle valedesse petetud, vaid PROGRAMM, mis on loodud inimkonna kontrollimiseks ja orjastamiseks. Islami jumalat, kes on sama, mis kristlik jumal, EI OLE OLEMAS. Selle kohta on hulgaliselt tõendeid. Ülempreestrinna Maxine Dietrichi veebileht http://www.exposingchristianity.com selgitab seda täielikult.

Sõna "alistumine" on tavaliselt kellegi meeles väga negatiivse tähendusega ja see ei tohiks olla teisiti, kui tegemist on islamiga. Alistumine tähendab, et annad end täielikult sellele üle ja annad sellele täieliku kontrolli oma meele, keha ja elu üle. Te ei saa alistuda kellelegi või millelegi ja samas olla iseseisev indiviid. Te asendate oma individuaalse isiksuse, elu ja tahte selle tahtega, kellele te allute.

See paneks iga mõistlikult ja loogiliselt mõtleva inimese peas kohe häirekellad helisema. Kahjuks on islam aga tuhandete inimeste meelt eksitanud ja rikutud. Inimeste sundimine ja eksitamine allutamiseks teeb neist orjad nii vaimselt kui ka füüsiliselt. Tõeline vaimsus tähendab vabanemist. Islamis ei ole *mitte midagi* vaimset, see on programm, ja juba nimi ise, "allumine", on selle fakti vaieldamatu tõestus. Kas allumine ei ole mitte otsene vastand vabastatud ja iseseisvale indiviidile?

Islam töötab selle nimel, et kaotada indiviidi võim, asetades selle asemel võimu, mis on indiviidi sünniõigus, nagu see anti mittejuudi inimestele Tõelise Looja Jumala Saatana/Enki/Iblis poolt, selle nn Koraani "jumala" kätte. Olles eksitatud uskuma, et see on nende jaoks õige ja tervislik, annavad inimesed end vabatahtlikult üles ja toidavad teadmatult seda "jumalat"/programmi võimuga, mis hoiab seda käigus, hoides omakorda inimesi orjastatud. See on nõiaring, mis tuleb lõpetada.

Võimu, mida see programm kogub, kasutatakse seejärel selleks, et kontrollida, manipuleerida ja orjastada inimeste meelt, kes on nüüdseks tõsiselt nõrgestatud, täpselt nii, nagu seda kasutatakse kristluses. Lõpuks luuakse massiline orjastatud riik, mille kaudu see jumal/programm saab toimida.

Vaadake täiusliku orja kriteeriume: Nad ei sea küsimusi, ei mõtle ise, ei mõtle, et alluda oma peremehe tahtele ja nõudmistele. See on täpselt see, mida islam vajab oma järgijatelt ja mida ta püüab neis luua. See on vajalik tema orjastamise ja lõpliku hävitamise eesmärgil ning see on põhjus, miks see on täieliku alistumise programm.

Inimkonna tõeline ja algne religioon, religioon, mis on meile kui mittejuudi inimestele loomulik, on muinaspaganlus. Vana paganluse õpetuste juurde tagasi vaadates näeme palju islami ja selle tõelise eesmärgi kohta. Inimkonna Esialgsete ja Tõeliste Jumalate poolt õpetatud eluviis on täpselt vastupidine islami valejumala poolt õpetatud rõhuvale eluviisile. Meie muistsed paganlikud esivanemad ei pidanud jumalaid kontrollivateks isandateks, kes sidusid neid rangete reeglite ja määrustega, võttes neilt ära individuaalse valiku ja vabaduse. Tegelikult oli see täpselt vastupidi. Algupärased Jumalad õpetasid ja õpetavad enesevabastust, meele ja hinge võimestamist ning tööd oma täieliku potentsiaali saavutamise nimel. See oli nende kummardamise põhjus. Palve oli vahend, millega tänada ja ülistada Inimkonna suuri Loojaid ja Õpetajaid. Lisaks sellele oli "kummardamine" ka koodsõna teatud Meditatsioonide ja Vaimse Töö jaoks. Seda ei peetud kohustuseks ja see ei olnud mingil juhul orjanduslik, nagu see on islami puhul. Järgmine tsitaat illustreerib islami jumalateenistuse orjuslikku ja "nõudlikku" olemust:

"Viiekordsed palved muutuvad kohustuslikuks hetkest, mil inimene võtab islami omaks." - võetud eelnevalt mainitud saidilt.

Inimesed ei palveta mitte oma vabast tahtest või armastuse tundest oma jumala vastu, vaid sellepärast, et nad tunnevad, et nad peavad seda tegema. Neil on sees hirm igavese hukkamõistmise ees, kui nad seda ei tee, ja paradiisi altkäemaks, kui nad seda teevad, mis mõlemad ei olnud meie algses religioonis, muistses paganluses, olemas.

Iga niinimetatud "religioon", mis peab toetuma hirmu ja altkäemaksu mankritele, on läbi ja lõhki vale.

Moslemid on sunnitud kummardama ja kummardama mitte vähem kui viis korda päevas. Nad teevad seda väidetava jumala ees, kes ei tee midagi muud kui dehumaniseerib neid, võttes neilt nende individuaalsed õigused, individuaalse elu, individuaalse võimu ja sõltumatuse, mis on või peaksid olema loomulikud sünnipärased õigused.

Islami "palve" on araabia keeles tuntud kui "Salaat" ja see on pikk ja pikaleveninud protsess, millele eelneb rituaalne suplus ja "puhastumine". Mõlemat sooritatakse kindlal kellaajal. Esimene algab koidu ja päikesetõusu vahel, teine pärast keskpäeva, kolmas pärastlõunal, neljas päikeseloojangul ja viies tund pärast päikeseloojangut. Need ajad on kindlaks määratud vastavalt päikese liikumisele. Mida moslemid ei tea, on see, et see on jultunult varastatud jooga- ja meditatsioonipraktikatest, mis on pärit Kaug-Idast ja mis on tuhandeid aastaid varasemad.

Jooga- ja meditatsioonitöö järgib Päikese ja teiste planeetide kehade asendeid, sest on olemas need ajad, mil energiatöö on kõige võimsam ja tõhusam tänu planeetide kehade asenditele. Need mõjutavad meie tööd sügavalt, nagu on kirjeldatud astroloogias. Hea näide on jooga päikesesaluut, mida tavaliselt tehakse päikesetõusul, keskpäeval ja päikeseloojangul. Just nendest Vaimsetest õpetustest ja kontseptsioonidest varastas islam oma "palve" ajad ja kordused.

"Palveasendid", mida islam õpetab, on samuti jultunult varastatud ja röövitud iidsetest joogapraktikatest: (Pange tähele sarnasusi islami "palveasendite" ja jooga asanade vahel).

Islami "palveasendid":
http://www.bbc.co.uk/religion/galleries/salah/images/6.jpg (sobib Vajrasana)
http://www.bbc.co.uk/religion/galleries/salah/images/5.jpg (sobib Balasana'ga)

Jooga asanad:
Vajrasana
http://1.bp.blogspot.com/_8cO8PoMKvtY/SpggOR_ROsI/AAAAAAAAAOs/tLVehOW-hpA/s400/vajrasana2.jpg
Balasana
http://www.ashtangayoga.info/asana-vinyasa/finishing-positions/08e-Balasana.jpg

On ilmselge, kuidas need on varastatud ja rikutud. Koraan juhendab ka "seisva, istuva ja kummardava" asendi kombinatsiooni, mis on veel üks varastatud aspekt. Jooga õpetab, et tõeliselt Võimsa seansi jaoks peaks teie keha olema avatud seisva, istuva ja lamava asendi kombinatsioonile, et suunata Energia erinevalt läbi teie keha ja hinge.

Lisaks sellele on islami "rituaalsed puhastused" ka Vana Paganliku tava, mille käigus puhastatakse ja puhastatakse Hing enne tööd, maha rebitud. Puhastumise tõeline tähendus on Hinge puhastamine ja räbust ja "mustusest", mis sellele aja jooksul külge kinnitub. Oluline on alustada meditatsiooni aurade ja tšakrate puhastamisega, et vabaneda sellest "mustusest" või negatiivsest energiast. Islam eemaldab selle Vaimse poole täielikult ja asendab selle millegi täiesti materiaalsega, vabastades selle igasugusest tõelisest eesmärgist, tähendusest ja kasulikkusest. Kõik negatiivsed energiad inimese auras/ tšakras ja hinges jäävad kogunema ja jälle muutuvad nad üha nõrgemaks ja nõrgemaks. Selle tulemuseks on inimkonna kui terviku vaimne degeneratsioon, samuti haigused, teadmatus ja vaesus. Kuid need on siis asjad, mida islam ülistab.

Ka islami "palvemattide" puhul on varastatud joogamattidest. Kui tänapäeval kasutatakse joogamatte peamiselt mugavuse tagamiseks, siis muinaste jaoks olid need midagi enamat ja neid peeti pühaks. Sageli valmistati neid sümboolikaks loomanahast, näiteks tiigri nahast, ja kaunistati erinevate pühade, alkeemiliste sümbolitega. Islam võttis selle kontseptsiooni jultunult üle Vana Jooga praktikast, kasutades seda enda jaoks võimu saavutamise eesmärgil.

Kõik need praktikad olid algselt mõeldud üksikisiku võimestamiseks, mille on inimkonnale pärandanud ürgsed jumalad. Kuid islami jumalateenistuse puhul on võim ja energia tõstmine ümberpööratud. See ei tule mitte sooritavate inimeste kasuks, nagu see toimuks jooga või meditatsiooni puhul, vaid "jumala" kasuks, kellele nad orjameelselt kummardavad ja kellele nad pimesi alluvad. Ka sel viisil muutuvad inimesed nõrgemaks ja langevad üha sügavamale ja sügavamale orjuseisundisse ja mentaliteeti, samal ajal kui see jumal/programm muutub tugevamaks. See programm toitub sõna otseses mõttes kummardajate energiast, imedes seda läbi lingi, mille nad on pannud eksitatud järgijate hingedele. Lisateavet "Lingi" kohta leiate ülempreester Vovim Baghie jutlusest: http://www.ageofsatan.co.cc/severing_the_link_high_priest_vovim_baghie.html.

Ükski tõeline Jumal, kes võib nõuda tõelist võimu, ei nõua ega vaja inimeste kummardamist. See iseenesest on tõenduseks, et islami "jumal" ei ole jumal, vaid programm. Ta *vajab* tuhandete inimeste kummardamist, sest see on energia, mis teda toidab. Ta sõltub sellest energiast, et ellu jääda. Sisuliselt on ta parasiitlik. On ilmselge, et see ei ole jumal.

Inimesed on petetud uskuma, et selle asja kummardamine annab neile pileti "paradiisi". See altkäemaksmine välistab täielikult igasuguse vaba tahte võimaluse. Inimene, keda altkäemaksuga sunnitakse midagi tegema, ei tee seda mitte sellepärast, et ta seda tahab, vaid sellepärast, et ta usub, et ta saab sellest midagi. Kui neil ei oleks mingit stiimulit, mingit tasu, siis nad ei annaks sellele aega. See tõestab veel kord, et islam ei ole religioon, vaid programm.

Fakt on see, et islam on alati olnud ja jääb alati olema vaid alistumise ja orjastamise programm, mille eesmärk on valmistada järgijad ette orjastamiseks ja lõplikuks hävitamiseks. See töötab selleks, et luua lamba moodi järgijate seisund, kus küsimuste esitamine, iseseisvalt mõtlemine ja individuaalse isiksuse säilitamine väljaspool programmi, millele nad alluvad, on sõna otseses mõttes olematu.

See on süsteem, mille eesmärk on inimeste võimestamine ja programmi võimestamine. See, mida nad on petetud kummardama, on tegelikult nende enda hukkamõistmine. See on haige ja väärastunud vaenlase doktriin, mis on vastuolus kõigega, mis on meile kui mittejuutidele igati loomulik, ja see tuleb lõpetada! See on orjastanud tuhandeid inimesi ja see orjuseisund tuleb purustada.
 
islami sümbolid, mis on varastatud muistsest paganlusest
Kõik islamis ja selle koraanis on varastatud muistsetest paganlikest religioonidest, mis eelnesid sellele tuhandeid aastaid. Sümbolid ei ole mingi erand ja need ei ole midagi muud kui nende palju varasemate ja algsete paganlike versioonide väänatud moonutused.

Sümbolitel on äärmiselt sügav mõju inimese Vaimule ja Hingele ning nad võivad luua sügavaid ühendusi ja jätta võimsaid jälgi alateadvusse. See on põhjus, miks vaenulikud kristluse, islami ja sellega seotud programmid tõstsid need Sümbolid algsetest paganlikest religioonidest, mida nad püüdsid hävitada. Kuna need Pühad Alkeemilised Sümbolid olid tuhandeid aastaid meie paganlike mittejuudi Esivanemate poolt tunnustatud ja kasutatud, jäid nad sügavale Hingesse ja Rassimällu sissepressitud. Kui vaenlane varastas need ja rikkus neid, kinnitades neid valeprogrammidele, jätkasid nad "ühendamist" meie paganlike inimeste alateadvuse ja hingedega, meie Rassilise Mäluga, muutes seega vaenlasele lihtsamaks inimeste eksitamise ja meelitamise. Nagu kõike muudki, on need jubedalt rikutud ja meie vastu pööratud.

On oluline, et inimesed ärkaksid tõe juurde. Alatu vale, mis on islam, ja selle kägistav mõju tuhandetele meie mittejuudi inimestele tuleb hävitada!

Järgnevalt on toodud sümbolid, mis varastati muistsest paganlusest:

poolkuu ja täht

Varastatud islami versioonid:

Esialgsed paganlikud versioonid:

On ilmselge, et see sümbol EI pärine islamist. Kuu poolkuu ja tähe sümbol on äärmiselt iidne ja esines igas maailma muistses paganlikus kultuuris. See on väga võimas ja oluline alkeemiline sümbol, mis on seotud kolmanda silma ja kuuenda tšakraga ning hinge naiseliku aspektiga.

Islam varastas selle ja kasutas seda oma peamise sümbolina. Koos selle sümboliga varastas islam ka selle piirkonna iidse paganliku kuukalendri. See töötab otseselt naiselike alkeemiliste energiatega, millega manipuleeritakse, et hoida teadmatuid järgijaid orjastatud.

Rub el Hizb (8-punktiline täht)

Varastatud islami versioonid:

Esialgsed eelpaganlikud versioonid:

*** MÄRKUS - tänu ülempreestrinna Maxine Dietrichile on päevavalgele tulnud uut teavet tšakrate kohta. Nüüd on tõestatud, et südametšakra ei ole mitte Hinge jõujaam, vaid ühendaja. Kogu paljastav islami lehekülg on praegu uuendamisel.***

8-punktiline täht on paganlik sümbol, mida seostati kogu muistses maailmas suure võimsusega. See oli jumalanna Inannna/Astarothi sümbol ja ka Veenuse sümbol. See kujutab südametšakrat selle võimendunud olekus, kui see kiirgab kaheksa kiirt, ühendades kõiki 13 peamist hinge tšakrat.

Jumalanna Inanna/Astarothi 8-kordne vaimse arengu tee:
http://www.angelfire.com/empire/serpentis666/ASHTAR.html

Islam varastas selle püha sümboli enda kasuks. Seda kasutatakse Koraanis peatükkide lõpetamiseks (see mõjub alateadlikult alateadvusele) ja peaks samuti kujutama väljamõeldud "allahit", mis on iseenesest varastatud mõiste. "Allah" pärineb vana-araabia keelest "Al Ilah", mis oli tiitel, mis viitas mingi piirkonna ülemjumalale. Al Ilah'i kasutati paganlikes kogukondades selleks, et näidata, millist Jumalat kummardati eelkõige üle teiste. "Rub" on tõlgitud ka kui "Issand" või "Toetaja". Kui vaadata südametšakrat kui hinge ühendajat, siis on ilmne, kust tuleb korruptsioon. Südame tšakra toimib Hinge ühendajana, kiirates ja ringlustades Energiat kogu olendis.

*See lehekülg uuendatakse ja aja jooksul lisatakse palju rohkem teavet.
 
judaism, kristlus ja islam: vale kolmainsus - võitlus nende programmide vahel on ainult fassaad.
Palju vaenu, võitlust ja pingeid moslemite, kristlaste ja juutide vahel mängitakse maailma silme ees lahti. Nad on pidevalt teineteise kallal ja üksteisega vastuolus, või nii võiks tunduda.

Kuid tõde kulisside taga räägib meile hoopis teistsugust lugu. Fakt on see, et islam, kristlus ja judaism on kõike muud kui vaenlased ning tegelikult pärinevad nad kõik samast allikast ja töötavad kõik sama eesmärgi nimel. Kui nende vähesed ja pealiskaudsed erinevused on eemaldatud, on lihtne näha, et nad on lihtsalt kolm erinevat nägu ühe ja sama asja jaoks.

Selle kinnituseks võib leida palju tõendeid, kui vaid teha vajalikud uuringud. Ülempreester Maxine Dietrich on juba kirjutanud teemal, et vaenlane mängib judaismi ja kristluse suhtes mõlemal poolel http://www.exposingchristianity.com , nii et ma keskendun judaismi ja islami suhetele.

Islam, nagu ka kristlus, on järjekordne juutide programm, mille eesmärk on orjastada mittejuudid ja võtta vaimne teadmine ja võim mittejuutide käest ning anda see juutide ehk "väheste väljavalitute" kätte. Sama asi juhtus kõikjal, kuhu islam tungis, nagu ka kõikjal, kuhu kristlus tungis. Kõik Vaimulikud teadmised eemaldati rahvast ja hävitati ning see, mis alles jäi, jäi hävitajate kätte. Järgnesid suured ähvardused, nagu "igavene hukkamõist", kui kasutati Vaimseid teadmisi, nagu tehti ka kristluse puhul. Ka islam varastas kõik, mis tal on, Vana Paganlusest pärast seda, kui ta oli püüdnud seda hävitada, kuid ma käsitlen seda täiesti teises artiklis.

Islami seos juutidega ja nende austamine on näha selles, et kõik samad juudi (väljamõeldud) tegelased, kes esinevad judaismis ja kristluses, esinevad ka kogu islamis ja selle Koraanis, keda austatakse kui "prohveteid" ja selle nn religiooni rajajaid.

Siin on vaid väike nimekiri väljamõeldud juudi "prohvetitest", keda mainitakse ja austatakse Koraanis:
- Aabraham, keda araabia keeles nimetatakse Ibrahimiks.
-Mooses, araabia keeles Musa
- Noa, keda araabia keeles kutsutakse Nuh
-Jakob, keda araabia keeles kutsutakse Jakubiks.
- ja muidugi see räpane "Jeesus", keda araabia keeles nimetatakse Iisaks.

Siin on nimekiri teistest väljamõeldud juudi tegelastest, keda on mainitud:
- Aadam ja Eeva, keda araabia keeles nimetatakse Aadamiks ja Hawaks.
- Kain ja Aabel, keda araabia keeles kutsutakse Habil ja Qabil.
- Saalomon, keda araabia keeles kutsutakse Sulaymaniks.
- Lot, keda araabia keeles nimetatakse Lutiks
- Joosep, keda araabia keeles kutsutakse Yusefiks
- Maarja, araabia keeles Mirriam

Lisaks sellele on islamit ka Koraanis endas nimetatud ja tunnistatakse, et see on algse Aabrahami/juudi religiooni "taastamine". Järgnev on võetud vabast entsüklopeediast Wikipedia:
"Judaismi ja islami ajalooline koostoime algas 7. sajandil pKr islami tekkimise ja levikuga Araabia poolsaarel . Kuna islami aluseks on judaism ja neil on ühine päritolu Lähis-Idas Aabrahami kaudu, peetakse mõlemaid Aabrahamlikeks religioonideks. Judaismi ja islami vahel on palju ühiseid aspekte: Islam sarnaneb judaismiga oma põhiliste religioossete vaadete, struktuuri, õigusteaduse ja praktika poolest. Selle tõttu, aga ka moslemi kultuuri ja filosoofia mõju tõttu judaismi praktiseerijatele islamimaailmas, on nende kahe usundi vahel olnud märkimisväärne ja jätkuv füüsiline, teoloogiline ja poliitiline kattuvus järgneval 1400 aastal.".

See tõestab vaieldamatult, et islam on seotud ja on juutide programm. Siin on tsitaat Koraanist, mis tõestab seda veelgi enam:
"Oo Iisraeli lapsed! Mäletage minu õnnistusi, millega ma teid õnnistasin ja kuidas ma teid soosisin üle kõigi teiste inimeste." -Suura 2:47
Seda väidet korratakse Koraani lehekülgedel veel paar korda.

Kõikjal, kus islam vallutas ja asus elama, tehti seadusi, mis kaitsesid juute ja lubasid neile "usuvabadust", sest neid peeti, nagu moslemidki, "raamatu rahvaks" - raamat on vale vaenlase õpetused. *"JUUDID, kuna nad on saanud Jumala ilmutuse ja kirja pannud selle Piiblisse, on Koraani järgi "raamatu rahvas", nagu kristlasedki. "Hirmu ei ole nende peal," öeldakse seal." Paganaid aga tapeti ja kiusati julmalt taga.

See on ka järjekordne näide mõlema poolega mängimisest.

Nii huvitav on ka "paavst Benedicti XVI" (kes ei ole ise juut, nagu mulle öeldi, kuid kindlasti on tal ilmsed sidemed judaismiga ja juutidega, see on ilmne, arvestades tema arvukaid jõupingutusi juutide ja kristlaste "ühendamiseks") visiit Jordaaniasse, kus ta oli kutsutud riigi suurimasse mošeesse, kus ta tegi avalduse, et ta "austab sügavalt islamit". Samuti pidas ta kõne moslemite ja kristlaste "ühtsuse" tähtsusest. http://www.haaretz.com/hasen/spages/1084185.html

Täiendava lisana tahaksin juhtida tähelepanu ka asjaolule, et islam jagab samu õpetusi, filosoofiaid ja ideaale nagu judaism, mis olid võõrad varasemale paganlikule Araabiale, kus islam kõigepealt levis. Üks näide selle kohta on monoteism. See on puhtalt juudi õpetus ja puudutab ainult juudi/abrahamlaste religioone ja kõiki sellest lähtuvaid või sellest rikutud religioone.

Inimese algne ja tõeline religioon on paganlus. Juudi kontseptsioon orjanduslikust monoteismist on võõras ja vale.

Kõik see on jälle alateadlik sõnum juudi ülemvõimust mittejuutide üle. Täpselt sama sõnum, mis kõlab ikka ja jälle kogu kristluses. See näitab, et islam töötab täpselt sama eesmärgi nimel ja ei erine ega ole parem. Samuti näitab see, et ta ei ole kindlasti ei kristluse ega judaismi vaenlane.

Nagu ma juba ütlesin, on moslemite, kristlaste ja juutide vaheline näiline vaenulikkus, mida pidevalt meie silme ees välja mängitakse, vaid täielik fassaad. Sellel on ainult üks eesmärk: masside kõrvalejuhtimine.

Keskmine "usklik", kes kõnnib tänaval ringi, ei tea tõde ja mängib seetõttu otse nende kätte, kes on tipus, kes kontrollivad nii islami, kristluse kui ka judaismi üle. Nende eesmärk on panna kõik omavahel võitlema, praktiliselt üksteist hävitades, ja neil on vaba voli oma tegemistes käia ja teha, mida iganes nad tahavad. Seda taktikat, sisevõitluse loomist, kasutatakse poliitikas sageli.

Kuna need, kes on tipus (valitsevad juudid), töötavad mittejuudi inimeste orjastamise ja lõpliku hävitamise nimel, siis toimib see ka ettekäändena, et just seda läbi viia. Nad võivad saata oma väed islami riikidesse ja alustada "püha sõda", tappes tuhandeid mittejuute, ja kui palju "püha sõdu" on islami järgijad algatanud, milles on tapetud veel tuhandeid mittejuute ja palju rohkem mittejuute tõsiselt nõrgestatud? Islami termin selle kohta on "džihaad". See ei ole midagi muud kui vale, mis on loodud selleks, et jõustada mittejuudi rahvaste hävitamist mittejuudi rahvaste poolt, ja see on erakordselt kurb olukord. Need inimesed, kes on tõsiselt eksinud ja teadmatuses tõe suhtes, püüavad pöörduda abi ja vastuste saamiseks islami poole, mõistmata, et just islam on see, mis probleemi üldse tekitab, ja nad satuvad otse tagasi nende valitsevate juutide kätte, kes soovivad nende hävitamist.

(Kui palju juute tapetakse nende episoodide ajal? Peaaegu mitte ühtegi. Neid kaitsevad alati "omad", samal ajal kui MEIE mittejuudi rahvas hävitatakse). Siin on tsitaat Siioni Tarkade protokollidest: "Meie omasid ei puudutata, sest rünnaku hetk on meile teada ja me võtame meetmeid, et kaitsta omasid."

Peale selle kasutatakse "püha sõja" varjendit ka lihtsalt ettekäändena, et Iisrael saaks võtta maad, mis neile ei kuulu, ja nõuda endale seda, mis õiguspäraselt kuulub mittejuutidele, surudes meile peale oma vale versiooni ajaloost ehk piiblit ja koraani. Iga haritud ja vabalt mõtlev inimene teab, et maa, mis on saanud tuntuks kui "Iisrael", ei peaks ja ei kuulu mingil moel juutidele ja see varastati mittejuudi rahvastelt, kellele see õiguspäraselt kuulub. Nad võtsid selle mittejuudi rahvastelt, kes seda koduks nimetasid, jõuga ja verevalamisega.

Need, kes on tipus, on inimkond kaose seisundis ja seetõttu on neil vaba voli teha rahvaga seda, mida nad tahavad, ja manipuleerida olukorraga nii palju kui nad tahavad, sest keegi ei pöördu nende poole ja ei sea neid kahtluse alla. Nagu ma ütlesin ja siin on parem näide, sama on tehtud ka poliitiliste parteidega, kui valitsus läheb erakonna A juurde ja õhutab vaenu erakonna B vastu, ja siis lähevad nad erakonna B juurde ja õhutavad omakorda erakonna A vastu vaenu. Nii satuvad need kaks erakonda võitlema üksteise, mitte valitsuse vastu, kuigi nad oleksid võinud moodustada võimsa liidu, mis oleks võinud valitsuse põlvili suruda. See toimib ka mõlema erakonna hävitamiseks, ilma et valitsus peaks sõrmegi liigutama. Näete, mida ma ütlen? Need inimesed teavad väga hästi, kuidas manipuleerida olukorraga, et võimul püsida, ja see on ilmselt palju suuremas mastaabis kui ülaltoodud näide.

Teadmatud massid täidavad tippude käske ja viivad nende eesmärgi - mittejuutide hävitamise - ellu, ilma et nad peaksid sõrmegi liigutama. See tuleb lõpetada!

Kui meie mittejuudi inimesed ärkaksid ja näeksid islami ja kristlust sellisena, nagu nad tegelikult on: hävitavad juudi orjastamise programmid, siis see mõttetu hävitamine lõppeks ja me oleksime võimelised ühinema ja võitlema tõelise vaenlase vastu ning taastama oma õigused ja võimu ja kõik muu, mis meile õiguspäraselt kuulub ja mis on meilt varastatud.

Ja jälle meenutame kuulsat talmudi tsitaati: "Kui Messias tuleb, on igal juudil 2800 orja.". Nad usuvad, et kõik need 2800 "orja" moodustavad kõik need mittejuudi inimesed, keda nad on orjastatud. On teada, et juudid on vähemuses ja mittejuute on tuhandeid rohkem. On ilmselge, mis on nende eesmärk, kuid nad teevad kõik endast oleneva, et teadmatus säiliks.

Gazas toimunud sõda on suurepärane näide sellest hävitamisest ja orjastamisest. Iisrael ja juudid hävitavad islami järgijad, kuid neid petetakse ikka veel neid samu juute kummardama, kuna nad on üldse islami järgijad.

Lõppkokkuvõttes on juudid need, kes islamist kasu saavad, ja islami järgijad need, kes kannatavad. Islami "jumal" on juudi "jumal". See on tuntud fakt isegi moslemite seas.

See ei ole aga üldse mitte jumal, vaid juudi maagia mõttekujutis ja energiavoor (mis koosneb VARASTATUD ja rikutud paganlikest teadmistest, see oli põhjus, miks kõik okultistlikud teadmised kiiresti kõrvaldati ja miks islami järgijatel on keelatud uurida TÕELISI okultistlikke teadmisi, sest nad peavad olema neist teadmatuses, et olla nende poolt orjastatud). Seda on juba arutatud eksponeeriva kristluse http://www.666blacksun.com/YHVH.html ,ja see ei ole islami puhul teisiti. Igaüks, kes tegeleb okultismi ja tõelise maagiaga, teab, kuidas mõttevormid ja energiavoorid töötavad. See on loodud väga kindla eesmärgiga ja kui see on tekkinud, siis toitub see energiast, et säilitada ennast ja kasvada võimsaks, muutudes lihtsast mõttekujust võimsamaks "jumalavormiks". Kui ta jääb energiast ilma, hajub ta aeglaselt.

Moslemite/kristlaste/juutide "jumala" puhul loodi see eesmärgiga nõrgendada ja orjastada mittejuute ja anda juutidele võim. See toitub energiast, mida kummardajad "palve" ajal üles tõstavad. Islami "Salaat" puhul toimub see 5 korda päevas teatud ajahetkedel, kui on võimalik tõsta kõige rohkem energiat. Need inimesed toidavad teadmatult vaenlasele tohutult palju energiat, mis läheb nende enda hävitamiseks.

Nagu on juba nii palju kordi varem öeldud, ei vajaks ega tahaks ükski tõeline ja võimas Jumal inimeste orjameelset kummardamist. See mõttevorm/energeetiline keeris vajab seda ilmselgelt, sest ta vajab tohutuid energiakoguseid, millest toituda.

Ühesõnaga, kõik islami järgijad kummardavad ja toidavad seda asja, andes seega võimu Iisraelile ja juutidele ja ometi on Iisrael ja juudid need, kes neid väliselt hävitavad.

Juudi "prohvetite" ja väljamõeldud juudi tegelaste ülistamine, juudi õpetuste kuulutamine, juute ülistavad tsitaadid ja juutide "jumala" kummardamine, mis läbib kogu Koraani, on tõestuseks, et islam on vaid üks teine nägu juutide kummardamiseks ja austamiseks. Seda ei ole võimalik eitada, kui teha korralik uurimistöö.

Islami "prohvet" Muhammed (tegelikult väljamõeldud tegelane) oli algselt kujutatud juudina ise!!! Mitte paljud moslemid ei ole sellest praegu teadlikud, kuna nüüdseks on selle väljamõeldud "prohveti" igasugune kujutamine muutunud ebaseaduslikuks, kuid ma kirjutan sellest terve eraldi artikli ja pakun tõendeid. Ta jutlustas ka juudi õpetusi ja juutide, meie rahva hävitajate, kummardamist.

Islam, nagu ka kristlus, on lihtsalt üks juutide programm ja igasugune vaenulikkus või võitlus nende vahel ei ole midagi muud kui fassaad ja tähelepanu kõrvalejuhtimine. See on mõlema poolega manipuleerimine.

*Mida on islam- Maximillien de Lafayette'i poolt.
 
Juuli Sigil
kikedestructionjuly2012.jpg
 
Muhammad ei ole kunagi eksisteerinud
Varem on olnud väga vähe inimesi, kes on julgenud islami "Muhamedi" autentsust vaidlustada, ja väga vähe on seda teemat uuritud. Kuid kui seda uuritakse, selgub üha enam ja enam, et täpselt nagu ristiusu "Jeesus", on ka Muhammad vale, fabritseeritud tegelane, mis on loodud ainult selleks, et hävitada, häbistada ja kõrvaldada tõelist, jumalate poolt inimkonnale antud Vana Teadmist ja sellest tulenevalt orjastada mittejuudi inimesed.

Islam ja selle vale-"prohvet" on oma loomisest alates kuhjanud inimkonnale mõõtmatut kurbust ja kannatusi. Piisab, kui vaadata Lähis-Ida ja teisi islami poolt domineeritavaid piirkondi ja riike, et näha, et see on tõsi. Vaesus, sõda, hävitamine, eluvastased tavad, naiste ja laste väärkohtlemine, eraelu puutumatuse ja vabaduse täielik puudumine, räpasus, teadmatus ja vägivald nendes piirkondades on kõik tulnud islami ja selle Muhamedlikust juurest. Selleks, et vabastada maailm ja mittejuudi inimesed nendest kannatustest, tuleb maailm vabaneda valest, milleks on Muhammad.

On hulgaliselt tõendeid, mis tõestavad, et seda tegelast ei ole kunagi eksisteerinud. Kõige selgemini paistab silma asjaolu, et ainukesed nn "Vanad allikad", mis sisaldavad teavet Muhamedi elu kohta, on äärmiselt küsitavad ja neid ei ole kunagi suudetud tõestada, et need on täpsed ja autentsed.

Üks näide on, et kõige varasemast Muhamedi "elulooraamatust" ei ole säilinud ühtegi eksemplari ja isegi siis on see dateeritud vähemalt 100 aastat pärast tema oletatavat surma. See on pehmelt öeldes väga kahtlane ja tekib küsimus, et kui see oli nii oluline tegelane, nagu islam väidab, siis miks ootasid inimesed 100 aastat, et dokumenteerida tema elu ja saavutusi? Samuti, arvestades asjaolu, et Muhammad oli sel ajal juba 100 aastat surnud, ei saanud elulooraamatut kirjutada keegi, kes teda isiklikult tundis, ja seetõttu oleks selle täpsus olnud äärmiselt küsitav. See elulugu on teada ainult seetõttu, et seda mainitakse palju hilisemates tekstides, ja selle olemasolu tõestamiseks ei ole kunagi leitud koopiaid ega midagi sellist. Miks? Sest seda ei ole kunagi olemas olnudki.

Selliseid näiteid on veel palju. Sama, mis kristliku "Jeesuse" puhul, ainus koht, kus Muhamedi elu ja olemasolu on dokumenteeritud, on islami koraanis. Väljaspool seda ei ole midagi. Üks teadlane kirjutas: "On silmatorkav tõsiasi, et sellistes dokumentaalsetes tõendusmaterjalides, mis on säilinud sufnaiidide perioodist, ei mainita jumala sõnumitöölist üldse. Papüürused ei viita temale. Araabia-Sasaniidide müntide araabia kiri viitab ainult Allahile, mitte tema prohvetile [sõnumitoojale]; ja araabi-bütsantsi pronksmündid, millel Muhammad esineb Allahi prohvetile, mis on varem dateeritud Sufjaaniidide perioodi, ei ole paigutatud Marwanide perioodi. Isegi kahel säilinud Marwanide-eelsel hauakivil ei ole rasulit mainitud".

Koraan ja selle oletatava prohveti pseudoelulood väidavad, et ta oli laialt tuntud ja et inimesed, kellest paljud olid tolleaegses poliitilises maailmas võimsad, reisisid kõikjalt, et näha tema "imesid" ja õpetusi. Kui see oleks nii, siis oleks meil palju säilinud dokumente, mida uurida, ja see oleks teadaolev ajalooline fakt. Meil on sadu dokumente Aleksander Suure, Christoph Kolumbuse, kõigi Egiptuse vaaraode ja teiste võimsate ja mõjukate ajalooliste inimeste kohta nende poolt, kes neid nägid ja nendega suhtlesid, sest nad olid reaalsed inimesed, kes eksisteerisid reaalsel ajal ja olid seotud sündmustega, mis tegelikult toimusid. Inimese loomuses on dokumenteerida sündmusi ja kogemusi, et säilitada neid tulevastele põlvkondadele, et neist õppida. Kuid nagu eespool öeldud, ei ole selle inimese Muhamedi kohta mingeid dokumente väljaspool islami tekste, mida ise ei saa esitada tõendina tema olemasolu kohta.

Mis puutub araabia sasani müntidel olevatesse kiripealdistesse, kus mainitakse "Allahi", siis on juba tõestatud, et nimi "Allah" oli VARASELT Vana paganlikust tiitlist, mis tähistas piirkonna peajumalat või jumalannat, milleks oli Al-Ilah. Al-Ilah oli piirkonna "kõrgeim jumal". Kuujumal Sin sai selle tiitli suures osas Vana-Araabias ja palju seoseid on tehtud Sin ja "Allah" vahel, mis on tingitud ainult sellest, et islam varastas selle. See läheb palju sügavamale, aga ma käsitlen seda täiesti eraldi artiklis lähitulevikus .

Teisest küljest on tegelik ajalooline dokumentatsioon, mis meil on, vastuolus islami ajalooversiooniga, mis jälle tõestab, et islam ja selle Muhammed on vale.

Väikese näitena võib öelda, et koraani ja teiste islami tekstide poolt esitatud ajaloo kohaselt levis islam suures osas Araabiast rahumeelselt ja sadade inimeste vabatahtliku pöördumise teel. Ajaloolised dokumendid ütlevad meile aga, et see ei ole sugugi nii ja et aeg, mida tuntakse islami vallutusena, oli aeg, mil islami toojaid tabas julm ja metsik sõda Araabia poolsaarel ja riikides, nagu näiteks India, tol ajal elanud paganlike inimeste vastu. Paganlikud templid tuli hävitada, tuhanded ja tuhanded iidsed pühad tekstid, mis olid täis teadmisi jumalate kohta, hävitati, paganlikku preesterkonda piinati ja mõrvati jõhkralt, linnu piirati ja lammutati ning sajad ja tuhanded inimesed surid islami leviku tagajärjel.

Mitmesugused muud leitud esemed on räigelt vastuolus sellega, mida islam on ajaloona esitanud, ja näitavad hoopis teistsugust lugu.

Peale selle saame taas kord paljastada islami valesid selle seose kaudu kristlusega. Kristluse on tõestatud, et see on vale. Kõik, mis tal on, on jultunult VARASTATUD Vana paganlusest eesmärgiga orjastada ja lõpuks hävitada meie paganlikud mittejuudi inimesed. Selle kohta on sõna otseses mõttes rohkem kui tonni tõendeid. Tuleb vaid lugeda läbi kõik artiklid, mis sisalduvad aadressil http://www.exposingchristianity.com, mida on kirjutanud ülempreester Maxine Dietrich, et näha, et see on tõsi, samuti soovitan väga raamatut "The Christ Conspiracy, the Greatest Story Ever Sold", mille on kirjutanud Acharya S.

Kui vaenlane moodustas oma valede kolmainsuse, andsid nad sellele ühe suure vea, ja see on asjaolu, et kõik kolm on vaieldamatult ja pöördumatult seotud. Seega, kui üks neist kukub, peavad teisedki koos sellega kukuma. Vähemalt väga suurel määral.

Muhamedi tegelaskuju on väidetavalt pärit juudi päritolu (märkige veel üks seos juutidega, valede juurtega ja paganliku orjastamise toimepanijatega. Muhammedi on alati kirjeldatud kui juuti ennast, ja MITTE araablast vaid juuti!!!). Ismael, Aabrahami poeg. "Aabraham" on tõestatud, et ta on väljamõeldis ja oli hinduistlikust jumalast Brahmast varastatud korruptsioon. Seda on arutanud exposingchristianity.com. Nagu varastatud ja rikutud juudi lugu räägib, oli Aabraham kõige kuulsam oma "paljude poegade" poolest. See on Brahma ja tema "paljude vormide" räige korruptsioon. Samuti saab seost luua, kui vaadata "Aabraham ja tema naine Sarai/Sarah". See on varastatud Brahmalt ja tema naiselt Saraswatilt, hindude teadmiste jumalannalt. Jällegi, nagu kõigi vaenulike juutide poolt leiutatud väljamõeldud tegelaste puhul, ei ole absoluutselt mingeid füüsilisi tõendeid, et Aabraham oleks kunagi eksisteerinud või et tema nn poeg Ismael oleks kunagi eksisteerinud. Võib eeldada, et ka kõik teised, kes väidetavalt neist põlvnevad, ei ole kunagi eksisteerinud, mistõttu nad oleksid väljamõeldised.

Muhammedi sidumine juudi tegelastega on järjekordne alateadlik sõnum juudi ülemvõimust mittejuudi inimeste üle. See on kogu islami Muhamedi leiutamise eesmärk. Orjastada mittejuudi inimesed, kes on islami valest pimestatud, ja panna nad vaenulike juutide ja nende isandate võimu alla. Nii lihtne see ongi.

Paljud teised Muhamedi väidetavad pereliikmed ei ole samuti midagi muud kui varastatud ja rikutud versioonid muistsetest paganlikest jumalatest. Parim näide on "Fatima", mis on väidetavalt Muhamedi tütar, kes oli varastatud jumalanna Inanna/Isis/Al-Uzza'lt. Teda pidi kujutama viljakas, "jumalik" ema ja jumalik Naiselik. Kuigi, arvestades, kui kohutavalt koheldakse naisi islamis, on igasugune "jumaliku naiselikkuse" austamine otsene vastuolu. Sellegipoolest on Fatima tegelaskuju varastatud muuhulgas jumalanna Al-Uzza'lt, araabia viljakuse, emaduse ja planeedi Veenuse jumalannalt. Al-Uzza oli algupärane araabia naiselik jumalanna ja püha ema. Islam võttis selle ja moonutas selle kohutavalt "Fatimaks", nn ideaalseks islami naiseks/emaks ja eeskujuks, mille järgi naised peaksid elama. See ei ole midagi muud kui kristluses, kus neitsi-keige Maarja varastati samuti Inannalt/Isiselt/Al-Uzzalt. Taas kord on see ühine teema kõigis vaenlase programmides.

Nagu ka seda, et Muhammad koos oma nelja pereliikmega Ali, Fatima, Hassan ja Hussein võib vaadelda kui rikutud (varastatud) vaimset alleegooriat. Need Viis koos on Hinge Viie Elemendi kujutamine ja rikkumine. Muhammad, Ali, Fatima, Hassan ja Hussein = Akasha, Tuli, Vesi, Õhk ja Maa, elemendid, mis moodustavad kõik olemasoleva, Universumi keskseid jõude. Need viis tegelast on islami kesksed tegelased. Samamoodi nagu Akasha pidi "andma elu" Tule ja Veele, mis omakorda ühinesid ja sünnitasid Õhu ja Maa, andis Muhammad (Akasha) elu Fatimale, kes abiellus/ühines Aliga (Tuli ja Vesi) ja nemad omakorda sünnitasid Hassani ja Husseini (Õhk ja Maa). Siin on ilmne vaimne/alkeemiline korruptsioon ja samuti on ilmne, et need ei olnud kunagi tegelased, vaid varastatud allegooria.

Selliseid näiteid on veel lugematul hulgal. Teine näide on "12 imaami", mis on kopeeritud sodiaagi 12 tähtkuju ja nendega kaasnevate 12 suure ajastu järgi. Sellest kirjutan aga palju üksikasjalikumalt ühes hilisemas artiklis.

Koraanis on palju rohkem seoseid Muhamedi ja teiste tegelaste vahel, kes on osutunud väljamõeldisteks. Üks näide on Mooses/Musa, kes on varastatud mitmest muistsest paganlikust jumalast, nagu Egiptuse jumalad Set ja Horus. Lisateavet selle kohta leiab veebilehelt exposingchristianity.com. Samuti võrreldakse Muhamedi sageli ja antakse sidemeid kristliku "Jeesusega", kes on jälle 100% tõestatud, et ta on varastatud ja väljamõeldis. Vt jällegi kristluse paljastamine. Tegelane, keda pidevalt võrreldakse ja kes on nii sügavalt seotud väljamõeldud tegelastega, on ise väljamõeldud.

Sündmused, mis väidetavalt on toimunud kogu Muhamedi elu jooksul, ei ole samuti midagi muud kui alkeemilised moonutused. Siin on vaid mõned näited (neid on liiga palju, et neid siin üles lugeda, kuid rohkemat käsitletakse eraldi artiklis):

-Koraan jutustab, kuidas kui Muhammed oli alles imik, ilmusid talle kaks meest, kes lõikasid tema rinna lahti, võtsid tema südame tagasi ja eemaldasid sellest "musta trombi", mille nad jätkasid äraviskamist. See "Must hüübin" on filosoofiakivi. Filosoofide kivi on sageli kirjeldatud kui "Must", st "Must kivi", millele viidatakse paljudes alkeemilistes kirjutistes. "Must" viitab alkeemilisele protsessile, enne kui kivi muundub ja muutub valgeks. Must on alus/plii. Nagu juba öeldud, sisaldub Filosoofide Kivi südametšakras, mistõttu nad "eemaldasid selle tema südamest". Pange tähele, kuidas islam eemaldab Filosoofide Kivi (Tõeline Saatanlik Võim, Jumalapea jne) ja "heidab selle minema". See on võimas alateadlik sõnum.

- "Ingel" (vaenlase mõttekuju) Gabriel ilmub Muhamedi ette, lööb mäe külge ja paneb allika purskama. Sellega õpetab ta Muhammadile, kuidas sooritada puhastumiseks rituaalset pesemist, õpetades talle ka palveasendeid, "seismist, kallutamist, kummardamist ja istumist", millega peab kaasnema pühade nimede kordamine. See on võetud otse Kaug-Ida iidsetest jooga- ja mantrapraktikatest! Igaüks, kes praktiseerib joogat ja meditatsiooni, saab seda hõlpsasti näha, poose, mida sooritatakse koos mantrate/jõusõnadega, et drastiliselt suurendada bioelektrilisust. Kuigi, islamis on tõstetud energia vastupidine ja suunatud mitte kehahoiakuid ja mantraid sooritavale inimesele, vaid vaenlase mõttekujule. Nagu ka see, et "löömine mäele, mis paneb allika purskama" on alkeemiline korruptsioon. Tšakraid on sageli kujutatud allegooriliselt kui mägesid või mägesid erinevates Vana Tekstides üle maailma nende Tõelise Vormi tõttu. "Allikas" viitab Alkeemilistele eliksiiridele, mis vabanevad ja "tilguvad" tšakratest Magnum Opus'i ajal.

-Muhammad teeb "ime", jagades Täiskuu kaheks pooleks, põhjustades poolkuu Paistmist mõlemal pool Mäge. Taas kord esindab Mägi tšakraid ja Kuu jagunemine kaheks esindab Hinge kahte polaarsust.

- "Isra ja Mi'raj", Öine teekond ja tõusmine läbi Seitsme Taeva. Kogu see sündmus on alkeemiline korruptsioon ja ära varastatud Kundalini madu tõstmisest läbi Seitsme tšakra. Sõna Mi'raj tähendab redelit, mis viitab selgroole, millest mao tõuseb üles. Koraan räägib, kuidas Muhammed ratsutas tiibhobusega (Vana alkeemiline sümbol!) "Taevasringidele" - Chakradele. Ta viiakse läbi igaühe, kuni lõpuks pärast Seitsmenda Taeva läbimist kohtub ta "Jumalaga". On ilmselge, et see on "Valgustumise" saavutamise korruptsioon, kui Kundalini tõuseb Seitsmendasse (kroonitšakrasse).

Nagu ma eespool ütlesin, on selle kohta palju muid näiteid. Varastatud ja rikutud alkeemia on hämmastav ja jultunud kogu islami ja selle koraani ulatuses.

See mitte ainult ei tõesta, et Muhammad on vale, vaid see tõestab ka, et Koraan on vale. Läbi selle lehekülgede on ta kuulutanud neid tegelasi ja sündmusi tõelisteks, kuid on tõestatud, et vastupidi, kõik need tegelased on väljamõeldised ja varastatud.

Kõik, mis islamil on, nagu ka kristlus, on VARASTATUD ja rikutud Vana paganlikest religioonidest, mis on tuhandeid aastaid vanemad.

Allikad:
*Muhammad Sven Kalisch, saksa moslem väidab, et "tõenäoliselt ei ole muhammad kunagi eksisteerinud".
*MUHAMMAD: tema elu kõige varasemate allikate põhjal, Martin Lings (Abu Bakar Siraj al-Din), 2006
*Koraan (araabia ja inglise keele tõlge)
 
Tegelikult on selle "prohveti" iga esivanem võetud juudi "pühast raamatust". Veel üks näide on Aabraham/Ibrahim= Ismaeli heebrea isa, kellest Muhammed väidetavalt põlvneb. Islami religioossete tekstide kohaselt nimetas Muhammed ennast oma esivanema Aabrahami koopiaks, kes naasis maa peale, et taastada Aabrahami usk. Nüüd on Aabrahami "usk" judaism. Islami ja kristlust nimetatakse sageli "Aabrahami religioonideks", mis tähendab põhimõtteliselt juudi religioone.

Kui Muhamed pärines väidetavalt juudi esivanematest, siis on loomulik, et ta oleks olnud verelt juut ja kindlasti mitte mittejuudist araablane, nagu selle piirkonna põliselanikud.

Lisaks põlvnemisele propageeris ja nõudis Muhammad oma järgijatelt paljude juudi religioossete traditsioonide järgimist, nagu ümberlõikamine, juudi pühade nagu Yom Kippur tähistamine, koššer toit, Vana Testamendi õpetused ja ilmselt kõige olulisem aspekt, palvetamine juudi linna Jeruusalemma suunas. Miks ma ütlen, et see on kõige olulisem aspekt? Noh, see ulatub tagasi Energia tõstmiseni. See "palve", mida sooritatakse väga rituaalsel viisil, tõstab suure hulga energiat, mis on kõik suunatud juudi pealinna. On pimestavalt ilmne, mis siin toimub.

Milleks kogu see range kinnipidamine juudi religioossetest tavadest, kui see prohvet oli mittejuut? Ei oleks mõtet äkki võõra hõimu tavasid omaks võtta, kui ei tunneks end kuidagi selle konkreetse hõimuga seotud olevat.

Järgnevad lingid on ainult hariduslikel eesmärkidel! Need sisaldavad teatud väärinfot seoses juudi programmide toetamisega.
http://people.ucalgary.ca/~elsegal/Shokel/880909_Islam_Kippur.html
http://www.palestinefacts.org/pf_early_palestine_jerusalem.php
https://books.google.co.za/books? id=isDgI0-0Ip4C&pg=PA329&lpg=PA329&dq=muslimid+palvetavad+jeruusalemile&source=bl&ots=5VprCJ4sCB&sig=WjzBor0hrdDIfto4YGR52DKF6bs&hl=en&sa=X&ei=AWa2VO7FF4n-. ULXZg-gO&ved=0CEkQ6AEwCTgK#v=onepage&q=muslims%20pray%20in%20the%20direction%20of%20jerusalem&f=false

Ülaltoodud lingid räägivad Muhammadi sügavast pühendumusest juudi tavadele ja sügavast seotusest juudi Jeruusalemiga. See tuleneb asjaolust, et Muhammed ise oli verelt juut. Moslemid ei austa mitte araablasest päästjat, vaid juudi "messiat", kes on loodud töötama juudi ülemvõimu nimel.

http://www.judaism-islam.com/similarities-between-judaism-and-islam/

See link illustreerib sadu sarnasusi judaismi ja islami vahel.

Ta ei olnud mitte ainult juut, vaid Muhammed võttis ka juudi naisi. See sümboliseerib sügavat seost islami ja judaismi vahel. Abielu on siduv ja sügav side. Muhammad võttis endale naiseks juudi "printsessi" nimega Safiyya Bint Huyayy, keda peeti islami algusaegadel erakordselt mõjukaks ja keda nimetati "usklike emaks". On sügavalt kõnekas, et moslemi prohvetil olid nii sügavad sidemed juudi printsessiga. Jällegi tugevdatakse alateadlikke sõnumeid juudi ülemvõimu kohta. Neil aegadel oli juudil keelatud abielluda mittejuudiga. Seetõttu võib julgelt oletada, et selleks, et abielluda selle juudi printsessiga, pidi Muhammed ise omama juudi geeni.
"Ja juudi Safiyyast sai üks õnnelikumaid naisi islami ajaloos, prohvet Muhamedi abikaasa". - Ibn El-Neili raamatust "Tõde islamist".

Oli ka juudi konkubiin, Rayhana Bint Zayd, kellega Muhammadil olevat olnud seksuaalne suhe ja kellega ta lõpuks abiellus.
See on võetud Moses Creightoni raamatust "Muhammedi juudi naised".

Need tihedad suhted juudi naistega saadavad välja võimsa sõnumi juudi ülemvõimu kohta ning tugeva ja olulise suhte judaismi ja islami vahel.

Olles pärit juudi vereliinist, võttes juudi naisi ja edendades ägedalt juudi usutavasid, on selgelt näha, et Muhamedi iseloom oli tegelikult juudilik ja võõras mittejuudi rahvale, kes on tänapäeval selle programmi raames orjastatud. Mittejuudid, kes järgivad islamit, kummardavad juute!

Mittejuudid ärgake üles!!!
 
Pedofiilia ja vägistamine: levinud ja aktsepteeritud islamis
Pedofiilia ja vägistamine on islami programmis levinud ja aktsepteeritud tavad, mis näitavad selle tõelist, elu vihkavat olemust. Niinimetatud "prohvet" Muhammad (kes on tegelikult väljamõeldud tegelane) olevat võtnud endale naiseks kuueaastase tüdruku, sundides teda üheksa-aastasena täielikku seksuaalvahekorda. Väidetavalt oli ta sel ajal juba kaugelt viiekümnendates eluaastates ja just need õpetused on teinud moslemi kogukondades vastuvõetavaks, et mehed abielluvad ja astuvad seksuaalvahekorda erakordselt noorte tüdrukutega.

Arvestades asjaolu, et nii noorel lapsel puudub seksuaalne soov ja ta ei nõustu vabatahtlikult vahekorraga (on olnud juhtumeid, kus noor tüdruk karjub vastandumiseks, kuni mees peksab ta alistuma), võib seda pidada vägistamiseks, olenemata sellest, kas abielutunnistus on olemas või mitte. Siis tuleb küsida, milline terve mõistusega, endast lugupidav ja korralik inimene tahaks vahekorda astuda väikese lapsega ja olla sellest väljavaatest erutatud. See ei heida kindlasti algusest peale väga positiivset valgust islami väljamõeldud "prohvetile" ega islamile endale.

Siin on mõned šokeerivad ja vastikud näited pedofiiliast ja vägistamisest islamis:

"Räägitud 'Ursa:

Prohvet kirjutas (abielulepingu) 'Aishaga, kui ta oli kuueaastane, ja täitis oma abielu temaga, kui ta oli üheksa-aastane, ja ta jäi temaga üheksaks aastaks (st kuni tema surmani)." Sahih Bukhari seitsmes köide, raamat 62, number 88. - "prohvet" ise.

--------------------------------------

"Mees võib rahuldada oma seksuaalseid himusid nii väikese lapsega kui imikuga. Siiski,

ta ei tohiks tungida temasse. Lapse sodomiseerimine on halal (šariaadiga lubatud).

Kui mees tungib lapsesse ja kahjustab last, siis peaks ta vastutama

tema elatise eest kogu tema elu jooksul. Seda tüdrukut aga ei loeta ühe

tema nelja alalise naise hulka. Mees ei saa abielluda

tüdruku õega. Iga isa, kes abiellub oma tütrega nii noorelt, saab püsiva koha taevas."

--------------------------------------

"Täiskasvanud mehe jaoks ei ole ebaseaduslik "reisi kasutada" või nautida noort tüdrukut, kes on

veel võõrutuseas; see tähendab, et ta paneb oma peenise tema reite vahele ja suudleb teda."

"Võõrutusvanus" on tehniliselt ikka veel laps.

--------------------------------------

"Mees võib abielluda alla üheksa-aastase tüdrukuga, isegi kui tüdruk on veel laps, keda imetatakse. Mehel on aga keelatud seksuaalvahekord alla üheksa-aastase tüdrukuga, muud seksuaalaktsioonid, nagu eelmäng, hõõrumine, suudlemine ja sodoomia on lubatud. Alla üheksa-aastase tüdrukuga seksuaalvahekorras olev mees ei ole toime pannud kuritegu, vaid ainult rikkumist, kui tüdruk ei ole jäädavalt kahjustatud." - Ajatolla Khomeini välja antud fatwa

Märkus: fatwa on nimetus, mis on antud islami juhi kirjalikule religioossele seadusele või otsusele.

--------------------------------------
"SANAA, Jeemen (CNN) - Nujood Ali on 10-aastane, kuid ta on juba abiellunud ja lahutatud. Tegemist oli korraldatud abieluga, milles tema sõnul peksis ja vägistas teda kolm korda vanem abikaasa regulaarselt.

"Kui ma abiellusin, olin ma hirmul. Ma ei tahtnud kodust lahkuda. Tahtsin jääda oma vendade ja õdede ning ema ja isaga," ütles ta CNN-ile oma vanemate loal.

"Ma ei tahtnud temaga magada, aga ta sundis mind selleks. Ta lõi mind, solvas mind."

Oma vendade ja õega marmorimängu mängides on Nujood süütuse portree, häbeliku naeratuse ja mängulise loomuga.

Kuid see, mis juhtus, tekitab viha ja häbi. Küsimusele, kas see, mida ta läbi elas, oli piinamine, noogutab ta vaikselt.

Nujoodi vanemad andsid ta veebruaris mehele 30ndates aastates mehele, keda ta kirjeldab kui vanat ja koledat.

Tema vanemad ütlesid, et nad arvasid, et annavad ta oma mehe perekonna hoole alla, kuid Nujood ütles, et mees peksis teda tihtipeale alistuma."

--------------------------------------
"Viimane uudisesse sattunud lapsemure on 12-aastane lapsemure, kes suri piinarikkas sünnituses, mille käigus hukkus ka tema laps.

Fawziya Ammodi võitles kolm päeva sünnituses, enne kui ta reedel haiglas tugeva verejooksu tõttu suri, teatas laste õiguste organisatsioon Seyaj Organization for the Protection of Children.

"Kuigi tema surma põhjuseks oli vähene arstiabi, oli tegelikuks põhjuseks hariduse puudumine Jeemenis ja asjaolu, et lasteabielud toimuvad jätkuvalt," ütles Seyaj president Ahmed al-Qureshi CNN-ile antud intervjuus.

Nagu enam kui pooled Jeemeni noortest tüdrukutest, sunniti ka Fawziya koolist välja kukkuma ja abiellus eelmisel aastal 24-aastase mehega." -Another Child Bride dies, dosomething.org

--------------------------------------
"Neid oli umbes 60. ..... Ja lõpuks 5 inimest vägistasid Fenny. Enne vägistamise alustamist ütlesid nad alati "Allahu Akbar" (islami fraas araabia keeles, mis tähendab "Jumal on suur". Nad olid metsikud ja jõhkrad."
--------------------------------------

"Huddersfieldis helistasid moslemi mehed noortele tüdrukutele ja ähvardasid nende kodusid maha põletada, kui nad nendega ei kohtuks. Ühe vägistatud lapse ema ütles, et tal on Huddersfieldis palju laste vägistamise juhtumeid moslemite poolt ja ta viis ajakirjanikud kohtuma mõne emaga, kõigil olid samad kogemused - mitmekordsed kuriteod ja politsei laseb moslemitel pääseda."
—————————————————————————————————————-
"Palestiina tüdruku, kelle kaks venda vägistasid ja rasestasid, mõrvas hiljem tema enda ema - kuigi tema tütar oli kuriteo süütu ohver - järjekordses häirivalt levinud, kuigi tohutult alaraporteeritud "aumõrvade" juhtumis." " siin on kogu lugu: http://councilofexmuslims.com/index.php?topic=5300.0;wap2
------------------------------------

"15-aastane TÜDRUK meelitati šariaadi (islami seaduse) poolt tunnustatud tseremoonial "telefoniabielu" tseremooniale mentaalselt viieaastase Sheffieldi mehega.

Kui tüdruk saabus Pakistanist, oodates, et kohtub fotol näidatud ilusat meest, avastas ta, et mees on 40-aastane, töötu ja invaliidistunud.

Veel hullemaks otsustas tema ämm ära kasutada tema atraktiivset välimust, sundides teda prostitutsioonile.

Perekond kutsus mehed perekonna koju, et teda vägistada, enne kui tal õnnestus põgeneda politseisse, pugedes esiuksest sisse. Ta võeti hoole alla ja elab nüüd varjupaigas."
--------------------------------------

"Islami tseremoonia ajal seisis mu isa minu taga, üks käsi mu õlal ja teise käega hoidis ta püstolit, mis oli suunatud minu selja poole, et ma ei ütleks "ei"," ütles Saamiya.

"Kõigile teistele näis see loomulik - ta lihtsalt seisis seal ja silitas mu õlga -, kuid vahetult enne seda oli ta mulle öelnud, et ta laseb mind maha, kui ma seda ei tee."
--------------------------------------

"LONDON (Reuters) - Kurdi naine vägistati, tallati ja kägistati jõhkralt oma perekonnaliikmete ja nende sõprade poolt "aumõrva" käigus, mis viidi läbi tema Londoni kodus, sest ta oli armunud valesse mehesse.

20-aastane Banaz Mahmod pidi enne saapapaelaga kägistamist läbima 2-1,5 tundi kestnud katsumuse. Tema keha topiti kohvrisse ja viidi umbes 100 miili kaugusele Birm More...inghami, kus ta maeti maja tagumisse aeda." Kogu lugu: http://www.liveleak.com/view?i=396_1184859529.

--------------------------------------

"LONDON (Reuters) - Kurdi naine vägistati, tallati ja kägistati jõhkralt oma perekonnaliikmete ja nende sõprade poolt "aumõrva" käigus, mis viidi läbi tema Londoni kodus, sest ta oli armunud valesse mehesse.

20-aastane Banaz Mahmod pidi enne saapapaelaga kägistamist läbima 2-1,5 tundi kestnud katsumuse. Tema keha topiti kohvrisse ja viidi umbes 100 miili kaugusele Birm More...inghami, kus ta maeti maja tagumisse aeda." Kogu lugu: http://www.liveleak.com/view?i=396_1184859529.

--------------------------------------

Selliseid näiteid on palju, palju rohkem. Kõik see ainult tänu islamile ja selle õelatele õpetustele. See on tõeliselt, täielikult ja täielikult elu vihkav ja vastik programm. See on inimkonda vaevav haigus.

Pedofiilia ja vägistamine on ühine teema kõigis vaenulikes religioonides. See iseenesest ütleb palju.

Me peame võitlema kõigega, mida suudame, et need õudsed valed kukutada.

*Tahan siinkohal lisada, et see käitumine EI ole loomulik mittejuudi rahvale, kellele islam tänapäeval peale surutakse. Need käitumisviisid on alati olnud juudile loomulikud, millest tuleneb islami haige ja perversne vale. Nende haigete valede poolt on mittejuudi inimeste mõistus ja hinged rikutud ja rüvetatud ning sellised teod nagu pedofiilia ja vägistamine on selle vaimse degeneratsiooni tulemus.

See PEAB lõppema!

Islam on VALE ja viskoosne, ohtlik PETTUS inimkonnale!
 
Kaaba oli algselt PAGANLIK tempel!!!
Kaaba on väidetavalt islami religioosse tähtsuse keskpunkt, nende kõige püham koht, mis on kõige pühama "islami palverännaku" keskpunkt. Kui üllatav on siis, et tegelikult on see tegelikult tegelikult PAGANLIK tempel, mis on algselt ehitatud paganlike jumalate kummardamiseks.
Räägitakse, et Kaaba seintele olid algselt graveeritud erinevate paganlike jumalate nimed ja sümbolid, sealhulgas jumal, keda tuntakse tiitliga all "AlÍlah", kes oli Mesopotaamia Kuu jumal Sin ehk Nanna. Tema sümboliks oli poolkuu ja täht:

On väga selge, kust islam varastas oma "jumala" Allahi. Vana Lähis-Idas omistati tiitel "Al-Ilah" piirkonna või hõimu peajumalale ja see tähendas lihtsalt ülimat jumalust. Seda tõstes rikkus islam selle mõiste ära ja eemaldas kõik teadmised paganlikest jumalatest, asendades selle oma väljamõeldud abrahami õudusega. Täpsemat teavet selle kohta vt:
http://exposingthelieofislam.weebly.com/iblis-and-the-djinn-the-original-gods.html
http://exposingthelieofislam.weebly.com/islamic-symbols-stolen-from-ancient-paganism.html

Suur osa sellest on tegelikult allegooriline ja on seotud võimsusmeditatsiooni ja hingega. "Tempel" esindab Hinge. Paljude Vana-Paganlike Templite kujundus üle kogu maailma oli väga Alkeemiline, olles sageli Vaimse Valgustumise protsessi füüsiline kujutis. Kaaba on kuubikujuline. Kuubik esindab Hinge, millel on neli sammast. Nii et kuubi sisse on graveeritud jumalate nimed ja sümbolid, mis tähendab mediteerimist hinge üle, et saavutada valgustumine. Selle mõistmiseks piisab vaid püha geomeetria ja alkeemilise arhitektuuri õppimisest.

Nüüd, Koraanis on ka öeldud, et Muhammad avastas Kaaba seest 360 paganlikku ebajumalat, mille ta hävitas. Jällegi on see väga allegooriline. Numeroloogilisest vaatenurgast vaadatuna on 360 kokku väga oluline okultistlik number 9. 3+6+0= 9. 9 on vaimselt oluline number, kuna see on seotud Magnum Opus'iga ehk vaimse valgustumisega. Ka tähtis 108, mida kasutatakse kõige sagedamini meditatsioonis kogu maailmas ja eelkõige idamaistes tantristlikes traditsioonides, annab kokku 9. See on seotud 7 peamise tšakraga piki selgroogu, pluss 2 tšakrat, mis asuvad õlgadel, mis moodustavad hinge "risti". Vt:
http://exposingthelieofislam.weebly.com/exposing-spiritual-corruption-in-islam-stolen-spiritual-allegories-in-the-quran.html

Seega ei viidanud "360" iidolit, mis leiti Kaabast, mitte sõna otseses mõttes kujudele, vaid pigem vaimsele kontseptsioonile, mis oli seotud hinge, tšakrate ja valgustatuse saavutamisega. Kaaba sees olevad iidolid = hing ja tšakrad. See oli see paganlik püha teadmine, mille Muhammad hävitas.

Alljärgnev on väljavõte ülempreester Don Danko kirjutatud jutlusest pealkirjaga "AUM kosmoloogia, Siva ja Kaaba". See illustreerib veelgi Kaaba paganlikku päritolu

"Kabaa

Me näeme, et Mekas islami kõige püham koht Kaaba on algselt Siva tempel. Nagu Danielou märgib, loodi Meka Indiast pärit brahmanade poolt. Isegi 786 araabia keeles, sümbol Koraani kaanel on valitsev AUM sümbol. Sri Lankal on tempel nimega Kabaa-lishwaran ja on Lord Siva. Tähendab selle alkeemiline skeem [nagu kõik templid on] suurele teosele. Selliste templite sees on ka must kivi ehk Siva Lingam. Sama, mis on must kivi Kabaa Mekas, mis oli kunagi suurem Lingam-kivi, enne kui ta oma päritolu varjamiseks praegusele kujule lõigati.

Indias käiakse ikka veel seitse korda ümber Lingami. Mekas käivad nad seitse korda ümber sama. Kuid islam muutis liikumissuuna vastupidiseks. Nad kannavad endiselt valgeid rõivaid nagu Siva templites.

Indias on Brahma pjedestaal [algselt Induse oru/veediliste aegade Siva teine nimetus, nagu Danielou näitab]. on kaheksanurkne kuju, mis kujutab täiustatud hinge kaheksat valguskiirt, mille liitumist Siva kuueharuline täht esindab naba piirkonnas, kus punkt allapoole tsakra ühineb punktiga ülespoole sakraalses, üks vesi teine tuli. Seega Si [tuli] Va [vesi]. Ja miks Sinine Jumal on paljudes yantrates kujutatud päikese tšakras.

Pjedestaal keskel Kabaa: Maqam E-IBRAHIM on sama kaheksanurkne kuju. Selle keskmes, sest päike on hinge ja päikesesüsteemi keskus.

Kabaa puhul kujutab must kuubik La nelja elementi, mis moodustavad materiaalse keha, mis puhastatakse Tamos ehk mustas etapis Satva guna ehk valgeks. Siva valitseb ka selle etapi üle [nagu teised kaks, mida tähistavad tema kolmiknoa kolmiknõelad]. Kuna see hävitamise või lahustamise staadium toob Jumaluse vabanemise. Kus tantra seisundis muutub Jiva Siva'ks. Või inimene Jumalainimeseks.

Vale või profaanne ego on see, mis koosneb brutaalsetest elementidest ja seal tinglikult kogunenud karmiliste omaduste kogunemisest. See puhastatakse lõplikus lahustumises. Uude või ülitunnetuslikku seisundisse [Jiva Siva'ks]. Seda on sümboliseeritud mitmel erineval viisil.
 
Tõde islami päritolu ja leviku kohta - kuidas juudid töötasid välja islami programmi, et vallutada ja hävitada Ida
***See lugu on "islami vallutuste" eellugu ***

Koraan ja islami eksitatud järgijad väidavad, et see "religioon" levis tänu sellele, et Muhamedi järgijad rändasid idas ja levitasid sõna, omandades uusi pöördunuid, kui nad liikusid tehes imet, kaubeldes kaupadega jne. See on lihtsalt väljamõeldud lugu, mida EI kinnita tegelikud ajaloolised sündmused. Tõde maalib hoopis teistsuguse pildi ja meid viiakse tagasi Araabia ja Lähis-Ida iidsete paganlike hõimude ja tsivilisatsioonide juurde, keda vägivaldsed psühhootilised bandiidid, kes olid selle, mida me nüüd islamina tunneme, tõelised rajajad, ründasid ja piirasid sajandeid jõhkralt. Need rünnakud jätsid verijäljed üle kogu maailma ning lõppesid Vana paganliku kultuuri hävitamisega ja meie rahva orjastamisega, mis toimib tänaseni.

Ei olnud kunagi mingit "prohvet Muhamedi", kes juhtis araabia rahvast püüdlustes pöörduda hõimude islami poole. Muhammedit ei ole kunagi eksisteerinud, vaid ta fabritseeriti pärast vallutuste toimumist, et teda saaks kasutada tööriistana, mis ei erine kristlikust "Jeesusest". http://exposingthelieofislam.weebly.com/muhammad-never-existed.html.

Kes siis korraldas selle alatu programmi leviku? Kellele oli see programm mõeldud? Järgnev artikkel näitab, kuidas tegelikult olid juudid need, kes algatasid ja arendasid selle programmi, et juudistada paganlikku idamaailma, kõrvaldada algne paganlik religioon ja tavad, võtta võim paganliku mittejuudi valitseva klassi käest ja arendada uus valitsejasüsteem, mis asetas kogu võimu ja rikkuse uue valitseva klassi kätte, kes olid juudi veresugulased.

Lõppude lõpuks kirjeldati Muhamedi ennast kui juudi päritolu inimest kes isegi võttis juudi naisi ja sünnitas seega juudi lapsi. http://exposingthelieofislam.weebly.com/muhammad-the-jewish-prophet.html Kuigi seda Muhamedi tegelast ei olnud kunagi olemas, on see sümboolne selle kohta, kuidas juudid asusid omad vastloodud islamimaailmas võimupositsioonidele. Seda tehti kas paganliku juhi/valitseja tõrjumisega füüsilise jõu kasutamise teel ja tema asendamisega kellegi juudi päritolu inimesega või kasutades oma naisi paganlike vereliinide sissetungimiseks. Viimane on pikka aega olnud tavaline taktika ja seda kasutatakse ka tänapäeval. Juudid kasutavad sageli oma naisi infiltreerumiseks, pannes neid võimsatele ja mõjukatele mittejuudi meestele. Kui neil on õnnestunud end sisse imbuda, võtavad nad täieliku kontrolli selle inimese elu, otsuste ja tegude üle ning saavad hõlpsasti manipuleerida sündmustega vastavalt oma tegevuskavale. Lisaks sellele kontrolliaspektile peetakse kõiki tulevasi järeltulijaid juudiks ja nad kannavad juudi geene. Seega on kõik täielikult juudipärane.

Juudid uhkeldavad selle taktikaga oma loos "Esterist", juudi hoorast, kes saadeti Pärsia kuningat võrgutama. Nagu lugu räägib, pidasid pärslased pidevaid lahinguid juutidega ja püüdsid neid Pärsiast üldse välja saata, juudid vajasid vahendit, et võtta Pärsia kuningriik kontrolli alla ja õõnestada Pärsia kuningat ja Pärsia paganlikku valitsemist. Kasutades pettust ja reetmist (eksitades end, et näida rohkem mittejuudina, võttes pärsia nime ja vabanedes kuninga esimesest pärsia naisest), saavutas "Ester", et kuningas armub temasse ja abiellub temaga, tehes temast kuninganna. Oma juudi vendade juhendamisel võitis ta hoolikalt kuninga usalduse ja juhendas kuningat tegema kõiki samme, mis oleksid kasulikud juudi rahvale, ja kõiki samme, mis paratamatult viiksid tema enda rahva hävitamiseni. Ta hoolitses selle eest, et ta lasi kõik paganlikud Pärsia juhid, kes olid kunagi olnud tema kõige usaldusväärsemad nõuandjad, maha tappa ja avalikult häbistada, kasutades valesid ja väljamõeldisi, et pöörata kuningas nende vastu. "Ester" kiidab, et ta istutas kuninga mõtetesse kahtluse seemned, mis panid teda uskuma, et tema enda rahvas on tema vaenlased. See on iidne taktika "jaga ja valitse". Ta eraldas kuninga tema tähtsaimast tugisüsteemist, isoleeris teda ja võttis kontrolli enda kätte. Kui paganlik juhtkond on maha tapetud, kutsub Ester oma juudi rahvast nende asemele. Selleks ajaks, kui kuningas saab teada, kes Ester tegelikult on ja kuidas teda on petetud, on juba liiga hilja.

See on väljamõeldud lugu, kuid selle taga olev taktika on väga reaalne ja seda kasutasid tolleaegsed juudid korduvalt, et tungida sisse paganlikesse kuninglikesse vereliinidesse ja neid sisuliselt hävitada. "Esteri" lugu on hooplev kirjeldus sellest, kuidas nad kasutasid seda taktikat oma eesmärgi saavutamiseks.

See on sama taktika, mida kasutas juudi Rothschildide perekond Briti kuninglikku perekonda imbumiseks. Nad alustasid rahalise manipuleerimisega ja seejärel omavahelise abiellumisega. Tänapäeval on "kuninglik perekond" 100% juudid, kes isegi praktiseerivad juudi traditsioone pulmatseremooniate ajal jne. Kui juudi geen on juudi kaudu vereliini sisestatud, hoitakse seda üleval seadustega, mis sätestavad, et meessoost järeltulija peab võtma juudi pruudiks. Pidage meeles, et laps loetakse juudi seaduste kohaselt juriidiliselt juudiks, kui ema on juut. Seepärast oli Williami ja Kate Middletoni abielu vajalik. Kate Middletonil on juudi ema, kes on sündinud Carol Goldsmithina. Mõlemad tema vanavanemad olid juudi päritolu.

Siin on huvitav väljavõte:

"Rothschildide plaan oli panna üleliigsed tütred abielluma mõjukate mittejuudi perekondadega; antud juhul olid Rothschildide liidud parun Battersea ja neljanda Hardwicke'i krahvi poja abielud viljatud, kuid Mayer Amschel Rothschildi tütar abiellus viienda Rosebery krahviga, nii et praeguses krahvis on Rothschildide verd, kelle üks õdedest abiellus praeguse Crewe'i markiisiga, kes ise on Villa Real'i verega: Seega seguneb paljude päevade pärast selle "Briti aristokraatide" abielu tulemusel Villa Real juudi veri Rothschildi omaga.

See juutidega paaritumise komme on nüüdseks muutunud tavaks; aariainstinkt on pideva propagandaga murdunud, ja H. Belloc kirjutab oma raamatus "The Jews" meie suurte aristokraatlike perekondade juudi läbitungimisest: "Kahekümnenda sajandi algusega olid need suured territoriaalsed inglise perekonnad, milles ei olnud juudi verd, erandiks." -Kirjeldusest "JUUDI SISSETUNGIMINE BRITI AADLIKESSE ENNE AASTAT 1937. AASTAT"

See on aga hoopis teine lugu hoopis teiseks ajaks. Siinkohal tuleb märkida, milliseid taktikaid kasutati sissetungimiseks. Nii algas paganlike idamaade ja Araabia kultuuride infiltreerimine, ja just see hoolikas infiltreerimine paganlikku ühiskonda aitas kaasa islami loomisele ja levikule, mis on tegelikult oma sisimas judaism. Nüüd vaatame, kuidas see algas.

Tegelikud ajaloolised andmed näitavad, et islami loomine, nagu see on praegu, Koraani kirjutamine ja väljamõeldud Muhamedi leiutamine toimus tegelikult pärast sündmusi, mida nüüd nimetatakse islami vallutamisteks, mitte enne, nagu peavoolumeedia ja moslemid tahavad teid uskuma panna. Ida vallutused ja hävitamine toimusid enne islami tegelikku loomist, et hävitada veelgi enam algset paganlikku religiooni, kultuuri ja teadmisi ning nõrgestada ja orjastada veelgi enam paganlikke inimesi. Vallutuste eesmärk, täpselt nagu läänes toimunud inkvisitsioon, oli paganliku mittejuudi kuningavõimu kõrvaldamine, paganliku preesterkonna tapmine ja paganlike vaimsete teadmiste hävitamine, orjastades seega paganlikud mittejuudi inimesed, kes jäid täielikult ilma oma algsest identiteedist, oma algsetest juhtidest, oma algsetest jumalatest ja oma algsetest võimsuse allikatest. Nad langesid pelgalt orjadeks, kes töötavad võõraste isandate heaks. Islami programm kehtestati pärast seda, et tagada selle orjastamise jätkumine.

Tegelikult ei ole kunagi kuskil mainitud mingit väljakujunenud religiooni nimega islam või Muhamedi-nimelist prohvetit ajal, mil vägivaldsed vallutused toimusid, ning puuduvad tõendid selle kohta, et see oleks sel ajal veel eksisteerinud. Need religioossed aspektid loodi ja sisestati dokumentidesse aastaid hiljem. See ei erine sellest, kuidas Muhamedi nn elulookirjeldused ilmusid alles üle 100 aasta pärast tema väidetavat surma. Ajal, mil ta pidi elanud olema, ei räägitud temast sõnagi, hoolimata sellest, et paljud antiikajaloolased, kes olid väga harjunud olulisi sündmusi ja lugusid üles kirjutama, olid olemas. See oli pehmelt öeldes väga kahtlane.
Kuidas oleks siis vallutustest ja islami levikust kasu olnud juutidele? Peale selle, et islam on juudi programm, mis kummardab juudi jumalat/agendat (palun vaadake ülejäänud exposingthelieofislam.weebly.com veebilehte), on tõestatud, et mis puudutab tegelikke sündmusi, nagu need on ajalooliselt kirja pandud, siis on tõestatud, et suured vallutused toimusid suure juudi abiga ja toimisid juudide kasuks.

Sel ajahetkel püüdis suur osa paganlikust idamaailmast juudid oma keskelt välja saata, sest nendega oli sajandeid kestnud probleeme. Vargused, rituaalsed mõrvad ja muud kuriteod olid tavalised ühiskondades, kuhu juudid otsustasid elama asuda, ning need olid põhjuseks, miks paljud muistsed paganlikud ühiskonnad üritasid neid pagendada. Vana-Rooma, Pärsia ja Egiptus kuulutasid ühel või teisel etapil välja seadused, millega juute just neil põhjustel välja saadeti.
http://web.archive.org/web/20130814124112/http://gblt.webs.com/Jewish_Ritual_Murder.htm
http://www.angelfire.com/dawn666blacksun/Jew_Problem.html

Seega, et lahendada probleem, et neid pidevalt paganlikest ühiskondadest, kuhu nad tungisid, välja saadeti või välja suruti, ja et nad saaksid ise kontrolli enda kätte, et nad saaksid oma tegusid segamatult teostada, pidid juudid koostama plaani, mis aitaks neil tungida paganlike ühiskondade tipptasemetele ja paigutada end kõikidesse tähtsamatesse võimupositsioonidesse. Mis oleks selleks parem viis, kui suruda nende ühiskondade inimestele peale oma kombeid, uskumusi ja tavasid, kehtestada oma religioon peamiseks religiooniks, oma "preesterlus" valitsevaks klassiks ja sisuliselt suruda oma võõrast kultuuri piirkonna paganlikele rahvastele peale ning sundida neid kummardama oma "jumalat" ja oma prohveteid. Kui nad saaksid kõike judaiseerida, siis oleks neil kontroll olemas. Islam oli selleks ideaalne vahend, ja nagu öeldud, on islam lihtsalt judaism teistsugusel kujul.

"PROTOKOLL nr 14
Kui me tuleme oma kuningriiki, siis ei ole meie jaoks soovitav, et eksisteeriks mõni muu religioon kui meie oma selle Ühe Jumala usundist, kellega meie saatus on seotud meie kui väljavalitud rahva positsiooni tõttu ja kelle kaudu meie sama saatus on ühendatud maailma saatusega. Seepärast peame pühkima minema kõik muud usuvormid. Kui see sünnitab ateiste, keda me täna näeme, siis see, olles ainult üleminekuetapp, ei sega meie vaateid, vaid on hoiatuseks neile põlvkondadele, kes kuulavad meie jutlust Moosese usust, mis oma stabiilse ja põhjalikult väljatöötatud süsteemiga on allutanud meile kõik maailma rahvad." - Juutide endi sõnad.
*Märkus - "Mooses" on Koraanis, kus ta on kuulutatud üheks prohvetiks, nimetatud Musa-ks. Koraan on läbi ja lõhki juudilik!!!

Kuid seda tuli teha aeglaselt ja ettevaatlikult ning enne, kui seda edukalt saavutada, tuli kõigepealt infiltreeruda, nõrgestada ja õõnestada paganlikke Ühiskondi.

Selleks pidid juudid kõigepealt integreeruma kohalikesse paganlikesse kultuuridesse, kohanedes nende kommete ja eluviisidega. Kui nad oleksid täielikult integreerunud ja saavutanud nende inimeste usalduse, hakkaksid nad neile oma kultuuri, kummalisi eluvastaseid tavasid ja uskumusi ning oma religiooni peale suruma.

See on rahva hävitamine seestpoolt väljapoole. See on äärmiselt tõhus vahend rühma nõrgestamiseks, enne kui alustatakse nende vastu otsest sõjategevust. Kõigepealt mädandavad nad struktuuri seestpoolt, nii et see laguneb kergesti, kui nad otsustavad rünnata. Parim infiltraator maskeerib end kõigepealt selliseks, mida ta kavatseb hävitada, et pääseda ligi oma rünnakuobjekti tuumale. See on sama, mida tehti ka mittejuudi salajaste seltside puhul, mis olid algselt PAGANLIKUD. Seda on põhjalikult arutatud JoSi veebilehel.
http://dawn666blacksun.angelfire.com/Ku_Klux_Klan.html
http://dawn666blacksun.angelfire.com/Illuminati.htm
http://dawn666blacksun.angelfire.com/NEW_WORLD_ORDER.html

Järgmine väljavõte on huvitav selle kohta, kuidas juudid töötasid selle nimel, et integreeruda araabia ühiskondadesse, enne kui nad alustasid nende ühiskondade juudistamisti:

"Syed Abu-Ala' Maududi toob oma teoses "Koraani tähendus" välja, et Hejazi juudid "keele, riietuse, tsivilisatsiooni ja eluviisi osas olid nad täielikult omaks võtnud araabiapärasuse, isegi nende nimed olid muutunud araabiapäraseks ... Nad isegi abiellusid araablastega omavahel.....See abielu juutide ja araablaste vahel, näiteks kuraishi perekondade ja juudi naiste vahel, on hästi dokumenteeritud. "." - Allikast "Pärsia vallutus Jeruusalemmas 614 eKr. võrreldes islami vallutusega 638 eKr. Selle messiaanlik olemus ja juudi eksilarhi roll", kirjutanud Ben Abrahamson ja Joseph Katz.

(Pange tähele, et ülaltoodu on kirjutatud juutide poolt, kes on täiesti teadlikud islami juudi päritolust).

Jällegi näeme, kuidas juudid kasutasid oma naisi, et imbuda araabia paganlikku ühiskonda, kinnitades end araabia kuninglikule perekonnale. Kohanedes kõigepealt selle kultuuriga, suutsid nad sügaval tasandil infiltreeruda.

Nii et vaadakem, kuidas islami alus kõigepealt pandi. See algas selle juudi sissetungiga araabia kultuuri. On dokumenteeritud, et pärast araabia kultuuri omaksvõtmist ja abiellumist mõjukate araabia meestega sundisid juudi naised oma tahtejõuetuid araabia mehi võtma omaks judaismi ja juudi tavasid.

See hakkas kaasa tooma juudi tavade ja traditsiooniliste araabia tavade kummalise segunemise ning selle tulemusel hakkas tekkima araabia judaistlik vorm. See tavade segunemine ja selle tulemuseks oli see, millest hiljem ametlikult arenes välja islam. See peegeldab täpselt seda, kuidas juudid panid Aleksandrias aluse kristlusele, kui nad arendasid välja helleniseeritud judaismi vormi.

Ülempreester Don Danko kirjutas sellest põhjalikult ja islami loomine kattub paljuski kristluse tekkimise ümber toimunud sündmustega:
https://groups.yahoo.com/neo/groups/JoSNewsletter/conversations/topics/482

"Seetõttu on kristlus, nagu teadlased on märkinud, nii identne Egiptuse paganlike religioonidega. See on peamine mall, millest juudid selle varastasid ja ära rikkusid. Tõstsid isegi oma väljamõeldud jumalamehe tiitli ühest peamisest paganlikust jumalusest." - Ülempreester Don Danko.

Täpselt sama tehti ka Vana-Araabia paganliku religiooniga. Juudid kopeerisid ühe paganliku araabia jumala nime ja identiteedi, mida tunti kui Kuu jumalat Sin, kelle tiitel oli Vana-Araabia maailmas "Al'Ilah", mis tähendab "Kõrgeim jumal kõigi jumaluste seas". Pange tähele sarnasust Allahi ja Al'Ilahi vahel. Islamil on palju ühist paganliku araabia religiooniga, näiteks poolkuu ja tähe sümbol, kalendri kuupõhine alus jne, sest juudid sõna otseses mõttes varastasid ja rikkusid selle piirkonna araabia religiooni oma rikutud islami programmi malliks.

Vaadates veelkord Araabia juutide sissetungi - "Michael Lecker heebrea ülikoolist oma artiklis "A note on early marriage links between Qurashis and Jewish women". Jerusalem Studies in Arabic and Islam (1987)", ütleb, et on kolm võimalust:
1. Naised loobusid judaismist ja võtsid vastu paganluse. 2. Naised ei hoolinud mittejuutidega abiellumisest 3. Mehed võtsid omaks judaismi
Tänu erinevatele tõendusmaterjalidele, mida ta esitab, jätab dr Lecker kaks esimest kõrvale ja jääb kolmanda valiku võimalusega." See tähendab, et ainus võimalus oli, et mehed astusid judaismi.

Palun pange ülaltoodust tähele, kuidas juudid ise on TÄIELIKULT TEADLIKUD, et islam on fassaad ja nende poolt loodud. Nad tunnistavad seda avalikult ja teavad, et nad meelega petavad paganlikke inimesi ja hävitavad meie algset ja Tõelist Kultuuri.
Nüüd vaatleme mõningaid ajaloolisi sündmusi, mis viisid juutide poolt islami leiutamiseni, mis oli nende viimane katse võtta Ida Maailma üle kontroll.

Nagu eespool mainitud, olid lakkamatud probleemid juutidega tavaline teema Vana paganlikes ühiskondades, mis otsisid meeleheitlikult vahendeid, kuidas neist juudi parasiitidest vabaneda.

I sajandil pKr. olid Vana-Egiptuses, Küprosel ja Küreenes seadused, mis kontrollisid juute nende seas ja kaitsesid kohalikke paganlikke elanikkondi nende soovimatute verejanuliste kuritegelike bandiitide hõimude eest. Siiski korraldasid juudid vägivaldse ülestõusu, et võtta paganlikelt rahvastelt võim ja viia läbi paganlike mittejuudi religioossete keskuste hävitamine. Seda nimetasid juudid hiljem "kitosõjaks" ja see oli sõna otseses mõttes nende piirkondade paganlike mittejuudi rahvaste massimõrv ning paganlike pühapaikade ja artefaktide vastu suunatud hävitusretk. Seda massimõrvavooru korraldas juut nimega "Lukas", kes oli ennast juudi hõimude kuningaks kuulutanud.
"Nende ülestõus algas Küreenest, kus üks Lukuas - keda mõnikord nimetatakse Andreaseks - käskis juutidel hävitada Apollo, Artemise, Hekate, Demeteri, Isise ja Pluuto paganlikud templid ning rünnata nende kummardajaid." -Juutide ja roomlaste vahelistest sõdadest: ülestõus Trajaniuse vastu (115-117 pKr.)

Tuhanded ja tuhanded paganlikud mehed, naised ja lapsed mõrvati jõhkralt ning pühasid templid, nagu Hekate ja Isise templid, rünnati ja hävitati. Seejärel jõid juudi mõrtsukad oma paganlike ohvrite verd ja sõid nende liha.

JAH. Te lugesite seda õigesti. Nad tegelesid süütute paganate kehade kannibalistliku rituaalse sandistamisega, keda nad julmalt tapsid. Siin on tsitaat Vana-Rooma ajaloolaselt, kes jutustab selle juudi poolt korraldatud kohutava veresauna tagajärgedest:

"Küreenes tapsid juudid 220 000 kreeklast, Küprosel 240 000, ka Egiptuses väga palju. Paljud neist õnnetutest ohvritest saagiti tükkiteks, vastavalt pretsedendile, mille Taavet oli andnud oma eeskujuks. Võidukad juudid ahmisid liha, limpsisid verd ja keerasid sisikonna nagu vöö ümber oma keha." - Dion Cassius I
See on haige, väärastunud ja rikutud kõige hullemas mõttes ning illustreerib selgelt nende tsivilisatsiooni parasiitide sadistlikku olemust. Siin on veel üks väga kõnekas tsitaat, mis on seotud selle veresaunaga:

"Inimkond on šokeeritud jutustusest õudsetest julmustest, mida juudid toime panid Egiptuse, Küprose ja Küreeni linnades, kus nad elasid reeturlikus sõpruses pahaaimamatute põliselanikega, ja meil on kiusatus aplodeerida karmile kättemaksule, mida leegioni relvade abil rakendati fanaatikute rassi vastu, kelle kohutav ja kergeusklik ebausk tundus muutvat nad mitte ainult Rooma valitsuse, vaid ka inimkonna halastamatuteks vaenlasteks." - Edward Gibbon

*** Märkus - "elavad reeturlikus sõpruses pahaaimamatute põliselanikega". Juudid on iidsetest aegadest saadik kuulsad selle poolest, et nad hammustavad kätt, mis neid toidab. Nad asustavad end mõne rahva seas, teesklevad, et nad on sõbralikud, võtavad nende maad, tööjõudu ja kaupu ning äkki, ilma hoiatamata, ründavad ja hävitavad nad just seda rahvast, kellest nad toituvad. Mitmel korral nende piibli lehekülgedel kiidavad nad just sellise käitumisega. Nad asusid elama mõne paganliku rahva seas ning kui nad olid nende ressursse ära kasutanud ja need olid ammendanud, tapsid nad neid, varastasid nende allesjäänud vara ja vägistasid nende naisi, enne kui läksid edasi järgmisele pahaaimamatule paganlike inimeste rühma juurde, et alustada uuesti oma parasiitliku rüüstamise tsüklit. See on ilmne isegi tänapäeval, kui nad praegu tapavad Palestiina rahvast, kelle maa ja talud nad varastasid ja kuulutasid valelikult oma omaks. Viimase 10 000 aasta jooksul ei ole selle rassi puhul miski muutunud ja ei muutu ka tulevikus. Nad on sünnipärased parasiidid, kes hävitavad lõpuks rahva, kelle külge nad end siduvad. Neid ei saa kunagi usaldada.

Tulles tagasi veresauna juurde, mis toimus Vana-Idas. Hoolimata sellest, et nad olid tapnud tuhandeid paganlikke inimesi, surmasid nende katsed kontrolli haarata Rooma keisri Trajanuse armeed, kellele hiljem järgnes keiser Hadrianus. Veel üks tsitaat Dion Cassiuselt:

"Vahepeal olid juudid Küreene piirkonnas ühe Andrease oma juhiks seadnud ja hävitasid nii roomlasi kui ka kreeklasi. Nad keetsid nende liha, tegid endale nende sisikonnast vööd, võisid end nende verega määrida ja kandsid nende nahkasid riietuseks. Paljud neist saagisid nad peast alla pooleks. Teised andsid nad metsloomadele ja teisi sundisid nad gladiaatorina võitlema. Kokku hukkus seega kakssada kakskümmend tuhat inimest. Ka Egiptuses tegid nad palju sarnaseid tegusid ja Küprosel Artemio juhtimisel. Ka seal hukkus kakssada nelikümmend tuhat inimest. Seepärast ei tohi ükski juut sinna maale jalga tõsta, vaid isegi kui üks neist tuule jõul saare peale ajab, siis tapetakse ta surnuks. Nende juutide alistamises osalesid erinevad isikud, üks neist oli Lusius, kelle saatis Trajanus."

Pärast seda pagendati juudid Rooma impeeriumist, mis sel ajal hõlmas Egiptust, Küprost ja Küreeniat, ning neile kehtestati rasked sanktsioonid, paljud seadused, mis keelasid juudi religioossed tavad ja nii edasi. Vihastatuna hakkasid nad korraldama uut ülestõusu piirkonnas, mida tänapäeval nimetatakse Palestiinaks. Just see ülestõus viis selleni, et Araabia ja Babüloonia üle ujutati tohutult paljude juudi "põgenikkega". See ülestõus oli tuntud kui Bar kokhba ülestõus ja seda korraldas juudi juht Simon Ben kosiba, keda juudid pidasid tol ajal juudi "messiaks" ja vürstiks, kes viiks neid võidukasse tapatalitusse ja paganlike rahvaste ülevõtmisse. Seda "juudi vürsti" abistas rabi Akiva. Pärsias oli sel ajal märkimisväärne juudi elanikkond, sest juudid olid sinna tunginud samamoodi nagu Aleksandriasse, ja juudid kasutasid Pärsia sõjaväelasi ära, et viia läbi see ülestõus paganliku Rooma impeeriumi vastu.

See ülestõus oli väidetavalt veelgi vägivaldsem kui eelmine veresaun ja paljud Vana-Rooma ajaloolased kirjeldasid seda kui kohutavat vaatepilti, mida nad soovisid vaid unustada.

Keiser Hadrain suutis taas kord mässu maha suruda ja tagada, et sanktsioonid juutide vastu Rooma impeeriumis jäid kehtima. Suur osa juudi mõrvaritest ja rüüstajatest põgenes tagasi Pärsiasse ning Araabiasse ja Babülooniasse, et pääseda õigusemõistmise eest ja jätkata idapoolse kontrolli ülevõtmise kavandamist. Nii algas islami ametlik areng.

Mõned Araabiasse sisserännanud juudid asutasid oma hõimurühmad, mida hilisemas islami kirjanduses tuntakse kui Bani Al-Nadir ja Bani Quraizah. See, et need olid algusest peale juudi hõimud, mis koosnesid neist, kes olid osalenud verises Bar khokba ülestõusus, ja MITTE põlisrahvaste araabia hõimudest, on hästi dokumenteeritud. Öeldi, et need hõimud koosnesid juudi cohen preestritest.

"Maududi ütleb, et Bani Al-Nadir ja Bani Quraizah olid cohenimidest koosnevad hõimud. On teada, et Bani al-Nadir ja Bani Quraizah olid Ausi kliendid ja Bani Qainuqa olid Khazraj kliendid."

Alguses integreerusid nad araabia kultuuriga ja võtsid selle omaks segamini oma juudi uskumuste ja tavadega. Öeldi, et nad võtsid islami kergesti omaks oma judaistliku päritolu ning judaismi ja islami suure sarnasuse tõttu. Muidugi - islami lõid nad, kasutades varastatud ja rikutud paganlikku araabia malli. Just need sisserännanud juudi hõimud alustasid islami loomist. Aus ja Khazraj on Koraanis nimetatud "islami onudeks".

"Kolmas immigrantide laine olid enamasti põgenikud ja sõdurid Bar Kochba mässust - sõjakunstis koolitatud ja innukalt natsionalistlikud võitlejad -, kes otsisid varjupaika Araabias." See viimane immigrantide laine hõlmas inimesi, keda islami kirjanduses tuntakse Aus ja Khazraj nime all." - Pärsia vallutus Jeruusalemmas.

Need krüptojuudi araabia hõimud hakkasid erinevate sõjategevuste kaudu kontrolli haarama, levitades oma versiooni araabia judaismist (islamist), kui nad läksid. Selle araabia judaismi juurutamine sai teoks, kui ühe araabia juhi ja juudi printsessi abielu viis juudi-araabia sõjapealiku "Dhu-Nuwas" sünnini. Dhu-Nuwas tähendab "külgkorvi isand", viidates juudi tavale, mille kohaselt rabi kannab külgkorvi soengut (sidelock hairstyle). Dhu-Nuwasil õnnestus vägivaldse sõjategevuse abil Araabia judaismi üsna kindlalt kehtestada.

"518. aastal, kui Etioopia väed maabusid Himyari, lõid Dhu-Nuw-asi väed sissetungijad kindlalt tagasi. Edust tulvil nägi ta end nüüd Araabia juudkonna eestvõitlejana. Mõned teadlased on oletanud, et Dhu-Nuwas'i lõppeesmärk oli juudi impeeriumi loomine, mis ulatus Eretz Iisraelist Himyarini." - Joosep Dhu-Nuwasist, saddukeelsest külgkorviga kuningast

Kuigi Dhu Nuwas sai lõpuks lüüa, oli paganlik Araabia nõrgestatud ja alus Araabia juutluse rajamiseks oli pandud. Juudid olid juba imbunud Araabiasse kõigil ühiskonna tasanditel, alates juhtkonnast kuni religioossete keskusteni. Nii sündis tegelikult islam. Juudid surusid selle araabia judaismi Araabia elanikkonnale peale. See on see, mida nad arendasid välja islamiks, nagu me eespool märkisime, kui märkisime, et juudid tõstsid üles paganlikud araabia religioossed elemendid, nagu "Al'Ilah" ja kuukalender, ja lihtsalt ühendasid need juudi usutavade ja juudi prohvetite, lugude ja juudi "jumalaga". Seda on selgelt näha judaismi ja islami vahelistes räigetes sarnasustes:
http://exposingthelieofislam.weebly.com/judaism-christianity-and-islam-the-false-trinity-fighting-amongst-these-programs-is-all-a-facade.html

Paljud ajaloolased märkisid ka seda, kuidas vallutusi, mis viisid selle uue araabia judaismi, mida hiljem nimetati islamiks, leviku juurde, toetasid ja rahastasid suures osas juudid, kes surusid peale "messia" kontseptsiooni, kes oli määratud neid juhtima selle uue religiooni juurutamisel. "Prohvet Muhammed" leiutati kui juudi messias ja nende vallutuste sümbol, mille ümber ajupestud lollid võiksid koonduda, kuid teda ei ole kunagi eksisteerinud kui reaalset isikut.
http://exposingthelieofislam.weebly.com/muhammad-never-existed.html
http://exposingthelieofislam.weebly.com/muhammad-the-jewish-prophet.html

Kui paganlik Araabia oli nõrgestatud ja alus oli pandud, algasid vallutused, mis kehtestasid uue islami religiooni kui idamaailma peamise religiooni.

Vallutaja kaliif Umar ibn Al-Khattab olevat isegi palju abi saanud juutidelt. Rühm äärmiselt jõukaid juudi pankureid rahastas maksude abil sõjakampaaniaid, mis laastasid kogu Ida, tapsid tuhandeid ja tuhandeid paganlikke mittejuute ja hävitasid tuhandeid paganlikke pühapaiku. Need isikud, kes olid juudistunud, ajupestud või lihtsalt välja ostetud, liitusid vallutuste armeedega. Pärast neid sõjalisi vallutusi, mis jätsid maa täiesti laastatuks ja nõrgestatuks sellisel määral, et paganlikud mittejuudid ei olnud enam võimelised vastu võitlema, töötati välja ja kehtestati islam, kirjutati koraan ja suruti sellele piirkonnale peale islam (araabia-judaism).

Varsti kirjutatakse palju põhjalikum artikkel islami vallutuste kohta, kus näidatakse, millise ränga julmusega nad tegelesid. See oli tõesti šokeeriv sündmuste jada, mille käigus valati kogu idamaailmas nii palju verd, et tänapäevalgi veel alles olevad kohad on nimetatud sõnadega, mis kannavad tõlkeid nagu "Surmamägi". Selle artikli eesmärk oli paljastada islami juudi päritolu ja aluseid ning seda, kuidas juudid olid need, kes selle programmi välja töötasid ja selle levikut rahastasid.
 
Deep Darkness said:
Astarte: Hieratic Information

Astarte: Astarte: Hieratiline teaveSellel leheküljel esitatud teadmised on täiendatud ja sisaldavad teavet neile, kes soovivad leedi Astarte'i põhjalikumalt tundma õppida. Seal on ka hieratilisi [sügavalt vaimseid] teadmisi, nagu Astarte jumalikud nimed.

Mis puudutab lisateavet Jumalike nimede kohta, siis need on nimed, mis on numeroloogiliselt kõlavad Jumalikud nimed, mida kasutada kutsumiseks:

Jumalikud nimed:

[*]Inanna [hääldatakse EEN-AHN-NAH]
[*]Astarte [hääldatakse AS-TAR-TEE]*
[*]IA-ASTARHT-Y [hääldatakse EE-A ASTA-RHT-EE]
Aphrodite [APHRO-DEE-TEE]
Isis/Isida [EE-SEE-DYA]
*nagu sõna Star

Jumalikud sümbolid:
Kaheksaharuline täht
Kuu ketas
Sarved
Härja pea
Yoni
Muna
Lõvi pea
Rohelised põllud, lehed ja karjamaad

Jumalikud numbrid ja atribuudid:
Numbrid: 5, 55, 10, 8, 51*
Planeet: Veenus
Ruunid: [Selles järjekorras]: Fehu, Gebo, Gera, Uruz.
Tähtkuju: Sõnn/Oinas.
Jumalik loomasümbol: Lõvi, Härg, Jänes, Luik.

Astarte psalm:

Astarte psalm: Astarte aupsalm/õnnitluspsalm

Jumalikud jõud:
Sünd
Liit
Ilu
Kasv
Põlvkond
Paljunemine
Harmoonia

Olulised nimetused:
Taevaskuninganna
Tähtede kuninganna
Jumalate ja inimeste ema
Püha ema
Ema Maa
Daam
Aldebarani kuninganna

Inanna [sumeri], Aphrodite/Artemis/Demeter [vanakreeka], Diana/Venus/Ceres [rooma], Freya [norra/germaani], Astarte/Ashtart [kaanlaste], Isis/Aset/Ashet [egiptuse], Ishtar [assüüria], Tanit-Ashtart või Ashtaroth [foiniiklaste], Atargatis [süüria], Usash [Rig Veda].


Muud nimed:

[*]Ei ole probleemiks, kui teda nimetatakse juhuslikult ka Astarothiks või isegi Veenuseks või Isiseks. Hieratilised nimed on siiski ülalpool ja annavad parima kontakti vaimsete tööde, näiteks väljakutsumise puhul.

Inanna, Suur Jumalanna, kehastab vaimse jõu kõrgeimaid vorme, kuid ka mitmeid kõige olulisemaid universaalseid ideaale. Astarte on nii silmapaistev ja võimas Jumalus, et teda on kummardatud kõigis muistsetes paganlikes religioonides paljude erinevate nimede, varjunimede ja identiteetide all.

Loomulikult on ta üks kõige laimatavamaid paganlikke Jumalusi, kelle ees vaenlane pidevalt hirmu ja aukartust tunneb. Juudi allikad moonutasid tema Jumaliku Nime, moonutades selle tähenduseks "Astoreth" ja nimetades teda alandava terminoloogiaga. Laim tema vastu on suur, lõputu ja seda saab võrrelda ainult Saatana ja Beelzebubiga või tema kaksikvennaga Azazeliga. Sumeris olid nad samuti vend ja õde, kusjuures Azazel oli Shammash/Utu ja tema õde [Inanna]. Saatan ja Enlil andsid mõlemale ulatuslikud volitused, et juhtida inimkonda valgustuse poole.


Venus

Isis

Aphrodite

Astarte

Inanna

Astarte'i mainitakse vaenulikus Piiblis kui "neetud" jumalust, mis oli ülemaailmselt tuntud ja mida juudid muidugi laimasid ja teotasid lõpmatult. Juudid on ainukesed inimesed maa peal, kes on laimanud jumalannat ja kõike, mida ta esindab. Ei oleks liialdus öelda, et Astarte oli kõige armastatum naisjumalanna, kes inimkonna ajaloos kunagi oli, kusjuures paljud jumalannad mängisid surematut rolli, kuid tema seisis selgelt esiplaanil.

Üks suurimaid rünnakuid, mida Astarte on saanud, oli tema pelgalt võrdsustamine välise ilu või prostitutsiooni aspektidega, mis kõik on juurdunud rabiinsetest rünnakutest, mis on algatatud Suure Jumalanna vastu. See laim on jäädvustatud Piiblis, aga ka hilisemates rabiinlikes teostes. Astarte rõhutas mulle selle lehekülje kirjutamisel tugevalt, et selgitada, et tema sümboolika on Armastuse kõikidel tasanditel, hõlmates samas tema täielikku isiksust. Armastusel on palju tasandeid ja see ei ole ainult seksuaalne, nagu tavaliselt propageeritakse vaenlase või inimeste poolt, kes on eksinud ebatäieliku teabe tõttu.

Astarte peamise sümboolika taga peitub peamine faktiline tõde, et ta on armastuse jumalanna, kes ühendab hinge, sügav vaimne jõud, mis valitseb universumit. Sellega koos valitseb Inanna/Astarte/Aphrodite ka armastust sellistel tasanditel nagu seksuaalne või reproduktiivne tasand. Samamoodi on ta väljendanud, et inimestele tuleb meelde tuletada, et armastus on, peale lihaliku ja seksuaalse, armastus, mida me tunneme pere, traditsiooni, üksteise vastu, aga ka kõige tugevam armastuse side, mis tekib ema ja laste vahel. Ükski juudi rünnak ei suuda kunagi jõuda tema hiilguseni. Ta on endiselt kogu maailmas armastatud, hinnatud ja austatud.

Kõik tema võimed, mida sel leheküljel selgitatakse, on vaid tilgad Astarte võimu ja teadmiste igavikulises meres. Piibel on täis neid groteskseid viiteid, mis alavääristavad Suurt Jumalannat.

Isegi vaenlane teab täielikult, et need ei esinda Astarte tegelikku iseloomu, mis tuuakse välja sellel leheküljel, kuid see kõik on osa nende propagandast Inimkonna Suurima Jumalanna vastu.


"Astarot", mis tuleneb jumalikust nimest Ashtart/Astarte, tähendab piibellikus heebrea keeles "juurdekasvu, järglast", mis viitab Astarte viljakusfunktsioonidele. Ka Egiptuses on Astarte tuntud kui viljakuse jumalanna, sest teda nimetatakse koos Anathiga üheks "suureks jumalannaks, kes rasestub, kuid ei sünnits".

Kuigi need ei ole nii tuntud kui tema viljakusomadused, on Astarte seotud ka sõjaga, mida näitavad mitmed Egiptuse kujutised, kus ta kannab sõjarelvi, ning kirjeldused nii Egiptuse kui ka ugaritide tekstides, mis iseloomustavad teda kui sõjajumalannat. [...]

Mitmes teise aastatuhande e.m.a. Egiptuse tekstis nimetatakse teda "taeva daamiks" ja esimese aastatuhande e.m.a. Eshmunazori üleskirjutuses nimetatakse teda "kõrgeima taeva Astarte'ks". Foiniikia Siidonis, linnas, mida seostatakse kõige enam jumalanna kultusega (vt Juuda 10:6; 1Ks 11:5, 33; 2Ks 23:13), nimetatakse tema püha ringkonda "kõrgeimaid taevaid". Foiniikia allikad teatavad ka Astarte samastamisest Veenuse, hommiku- ja õhtutähega. [...] Heebrea Piiblis on Astarte kummardamine korduvalt hukka mõistetud [...]" [1]


Nimi Astarte, on etümoloogiliselt lähedane vanakreeka sõnale "Astron", mis tähendab "täht" [2], mis viitab nii Astarte enda tähelisele ilule kui ka sellele, et teda on kutsutud mitmete epiteetidega nagu "Taevakuninganna". Astarte sisemine ja väline ilu on olnud aeoonide jooksul arusaamatu.

Sellised sõnad nagu Astro-loogia on tuletatud tema Jumalikust nimest. Levinud epiteet, mida anti paljudele Astarte nimega seotud jumalatele, oli "Astroos või Astroa" [3], mis tähendab "Tema tähtedest". Vihjamine Jumalate põlvnemisest inimkonnale ja nende saabumisest Tähtedest on tuntud teema kõigis antiikpaganlikes religioonides.

Isegi tänapäeval nimetame inglise keeles teadvustamata ilusaid naisi ja mehi, kes on sügava iluga, "A Star", et kinnitada seda tähtede omadust inimese kohta. Sõna "Astreos", mis tähendab "Tähtedest", on levinud vanakreeka epiteet inimeste kohta, kellel on tähtedest või ülimaid omadusi, kuid seda kasutatakse väga sageli ka jumalate kohta. New Yorgis asuv Vabaduse kuju, mis kannab A-tähe krooni, sümboliseerib Astarte mõju Ameerika Ühendriikidele. Kuju ise on inspireeritud Egiptuse kunstiteostest. [4]

Astarte võimas seos Saatanaga on iseenesestmõistetav reaalsus. Üks Saatana tähtsatest epiteedidest, "EOSFOROS", mis on vanakreeka vorm ladinakeelsest sõnast "Lucifer", tähendab "Valguse tooja". Selle sõna esimene osa, sõna Eos, on koodsõna Astarte jaoks. Eos on Vana-Kreeka mütoloogia jumalanna, kes valitseb koidiku valgust, pehmet vaimset valgust, mis on inimeste jaoks ideaalne aeg mediteerimiseks. Ushash, mis on Eose sanskritikeelne nimetus, on iga päev oluline meditatsiooniaeg, mida nimetatakse ka "kummardamise ajaks" vaimses koodis. Sõna "EOSFOROS" viimane osa, "Foros" tähendab tõlkes "tooja" [5] ja sümboliseerib pehmet koiduvalgust. [6]

Piiblis nimetatakse Lutsiferit, Astarte ja Azazeli isa, "hommiku/koidu pojaks". Sama oli ka Eose tiitel.

Vana-kreeka Eosest on meil keelelises tõlgenduses otsene seos ka germaani rahva jumalanna "Eostre", kelle rekonstrueeritud nimi viitab nimele "Austro", mis on, nagu ma eelnevalt selgitasin, meie armastatud Astarte Vana-Kreeka nime allikas. Tema nimi Eostre või Ostara näitab tema tugevat seost ja armastust oma Isa Saatana Lutsiferiga, aga ka tema tugevat seost Azazeli/Apolloga ja nende valgust toova ja elu andva uuestisünni kvaliteediga.

Tema aastaaeg on kevad, aastaaeg, mille kaudu loodus taastub ja uus elu tekib. Varastatud lihavõttepühade tähistamine on isegi nime poolest suurelt jumalannalt varastatud. Veelgi ilmsem ja populaarsem tema nime ilming on riik nimega "Austria", mis tähendaks "Astra maa" või "Tähed". Astarte on loodusjumalanna, mis on hästi teada kogu tema ajaloos, kuid mida tunnistab ka vaenlane. Tema valitseb pühasid puid, rohelisi karjamaid, looduse ilu, loomi ja kõike, mis on selle planeedi ilu õnnistuseks. Ta on looduse hooldaja ja oma võimu kaudu on ta elu ja eksistentsi, nii inimeste kui ka loomade, säilitaja. Ta on õitsva elu jumalanna, igavese loomingulise taastumise, viljakuse, sünni ja lõpuks pärast surma taassünni sümbol.

Eos, mis on tugevas korrelatsioonis Selena [Kuu jumalanna], on Vana-Kreeka mütoloogias tuntud kui Päikese - kreeka keeles Heliose - kaksikõde, samamoodi nagu Artemis on Kuu valitseja ja Apollo, Päikese ilmselge vägi, kaksikõde. On olemas arvukalt lugusid Astarte'i poolt inimestele surematuse andmisest, näiteks Selene'i poolt Igavese Nooruse andmine inimesele nimega Endymeon. [7]

Nii nagu kevad saabub pärast looduse surma, nii võib ka jumalus saabuda inimestele, kes otsivad seda pärast mahajäetuse ja teadmatuse perioodi. Astarte jälgib seda muundumist.

Pildil on üks tema templitest Vana-Kreekas [Artemise tempel Efesoses]. See tempel oli üks antiikmaailma seitsmest imest ja üks kõige uhkematest templitest, mis on kunagi ehitatud. Templi müstilistel maalidel olid kujutatud amatsoonid ja nende kuninganna Otrera, samas kui tempel oli täis vaimseid allegooriaid. Ühes neist allegooriatest võtab Astarte taas mütoloogilise allegooriaga sõdalase kuju.

Antiik-Kreeka Antipater, on tsiteeritud tema templi mainimist oma teoses "Kreeka antoloogia": "Ma olen vaadanud kõrgel Babüloni müüri, millel on vankrite tee, ja Zeusi kuju Alpheuse ääres, ja rippuvaid aedu, ja Päikese koloss, ja kõrgete püramiidide tohutut tööd, ja Mausoluse tohutut hauakambrit; aga kui ma nägin Artemise maja, mis tõusis pilvedesse, kaotasid need teised imed oma sära ja ma ütlesin: "Vaata, peale Olümpose pole Päike kunagi midagi nii suurepärast vaadanud.""

Astarte aspektid


Ta hõlmab kõike, mis on naiselik, naislike jõudude mitmeid nägusid, mis on nii meie liigis kui ka kosmoses. Tema müsteeriumide tarkus on põhjalik ja Vana-Kreeka müsteeriumides, aga ka paljudes mütoloogiates on ta "jagatud" paljudeks "Aspektideks". Nende jagunemiste põhjuseks on see, kui keeruline ja kui arenenud ta on."Aphrodite" ehk Armastuse/atraktsiooni aspekt - Astarte kui maksimaalse ilu ja viljakuse kehastus.


Inanna esindab reeglina Veenuse jõudu, Armastuse jõudu. Sellel kujutamisel esindab ta välist maailma, vaadeldavat ilu, vormi ilu, välist ilu ja mõõdet. Ei ole ühtegi jumalanna, kes oleks nii ilus kui ta. Ometi peidab see tähendus palju varjatud tähendusi, välja arvatud puhta välise ilu tähendused.

Selles ilu võimsuse vormis esindab teda Aphrodite. Vale ja inimkonna teadvuse languse tõttu on Astarte'ile omistatud peamiselt välise seksuaalse ilu jumalanna. Seksuaalne atraktiivsus on väga oluline, on seotud sigimissooviga ja on vajalik inimese eksistentsile. Kui minna kõrgemale, siis Veenus valitseb ka armastust tervikuna, alates madalamatest aspektidest kuni kõrgemate aspektideni.

Platoni sümpoosionis on Aphrodite selles aspektis jagatud kahte tasandisse: "Uraani Aphrodite" ehk taevane Aphrodite ja "Pandemos Aphrodite" ehk "maapealne" ja "inimeste" Aphrodite. Mõlemad esindavad jumalanna erinevaid nägusid, üks neist keskendub lihalikule sigimisele, teine aga armastuse mõiste kõrgematele jõududele.

Kuigi ilu on oma välises vormis see, mis teeb elu kunstis ja kultuuris vaieldamatult elamisväärseks, on see ka teiste sügavamate mõistete, näiteks harmoonia, ilming. Platoni ja teiste antiikfilosoofide jaoks on ilu avaldumine ka selliste kõrgete ideaalide nagu tasakaal, harmoonia, tasakaal ja täiuslikkus. Platon ja Sokrates on laiendanud sõna "Ilus" arvukaid tähendusi ja selle termini antud filosoofilisi mõisteid, mis tegelevad ideede maailmaga [astraalmaailmaga] ja käsitlevad universumi segadust. [8]

Armastuse mõiste ja kõigi selle ilmingute kõikehõlmav tähtsus kuulub tema võimu alla, mis on seotud planeediga Veenus. Nagu selle lehekülje alguses selgitatud, näitab Aphrodite ja armastuse tunde valitsemine varjatud vaimset protseduuri, mis on Vaimse Alkeemia kaudu Vaimu ühendamine.

Platon kirjutab Phaedro kohta kahe armastuse liigi eristamisest: Eroos, millest tänapäeval on tekkinud sõna "erootiline"] ja vaimne armastus [hingeühendus]. Need armastuse liigid on põhilised ellujäämisel ja inimese sigimisel, kuid samal ajal viib sama vaimne jõud ka valgustatuseni. [9]

Vaimulikus mütoloogias on Astarte'il palju armastajaid, sealhulgas esimeste inimtsivilisatsioonide loojad nagu Dumuzid või kuulus müüt Afrodite ja Adonis. Need on vaid mõned nimed. Nende mütoloogiate taga peitub väga oluline tähendamissõna, mis selgitab, et jumalanna jõud tegutseb otseselt inimkonna ja lihtsate surelike abistamiseks. Nende kahe vahel üles ehitatud idülliline armastus ei keskendu mitte erootilisele aspektile, vaid hinge sidumise aspektile. Inanna laskumine allmaailma, et päästa müütiline kangelane/jumal Dumuzid, on sünonüümne Demeteri vaimse allegooriaga ja Persefoni laskumisega allmaailma. [10]

Adonise ja Aphrodite lugu on sellest hoolimata läinud ajalukku kui üks ilusamaid armastuslugusid, mis on kunagi olnud.

Samamoodi esindab Astarte germaani rahva jaoks kõike seda, mis on siin leheküljel tema nime all Freya nime all öeldud, sealhulgas armastust ja sigimist. Encyclopedia Britannica selgitab lähemalt: "Nagu Egiptuse jumalanna Isis ja kreeka Aphrodite, rändas Freyja läbi maailma kadunud abikaasat otsides ja kuldseid pisaraid nuttes." [11]
See aga viib meid automaatselt jumalanna jumalannade analüüsi järgmisele astmele.

"Artemis" või Neitsi aspekt - õiglus ja vaimne jõud
Artemisena on Astarte võimu sümboliks Kuuketas, aga ka tema võimsad võimsused, olles Apollo kaksikõde [Azazel ja Astarte on kaksikud]. Artemis elab metsas, kõrbes, ja valitseb Kuu ja selle tsüklite üle. Selles suhtes on tema valitsemine Kuu üle taas Kuu naiselike jõudude esindaja.

Nagu Azazeli, nimetatakse teda "heledaks" [Phoebia], mis viitab tema vaimsele auastmele ja jõule. Teine Artemise ühine võim on see, et Artemis võib nõuda erakordset karistust jumalate vaimsete käskude rikkumise eest, nagu seda teeb Apollo. Kui Astarte tahab karistada, kirjeldab üks sõna, mida need karistused endaga kaasa toovad: "hirmutamine". [12]

Ka Vana-Spartlased kummardasid Veenust sõdalase aspektis, ja sama kehtib ka babüloonlaste ja assüürlaste puhul Inanna kohta, sest Astarte on nende jaoks sõjajumalanna ja viljakusejumalanna.

Vana spartalaste sõjamasin, mida kõik maailma rahvad tunnevad ja mida tänapäeval isegi kogu maailmas imetletakse, oli Aphrodite nende peamine linnriigi jumalanna. Selle all nimetati teda "Aphrodite Areia" [Arya]. Sparta oli tuntud selle poolest, et käsitles naisi kui spartalaste pupilli ja silmi. Samal ajal vastasid spartalased naised sellele käitumisele, olles kõrgete kiidusõnade väärilised ja luues uut elu. [13]

Artemise sümboli süütuse või neitsilikkuse olemus tuleneb sellest, et Kuu ehk hinge sisemine osa jääb neitsiks ja puutumatuks. See on see osa hingest, mida me iga elu jooksul kanname ja mis määrab, kes me oleme. Veatut ja neitsi ei puuduta mitte ainult seksuaalsuhteid, vaid seda, kuidas inimene peab hoidma oma hinge ja vaimu puhtana välise kurjuse ja negatiivsete mõjutuste eest.

Sellega seoses muutub võime võidelda ebaõigluse ja negatiivsuse vastu üsna vajalikuks. Artemis on jumalanna üleloomuliku tarkuse ja hävitava võimekuse jumalanna ja Artemis esindab sõjapidamise otseseid aspekte, mis tegelevad otsese hävitamisega, mis ei erine Aphrodite aspektist, nagu eespool selgitatud.

Artemis on, peale jahimehe, ka looduse, metsloomade kaitsja ja oli Vana-Kreekas maarahva jaoks kõige enam austatud jumalanna. Nagu Azazel/Apollo, kaitseb ta lapsi, noori ja süütuid, samal ajal kui ta lööb surma ja haigusega neid, kes hävitavad seda, mis on püha. Teda kutsuti aunimetusena "kõigi loomade perenaine". [14]

Tuleb meeles pidada, et loomad ja loomne elu on vaimse satanismi pühad ja kuigi Artemis sümboliseerib kariloomade tapmist tarbimise või jahipidamise eesmärgil, loob ta ka tasakaalu elava elukeskkonnaga, mille saavutamine peab olema inimkonna eesmärk. Artemis on eluslooduse kaitsja.

Isis või Demeter - Maa ema, jumalate ja maailmaaspekti ema
Demeter on saagijumalanna, kes tegeleb viljakuse ja ema Maa loomisega. Toidutootmine, elu ja surma seadused, aga ka Vana-Kreeka naispreestrite ja Eleuseni müsteeriumide sügavad okultsed müsteeriumid on loodud Astarte õpetuste alusel. Need olid ühed kõige salajasemad müsteeriumid antiikmaailmas, kus initsiaadid õppisid siddhisid ja said valgustuse. [15]

Oma aspektis Demeterina on Astarte kõige apokrüüfilisem ja salajasem tema aspektidest. Vasakpoolsel kujutamisel on meil sellel maalil kaks varjatud okultset tähendust. Üks sõna kirjutab "ΕΝΙΑΥΤΟΣ", mis tähendab "Sisemine mina" või "Tõeline mina". Teisel sõnal on kirjas "ΕΛΕΥΣΙΣ", mis tähendab "Tulevikku" või "Saada". Demeter näitab siinkohal õpilasele saladusi, mis toovad kaasa kõrgema mina sündimise ehk "Teise sünni".

Sama lugu kordub tema identiteedis kui Danu, iiri folklooris ja mütoloogias. Danu'na eelneb ta Tuatha De Danannile. Tuatha De Danann on iiri folkloori ajalugu jumalate ja inimeste kohta, kes eksisteerisid Iirimaal enne praeguste iirlaste asumist sinna, kes ilmutasid äärmuslikke vaimseid ja hingelisi võimeid, kuid olid kõige teadlikumad jumalate vaimsetes kunstides. Dana [Astarte] on siin näidatud ka nende emana. [16]

Tema müsteeriumide sügavus on ulatuslik ja nende müsteeriumide tähtsus oli "Allmaailma laskumine", millega on seotud jumalanna Demeteri kõige kuulsam allegooria. Allmaailm, sümboliseerib astraaltasandit ja surnute valdkondi, aga ka hinge taasühendamist oma vaimse võimega.

Selles müüdis laskub Demeteri tütar Persephone allmaailma, et lõpuks pääseda ja taas oma ema juurde jõuda. "Laskumise" müüt, mis on tuntud ka Sumeri ja Ugariti Astarte ajaloos. Seda lugu nimetati "Astarte allmaailma laskumine" ja see kujutab endast langenud madu väe [viljakuse väe] taastamist ja selle väe taasühendamist jumaliku emaga ehk Demeteriga [vaimse praktiku peaga].

Kui see vaimne protsess on lõpule viidud, toimub "kevad", mille kreeka sõna on "Aneksis", mis tähendab "avanemist", ja inimene avab lõpuks oma vaimsed võimed, mis võimaldavad inimesel minna edasi-tagasi "surnute maailma" ehk astraaltasandile ja füüsilisse maailma. Toimub hinge kevad ja õitsemine, kuna tšakrad on ka tavaliselt kõigis paganlikes traditsioonides kujutatud lilledena, ning siis inimene lõpuks õitseb ja naaseb "Jumaliku Ema" ehk Demeteri juurde.

Teadmatult räägime tänapäeval inglise keeles Demeteri nimest "The Mother", mis on häälduselt lähedane sõnale De-mater. Kaasaegses saksa keeles nimetatakse "The Mother" endiselt "Die Mutter", mis on veel üks muudatus sõna Demeter viimasest aspektist. Tema seotus maa, saagi, perekonna ja majapidamisega, aga ka maa ja mullaga iseenesest, pani teda aja jooksul kandma nimetust "Maaema". Nagu Isis, on ta emalik kuju, kes varustab inimesi kõigega, mida nad eluks vajavad.

.......

Astarte jumalikud sümbolid: Astarte sigili jõud


Täht kui okultistlik sümbol on selgelt illustreeritud Astarte sigili puhul. Seda sümbolit nimetatakse ka "Pythagorase täiuslikkuse sümboliks", mida sageli seostatakse ka Saatanaga enesega, kujutab 5 elemendi ühtsust inimeses.

Vee, tule, õhu ja maa elemendid esindavad keha ja madalamaid funktsioone, samas kui eeter ehk 5. element esindab hinge peenemat ainet ja kõigi teiste elementide ühendajat.

Selle sümboli jõud on väga sügav, universaalne ja üks tähtsamaid pühi geomeetrilisi kujundeid. Asjaolu, et üks pentagramm võib lõpmatult minna teise pentagrammi sisse, esindab kosmose loova energia lõpmatust, mida kujutatakse inimestes kui sigimise ja elu ajendit iga järgneva põlvkonnaga.

Tema sigil esindab juhtumit, kus vaimne alkeemiline mõiste sigili sees on ülevoolav. Ei oleks liialdus öelda, et enamik, kui mitte kõik inimhinge müsteeriumid on seletatud just tema sigilis.

-Ülempreester Hooded Cobra 666
........
Allikad/Bibliograafia:

1. Ettevaatust, sest see on vaenulik allikas, kuid see lihtsalt näitab selgelt, et juudid teavad kõike, mida mittejuudid ei tea: Astarte on Suurim ja ainus Hea - kõik halb sellest on lihtsalt juutide poolt loodud laim. "Juudi naiste arhiiv: Astarte: Piibel" - https://jwa.org/encyclopedia/article/astarte-bible

2. Vana-kreeka keele sõnaraamat, sõna "Astro", J. Stamatakos.

3. Ibid 2, "Astroos" sõna.

4. Ibid 2, "Feron".

5. Kreeka ja Rooma mütoloogia entsüklopeedia, Luke Roman ja Monica Roman

6. Ibid 5, lk 343

7. Ibid 5, jaotis "Eos".

8. Selle teema kohta vt lähemalt Platoni ja Sokratese "Sümpoosion" [väga keeruline tekst, sügavalt filosoofiline, nõuab põhjalikku analüüsi, et seda täielikult mõista].

9. Ka Platoni "Phaedrus" selgitab filosoofilise armastuse mõistet. Olge teadlik, et kultuuriliste erinevuste ja tähenduste rüvetamise tõttu [enamasti kiriku või rumalate analüütikute poolt, kes ei tea midagi vaimsest alkeemiast] on tähendusi üsna moonutatud. Tekst ise on sellest hoolimata väga väärtuslik.

10. "Laskumine allmaailma müüdi" - Kõige kuulsam muinasaegsete inimeste okultistlik müüt - Viide: https://en.wikipedia.org/wiki/Inanna#Descent_into_the_underworld

11. Encyclopedia Britannica, peatükk "Freyja"

12. Ibid 5, "Artemis" jagu

13. Täiendav lugemine: "Arvatakse, et Afrodite sõjameelne kujutamine kuulub tema kõige varasemate akoliitide ja kultuste juurde Küprosel ja Kütheral, kus oli orientaliseerumise perioodil tugev idamaine mõju." See kujutamine võib jälgida Afrodite põlvnemist vanematest Lähis-Ida jumalannadest, nagu Sumeri Inanna, Mesopotaamia Ištar ja Foiniikia Astarte. [4][5] Küprosel nimetati Aphrodite'i ka epiteediga "Aphrodite Encheios" (Aphrodite koos oda) ja on oletatud, et see kultus toodi Küproselt Sparta'sse.[3] Selle nime all tunti teda ka Areopagil ja Korintos[6]." - Aphrodite Areia Vikipeedia leheküljelt

14. Ibid 5, lõik "Artemis"

15. The Routledge Handbook of Greek Mythology, "Kuidas Hades röövis Persephonese oma pruudiks, kuid oli finally kohustatud teda jagama oma emaga", lk 125

16. Encyclopedia Britannica Online: "Tuatha De Danann" & "Goddess Dana".

17. "Kristus Egiptuses": D. M. Murdock: "The Horus-Jesus Connection", D. M. Murdock: "The Horus-Jesus Connection".

*Saatanalt otse ülempreestrile Hoodedcobrale

Tagasi kõrgete jumalate ja põrgu kroonitud vürstide juurde© Copyright 2021, Joy of Satan Ministries;
Kongressi raamatukogu number: 12-16457
PUUDUNUD LÕIK

Tema Egiptuse varjunimes Isis kujutatakse Isist kui "Päästja Horuse ema", kellelt "Päästja Jeesuse ema Püha Maarja" varastati. See on üks suurimaid jumalannavastaseid jumalateotusi ja rikkumisi. [17]
 


Hello. Thank you both for your immense efforts to translate JoS. I just wanted to say that if you need any help with some images for example or anything else please let me know.
 
The Alchemist7 [JG said:
" post_id=440127 time=1682982870 user_id=1057]Hello. Thank you both for your immense efforts to translate JoS. I just wanted to say that if you need any help with some images for example or anything else please let me know.
Thank you for your kind words.
I managed to translate and publish almost all the articles of 'Exposing xtianity'. As of now, only one remains to be translated. I edited some photos where necessary and managed to upload these, too. It was quite a straightforward and intuitive process. I've done web editing in the past.
Also did some polishing on the front page while at it.
I'm a bit sad and overwhelmed at the moment because life happened and I don't have enough free time :(
 
Donate
Annetada
Kristlikel kirikutel on miljardeid ja miljardeid dollareid. Selleks, et satanism saaks edasi areneda, on vaja raha. Joy of Satan Ministries saab ressurssidega teha palju rohkem. Viimase 20 aasta jooksul on Joy of Satan pakkunud tohutult palju vaimset teavet, teadmisi ja tuge. Suur osa sellest on saanud võimalikuks ulatuslike isiklike jõupingutuste abil ja annetused aitavad selles osas tohutult kaasa.

Tehke annetus satanismi reklaamimiseks ja edendamiseks juba täna!

Kiriku eesmärk on õppimine ja teadmised. Satanism seisneb teadmistes. Joy of Satan Ministries teeb teadmised kõigile tasuta kättesaadavaks. Paljud neist teadmistest on raskesti kättesaadavad, allasurutud ja haruldased. Olemasolevaid artikleid uuendatakse tihtii ja uusi teadmisi postitatakse sageli.

Joy of Satan vaimulikud pakuvad teadmisi, tuge ja juhiseid Joy of Satan e-rühmades.

Annetusi kulutatakse uurimismaterjalidele, JoSi veebilehtede hooldusele, reklaamile, uutele veebilehtedele ning satanismi reklaamimiseks ja edendamiseks.Uuendused: 22. märts 2022

Kuulates liikmete tagasisidet, oleme lisanud allpool ka võimaluse annetada ZEC/ZCASH krüptoraha. See on, peale Monero, privaatsusele keskendunud krüptovaluuta, mida saab hõlpsasti osta mis tahes krüptovahetusest. Me kirjutame ka väga lihtsaid juhiseid neile, kes soovivad annetada. Krüptovaluutas annetamine on tegelikult väga lihtne ja selle mõistmine saabub kergesti pärast esimest katset. Internetis on palju teenuseid, mis võimaldavad kõigil seda väga lihtsalt teha.Uuendused: 15. märts 2022

See on ametlik, me läheme üle ainult krüptoannetustele. See on otsustatud pärast märkimisväärset mõtlemist. Paypal ei ole olnud hea ja see ahistamine muudab selle annetuste jaoks ebasobivaks vahendiks, kuid ka probleemiks, kui tegemist on privaatsusega. Hiljutised sündmused vabaduste vastu Läänes, kuid üldine "teisitimõtlejate" kohtlemine, mis sarnaneb Nõukogude Liiduga, on piisavaks põhjuseks. Tavaline süsteem on praegu liiga palju vaenlase poolt ohjeldatud. Varem ei olnud muud paremat alternatiivi, kuid nüüd annab krüpto selle võimaluse. Kõiki julgustatakse krüptovaluutaga lähemalt tutvuma, et annetada, aga ka enda ja oma tuleviku huvides. See on väga lihtne, mugav, kuid see võib osutuda kasulikuks ka kõigile, kes õpivad need põhilised asjad selgeks enne krüpto massilist kasutuselevõttu.Uuendused: jaanuar 2022:

Me võime täielikult üle minna ainult plokk-kettale/krüpto annetustele, kuid mitte enne, kui me seda ametlikult sertifitseerime. Krüptosüsteemide kasutusmugavus ja kvaliteet on parem kui Paypalil ja sellega seotud tehinguplatvormidel.Uuendused: september 2021:

Ameerika Ühendriikides ja läänemaailmas toimuvate ohtude tõttu meie vabaduste ja finantsvabaduste vastu, võtab Joy of Satan nüüdsest vastu annetusi krüptoraha kaudu. Ameerika Ühendriikides ja läänemaailmas üha suurenev tsensuuri oht kasvab aja jooksul eksponentsiaalselt. Joy of Satan ei karda tõde välja öelda ja see ei muutu kunagi. Satanism tähendab vabadust.

Ülaltoodud reaalsuse tõttu on krüptovaluutad nüüd eelistatud viis annetamiseks. Kõigil soovitatakse kasutada selle asemel krüptoraha ja hakata selleks peavoolu protsessoritest eemale liikuma. Krüptoraha on väga lihtne osta, saata, annetada ja säilitada.

Kui soovite meid annetusest teavitada, küsida mis tahes seotud küsimust annetamise viisi kohta või kui soovite annetada muudes krüptovaluutades kui allpool toodud, siis kirjutage meile julgelt aadressil [email protected].


Bitcoin Logo
Bitcoin:

bc1qmcgrj5d6eh9d603eu7nz8a6dyc3ns9vgrnqypv


Monero XMR Logo
XMR:

47TDsoJjFYh75ZEWumRciPVrTawLqvV64QaUzqJNamGNGnkLDvVDfqrW2nFBFXDnu1X5oNWR1tXw19mipbbWRGbcG39JCSL

ZCash Logo
ZCASH:

t1MrAeBwUVv1a9c1FX4sU5yVUGdQjk7NsEYMeie eesmärgid on järgmised:

Jõuda võimalikult paljude inimesteni. On palju neid, kellel ei ole juurdepääsu internetile. Raamatud ja kirjandus on hädavajalikud, saadaval on tasuta pdf-dokumendid. Me teeme kõik oma teadmised vabalt kättesaadavaks, et neid alla laadida ja levitada.

Teha kättesaadavaks kadunud ja allasurutud teadmised, mis meie arvates peaksid olema tasuta ja kättesaadavad kõigile maailmas.

Teenindame ja säilitame ühtset veebikogukonda, kõiki meie veebilehti ja õppekohti. Kõik need teadmised antakse kõigile tasuta.

Saate edastamine interneti kaudu - tasuta audiojutlused ja videod, mida saab alla laadida.

Kristluse, islami ja sellega seotud programmide türannia paljastamine ja vaidlustamine ning töötamine kõigi võimalike seaduslike vahenditega, et teha lõpp nendele rüvedatele programmidele.

Töötamine sataniste ja satanismi puudutavate müütide ja valede hajutamiseks.

Töötades selle nimel, et kehtestada vaimne satanism kui legitiimne ja austusväärne religioon, millel on samad hüved ja tunnustus, mida teised religioonid saavad igas kogukonnas.


© Copyright 2005, 2022 Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457
 
Joy of Satan Updates
Saatana Rõõm uuendused
9/detsember/2021:

Viimased uuendused:

Astarte täiustatud hieratilise teabe lehekülg on lisatud.
Beelzebuli ja Azazeli hieratilised leheküljed on saanud väiksemaid uuendusi.

6/November/2021:

Viimased uuendused:

Uuendatakse deemonite sektsiooni.

Lehekülg "Qlippoth" - Täielik uuendus
Deemonite sektsiooni esileht - lehte on esteetiliselt retušeeritud.
Deemonite sektsiooni deemonite lehekülg - Täielik uuendus
Tõeline tõde Saatanast ja elavast vereohvrist - lehekülge on esteetiliselt retušeeritud.

12/Oktoober/2021:

Viimased uuendused:

Azazeli leht Ülempreester Hooded Cobra 666-lt on nüüd saadaval. Kliki siia, et lugeda rohkem teavet Suure Azazeli kohta.

Väike retušeerimine deemonite indeksilehel [rohkem on tulemas].

10/oktoober/2021:

(uuendatakse veel paljude saatanlike sümbolite ja nende selgitustega) - kliki siia.
Väike värskendus 2: Lord Azazeli lehekülje esimene värskendus (Suur värskendus edasiste teadmiste ja hieratilise teabega on tulemas lähipäevil) - kliki siia.

17/September/2021:
Ameerika Ühendriikides ja läänemaailmas toimuvate ähvarduste tõttu meie vabaduste ja finantsvabaduste vastu, võtab Saatana Rõõm nüüdsest alates vastu annetusi krüptoraha kaudu. Ameerika Ühendriikides ja läänemaailmas üha suurenev tsensuurioht kasvab aja jooksul eksponentsiaalselt. Saatana Rõõm ei karda tõde välja öelda ja see ei muutu kunagi. Satanism tähendab vabadust.

Ülaltoodud reaalsuse tõttu on krüptovaluutad nüüd eelistatud viis annetamiseks. Kõigil soovitatakse kasutada selle asemel krüptoraha ja hakata selleks peavoolu protsessoritest eemale liikuma. Krüptoraha on väga lihtne osta, saata, annetada ja säilitada.

Kui soovite meid annetusest teavitada, küsida mis tahes seotud küsimust annetamise viisi kohta või kui soovite annetada muudes krüptovaluutades kui allpool toodud, siis kirjutage meile julgelt aadressil [email protected].

Annetamiseks klõpsake siin.

29/August/2021:

Sõnum ülempreestrilt Hoodedcobra 666-lt:

Kogu veebilehe sisu uuendatakse ja ajakohastatakse nüüd järk-järgult. See sisaldab ka uut ja olulist teavet, mis täiendab JoSi, meditatsioone, juhiseid, teadmisi Jumalate kohta jne.

Viimane uuendus:

Beelzebubi lehekülg Saatana Rõõmus - lisatud uus teave ja hieratiline teave
27/August/2021:

Sõnum ülempreestrilt HoodedCobralt 666:
Kogu sait on uuendatud. Lisaks paljudele grammatilistele parandustele on tehtud ka mõned suured struktuurilised uuendused. See on olnud alus ja raamistik, mille alusel nüüd jätkame kõige oodatavamate sisu uuendustega.
Me täname kogu südamest venda Soaring Eagle 666, sest ta tegi suurt tööd, et see projekt saaks aktualiseeritud. Lydiat, teisi liikmeid, kes on aidanud kaasa vigade leidmisega, ja muidugi Satanic Eagle'i graafika eest, mis on ümber tehtud ja lihvitud.

See peaks olema tunnistus ja näide sellest, mida me ühiselt suudame saavutada. Enamik ei mõista seda tohutut töömahtu, mida see inimestelt nõudis, eriti Soaring Eagle, kes lõi täiusliku back-end'i kõigi HTML-lehekülgede, otsingu jne jaoks.

Ma jälgisin operatsiooni ja hoolitsesin selle eest, et kujundus ja kõik, mis tegi JoSi ilusaks, klassikaliseks ja andis sellele iseloomu, oleks jäänud muutmata. Veebileht on nüüd ka telefonisõbralikum, atraktiivsem ja ilusam, ilma et see oleks kaotanud oma klassikalise iseloomu. [pooled internetikasutajatest kasutavad telefoni].
Ametlikku teadaannet uuenduse kohta saab lugeda siit.
HAIL SATAN!!!!
1/Jaanuar/2020:

Ülempreestrinna Maxine Dietrichi sõnum:
See on kurb tõsiasi, et mõnedel idiootidel pole oma ajaga midagi paremat teha ja neil pole oma tõelist "elu", et nad peavad panema energiat, aega ja vaeva minu kehastamiseks internetis.

Mul ei ole "Facebooki" lehekülge ega kontot ega kavatse seda ka kunagi teha.
Mul ei ole isiklikku "Twitterit" ega midagi muud sellega seonduvat.
Ma ei SAADA kellelegi isiklikke e-kirju, ma vastan ainult väga vähestele, kes mulle kirju saadavad, sest ma olen lihtsalt liiga hõivatud ja mul ei ole aega.
Ma ei külasta ega tee mingeid postitusi ega vastuseid üheski grupis või foorumis väljaspool Joy of Satan'at.
Internetis EI ole minust ühtegi fotot. Kõik pildid, mis väidavad, et need on minu omad, on võltsingud!
Igaüks, kes väidab, et ta on minu laps või minu sugulane internetis, on valetaja.

Endised Joy of Satan Yahoo grupid ei ole enam töökorras. Me ei saa neid enam modereerida, Yahoo on kõik need grupid hävitanud.

Joy of Satan Ancient Forums: https://www.Ancient-Forums.com on avatud kõigile. Te ei pea registreeruma, kuna need on avalikud.
28/Märts/2019:

Lycos/Angelfire'i server sulges kogu Joy of Satan'i peamise veebisaidi. Serverite väljalülitamine ei ole meile midagi uut. See seletab kõiki katkisi linke, sest mul on aastate jooksul olnud piisavalt mõistust, et mitte panna kõike ühele veebilehele, vaid võimalikult paljudele. Nii ei lähe nad kõik maha. Me töötame nende parandamise kallal. Me teeme kõik, mis võimalik, et kõik jälle tööle saada. Vaenlane on meid halastamatult rünnanud, kui me neid paljastasime. See hõlmab ka seda, kuidas nad 2006. aastal minu auto alla pommi konksu panid.

Saatan ütles mulle 30. aprillil 2004: "Teie elu vastu tehakse palju katseid. Enamikust neist ei saa te kunagi teada. Ükski neist ei õnnestu. Aga teadke ühte asja: NAD KÕIK SAAVAD MIND TUNDA."

Lisaks sellele ärkasin ühel hommikul mitu aastat tagasi oma elutoas häälte peale. Seal olid FBI agendid, kes vestlesid mu abikaasaga, jutustades, kuidas nad peatusid vaenlase, kes kavatses meid mõlemaid mõrvata.

Tagasi veebilehtede juurde tulles, kui arvutil tekib tsükkel või kui teie brauser suunab teid angelfire'i lehele, peate tühjendama oma vahemälu. See on kurb tõsiasi, et vaenlane teeb ja on teinud kõik endast oleneva, et haarata kontroll interneti üle ja seda hävitada. Vaenlasel on aastakümneid olnud kontroll 96% meedia üle. Alles alates internetist on olnud võimalus tõeliseks sõnavabaduseks. Palju aastaid tagasi, kui internet oli üsna uus, umbes 2002. aastal, kui ma esimest korda "Joy of Satan" veebilehe üles panin, oli kõik nii erinev. Kõik oli kasutajasõbralik, alates Yahoo e-rühmadest kuni tasuta ja lihtsasti kasutatava veebipõhise e-postini. Ka veebiserverid olid tol ajal palju teistsugused. Enamikul oli kergesti kättesaadav HTML-koodimine ja muu kodeerimine, mis pakkus kasutajasõbralikkust ja paindlikkust veebisaidi loomisel. Kõik see on muutunud halvemuse poole. See hõlmab ka personaalarvuteid. Aastaid tagasi võis osta uue arvuti, tuua selle koju, sisse lülitada ja konfigureerida jne. Nüüd tuleb "registreeruda" ja anda igasugust nõutud isiklikku teavet, et saada isegi mingit funktsionaalset juurdepääsu sellele, mille eest on makstud. JUUT NÕUDAB TEADMIST!

"Nii nagu [JHVH] rahvas ei näe teid, ei näe ka teie neid, kuid nad ilmnevad otseselt, kui Maa läheneb meie asja kulminatsioonile."
- Amdusias (üks meie paganlikest jumalatest)
Tema isiklik avaldus, mis on antud Saatana Rõõmu Ministeeriumile 2003. aastal.

See, mida Lucifuge Rofocal (Üks meie Paganlikest Jumalatest) hiljuti Ülempreester Hooded Cobrale rääkis, oli väga murettekitav. Lucifuge Rofocal'i planeet hävitati. Nad kõik said implantaadi. Kui see välgupunkt toimub, on kõik kadunud. Lucifuge Rofocalil õnnestus koos mõne teisega põgeneda. See seletab, miks hallidel tulnukatel on nende peas silmatorkav mikrokiip, mida sügavas meditatiivses seisundis olevad inimesed näevad, kui vaatavad nende suurtesse putukasilmadesse.
 
"Exposing Joy of Satan" EXPOSED
"Saatana Rõõmu paljastamine" PALJASTATUD
Kõigile Internetis leiduvatele Joy of Satana vastuargumentidele leiate vastuse sellel veebisaidil.

See veebisait on pühendatud Leedi Agaresele ja Lord Buerile.

Elagu Saatan!

- Saatana Rõõm plagieerib?

- Saatana Rõõm annetused?

- Natsism

- Holokausti eitamine

- Saatana identiteet

- Saatana Rõõm ja demonoloogia

- Lõplik RTR

- Valed Maxine'i kohtaLoonud Serbon ja Soaring Eagle 666
© Autoriõigus 2022, Joy of Satan Ministries;

Ametlik Joy of Saatana veebisait | Ametlikud Joy of Saatana foorumid
 
JoS Plagiarizes?
Saatana Rõõm Plagieerib?

Me kõik oleme seda palju kordi kuulnud.

Kui te küsite nendelt inimestelt: "Kellelt Saatana Rõõm plagieerib?", siis ütlevad nad, et Zecharia Sitchinilt. Need väited on kõike muud kui tõde. Ülemreester Hooded Cobra Saatana Rõõmust on Sitchinit sadu kordi ümber lükanud ja seostab teda juutidega. 1

Sitchini vaadete ja Saatana Rõõmu teadmiste vahel on palju erinevusi. "Kulla kaevandamine oli juut Sitchini vale. See on allegooria, kuld tähendab, et nad tulid siia, et teha meid jumalateks. Kuld nagu kuldne tšakra, mis avaldub, kui sa oled Jumal. ...." 2

"2000ndate alguses, kui nad teadsid, et inimkond saab lõpuks teada [sumeri väljakaevamised ja müütide tõlkimine], püüdsid juudid kontrollida seda informatsiooni, mis tuleb välja. Nad tõlkisid palju asju kõige jämedamal viisil, ja Stichin oli väga kuulus autor, kes seda tegi. Ja ta pani oma teooriatesse palju prügi, et jumalaid rumalatena näidata, või teised lihtsalt tõlkisid valesti. Jumalad võiksid seda mujal kaevandada ja universum on kullast tulvil. Nad võiksid kergesti kaevandada asteroide ja saada lõpmatult kulda. Nad ei oleks kindlasti pidanud selleks siia tulema, sest kulda on mõnel asteroidil x100 korda rohkem kui mistahes hulk kulda, mida võiks leida Maalt." 3

Teine väide on see, et Saatana Rõõm plagieerib David Icke'ilt. See väide on väga sarnane esimesele, sest mõlemad tuginevad desinformatsioonile ja valedele.

"See, et naad on sõna otseses mõttes reptiloidid kehastuses, oli midagi David Icke'lt, mida ta propageeris vaimsete teadmiste puudumise tõttu." 4

"Enamik "vandenõuteooriaid" on lihtsalt üsna ülepaisutatud, mittekohaldatavad ja ei saaks tegelikkuses toimida. Enamasti on neid loonud hullud kristlased, kellel on kompleks, et "muh Kurat" tuleb ja teeb kurja nende kõikvõimalikele hingedele või midagi sellist." 5

"Teatud teoreetikud, nagu David Icke või teised, on maininud, et nad on sõna otseses mõttes "kuju muutvad roomajad", kuid need ideed, nagu me oleme selgitanud, on irratsionaalsed ja hullumeelsed. Meie arvates on see, mida me laias laastus nimetame "juudi hingeks", mis on metafüüsiline element, mis teeb juudi juudiks, sisuliselt energeetiline vorm, mida mõjutab see, mida inimkond on kollektiivselt nimetanud Reptilideks." 6

"Ma arvan, et David Icke oli enamiku ajast suures osas David Kike, kuid viimasel ajal tundub, et ta on tasapisi ärkamas. Tundub, et ta on lugenud JoSi ja see on tema teooriatele kaasa aidanud. Kuigi ta eksis kuju muutmise osas, oli tal väga õigus selles, et need "valitsevad perekonnad" on tõepoolest mingil moel reptiloidid. Ma nägin ka mitte kaua aega tagasi nagu paar aastat tagasi, pilti, kus see näitab, et reptiloidid tegelikult abistavad astraalselt üksikisikuid, kes on nende orjad jne. Ja mitte materiaalselt nagu varem väideti." 7

"Naljakas on see, et David Icke kasutas oma ettekannetes JoSi pilte põhisaidilt. Ilmselt loeb ta JoSi. Ja tundub, et kui ta räägibtänapäeval Reptilidest, siis ta mõtleb juute. Icke väitis, et Siioni Tarkade protokollid on reaalsed, mis nad ka on. Ta ärkab üha enam ja enam. Tõenäoliselt aitas talle selleks kaasa aastakümneid kestnud organiseeritud juudi võimu ahistamine." 8

Plagiaat on see, kui te esitate teise autori tööd enda omana. Siiski on JoSis enamiku lehekülgede allosas viidatud allikatele ja need vähesed, mida ei ole, on kaetud täieliku bibliograafiaga. Autoriõigusega kaitstud tekstide kasutamine JoSis on samuti õiglane kasutamine. JoSi "paljastavad" artiklid armastavad osutada lehekülgedele, mis kasutavad tsitaate sisu lisamata, väites, et see on autoriõiguse rikkumine. Sellised leheküljed ei ole aga isoleeritud teosed. JoS on teos tervikuna. Nagu eespool näidatud, kommenteerib ja kritiseerib JoS sageli teiste, näiteks Sitchini ja Icke'i teoseid, viidates seejuures autorile. JoS on ka 501(c)(3) mittetulundusühing ja lehekülgi ei müüda kunagi.

Kliki siia, et lugeda ülempreester Maxine Dietrichi vastust plagiaadisüüdistustele.

Allikad:

1 Setanta, the Irish "Satan"
2 About The Power Of Us and The Enemy - Visiting/Gazing Into Other Worlds
3 Ibid.
4 Humanity 2021-2030: You Will Be Slaves Until You Revolt
5 UFO Files are about to be Revealed
6 JoS Position On Jews - We are Good, and You Are Evil
7 A Honest Conversation With A Confused New Ager
8 Ibid.
TAGASI "SAATANA RÕÕMU PALJASTAMINE" PALJASTATUD
 
Money
Raha

Aeg-ajalt hakkab keegi väitma, kuidas Saatana Rõõm on tehtud puhtalt raha pärast. Need väited on nii absurdsed, et nad läksid sellest väiteni (muidugi ilma igasuguste tõenditeta), et meie ülempreestrid on aastaid annetustest raha varastanud!


Vaatame nüüd fakte.

The Joy of Satan Ministries on USAs registreeritud 501(c)(3) mittetulundusühinguna.


Vaatame Wikipedia määratlust mittetulundusühingu kohta, mis Joy of Satan Ministries ise on:

"Mittetulundusühing (NPO), mida tuntakse ka kui mittetulundusühing on juriidiline isik, mis on organiseeritud ja tegutseb kollektiivse, avaliku või sotsiaalse kasu eesmärgil, erinevalt üksusest, mis tegutseb ettevõtlusena, mille eesmärk on teenida oma omanikele kasumit. Mittetulundusühingu suhtes kehtib jaotamiskeeld: kõik tulud, mis ületavad kulusid, tuleb siduda organisatsiooni eesmärgi täitmiseks, mitte võtta ära eraisikute poolt." 1


Ja loomulikult on USA seaduste kohaselt karistused mittetulundusühingutele, mis rikuvad oma staatust, kui nad ei järgi seadusi.

Kas Joy of Satan Ministries kaotas oma mittetulundusliku staatuse? Ei.

Kas Joy of Satan Ministries maksis mingeid karistusi? Ei.


Miks inimesed, kes väidavad, et Joy of Satan Ministries varastab raha, ei näita ametiasutustele tõendeid? Miks nad ei näita tõendeid tegelikult kellelegi?


Allikad:

1 https://en.wikipedia.org/wiki/Nonprofit_organizationTAGASI "SAATANA RÕÕMU PALJASTAMINE" PALJASTANUD
 
Nazism
Natsism

Inimesed, kes räägivad Saatana Rõõmu vastu, naeravad sageli selliste väidete üle nagu:


- Juudid on vaenlased.

- Hitler oli hea mees.

- Juutide eesmärk on kontrollida planeeti.


Ja nii edasi...

Ühesõnaga, jah.
Juudi rabi Laitman tunnistab: JUUDID ON SISSETUNGIJAD TEISEST GALAKTIKAST!

EKSKLUSIIVNE KEELATUD SAATANA RÕÕMU DOKUMENTAALFILM

Pagan Hitler, Antikristus juutide vastu

"Juutidel on õnnestunud mittejuudi inimesi sajandeid eksitada, et nad meie Tõelist Looja Jumalat kiruksid ja teotaksid. Sõna "Saatan" tähendab heebrea keeles "vaenlane" ja "vastane". Kõik juudi/kristlikus Piiblis sisalduv on varastatud paganlikest mittejuudi religioonidest, mis eelnesid judaismile sadu kuni tuhandeid aastaid. Juudid ei suuda luua. Nad on edukalt ja jõuga eemaldanud okultistlikud/vaimsed teadmised ja võimu mittejuutide käest, kasutades kristlikku kirikut oma peamise tööriistana. JUUTE SAAB VÕITA AINULT NENDE IIDSE VAENASE, SAATANA KAUDU!!! "Saatan" on heebrea keeles sõna "Vaenlane". Saatan tahab anda okultistlikke teadmisi ja võimu tagasi mittejuutide kätte." 1

"Me oleme natsid"- Ema Lilith 2

"Ma ei taha sõda! Me vajame 15-20 aastat rahulikku ehitust ja tööd, et kindlustada see, mida me oleme loonud. Ma nõustun iga kompromissiga, mis väldib sõda ja ei ole vastuolus Saksa rahva au ja väärikusega."

-Adolf Hitler, kõne Reichstagis 27. augustil 1939


"Hitler ja Saksa rahvas ei tahtnud sõda. Me ei tahtnud vastata Hitleri mitmesugustele rahunõuetele. Kuid nüüd peame ütlema, et tal oli õigus. Saksa koostöö asemel, mida ta meile pakkus, on nüüd tohutu imperialistlik Nõukogude võim. Mul on häbi, et pean nüüd nägema, kuidas meie poolt Hitlerile etteheidetavad eesmärgid saavutatakse teise nime all."

-Sir Hartley Shawcross (Briti peaprokurör Nürnbergis), Stalins Schachzüge gegen Deutschland Graz, 1963


Täiendav lugemine:
Kolmas Riik ja Satanism
Allikad:

1 Must Päike 666
2 Teispoolsus & Reinkarnatsioon Ülempreester HoodedCobraltTAGASI: "SAATANA RÕÕMU PALJASTAMINE" PALJASTAUD
 
Holocaust Denial

Holokausti eitamine

Nürnbergi kohtuprotsessil tehti kindlaks, et Auschwitzis tapeti 4 miljonit inimest. Selle arvu mälestuseks paigaldas Poola valitsus Auschwitzi mälestusmärkide ette tahvlid, mis tuletavad külastajatele meelde, et seal tapeti 4 miljonit inimest. Pärast kommunismi langemist Euroopas korrigeeriti see arv ametlikult ja vähendati pooleteise miljonini. USA holokausti mälestusmuuseumi veebilehe kohaselt ei olnud Auschwitzis tapetud inimeste koguarv siiski rohkem kui 1,1 miljonit.1

Miks valetavad juudid holokausti ohvrite arvu kohta? Pilt on juudi virtuaalsest raamatukogust, see väidab, et 3 ahju abil suutsid natsid 24 tunni jooksul tuhastada 340 surnukeha. See on peaaegu 5 laipa/tunnis/ahjus.
Põletamine ise võtab umbes kolm kuni neli tundi, millele lisandub veel üks kuni kaks tundi töötlemiseks. Ühe surnukeha tuhastamiseks kulub kuni 4 tundi.2

Kuidas siis natsid tuhastavad maagiliselt 5 surnukeha/tunnis/ahjus, nagu väidab Jewish Virtual Library? 5 surnukeha/tund, mis on miinimum, on 10 korda suurem kui kaasaegsete ahjude kiirus. Valed on nii avalikult välja toodud... See on hämmastav, et nad on nii kaua 6 miljoni numbriga pääsenud.

Screenshot-2023-05-23-135028.png


Jutt "kuuest miljonist" algas juba enne 2. maailmasõja algust!

Juudid tunnistavad valge rassi hävitamist - Valge rassi hävitamine - Barbara Lerner Spectre

Netanyahu - "Hitler ei tahtnud juute hävitadaHolokausti paljastamine

Tegelik holokaust


Allikad:

1 Rudolf Höss'i piinamine ja vale ülestunnistus

2 Kui kaua kestab tuhaks muutumine pärast krematatsiooni?TAGASI "SAATANA RÕÕMU PALJASTAMINE" PALJASTATUD
 
The Alchemist7 [JG said:
" post_id=440127 time=1682982870 user_id=1057]


Hello. Thank you both for your immense efforts to translate JoS. I just wanted to say that if you need any help with some images for example or anything else please let me know.

Thank you!

I need instruction how to change images on JoSestonia page . For example this image (https://i.ibb.co/SvM25HL/20221130-153122.jpg) is needed to change on this page (https://josestonia.org/www.angelfire.com/empire/serpentis666/Chakras_Diagram.html)
 
Apprentice said:
The Alchemist7 [JG said:
" post_id=440127 time=1682982870 user_id=1057]Hello. Thank you both for your immense efforts to translate JoS. I just wanted to say that if you need any help with some images for example or anything else please let me know.
Thank you for your kind words.
I managed to translate and publish almost all the articles of 'Exposing xtianity'. As of now, only one remains to be translated. I edited some photos where necessary and managed to upload these, too. It was quite a straightforward and intuitive process. I've done web editing in the past.
Also did some polishing on the front page while at it.
I'm a bit sad and overwhelmed at the moment because life happened and I don't have enough free time :(
Tervist!

Minu poolsed tõlked on nüüd kõik veebilehele üles pandud, seega te võite neid nüüd parandada ja toimetada.

Mida teha artikliga "KNOW YOUR RIGHTS"? See on USA õiguste kohta mis on Eestis kehtetud. Selle artikli kohta öeldi et tõlkijad võivad selle asendada artikliga kohalike õiguste kohta.
 
Identity of Satan
Saatana identiteet

Inimesed, kes "paljastavad" Joy of Satan Ministries'i, armastavad valetada Saatana identiteedi kohta. Nad väidavad, et Saatan on juudi religioonist pärit Aabrahami olend.

Igaüks peaks seda kontrollima

Pange tähele India kaardi ülemises loodenurgas asuva linna nime "Satana".

"Satnam" ja "Sa Ta Na Ma" on pühad mantrad, mida kasutatakse kundalini (mao) meditatsioonis. Vana sanskriti keeles, mis on üks vanimaid teadaolevaid keeli, on viis alghäält "SA-TA-NA-MA". "Sa" tähendab sündi; "Ta" tähendab elu; "Na" tähendab surma ja "Ma" tähendab taassündi.1

Kõik nimevariandid "SATAN"-ast tähendavad sanskriti keeles, mis on üks maailma vanimaid ja vanimaid keeli, TÕDE.2

Sanskriti kirjas सत नम = SATA NAMA
(Pidage meeles - sõna "Sata" kirjutatakse ka "Satya")

https://sanskritdictionary.org/?sd_query=satya
satya-tõsi
satya-tõde
satya-tõene
satya-igavene

https://sanskritdictionary.org/?sd_query=nama
nāma-nimetatud
nāma-nimi
nāma-püha Issanda nimi

Seega tähendab SATANAMA ka "Igavese Tõe Issanda Püha Nimi". Inglise keelde tõlgituna võib vokaale lühendada ka lihtsalt Satnamiks (mis on ka üks pühamaid mantraid kundalini joogas).

Isegi juudid ise teavad, et Saatan on tõepoolest sanskriti keeles Sata (igavik, tõde). Juutide kabbalistlik tekst - Sepher Ha Bahir, nimetab Saatanat - SATA.
https://odysee.com/@Commander.Cobra.666:5/Who-is-Satan_-Why-Jews-Hate-Satan_:3

Kõik see on seotud kundalini elujõuga (maoga) meie sees. "Jaakobi värviline mantel" piiblis on aura. Number seitse viitab seitsmele tšakrale. Vanade grimoiride tõlgendajatel on "seitsme planeedi" osas kõik valesti. Vanad inimesed teadsid astronoomia osas palju rohkem, kui neile omistatakse.3

"Satya" on iidse ürgse religiooni algne nimetus. Sanskriti algkeeles on SATA Jumala kõrgeim nimi. See kirjutatakse sanskriti keeles ka SATAN, mis tähendab 100, mis on päikese, eksistentsi, valgustatuse ja kroonitšakra number, mis on hinduismis Jumala tšakra, kroonitšakra nimetatakse Guru, mis tähendab pimeduse eemaldajat, Jumalat, valgustajat. Selle keskuse avamine selle mantra SATANAMA abil Kundalini joogas toob üliteadliku teadvuse. Indias on hindud, kelle vaimne perekonnanimi on SATANAMA. SATA on Logose nimi ja SATA on Jumala algne nimi kosmilises, universaalses mõttes. Seepärast on SATANAMA hinduismi kõrgeim mantra. See on austusavaldus SATA-le, Jumala kõrgeimale NAMA-le [nimele]. Sat on sanskriti keeles täielikult kirjutatud SATA. T-tähe lõpus on A. SATAN tähendab sanskriti keeles ka Päästjat. See on mao energia nimi, mis muudab hinge kullaks, täiustades seega valguskeha, mida tuleb terveks teha või päästa madu jooga iidsetes õpetustes." 4

Miks SATAN on Jumala kõrgeim nimi:

"Sat'ist [Sata] lähtub energia, mis avaldub elementaarse vibratsiooni kujul, mida võib võrrelda ürgse heli nada'ga. Sellest vibratsioonist väljub piiripunkt, bindu. -Sharadatilak1.7 See kirjeldab kogu Kosmose eksistentsi põhimõtteid." 5

"SAATAN on Jumala nimi universumi makrokosmoses ja hinge mikrokosmoses. SAATAN on ka selle füüsilise Jumala nimi, kes, nagu sumerid väitsid, lõid mittejuudid. Sumerid nimetasid ENKI, SAATANAKS samuti. Seepärast nimetavad jeziidid, kes olid osa sellest tsivilisatsioonist, oma Jumalat ikka veel SAATANaks. Jeziidid praktiseerivad ikka veel rituaale, mida on leitud iidsetel assüüria reljeefidel. Yezidhid väidavad ka, et nad tulid Indiast umbes kolm tuhat aastat tagasi. Ja nad kutsuvad ikka veel Päikest, Shammash, sumeri, babüloonia päikesejumala nimi. Nende kalender on seitse tuhat aastat vana, palju vanem kui juudi kalender. See tõestab veel kord, et SAATAN kui Jumal on olemas tuhandeid aastaid enne judaismi." 6

"See on põhjus, miks juudi rabid kutsuvad mittejuute SAATANAKS, sellepärast, et SAATAN andis meile meie hinge, mis on eeterlik DNA-s, millest me tuleme ka Tema verest. See on metageneetiline." 7

Saatan oli Jumal üle Egiptuse 8
"Egiptuse esimestes dünastiates Sat ehk Sata oli Saatan kuningas kõigi jumalate üle. Nagu Sanskriti keeles teada, on Sata ka kirjapildis Saatan kõrgeima Jumala nimi ja seda nimetatakse päästja Jumalaks. Nii oli see ka Vana-Egiptuses." 9

Vana-Egiptuse tekstist Nu papüürus leiame midagi olulist.

Nu papüürus: "Ma olen madu Sata, kelle aastaid on palju. Ma suren ja sünnin iga päev uuesti. Mina olen madu Sata, kes elab maa kõige kaugemates osades. Ma suren ja sünnin uuesti, ja ma uuendan ennast ja olen iga päev noor." 10

"Sata on Egiptuses Tauti madu, mis on piimjas galaktika. Mis on päästja Jumala sümbol ja mida iidsetele madu-kultuuridele kutsutakse madu-köieks. Samuti on see seotud Orioniga. See on selgroogu ja hinge läbiva mao energia sümbol." 11

"[minu märkus Sata] Ta kehastas surematust ja oli "Maa poeg", kes sünnib iga päev uuesti Suure Ema ihust." 12
 
JoS and Demonology
Saatana Rõõm ja demonoloogia

Inimesed, kes ütlevad, et Saatana Rõõm ei tunne deemonoloogiat, omavad sellest teemast peaaegu 0 teadmist. Jumalad ei vasta neile ja ainsad olendid, kes ilmuvad, on vaenlased (juudi inglid) või nende enda armetu meelte skisofreenilised hallutsinatsioonid. Kõik punktid, mida nad esitavad, on kergesti ümber lükatavad vähemalt põhiliste või mõõdukate teadmistega meie õpetustest ja tuhandetest kirjutatud, läbitöötatud artiklitest sel teemal.

Punktidest, mida nad Egiptuse jumaluste kohta esitavad, on väga hea näha seda, mis nad on... neil pole absoluutselt aimugi, millest nad räägivad, sest Egiptuse mütoloogilised lood ning lood kõigis kultuurides on allegoorilise tähendusega ja neid ei tuleks kunagi sõna-sõnalt võtta. Need on vaimsed allegooriaid.

Saatanismi päritolu

Dagoni ja Zagoni punkt on samuti väärtusetu. Nimede sarnasus ei ole kindel punkt selle kohta, kuidas Saatana Rõõm on uurinud ja dokumenteerinud deemoneid; see oli palju põhjalikum kui see.

Deemonid, põrgu jumalad

Huvitav on see, et mütoloogia erineb ainult kõige lamedamal tasandil, mis olla saab, lihtsalt sõnad. Kui te edenete vaimselt, siis on müüdi kui allegooria mõistmine edasimineku märk. Need inimesed, kes JoSi "paljastavad", ei ole ilmselgelt arenenud. Nad eksisteerivad teadvuse madalamatel tasanditel.

Näiteks räägivad nad sellest, kuidas Set lõikas Osirise tükkideks, et ümber lükata, et nad mõlemad ei saa olla Goetose deemonid. Osiris tükeldati 33 hinnaks ja on surev ja tõusev jumal, kes elustati pärast seda, kui Thoth tegi Isise ja Nephthysiga savist peenise. Tavaline mitte-arenenud inimene võtaks seda otseselt, lugu mõrvast ja reetmisest ning võimu tasakaalustamatusest.

Inimene, kes on väärt ning arenenud, mõistab seda kui Magnum Opus'e allegooriat: teel surematuseni on pimedate ööde etapp, nii-öelda üldsõnaline surm, st. surm (muundumise etapp), mis toimub. Selleks, et elada igavesti ja eritada elu eliksiiri, peate oma tšakrate, nt peenise kaudu seksuaalenergiat ringlusse laskma, ja elustamine toimub vahetult pärast seda. Osiris lõigati 33 osaks - sama palju on selgroo osi (kus Kundalini energia tõuseb).1

Seda teades ja nähes, et need inimesed seda ei tee, tõestavad nad meie seisukohta, et nad on teadmatuses.

Allikad:

1 VidianTAGASI "SAATANA RÕÕMU PALJASTAMINE" PALJASTATUD
 
Deep Darkness said:
Thank you!

I need instruction how to change images on JoSestonia page . For example this image (https://i.ibb.co/SvM25HL/20221130-153122.jpg) is needed to change on this page (https://josestonia.org/www.angelfire.com/empire/serpentis666/Chakras_Diagram.html)
We are waiting first for the non-English sites situation to be clarified as I think vulnerabilities are still being investigated on them specifically. We might change how we edit the sites. If you need help in translating certain images let me know as I have most of them without text.

By the way I noticed on the page that you linked as an example, the font for the title and body text is smaller than on the English site.

The English article:
https://joyofsatan.org/www.angelfire.com/empire/serpentis666/Chakras_Diagram.html

The issue is not this necessarily but the smaller text might be more difficult to read by people with sight issues. Also the title might need Bold applied on it
 
Deep Darkness said:
Thank you!

I need instruction how to change images on JoSestonia page . For example this image (https://i.ibb.co/SvM25HL/20221130-153122.jpg) is needed to change on this page (https://josestonia.org/www.angelfire.com/empire/serpentis666/Chakras_Diagram.html)
Hello. Can you please mail me at [email protected] as I need to check something with the images.
 
The FRTR is working
Lõplik Toora Tagasipööramise Rituaal Töötab

Toora Tagasipööramise Rituaal töötab tõelise ja täieliku ümberpööramise meetodi järgi, mis hävitab heebrea keele ja selle variatsioonid. Seda teeb soovitud ümberpööramine, mida juhib kinnitus. Reeturid ja juudid on piiramatult rääkinud pettusi, et takistada inimesi juute koos juurtega väljajuurimast, seetõttu on nende jaoks teesklemine ja valede levitamine hädavajalik.

Rohkem infot Toora Tagasipööramise Rituaali kohta; https://satanslibrary.org/tspaintableb.html

Nüüd vaatame läbi kõik vaenlase argumendid Toora Tagasipööramise Rituaali vastu;


1. "Tagurpidi tähtede lausumine ei tee midagi, see lihtsalt ei toimi nii"

Vastus: See ei ole võimalik: Tagurpidi pööramise eesmärk on selle tühistamine ja kinnitus kinnitab selle surma. On olemas viis kirja tühistamiseks ning see on selle tagurpidi pööramine [ütleme seda tagurpidi, sama kehtib ka mõnede mantrate kohta, mis on samad õigetpidi ja ümberpööratult, neid saab tühistada mõlemal viisil]. Energia, mis on koondatud kirja tagurpidi pööramisse ja selle tapmisse, on see, mis tapab heebrea maagia, mitte ainult tähtede tagurpidi pööratud lausumine, vaid energia, mida me sellesse suuname. Kinnitamine on samuti väga oluline ja võimas osa sellest protsessist.

2. "Juudid pöördavad ka heebrea Shin'i ümber, et teha Niss/Nissi, mis on Jehoova heebrea mantranimi."

Vastus: "Niss", mis on ümberpööratud Shin, on see, mis oli varem paganliku Jumala nimi, mitte "Jehoova". Siin on veel üks näide kirjamängust: Nis on samuti ümberpööratud Sin, mis on sumeri kuujumal. Kontekst ja kavatsused, energia, mis on investeeritud ja kinnitatud, on tähtsam kui sõna-sõnaline "täht-tähelt" lugu. Te pöörate Kik'i ümber, kui ütlete Kik ja kavatsedes selle ümberpööramist. See ei ole tegelikult raketiteadus. Juudid aga kardavad massilisi inimeste horde, kes teevad Toora Tagasipööramise Rituaale, nii et neil on vaja peatada isegi 1 või 10 inimest, nii et jama kirjutamine ei ole nende jaoks suur hind, mida nad maksavad. Need, kes toetavad "tähest tähest" teooriat, on ilmselgelt vaimselt ebapädevad ja nad ei mõista mitte midagi sellest, mida nad kirjutavad.

3. "Toora Tagasipööramise Rituaali on ohtlik teha"

Vastamine: See väide on põhimõtteliselt lihtsalt väljamõeldud väide, ilma igasuguste argumentideta. Allpool on ühe meie liikme selgitus Toora Tagasipööramise Rituaali kohta:

See on kõige meeldivam, kõige lihtsam, kõige värskendavam, kõige emotsionaalsem-valu-tõrjuvam kogemus, mida ma oma pika elu jooksul olen kogenud. Ma ei oska sõnadega väljendada, MIDA ma Toora Tagasipööramise Rituaali puhul tunnen. Kõik artiklid, mida ma kunagi kirjutasin, kirjutasin pärast Toora Tagasipööramise Rituaali. Toora Tagasipööramise Rituaal *avas* mulle Tarot-i ja kõik, mis mul nüüd on. Ilma Toora Tagasipööramise Rituaalita ei saa elada. Need on antibiootikumid. Need meist, kellel on väga raske äratada mingeid vaimseid võimeid ja kes tunnevad end siin täielike madalamate tegijatena, tunnevad end pärast Toora Tagasipööramise Rituaali teisiti. See tõstab sõna otseses mõttes Cindarella printsessiks (mis on vaimne allegooria) see on nagu valguse säde igavikulises öös. Te sõna otseses mõttes kogete, kuidas teie paganlik hing hakkab tundma kergendust ja vabanemist. Seda ei saa kirjeldada - see on uskumatu.

(võetud Edward Lonsa - https://ancient-forums.com/memberlist.php?mode=viewprofile&u=504)

Lõplik Toora Tagasipööramise on ohtlik ainult juutidele, sest see ründab sõna otseses mõttes neid endid, nende enda hinge. Juudi hing ei ole sama, mis mittejuudi hing, heebrea keel on seotud juudi hingega, seepärast oleks Toora Tagasipööramise Rituaal tegemine juudile ohtlik.

4. "Te annate oma energiat tetragrammile, kui teete neid rituaale."

Vastus: Nn "Tetragramm" ei ole tegelikult "juudi oma", vaid sellest loodi heebrea keeles muudatus [see hävitatakse nagu kõik muu] ja see varastati muutustest ja vokaalide paigutamisest, mida saab kasutada üldistel eesmärkidel. Tetragrammi tapmise rituaaliga tapame "Tetragrammi" juudi rikutud versiooni.

Nii et jah, teatud mõttes anname tetragrammile energiat, kuid väga negatiivset energiat. See energia on programmeeritud rituaali kinnitustega, et hävitada tetragramm.

Kõige esimene kinnitus on: "Heebrea tetragramm kõigis oma sümbolites ja permutatsioonides on nüüd surnud, ilma jõuta ja jäädavalt hävitatud kõigis eksistentsi mõõtmetes".

5. "Natsid kasutasid ainult ruunamaagiat, mitte kunagi mingit heebrea keele ümberpööramise vormi"
Eichmann ja teised, kes kuulusid Heinrich Himmleri okultistlikku tiibu, ja nad teadsid heebrea keelt seest ja seest. Asjadel on palju aluspõhiseid tasandeid endal. Me teame sellest ja me avastasime palju rohkem HPS Maxine'iga. Kui me avasime augu, avastas HPS Maxine rohkem juutide kohta süvitsi. Siis avaldas ta FRTR-i ja teisi rituaale, et keelata heebrea keel ja vähendada nende võimu määral, mis võimaldaks meil edasi töötada. RTR-id moodustavad nüüd arsenali, mida saab kasutada siin kirjeldatud eesmärkidel, kusjuures Final RTR ja Tetragrammaton pluss Shattering on väga hea "ravim" juudi maagia ja juudi astraalhäirimise üldisele põhiolemusele.


5. "Natsid kasutasid ainult ruunamaagiat, mitte kunagi mingit heebrea keele ümberpööramise vormi"
Eichmann ja teised, kes kuulusid Heinrich Himmleri okultistlikku tiiba, ja nad teadsid heebrea keelt seest ja väljast. Asjadel endal on palju aluspõhiseid tasandeid. Me teame sellest ja me avastasime palju rohkem Ülempreestrinna Maxine'iga. Kui me avasime augu, avastas Ülempreestrinna Maxine rohkem juutide kohta süvitsi. Siis avaldas ta Lõpliku Toora Tagasipööramise Rituaali ja teisi rituaale, et keelata heebrea keel ja vähendada nende võimu määral, mis võimaldaks meil edasi töötada. Toora Tagasipööramise Rituaalid moodustavad nüüd arsenali, mida saab kasutada siin kirjeldatud eesmärkidel, kusjuures Lõplik Toora Tagasipööramise Rituaal ja Tetragramm pluss Purustav on väga hea "ravim" juudi maagia ja juudi astraalse ahistamise vastu.

---------------------
Midagi olulist ilmneb heebrea tähtede ümberpööramisel. Pidage seda meeles, kui teete lõplikku Toora Tagasipööramise Rituaali: te avate ja võimendate oma hinge, kui kasutate neid sõnu, sest need on kõik iidsed mantrad, mis võimendavad hinge. Ja te eemaldate kõik vaenlase sidemed oma hingest ja sellest maailmast. See tähendab ka seda, et teie välised toimingud on võimsamad ja avalduvad kiiremini.Sedega tehes Lõpliku Toora Tagasipööramise Rituaali õnnistatakse teid iga ümberpööratud sõna eest. Esimeses sõnas pange tähele Vuss-i ja Vass-i. Need on Egiptuse jumalate saua kaks nimetust, mis on igavese elu energia sümboliks. Vuss ja Vass on paganliku elupuu sümbol. See on selgroog tšakratega mis on maailm ja nadid on oksad. Vuss tähendab ka põlvkonda. Egiptuse jumal Ptah, keda me tunneme kui Saatan, hoiab seda saua. Nish ja Nis on samuti tähenduslikud. Nis või Nisa tähendab sanskriti keeles "ülimat rõõmu või õndsust". See on ka Dionysose tiitel ja tähendab sama. Pange tähele "Dio" (Jumal) "Nys", mis on sama mis Nis, ja siis "meie". Nisa või Nysa on Dionysose paradiisimaa. Dionysos on ülima õndsuse ja rõõmu jumal. Märkus Khem-AHS. Khem on Egiptuse iidne nimi ja see tähendab "mao jõudu". Vana-Egiptuses on hingeenergia nimi ka SeKHEM või SaKHEM. See on hingeenergia jõud. Pange tähele, et juudi Toora on täis rünnakuid Egiptuse vastu. KHEM on ka Sekhmet. Khem... AS; AS ja OS tähendavad vaimu, Khem (madu), AS (vaim). AS on Osirise tiitel, samuti püha puu, mis on puuelement ja seega vaim. Paljud üheksanda ja kaheksanda tähe kirjaviisid on jumala Thoti nimed. Need jõusõnad on seotud mittejuudi hinge omaduste ja jõududega. Heebrea tähed ei ole midagi muud kui relvad mittejuutide vastu. Võib märkida, et juudi vaenlane on püüdnud siduda ja needa mittejuute, nagu nende Toora näitab.

Kui teil on veel küsimusi selle või mõne muu teema kohta, kirjutage meile julgelt foorumisse;
https://ancient-forums.com/

TAGASI "SAATANA RÕÕM PALJASTATUD" PALJASTATUD
 
Below is a text written by HPS Maxine
Allpool on esitatud Ülempreestrinna Maxine kirjutatud tekst.

Ma kirjutan seda põhiliselt liikmetele. Tundub, et need laimud ja valed, mida peamiselt juudid ja nende käsilased on minu kohta üle kogu interneti levitanud, on hämmastavad. Mis puutub minusse, siis see jama on kestnud juba üle viie aasta ja ma lihtsalt ignoreerin seda. Kindlasti ei ole see Saatana Rõõmule mingit kahju teinud. Meile kuuluvad nüüd kaugelt suurimad satanistlikud e-rühmad internetis, üle 14 000 liikme kõigis üheksas e-rühmas kokku. [2008. aasta juulis oli kõigis Joy of Satan e-rühmades kokku ligi 20 000 liiget, kuid meid häkiti]. Joy of Satan saab ka üle 9 000 000 külastuse kõigil JoSi veebilehtedelt kokku mis tahes kuu jooksul. Ainuüksi Joy of Satan'a peamise veebilehe esileht on saanud üle 2 000 000 külastuse.

"Ma annan oma asjad nende kätte, keda ma olen testinud ja kes on kooskõlas minu soovidega."
- Saatan
Al Jilwahist

Amdusias ütles 2003. aastal Saatana Rõõmu Ministeeriumile:
"Nii nagu vaenlasel on inimesed, kes ei näe meid, ei näe ka meie neid. Kuid nad ilmnevad otseselt, kui me jõuame lähemale oma asja kulminatsioonile."

Tol ajal arvasin, et ta viitas kristlastele. Mul polnud aimugi, et vaenlane on meie endi ridades. Meie endiste vaimulike seas toimunud "lõhestumine", millest Saatana Rõõmu vaenlased igavesti räägivad ja räuskavad, oli selleks, et eraldada terad sõkaldest.
Satanism ei ole nõrkade jaoks.

Nüüd, et mitte kõrvale kalduda, on olnud teatud isikud, kes on mind internetis jäljendanud. Sellele juhiti minu tähelepanu. Teatud vaenulikud isikud [kellele olen mina täielikult kinnisideeks, nii et nad mõtlevad ainult minust ja pühendavad sellele suure osa oma ajast] on sattunud "kiirsõnumitesse" ja mujale ning on end minuna kehastanud. Olen kindel, et see juhib nende tähelepanu kõrvale nende enda haletsusväärsest elust ja nad saavad elada teist asendades. Igatahes, tõde on see, et ma olen erakordselt hõivatud. Ma ei käi kunagi "jututubades", ma ei ole kunagi elus kasutanud "kiirsõnumeid" või "AIMi" ja ma suudan vaevu oma e-kirjadega toime tulla. Paljud minu e-kirjad pean ma kustutama, sest vastamine on ajaliselt võimatu. Ma olen aeglane masinakirjutaja. Lisaks ei helista ma kellelegi ega saada inimestele e-kirju, välja arvatud juhul, kui nad saadavad mulle kõigepealt e-kirja ja siis ma ainult vastan!

Ma tahan öelda, et kui keegi saab selliseid sõnumeid nagu ülaltoodud, mis väidavad, et need on pärit "Maxine Dietrichilt", siis võite olla kindlad, et need on võltsitud ja kindlasti mitte minult. Ma olen liiga hõivatud ja ma ei ole see, mida keegi nimetaks "sotsiaalseks". Ma ei kasuta "Facebooki". Ma ei kasuta "Twitterit" ega midagi muud; ainult "Joy of Satan" veebilehte ja oma e-posti, millega ma postitan JoS-i e-rühmadesse.

Nüüd on ilmselge, et ma olen ohtlik, muidu ei pöörataks mulle nii palju tähelepanu ja aega. On olemas raamat "Jesuiitide salajane ajalugu", mille autor on Edmond Paris; see on tõlgitud prantsuse keelest, 1975. aastal, ja mis võtab selle olukorra kokku. Katoliku kirikut juhivad ja on alati juhtinud juudid. Hiljutine paavst Johannes Paulus [juut] oli kohe valmis, kui juudid *nõudsid* temaga kohtumist. On ilmselge, kes täidab nende taskuid raha ja piiramatu võimuga. Ma tean ka pärast uurimistööd ja olles ise katoliiklasena üles kasvanud, et katoliku kiriku kõrgetasemeline vaimulikkond on ja on alati olnud valdavalt juudiverd.

Siin on väljavõte Edmond Paris'i raamatust "Jesuiitide salajane ajalugu":

Jesuiidid töötasid salaja ja järeleandmatult kahe peamise eesmärgi nimel, mis olid Rooma-Katoliku institutsioonile seatud:

1. "Universaalne poliitiline võim"
2. "Universaalne kirik, mis täidaks Ilmutusraamatu 6, 13, 17 ja 18 ettekuulutusi".

Autorist "Edmond Paris":

"Sellise vandenõu paljastamisega pani ta ohtu oma elu." "Edmond Paris ei tundnud mind kunagi, kuid ma tundsin teda ilma temaga isiklikult kohtumata, kui mulle koos teiste jesuiitidega äärmise vande ja sissejuhatuse all tutvustati nende institutsioonide ja isikute nimesid Euroopas, kes olid ohtlikud Rooma-Katoliku Instituudi eesmärkidele. Tema nimi anti meile."

"Edmond Paris'i teosed roomakatoliiklusest tõid jesuiitide poolt kaasa lubaduse:
1) hävitada ta,
2) hävitada tema maine, kaasa arvatud tema perekond
3) hävitada tema tööd."

-Dr. Alberto Rivera
[endine jesuiitide preester]

See on sama jama, mida nad üritavad teha minuga. Mida nad ei lisanud, on see, kuidas juudid kasutavad raha alati tööriistana. Kui sa neile vastu astud, siis nad töötavad selle nimel, et hoida sind rahaliselt pankrotis, sest juudid kontrollivad kogu majandust.

Alates 2010. aasta oktoobrist:
Saatanasse on mulle isiklikult alati väga tugevalt "usku olnud". Selle põhjuseks on see, et Saatan on teadnud palju asju, millest mul polnud nende toimumise ajal aimugi, ja veel palju muudki. Asjad, mis ei olnud minu jaoks viimastel aastatel selged, on nüüd ilmsiks tulnud.

Juba 2003. aastal, kui JoS oli vaid aasta vana, saatis vaenlane [tõenäoliselt ADLiga seotud] infiltraatoreid, kes üritasid sisse pääseda. Paljud teist teavad Melissa Cloerist, kes püüdis sisse saada. Ta tuli Tulsasse, et minuga kohtuda, väites, et ta on "joogaõpetaja". Kui me läksime tagasi tema hotellituppa, istusin ma põrandale spagaati tehes. Melissa ohkas ja küsis minult: "Kas see ei ole valus?". Millisest ajast küsiks joogaõpetaja sellist RUMALAT küsimust? Hiljem jäin tõsiselt haigeks gripiga. Ma ei saanud aru, miks ma sel ajal nii haige olin. See päästis mu elu. Saatan kaitses mind. Ma tean nüüd, et see lits tahtis mind mõrvata. Hoolimata sellest, et ma olin nii haige, survestas ta mind, et ma tuleksin teda külastama - haige nagu ma olin - Oklahoma Citysse. Ta oli isegi nii meeleheitel, et ütles, et kui ma tõesti haigestun, viib ta mind haiglasse. Mina jäin koju, LOOMULIKULT. Siis hakkas see jama räigeks minema.

Ta oli igatahes suremas. Mäletan, kui teda esimest korda kohtasin, oli ta 35-aastane, särav, rõõmsameelne ja terve. Kuu aja pärast põdes ta rasket hulgiskleroosi ja suri kuue kuu jooksul, roomates enne surma oma kodu põrandal ringi. Tema köök läks müstiliselt põlema [Deemonid] ja ta kukkus trepist alla, püüdes seda kustutada.

Seejärel on viimase paari kuu jooksul [oktoobris 2010] mitmed allikad välja tulnud ja väitnud, et reetur Dann Stafford, kes oli omal ajal Saatana ülempreester, võttis minu hävitamiseks vastu altkäemaksu kuuekohalise numbriga. ja JoS- AASTASSE 2005 [ILMELGELT OLI VAENLANE SELLEL AJAL PALJU MURES]. Vaenlane võttis ta sihikule, kuna ta oli sees. Ta kukkus haledalt läbi ja ei elanud piisavalt kaua, et oma rikkust nautida. Ma kuulsin ka tema elu lõpupoole, et ta pöördus meeleheitel jeesuse poole. Täielik LOLL.

2006. aastal paigaldas vaenlane mu auto alla pommi [lihtsalt kristlikust armastusest]. Üks, kes oli teadaolevalt asjaga seotud, tabati ja kannab nüüd eluaegset karistust ka paljude muude süüdistuste alusel. Olen kindel, et deemonid hoolitsevad selle eest, et tal ei oleks vanglas lihtne.

Nagu ma varem paljastasin, 30. aprillil 2004, ütles Saatan mulle tol õhtul: „Teie elu võtmiseks tehakse palju katseid. Mõnest neist oled teadlik, enamikust mitte. Ükski neist katsetest ei õnnestu. Veel ühes asjas võite kindel olla – nad kõik saavad MIND tundma

Kogu veebis on minu kohta lõputult laimu ja valesid. Mind ei huvita see vähem. Üks isik, Joe Swift, teine reetur, kes on mind laimanud, on avalikult väitnud, kui "tigedad" on deemonid. See siin ütleb kõik selle inimese kohta ja selle kohta, kuidas ta on lood põrguvägedega.

Mind teavitati ka sellest, et üks naine, kes väitis end olevat "ülempreestrinna", tegi rituaali, et panna mulle surmav needus. Ta sattus koomas haiglasse.

See on sõda. Igaüks, kes aktiivselt võitleb vaenlase vastu, võib oodata laimamist ja palju hullemat. Vaadake sajandeid kestnud kohutavaid valesid ja laimamu, mida vaenlane on propageerinud Saatana ja tema deemonite vastu. Kas kogu ajaloos on kunagi olnud kedagi, kes on kannatanud rohkem laimamu ja valesid? KEEGI????? EI!

Siis on meil see, kuidas neetud vaenlane mängib inimeste teadmatusega [nagu tavaliselt]. Siin on vastus, mille ma saatsin kellelegi, kes küsis selle "plagiaadisüüdistuse" kohta, mis mind veebis puudutas. Ma ei viitsi seda kõike uuesti kirjutada, nii et see on on inimestele kes on seda jama lugenud ja imestavad:

Nad on valetajad. Kõige hullem on see libu, kes varastas minu astroloogia kraadi kirjutised, see oli suur osa minu enda uurimistööst. Ma tsiteerin viiteid. Samuti jah, ma nägin seda artiklit ja see idioot, kes selle kirjutas, ei tea, mis on tegelikult "plagiaat". Plagiaat on sõna-sõnalt kopeerimine, pikemalt kui laused ja mitte mingi tunnustuse andmine- väites, et töö on sinu enda oma.
Selle jultunud näide on Anton LaVey "Saatanlik Piibel", mis on paljuski sõna-sõnalt kopeeritud raamatust "Might is Right". Ma lugesin mõlemad raamatud kaanest kaaneni läbi.

Saatana Rõõmul on täielik nimekiri bibliograafilisi viited. Samuti on enamiku Saatana Rõõmu artiklite all tsiteeritud viited, kus neid on kasutatud uurimismaterjalina.

"Bibliograafia on loetelu kirjutistest, millel on ühine tegur: see võib olla teema, keel, periood või mõni muu asjaolu. Loetelu võib olla põhjalik või valikuline. Üks konkreetne näide sellest on töö koostamisel kasutatud või arvesse võetud allikate loetelu, mida mõnikord nimetatakse viidete loeteluks.
Vikipeedia link bibliograafia kohta

"Bibliograafiat kirjutades pidage meeles, et selle eesmärk on teatada lugejale standardiseeritud viisil, milliseid allikaid olete kasutanud piisavalt üksikasjalikult, et neid oleks võimalik tuvastada.

Juudi libu, kes kirjutas selle laimu, mängib sellele, et inimesed ei tea midagi autoriõigustest, mis on tegelikult plagiaat ja muu jama. See vastik tüüp väidab ka palju muid ebatõeseid asju, näiteks et ideed ei saa parandada. Kui see tõesti nii oleks, siis oleks ainult üks automark ja mudel. Sellel libul ei ole ka aimu, mis on "viitematerjal" ja milleks see on.

Peaaegu igas kirjalikus teaduslikus tekstis on viited. Minu tekst ei erine paljudest teistest tekstidest samadel teemadel. Samuti on sellised asjad nagu suitsutusrohi, küünlavärvid ja muud sellised üldised okultistlikud teadmised, mis pärinevad sajandeid tagasi, nagu näiteks, et viiruk on päikesest, punane värv on marsist jne. Peaaegu igas teemakohases raamatus on teatud asjade kohta sama juttu. Niisugused juudid nagu see libu, kes kogu selle laimu kirjutas, teavad, kuidas väänata ja moonutada asju, kui nad kedagi ründavad.

Lõpetuseks, ma EI põgene. Ma EI liigu neetud vaenlaselt eest. Kui inimesed avaksid silmad, siis vaenlase rünnakud on täis väärtuslikku tagasisidet just sellest, kust nad on haavatavad. Saatana Rõõm on ikka veel siin, paljud teised ei ole.

Nüüd, et veel rohkem valesid minu kohta ümber lükata:

Kogu internetis on kirjas, et mina ja minu abikaasa Clifford Herrington [JAH, ta on väga tuntud nats ja on seda olnud juba üle 40 aasta] tegelesime alaealistega seksimisega. SEE EI OLE MIDAGI MUUD KUI LAIM JA ENNEKUULMATU VALE!!! Ei minul ega härra Herringtonil ei ole kunagi olnud MINGIT seksuaalsuhteid või isegi midagi sellele lähedast ühegi alaealisega. Minu seksuaalelu ei ole kellegi asi, kuid ma avaldan siinkohal, et olen alati eelistanud mehi, kes olid minust vanemad. Seksuaalvahekord noorte meestega on minu jaoks vastumeelne ja täiesti eemaletõukav.

1988. aastal abiellus Herrington uuesti natsinaisega, kellega ta tutvus aaria tutvumisteenuse kaudu, kes kannab nime Andrea Dietrich ja ka varjunime "Maxine Dietrich", ning temast sai tema kirjapruut.

Ei, me EI kohtunud ühegi "tutvumisteenuse" kaudu. Ma kirjutasin Cliffile, et saada teavet, kuna ta oli natsionaalsotsialistliku liikumise [natside partei] juht. Nii me kohtusime. Minu eesnimi on Andrea. Sõbrad ja perekond on mind alati kutsunud minu teise nime "Maxine" järgi.

Andrea on tumedama nahavärviga kui enamik valgeid naisi, kes väidavad, et nad on aaria päritolu: tema nahk on tavalisest tumedam, juuksed on mustad ja silmad on läbitungivad tumedad.

Ei, tegelikult olen ma üsna kahvatu. Mu juuksed on loomulikud tumepruunid. Mu silmad ei ole "tumedad". Mind ei huvita, kuidas ma välja näen, kuid mida ma öelda tahan on see, et see VALETAV kristlik jutlustaja Johnny Lee Clary ei ole midagi muud kui juutide käpik ja ta teeb seda, mille eest talle makstakse, nagu enamik kristlikke teenistujaid - ta levitab ainult valesid. Allpool on veel rohkem valesid "Johnny Lee Clary'lt".

Ta ilmus Oklahoma osariigi Tulsas lennujaama natsivormi riietatuna, koos oma väikese pojaga, kes on pooleldi mittevalge, kelle ta samuti natsivormi riietas, väljus lennukist ja hüüdis "Sieg Heil" oma uue "füüreriga".

Ma arvan, et lennujaama turvateenistus oleks sellega tegelenud ja mind oleks selle eest vangi pandud. See on täielik jama. Muide, minu poeg on valge. Ta on osaliselt Lähis-Ida päritolu, kuid on mõlemalt poolt valge. See lihtsalt näitab, kes on tõelised "rassistid".

Nüüd näeme "Citizens against Hate", tegelikku poolt, arvestades lõputut laimu, mürgitust ja vihkamist, mida see veebileht välja paiskab, peaks selle nimi olema "Citizens FOR Hate".

Herrington on tema sõnul juut, miks ta siis temaga abielus on? SEST TA ON SATANIST.

Vabandust, Cliff ei ole satanist. Ta on mittereligioosne. Ta EI OLE ka juut. Juudid püüavad alati öelda, et nende vaenlased on juudid, mis pole mitte ainult rumal, vaid ka 99% ajast vale.

See on tegelikult väga kurb, sest tema tütar näitas üles huvi kristluse, vähemalt inglite ja muu sellise vastu ning ta VIHASTAS väga ning sundis tütart mediteerima ja Saatanale pühenduma.

JÄLLE järjekordne VALE. Ma pole kunagi ühelegi oma lapsele satanismi peale surunud. Kõik kolm on mittereligioossed. "sundis oma tütart meditateerima" ?????? Nüüd mõtlen, kuidas seda teha. Isegi meditatsioonimeistritel on kohati raskusi mediteerimisega, rääkimata kellegi mediteerima "sundimisest". See on võimatu. Samuti jõuame Saatana juurde ainult vaba tahte kaudu, seal pole sundi nagu kristluse puhul. Keegi pole kunagi "sunnitud" pühendumust sooritama. Ükski mu lastest pole end Saatanale pühendanud. Mis puutub kristlusse minu kodus, siis ma keelan selle. See ei erine paljudest kristlastest, kes keelavad satanismi oma kodudes. See on minu kui lapsevanema õigus.

Paar aastat tagasi saatis Andrea kõigile vaimulikele e-raamatu ja nõudis, et nad selle läbi loeksid. Raamat oli pommi ehitamise käsiraamat. Ta ütles, et nad kõik peavad teadma, mida otsida, kuna ajavad mõned inimesed väga vihale. Lisaks rääkis ta neile, et Cliffordi autosse oli juba pomm pandud, kui see oli nende sõiduteele pargitud, öeldes, et ta nägi juhtmeid bensiinipaagist väljumas.

VALED on siin nii kaugele läinud , et see on uskumatu. Ei, ma ei saatnud kunagi kellelegi pommi valmistamise juhendit ega käskinud kellelgi midagi sellist lugeda. Mis puudutab mõrvakatsel meie auto alla pandud pommi, siis seda tehti Wal-Marti parklas 30. juunil 2006. Mainisin Saatana Rõõmu Ministeeriumile, et nad peaksid olema kõigest kahtlasest asjadest teadlikud, kuna oleme saanud mitmeid tapmisähvardusi, kuid kogu see käsiraamatute jutt on rängalt väänatud ja liialdatud.

Võttes selle jama kokku, kuna see on lõputu, jah, ma räägin juutide kohta tõtt. Ma võtan Saatana vaenlaste vastu karmi joone ja see näitab. Neile teist, kes arvavad, et Saatan on juutidega sõber, tasub uuesti järele mõelda.

Kogu juudi/kristliku piibli on kirjutanud juudid ja see on juutide jaoks tohutult kasulik. See ei sisalda midagi muud peale varastatud ja väänatud materjali mittejuudi paganlike usundite kohta. "on täis juutide laimu Saatana ja mittejuudi paganlike jumalate vastu. See on võimaldanud juudi rahval saada privileege, millele neil ei ole õigust, näiteks Palestiina riik, mille nad VARASTASID, tuginedes nende väidetavale ajaloole piibis [mis on täiesti väljamõeldud].

Väga paljastavad on ka arvukad juudi rabide tsitaadid selle kohta, kuidas juudid Saatanasse suhtuvad. "Saatan tähendab heebrea keeles "vaenlast".

"Jeesus", teine väljamõeldud tegelane on juut.

Kogu piibel pole midagi muud kui väljamõeldud juudi rahva ajalugu ja võimas alateadlik tööriist, kuidas juudid vallutavad mittejuute algusest peale, kus nende "messias" lõpuks ilmub lavale, et "mõista kohut mittejuutide üle" ja ülendab juudi rahva maa valitsejateks mittejuudi orjariigi üle. Isegi juudi rabid teavad, et Saatan vihkab juute.

Satanism EI OLE kristlik "armastus". Lollid, kes väidavad, et Saatana on juutidega sõber, peavad realsusele näkku vaatama. Kogu Saatana, kes on meie tõeline Looja Jumal, vastu suunatud tigeda laimu juur tuleb juutidest. Igaüks võib kritiseerida kristlasi, moslemeid, mis tahes religiooni või rahvast, kuid taevas hoidku, et keegi ütleks JUUTIDE kohta ühtki halba sõna! MÕTE ON SEE, ET TE EI SAA AVALIKUSTADA KRISTLUSE VALET ILMA JUUTE PALJASTAMATTA.

Tahan ka lisada, et on ilmselge, et teen seda, mida Saatan tahab, erinevalt mõnedest idiootidest, kes ignoreerivad jultunult ja väidavad vastupidist. 6.6.2006 kasvas 666 Black Suni e-grupp veidi pärast südaööd 666 liikmeni. 2006. aasta Halloweenil kasvas grupi Teens for Satan liikmere arv 666-ni. Joy of Satanal on suurim liikmeskond Interneti ajaloos. Olen näinud kadumas veebisaite ja rühmitusi, mis olid räigelt meie vastu ja juutide poolt. Nad tulevad ja lähevad. Tahan ka lisada, JoS-i veebisait on Saatana jaoks. Mul ei ole lõputult teisi saatanlikke rühmitusi laimavaid artikleid, kuid juudid töötavad selle nimel, et tekitada saatanlikku lahknemist seestpoolt.

Teen oma tööd ja see on näha.

- Ülempreestrinna Maxine Dietrich© Autoriõigus 2007, 2010, Joy of Satan Ministries;
Kongressi raamatukogu number: 112-1645
 

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back
Top