Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

  • Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Estonian Translation Thread

I start with The Black Sun 666

Must Päike 666

Iisrael saab seda, mida ta väärib!
-Saatan

Mis puutub juutidesse:

NAD *EI OLE* MINU RAHVAS!
-Saatan

Juudi rahvas on sajandeid suutnud mitte-juudi rahvast eksitada, et nad hakkaksid meie Tõelist Looja-Jumalat needma ja teotama. Sõna "Saatan" tähendab heebrea keeles "vaenlane" ja "vastane". Kõik juudi/kristlikus Piiblis sisalduv on varastatud mitte-juudi paganlikest religioonidest, mis eelnesid judaismile sadu kuni tuhandeid aastaid. Juudid ei suuda luua. Nad on edukalt ja jõuga eemaldanud okultistlikud/spirituaalsed teadmised ja võimu mitte-juutide käest, kasutades kristlikku kirikut oma peamise tööriistana.

Kristlus polnud ja pole olnud algusest peale midagi muud kui programm. Selle programmi eesmärk on aaria rahvaste (kes põlvnevad Jumalast, mida tuntakse "Saatana" nime all) hävitamine, kasutades selleks okultistlikku jõudu, ja kõigide ülejäänud rasside orjastamine, mille üle oleks täielik kontroll juutidel. Juudid on sajandeid kasutanud musta maagiat mitte-juutide vastu, kes on olnud võimetud vastu võitlema. Need teadmised eemaldati aaria rahvastelt jõuga ja süstemaatiliselt "inkvisitsiooniga", kus aaria preestreid ja vaimseid juhte, nagu druiidid ja paljud teised piinati surnuks ja mõrvati massiliselt. Valge rass kannatas kõige rohkem "nõiaprotsesside" tõttu, kus terved külad Euroopas, eriti Saksamaal peaaegu hävitati.

*Iga mitte-juut, kes ekslikult usub või isegi väidab, et juudid ei ole rass, vajab tõsist realsuskontrolli. Juudi reptiilsed geenid kanduvad juudi järeltulijatele juudi emalt. Ortotoksi juudid tunnistavad legitiimseteks juutideks ainult juudi emalt sündinud juute. Me oleme kuulnud "pooljuutidest" "veerandjuutidest" "osaliselt juutidest", kuid keegi ei ütle: "Ma olen pooleldi katoliiklane" või kuidas oleks kui oleksin veerandi ulatuses luterlane, või võib-olla "osaliselt moslem" "või et perekonnas on natuke "budistlikku verd". Samuti, nagu George Lincoln Rockwell kunagi ütles- "Sa võid joonistada pilti juudist, aga sa ei saa joonistada pilti katoliiklasest või protestandist".

Juudid teeved halvemat olukorda veel halvemaks. Nad on sajandeid lasknud meie oma rahvast enda vastu ära pöörata ja nad teevad juutide eest nende hävitustööd meie rassi vastu. Kristlus on olnud üks nende suurimaid ja kõige surmavamaid programme ja vahendeid nende eesmärkide saavutamiseks. Vaadake enda ümber - kristlust propageeritakse igal sammul. Triljoneid ja triljoneid dollareid, psüühilist energiat ja jõupingutusi on kulutatud selle vale avalikkusele peale surumiseks ilma igasuguse vastuseisuta. Tõde on ägedalt maha surutud ja rahaliselt pankrotis hoitud. Ainus kättesaadav teave "satanismi" kohta peab vastama juudi standarditele; st piiblile, kabalale (mille juudid varastasid egiptlastelt ja häbistasid ning moonutasid seda), qlippothile ja üldisele õpetusele, et Saatan (meie algne Looja Jumal ja tema deemonid [vanad paganlikud jumalad]) on inimkonna koletised ja vaenlased. Tegelikult on nad juudi rahva vaenlased ja sellepärast on juudid teinud kõik endast oleneva, et meid neist eemal hoida. Lõikades meid ära meie Jumalatest ja eemaldades kõik teadmised, eriti need, mis puudutavad hinge, mõistust ja psüühilist väge, on juudid meid juba sajandeid all hoidnud ja kui me ei võimesta ennast KOHE, on meie otsene häving lähedal. Heinrich Himmler teadis seda ja koos Adolf Hitleri ja teiste Kolmanda Reichi juhtidega töötas ta järeleandmatult selle nimel, et hävitada kristluse juudi programm Saksamaalt.

JUUTE SAAB VÕITA AINULT NENDE IIDNE NEMESIS, SAATAN!!! "Saatan" on heebrea keeles "vaenlane". Saatan tahab okultistlikke teadmisi ja võimu tagasi mitte-juutide kätte.

Võib väita, et keskmine juut tänaval teab on selle kohta sama vähe kui enamik mitte-juute; tõde on see, et Siioni Targad, kontrollivad juudi perekonnad ja muidugi hassiidide ultra-ortodoksne juudi religioosne liikumine teavad sellest kõike ja hoiavad seda saladuses, isegi enamiku omaenda rahva eest. Nad teavad, et kui nad langetavad eesriide ja saavutavad täieliku kontrolli, siis on nende omad väga õnnelikud, et nendega liituda.

Mida on teinud kristluse juudi programm:

-Eemaldas kõik vaimsed ja okultsed teadmised mitte-juudi elanikkonnast, kus iganes see juurdus, asetades mitte-juute juutide poolt juhitud võimsate vaimsete jõudude, nimelt "musta maagia", meelevalda. Juudid on sajandeid kasutanud musta maagiat mitte-juutide vastu, kes on olnud võimetud vastu võitlema.

-Leiutati võltsajalugu ja valesid sunniti mitte-juudi elanikkonnale peale ükskõik millises piirkonnas see levima hakkas.

Vatikan eemaldas mitte-juudi rahvaste iidsed tekstid ja asendas need kristliku religiooniga - vale juudi messias, vale juudi "jumal" ja juudi inglid. Juudi eesmärk on maailma valitsemine, see tuleb siis, kui nende messias ilmub. Kristlaste psüühiline energia tulihingelises palves oma pseudopäästja naatsaretlase poole, kes nagu juudi messiaski peaks "taas tulema", kanaliseeritakse juudi messia tegelikkuseks muutmiseks. Ajaloo ümberkirjutamine on tänapäeval levinud ka koolides.

-Mitte-juudi usujuhte piinati ja mõrvati metsikult. Neid, kellel oli mingeid teadmisi, jahtis inkvisitsioon kui "nõidu" ja mõrvas neid.

-Mitte-juudi jumalad ja nimelt Tõeline Loojajumal Ea (see, keda tuntakse "Saatana" nime all) olid neetud ja sildistatud kui deemonid ja "kurjad"; koletised. Tänapäeva juudi juhitud meedias naeruvääristatakse ja häbistatakse meie aaria jumalaid kui poltergeiste ja kummitusi ning nad on pandud välja nägema kui sarvedega punased või koleda väljanägemisega bufoonid, kes on valmis "hõivama" inimeste hingi juba pelgalt nende mõtte peale ja võtma kontrolli nende meelte üle.

-Mittejuudi tähtpäevad ja tavad on sildistatud "kurjaks", kõik mis on seotud mittejuudi kultuuriga, nimelt aaria kultuuriga. Beltane'i püha, mida algselt tähistati 1. mai eelõhtul rüvetati veelgi juudi-kommunismi maipühade poolt (mis on algusest lõpuni kirjeldatud ja rakendatud juudi/kristlikus piiblis). 1. mai on võimas kuupäev, kuna maa on joondatud konkreetsete energiatega, kus teatud rituaalidel ja tegevustel on rohkem jõudu. See on olnud juudi rahva taktika - viia läbi jumalateteotus meie Jumalate vastu, kehtestades oma surmatoovad programmid ja tähistades neid traditsioonilistel paganlikel pühadel, mis ei erine sellest, et katoliku kirik asendab paganlikud pühad oma vale ja varastatud väänatud rämpsuga. Seda kuupäeva halvustati jälle "kurjaks" ja nagu meie Samhain, "kuradi" kuupäevaks, et hoida eksitatud kristlikke massid võimalikult kaugel oma religioossetest juurtest, kasutades jälle hirmu, et kontrollida inimmeelt ja läbi viia meie Jumalate rüvetamist.

Kristlik kirik, eriti fundamentalistid, on teinud ületunde, et paganlikke tavasid, nagu jõulupuud, jänesed ja munad, välja tõrjuda. Ka Halloween on sattunud tugeva rünnaku alla. Suurema osa avalikkuse teadmata on fundamentalistlikud kristlased saanud miljoneid ja miljoneid dollareid valitsuse toetusi. Juudid kontrollivad kogu maailma raha ja ainult neile kasulikud programmid saavad kõige rohkem raha. Need, mida nad peavad kahjulikuks, hoitakse rahaliselt vaesuses. Kristlik religioon teeb ületunnitööd, et eemaldada rahvast iga viimane jälg mitte-juudi pühadest, mitte-juudi kultuurist ja ennekõike mitte-juudi jumalatest ning suruda nende asemele oma juudi rüvedust. Vähesed mõistavad, kui juudi kultuuriks on meie kultuur muutunud.


continues.......
 
-Programmid, mis töötavad selle nimel, et meie inimesed saaksid lisaks oma "Jumalale" ka juudi inglid, on tugevalt rahastatud ja finantseeritud. Kaasaegne vabamüürlus, Illuminaadid, Kuldne Koidik, Roosiristlased ja isegi Jehoova tunnistajad saavad palju Rockefellerilt ja teistelt, kes juhivad kolmepoolset komisjoni (kolmainsust). (Nimi "Rockefeller" tuleneb "Rockenfelderist", mis on tavaliselt juudi, kuigi vähesed juudid tunnistavad kunagi oma juudi päritolu, sest nad häbenevad seda). On enam kui ilmne, et eelmainitud vennaskonnad ei ole tegelikult mingil moel saatanast. Kristlased teevad igavesti reklaami maa-aluse nn "saatanliku vandenõu" kohta, mida juudid tahavadki, sest see on tähelepanu kõrvalejuhtimine ja sööt; manipuleerivad mõlema poolega. Arvestades, kui palju jõukust ja võimu omavad vabamüürlased, illuminaadid ja teised, on nad teinud vähe selleks, et edendada satanismi. Nad annavad ainult rohkem usku kristlikele väidetele, mis hoiavad desinformatsiooni ja diskrimineerimist satanistide vastu kogu aeg kõrgel tasemel ning hoiavad kristlust ja sellega seotud sarnaseid religioone legitiimse religioonina. Nendesse rühmadesse on imbutud ja need on üle võetud juutide poolt, kes hoolitsevad selle eest, et mitte midagi ei saavutataks satanismi tegeliku edendamise osas. Kabala perversne juudi versioon, mis varastati mitte-juutide käest, on kasutusele võetud peaaegu igas tuntud okultistlikus seltskonnas. Selle kaudu on nende väljamõeldud "Jumal" ja räpased inglid tõstetud elupuule, samal ajal kui mitte-juudi jumalad moodustavad surma ja saasta Qlippothi.

Kogu juudi/kristliku Piibli aluseks olev teema on juudi rahva väljamõeldud ajaloo loomine massiteadvuses. Sellel, mida massimeel usub, on võim ja energia et see tegelikkuses ilmneks, sest mõtted on energia.
Piibli teema on järgmine:
1. Juudid väidavad end olevat "valitud rahvast", kellele "jumal" annab * õigused * tungida mitte-juutide maadele, tappa elanikke ja haarata endale maa.
2. Juudi rahvas tungib sisse ja mõrvab massiliselt kõikidest erinevatest rahvustest pärit paganad, rüvetab ja häbistab nende jumalaid ja religioosseid õpetusi.
3. Mitte-juudi rahvad on siis juutide poolt vallutatud. Mitte-juudi mehed mõrvatakse massiliselt ning nende naised ja lapsed vägistatakse ja müüakse orjusse.

Kolmas Moosese Raamat 26:7 Te ajate taga oma vaenlasi ja need langevad teie ees mõõga läbi.

Neljas Moosese Raamat 21:34 Aga Issand ütles Moosesele: „Ära karda teda, sest ma annan su kätte tema ja kogu ta rahva ja maa! Ja talita temaga, nagu sa talitasid Siihoniga, emorlaste kuningaga, kes elas Hesbonis!”
Neljas Moosese Raamat 21:35 Ja nad lõid maha tema ja ta pojad ja kogu ta rahva, laskmata põgeneda ainsatki. Ja nad vallutasid ta maa.

Neljas Moosese Raamat 31:7 Ja nad sõdisid Midjani vastu, nagu Issand oli Moosest käskinud,
ja nad tapsid ära kõik meesterahvad.
31: 8 Hukatute hulgas nad tapsid Midjani kuningad Evi, Rekemi, Suuri,
Huuri ja Reba, viis Midjani kuningat; ka Bileami, Beori poja, nad
tapsid mõõgaga.
31:9 Ja Iisraeli lapsed võtsid vangi Midjani naised ja nende lapsed,
nad riisusid ära kõik nende veoloomad ja kõik nende karjad ja kogu
nende varanduse.
31:10 Ja kõik linnad nende asupaikades ja kõik nende telklaagrid nad
põletasid tulega.
31:14Aga Mooses vihastus väeülemate peale, tuhande- ja sajapealikute
peale, kes tulid sõjakäigult.
31:15 Ja Mooses ütles neile: „Kas olete kõik naised jätnud elama?
31:16 Vaata, nemad ju olid, kes Bileami nõu järgi saatsid Iisraeli
lapsed Issandale truudust murdma Peori pärast, nõnda et Issanda
kogudust tabas nuhtlus.
31:17 Seepärast tapke nüüd kõik poeglapsed, samuti tapke iga naine,
kes on meest tunda saanud mehega magades!
31:18 Aga kõik tütarlapsed, kes ei ole õppinud tundma mehega
magamist, jätke endile elama!

NEILE, KES ON AJUPESTUD "KRISTLIKU IDENTITEEDI" POOLT, ÜLALTOODUD RAHVAD NAGU "MIDJANID" ON JUHUSKIKULT MITTEJUUDID!!!

4. Juudi "messias" on "Jeesuse" näol.
Natsareen ei ole midagi muud kui väljamõeldud tegelane, mis on varastatud mõnelt 18 mitte-juudi paganlikust jumalast, nagu Odin, kes rippus puu otsas. Massimeelt on jõuliselt indoktrineeritud selle "Kristuse teise tulemise" abil, mis on just piisav, et tuua juudi messias, kes ühendab juudi rahva (nad haarasid Palestiina, sest see on nende kolme religiooni - judaismi, kristluse ja islami - väga oluline keskus ja asub võimsate ley-joonte peal), orjastab mitte-juudi maailma ja asetab juudid maa valitsejateks.

Tsitaat juudi Talmudist:
Simeon Haddarsen, fol. 56-D: "Kui Messias tuleb, on igal juudil 2800 orja."

Veel üks VÄGA paljastav tsitaat katoliku entsüklopeediast:
"Samamoodi võisid kreeklased ja roomlased kummardada oma jumalusi, uskudes heldimusega
et nad on head. Kuid kristlikud pühakirjad kuulutavad, et kõik paganate jumalad on deemonid."
-Katoliku entsüklopeedia: Kuradi kummardamine
https://www.newadvent.org/cathen/04767a.htm

JUUDID TEGID MEIE ALGSETEST JUMALATEST KOLEDAD KOLETISED.
MITTEJUUDI PAGANLUS EELNES JUUDI LEIUTISELE KRISTLUSELE JA JUDAISMILE ENDALE SADU KUNI TUHANDEID AASTAID!

NENDE "JUMAL" EI OLE MEIE JUMAL. NENDE "JUMAL" ON TÕELINE KURJUS.

ÄRGAKE ÜLES INIMESED!!
 
The Holy Bible: A Book of Jewish Witchcraft

Piibel: Juudi nõiduse raamat.

Piiblis ei ole midagi "püha" ega midagi vaimse arengu või inimkonna paremaks muutmise kohta. Vaadake numbreid, raamatuid, pühakirju ja nende sisu ja te näete, milleks see tegelikult on; see on juudi nõiaraamat, mida nad kasutavad vabalt oma agenda edendamiseks ja masside orjastamiseks. Kogu selle artikli mõte on selgitada igapäevaselt lihtsate sõnadega, kuidas nad seda teevad. Juudid on tulnukate RASS kõikide teiste rasside sees. Keegi ei ütle, et "ma olen veerandi ulatuses katoliiklane" või "pooleldi luterlane" või "osaliselt Jehoova tunnistaja" või et "perekonnas on natuke presbüteri verd", kuid inimene võib olla pooleldi juut, veerandi ulatuses juut jne. Ja juut on ikkagi juut, olenemata sellest, kas ta praktiseerib või järgib seda "religiooni".

Neile teist, kes ei ole tuttavad vaimsuse ja mõttega röötamisega, mida tuntakse kui "nõidust", selgitan seda, et te saaksite aru, kuidas see toimib. Vaadake enda ümber; kõik, mida te näete, teie arvutiekraan, teie tool, teie voodi, teie mööbel, autod väljas, hooned, aknad... kõik, mida te näete, oli kunagi kellegi idee, enne kui see realiseerus füüsilises vormis reaalsuses. Nüüd tahan lisada, et mõnel juhul, nagu näiteks teaduse puhul, ilmnevad näiteks tormid iseenesest; kuum niiske õhk põrkub näiteks külma kuiva õhuga, kuid enamus kõigest siin oli kunagi kellegi idee.

Enamik teist on tuttav koonusekujulise mütsiga, mida klassikalised võlurid ja nõiad kannavad. Neile on sageli joonistatud tähed ja muu selline. Koonuse sümboolne tähendus on energia, mis tõuseb pea ülaosasse. Seda sümboliseerivad ka Egiptuse püramiidid. Energiat on vaja selleks, et idee tegelikkuseks luua. Energia on ka nagu vesi, sest kui seda ei suunata põhjalikult, võtab see kõige kergema tee. Teadlik nõidusega töötamine vajab energiat ja meelte keskendumist. Mida tähtsam on töö, seda rohkem võib vaja minna planeerimist ennem kui seda teha. Planeerimise all pean ma silmas kuupäeva kus planeedid toetavad tööd [seepärast ka tähed koonusekujulisel mütsil], koos ajastuse ja teadmistega. Mida rohkem jõud töötavad harmooniliselt, et toetada loitsu, seda parem, eriti numbrid, sest elu koosneb numbritest... ajast.

Tööd võimestab aju parem [naissoost] pool. See ajupool valitseb alateadvuse üle ja on ühtlasi aju passiivne pool. Vasakpoolne ajupool on mehelik, loogiline pool, mis juhib töötamist. Mida rohkem energiat on suunatud töötamisele, seda tõenäolisemalt see ka tegelikkuses avaldub. Väikesed asjad ei nõua tohutult energiat, kuid maailma kontrollimine ja see, mida ma hiljem selles artiklis avaldan, nõuab alateadvuse [aju naissoost pool] massimeele osalemist. Rahvas ei ole sellest teadlik. See on põhjus miks Piibel on peaaegu igas kodus, sest see toimib alateadvuse vastuvõtjana ja sellel on alateadvuse jõud, ühendus numbritega, salmidega ja arvestades sajandite jooksul usklike poolt sinna valatud tohutuid koguseid psüühilist energiat, on sellel palju jõudu. Usklikud on alateadlikult seotud selle energiaga ja enamiku teadmata saab neid sel viisil kontrollida. See on vaid lühike kokkuvõte sellest, kuidas meele ja hinge jõud toimivad. Et rohkem teada saada, uurige alateadvuse kohta, eriti selle kohta, kuidas mõned inimesed on võimelised saama teada kogu raamatu sisu, kui nad lihtsalt hoiavad raamatut käes ja keskenduvad sellele, ilma seda lugemata. See peaks andma teile ettekujutuse sellest, milline jõud on Piiblil. See on veel üks põhjus miks piiblisalmid meelde jäetakse, sest need kinnistuvad alateadvusse ja see kandub üle massiteadvusse, muutes massiteadvuse võimsaks vahendiks loitsu toimimisel.

Lisaks sellele on paljud teist tuttavad alateadlike sõnumitega. Enamik meist on kuulnud või lugenud sellest, kuidas populaarsed reklaamid, muusika ja muu meedia kasutavad alateadlikke sõnumeid, mida teadlik meel tavaliselt ei märka. Me ei ole neist teadlikud, kuid need toimivad ja mõjutavad inimesi. Selle artikli lõpus on lingid YouTube'i videotele, mis seda veelgi enam demonstreerivad. Et rahvast veelgi rohkem segadusse ajada ja eksitada, süüdistatakse nende toimingute, nagu näiteks 9-11 toimimises Saatanat, kuid väikese uurimistöö ja uurimise abil leiate, et asi on hoopis vastupidi. Kõik need on juudi/kristlikust Piiblist. See ei erine valelikust juudi "holokausti" valest "kuue miljoni" kohta. Pange tähele, kuidas sageli kasutatakse numbrit kuus [sellest rohkem allpool]. Lõputu meedias avaldamine ja muu tähelepanu mida see saab, toimib suureks tähelepanu kõrvalejuhtimiseks tegelikest juudi kommunistliku programmi poolt toime pandud kuritegudest, massimõrvadest, piinamistest ja jõhkrusest.

continues....
 
"Saatan" on mittejuutide Jumal.
#"Saatan" tähendab heebrea keeles "vaenlane".
#"Satanism" on ka paganismi nimetus.
#"Pagan" tähendab mitte-juut (gentile).

Kõik, mis on juutide vastu, näidatakse rahvale "kurjana".

Selle tõestuseks külastage palun järgmist lehekülge
www.exposingchristianity.com

Mõned teist võivad mäletada, kuidas pärast 11. septembri rünnakut voltisid paljud inimesed 20 dollarilist pangatähti teatud viisil kuni kaksiktornid olid näha leekides. 20 dollari suurune rahatäht on kõige sagedamini kasutatav USA valuuta. Varsti pärast 11. septembri intsidenti asendati 20 dollarilised pangatähed väga kiiresti uue versiooniga. Need kõik kadusid väga kiiresti. Avalikkuse ees kasutati ettekäänet et neid saab kergesti võltsida. Tegelik põhjus oli pangatähe kujundus ja sellega kaasnevad alateadlikud vibratsioonid.

Number üksteist on piibli järgi kaose, hävingu ja lagunemise number. Kuna see räpane piibel on peaaegu igas kodus, nii et paljud inimesed järgivad kristlikke õpetusi ja panevad oma usu sellesse, nagu ka 20 dollarine rahatäht, on see väga võimas alateadlik vahend, isegi võimsam kui 20 dollarine, kuna see on olnud palju kauem kasutusel ja on rahvusvaheline. Seega, kui juudid kõige kõrgemal tasandil töötavad oma nõiduse rühmades, kasutavad nad oma eesmärkide saavutamiseks numbreid ja värsse Piiblist. Nagu ma aru saan, on mõned salmid heebrea keeles vibreeritud boustrophedonis(tagurpidi kirjutatud), mis tähendab, et neid loetakse siksakiliselt. Samuti boustrophedonivad nad edasi-tagasi, kui nad rühmades "palvetavad".

Numbrid 10 ja 12 on piiblis väidetavalt täiuslikud numbrid.
-Jakobi 12 poega miinus Joosep ["üks ei ole" - 1Moosese 42:13], ilma kelleta teised 11 ei oleks ellu jäänud.
Märkus* 1. Moosese raamat on Piibli esimene raamat; 1. Moosese = 1 + 42 + 13 = 56, mille ristkorrutis on11. See on lisaks salmile endale.
-Kuningas Joakim [2. Ajaraamat 36:5-6] valitses 11 aastat, enne kui Nebukadnetsar viis ta vangi [tema hukkumine ja valitsemise lõpp].
-Kuningas Sidkija [Jeremija 52:1-11] valitses 11 aastat, enne kui Nebukadnetsar vangistas ta, mõrvas tema perekonna ja sandistas teda.
-Babüloonia vangistuse 11. aastal ennustas Hesekiel Tüürose langemist ja hävitamist [Hesekiel 26:1-5].
-Babüloonia vangistuse 11. aastal ennustas Hesekiel Egiptuse langemist ja hävitamist [Hesekiel 30:20-26].

Pange tähele ka ülaltoodud pühakirjades, kui te loete neid veidi rohkem, et nad kõik mässasid juutide vastu ja neid karistati selle eest. Ülaltoodud on vaid üks näide...neid on palju rohkem.

Nüüd, number 9 on lõpu ja lõplikkuse number. Pange tähele, kuidas piiblisalmid, mis rõhutasid arvu 11, olid kõik seotud hävingu ja langusega.

Ma ei tee seda artiklit liiga pikaks, sest mul on lähitulevikus veel üksikasjalikumaid näiteid jms. Iiobi raamatus [kannatusi] kasutatakse nende vaenlaste needmiseks paljudes olukordades. Dresdeni pommitamine viidi läbi kristlikul tuhkapäeval ja see muutis linna tuhaks. Ma võiksin tuua veel palju näiteid, kuid vaadates kuidas sarnasused kõik kokku haakuvad, on meil:

15. märtsil 2004 oli täpselt 911 päeva 11. septembri 2001. aasta kaksiktornide rünnaku ja 11. märtsi 2004. aasta pommirünnakute vahel Madridi rongidele Hispaanias.

Madrid, Spain -11 tähte.

New York City -11 tähte.

Ameerika Ühendriikide rünnakud toimusid 11. septembril 2001.

Madridi rünnakud toimusid 11. märtsil 2004.

Ameerika ja Madridi rünnakute vahel oli 911 päeva [9 + 1 + 1 = 11].

Madridi rünnak toimus aasta 11. neljapäeval.

11. september on aasta 254. päev [2 + 5 + 4 = 11].

Pärast 11. septembrit on aasta lõpuni jäänud 111 päeva.

11. septembril on 9 tähte ja 2 numbrit [9 + 2 = 11].

11. märtsil 2004 on 5 tähte ja 6 numbrit [5 + 6 = 11].

Igal hoonel oli 110 korrust [11 x 10 = 110].

Madridi rongirünnakutes hukkus kinnitust leidnud 191 inimest [1 + 9 + 1 = 11].

11. septembril 2002 loeti Ground Zero'st ette 2801 Maailma Kaubanduskeskuse rünnakute ohvri nimed [2 + 8 + 0 + 1 = 11].

Kaksiktornid mis seisavad kõrvuti näevad välja nagu number 11

Esimene lennuk mis tabas torne oli lend 11.

Lennu 11 pardal oli 92 inimest [9 + 2 = 11].

Lennul 11 oli 11 meeskonnaliiget.

Lend 77 tabas Pentagoni [11 x 7 = 77].

Lennu 77 pardal oli 65 inimest [6 + 5 = 11].

911 on number, millele helistada hädaolukorras [9 + 1 + 1 = 11].

New York oli 11. osariik, mis liidule lisandus.

Manhattani saar avastati 11. septembril 1609 Henry Hudson-i poolt - 11 tähte.

Saudi Arabia -11 tähte.

Afghanistan -11 tähte.

Pange tähele, kuidas numbri 11 vibratsioon seob seda kõike 9. Astraalenergia otsib kõige kergemat teed ja sarnane tõmbab sarnast ligi. Pole ime, et vabamüürlased, keda kontrollivad juudi jõud, panevad sissepühitsemise ajal oma käed piiblile. Arvestades, et selle kurja Piibli igal leheküljel on sõna "juut" "juudid" "Iisrael" "Jeruusalemm" ja sellega seonduv; Naatsaretlane ja seltskond - kõik juudid ja arvestades, et juudid kuulutavad, et nad on "Jumala väljavalitud" ja neid peetakse piiblis kõige kõrgemal ja ülistatakse, pole ime et nad on nii võimsad ja on sajandeid salaja valitsenud maailma, masside teadmata.

Saatan ise näitas mulle ka, kuidas need toimingud on nagu doominoefekt. Kui midagi on astraalis liikuma pandud, otsivad liikuma pandud energiad samasuguseid energiaid ja asjad seovad end kokku. Numbrite kummaline ja kummaline kokkulangevus [see on ainult näide, neid on palju rohkem] näitab, et tegemist ei ole juhusliku teoga, vaid see on surmkindel märk sellest, et tegemist oli okultistlikku tööga, mis oli tahtlik.

Tahaksin lisada ka juutide rõhuasetuse numbrile 6. Palun ärge ajage seda segi numbriga "666", millel on hoopis teine tähendus.

Olge lihtsalt teadlik ja te märkate, mida ma siin ütlen. Näiteks kuus miljonit selle holoco$t pettusel, juudi kommunismil on oma oluline püha 1. mai; 5/1; 5 + 1 = 6. Sellega võiksin ma jätkata ja jätkata. Iisraelil on 6 tähte. Pöörake tähelepanu uudistele ja ka ajaloole; kõigele, mis on seotud juutidega ja te näete, mida ma mõtlen. Piiblis on number kuus inimese number ilma igasuguse vaimse jõuta. Number 7 on seotud 7 tšakraga ja nendest lähtuva vaimse jõuga ning vaimse täiuslikkusega. 6 jääb alla. 6 on ka raske töö number. Tööd tehti 6 päeva ja 7. päev oli puhkepäev.

"Number 6 tempel on löödud kõigele, mis on seotud inimtööga. Me näeme seda templit töö mõõtudel, mida ta kasutab oma töös, ja ajal, mille jooksul ta töötab. Ja me näeme seda algusest peale."

Juudi rõhuasetus numbrile 6 ja selle kasutamine loob astraalvibratsiooni nende päevakava, nende kommunistliku riigi ja maailmakorralduse edendamiseks. Kommunism on orjatöö. Kommunistliku riigiga muutuvad juudid "jumalaks" ja kõik vaimsed teadmised asendatakse materiaalse ateismiga. Ainult tipus olevad juudid teavad okultismi saladusi ja nad kasutavad oma needusi ja loitsusid teadmatule ja abitule rahvale, nad saavad teha mida iganes nad tahavad.Kristlus on mitmel moel lähtepunkt kommunismile. Lisaks on kristlus teinud nn "religioonist" täiesti eemaletõukava ja alatu kontseptsiooni, et paljud kes on teadmatuses, võtavad rõõmuga vastu ja propageerivad ateismi.

Lõpetuseks, nagu kõike muudki, süüdistavad teadmatusest ajupestud lollid selles Saatanat ja teisi meie paganlikke mitte-juudi jumalaid. Enamikul kristlastest ei ole piisavalt intelligentsust ega iseloomujõudu et süveneda okultismi. Piiblis on ka lõike, mida juudid kasutavad, et needa ja hirmutada kõrvalisi inimesi eemale, et nad tõesti okultismiga tegelema ei hakkaks. Mäletan, et kui ma alles alustasin satanismiga, siis oli mul halb kogemus, kuid see ajendas mind ainult edasi ja suurendas mu uudishimu. Karta ei tohi. Juudid ja nende tulnukate kaaslased on sajandeid kasutanud hirmu kontrollivahendina. Kommunistlikes riikides elab rahvas pidevas hirmus. See on samuti kooskõlas piibliga, nagu ka kõik muu juudi kommunismiga seonduv.

Mul on rohkem teavet ja palju näiteid selle kohta, kuidas piibel ei ole midagi muud kui juudi nõiduse raamat, sellest ka numbrid; piibellik numeroloogia, ja kuidas piiblit pidevalt rahvale peale surutakse, see on peaaegu igas kodus, hotellitubades ja igal pool mujal. Kõik on sellega tuttavad ja teavad, mida see väidab end olevat.

Maailm peab ärkama. Palun tundke end vabalt, et harida teisi, levitada seda ja kõiki teisi JoSi artikleid ning teha kõvasti tööd Saatana heaks. Saatan tähendab sanskriti keeles "tõde".
______________
 
______________
9/11 OLI KA VAIMNE RÜNNAK [PAABELI TORN].

Allpool on otsene tsitaat Toorast:
Moosese 11:9 Seepärast pandi sellele nimeks Paabel, sest seal segas Issand ära kogu maailma keele ja sealt pillutas Issand nad üle kogu maailma.

MÄRKUS 11:9

USAs on meie tsiviilkuupäevad kuu/päev, kuid kogu maailmas ja sõjaväes on see päev/kuu. Nii et enamikus riikides väljaspool USAd oleks see 11/9, mitte 9/11. See oli ka vaimne rünnak, et jagada, segadusse ajada, hävitada kommunikatsioone.

Rohkem sellele eelnevates pühakirjades:

Moosese 11:6 Ja Issand ütles: „Vaata, rahvas on üks ja neil kõigil on üks keel, ja see on alles nende tegude algus. Nüüd ei ole neil võimatu ükski asi, mida nad kavatsevad teha!
Moosese 11: 7 Mingem nüüd alla ja segagem seal nende keel, et nad üksteise keelt ei mõistaks!”

Paabeli torn on seotud Kundalini mao tõstmisega [torni ehitamine on analoogia]. Mao väe abil on võimalik telepaatiline suhtlus ja kõikide teadmiste ning telepaatilise suhtluse puhul ei ole keelebarjääre, sest suhtlus filtreeritakse läbi käbinäärme kaudu suhtlejalt alla sellesse keelde, mida vastuvõtja peamiselt räägib ja mõistab. Seetõttu võib mõni telepaatiline side mõnikord olla "välja lülitatud". Konkreetsed sõnad ei filtreeru alati ideaalselt ühelt poolt, kuna käbinäärme on alakäivitunud, ja teiselt poolt, kuna mõnikord on keelte vahel suured erinevused. Mõnes keeles ei ole samaväärset väljendit või sõna, mis annaks edasi seda, mida mõnes teises keeles mõeldakse.

Iga kord ajaloos, kui inimkond on jõudnud teatud teadmiste tasemele, on need teadmised süstemaatiliselt hävitatud. See on kõige märgatavam Rooma impeeriumi langemisega, kus Euroopa langes 1000 aastaks tagasi pimedasse keskaega. Pärast juutide väljasaatmist Lääne-Euroopast tekkis renessanss, mis tõi kaasa valgusajastu. Idasse ja ka Sitsiiliasse rännanud juudid [eriti pärast Hispaaniast väljaajamist], tekitasid hävingut idapoolsetele mitte-juutidele [võimalik kommunism Venemaal ja muidugi samad juudi rituaalsed mõrvad, millele paganlik rahvas reageeris arusaadavalt pogrommidega] koos organiseeritud kuritegevuse loomisega Sitsiilias.

Siin on ilmselge tõestus, et meedias kasutati subliminalismi enne 9/11:

Enamik inimesi on täiesti teadlikud, et juudid kontrollivad Hollywoodi ja meediat.

MIS? ...Hollywood ennustas 9:11???? [YouTube video]
https://www.youtube.com/watch?v=41FRnNDZkuI

Ülaltoodud video tõestab, et Piiblis sisalduvad nn "ettekuulutused" ei ole midagi muud kui pettus. Piibel ei ole "Jumala raamat", vaid juutide teos, mida nad kasutavad alateadlikult oma needuste teostamiseks, millest mõned on sajandeid vanad. Selleks, et seda näha ja täielikult mõista, tuleb vaid olla teadlik mõistuse ja nõiduse toimimisest.


Lone Gunmeni Piloot - 9/11, eetris 4. märtsil 2001, 6 kuud enne Maailma Kaubanduskeskuse rünnakuid.
https://www.youtube.com/watch?v=IIdhoc0PRr8
Märkus- kuus kuud

Rohkem seotud artikleid:

Piibel: Juudi nõiduse raamat Osa 2
https://www.satanslibrary.org/666BlackSun/Bible_Jewish_Witchcraft2.htm

Juhus? Ma ei usu... 1. ja 2. osa: Juutide lavastatud Pariisi terrorirünnakust ja tõestusest, kuidas Piiblit kasutati selle läbiviimiseks [13. november 2015]
https://www.satanslibrary.org/666BlackSun/Bible_Used_for_Paris_Attackes.htm

Kristlik missa ja kuidas see on seotud juudi rituaalse mõrvaga
https://www.satanslibrary.org/666BlackSun/ChristianMass_JewishRitualMurder.html

Toora ja elav vereohver
https://www.satanslibrary.org/ExposingChristianity/Torah_and_Living_Blood_Sacrifice.html

Kristlus, kommunism, juudid ja Piibel
https://www.satanslibrary.org/666BlackSun/Christianity_Communism_Bible.htm

Mõttekontrolli programmeerimine ja Piibel
https://www.satanslibrary.org/666BlackSun/Mind_Control_Programming.htm

Tõde Piibli kohta
https://www.satanslibrary.org/666BlackSun/Truth_About_Bible.htm

"Nullaasta"
https://www.satanslibrary.org/666BlackSun/Year_Zero.html

Juutide pealesunnitud mikrokiibi implantaadid PDF
https://www.satanslibrary.org/666BlackSun/Jewish_Enforced_Microchip.pdf

Ülaltoodud artikkel on äärmiselt tõsine. See on see, mis on vaenulikul tulnukate rassil, mikrokiibiga implantaat, mis kontrollib nende emotsioone, mõtteid ja kõike muud. Artikkel sisaldab mitmeid viiteid koos väljavõtetega, mis tõestavad, et see on kogu maailma jaoks väga lähitulevik ja toimub juba praegu.
______________
 
Kurat said:
Hello. Is it possible to make a document or PDF with all translations? It will make it easier for us when creating the websites. Eventually you can save everything there and post it at the end when you finish. If is not possible then please let us know in this thread.
 
PROOF: The True Purpose of the Bible is for Jewish Witchcraft

TÕEND: Piibli tõeline eesmärk on juudi nõidus

Suurema osa paganate teadmata on nn "Püha Piibli" tegelik eesmärk see, et juudid kasutaksid nummerdatud salme [heebrea keeles] mitte-juutide [ja isegi teiste juutide] needmiseks ja maailma sündmuste kontrollimiseks.

Netanyahu võttis hiljuti Iisraelis vastu seaduse, kus ultraortodokssed juudid peavad nüüd teenima Iisraeli armees. Nad pigem "õpivad kogu päeva Toorat". Mis te arvate, mida see tähendab? Mis te arvate, mida nad kogu selle ajaga teevad? See on üsna ilmselge. Nad on sajandeid meid, mitte-juute, neednud ja oma agendat edendanud.

Mis puutub Netanyahusse, Ben Gurioni ja teistesse ilmalikesse või isegi ateistlikesse juutidesse, siis nad ei võta ultra-ortodoksseid juute väga tõsiselt.
Hassiidid on tegelikult paljudele ilmalikele ja ateistlikele juutidele häbiasi. Nojah, vaadake lihtsalt uudiseid ja Netanyahut. Ultraortodokssed rabid neavad kõiki, kes neile vastu seisavad, eriti teisi juute. See ei erine kommunismist, kus jällegi juudid kiusavad juute taga.

Mis puutub skeptikutesse, ateistidesse ja teistesse, kes kahtlevad meele ja hinge võimsuses, siis vaadake enda ümber. KÕIK: teie arvuti, teie voodi, teie mööbel, teie elukoht jne oli kunagi kellegi idee, enne kui see füüsilises vormis ilmnes. Need, kes teavad, kuidas manipuleerida loomingulise kujutlusvõimega ja kes on treeninud oma meelt ja hinge, võivad teha palju rohkem, isegi tappa oma needustega ja rühmade ühiste jõupingutustega, nagu näiteks hassiidid [juudi õigeusklikud], eriti rabid, kes omavad teadmisi ja on treeninud, kasutades kabalistlikke [juudi kabala koosneb varastatud vaimsetest teadmistest, mis on kirjutatud koodides ja mida on ka suuliselt edastatud ülima saladusega] tehnikaid, kuidas energiat kanaliseerida.

Mõned silmatorkavad näited on Ariel Sharoni needmine. Kliki siia artikli jaoks, kus juudid ise seda tunnistavad.
https://www.haaretz.com/the-cursing-of-ariel-sharon-1.5310631

Detailne artikkel, mis käsitleb rabide poolt Yitzhak Rabini ja teiste ortdoksi juute vihastanud isikute needmist. Kliki siia teise artikli jaoks, kus juudid ise tunnistavad seda.
https://www.independent.co.uk/news/world/israelis-succumb-to-the-rabbis-curse-1329692.html?amp

Järgnev artikkel on uuritud ja kirjutatud Edward Tgao [venelane] poolt ja see on TÕENDUS, kuidas juudid kasutavad Piiblit [mis on selle tõeline eesmärk] mitte-juutide needmiseks. Neid tõendeid on palju rohkem kui allpool toodud nimekiri.

Juudi püha Purim on pärit Piibli Esteri raamatust. See püha, mis toimub igal aastal, on see, kui juudid neavad Hameni, mida peetakse kevadel (14. või 15. Adaripäeval), et tähistada Haamani vandenõu lüüasaamist juutide massimõrvamiseks, nagu on kirjas Esteri raamatus.

"Pesach/Pesah" on heebrea keeles "paasapüha", teine oluline juudi püha, mis on kurikuulus juudi rituaalse mõrva tõttu.

60+ valget venelase last põletati elusalt 5 päeva enne juudi paasapüha 25. märtsil Kemerovo oblastis asuvas kinokeskuses. Uksed olid tõendatult väljastpoolt tahtlikult suletud, kui tuli üles läks. Inimesed olid lõksus põlevasse keskusesse, kus oli üks ainus avatud uks ja väga vähe aknaid. Need, kes suutsid põgeneda, olid enamasti teismelised ja täiskasvanud, need, kes jäid lõksu ja põlesid, olid enamasti väikesed lapsed. Mõnest aknast õnnestus ühel lapsel põgeneda. Ta oli üks väga vähestest, kes jäi ellu. Tema ema, väike õde ja kogu pere, välja arvatud vanaema, surid. Ta ei oska rääkida ja on äärmiselt masendunud.

Klõpsake siin Vikipeedia artikli jaoks Kemerovo tulekahju kohta
https://en.m.wikipedia.org/wiki/2018_Kemerovo_fire

31. märtsil [2018], päikeseloojangul algab juudi paasapüha. Enne seda peavad juudid ohverdama mittejuudi lapsi, et suunata surmatööde energiat ning vanemate ja lähedaste põhjatut kurbust oma eesmärkidele. Ja "nende eesmärgid" on: raha, võim mitte-juutide üle, nende kristluse, islami, judaismi enda ja teiste abrahamismi vormide programmide õitseng ja edendamine meie ühiskonnas, meie algupäraseid paganlikke jumalaid rünnates ja meid neist eraldades, meid neist eemale peletades jne. Ja eelkõige: nende enda karistamatus, nende "pattude" andestamine, igasuguste lubaduste lihtne rikkumine, lubaduste vaikne rikkumine, igasuguste kohustuste kaotamine ja igasuguse vastutuse eemaldamine juutidelt (Kol Nidrei). Kõik see on nende arvates väärt kõige valusamat võimalikku süütute laste surma, ja see ei ole nende puhul midagi uut.

continues.......
 
The Alchemist7 said:
Kurat said:
Hello. Is it possible to make a document or PDF with all translations? It will make it easier for us when creating the websites. Eventually you can save everything there and post it at the end when you finish. If is not possible then please let us know in this thread.
At the moment I am writing with phone but in the future I will try to do document of translations.
 
continues.......
--Nad põletasid tuhandeid süütuid lapsi Dresdeni pommitamise ajal "tuhkapäeval", kristlikul pühal. [Dreseni tuhaks muutmine tulepommitustega].
--Nad põletasid Hiroshimas tuhandeid süütuid tsiviilisikuid pärast seda, kui sõda oli juba võidetud.
--Nad põletasid miljoneid süütuid naisi, mehi, lapsi alates kaheaastastest ja vanurid lõketes "nõidumise eest", ning registreeriti üks juhtum, kus üks rase naine sünnitas otse inkvisitsioonil tulle.

Juutidel on lihtsalt kirg liha põletamise vastu. Nende jumal jumaldab põletatud vere aurude sissehingamist:
2. Moosese Raamat 29:18 Siis süüta kogu see jäär altaril põlema; see on põletusohver
Issandale, see on healõhnaline tuleohver Issandale!

Sõna "holokaust" on juudi sõna, mis tähendab "põletamist", mida kasutatakse pidevalt piiblis ja mis tähendab ohverdamist juudi jumalale.

3. Moosese Raamat 1:9 Sisikond ja jalad pestagu veega, ja preester süüdaku see kõik
altaril põlema: see on põletusohver, healõhnaline tuleohver Issandale!
1:17 Siis ta lõigaku see lõhki tiibade juurest, ilma neid eraldamata,
ja preester süüdaku see altaril põlema puude peal, mis on tules: see
on põletusohver, healõhnaline tuleohver Issandale!

Kuid nende jumal nõuab pidevat inimest:
5. Moosese Raamat 12:27 ja ohverda oma põletusohvrid, liha ja veri, Issanda, oma Jumala
altaril; su tapaohvrite veri valatagu Issanda, su Jumala altarile, liha aga võid sa süüa.

Kõige kurikuulsam oma julmuste poolest, inkvisiitor Tomás de Torquemada, oli juut. Ja inkvisitsioonil endal oli lisaks peamiselt Euroopa valgete mitte-juutide rassilisele ja geneetilisele genotsiidile eesmärgiks ka massilised inimohvrid, et toita ja suurendada kristluse võimu. Juudi jumal toitus sõna otseses mõttes põletatud inimlihast.

Kui nad istutasid kristluse Venemaale (istutatud nagu kiip), põletasid nad "teadjanaised", "targad" ja kõik mitte-juudid, keda nad kahtlustasid selles et neil on mingeid vaimseid võimeid ja/või teadmisi. Terveid külasid, mille energiat nad vajasid, et anda uuele religioonile, kasutati jõudu et mõjutada inimeste meelsust, nii et nad kergemini aktsepteeriksid orjapidamist juudi jumala all. Mõelge vaid... selle eest, et nüüd meie, venelased, nii kergesti sallime ja isegi tunnistame orjade usku, hukkusid miljonid meie esivanemad üle Euroopa ja Venemaal tules. Nagu ka meie lapsed hukkusid nüüd Kemerovo leekides.

Neist sai juudi jumala tasuta "toit". Nende kannatused, nagu ka laste kannatused kogu maailmas, ei olnud "asjata". Nad tõid kasu juudi ühiskonnale. Pärast selliseid "pühi" lähevad inimesed suurema sooviga kirikusse, mošeesse jne. Ja toovad oma raha sellistesse asutustesse. Nad langevad palju kergemini vennatapusõdadesse. Ja neid toidetakse kergemini juudi propagandaga meedias. Juutidele on sellised juhtumid nagu Kemerovo kasulikud.

Ja siin on tõestus:
--Lennuõnnetus Sotšis, Venemaal, toimus juudi "valguse pühal" Hanukal. Juudi laulja Joseph Kobzon keeldus selle lennuga lendamast. Teda hoiatati.
--Poola lennuki allakukkumine Smolenski lähedal Venemaal toimus juudi pühal Yom HaShoa, "katastroofipühal" ehk juudi püha holoksusti pettuse tähistamisel. Tõendiks, et holokaust on järjekordne vale [kes kontrollib Hollywoodi ja on ekspert selles, kuidas fantaasiat reaalseks muuta].
Klõpsa Siin: https://www.satanslibrary.org/666BlackSun/Real_Holocaust.html

Muistsed ohvrid:
--Gaius Julius Caesar tapeti 15. märtsil 44 eKr (täpselt PURIM-i päeval).
--Tsaar Paul I mõrvamine 24. märtsil 1801 (2 päeva enne Paasapühi). Päev pärast Paul I surma vabastati Peterburi vanglast Chabad-Rabi Shneur-Zalman Bar-Baruch (Alter Rebbe), hasiidliku liikumise rajaja.
--USA Harrison William Henry presidendi mõrv 4. aprill 1841 (üks päev enne Paasapühi)
--Revolutsioon Ungaris 15. märtsil 1848 (3 päeva enne Purim-i)
--Tsaar Nikolai I surm "grippi" 2. märts 1855 (2 päeva enne Purim-i)
--USA president Abraham Lincolni mõrvamine 14. aprill 1865 (Paasapüha päeval)
--Esimene katse keiser Aleksander II elu võtta 4. aprillil 1866 (Paasapüha päeval).
--Revolutsioon Prantsusmaal 18. märtsil 1871. (5 päeva enne Purim-i).
--Teine katse tsaar Aleksander II elu võtta 2. aprillil 1879 (nädal enne Paasapühi).
--Tsaar Aleksander II mõrvamine 14. märtsil 1881 (üks päev enne PURIM-i).
--Katse Tsaar Aleksander III elu vastu 1. märtsil 1887 (nädal enne Purim-i) Katse oli seotud A. Uljanovi-ga, V. Uljanovi (Lenin, Blank oli tema juudi ema perekonnanimi) vend.
--1894. aastal mürgitasid arstid Aleksander III-da: Zakharin (juut), Leiden (juut), Hirsch (juut).
--RSDLP(sotsiaaldemokraatide) esimene kongress 1. märtsil 1898 (PURIM 1898. aastal oli 8. märts (uus), st 23. veebruar vana stiili järgi) Algas revolutsiooni ettevalmistamine Venemaal.
--Romanovi tsaariperekonna mõrvamine Jekaterinburgis 18. juulil 1918 (verine ohver täpselt "Ninth ABA-l" - juutide riikliku leinapäeva - päeval, mil hävitati esimene ja teine Jeruusalemma tempel).
--Henry Fordi mõrv -oli Ameerika tööstur, miljonär, paljastava raamatu "Rahvusvaheline Juut" autor.
7. aprillil 1947 (täpselt PESAH-i päeval)

Kaasaegne:
-Õnnetus Tšernobõli tuumaelektrijaamas 26. aprillil 1986 (täpselt Paasapüha päeval).

-Õnnetus Fukushima-1 tuumaelektrijaamas Jaapanis 11. märtsil 2011 (nädal enne PURIMi).

-Operatsioon "Aavikutorm". Iraagi lüüasaamine 28. veebruaril 1991 (täpselt PURIM-i päeval).

-Ultimaatum ja sõja algus Iraagi vastu 18. märtsil 2003 (täpselt PURIM-i päeval).

-Jugoslaavia presidendi S. Milosevici tapmine 11. märtsil 2006 Haagis (3 päeva enne PURIM-i).

--Kaks plahvatust Moskva metroos 30. märtsil 2010. (Päev enne Paasapüha).

--Sõda Liibüa vastu 19. märtsil 2011 (täpselt PURIM-i päeval).

2011, 07.23. Tulistamine Oslos, Breivik, 77 inimest. üle 100 sai haavata. Matoti püha

-- 04.11.2011 plahvatus Minski metroos, kuni 4 päeva enne Paasapüha: 15.04.2011.

--2013 aasta 04.24. Plahvatused Bostoni maratonil. Paasapüha, 15.04.

Presidendid, kes võitlesid Föderaalreservi loomise vastu:


--Millard Fillmore. USA president. 8. märts 1874 suri 3 päeva pärast PURIM-i insuldi tagajärjel.

--Arthur Chester Alan. USA president 4. märts 1885 suri 2 päeva pärast PURIM-i insuldi tagajärjel.

--Benjamin Harrison. USA president 13. märts 1901 suri grippi 7 päeva pärast PURIM-i.

--William Howard Taft. USA president 8. märts 1930 suri kurguvalu tõttu 6 päeva enne PURIM-i.

--Franklin Delano Roosevelt. USA president. 12. aprill 1945 suri 6 päeva pärast PESAH-i insuldi tagajärjel.
 
The Christian Mass and How it Ties into Jewish Ritual Murder

Kristlik missa ja kuidas see on seotud juudi rituaalse mõrvaga

Tänu sajandeid kestnud vaimse teadmise ägedale mahasurumisele on enamik inimesi mitte ainult teadmatuses, vaid ka võimetud nägema teatud tõdesid. See on vaenlase võidukäik; luues hingele pimeda punkti, kus inimene on vaimselt desarmeeritud; nn kuues meel puudub enamikul inimestel ja paljudel teistel puudub see täielikult.

Miljonid õnnetud inimesed on on petetud kristlike ja moslemite programmidega, mille ainus eesmärk on hävitada vaimne teadmine ja asendada see valedega, et hävitada inimkond ja kõik teised elusolendid siin maa peal.

Juudi/kristlik piibel hoiatab oma usklikke mõistuse ja "nõiduse" jõudude eest, nii et inimene ei suuda näha läbi jultunud valede, mis on seal iga päev olemas.

Juudid, kes on loomult parasiidid, on alati kasutanud mitte-juute oma vaimsete peremeestena kellest toituda... samamoodi hallid tulnukad, kes kasutavad oma hingekogu, millest toituda. Paljud teist on juba tuttavad "juudi rituaalse mõrvaga". Juudi pühade ajal röövivad tipprabid mitte-juudi lapsi ja kasutavad neid oma rituaalsetes ohvrites Jewhovale. Laps viiakse sünagoogi salajasse tagaruumi, seotakse risti külge ja seejärel piinatakse ta surnuks, kusjuures veri imetakse neljast nurgast [käed ja jalad], kui laps on veel elus ja teadvusel, ning seejärel joovad rabid seda verd rituaalselt. Seda jälestusväärset tegu on sajandite jooksul korduvalt sooritatud ja sellepärast on juudid pidanud taluma lõputuid pogromme [kus mitte-juudid on tapnud terveid juudikülasid], neid on sunniviisiliselt välja aetud peaaegu igast maailma riigist, välja arvatud USA, ja neid on äärmuseni vihatud iga mitte-juudi rassi poolt. See on vaid üks... Ma võiksin lõputult jätkata ja jätkata kuritegusid, mida juudid on toime pannud lõpmatult, kuid selle jutluse eesmärk on see, kuidas see kõik seostub kristliku missaga/kirikliku jumalateenistusega. Rohkem infot selle tava kohta: 2000 aastat juudi rituaalseid mõrvu.

https://www.satanslibrary.org/666BlackSun/Jewish_Ritual_Murder2.html

https://www.satanslibrary.org/666BlackSun/Jewish_Ritual_Murder.html

Ühes avaliku raamatukogu riiulis oli üks raamatu pealkiri, mida ma märkasin; selle on kirjutanud juudi rabi ja selle pealkiri oli "Sa pead edenema/Thou Shalt Prosper". See on ka Piiblis. See pealkiri oli viide juutidele. Peaaegu kõik on teadlikud selle rassi uskumatust materiaalsest rikkusest, edust ja võimust, mis tal sajandeid on olnud. See tuleneb otseselt nende okultistliku võimu kuritarvitamisest ja kõik see on otseselt seotud kristlusega.

Nagu ma juba mitu korda mainisin, on juudi/kristlik Piibel juudi nõiaraamat. Salmid, nende arvud jne. Selleks, et seda teada, peab teadma kuidas nõidus, väesõnad ja eelkõige alateadvus ning meele jõud toimivad, et operaatori kavatsused tegelikkuses avalduksid.

Nagu paljude juudi tööde puhul, kasutatakse subliminaalsust, et luua vajalik alateadlik ühendus selleks et luua energiaühendus. Selle teadmiseks peab teadma nõidusest ja vaimu jõududest. Sellepärast hoiatab ja töötab Piibel, et peletada mitte-juudid eemale kõigest tõeliselt vaimsest... "sa ei tohi lubada nõidade elamist" ja muud jama "tulejärves põletamisest" jne. Lisaks märkasin varakult, et on olemas needused, kui keegi kasutab oma vaimujõudu, et seda vältida ja hirmutada neid, kes hirmuvad kergesti ära sellistest asjadest.

"Söö mind... joo mind."
Kogu kristliku jumalateenistuse/kirikliku teenistuse teema on inimohvri simulatsioon. Enamik inimesi ei näe seda ega ole sellest teadlikud, sest nende mõistus on kinni müüritud. Natsarene iga missaga/teenistusega ristitakse juudihovale vereohver. Mäletan väga hästi neid lõputult korduvaid fraase, mida preester kasutab, et tekiks seos "See on kristuse ihu" ja siis see rumal väike armulaualeib... kus usklik sööb seda "kristuse ihu". Nüüd me teame, et natsarene oli naelutatud selle risti külge; nelja nurga peale, mis ei erine mitte-juudi lastest, mida juudid kasutavad oma ohvrites. See loob vajaliku seose, mis toidab energiat juudi rituaalsete mõrvade jaoks, tuues edu juudi rassile, eriti tohutut materiaalset jõukust.

Igal katoliiklikul missal [ja protestantide puhul on teema sama], need samad salmid TRUMMELDATAKSE koguduse mõtetesse, ikka ja jälle ja jälle ja jälle ja jälle ja jälle:

"Ööl, mil ta reedeti, võttis ta leiba ja andis teile tänu ja kiitust. Ta murdis leiva, andis seda oma jüngritele ja ütles:
See on minu ihu, mis antakse teie eest." Ta ütles: "Võtke seda, kõik, ja sööge seda: see on minu ihu, mis antakse teie eest."

"Kui õhtusöök oli lõppenud, võttis ta karika. Ta andis jälle tänu ja kiitust, andis karika oma jüngritele ja ütles:
Võtke seda kõik ja jooge sellest: see on minu vere karikas."

NÄED SEOST???? SEE ON JULTUNULT INIMOHVERDUS!!!

Inimesed ei näe seda, sest nad on vaimselt pimestatud. Ma näen igasuguseid asju, sest ma olen oma vaimus seinad maha löönud, ja ma mäletan, et vaid neli nädalat tagasi, kui kuulsin poes, kus ma olin, kõlaritest religioosseid jõululaule, oli mulle väga halb, kuidas need ekslikud kristlikud lollid laulsid iseenda hävitamise eest.

Vajaliku tähelepanu kõrvalejuhtimiseks ja oma ohvrite segadusse ajamiseks on juudid alati teeselnud, et neid kiusavad taga kristlased. Nad teesklevad, et nad on kristlusega vastuolus. Kui oma müürid maha lüüa, võib näha, mis on iga päev otse meie ees. Kogu Piiblis on igal leheküljel kirjas kas või sõna "juut" "juudid" "Iisrael" ja sellega seonduv ning kõigi nende puhul on juudi rahvas ja nende patriarhaadid au sees ja ülistatud. Piibel järgib alateemat, et mitte-juudid on vanas testamendis korduvalt vallutatud juutide ja nende jumala Jewhova poolt. Pärast kogu seda vallutamist ja orjastamist ilmub lavale natsareenlane, kauaoodatud juudi messias. Juut sünnist kuni surmani; selle kohta vt. juudi natsareetlane.

https://see_the_truth.webs.com/Jewish_Nazarene.htm

Juudi natsarene'i tegelaskuju on leiutatud kontseptsioonist, mis kujutab endast serpentiinset nõiaväge. Täielikku artiklit selle kohta saate lugeda siit.

https://see_the_truth.webs.com/Jesus_Christ.htm

Jällegi, et töötamine õnnestuks paljudel juhtudel, peab ohvri meeles olema mingi seos. Enamik kristlasi ei suuda näha, et Jewhova oli algusest peale "mõrvar ja valetaja". Uus Testament jätkab, et natsaretlane muutub siis inimohvriks... mõrvatakse ja ohverdatakse Jewhovale, mõrvarlikule, verejanulisele ja sadistlikule 'isale'. Omal keerulisel moel tähendab see laste mõrvamist. Kuna lapse mõistus on paljudel juhtudel tühi tahvel piiratud isiklike kogemuste poolest, mis kujundavad hoiakuid ja värvivad isiksust, on lapsed esmatähtsad ohvrid. Kristlus on kurikuulus laste röövimise poolest, nagu ka inglid ja muidugi räpased juudid. Nad teavad, et nad saavad laste energiat üsna vabalt kasutada, sest vaimne vastupanu on väike või puudub üldse.

Siis on kõige selle juures lõplikuks eesmärgiks"Kristuse teine tulemine", mis on tegelikult veel üks pettus, mis on loodud selleks, et suunata mitte-juudi vaimsed energiad ja uskumused läbi massimõtete, et muuta juudi messia tulemine reaalsuseks.

Tsitaat juudi Talmudist:
Simeon Haddarsen, fol. 56-D: "Kui messias tuleb, on igal juudil 2800 orja."

Enamik inimesi on täiesti teadmatuses ja ei suuda seda näha. Ma juba kirjutasin teises jutluses sellest, kuidas juudid kasutavad okultistlikku võimu: JoSNewsletter/message/385
Siin on väljavõte:

*****
Alljärgnev video [mida ma soovitan kõigile tungivalt vaadata] ei ole midagi uut ja paljastab juudid ja selle, kuidas nad kuritarvitavad okultistlikku võimu, sugestiivset jõudu ja alateadlikku võimu, et luua alateadlik ühendus oma tegevuse avaldamiseks tegelikkuses. Tulistamised olid mõeldud relvakontrolli kehtestamiseks. Paljudel inimestel, nagu allpool lingitud video autoril, ei ole aimugi, et kõige selle taga on juudi võim, mis toitub ja suunab energiat, mida kristliku programmi eksitatud järgijad oma juudi isandatele pakuvad, ja nad saavad teha ainult ekslikke oletusi:
Sandy Hook ja Batmani tulistamistest teatati filmis Batman ja Dark Knight Rise
https://www.youtube.com/watch?v=c8nTZKpmtlQ

Juudi okultistlikke võimete kuritarvitamine on seotud nende gematriaga. 911 oli veel üks... väga jultunud. Üks töökaaslane näitas mulle mõned aastad tagasi, kuidas 20 dollari suurust rahatähte saab teatud viisil kokku voltida, nii et selle tagaküljele ilmuksid kaksiktornid, mis suitsevad. Vaadake seda internetist, mul pole aega otsida välja veebilehti, kus see on olemas. Järsku, pärast 911 intsidenti, kõrvaldati ringlusest 20 dollari pangatähtede vanem versioon, kus seda sai nii kokku voltida. Avalikkusele räägiti jama, et "neid oli liiga lihtne võltsida". Noh, need kadusid väga kiiresti, sest liiga paljud inimesed teadsid, kuidas neid voldida. 20-ne on kõige levinum USAs kasutatav ja ringluses olev raha.

Teiste seas on ka presidendimõrtsukaid. Ma tegin selle kohta mõned aastad tagasi uurimistööd. Pange tähele Lincolni ja nimede, kuupäevade ja numbrite kohta ja kuidas need kõik väga jubedalt kokku tulevad, mis viitab nende versiooni kasutamisele nõidusest. 911 on veel üks jultunud - kuupäev, lennud, numbrid, näiteks "New York City" 11 tähte; tehke lihtsalt omaenda uurimistöö selle kohta.

*****
Lõpetuseks, enesetapudoktriinid ja õpetused, et vaesus on voorus, ning materiaalse rikkuse hülgamine töötavad selle nimel, et tagada juutide heaolu ning et kogu rikkus ja võim on nende käes. Neid enesetapulisi õpetusi trummeldatakse mitte-juudi mõtetesse väga varasest east alates, tagades, et need kinnistuvad ja kestavad isegi tulevaste elude jooksul, tagades vaesuse.

Tsitaadid juudi Talmudist:

Seph. Jp., 92, 1: "Jumal on andnud juutidele võimu kõigi rahvaste valduste ja vere üle."

Schulchan Aruch, Choszen Hamiszpat 348: "Kogu teiste rahvaste vara kuulub juudi rahvale, kellel on järelikult õigus seda ilma igasuguste kõhklusteta ära kasutada."

Schulchan Aruch, Choszen Hamiszpat 156: "Kui juudil on mõni mitte-juut oma haardes, võib teine juut minna sama mitte-juudi juurde, laenata talle raha ja teda omakorda petta, nii et mitte-juut hävitatakse. Sest mitte-juudi vara ei kuulu meie seaduse järgi kellelegi, ja esimesel juudil, kes möödub, on täielik õigus seda ära võtta."

Kõige selle taga on juudid need, kes suruvad kristlust peale, kuigi nad püüavad maailma petta, et ta usuks vastupidist. Ma näen seda kogu aeg, sest olen sellest väga teadlik. Isegi selliste väikeste tähtsusetute asjade puhul nagu ristsõnaraamatud, on enamik neist juudi autorite koostatud ja seal on lõputuid viiteid kristlusele ja sellele räpastele piiblile, nagu peaksid kõik need räpased juudi tegelased ja arhetüübid pähe õppima. Nagu peaks see olema tavaline igapäevane aktsepteeritud teadmine.

Siin on ilmselge tõestus, et meedias kasutati subliminalismi enne 911. aastat. Enamik inimesi on täiesti teadlikud, et juudid kontrollivad Hollywoodi ja meediat:
MIS? ...Hollywood ennustas 9/11???? [Youtube video]
https://www.youtube.com/watch?v=41FRnNDZkuI

Ülaltoodud video tõestab, et Piiblis sisalduvad nn "ettekuulutused" ei ole midagi muud kui pettus. Piibel ei ole "Jumala raamat", vaid juutide teos, mida nad kasutavad alateadlikult oma needuste teostamiseks, millest mõned on sajandeid vanad. Selleks, et seda näha ja täielikult mõista, tuleb vaid olla teadlik mõistuse ja nõiduse toimimisest.

The Lone Gunmen Piloot - 9/11, eetris 4. märtsil 2001, 6 kuud enne Maailma Kaubanduskeskuse rünnakuid. -Märkus - KUUS kuud.
https://www.youtube.com/watch?v=IIdhoc0PRr8
 
Communism's Christian Roots
Kommunismi kristlikud juured

"Kristlik teoloogia on bolševismi vanaema."
- Oswald Spengler

"Kristlus ja kommunism on vaimselt ja ideoloogiliselt väga lähedased. See on üsna tuntud kontseptsioon, mida on omaks võtnud erinevad mõtlejad Thomas More'ist kuni Lev Tolstoni. Vähesed teavad, et maailma esimene sotsialistlik riik loodi Paraguays ja põhines katoliku jesuiitide ideedel, enne kui Marx oma õpetusi lõi."

"Jeesuse Selts" - jesuiitide usuordu - katoliku kirikus oli umbes samaväärne KGB-ga Nõukogude Liidus."
Ülaltoodud tsitaadid on võetud "Pravdast" [peamine kommunistliku partei ajaleht ja endine Nõukogude Liidu juhtiv ajaleht]. artiklist: Kas kristluse ja kommunismi vahel on mingi erinevus? 30/04/2013

"Ameerika ajalehed väidavad, et Stalinile on ette nähtud kristluse päästmine."
-Joosep Goebbels 1

Kommunism ei ole kristlusevastane, nagu tavaliselt arvatakse:
Lisaks sellele on katoliku kirikul Hiinas üle 70 miljoni liikme ja see arv kasvab. Samuti on kommunistlikus Põhja-Koreas katoliku Changchungi katedraal; see on Põhja-Koreas
Pyongyangi katoliku piiskopi nimeline katedraal. Vene õigeusu kirik töötas NSV Liidus käsikäes kommunistliku parteiga. Revolutsiooni ajal vaimulikkonna vastu suunatud vägivald oli lihtsalt selleks, et tõrjuda tsaaririigi elemente oma ridadest välja, mitte millekski muuks. Stalin tegi avalikult koostööd õigeusu kirikuga, et aidata kommunistide sõjapingutusi Punaarmee jaoks teise maailmasõja ajal. Tänapäeval pooldavad Venemaal Vene Õigeusu Kiriku kõrged vaimulikud avalikult kristlikku kommunistlikku liikumist oma riigis. Ka katoliku kirikul on olnud tugev käsi kommunistlikus, vabastusteoloogias Lõuna-Ameerikas. Ei ole ime, et katoliku vaimulikud võisid külma sõja ajal kergekäeliselt läbida "raudse eesriide".
80 miljonit Hiinas trükitud piiblit - ja see on alles algus Link artiklile ajakirjast "Christianity Today".
https://www.christiantoday.com/article/80.million.bibles.printed.in.china.and.counting/27047.htm

"Ernst Bloch (1885-1977) oli saksa marksistlik filosoof ja ateistlik teoloog. Kuigi ta ise ei olnud kristlane, öeldakse, et ta "ületas lõhe" kristliku kommunismi ja marksismi leninistliku haru vahel. Üks Blochi peateoseid "Lootuse põhimõte" sisaldab selliseid avaldusi nagu: "Ubi Lenin, ibi Jeruusalemm" [Kus on Lenin, seal on Jeruusalemm] ja "kommunismi bolševistlik täitumine [on osa] iidsest võitlusest Jumala eest". 2

Tegelikult valmistab kristlus rahvast ette, et ta oleks avatud kommunismile ja võtaks selle vastu. Kristlikes õpetustes või naatsaretlaste õpetustes ei ole midagi, mis oleks kuidagi vastuolus kommunismiga. Kristlus ON kommunism.
-Mõlemad programmid töötavad orjastamise eesmärgil, kasutades selleks terrorit, jõhkrust, massimõrvu ja sundimist. Katoliku kirik oli keskaja KGB, kes valitses terrori, jõu kasutamise ja massimõrvade abil. Inkvisitsioon on ilmne näide.
https://www.satanslibrary.org/ExposingChristianity/Inquisition.html
-Mõlemad programmid keelavad eraomandi omamise. Kristlus valmistab järgijad alateadlikult ette kommunismiks. Kristlasi indoktrineeritakse uskuma, et vaesus on voorus. Kui see kontseptsioon on kord alateadvuses kinnistunud, on üsna sageli tulemuseks tõsine rahapuudus ja see kestab mõnikord isegi tulevastes eludes, rääkides vaimsest vaatenurgast. See tekitab ühtlasi iseenesliku programmi, mis omakorda tekitab vaeste põlvkondi. Kristlikud kirikud esinevad siis vaeste abistajatena ja heategijatena, kuigi kogu aeg olid kristlikud õpetused need, mis probleemi tekitasid ja tugevdasid. Juut loob probleemid ja annab siis juudi versiooni neetud lahenduse mitte-juutide jaoks. Klõpsake siin artikli jaoks, mis käsitleb kristlikku mõttekontrolli.
https://www.angelfire.com/dawn666blacksun/Mind_Control_Programming.htm
-Kristluses ei ole üldse midagi vaimset. Kristlus on vahend vaimsete teadmiste ja väe eemaldamiseks ning nende asendamiseks mõttetute robotlike "palvetega", mis on rikutud ja mida korratakse samamoodi nagu Kaug-Ida mantraid, ning lõputu indoktrineerimine valeõpetustega, mille eesmärk on kinnistada kristlaste teadvusse juudi rahva väljamõeldud staatus ja ajalugu, mis ei ole üldse mitte midagi vaimset. Vähesed, kui üldse kristlikud jutlustajad suudavad näiteks inimhinge diagrammi koostada. Vaimsete teadmiste eemaldamine ja rikkumine valmistab rahvast ette ateistliku kommunistliku riigi vastuvõtmiseks.
-Nii kristlus kui ka kommunism esitlevad end vennastumise programmidena, mis edendavad võrdsust, heaolu, head tahet ja paremat eluviisi, kuid nende tegelikke doktriine ja ajalugu lähemalt uurides ei ole see midagi muud kui pelgalt pealispind ning pinna all on mõlema programmi tugipunktiks terror, massimõrvad, piinamine, sunniviisiline indoktrineerimine ja elanikkonna teadmatuses hoidmine. Iga loll, kes loeb juudi/kristlikku Piiblit, võib selgelt näha lõputuid kirjeldusi massimõrvadest, rüüstamistest, vägistamistest, orjastamise ja igavese piinamise ja hukkamõistmisega ähvardamise kohta kui õpetusi ei võeta tõsiselt või ei järgita, ja eelkõige seda, kuidas juudid olid mõrvarlikud koletised, kes kisklesid mitte-juutide kallal; see ei erine kommunistlikest programmidest. Selle tõestuseks vt "Jehoova ja inimese vereohvrid". "Mõrvar ja valetaja algusest peale".
https://www.satanslibrary.org/ExposingChristianity/YHVH_Murderer.htm

Luukase 19:27 Aga need mu vaenlased, kes ei tahtnud, et ma nende üle kuningas oleksin, tooge siia ja lööge nad maha minu ees!
[Otsene tsitaat Jeesuselt, kes pooldab mõrva]
-Mässumeelsus" on kindel EI ja on "kuradist".

Kristlus valmistab järgijad ette ka kommunismiks, sest inimesi õpetatakse kannatama ebaõiglust. Peaaegu kõik on kuulnud piiblilugusid teise põse pööramisest, ekstra miili käimisest, oma vaenlaste armastamisest ja nii edasi. Need õpetused töötavad koos kommunismiga õigussüsteemi ja isiklike õiguste hävitamisel. Kuritegevusel lastakse nii kontrolli alt väljuda [nagu see on juba juhtunud], et rahvast mitte ainult ei heidutata vastuhakkamisest, vaid kui keegi peaks end kaitsma, siis sageli karistatakse teda selle eest. Mida need juudi programmid teevad, on see, et nad seavad lõksu. Enamik inimesi on lõpuks rohkem kui valmis loobuma oma õigustest ülimalt rangete seaduste kasuks, et kontrollida kuritegevust. Mõlemad programmid keelavad igasuguse isikliku tegevuse õigluse jõustamiseks ja panevad selle vastutuse kommunismi puhul riigi kätte ja kristluse puhul selle niinimetatud "Jumala" kätte. Igasugune mässamine või vastuhakkamine on raske süütegu. Väärkohtlemise ja ebaõigluse aktsepteerimine on mõlemad väga vajalikud orjariigi loomiseks. Orja ei tohi kunagi üritada vastu hakata või kuidagi mässata. Vihkamine on veel üks tabu mõlemas programmis.

Pilk kommunismi sünnile:
Kommunism loodi organisatsioonist "Õiglaste Liit". Õiglaste Liidu ("Bund der Gerechten" või "Bund der Gerechtigkeit") moto oli "Kõik inimesed on vennad" ja selle eesmärkideks oli "Jumala Kuningriigi rajamine maa peal, mis põhineb ligimesearmastuse, võrdsuse ja õigluse ideaalidel".
"1847. aasta juunis Londonis peetud kongressil ühines Õigluse Liit Karl Marxi ja Friedrich Engelsi juhitud Kommunistliku korrespondentkomitee liikmetega, võttis vastu uue organisatsioonilise põhikirja ja programmi ning moodustas end ümber Kommunistlikuks Liiduks." [3]
See on kristliku doktriini alus.

Kommunismi juured ulatuvad tagasi radikaalse liberaalse ideoloogia juurde Euroopas. Mis ise on varjatud kristlus. Nagu Nietzsche väitis Prantsuse revolutsiooni ja selle liberaalse ideoloogia kohta kui: "kristluse tütreks ja jätkuks".

See radikaalne, universalistlik, egalitaarne doktriin on kristluse ja liberalismi keskmes, mille astumispunkt on kommunism. Kus liberalism siis avalikult kommunismiks morfiseerus:

"1840. aastate kümnendil tuli sõna "kommunist" üldkasutatavaks nende kirjeldamiseks, kes tervitasid Prantsuse revolutsiooni vasakpoolset jakobiinide klubi kui oma ideoloogilisi esiisasid. See poliitiline suund nägi end 1795. aasta Gracchus Babeufi juhitud võrdsete vandenõu egalitaarsete pärijatena. Pariisi sans-culottes'i, mis aastakümneid varem oli olnud Babeufi toetusbaasiks - käsitöölised, rätsepad ja linna töötud -, nähti potentsiaalse alusena uuele sotsiaalsüsteemile, mis põhines tolleaegsel kaasaegsel masinatootmisel."

Prantsuse mõtleja Étienne Cabet innustas kujutlusvõimet romaaniga "Voyage en Icarie" [1839], mis käsitles utoopilist ühiskonda, mis põhineb ühisel masintootmisel. Revolutsionäär Louis Auguste Blanqui pooldas seda, et eliit organiseeriks elanikkonna valdava enamuse "rikaste" vastu, haaraks riigipöördega valitsuse ja kehtestaks uue võrdse majanduskorra." 4

Ülevaade kujunevatest suundumustest kristlusest liberaalsuse ja kommunismi suunas:
Liberalism on kristlus ilma Kristuseta
William Gayley Simpsoni "Milline tee lääne mees?"

Revilo Oliver:
Tsitaat:
"Teised minu poolt mainitud usust taganenud ja paljud teised, kes on nüüdseks unustatud, koos peaaegu kõigi viimaste sajandite antikristlastega, on näited selle toimimisest, mida võib nimetada kultuurijääkide seaduseks. Kui kõigis tsiviliseeritud ühiskondades leitakse, et mingi ammu väljakujunenud ja üldtunnustatud uskumus on uskumatu, loobuvad head meeled sellest, kuid nad säilitavad tavaliselt tuletatud uskumused, mis algselt tuletati usutunnistusest, mille nad on tagasi lükanud, ja mis loogiliselt peavad sellest sõltuma. Nii juhtuski, et tänapäeva kristluse vaenlased lükkasid mütoloogia tagasi, kuid säilitasid kriitikavabalt usu sellest tuletatud sotsiaalsesse ja eetilisse ebausku - usu, mida nad kummalisel kombel nimetavad ratsionaalseks, kuid hoiavad usulise innuga."

"Nad naeravad rumala loo üle Aadamast ja tema küljeluust, kuid nad usuvad jätkuvalt "inimsugu", mis põlvneb ühest esivanemate paarist ja seega "inimkonna vennaskonda". Nad räägivad "kogu inimkonnast", andes sellele mõistele õõnsa ja müstilise tähenduse, mida nad ei pane vastavatele mõistetele, nagu "kõik närilised" või "kõik kabjaloomad". Nad uhkeldavad "inimese õigustest", kuigi hetkest peaks piisama, et näidata, et üleloomuliku monarhi käsu puudumisel ei saa olla muid õigusi kui need, mida stabiilse ja homogeense ühiskonna kodanikud on lepinguga või väljakujunenud tavaga endale andnud; ja et kuigi kodanikud võivad näidata headust välismaalaste, orjade ja koerte vastu, ei saa sellistel olenditel ilmselgelt olla mingeid õigusi."

"Nad ei usu, et üks kolmandik jumalast kehastus maailma kõige räpasemas piirkonnas, et suhelda kirjaoskamatute talupoegadega, kõnetada barbarliku rassi rahvast ja ülendada teadmatuid ja kõlvatuid, et "teha rumalust selle maailma tarkusest", ", nii et "viimased on esimesed" - seda nad ei usu, vaid nad klammerduvad haiglasliku üleolekuviha külge, mis paneb kristlasi jumaldama kõike, mis on madal, alaväärne, irratsionaalne, alaväärne, deformeerunud ja degeneratsiooniline. "

"Nad lobisevad "inimelu pühadusest" - eriti selle kõige õelamatest vormidest - mõtlemata sellele, et millegi pühaks muutmiseks on vaja jumalat kui loojat. Ja nad agiteerivad meeletult universaalse "võrdsuse" eest, mida saab saavutada ainult kõigi inimeste alandamise teel madalaimale tasemele, ilmselt teadmata, et nad lihtsalt kordavad kristlaste sageli väljendatud igatsust saada lammasteks (kõige rumalamateks imetajateks), keda karjatab hea karjane, mis sisaldub kaudselt kõigis Uue Testamendi lugudes, kuigi kõige otsesemalt on seda väljendatud teises evangeeliumis, milles Jeesus lubab, et pärast seda, kui ta on piinanud ja tapnud maa tsiviliseeritumad elanikud, toimub ülestõusmine ja tema lambaloomad hüppavad hauast välja, kõik ühes vanuses, kõik sama soost, kõik sama kasvu ja kõik eristamatute tunnustega, nii et nad on sama kui mesilased parves. "

"Kuigi "liberaalsetel" ja marksistlikel sektidel on õpetuslikud erinevused sama suured kui need, mis eraldavad luterlasi baptistidest, on nad põhimõtteliselt sama ebausk, ja kas me peaksime neid religioonideks nimetama või mitte, sõltub sellest, kas me piirdume selle sõnaga uskumisega üleloomulikesse isikutesse või laiendame seda nii, et see hõlmaks kõiki pimeda usu vorme, mis põhinevad emotsionaalsel erutusel, mitte vaadeldud faktidel ja mõistusel. Kui need "ateistlikud" kultused karjuvad oma vihkamist "fašistide" ja "natside" vastu, siis peavad nad ilmselt uskuma, et need kurjad isikud on kuradi valduses ja neid tuleks seetõttu ümber pöörata või hävitada, et edendada pühadust ja armastust. Ja kui nad näevad "rassiste", kes asendab ebameeldivalt faktid ja mõistuse mõtlematu usu heakskiidetud muinasjuttudele, siis on nende himu kurjuse väljajuurimiseks sama suur kui selle kristliku rahvamassi oma, kes tiris ilusa ja liiga intelligentse Hypatia oma vankrist välja ja kraapis armastavalt austrikoorega liha tema luudelt, kui ta veel elus oli."

"Väga väheste eranditega säilitasid antikristlased kahtlemata tahtmatult suure osa kristlikust õpetusest, ja nad isegi taaselustasid antiikajast pärit primitiivse bolševismi kõige mürgisemaid elemente, mida väljakujunenud kirikud olid kristluse suurtel päevadel nõrgestanud või peatanud. Ja tänapäeval ei pea tunnistatud ateistid imelikuks, et kõigis sotsiaalküsimustes on nad sisuliselt ühel meelel uluvate dervishidega ja evangeelsete šamaanidega, keda organiseerib juutlus, kes kontrollib kommunikatsioonivahendeid, toetab seda ohtralt reklaamiga, osalevad ahnelt praeguses püüdluses viia ameeriklased igasuguste irratsionaalsete petuskeemidega täielikku imbetsillsusesse."

"Kristlik teoloogia on bolševismi vanaema."
-- Oswald Spengler

Me võime selle avalduse tunnistada avalikult kristliku kommunismi :
"Kristlikud kommunistid püüavad aga saavutada ulatuslikke sotsiaalseid muutusi. Mõned usuvad, et selle asemel, et püüda muuta terve riigi poliitikat ja majandust, peaksid kristlased selle asemel kehtestama kommunismi ainult kohalikul või piirkondlikul tasandil."

Ladina-Ameerika kristliku kommunistliku vabanemise teoloogia haru, vastavalt teoloogidele nagu Leonardo Boff; on juurdunud kontseptsioonist, et "mõistlikkus on radikaalsete kriisiolukordade mõistmine". Kristlike kommunistide seas kasutatakse ajaloolise materialismi kui analüüsimeetodit, et määratleda kõnealuse kriisi olemust kui poliitilis-majandusliku dünaamika ja modaalsuse toodet, mis tuleneb nn "hiliskapitalistliku/imperialistliku tootmisviisi" toimimisest. Selle vabanemise teoloogia alaliigi kohaselt seisneb kristliku kommunisti väljakutse selles, et määratleda, mida tähendab ("konkreetse sotsiaalse tegelikkuse konkreetse analüüsi" kontekstis), kinnitada "eelisvalikut vaeste ja rõhutud jaoks" kui praktikat (aktiivset teooriat) ja kui seda käsib eetika, mis väidetavalt "on juurdunud Jeesuse õpetuses".

Kristlik kommunistlik vabastusteoloogia ei ole iseenesest evangeliseerimine, vaid pigem ortopraxise (eetiline tegevus; Jumala tegude kaudu valguse juurde tulemise tingimus) arendamine, mille eesmärk on ühitada Jeesuse mäejutlustes väljendatud "pieteedieetika" ja olemasolevad sotsiaalsed võitlused selle vastu, mida nimetatakse "neokolonialismiks" või "hiliskapitalismiks". Nii kristlik kommunism kui ka vabaatusteoloogia rõhutavad "ortopraksist" rohkem kui "ortodoksiat". Kaasaegsete sotsiaalsete võitluste olemuse narratiivi arendatakse "materialistliku analüüsi" kaudu, kasutades Karl Marxi poolt välja töötatud historiograafilisi kontseptsioone. Konkreetseks näiteks on Paraguay Sin Tierra (maata) liikumine, mis tegeleb otsese maa hõivamise ja sotsialiseeritud põllumajandusliku ühistulise tootmise loomisega asentamientos. Kaasaegne Paraguay Sin Tierra tegutseb väga sarnaselt reformatsiooniaegsete kaevurite omaga. Camilo Torresi (Kolumbia sissirühmituse E.L.N. asutaja) jaoks tähendas selle ortopraxise arendamine katoliku armulaua tähistamist ainult nende seas, kes osalevad relvastatud võitluses Kolumbia riigi armee vastu, võideldes samal ajal nende kõrval.

Kristlikud kommunistid peavad Piibli salme Apostlite tegude 2 ja 4 tõendiks, et esimesed kristlased elasid kommunistlikus ühiskonnas. Thomas Wharton Collens'i jutlus on hea kirjeldus piibliallikate kasutamisest ühisomandiühiskonna eesmärgil; prof. José P. Miranda, "Comunismo en la Biblia" (1981), tõlkes "Kommunism Piiblis" (Maryknoll, N.Y.: Orbis Books, 1982).

Kuid lisaks sellele tsiteerivad nad ka mitmeid teisi piiblilugusid, mis nende arvates toetavad ideed, et kommunism on kõige eetilisem ühiskondlik süsteem ja et see on vältimatult osa Jumala kuningriigist maa peal. Kõige sagedamini tsiteeritud piiblitsitaadid pärinevad kolmest sünoptilisest evangeeliumist, mis kirjeldavad Jeesuse elu ja teenistust.

Üks Jeesuse kuulsamaid märkusi rikaste kohta on kirjas Matteuse 19:16-24 (sama sündmust kirjeldatakse ka Markuse 10:17-25 ja Luuka 18:18-25, ning metafoor kaamelist, mis läheb läbi nõelasilma, on ühine nii Matteuse kui ka Luuka evangeeliumis).

21 Jeesus ütles talle: 'Kui sa tahad olla täiuslik, siis mine ja müü, mis sul on, ja anna vaestele, ja sul on aare taevas; ja tule ja jälgi mind!' 22 Aga kui noormees seda sõna kuulis, läks ta kurvalt minema, sest tal oli palju vara. 23 Siis ütles Jeesus oma jüngritele: 'Tõesti, ma ütlen teile, et rikas inimene ei pääse vaevalt taevariiki. 24 Ja veel kord ütlen ma teile: Kaamelil on kergem minna läbi nõelasilma kui rikkal inimesel Jumala riiki.

Jeesus nimetas ka "rahavahetajaid" (st neid, kes tegelevad rahavahetusega) "varasteks" ja ajas nad Jeruusalemma templist välja. Seda on kirjeldatud Matteuse 21:12-14, Markuse 11:15 ja Johannese 2:14-16.

Lisaks võib kommunistlikke hoiakuid ja tagajärgi leida ka 3. Moosese 25:35-38: Kõige olulisem on, et see on osa Moosese seadusest ja on sellisena pigem käsk kui manitsus või arvamuse õhutamine. See asjaolu mõjutab tugevalt hilisemat arutelu rikkusest kohustusliku või vabatahtliku loobumise küsimuse üle, kas siis võimaliku kristliku armu sissepääsunõudena või vahendina jumalike kavatsuste saavutamiseks inimliku ühiskonnakorralduse osas. 5

"Kristlik teoloogia on bolševismi vanaema." - Oswald Spengler.

Kristlus ja kommunism: Juudi kaksikud
https://www.satanslibrary.org/666BlackSun/Xianity_and_Communism.htm


VIITED:
1
Lehekülg 108 The Goebbels Diaries, toimetanud ja tõlkinud Louis P. Lochner © 1971 Universal-Award House, Inc.; 1948 Doubleday & Company; Garden City NY.

2 https://en.wikipedia.org/wiki/Christian_communism

3 https://en.wikipedia.org/wiki/League_of_the_Just

4 https://en.wikipedia.org/wiki/Communist_League

5 https://en.wikipedia.org/wiki/Christian_communism

William Gayley Simpson's Which Way Western Man?
 
The Real Truth
Jews Promote Christianity and Islam

Päris tõde
Juudid edendavad kristlust ja islamit

Kolm peamist rünnakut, mida juudid kasutavad mitte-juutide hävitamiseks, on infiltreerimine, segadusse ajamine ning sisemise lõhestatuse ja lahkarvamuse tekitamine. Näiteks teesklevad juudid, et nad on kristluse vastu, kuid tõtt-öelda teavad nad kõrgemal tasandil, et nii kristlus kui ka selle sugulane islam on mõlemad juudi programmid, mida kasutatakse mitte-juutide hävitamiseks. Kristlust on kasutatud Euroopas ja peamiselt valgete rahvaste hävitamiseks [vt inkvisitsioon] ja selle vastet islamit on kasutatud peamiselt mittevalgete orjastamiseks. Mõlemad on orjaprogrammid, millel pole midagi vaimset, nende all on juudi kommunism. Need programmid on juutidele vajalikud selleks, et valmistada mitte-juudid ette kommunismiks. Kui neid enam ei vajata, hävitavad juudid neid süstemaatiliselt, koos täieliku boševismi institutsiooniga. Katoliku kirik oli keskaja KGB.

Juudid töötavad mitte-juudi, peamiselt valgete patriootide organisatsioonide hävitamiseks infiltreerumise kaudu. Nad teesklevad, et nad on aarialased. Probleem on selles, et internetis ei ole näha, kellega suheldakse. Nad võivad öelda mida iganes.

ADL-il [Juudi Kaitseliit] on tohutu infiltreerijate võrgustik, millel on tipptehnoloogia ja terve hoone täis arvuteid, kus need räpased juudid infiltreeruvad, häkivad, leiutavad usse ja viiruseid, luuravad ja töötavad, et hävitada mitte-juutide, nimelt valgeid patriootide organisatsioone seestpoolt [nende iidne meetod].

Teatud valge patrioodi/NS foorumeid ja gruppe kontrollivad ADL-i heaks töötavad isikud [kes teesklevad, et nad on natsid]. Need isikud teevad koostööd, ilma et enamik gruppi teaks sellest. Neid saab tuvastada nende pideva igasuguse tegevuse takistamise, NS-sümbolite, nagu haakrist, SS-ruunid või muud PAGANlikud sümbolid, kandmise või näitamise takistamise ja üldise negatiivse suhtumise järgi kõigesse, mis edendaks natsionaalsotsialismi.

Teine võtmetegur siin on see, et need juudi infiltraatorid suruvad kristlust ja seda, mida tuntakse kui "kristlikku identiteeti/christian identity", eriti nendes rühmades. Nad teesklevad, et nad on aarialased, ja kas otseselt või kaudselt suruvad KRISTLUST MEIE INIMESTE, eriti UUTELE INIMESTE, kes on haavatavad. Nad väidavad, et Adolf Hitler ja isegi Martin Bormann olid "kristlased". MISKI EI VÕIKS OLLA TÕEST KAUGEMAL! Sõltumata lõpututest valedest ja väidetavatest tsitaatidest, mida nad väidavad, et Adolf Hitler väitis, räägivad natsi-Saksamaa PAGANISTLIKUD SÜMBOLID iseenda eest, koos "SS-perekonna" veel puutumata koopiaga, mis on ümberlükkamatu tõend selle kohta, kuidas Kolmas Reich töötas selle nimel, et hävitada kristluse juudi programm ja naasta meie paganliku päritolu juurde. Seal on palju rohkem TÕENDI, kui inimesed viitsiksid uurimistööd teha. PAGANLIKUD SÜMBOLID RÄÄGIVAD ENDA EEST!

Juudid töötavad ka selle nimel, et tekitada lõhestatust ja lõhestatust valge rassi sees, võttes sihikule erinevad VALGED rahvused ja rünnates neid. Viimati kuulsin, et üks grupp ründas iirlasi ja teine slaavi rahvaid. Nii tegutsevad juudid.

Nende ADL-i infiltraatorite sügavamal uurimisel saadavad nad kohe uutele grupi liikmetele e-kirju kristlusmeelse kirjanduse ja piiblisalmidega. See ei ole ainult uute ja haavatavate segadusse ajamiseks, see on ka nagu on alati olnud- SEO JUUDI PSÜHHILISSE ENERGIAPOLKUMISSE, KUI KRISTUSSE JA ISLAMI JA ÜKS TÖÖTAB OMA KAHJUKS.

Juudid kardavad meie tagasipöördumist meie paganliku päritolu juurde, sest see on nende surm. NENDE VÕIM ON KRISTLUSES JA ISLAMIS, MIS ON TOHUTU PSÜÜHILINE/ASTRAALNE ENERGIAVOOG, MILLEST NAD AMMUTAVAD ENERGIAT NAGU PARASIIDID, KES NAD ON. Kristlus ei ole midagi muud kui rünnak massimeele vastu lakkamatult korduvate valedega, nagu näiteks et juudid on "Jumala väljavalitud", väljamõeldud ajalugu juutide kohta, mis annab neile PRIVIILID, MIDA NEIL EI OLE ega ole kunagi olnud, ja loob mõtteviisi, mis ülendab neid ja desarmeerib mitte-juudid nii alateadlikult kui ka psüühiliselt.

ÜKSKÕIK MIS, KUS, MILLAL, KUIDAS, JUUDID ON NEED, KES SURUVAD KRISTLUST JA ISLAMIT, TEADES LÕPUKS, ET NENDE KOHUTAVATE PROGRAMMIDE MITTEJUUDI OHVRID ON PSÜÜHILISELT NENDE KONTROLLI ALL - HINGES, JA SEE MIS ON HINGES, AVALDUB LÕPUKS TEGELIKKUSES. NAD TEESKLEVAD IKKA JA JÄLLE, ET NAD ON KRISTLIKU PROGRAMMI VASTU JA ISEGI OTSESED VAENLASED, KUID SEE ON SELLEKS, ET TEID LOLLITADA. SEE ON AINULT NÄITAMISEKS JA EKSITAMISEKS NING PETMISEKS.

See ei erine sellest, kuidas nad teesklevad, et nad on kommunismi vastu, kuigi tegelikult on nad kommunismi juhid, edendajad ja õhutajad. Juudid on pettuse ja valede meistrid. Nad saavutavad kontrolli segaduse kaudu. Noortele juutidele õpetatakse jeshiva koolides, kuidas argumenteerida.

Parim näide on Hollywood ja see, kuidas nad töötavad selle nimel, et oma filmidega segadusse ajada neid, kes ei tea - enamikku mitte-juudi elanikkonnast. Enamik inimesi siin on hästi teadlikud juudi kommunismist, kuidas nad selle leiutasid; see on juudi/kristliku Piibli ja kõigi nende "pühade kirjutiste" põhiteema - nende programm, mille eesmärk on süstemaatiliselt eemaldada vaimsed/okultistlikud teadmine ja võim mitte-juutide käest, et nad ise saaksid "Jumalaks" ja saaksid mitte-juudi orjariigi.

continue.........
 
..............
Üks ilmne näide, mida nad kasutavad segadusse ajamiseks, on HBO film "Stalin"[1992] Robert Duvalli ja Julia Ormondiga. Kogu filmi vältel on tegelane "Stalin" juutide vastane ja juutide vihkaja. Tegelikus elus see vaevalt nii oli. Stalini tegelik sünninimi oli József Dugasvilli. "Dugasvilli" tähendab gruusia keeles "JUUDI POEG". Stalini teine naine "Nadežda Allilujev" [keda filmis mängib Julia Ormond] oli samuti juut. Tema lapsed olid juudid. Tema vanim poeg, kelle nimi "Jakov" on juudi keeles "Jaakob". Juudid püüavad pidevalt distantseeruda sellest hullumeelsest massimõrvarist, postitades kogu internetti valeinfot, väites, et Stalin ei olnud juut. Kui keegi teeks vajalikud uuringud, siis on ilmne, et Stalin oli juut, kes vihkas juute ja oma juutlust.

Lavrenti Beria oli teine Gruusia juut, kes töötas otse Stalini alluvuses. Beria, [ Beria on tuletis juudi nimest "Bar" "Berry"] oli karaimi juut. [1] Ta oli ka juutide suhtes väga heatahtlik. [2] Filmis kujutati teda ka juudivastasena. Enamik inimesi - elanikkond ei ole teadlik ja ei loe piisavalt, et teada fakte kõikide valede taga, mida avalikkusele ette söödetakse.

Veel üks näide on "The Inner Circle" [1991], teine film, mis toimub endises NSV Liidus Stalini ajal, kus juudide jultunud tagakiusamine on peamine teema. Film läheb isegi nii kaugele, et näitab, kuidas KGB võtab juudi tegelase kinni natsidega salajase koostöö eest. Milline nali! Siis jätkub film veel juutidega, kes on oma parimates rollides professionaalsed ohvrid.

Moskva Hudsoni ääres [1984] oli veel üks, kuigi ainult väga lühike, kuid räige osa filmist, nad näitavad taas juute, kes protestivad Nõukogude kommunistliku valitsuse vastu oma plakatitega Taaveti tähega [mis on varastatud ja rikutud Ida-India "Vishnu tähest"]. Nad karjuvad alati kõige valjemini. See, nagu kõik eelnev, on ainult näitemänguks ja selleks, et segadusse ajada mitte-juute.

Juudid, kes on kommunismi leiutajad ja edendajad, töötavad selle nimel, et püüda veenda teadmatut avalikkust, et nad on kommunismi vastu. See on mõlema poolega manipuleerimine, milles nad on väga osavad.

Katoliku kirik on teine räige näide - keskaja KGB. Juudid töötavad jällegi, nagu eespool mainitud, halastamatult selle nimel, et veenda mitte-juudi rahvast, et nad on kristluse vastu ja et kristlased ja kristlus "kiusavad" neid taga. SEE ON TÄIELIK VALE!

Tõesti nüüd, KUIDAS saab mõni tõeline kristlane olla juutide tagakiusaja? Selle piibli igal leheküljel on kas sõnad "juut/id" ja/või "Iisrael" kirjas, Jeesus ON JUUT SÜNNIST SURMANI - JUUDI TRADITIOON JÄRGI OLI RABI JEESUS ÜMBERLÕIGATUD JA RISTITUD KAHEKSEL PÄEVAL SÜNAGOOGIAS, TEMA EMA JA NIMETATUD "MAINE ISA" OLID JUUDID JA JUUDI SEADUSTE JÄRGIAD TEMA 12 JÜNGRIT OLID JUUDID. Vastik nimekiri jätkub ja jätkub ja jätkub..... JEESUS OLI JUUT

Kogu nende jama on ainult show-ks ja mitte-juutide segadusse ajamiseks ja eksitamiseks. REAALNE SATANISM, nagu paljud siin on teadlikud, on RASKASELT taga kiusatud, alla surutud ja automaatselt keelatud- LEGAALSELT paljudes maailma piirkondades ja isegi seal, kus põhiseaduses on kirjas "usuvabadus".
"Saatan" tähendab heebrea keeles "Vaenlane".
"Me hävitame Jumala"
Otsene tsitaat Siioni Tarkade Protokollidest.

Tõde on võimalik ise näha. Kus maailmas on kasvõi ÜKS avatud ja avalik Saatana kirik? Kõik, mis on juutide vastu, on "paha" ja nad ründavad seda ja kasutavad oma vaimseid orje, näiteks kristlasi, et seda samuti rünnata. Kõike, mida juudid teevad, nad väänavad ja moonutavad ning süüdistavad selles mitte-juute ja mis tahes rühmitusi, mis on nende vastu, nagu näiteks juudi rituaalseid mõrvu, mida propageeritakse satanismi kohta, kui see on tegelikult nende "YAWEH", kellele nad ohverdavad. Tõde satanismi kohta hoitakse tugevalt allasurutud, mis tegelikult on hingede vaimne edasiminek ja mao väe tõstmine. Juudid, kes kontrollivad meediat, koos kirjastusettevõtete, peavoolu raamatupoodide ja avalike raamatukogudega, propageerivad kõige degeneratiivsemaid VALESID Saatana ja satanismi kohta, samal ajal kui kõik positiivne on tugevalt maha surutud ja eitatud. Juudid süüdistavad oma vaenlasi selles, mida nad ise teevad. Nad infiltreeruvad, petavad ja võtavad kontrolli.

Nad tuleb peatada. Need, kes saavad, peavad tegema korduvaid rituaale, et hävitada juudid ja nende kristluse ja islami programmid. Kurb on see, et- moderaatorid ja need, kes on võtmepositsioonidel paljudes nendes gruppides, töötavad ADL-i heaks ja EI ole aarialased, vaid juudid.

Olge teadlikud, olge kindlad ja olge hoiatatud. Nad tuleb välja juurida ja hävitada.

[1] Kommissar: Lavrenti Pavlovitš Beria elu ja surm, autor Thaddeus Wittlin © 1972
[2] Beria: Stalini esimene leitnant, autor Amy Knight © 1993
 
Christianity, Communism, the Jews and the Bible

Kristlus, kommunism, juudid ja Piibel

Piiblit kui juudi nõiaraamatut paljastades pidage alati meeles... juudid on äärmiselt nutikad ja nad võtavad kontrolli mõlema poole üle; mõlemad vastanduvad pooled, mis teesklevad, et nad võitlevad üksteise vastu, kuid selle all töötavad nad oma maailma orjastamise tegevuskava nimel. Nii nagu paljud kristlikud kirikud, eriti Vatikan, teesklevad, et nad on kommunismi vastu ja võitlevad selle vastu, kuid rahva teadmata töötavad nad kommunismi poolt, naatsaretlane õpetas ainult kommunismi, tema jutlused ja isegi tema elu - üsna nagu Karl Marx ise - laisk ja elas teiste heategevusest nagu parasiit. NSVL tegi näitemängu mõne juudi tagakiusamisega [nad karjuvad kõige valjemini], kui miljonid süütud mitte-juudid piinati surnuks, kuid see juutide tagakiusamine on ainult näitemänguks ja neid ei huvita, kui nad peavad oma eesmärgi - maailma orjastamise ja domineerimise - saavutamiseks mõned omad ohverdama. Näiteks Josef Stalin [tegelik nimi Josef Dugasvilli, gruusia perekonnanime Dugasvilli tähendus on "juutide poeg"], väitis, et on antisemiit, kuid arvestades, et tema teine naine oli samuti juut [nagu ka tema lapsed] ja tema kommunistlikud kangelased nagu Vladimir Lenin ja teised närakad, kellega ta otseselt seotud oli, võib iga idioot näha läbi nende valede, mis jällegi on mõeldud ainult masside lollitamiseks. Peaaegu kogu kommunistlik juhtkond ja KGB olid juudid ja/või juutidega abielus ja elasid äärmiselt hästi, samal ajal kui töölisklassi kujuteldamatult jõhkralt kohtlesid. See ei hõlmanud mitte ainult NSVL-i, vaid ka kõiki teisi kommunistlikke riike. Enne "raudse eesriide" langemist toetas NSVL avalikult ka kõiki Iisraeli vastu olevaid riike; teeseldes, et nad on Iisraeliga vaenlased, mis päriselt ei ole nii, sest mõlemad töötavad koos sama tegevuskava nimel. TEADKE SEDA JA OLGE VALVSAD NENDE TAKTIKA PEALE - ÄRGE KUNAGI LASKE NEIL TEID LOLLITADA!

Nagu ma juba varem olen öelnud ja ütlen veel kord... kuidas saab kristlus tõesti olla vastuolus juutidega, kui selle haisva piibli igal leheküljel on sõna "juut" "juudid" Iisrael" ja muu koššerlik jama ja eelkõige on Jeesus juut sünnist kuni surmani. Arvestades teadmatute järgijate poolt kristlusse pandud vaimset energiat, sajandeid, on juutidel lõputu varu, millega nad saavad teha, mida tahavad. See on nende kaitsevall ja nende juur. Sellepärast on piibel nii täis numbreid, konkreetseid salme [mis vibreerivad heebrea keeles on nende mantrad] ja arvestades, et piibel on istutatud peaaegu igasse maailma koju, kristlust surutakse ja sunnitakse inimestele järeleandmatult peale [armasta juute või põle igavesti], toimib piibel alateadliku meediumina; vastuvõtjana nende toimingute jaoks. Paljud kristlased õpivad piiblisalmid pähe. Mida see veel teeb, on see, et see loob paljude inimeste mõtetes väga võimsa seose, mille jaoks juudid töötavad oma needuste ja loitsudega, et meelitada ligi ohtralt rikkust. Isegi nende piibel ütleb juutide kohta: "Sa pead jõukaks saama". SINA MAKSAD JA OHVERDAD SELLE EEST!

"Püha Piibel" on ühenduslüliks, nagu ma eespool mainisin nende alateadlikuks toimimiseks. See ei erine sellest, kui teie kodus on piibel. See loob alateadliku sideme. Ma tean alates minu viimasest artiklist "Püha Piibel, juudi nõiduse raamat"; ma olin väga teadlik selle artikli ulatusest ja arvestades, et see tabab nende kõige tundlikumaid saladusi, juurt ja nende täielikku kaitsevalli Saatana kaudu, oleme neid paljastanud.

Saatan on mind kaitsnud. Kui ta poleks seda teinud, siis oleksin mina ja teised, kes väga palju tööd teevad, juba surnud. Me töötame kõrgema eesmärgi nimel; parema maailma nimel Saatana kaudu. Me oleme tuvastanud ja paljastanud probleemid. Juudi võimustruktuur töötab järeleandmatult selle nimel, et hävitada meie kodanikuõigused ja vabadused, et nad saaksid meid kõiki orjastada. Juudi ahnus ei tunne piire. Vähesed ameeriklased siin teavad, kui julm on elu paljudes teistes riikides ja on olnud. Juudid töötavad väga kõvasti selle nimel, et seda muuta. 1990ndate alguses, pärast NSVLi lagunemist, emigreerusid paljud juudikommunistid USAsse ja on sellest ajast saadik töötanud meie riigi hävitamise nimel ning see on ilmselgelt näha paljudes meie põhiseaduse avalikes rikkumistes ja selles, kuidas meie õigussüsteem on kiiresti halvenenud. USA on viimane võim siin maa peal, kus on veel mõned seadused, mis kaitsevad sõna- ja ajakirjandusvabadust, kuigi need on väga ebakindlad ning paljusid meist surutakse maha ja ahistatakse, nagu näiteks see, mis praegu toimub JoSi e-rühmades. Kui USA läheb alla, siis lähevad alla ka kõik väiksemad riigid, mis on mõnevõrra vabad, ja satuvad kommunistliku kontrolli alla. Paljud teist teavad, et paljudes riikides on juudi holokausti eitamine või kahtluse alla seadmine kuritegu... mille tulemuseks on automaatne vanglakaristus. Kõiges, mis juut on ja teeb, süüdistatakse mitte-juute. See tekitab segadust ning on tõhusaks tähelepanu kõrvalejuhtimiseks ja tähelepanu kõrvalejuhtimiseks. Sama on ka Saatanaga... kõiges, mis nende kristlik "Jumal" on ja teeb, süüdistavad nad Saatanat ja põrguvägesid. Kuigi tõde on nende ees "Pühas Piiblis" ja võib näha, et juut oli "algusest peale mõrtsukas ja valetaja", piisab vaid vaadata läbi Vana Testamendi ja ka selle räpase Jeesuse, kes käskis oma järgijatele nii vargusi kui ka mõrvu sooritada:

Luuka 19:27; Luuka 6:1-5; Luuka 19:29-35; ja rikub teisi käske: Matteuse 10: 34-36.

Kristlased ja teised ei suuda seda näha, sest nad on sattunud võimsa loitsu alla. Saatan ise rääkis mulle mõni aeg tagasi, kui kohutavalt on mitte-juudid juudi kommunismi all kannatanud. Ma olen kirjutanud mitu artiklit seoses orjatööga Punase Hiina olukorras. See jõhkrus ongi see, mida juudi kommunism endast kujutab. Palun lugege läbi ja laadige alla järgmised PDF-d. Esimene neist on väga suur, kuid teist pdf-i [see, mis paljastab võltsitud holoco$ti] saab alla laadida ja hõlpsasti levitada kopeerimise ja kleepimise teel, laadides selle üles oma veebilehele, levitades seda isiklike e-kirjade kaudu inimestele, keda te tunnete ja kes võivad olla huvitatud, ning kopeerides seda plaadile.

Päris Holokaust pdf
https://www.satanslibrary.org/666BlackSun/THE_REAL_HOLOCAUST.pdf

Tsitaat juudi Talmudist:
L. 225-L: "Jehoova lõi mittejuudid inimkujul, et juuti ei peaks teenindama loomad. Järelikult on mittejuutlane inimkujul olev loom, kes on mõistetud teenima juuti päeval ja öösel."

Kui igaüks meist ei võitle oma vabaduste eest, võetakse need kõik ära. Nagu esimese pdf-ga, mis käsitleb nõukogude orjatööd, võib näha sama identset asja, mis toimub Punases Hiinas ja mujal maailmas - ühekordselt kasutatavad inimesed; süstemaatiliselt purustatud, surnuks töötatud ja asendatud rohkemate mitte-juutide poolt. Isegi väike uurimistöö paljastab jultunult, et selle taga on ja on alati olnud juudid ja et piibel ei ole midagi muud kui juudi kommunismi plaan oma õpetustes ja indoktrinatsioonides [nii Vana kui ka Uus Testament], koos kõige tähtsama eesmärgiga töötada võimsate loitsudega juutide jaoks, et saada tohutut kasu. Saatan tõmbab kardinad meie mõtetes maha ja äratab meid tõe suhtes, et me oleksime teadlikud ja suudaksime näha. Kristlased ja nendega seotud teadmatuses olevad massid on kõige võimsama loitsu all. See loits tuleb murda.

Piibel: Juudi nõiduse raamat
https://www.satanslibrary.org/666BlackSun/Bible_Jewish_Witchcraft.htm

Kristlik missa ja kuidas see on seotud juudi rituaalse mõrvaga
https://www.satanslibrary.org/666BlackSun/ChristianMass_JewishRitualMurder.html

Mõttekontrolli programmeerimine ja Piibel
https://www.satanslibrary.org/666BlackSun/Mind_Control_Programming.htm

"Nullaasta"
https://www.satanslibrary.org/666BlackSun/Year_Zero.html

Juutide sunnitud mikrokiibi implantaadid PDF
https://www.dropbox.com/s/k4zbqh89s69z2e4/Jewish_Enforced_Microchip.pdf?dl=1

Ülaltoodud artikkel on äärmiselt tõsine. See on see, mis on vaenulikul tulnukate rassil, mikrokiibiga implantaat, mis kontrollib nende emotsioone, mõtteid ja kõike muud. Artikkel sisaldab mitmeid viiteid koos väljavõtetega, mis tõestavad, et see on kogu maailma jaoks väga lähitulevikus ja toimub juba praegu.
 
Jesus: The Jewish Archetype

Jeesus: Juudi arhetüüp

On väike hulk eksitavaid mitte-juudi lolle, kes püüavad väita, et Jeesus oli mitte-juut. Järgmised piiblilõigud tõestavad ilma igasuguse kahtluseta, et Jeesus oli juut ja tema suhtumist mitte-juutidesse. Tema õpetuste juudi päritolu kohta vt "Kristlus ja kommunism: Juudi kaksikud".

Jeesus on väljamõeldud JUUDI LEIUTATUD ARHETÜÜP , mida mittejuudid orjalikult kummardavad. See tegelane põhineb umbes 18+ ristilöödud paganlikul jumalal, mis on VARASTATUD ja KORRUPTEERITUD MITTE-JUUDI panteonidest! Lisateabe saamiseks, mis tõestab, et Jeesuse tegelane on väljamõeldis, klõpsake selle veebilehe allosas olevatel linkidel. Juudid ise teavad, et Jeesus on vale!

Matteuse 1:1 Jeesuse Kristuse, Aabrahami poja, Taaveti poja sugupuu:

Kes oli Aabraham?

Esimene Moosese 14:13 Aga üks põgenik tuli ja teatas Aabramile, heebrealasele, kes
elas emorlase Mamre, Eskoli ja Aaneri venna tammikus; ja need
olid Aabrami liitlased.

Esimene Moosese 17:10 See on minu leping minu ja teie ning sinu soo vahel pärast sind, mida te peate pidama: kõik meesterahvad tuleb teil ümber lõigata!


Ümberlõikamine ei olnud mitte-juutide seas populaarne tava:
Meeste ümberlõikamine renessansiajal:
Eurooplased, välja arvatud juudid, ei praktiseerinud meeste ümberlõikamist.¹
1753. aastal tehti Londonis ettepanek juudi emantsipatsiooni kohta. Selle vastu astusid raevukalt vastu tolleaegsed pamfletistid, kes levitasid hirmu, et juutide emantsipatsioon tähendab üldist ümberlõikamist.
Mehi kutsuti üles kaitsma:
"oma parimat vara" ja valvata oma ähvardavat eesnahka. ...silmatorkav märk sellest, kui keskseks oma seksuaalse identiteedi jaoks pidasid mehed tol ajal oma eesnahka. ²
Kuni XIX sajandini valitsesid samad tunded. Richard Burton täheldas, et "kristlus peab ümberlõikamist praktiliselt õuduseks". Seda suhtumist kajastab ka Encyclopaedia Britannica üheksas väljaanne (1876), milles käsitletakse seda tava kui religioosset riitust juutide, moslemite, vanade egiptlaste ja maailma eri paikades elavate hõimurahvaste seas. Selle sissekande autor lükkas tagasi protseduuri sanitaarsed selgitused religioosse seletuse kasuks: "nagu teisedki keha moonutused ... [see on] esindusohvri iseloomuga". ³

Matteuse 1:2 Aabrahamile sündis Iisak, Iisakile sündis Jaakob, Jaakobile sündisid Juuda ja tema vennad,
Heebrealaste 7:14 On ju ilmne, et meie Issand on tõusnud Juudast, kelle
suguharule Mooses ei ole midagi rääkinud preestriametist.
Matteuse 2:11 Kui nüüd Jeesus oli sündinud kuningas Heroodese+ ajal Juudamaal Petlemma linnas, siis vaata, hommikumaalt saabusid tähetargad Jeruusalemma
2 ja küsisid: „Kus on see juutide vastsündinud kuningas? Me nägime tema tähte tõusmas ja oleme tulnud teda kummardama.”

Vastavalt rabiinsetele seadusele ja meesjuutide traditsioonile lõigati Jeesus ümber ja ristiti kaheksandal päeval templis (juudi termin sünagoogi kohta) rabi poolt:

Luuka 2:21 Kui kaheksa päeva sai täis ja tuli aeg lapse ümberlõikamiseks,
siis pandi talle nimeks Jeesus, mille oli ütelnud ingel, enne kui
laps sai ema ihusse.

Jeesuse ema Maarja järgis väga täpselt ka õigeusu juudi seadusi, mille kohaselt on naine pärast menstruatsiooni või sünnitust roojane:

Kolmas Moosese 12:1 Ja Issand rääkis Moosesega, öeldes:
2 „Räägi Iisraeli lastega ja ütle: Kui naine on jäänud lapseootele
ja sünnitab poeglapse, siis ta ei ole puhas seitse päeva; ta ei ole
puhas, nagu oma kuuvere päevil.
3 Kaheksandal päeval lõigatagu ümber poeglapse eesnaha liha!
4 Ema jäägu koju kolmekümne kolmeks päevaks puhastusvere pärast; ta
ei tohi puudutada ühtegi püha asja ega tohi tulla pühamusse, kuni ta
puhastuspäevad on täitunud.

Kaasaegsed õigeusklikud juudid järgivad endiselt neid seadusi.
Järgnevad pühakirjakohad on üsna ilmekad seoses Jeesuse juudi identiteediga ja tema suhtumisega mitte-juutidesse(paganatesse):

Luuka 2:25
Ja vaata, Jeruusalemmas oli mees, Siimeon nimi. See
mees oli õiglane ja vaga ning ootas Iisraeli lohutust, ja Püha
Vaim oli tema peal.
26 Püha Vaim oli talle ennustanud, et ta ei sure enne, kui
ta on näinud Issanda Messiat.
27 Ta tuli Vaimu ajel pühakotta. Ja kui vanemad tõid sinna
lapse Jeesuse, et toimida temaga Seaduse sätte järgi,
28 siis ta võttis tema sülle, ülistas Jumalat ja ütles:
29 „Issand, nüüd sa lased oma sulasel lahkuda
rahus oma ütlust mööda,
30 sest mu silmad on näinud sinu päästet,
31 mille sa oled valmistanud kõigi rahvaste silme ees:
32 valgust, mis on ilmutuseks paganaile,
ja kirkust sinu rahvale Iisraelile.”

Pange tähele ülaltoodud salmis 32 tehtud vahet paganate ja "Iisraeli" vahel.

Mõlemad Jeesuse vanemad olid seaduskuulekad juudid, kes käisid igal aastal paasapüha puhul palverännakul: Luuka 2: 41 Tema vanemad aga käisid igal aastal paasapühal Jeruusalemmas.

Jeesus suhtus väga selgelt juutidesse ja mitte-juutidesse erinevalt:

Matteuse 20:25 Aga Jeesus kutsus nad enese juurde ja ütles: „Te teate, et rahvaste valitsejad peremehetsevad nende üle ja suured meelevallatsevad nende kallal.

Teda kutsuti "rabiks" ja tema enda rahva (juutide) poolt:

Johannese 20:16 Ja Jeesus ütles talle: „Maarja!” Too pöördus ümber ja ütles
talle heebrea keeles: „Rabbuuni”, see tähendab „Õpetaja”.

Johannese 3:1 Aga variseride hulgas oli inimene nimega Nikodeemos, üks juutide ülemaid.
2 Ta tuli ühel ööl Jeesuse juurde ja ütles talle: „Rabi, me teame, et sa oled Jumala juurest tulnud Õpetaja, sest keegi ei suudaks teha neid tunnustähti, mida sina teed, kui temaga ei oleks Jumal.”

Johannese 6:24 Kui siis rahvahulk nägi, et seal ei olnud ei Jeesust ega ta
jüngreid, astusid nad paatidesse ning tulid Jeesust otsides Kapernauma.
25 Ja kui nad leidsid ta teiselt poolt järve, ütlesid nad talle:
„Rabi, millal sa siia said?”

Johannese 1:37 Ja mõlemad jüngrid kuulsid, mida ta ütles, ja läksid Jeesusega kaasa.
38 Aga Jeesus pöördus ümber ja nähes neid kaasa tulemas, küsis neilt: „Mida te otsite?” Nemad ütlesid talle: „Rabi,” - see on tõlkes „Õpetaja” - „kus sa oled öömajal?”

Ja "juut" mitte-juutide poolt:

Johannese 4:9 Siis Samaaria naine ütles talle: „Kuidas! Sina, kes oled juut, küsid
juua minult, Samaaria naiselt?” Juudid väldivad ju iga kokkupuudet samaarlastega.

Matteuse 5.17 Ärge arvake, et ma olen tulnud Seadust või Prohveteid tühistama. Ma ei ole tulnud neid tühistama, vaid täitma.
18 Tõesti, ma ütlen teile, ükski täpp ja ükski kriips ei kao Seadusest seni, kuni taevas ja maa püsivad, kuni kõik, mis sündima peab, on sündinud.

Ta käis regulaarselt juudi sünagoogis ja õpetas seal ning pidas juudi hingamispäeva. Juudid armastasid ja ülistasid teda:

Luuka 4:14 Jeesus tuli Vaimu väes tagasi Galileasse ja kuuldus temast levis kogu ümbruskonda.
15 Ja ta õpetas nende sünagoogides, ja kõik austasid teda.
Jeesus hüljatakse kodukohas
16 Jeesus tuli ka Naatsaretti, kus ta oli üles kasvanud, ja läks oma harjumust mööda hingamispäeval sünagoogi. Ja kui ta tõusis lugema,

Luuka 21:37 Aga Jeesus oli päeva ajal õpetamas pühakojas, ööseks aga läks
välja
ööbima mäele, mida hüütakse Õlimäeks.
38 Ja kõik rahvas tuli varahommikul tema juurde pühakotta teda kuulama.

Templisse olid lubatud ainult juudid. Nii konservatiivsed kui ka õigeusklikud juudid pidasid ja peavad tänaseni mitte-juute "ebapuhasteks":

Apostlite teod 21:25
Aga usklikuks saanud paganate kohta me oleme saatnud kirja, otsustades, et nad peavad hoiduma ebajumalate ohvriliha ja vere ja lämbunu söömisest ning pilastusest.”
26 Järgmisel päeval võttis Paulus mehed ja laskis enda koos nendega puhastada. Siis ta läks pühakotta, et teatada, millal puhastuspäevad lõpevad ja nende igaühe eest tuuakse ohver.
Paulus vahistatakse templis
27 Aga kui need seitse päeva hakkasid lõpule jõudma, nägid Aasiast tulnud juudid Paulust pühakojas. Need ajasid möllama kogu rahva ja pistsid oma käed tema külge,
28 hüüdes: „Iisraeli mehed, tulge appi! See ongi see inimene, kes kõigis paigus õpetab meie rahva ja Seaduse ja selle paiga vastu. Ja nüüd on ta veel kreeklasigi toonud pühakotta ja selle püha paiga rüvetanud!”

Pange tähele, et ülaltoodud pühakirjakohad ei puuduta Jeesust , vaid "Paulust". Jeesus oli pühakirja järgi sel ajal juba ammu kadunud. Kuigi Paulus oli juut, oli tema mission mitte-juutide seas.

Nagu tema vanemad, pidas ta paasapüha:

Johannese 2:13 Juutide paasapühad olid lähedal, ja Jeesus läks üles Jeruusalemma.

Johannese 7:2 Aga juutide lehtmajadepüha oli lähedal.
10 Aga kui Jeesuse vennad olid pühiks üles läinud, läks temagi, aga
ta ei läinud avalikult, vaid otsekui salaja.
11 Siis juudid otsisid Jeesust pühadeks kogunenute hulgast ja
küsisid: „Kus ta on?”

Johannese 7:14 Alles pühade keskpaiku läks Jeesus üles pühakotta ja õpetas.

Luuka 22:14 Ja kui tund tuli, istus Jeesus maha ja apostlid koos temaga.
15 Ja ta ütles neile: „Ma olen südamest igatsenud seda paasat süüa
teiega enne oma kannatamist,

Ta pidas ka Hanukat:
Johannese 10:22 Aga siis tulid Jeruusalemmas templi uuendamise pühad. Oli talv.
23 Jeesus kõndis pühakojas Saalomoni sammaskäigus,

Ta tsiteeris heebrea pühakirju:

Matteuse 4:1 Siis viis Vaim Jeesuse kõrbesse kuradi kiusata.
2 Ja kui ta oli nelikümmend päeva ja nelikümmend ööd paastunud, siis tuli talle viimaks nälg kätte.
3 Ja kiusaja tuli tema juurde ja ütles talle: „Kui sa oled Jumala Poeg, siis ütle, et need kivid saaksid leibadeks!”
4 Aga Jeesus vastas: „Kirjutatud on:
Inimene ei ela üksnes leivast,
vaid igast sõnast, mis lähtub Jumala suust.”
5

Siis võttis kurat tema kaasa pühasse linna ja pani seisma pühakoja harjale
6 ning ütles talle: „Kui sa oled Jumala Poeg, siis kukuta ennast alla, sest kirjutatud on:
Sinu pärast käsib ta oma ingleid
ja nemad kannavad sind kätel,
et sa oma jalga vastu kivi ei tõukaks.”
7

Jeesus lausus talle: „Samuti on kirjutatud: Sina ei tohi kiusata Issandat, oma Jumalat.”
8 Taas võttis kurat tema kaasa ühe määratu suure mäe tippu ja näitas talle kõiki maailma kuningriike ja nende hiilgust
9 ning ütles talle: „Selle kõik ma annan sinule, kui sa maha langed ja mind kummardad.”
10 Siis ütles Jeesus talle: „Mine minema, saatan, sest kirjutatud on:
Kummarda Issandat, oma Jumalat
ja teeni ainult teda!”
11 Siis jättis kurat Jeesuse rahule. Ja vaata, ingleid tuli tema juurde ja need teenisid teda.

Viies Moosese 8:3 Tema alandas sind ja laskis sind nälgida, ja ta söötis sind
mannaga, mida ei tundnud sina ega su vanemad, et teha sulle
teatavaks, et inimene ei ela üksnes leivast, vaid inimene elab
kõigest, mis lähtub Issanda suust.

Viies Moosese 6:16 Ärge ajage kiusu Issandaga, oma Jumalaga, nagu te temaga
Massas kiusu ajasite!

Viies Moosese 6:13 Karda Issandat, oma Jumalat, ja teeni teda ning vannu tema nime
juures!
 
continue.........
Pange tähele, et ülaltoodud stsenaariumis, kuigi see on väljamõeldud, lähenes Saatan Jeesusele mitte kui võrdsele, vaid kui ülemale. Võrdne ei kummarda võrdset.

Ta tunnistas kergesti oma juudi identiteeti:

Markuse 15:2 Ja Pilaatus küsis temalt: „Kas sina oled juutide kuningas?!”
Jeesus aga kostis talle: „Need on sinu sõnad.”

Paljud eksitatud mitte-juudid väidavad, et juutide poolt mõrvati Jeesus, seega peab ta olema mitte-juut. See on täielik absurd, sest pühakirjad tõestavad vastupidist. Juudid karistavad ainult omi juutide seaduse rikkumise eest, sest ainult juudi emast sündinu võib olla juut ja vastutada juudi seaduse järgi:

Matteuse 26:64 Jeesus vastas talle: „Need on sinu sõnad. Ometi ütlen mina teile: Siitpeale te näete Inimese Poja istuvat Väe paremal käel ja tulevat taeva pilvedel.”
65 Siis ülempreester käristas oma rõivad lõhki ja ütles: „Ta on teotanud pühadust! Mis tunnistajaid meil veel on vaja! Vaata, nüüd te olete ise kuulnud pühaduseteotust!
66 Mis teie arvate?” Aga nemad kostsid: „Tal on surmasüü!”

Johannese 19:7 Juudid vastasid talle: „Meil on Seadus, ja Seaduse järgi peab ta surema, sest ta on tõstnud ennast Jumala Pojaks.”
Johannese 18:31 Pilaatus ütles nüüd neile: „Võtke teie ta ning mõistke ise tema üle kohut oma Seaduse järgi!” Juudid ütlesid talle: „Meil ei ole meelevalda kedagi tappa”,
Johannese 18:35 Pilaatus vastas: „Egas mina juut ole! Sinu oma rahvas ja ülempreestrid on andnud su minu kätte. Mis sa oled teinud?”

Ta maeti nagu juut:

Johannese 19:40 Siis nad võtsid Jeesuse ihu ja mähkisid ta surilinadesse koos lõhnarohtudega, nõnda nagu on juutide matmiskomme.

¹ Vikipeedia, vaba entsüklopeedia: artikkel "Meeste ümberlõikamise ajalugu"
https://en.wikipedia.org/wiki/History_of_male_circumcision
²Ibid
³Ibid

Jeesus on juut
http://jesusisajew.org/index.php

Piibel; King James'i versioon.

...

Probleem on selles, et enamik inimesi usub seda, mida neile räägitakse. Kristluse paljastamiseks tuleb süveneda "keelatud teadmistesse". Kui inimene alustab intensiivset uurimistööd "okultismi" alal, kohtub ta aeg-ajalt hirmutavate kogemustega. Selle põhjuseks on mõistus/vaimne jõud, mis on pandud selle teadmise kaitsmiseks sajandeid ja selle keelatuna hoidmiseks. Ortotoksed juudid kõrgematel tasanditel ja nende mitte-juudi kannupoisid, nagu näiteks katoliku kiriku ülimalt korrumpeerunud Vatikan (mis on ja on alati olnud nende tööriist mitte-juutide kontrollimiseks), on teadnud ja kasutanud seda jõudu sajandeid. Tuleb jätkata järeleandmatult ja saabub punkt, kus tegelik tõde jõuab kätte ja vaenlase poolt kasutatud jõud ei ole enam tõhusad.
*Täpsustuseks, see ei ole olnud minu enda kogemus. Olen õppinud vabalt Saatana otsese kaitse all.

TÕESTUS JEESUS ON VÄLJAMÕELDUD JUUDI LEIUTIS:
KRISTLUSE PALJASTAMINE
http://www.exposingchristianity.com/
 
Illumination on the Illuminati
by
Reverend Mageson666


Illuminaatide valgustamine
-Mageson666

Vabamüürlaste ja Illuminaatide teemal on siin lühike ajalugu sündmustest, mis viisid juutide poolt vabamüürlaste õõnestamiseni ja Illuminaatide tõe selgumiseni:

Mitu head artiklit, mis käsitlevad seda teemat, on siin:

Tõde uue maailmakorra kohta
https://www.satanslibrary.org/666BlackSun/NEW_WORLD_ORDER.html
Saalomoni tempel
https://www.satanslibrary.org/666BlackSun/Temple_of_Solomon.html
Uus Atlantis
https://www.satanslibrary.org/666BlackSun/New_Atlantis.htm

Rothschild palkas juudi rabi poja Adam Weishaupt'i, et luua pseudovabamüürlaslik rinne [Illuminati], ning varustas teda tohutute rahaliste vahendite ja kontaktidega.

Ajaloo kohaselt asutas dr Adam Weishaupt 1. mail 1776. aastal Baieri ILLUMINATI ordu. Weishaupt oli Saksamaal Baierimaal asuva Ingolstadti ülikooli juudi kanoonilise õiguse professor. Ta sündis juudi vanemate lapsena ja "pöördus" hiljem roomakatoliiklaseks. Temast sai jesuiitide ordu kõrgetasemeline liige, kellest ta hiljem lahkus, et moodustada omaenda organisatsioon vastloodud "Rothschildi maja" selges käsus.

See oli juudi Weishaupt'i uskumus, et ainult vähesed väljavalitud võivad saada piisavalt "valgustatud", et juhtida ja valitseda maailma. Probleem oli selles, kust ta võiks leida piisavalt intellektuaalseid "valguskandjaid", et palli veerema panna? Hiljem leidis ta neid erinevatest tolleaegsetest loožidest ja ordudest, nagu erinevad vabamüürlaste loožid, roosiristlaste ordu ja muud legitiimsed ja siirad antiikajalised ordud. Seda kinnitab veel kord Edith Starr-Miller oma klassikalisest teosest "Okultistlik teokraatia":" "Kui Illuminaatide organisatsioon arenes, siis arenesid ka nende ambitsioonid, mis lõppesid vandenõuga õõnestada vabamüürlus oma eesmärgi saavutamiseks, milleks on maailma valitsemine kõigi vahenditega ....... Pärast kontrolli saavutamist teatud vabamüürlaste loožide üle uhkeldasid Weishaupt ja tema kaaslased hoolimatult oma kasvava võimuga."

Weishaupt võttis endale nime Spartacus, sest sarnaselt Rooma sõdalasele oli ta pühendunud [allasurutud masside] vabastamisele kõigi monarhiate ja religioossete võimude rõhumisest, tema soov raputada lahti piirangute ikeest hõlmaks mitte ainult valitsusi ja organiseeritud religiooni, vaid ka abielu institutsiooni ja isegi perekonda.....

Weishaupt soovis tõeliselt globaalse mõõtmega süsteemi, isegi kui see tooks kaasa vägivaldse ülemaailmse revolutsiooni ja verevoolud. Tema "heatahtlikul diktatuuril" oli kuus peamist punkti, mis käsitlesid kaotamist:

1. Organiseeritud või natsionalistlikud valitsused monarhia kujul.

2. Eraomand.

3. Pärimisõigus.

4. Patriotism rahvuslike eesmärkide suhtes.

5. Sotsiaalne kord perekondades, seksuaalset keelustamist käsitlevad seadused [alaealiste kaitsmine] ja kõik moraalikoodeksid.

6. Kõik religioossed distsipliinid, mis põhinevad usul elavasse Jumalasse, erinevalt usust loodusesse, inimesse ja mõistusele. [Ateismi edendamine, et kõrvaldada kõik vaimsed teadmised].

See on peaaegu sõna-sõnalt pärit Karl Marxi KOMMUNISTIKUST MANIFESTIST ja need kuus punkti on ka täiesti kooskõlas protokollidega üldiselt, [tõestades taas kord nende legitiimsust].

Weishaupt'i nägemus tulevase maailma kohta oli täielik kommunism, kus kõik omandid, isegi lapsed, olid ühised.

Veelgi huvitavam on teada saada, et Karl Marx ei olnud kommunistliku maailmarevolutsiooni tegelik rajaja. Selle tegelik isa oli Adam Weishaupt, "vabamüürlaste ordu" Illuminati- Marschalko asutaja.

"Meie ordu suur tugevus seisneb tema varjamises; ta ei ilmu mitte kunagi kusagil oma nime all, vaid on alati varjatud teise nime ja teise ametiga. Ükski ei ole sobivam kui vabamüürluse kolm kõrgemat astet; avalikkus on sellega harjunud, ootab temalt vähe ja võtab seetõttu sellest vähe tähelepanu."
- Adam Weishaupt

Alguses ei olnud Illuminati vabamüürlaste ordu ja Weishaupt ise astus looži alles 1777. aastal, kui ta sai sissejuhatuse Münchenis asuvasse Theodore de Bon Conseil'i looži. Kuid kui Weishaupt oli vabamüürlusesse sattunud, nägi ta kohe selle potentsiaalset väärtust oma Illuminaatide unistuste elluviimise vahendina. Illuminaatide ja vabamüürluse ametliku liidu loomiseks asus Weishaupt korraldama Wilhelmsbas'i kongressi Hessen-Kasseli William IX lossis, mis pidi toimuma 16. juulil 1782. aastal. Sellel erilisel, nii suuruselt kui ka püüdlustelt kaalukal sündmusel osalesid vabamüürlaste loožide eliidi esindajad kõikjalt.

Seal tehti ka otsus, et seni väljajäetud juutidele lubatakse vabamüürlusse sissepääs. Illuminaatide usutunnistus väitis, et kõik inimesed on võrdsed [kommunism/kristlus].

Kristlus ja kommunism: Juudi kaksikud
https://see_the_truth.webs.com/Xianity_and_Communism.htm

Kuid vabamüürlaste poliitika muutmisel juutide suhtes oli veel üks taktikaline põhjus: raha oli vaja.... Ja juudid olid Euroopa peamised pankurid, mis oli nende roll alates templirüütlite langemisest. Ja ärge unustage, et kuningas William IX oli tol ajal võlgu ja at oli üldiselt psühhopaatiline inimene.

Kui tuli aeg hääletada nende vastuvõtu üle Wilhelmsbadis, olid juudid nii agarad võitma, et täitsid saali täielikult teiste juudi toetajatega. Ei läinud kaua aega, kui Illuminaatide liikmeskonda kuulus hulgaliselt juudi pangandusperekondi, sealhulgas Rothschildid, Oppenheimid, Wertheimid, Schusterid, Speyerid ja Sternid.

Frankfurdis, Rothschildide finantspealinnas Euroopas, moodustati uusi, valdavalt juutidest koosnevaid loože, ja peagi tegi kogu illuminaatide vabamüürlus sellest linnast oma maailma peakorteri.

Illuminaatide algatatud juutide esimene ülesanne oli ilmutada oma ennustatud Siioni maailma, mida valitseb Jahve valitud rahvas. Plaanid pandi käiku, et juudid saaksid lõpuks oma "piima- ja meemaad", mida neile nii kaua [nende endi juutide mõtetes] oli lubatud, ja see oleks kogu maailm.

Võimalus oma Siioni ilmutamiseks saabus Vene revolutsiooniga, mida rahastasid juudi pankurid. Üks nende omadest, Saksa juut Karl Marx, oli selle sündmuse katalüsaatoriks oma Kommunistliku Manifesti avaldamisega.

Karl Marx, kelle tegelik nimi oli rabi Mordechai Levi, oli Õigluse Liiga/Bund der Gerechten liige, mis viis Kommunistide Liiga loomiseni.

-1841 tõi Moses Hess Marxi "Õigluse Liiga/Bund der Gerechten" nimelisse seltskonda.

Õiglaste Liiga (Bund der Gerechten) moto oli "Kõik inimesed on vennad" ja selle eesmärkideks oli "Jumala Kuningriigi rajamine maa peal, mis põhineb ligimesearmastuse, võrdsuse ja õigluse ideaalidel"[1]. Vaata, kuidas kristlus on kommunismi kaksikõde.

Vt - Kristlus ja kommunism: Juudi kaksikud
https://see_the_truth.webs.com/Xianity_and_Communism.htm

Bolševike revolutsiooni juht Lenin, kes oli mõlemalt poolt oma perekonnast pärit juudi suguvõsast, andis oma panuse tsentraliseeritud valitsuse plaani, mida kontrolliks juudi oligarhia. Pärast seda, kui Lenin ja tema Illuminaatide kaaslased tõstsid Vene revolutsiooni lõpus oma lipud üles, tekkis nende uus kommunistlik valitsus, mille kõrgeimatest ametikohtadest vähemalt 75% oli juutide poolt hõivatud... Ja lõpuks oli kommunismi lõppedes juutide poolt mõrvatud 60 miljonit mitte-juuti. Paljud neist mõrvati organiseeritud laagrite süsteemis, mida juhtisid juudi komissarid.

Orjatöö Nõukogude Venemaal
https://www.satanslibrary.org/666BlackSun/Illuminati.htm#:~:text=Slave%20Labor%20in%20Soviet%20Russia


Juudi pankurid võtsid ka teise taktika ja ehitasid aeglaselt üles finantsinstitutsioonide impeeriumi, et jälgida kapitalistlikku infrastruktuuri, mis valitseks maailma. Nagu üks juudi pankur ja Illuminati patroon Amshel Rothschild on teadaolevalt öelnud: "Andke mulle kontroll maakonna rahanduse üle, ja mind ei huvita, kes seda riiki valitseb!".

Mis viib lõpuks kommunismini. Juutide käes on kogu rikkus ja võim ning mitte-juudid on pandud globaalse juutluse ühe maailmakorra täielikuks orjaks.

Rahvused kogunevad Jumala rahvale austust avaldama: kogu rahvaste varandus läheb üle juudi rahvale, nad marssivad ahelatesse aheldatuna juudi rahva järel ja kummardavad nende ees, nende kuningad kasvatavad juutide poegi ja nende printsessid imetavad juutide lapsi. Juudid hakkavad käsutama rahvaid, nad kutsuvad kokku rahvaid, keda nad isegi ei tunne, ja nad hakkavad neid vihkama. Mere rikkused ja rahva rikkused tulevad juutidele omast õigusest.
"Iga kuningriigi rahvas, kes ei teeni Iisreali, hävitatakse"
-Isidore Loeb [Le Litterature des Pauvres dans la Bible].

Millised olid vabamüürluse õõnestamise tagajärjed juutide poolt, organisatsiooni sees? Vabamüürlus põhineb judaismil. Eemaldage judaismi õpetused vabamüürlaste rituaalist ja mis jääb alles?
- The Jewish Tribune [New York,28. oktoober 1927].

Allikad: M.A.Pinkhami "Tulevane gnostiline tsivilisatsioon" (The Coming Gnostic Civilization)

"Praegustes rahvastes on vabamüürlusest kasu ainult juutidele"
-Theodore Herzl [Maailma sionismi asutaja ja juht]

"Me oleme asutanud palju salajasi ühendusi, mis kõik töötavad meie eesmärgi nimel, meie korralduse ja juhtimise all. Üks meie vabamüürluse paljudest triumfidest on see, et need mitte-juudid, kes saavad meie loožide liikmeteks, ei tohiks kunagi kahtlustada, et me kasutame neid oma vanglate ehitamiseks, mille terrassidele me püstitame meie ülestõusmatu juudi kuninga trooni; ja ei tohiks kunagi teada, et me käsutame neid sepistada omaenda teenistuse ahelad meie tulevasele maailmakuningale"
-Avasakõne, mis peeti B'nai B'rithi kongressil Pariisis [avaldatud Katoliku Teatajas, veebruar 1936].

Siinkohal peaks olema ilmne, miks Kolmas Reich keelustas sellised organisatsioonid Saksamaal. Need on juudi kommunismi organid.

Allikad: M.A.Pinkhami "Tulevane gnostiline tsivilisatsioon" (The Coming Gnostic Civilization)
 
The Temple of Solomon
Saalomoni tempel

Need, kes arvavad, et moodne vabamüürlus on saatanast, peaksid järgi mõtlema. Kaasaegne vabamüürlus, mis oli algselt mitte-juutide ordu, on infiltreerutud ja üle võetud juutide poolt.

Siin on väljavõte Jim Marrsi raamatust "Rule by Secrecy", © 2000, lk 58-59:
"Selle salajase pangandusdünastia algatas 23. veebruaril 1744. aastal Frankfurdis sündinud Saksa juut Mayer Amschel Bauer..." "Noor Mayer õppis rabiks. Ta õppis eelkõige haskala, religiooni, heebrea õiguse ja mõistuse segunemist." "Vanemate surm sundis Mayerit jätma rabikooli ja asuma õpipoisiks ühes pangandusasutuses.

Kiiresti õppides sai temast Hessen-Kasseli kuningliku halduri William IX õukonna finantsagent ja silmapaistev vabamüürlane. Ta puges Williamile, kes oli temast vaid ühe aasta vanem, ühendades tema huvi vabamüürluse ja antiikkultuuride vastu. Mayer otsis välja vanu münte ja müüs neid oma heategijale oluliselt alandatud hinnaga. Arvestades tema rabikoolitust koos tema tõsiste antiigiotsingutega, kujunes tal kindlasti sügav arusaam iidsetest müsteeriumidest, eriti juudi kabala müsteeriumidest. Just sel perioodil hakkas kabala metafüüsika sulanduma vabamüürluse traditsioonidega."

Juudid imbuvad igasse mitte-juudi võimu allikasse kuhu nad suudavad. Seestpoolt saavutavad nad kas täieliku kontrolli või püüavad selle ära mädaneda ja hävitada korruptsiooni kaudu.

Kaasaegne vabamüürlus on nüüd suunatud "Saalomoni templi" ülesehitamisele. Igaüks, kes teab selle ehitise piibellikust ehitamisest, teab, et meie deemonid, nimelt Asmodeust, kuritarvitati ja sunniti juudi "Saalomoni" ehk "Shlomo" poolt selle ehitamiseks vastu nende tahtmist. Nagu tsiteeritud Lewis Ginzbergi "Legendid juutidest", oli Asmodeus "ahelates". Nagu enamik meist juba teab, olid gooti (gooti) deemonid (paganate jumalad) sajandeid seotud ja alandatud. Asmodeus seletas mulle palju ja vastas enamikule minu küsimustele. Juudi "Saalomoni tempel" on allegooria ja juudi/kristliku piibli põhiteema. Kogu piibel on alateadlik vahend, mis kasutab masside suunatud psüühilist jõudu ja mida tugevdatakse okultsete jõudude ja maagiaga.

See käib nii:
Saalomonil oli kujuteldamatult suur rikkus. "Saalomoni tempel" sümboliseerib juudi rahvast (Iisrael) tervikuna.

1. Kuningate raamat 4:1 Kuningas Saalomon oli kogu Iisraeli kuningas.
20 Juudas ja Iisraelis oli palju rahvast, rohkuse poolest nagu liiva mere ääres. Nad sõid ja jõid ning olid rõõmsad.
5:1 Ja Saalomon valitses kõigi kuningriikide üle Frati jõest kuni vilistite maani ja Egiptuse piirini; need tõid ande ja teenisid Saalomoni kogu tema eluaja.
2 Saalomoni igapäevaseks moonaks oli kolmkümmend koori+ peent jahu ja kuuskümmend koori muud jahu;
3 kümme nuumveist, kakskümmend karjaveist ja sada lammast; peale selle hirved, gasellid ja kitsed ning nuumatud linnud.
4 Sest ta valitses kõikjal siinpool Frati jõge, Tifsahst kuni Assani, kõiki kuningaid siinpool Frati jõge; ja tal oli rahu igalt poolt ümberkaudu.
5 Juuda ja Iisrael elasid julgesti, igamees oma viinapuu ja viigipuu all, Daanist kuni Beer-Sebani, kogu Saalomoni eluaja.
6 Saalomonil oli nelikümmend tuhat latrit vankrihobuste tarvis ja kaksteist tuhat ratsanikku.
7 Need asevalitsejad muretsesid toidust kuningas Saalomonile ja kõigile, kes kuulusid kuninga lauda, igaüks oma kuus, jätmata midagi vajaka.
8 Ja nad tõid, igaüks siis, kui oli tema kord, otri ja õlgi hobustele ja veoloomadele paika, kuhu oli määratud.
9 Ja Jumal andis Saalomonile väga palju tarkust ja mõistust ja taipamisvõimet - nagu liiva mere ääres,
10 nõnda et Saalomoni tarkus oli suurem kui kõigi hommikumaalaste ja kogu Egiptuse tarkus.
11 Ta oli targem kõigist inimestest, targem kui esrahlane Eetan ja Heeman, Kalkol ja Darda, Maaholi pojad; ja ta oli kuulus kõigi rahvaste keskel ümberkaudu.
12 Ta kõneles kolm tuhat õpetussõna ja ta laule oli tuhat viis.
13 Ta kõneles puudest, Liibanoni seedritest müüril kasvava iisopini; ja ta kõneles loomadest ja lindudest, roomajatest ja kaladest.
14 Saalomoni tarkust tuldi kuulama kõigist rahvaist ja kõigi maa kuningate hulgast, kes olid kuulnud tema tarkusest.

1. Kuningate raamat 10:21 Ja kõik kuningas Saalomoni joogiriistad olid kullast, samuti
olid kõik Liibanonimetsakoja riistad puhtast kullast; hõbedasi ei
olnudki, seda ei peetud Saalomoni ajal mikski,
22 sest kuningal olid merel Tarsise laevad koos Hiirami laevadega:
igal kolmandal aastal tulid Tarsise laevad ja tõid kulda ja hõbedat,
elevandiluud, pärdikuid ja paabulinde.
23 Ja kuningas Saalomon sai rikkuse ja tarkuse poolest suurimaks
kõigist kuningaist maa peal.
24 Ja kogu maailm püüdis näha saada Saalomoni palet, et kuulda
tema tarkust, mille Jumal oli pannud tema südamesse.
25 Ja nad tõid igaüks oma anni: hõbe- ja kuldriistu, riideid,
relvi, palsameid, hobuseid ja muulasid; nõnda aastast aastasse.
26 Ja Saalomon kogus sõjavankreid ja ratsanikke, ja tal oli tuhat
nelisada sõjavankrit ja kaksteist tuhat ratsanikku; need ta paigutas
vankrilinnadesse ja kuninga juurde Jeruusalemma.

"Saalomonil" oli ka mitusada naist ja kõige muu üleküllus.

Ok, mis saab nüüd mitte-juutidest? Loe edasi ...

1. Kuningate raamat 9:20Kogu selle rahva, kes oli alles jäänud emorlastest, hettidest, perislastest, hiivlastest ja jebuuslastest, need, kes ei olnud Iisraeli laste hulgast,
21 nende järglased, kes pärast neid olid maale alles jäänud, keda Iisraeli lapsed ei olnud suutnud sootuks hävitada, need pani Saalomon teoorjusesse kuni tänapäevani.
22 Aga Iisraeli lastest ei teinud Saalomon mitte kedagi orjaks, vaid neist said sõjamehed, tema sulased ja pealikud, tema vankrivõitlejad, sõjavankrite ja ratsanike pealikud.

Need mitte-juudid, kes ei olnud "Iisraeli laste" poolt "TÕELISELT HÄVITATUD", muudeti ORJADEKS. SAAD ARU??????

Juutide poolt orjastatud ja julmalt kuritarvitatud mitte-juudi jumalad, millele järgnes ülejäänud mitte-juudi inimeste massimõrv ja orjastamine. Asmodeus selgitas mulle, et "Saalomoni tempel" on "juutide impeerium".

Jeesus on teine allegooria, kus 12 apostlit esindavad Iisraeli 12 suguharu ja ta ühendab neid. Kogu neetud piibel ei ole midagi muud kui võimas allhoovus, mis töötab allegooriaga, kus juudid loovad oma fiktiivse ajaloo (varastatud mitte-juudi legendidest ja väänatud), anastavad kõik teadmised (Saalomon küsis juudi "Jumalalt" tarkust, sest teadmised on võti kõigele) mitte-juutidelt, kes massiliselt mõrvati ja piinati surnuks kui nõiad jne (need, kellel olid okultsed teadmised), ülejäänud mittejuudid on siis orjastatud juutide poolt, kes kontrollivad kogu rikkust ja võimu. Ülaltoodud piiblilugudes on kõik öeldud.

Jeesus olevat ka "Saalomoni" otsene järeltulija. Kogu kristliku programmi teemaks on võlg ja võlgu olemine. "Aadam ja Eeva" "patustasid", seega peab inimkond maksma. See on vaid üks paljudest näidetest. Kõik peavad kahetsema ja maksma. Nii et seal on võlg ja võlgu olemine alateema. Igaüks peab kahetsema. See alateadlik jama on mitte-juutide mõtetesse trummeldatud esimesest päevast peale.

"Mitmete inimeste ühiste mõtete jõud on alati palju suurem kui nende eraldi mõtete summa: see oleks lähemalt esindatud nende produktiga"
- The Astral Body and Other Phenomena by Lieut. Colonel Arthur E. Powell © 1927

non working image

on kabbalistlik Päikese ruut. 666 on kõikehõlmav päikesetšakra. "Saalomoni templi" tegelik tähendus on Päikese TEMPEL. Pange tähele: "Päikesetempli" tõeline tähendus on vaimne. Juudid on selle täielikult ära rikkunud. "Sol" "Om" ja "On" on kõik sõnad Päikese jaoks. "Sol" on ladinakeelne sõna Päikese jaoks ja on lähedane inglise sõnale "soul". "Om" on hindude poolt antud nimi Vaimsele Päikesele ja "On" on Egiptuse sõna Päikese jaoks. Saalomoni templi sümboolika varastati juutide poolt ja moonutati fiktiivseks tegelaseks, nagu ka fiktiivne natsarene ja peaaegu kõik juudi/kristlikus Piiblis. Lisainformatsiooni saamiseks:

Iidsed mitte-juudi religioossed tekstid:
Asendatud rabide mõttetu jama ja juudi kirjanduse saastaga.
https://www.angelfire.com/dawn666blacksun/Desecration.html

Märkus: "Päikesetempli" tegelik tähendus on vaimne. See sümboliseerib täiustatud hinge, kus päikesekiirguse [666] tšakra, mis on hinge keskus ja ümbritseb vaimset energiat, eraldub 8-ks eraldiseisvaks kiirguseks. Säravat hinge sümboliseerib päike. 8 on Astarothi number. See on ka "Uus Jeruusalemm". "Jeruusalemma" nimi on samuti varastatud ja rikutud Iisraeli linnaks. "Jeruusalemm" ON kontseptsioon!
 
Kurat said:
continues.......
Hello. I found Exposing Christianity in Estonian on the JoS Library
https://web.archive.org/web/20160610192656/http://dawn666blacksun.angelfire.com/Exp.Christ.Estonian.pdf
Can you have a quick look when you have time and say if the translation is complete and in a good quality? Thanks
 
The Alchemist7 said:
Kurat said:
continues.......
Hello. I found Exposing Christianity in Estonian on the JoS Library
https://web.archive.org/web/20160610192656/http://dawn666blacksun.angelfire.com/Exp.Christ.Estonian.pdf
Can you have a quick look when you have time and say if the translation is complete and in a good quality? Thanks

It is not good, pure google translate
 
Kurat said:
It is not good, pure google translate
Yea Exposing Christianity was translated in mutiple languages in that way. I still downloaded that file for my records though, I will replace it when it will be correctly translated. I don't know how old the file is as it might be incomplete. What do you think, would it be easier to correct those google translations, or translate the whole website from zero?
 
The About "New World Order" -I can not copy this text. I will skip this at the moment.

The Satanic Origins of the Ku Klux Klan
Ku Klux Klan-i saatanlik päritolu

Esiteks, see artikkel ei ole mõeldud selleks, et teha mingeid avaldusi seoses Ku Klux Klani tegevusega. Ma olen lihtsalt tüdinenud selle organisatsiooni silmakirjalikkusest, mis seisneb nende rumalas kristlike tõekspidamiste järgimises, millel ei ole mingit pistmist nende saatanliku päritoluga.

Viimased mitusada aastat on olnud see surmav katk nimega "kristlus". Kristlus leiutati juutide poolt, et eemaldada vaimne/okultistlik teadmine mitte-juutide hulgast, et kontrollida maailma. Kuna Piibli pühakirju on hulgaliselt ja nende ebaselge tähenduse tõttu on neid võimalik osavalt rakendada mis tahes uskumussüsteemile, et saavutada kontroll.

"Kristlik identiteet", mida propageerib indiaanlane "Richard Butler", "Aryan Nations" asutaja, on teine kõige tõhusam juudi vahend ja relv mitte-juutide jagamiseks ja vallutamiseks, propageerides samal ajal väljamõeldud juudi "YHVH-et", mis on tegelikkuses juudi rahvas.

Luuakse võimas psüühiline ühendus ja jälle ollakse juutide kontrolli all. Lõpuks nad naeravad - nad olid kogu aeg teie juures, olenemata sellest, kummal poolel te olete. Tänu süstemaatilisele vaimse teadmise ja võimu eemaldamisele mitte-juutide käest inkvisitsiooni kaudu [MIS OLI VALGE RAHVUSE GENOTSIID, MIDA KATOLIIKLIK KIRIK LÄBI VIIS, MIDA ON JA OLI ALATI JUUDID KÄSKINUD - KÕIK KRISTILASED, SÕLTUMATTA SEKTIST ON JUUDIDE HINGELISED ORJAD, MÕISTAVAD NAD SEDA VÕI MITTE! ], Aleksandria raamatukogu põletamise, Vana paganlike [loe JUMALATE] templite ja vaimsete kogunemiskohtade hävitamise, druiidipreestrite ja paljude teiste paganlike juhtide süstemaatilise tapmise ja massimõrva kaudu ei ole enamikul mitte-juutide aimugi, mis vaimses maailmas toimub, rääkimata sellest, kuidas sellega toime tulla.

Ku Klux Klan ei olnud algselt kunagi kristlik. Oskusliku infiltreerumise teel on juudid jälle saanud kontrolli selle organisatsiooni üle, nakatades seda "kristliku identiteediga".

Kristlik identiteet jutlustab, et juudid on "saatana rahvas". Miski ei võiks olla kaugemal tõest. "SAATAN" ON HEEBREA KEELES "VAENLANE". Mitte kedagi ei ole rohkem teotatud, laimatud, valesse uputatud ja rünnatud juutide kontrollitud meedia ja "pühade" raamatute poolt kui Saatanat ja tema deemoneid, kes on mitte-juutide algupärased paganlikud jumalad . Kõigist on tehtud koledad koletised, keda tuleb iga hinna eest vältida. Teadmatust, hirmu ja valesid kasutatakse mõtte kontrolli säilitamiseks. Lisaks on "satanism" kollektiivne nimetus algsetele PAGANLIKELE religioonidele, mis eelnesid juudi leiutisele kristlusele sadu kuni tuhandeid aastaid. "GENTILE" TÄHENDAB "PAGAN"!

CONTINUES...
 
CONTINUES...
Ku Klux Klani tegelik päritolu ulatub tagasi Templirüütliteni. Templirüütlid olevat olnud väga jõukad ja oma lõpu poole saatanlikud ning kummardasid "Baphomet'i pead". Nüüd, katoliku kirik, mida juhtisid ja kontrollisid juudid, kontrollis peaaegu kogu rikkust ja võimu. Ladinakeelne sõna "Caput" tähendab "pea" ja on sõna "kapitalism" päritolu. Templirüütlid võisid olla tagakiusatud, sest rikkus oli mittejuutide, mitte juutide/katoliku kiriku käes.

Esialgne Ku Klux Klan, mis asutati 1866. aastal Pulaskis, Tennessee osariigis [ordu saadeti laiali umbes 1869. aastal] kuue konföderatsiooni ohvitseri, sealhulgas 33. astme šoti riituse vabamüürlase Albert Pike'i ja Nathan Bedford Forresti poolt. Forrest oli endine konföderatsiooni kindral ja vabamüürlane. Ta oli KKK esimene keiserlik võlur. Albert Pike, kes oli satanist, pidas KKK ülemkohtuniku ametit, olles samal ajal Šoti vabamüürlaste šoti riituse suveräänne suurkomandör Lõuna Jurisdiktsioonis.

Teise Ku Klux Klani asutas 1915. aastal endine metodisti vaimulik William J. Simmons, ja siis tekkis fundamentalistlik kristlik-protestantlik mõju, mis on Klanile sellest ajast saadik külge jäänud. "Simmons, kes oli 1915. aastal pärast auto alla jäämist paranemas, tegeles Klani taasloomisega, mida ta oli näinud kujutatuna äsja ilmunud filmis "The Birth of a Nation" (Rahvuse sünd). Ta sai kätte koopia Rekonstruktsiooniklani "Prescript" ja kasutas seda, et kirjutada oma prospekt organisatsiooni reinkarnatsiooni jaoks." 1
Simmonsil ei olnud tegelikku seost esimese Klaniga ja ta lihtsalt väitis, et sai inspiratsiooni selle pärandist. Kolmas Klan tegutses 1960. aastatest kuni tänapäevani. See koosneb peamiselt föderaalagentidest, informaatoritest, peatsetest informaatoritest ja üldistest reaktsioonilistest, kellel ei ole tegelikke teadmisi algsest Klanist, millega neil ei ole mingit seost. Nad räägivad "Jeesusest", kuid ei mõista, et nad kannavad iidseid satanistlikke sümboleid ja rituaalseid riideid.

Pike väitis oma raamatus "Moraal ja dogma", et Lucifer on vabamüürlaste Jumal ja Magnum Opus'i Jumal [Magnum Opus on vaimne töö nii vaimse kui ka füüsilise täiuslikkuse ja surematuse nimel]. "Ku Klux" on kreekakeelne sõna, mis tähendab "kuldset ringi". Ringi sümboolika esindab naissoost jõudu, shakti, madu. Samuti sümboliseerib see 13 koobast. Termin "Klan" pärineb Šotimaalt, kuna neil on "klannid" ja nad on tuntud ka oma ristivalgustuste, mida tuntakse kui "Crann Tara". Paljud templirüütlid, keda katoliku kirik pärast nende juhi suurmeister Jacques de Molay hukkamist jahtis, piinas ja mõrvas, põgenesid Šotimaale ja muutsid selle peamiseks baasiks ning mõned neist hargnesid vabamüürlusse. Albert Pike mõistis hukka juudid ja nende türannistliku Jumala "Yaweh/Jehova" kui valge rassi vaenlase. Pike oli ka avatud rassist ja rassilise eraldatuse poolt. Tema ordu, Šoti riitus, sai alguse templirüütlitest.
"33. astme vabamüürlane" oli auaste, kus keegi oli tõusnud oma kundalini madu, mis on Saatana madu. Esialgsed kõrged vabamüürlased võisid üksteisega telepaatiliselt suhelda [arvestades, et paljud olid tõusnud madu]. Kaasaegne vabamüürlus on infiltreerunud ja üle võetud juutide poolt, nagu ka kõik algselt paganlikud okultistlikud ja vaimsed grupid ja organisatsioonid, ning kõik algsed vaimsed teadmised ja traditsioonid on rikutud ja eemaldatud.

Siin on väljavõte Jim Marrsi raamatust "Rule by Secrecy", © 2000, lk 58-59:

"Selle salajase pangandusdünastia pani aluse 23. veebruaril 1744. aastal Frankfurdis sündinud Saksa juut Mayer Amschel Bauer..." "Noor Mayer õppis rabiks. Ta õppis eelkõige haskala, religiooni, heebrea õiguse ja mõistuse segunemist." "Vanemate surm sundis Mayerit jätma rabiinikooli ja asuma õpipoisiks ühes pangandusettevõttes.

Kiiresti õppides sai temast Hessen-Kasseli kuningliku halduri William IX õukonna finantsagent ja silmapaistev vabamüürlane. Ta puges Williamile, kes oli temast vaid ühe aasta vanem, ühendades tema huvi vabamüürluse ja antiikkultuuride vastu. Mayer otsis välja vanu münte ja müüs neid oma heategijale oluliselt alandatud hinnaga. Arvestades tema rabikoolitust koos tema tõsiste antiigiotsingutega, kujunes tal kindlasti sügav arusaam iidsetest müsteeriumidest, eriti juudi kabala müsteeriumidest. Just sel perioodil hakkas kabala metafüüsika sulanduma vabamüürluse traditsioonidega."


Imperial Wizard (KKK tippjuht) ja pange tähele, et tiitel "Wizard" vastab kõigi Covens'ide suurmeistrile, kui satanistid kohtuvad Suurtel Sabbatitel. Tänapäeval kohtub Imperial Wizard endiselt koos arvukate "klavernidega" (väiksemad rühmad Ku Klux Klani sees) samamoodi nagu nõiakogudus, mis tähistab Suurt Sabbatit. Sõna "võlur" viitab otseselt vilunud nõiakunstile ja sellel on ilmselgelt kõik, mis on seotud nõidusega.

Klavern pärineb covenist. Siis on teil "Suur Punane Draakon" - draakon on tuntud Saatana sümbol ja on teine kundalini mao sümbol. Koonusemütsid on veel üks vihje, sest need on alati olnud osa nõidusest ja nõidusest, koos kapuutsiga maskidega. Identiteeti hoiti salajas, kui osaleti suursabatites, sest tagakiusamised ja inkvisitsioon olid väga ohtlikud. Siis on meil jälle Saatana punased, valged ja mustad värvid. Impeeriumi võlur on traditsiooniliselt kandnud musta, Suur Punane Draakon on riietunud punasesse ja ülejäänud liikmed valgesse. Võrdsete harudega riste kannavad nad ikka veel, mida on näha Deemonite sigil-itel.

Teine otsene pealkiri on "Grand Cyclops". See on seotud väga tähtsa "Kõiknägija silmaga", mis on hinge "kolmas silm"; kuues tšakra ja mida on näha ka Ameerika ühe dollari rahatähel. Vaevalt et see on kuidagi kristlik.

Šotimaal, mis on kuulus oma "klannide" poolest, põletati võrdsete harudega riste ja on ilmselge, et KKK sai alguse sealt, mitte USA-st, nagu ümberkirjutatud ajalugu dikteerib. Samuti on ilmne, et nende kõrged koonusekübarad ja rüüd ei ole pärit "voodilinade" kujundusest, nagu dikteerib enamik KKK-d käsitlevaid teaduslikke allikaid. Nagu paljud teist juba teavad, ON KÕIK KRISTLIKUD USKUMUSED VARASTATUD JA KÕRVALIKULT PAGANISTLIKEST USKUMUSTEST, PÜÜDES EEMALDADA SPIRITUAALNE ja asendada see JUUDI LEIUTATUD JAMAGA, MIS EI OLE SPIRITUAALSEUSEGA ABSOLUTSELT MITTE KUIDAGI SEOTUD!
https://www.satanslibrary.org/ExposingChristianity/EXPOSING_CHRISTIANITY_MAIN.html

Klõpsake siin, et lugeda täielikku artiklit KKK rüüde ja kõrgete koonuslike mütside tegeliku päritolu kohta. Need nagu kõik muu on saatanliku päritoluga.
https://www.satanslibrary.org/666BlackSun/Cone_Shaped_Hats.html

See "voodilinade" jutt ei ole midagi muud kui ümberkirjutatud ja võltsitud ajalugu, sest katoliku kirik [kellel ei ole midagi enda oma] on kasutanud neid kostüüme, sealhulgas punast, valget ja musta, oma "püha nädala" protsessioonidel Hispaanias vähemalt 2-300 aastat, nagu on näha siinsetel fotodel. [Seda käsitletakse artiklis]

Kõrged mütsid näivad olevat pärit Vana-Egiptusest koos Egiptuse jumalate ja vaaraodega ning neil on ka tugevad seosed võlurite ja nõidusega.

Minu mõte selle kõige juures on näidata kuidas KKK on rikutud kristluse poolt ja tänapäeva KKK silmakirjalikkust, et nad on kristlased ja rumalus, et nad ei tea või ei võta aega uurida oma tegelikku päritolu, samal ajal kui nad mõistavad hukka juute, kuid kummardavad juudi vale-"Jumalat", kes on valge rassi vaenlane, koos "Jeesusega Kristusega", kes vastavalt Piibli kirjadele oli JUUT SÜNNIST kuni surmani, mitte ainult järgides, vaid hoides juudi seadusi.
Vastavalt rabiinlikule seadusele ja meesjuutide traditsioonile lõigati Jeesus ümber ja nimetati kaheksandal päeval templis (juudi termin sünagoogi kohta) rabi poolt:
Luuka 2: 21 Ja kui lapse ümberlõikamiseks oli möödunud kaheksa päeva, sai tema nimeks JEESUS.

Kui juudid ei saa kontrolli otsese judaismi kaudu nagu okultsete seltside puhul, siis kasutavad nad oma vahendit kristlust selliste rühmituste puhul nagu KKK. Ainus viis, kuidas see juudi skeem võib õnnestuda, on mittejuutide vale "usk" ja muidugi ennekõike - teadmatus. Sõltumata sellest, kuidas ajalugu on võltsitud ja valedega ümber kirjutatud, võib tõde ilmselgelt näha nende organisatsioonide sümbolites, riitustes ja üldises eesmärgis.
 
The Bible: A Jewish Conspiracy and Hoax on the Gentiles
Piibel: Juudi vandenõu ja mittejuutide petmine.

Piibel on juudi vandenõu. Kristlased on segatusse aetud võimsa loitsuga. Kristlus ei ole midagi muud kui kuri programm, mille eesmärk on:

-Sundida mittejuute loobuma kõigist okultistlikest teadmistest ja võimust, nii et kogu psüühiline võim oleks täieliku kontrolli saavutamiseks valitud juutide käes.

-Kodanike masside indoktrineerimine patsifismi ja orjamentaliteediga orjameelsusesse.

-Julgustada mittejuute loobuma kõigist rahadest ja maistest hüvedest, mis suunatakse valitsevate juutide ja nende mittejuudi lakeide, nagu Billy Graham, kätte.

-Valmistada mittejuudi massid ette ülemaailmseks kommunistlikuks orjariigiks, mida valitsevad juudid.

-Kanaliseeritakse mittejuudi psüühilist energiat ja palveid "Kristuse teise tulemise" jaoks, mis on tegelikult juudi Messias, kuna igasugune vaimne töö peab olema sellega seotud

-Mittejuutide eraldamine nende enda hõimujumalatest ja pooljumalatest, kelle identiteedid on muudetud ja asendatud väljamõeldud juudi tegelastega. Meie Tõelist Looja-Jumalat on alavääristatud, julmalt ja õelalt solvatud ja rüvetatud ning taandatud inimkonna vaenlaseks.

"Olgu tema nimi ja mälestus kustutatud."
-Juudi Talmud

"Me hävitame Jumala"
-- Tsitaat Siioni Tarkade Protokollidest


Loetelu on lõputu ja see on nii suurelt ilmselge mida tehti. Nüüd me kõik teame, et Jeesus on väljamõeldis. Juudid ise teavad seda ja ei usu temasse, sest ta on vale, mis põhineb umbes 20+ ristilöödud "päästjal", kes on varastatud paganlikest panteonidest üle maailma.

Ma olen palju vaeva ja aega pannud Piibli uurimiseks, sest nii paljudel inimestel on tõsised kinnismõtted, sest nad on intensiivselt indoktrineeritud kristlusega ja sellega kaasnenud psüühilise võimsuse tõttu. On ilmselge, et Piibel on pettus ja vale.


"Püüame nüüd vastata küsimusele, mis peab loomulikult tekkima kõigi nende peas, kes näevad esimest korda heebrealaste ja teiste rahvaste legendide sarnasust, nimelt: kas heebrealased on kopeerinud teistelt rahvastelt või on teised rahvad kopeerinud heebrealastelt? Et sellele küsimusele vastata, peame: esiteks andma lühikese ülevaate või ajaloo Pentateuklist ja teistest Vana Testamendi raamatutest, millest me oleme võtnud legendid, ja näitama, millisel ajal need umbes kirjutati; ja teiseks näitama, et teised rahvad omasid neid legende juba ammu enne seda aega ja et juudid kopeerisid neid neilt."
- Piibli müüdid ja nende paralleelid teistes religioonides T. W. Doane © 1882, lk 92


Loomine:
"Struktuuriliselt annab 1. Moosese raamat 1-11 põneva ülevaate sellest, kuidas Piibel kujunes eri kultuuridest pärit polüteistlike müütide ja legendide kogumikust enamasti ühtseks monoteistlikuks jutustuseks Iisraeli ajaloost."
- Gary Greenburgi 101 piiblimüüti © 2000; lk 3.

Kokkuvõttes on iga piibli tegelane varastatud paganlikest mittejuudi religioonidest ja asendatud juudi tegelasega:

Juudi monoteism varastati Egiptuse Akhenatonilt

Juudi loomine varastati Egiptuse loomisest ¹

Juudi Jahve kasutamine sõna loomiseks varastati egiptlastelt (juudi Jahve asendab Ptahi) ²

"Saagu valgus" on varastatud teobalasest loomiseposest.³

"taevakeha keset vett..." on varastatud Egiptuse loomisest4.

Aadam ja Eeva varastati Egiptuse Gebist ja Nutist5.

Aadama ribist pärit Eeva varastati Enki eeposest ja

Ninhursag: "Mu vend, mis sulle haiget teeb?
"Minu ribi teeb mulle haiget"
ANET, 41.
Ninti, kelle nimi tähendab
"Ribi naisterahvas" tervendas Enki ribi6

Aadama ja Eeva karistus ja surematuse kaotamine on varastatud Mesopotaamia Adapa loost
(juudi Yaweh asendab sumeri Enki)7.

Juudi Kain, Aabel ja Seet on varastatud Osirisest, Setist ja Horusest8.

Kaini ja Aabeli konflikt varastati Setilt ja Osiriselt ja kuna lugu jätkub, põhineb see hiljem sumeri Dumuzi ja Enkimdu 9

Juudi Simson varastati Herakleselt,

...
 
...
-Tema silmade välja laskmine põhineb Oidipusel.

-Sammaste mahavõtmine on varastatud Egiptuse jutustusest Re-Herakhte10.

Juudi lugu Jaakobist ja redelist varastati Egiptuse matuserituaalidest surnud kuninga jaoks.
"Tervita sind, oh Jumala redel, tervita sind, oh Set'i redel. Tõuse püsti, oh Jumala redel, Tõuse püsti, oh Seti redel, Tõuse püsti, oh Horuse redel, millel Osiris läks taevasse." "Egiptuse redel, mis koosneb kahe egiptuse jumaluse kehadest, millel Osiris tõuseb taevasse, on asendatud mitme üleloomuliku olendi, inglitega, kes ronivad maa ja taeva vahel üles ja alla. "11

Juudi Mooses varastati mitmelt jumalalt ja kuningalt, sõltuvalt sellest, millises eluetapis ta oli:

Sargon (sünd ja hülgamine jões, päästmine kuninga poolt jne).

Kõrbes rändamine põhines päikesejumal Bacchusil, nagu on näha Orpheuse hümnides 12.

Juudi Moosese raamatus väidetud heebrea "40 aastat kõrbes" ja sellele järgnenud "40 päeva ja 40 ööd" juudi Jeesuse rändamine kõrbes oli varastatud:
"Seti ja Horuse võitlus kõrbes kestis nelikümmend päeva, nagu seda meenutatakse Egiptuse paastu neljakümne päevaga, mille jooksul Set kui põua ja viljatuse vägi pidas sõda Horuse vastu vees ja maetud idanevate viljade vastu....Seid nelikümmend päeva on pikendatud neljakümneks aastaks, ja seda tunnistavad ka juudid. "13

Juudi Joosua oli varastatud Egiptuse jumalatelt Shu ja Nun.14

Juudi Debora varastati Egiptuse jumalannalt Neithilt 15

Juudi Noa varastati sumeri Ziusudra'lt.
Fiktiivne juudi jumal Jahve asendas Noa loos sumeri jumalat Enlili ehk Beelzebubi.

Noa poeg juudi Ham varastati Belusilt 16

Juudi Nimrod varastati Egiptuse vaaraolt Sesostrisest17.

Juudi Aabraham varastati hindu Sankhayana-Sutra kuningas Hariscandralt.
Juudi Iisak varastati kuningas Hariscandra pojalt Rohita'lt
Fiktiivne juudi jumal Jahve asendas selles loos hinduistlikku jumalat Varunat18.

Juudi tegelane Daniel varastati egiptlase Neferti'lt 19

Juudi Joonas ja vaal; Joonas varastati hinduistlikust tegelasest "Saktideva", mis on leitud Somadeva Bhatta's.

"Iisraeli kaksteist hõimu" nagu ka Kristuse kaksteist jüngrit põhinevad kaheteistkümnel sodiaagimärgil.

Juudi Lot ja tema naine on varastatud kreeka Orpheuse ja Eurydike'i järgi.
Juudi Jahve asendab kreeka jumalat Hades'i.

Juudi Jaakob ja juudi Eesav on varastatud Horusilt ja Set20.

Juudi Rebeka varastati Egiptuse jumalannast Isisest21.

Juudi Joosep koos üheteistkümne vennaga varastati Egiptuse Psammetichoselt22

Juudi lugu Joosepist ja Potiferi naisest varastati Egiptuse Anubisest ja Batast23

"Kümme nuhtlust" Egiptuse vastu olid jämedalt liialdatud ja muudetud ning varastatud Ipuweri papüürusest 24

Kümme käsku varastati Hammurapi koodeksist Juudi Jahve asendab sumeri päikesejumalat Shamash ehk Azazeli25

Juudi Taavet tapab vilistlite Koljati, mis on varastatud Thorist, kes viskab vasara Hrungniri vastu ja lööb teda otsaette26.

Juudi Iiob on varastatud ugaritlasest Keretist ja juudi Jahve asendab jumalat "El".

Juudi "Iiob" on varastatud ugariidi keeles (kiilkirjas) kirjutatud jutustusest, mille koostas umbes 1400 eKr "Ilimilku kirjutaja". See eepos hõlmab "Keret" ja jumalat "El". MITTE Iiob ja Jehoova. Kereti peretragöödia ja haigus on võrreldav Iiobi looga. Algupärases loos ei tulnud "Saatan" isegi mitte kunagi pildile.
Siin asendab juudi Jehoova El-i27

Luues vastandlikke jumalaid, üks "hea" ja teine "kuri", on juudid suutnud maailma uskumatult manipuleerida.

Juudi vanasõnade raamat koos Koguja raamatu kirjutistega on varastatud Egiptuse Ptah-Hotepi õpetustest.28

Paljud juudi Joosua raamatu kirjutised on varastatud El Amarna kirjadest29.

Juudi kohtumõistjate raamat koosneb materjalist, mis on varastatud:

Aqhati lugu
Wen-Amoni päevik
Gezeri almanahh30
Juudi Saamueli ja Kuningate raamatud sisaldavad varastatud materjali:
Mari ettekuulutused
Mesha stele
Karatepe üleskirjutus
Shalmaneser III annaalid.
Shalmaneser III must obelisk
Tiglath-Pileser III annaalid
Sargon II annaalid
Siloami üleskirjutus
Yavne-Yami üleskirjutus
Lachlishi kirjad
Aradi ostrakad
Sennaheribi annaalid
Nebukadnetsar II annaalid
Rohkem varastatud materjali Piibli raamatutest Esra ja Nehemja alates:
Cyruse silinder31

Juudi Mordokai varastas Babüloonia jumala Mardukilt32

Juudi Ester ja juudi Esteri raamat on varastatud Ištarilt, ka Astaroth, Astarte, Ashtar33.

Juudi Neitsi Maarja "Taevaskuninganna" varastati Astarothilt.

Juudi Johannes Ristija varastati Anupilt, Horuse ristijalt; mõlemad kaotasid oma pea.34

Juudi Juudas varastati Setilt.35

Juudi Matteus varastati Thotilt36

Juudi Toomas varastati Tammusilt 37

"Nagu Jeesus, nii oli ka kreeka jumal Hermes mähitud mähkmesse ja asetatud sõime, nagu ka Dionysos." 38

Mittejuudi jumalad sattusid jumalateotuse grimoiridesse.

"Ükski teine rahvas ei ole kunagi olnud nii teadlik ülimast ülemvõimust üleloomuliku sekkumise kaudu. See on andnud neile ühtekuuluvust ja julgust püsima jääda tagakiusamise ja hävitamise tingimustes. Veendumus, et iga juut saab ühel päeval osa oma jumalikust saatusest maailma valitseva rassi liikmena, on teinud teda uhkeks ja võimaldanud tal maa rahvaste seas assimileerimata ellu jääda."
"Lubatud pärandi hulka kuulus ka vabastaja ehk messias, kes toob "kuningriigi". See messias oleks kas ajaline, inimlik juht, kes koos oma vägedega kukutaks Iisraeli vaenlased, või üleloomulik olend, kes teeks sama, rajades ka "igavese" juudi kuningriigi." "Juudi keisririik saabuks seega nii, et oodatud vabastaja hävitaks vaenlased ja annaks nende saagi Iisraelile. Nagu Larson ütleb: "See Messias toob kohtuotsuse mittejuutide üle ja nad saavad Juuda orjadeks...".
Ülaltoodud kaks lõiku on väljavõtted raamatust "The Christ Conspiracy" (Kristuse vandenõu): The Greatest Story Ever Sold by Acharya S. © 1999 võetud lehekülgedelt 325 ja 326.

Piibli eesmärk oli:

Anda juudi rahvale ajalugu, mida tal kunagi polnud.

Anda juudi rahvale eriline staatus kui "Jumala väljavalitule".

Võimaldada juudi rahvale edasiminekut oma püüdlustes maailma valitsemise poole. Mittejuutid on desarmeeritud ja lusikaga toidetud patsifistlikku eluvastase filosoofiaga koos kristlusega.

Hoida kogu okultistlik, psüühiline ja vaimne võim juutide kontrolli all ja desarmeerida mittejuudi elanikkond psüühiliselt.

Selleks, et juudi salajane salakabinet haaraks ja suunaks võimalikult palju psüühilist energiat oma "messia" tulekuks, kes ühendab juudid ja valitseb maailma. (See on väljamõeldud Kristus, - juudid ise teavad, et Kristus on väljamõeldud - "Saalomoni tempel" ja mitmed teised sama teema näod).

Kuna arvukad tegelased, arvud ja lood on varastatud ja muudetud mittejuudi allikatest, on nad piisavalt tugevalt mittejuudi rassimälus, et kasutada neid võimsa psüühilise tööriistana manipuleerimiseks.

Piibli müüdid ja nende paralleelid teistes religioonides T. W. Doane Copyright 1882 Lõpetuseks Al Jilwah ja Qu'ret al-Yezid, Saatan teeb väga selgeks need valed.


"EI OLE MUUD JUMALAT KUI MINA" "SEDA TEADES, KES JULGEB KUMMARDADA KORAANI JA PIIBLI VALEJUMALAID?"
-SAATAN
QU'RET AL-YEZIDIST

"SAATAN" ON VAENLANE HEEBREA KEELES

"me hävitame jumala"
--tsitaat Siioni tarkade protokollidest

VIITED:
1 -101 Myths of the Bible by Gary Greenburg © 2000 pages 3-24
2 -Ibid, pages 11-13
3-Ibid, page 14
4 -Ibid, page 17
5 -Ibid, pages 43-44
6 -Ibid, page 55
7-Ibid, pages 56-57
8 -Ibid, page 9
9 -Ibid, pages 68-69
10-Bible Myths And Their Parallels in Other Religions By T. W. Doane © 1882, Chapter VIII "Samson and his Exploits" pages 62-76
11-page 144, 101 Myths of the Bible
12-Page 51 Bible Myths And Their Parallels in Other Religions
13-The Christ Conspiracy: The Greatest Story Ever Sold by Acharya S. © 1999 page 244
14-101 Myths of the Bible pages 254-255
15-101 Myths of the Bible pages 258-62
16-101 Myths of the Bible pages 103-104
17-101 Myths of the Bible pages 103-104 pages 101, 102
18-Bible Myths And Their Parallels in Other Religions page 39
19-Old Testament Parallels - Laws and Stories from the Ancient Near East by Victor H. Matthews and Don C. Benjamin &3169; 1991 pages 235-240
20-101 Myths of the Bible pages 135-137
21-101 Myths of the Bible page 138
22-101 Myths of the Bible page 175-179
23-101 Myths of the Bible pages 180-181 and Old Testament Parallels pages 41-45
24-101 Myths of the Bible page 206
25-Old Testament Parallels pages 62-67
26-Bible Myths And Their Parallels in Other Religions pages 90-91
27-Old Testament Parallels pages 201-211
28-Old Testament Parallels pages 184-188
29-Old Testament Parallels pages 77-80
30-Old Testament Parallels pages 85-105
31-Old Testament Parallels pages 109-143
32-101 Myths of the Bible page 292
33-101 Myths of the Bible pages 292-293
34-The Christ Conspiracy: The Greatest Story Ever Sold page 177
35-The Christ Conspiracy: The Greatest Story Ever Sold page 171
36-The Christ Conspiracy: The Greatest Story Ever Sold page 171
37-The Christ Conspiracy: The Greatest Story Ever Sold page 172
37-The Christ Conspiracy: The Greatest Story Ever Sold page 191

TEISED VIITED
-Popular Dictionary of Assyrian and Babylonian Terminology by F. C. Norton © 2003
-The Literature of Ancient Egypt: An Anthology of Stories, Instructions, and Poetry, Edited by William Kelly Simpson © 1972
-Religions of the Ancient Near East Sumero-Akkadian Religious Texts and Ugaritic Epics, Edited by Isaac Mendelsohn © 1955
-The Ancient Near Eastr Volume I, An Anthology of Texts and Pictures, Edited by James Pritchard © 1958
 
YHVH: The Truth About "Yaweh" "Jehova"
Taking the Mask Off of Christianity

YHVH: Tõde "Jahve" "Jehoova" kohta
Kristluselt maski langetamine

Juudi/kristlik Piibel on alati kasutanud äärmuslikku hirmu vahendina, et hoida inimesi eemal okultismist, nõidusest, "nõidusest" ja mõistuse toimimisest. Alljärgnevas artiklis on põhjused ilmselged. Selleks, et loitsimine õnnestuks, peavad ohvril puuduma vajalikud teadmised, ta peab olema hea lammas ja lihtsalt "uskuma".

2. Moosese 22:18 Sa ei tohi lubada, et nõid elaks.

"YHVH" alias "Yahve" "Jehova" ei ole midagi muud kui juudi maagia süsteem. "YHVH", mida tuntakse kui "tetragrammina", esindab nelja nurka ja elementi, nagu ka "INRI" koos nelja evangeeliumiga; need esindavad maagia nelja nurka ja nelja elementi, mis on nii olulised igas maagilises töös. "YHVH" on (juudi) maagias laialdaselt kasutusel. Juudid varastasid kabala egiptlastelt ja rikkusid seda. Peamiselt lauldakse- "Yod Heh Vau Heh" erinevates kombinatsioonides.

Mittejuudi inimestele on jõuga sisse söödetud kristlus, et võtta meilt kõik teadmised ja võim. Need, kes on tipus, manipuleerivad mõlema poolega. See tähendab, et vaenlane töötab mõlema poole seestpoolt- kumbki pool peksab teist, samal ajal kui mõlemad liiguvad edasi. See on analoogne politseinikuga, kes osaleb tugevalt avalikus ja avalikus uimastivastases ristisõjas ning müüb ja müüb salaja uimasteid oma pere ja kogukonna teadmata.

Pärast Saalomoni templi rüüstamist Rooma poolt 70. aastal pKr leiutasid juudid kristluse, mille tuntuim on (Paulus alias "Saul Tarsuse Saul), et nad saaksid maailma kontrollida, kasutades iidseid teadaolevaid meele ja hinge võimeid. Juudid ise teavad, et Jeesus on väljamõeldud tegelane, mis põhineb umbes 20 ristilöödud kangelasel paganlikust panteonist. Tänu sajandite pikkusele pühendunud usule sellesse olendisse ja palve kaudu temasse valatud psüühilisele energiale on ta saanud oma elu. Vt mõttevormid.

Näiteks Odin rippus puu küljes, Set oli risti löödud furka külge, Buddha istus valgustumiseks Bo (Boa- jällegi madu) puu all; loetelu jätkub. Suurem osa Naatsareti iseloomust on varastatud Pärsia jumalalt "Mithra". Loitsude töötamisel on alati oluline, et oleks olemas seos.

Kristluse puhul seoti kõik endised mittejuudi (paganlikud) jumalad ja asendati väljamõeldud juudi jumalustega. Heebrea Neitsi Maarja asendas Astarothi, heebrea Moosese legend varastati Sargonilt (mõlemad sündisid salaja, jäeti pillirookorvis jõe äärde ujuma ja võeti kuninga poolt omaks), heebrea Aabraham varastati hinduistlikust Brahmast. "Brahma" tähendab sanskriti keeles "palju". Lõputu nimekiri jätkub ja jätkub. Vt Kristluse paljastamine Kristlikus religioonis ei ole midagi, mis ei oleks varastatud paganlikest religioonidest, mis on sellele sadu kuni tuhandeid aastaid eelnenud. Mittejuudi jumalad, olles mittejuutide võimas rassilises mälus, asendati heebrea tähtedega, mida orjalikult järgida ja kummardada. See pani aluse tohutule võimule ja kontrollile.

Kristlus ei ole alati olnud midagi muud kui vahend, et eemaldada vaimne teadmine ja võim mittejuudi elanikkonnast ning hoida meid meie jumalatest, nimelt meie Tõelisest Looja Jumalast, kellele on antud nimi Saatan, mis tähendab heebrea keeles "vastane/vaenlane". Need mittejuudid, kes olid preestrid ja juhid, piinati ja tapeti. Teised, kes ei järginud, kannatasid sama saatust ja iga mittejuut, keda isegi kahtlustati sidemetes vanade religioonidega, sildistati "ketseriks" ja pandi surma. Muidugi, juudid räuskavad ja karjuvad kristliku kiriku poolt nende väikeste kogukondade tagakiusamise kohta keskajal, kuid see on iidne mängimine mõlema poole vastu ja need juudid tipus ei hooliks vähem sellest, kui palju nende endi omadest nad peavad kasutama. Tomás de Torquemada, Hispaania esimene suurinkvisiitor oli juut.

Juutidel on algusest peale olnud täielik kontroll katoliku kiriku (algse kristliku kiriku) üle. Enamik katoliku paavstidest olid juudi päritolu, nagu näiteks hilisem Johannes Paulus II, kes sündis juudi emast (Katz) ja keda juudi õigeusklikud tunnistasid juudiks. Katoliku vaimulikkond oli katoliku sakramendi kaudu kõik, nimelt mittejuudi juhid ja aadlikud, nende kontrolli all. Nad teadsid nende kõige sügavamaid ja tumedamaid saladusi.

Katoliku kirik on kristluse buldoos. Alates protestantlikust reformatsioonist on juudid saanud kontrolli ka nende sektide üle. "Kirikute Maailman Nõukogu" on teine näide.

Juutidel on olnud tohutu psüühilise energia varu, millest nad on saanud ammutada. Juudid määrasid end "Jumala väljavalituks", kristluse tähtkujuks, Jeesus on juut (ja võimas mõttekujutis), Neitsi Maarja ja tema abikaasa Joosep on juudid, Natsaretlase 12 apostlit (13 moodustab koja - jällegi varastatud Vanadest paganlikest religioonidest) - kõik juudid. Lisaks on kõik Vana ja Uue Testamendi tegelased varastatud paganlikest tegelastest ja asendatud "väljavalitud" juutidena.

Nii et keskmine kristlasest mittejuut, kes ei tea juutide salajasest tegevusest ja okultismist, valab üha rohkem ja rohkem psüühilist energiat läbi pühendumise ja palve selle juudi energia keerisesse ja inimesed imestavad, kuidas sellel vähemusel on suurem osa maailma rikkusest ja võimust. Mittejuudid, nimelt kristlased, on sajandeid olnud väga võimsa loitsu all.

Nad lõikasid meid ära meie jumalatest, meie traditsioonidest ja meie vaimsest ja religioossest pärandist massimõrvade kaudu, asendades meie ajaloo vaid valedega ja hirmu kaudu tundmatu ees, kuna kõik paganlikud teadmised kõrvaldati ringlusest.

Nende ingellik saast- enamikul on nimed klassikalise seitsme tähega: Gabriel, Raphael jne. Need seitse esindavad seitset tšakrat ja neid kasutati selleks, et siduda paganlikke jumalaid ja teha neist "Goetia" abil orjad. Goetia mustad raamatud või "grimoire'id" pärinevad kõik juutidelt, nagu "Saalomoni võti" ja "Abramelin the Mage'i püha maagia" ja paljud teised, (neid võib kergesti leida internetis, kui sisestada nende pealkirjad otsingumootorisse), mis kõik on algselt kirjutatud heebrea keeles, kuna enamik mittejuute ei oska heebrea keelt lugeda. Kõik kasutavad heebrea sümboleid ja laule ning suunavad intensiivset jumalate teotamist paganlike jumalate vastu, kes on muudetud kuraditeks, deemoniteks ja koledateks koletisteks, keda tuleb alandada. Paganlikud Jumalad ei ole enam seotud ja mõned neist enesega rahulolevatest ennustustest libisevad nagu "Azazel on seotud kuni aegade lõpuni". Ma võin teile kinnitada, et ta on nüüd täiesti vaba.

Kristlus läheb samm-sammult. Kuna see on väljamõeldis, on see vaimselt ebausaldusväärne. Teatud kristlased on aeg-ajalt seda energiavooru koputanud ja saavutanud tulemusi. Palverühmad ja sellised panevad välja psüühilist energiat. Eksinud kristlastele öeldakse, et "uskuge". Usaldamine on vajalik selleks, et mis tahes loits või suunatud vaimne töö oleks edukas. Kristluse puhul on see tabav ja enamasti ei õnnestu. Vähesed ja harvad tabamused hoiavad eksitatud inimesi usklikuna, teadmata, et tegemist ei ole mingi "imega", vaid ainult meele jõuga. Lõppeesmärk on ateism. Ateist ei usu millessegi ja ei arvesta midagi "üleloomulikku" või okultistlikku. Ta on lihtne sihtmärk, mis ootab, et need, kes omavad okultistlikke teadmisi ja võimu temaga manipuleeriksid.
 
Exposing the Jews
Juutide paljastamine


Jewish Run Media
Juutide kontrollitud meedia -cant copy text, skip at the moment

The Jewish Origins of Christianity
Kristluse juudi juured

Järgnevalt on esitatud väljavõtted Ben Klasseni kirjutatud raamatutest "Valge mehe piibel" ja "Looduse igavene religioon". Kuigi need on kirjutatud ateistlikust vaatenurgast, võib kergesti näha tõdesid kristluse pettuse kohta. Häda on selles, et ateistid ei ole teadlikud psüühilistest võimetest ja sellest, kuidas neid saab kasutada selleks, et panna inimesi selle valega lolliks minema:

Umbes 100 eKr. tekkis Surnumere ümbruses väike juudi sekt, mida nimetati esseenideks. See sekti propageeris enesehävituse ideid, mis olid väga enesetapjalikud neile, kes selle usutunnistuse omaks võtsid. Esimese sajandi lõpu poole pKr. arenes see õpetus kristluseks, kuid see oli endiselt puhtalt juudi kultus. Juudi juhtide peavool pidas seda õõnestavaks ja hävitavaks liikumiseks ning nad olid selle vastu ja kiusasid seda taga. Kristliku kultuse tagakiusajate seas oli üks Saul Tarsose juut, kellest hiljem sai kristluse Püha Paulus. Ühel päeval (juudi) kristlaste tagakiusamise ajal tekkis tal geniaalne idee alandada ja hävitada võimas Rooma impeerium, müües selle enesetapjaliku usutunnistuse, kristluse, mittejuutidele.

See idee oli ajaloo kõige olulisem pöördepunkt. Ükski katk, katkude seeria, sõda või katastroof ei ole järgmise kahe tuhande aasta jooksul maailma valgele rassile suuremat kohutavat õnnetust toonud kui see, mis juhtus seejärel. Saul Tarsuse Saul tegi oma tööd nii hästi, et peagi ühines temaga ja toetas teda kogu juudi võrgustik, kes müüs neid enesetapulisi õpetusi roomlastele. Juudid tegid seda meeletult, andes roomlastele selliseid idiootlikke ja enesehävituslikke ideid nagu "armasta oma vaenlasi", "pööra teine põsk", "müü kõik, mis sul on, ja anna see vaestele", "ära pene vastu kurjale", "ära mõista kohut" ja palju muid enesetapusoovitusi.

[Sellele lisaks säilitasid juudid iidse teadmise meelte võimest ja energiaga manipuleerimisest ning kasutasid seda selleks, et suruda veelgi enam naeruväärseid kristlikke ideid mittejuudi rahvastele, töötades samal ajal kogu aeg selle nimel, et eemaldada need teadmised mittejuudi rahvastelt ja lõigata meid ära meie jumalatest. Jeesus leiutati selleks, et segada ja ei midagi muud. Inimesed panid oma usu päästmise ideesse läbi Jeesuse, kaotades samal ajal kõik oma jõud. Läbi põlvkondade on mittejuudi hingest eemaldatud kõik psüühilised võimed, samal ajal kui need juudid ja nende katoliku/jesuiitide mittejuutidest käsilased tipus on säilitanud oma ja iidsed teadmised, mis võimaldavad neil kasutada neid võimeid masside orjastamiseks].

Kristus ei ole kunagi eksisteerinud.
Jeesus Kristus ei leiutanud ega asutanud kristlust. Kõik tõendid, mida on võimalik koguda autentse ajaloo teaduslikust uurimisest, viitavad ilmselgele järeldusele: Jeesus Kristust, kes rändas ringi 30. aastal pKr või hiljem, ei olnud kunagi olemas, kui ta õpetas uut usku. Kogu see lugu on leiutatud ja kokku pandud palju hiljem. Seda lappiti kokku muinasjuttudest, müütidest ja teiste religioonide tükkidest, kuni lõpuks tekkis liikumine, mis tõmbas ligi Rooma keisri Konstantinoopoli. Just see Rooma keiser, kes oli kurjategija meelega (ta mõrvas oma naise ja poja ning tuhandeid teisi), pani 313. aastal pKr. kristluse tõesti käima. Roomlased, kes olid alati olnud äärmiselt sallivad kõikide religioonide suhtes, said nüüd keiser Constantinuse etiktiga teada, et kristlus on nüüd impeeriumi kõrgeim religioon, mis välistab kõik teised religioonid.

Kristliku ajastu alguses oli Rooma oma tsivilisatsiooni kõrgpunkti lähedal. Tema ülemvõimu oli tollal tuntud maailmas peaaegu vaidlustamata ja see oli pika rahuperioodi algus. Täpsemalt öeldes kestis Pax Romana (Rooma rahu) umbes 200 aastat alates Caesar Augustuse valitsemisajast. Rooma oli väga haritud, seal oli palju suuri kirjanikke, õpetlasi, ajaloolasi, skulptoreid ja maalikunstnikke, rääkimata muudest silmapaistvatest filosoofia- ja teadlasemeestestest. Ometi on väga kummaline, et vaatamata suurele segadusele ja fännidele, mis väidetavalt kuulutasid Kristuse sündi ja ka tema ristilöömist (vastavalt piiblile), ei leia me ühtegi ajaloolast ega ühtki selle ajastu kirjanikku, kes oleks leidnud aega seda oma kirjutistes ära märkida. Väljaspool väljamõeldud piiblilugusid ei ole ükski Rooma ajaloolane, ükski Rooma kirjanik ega ükski Rooma näitekirjanik jätnud vähimatki vihjet, et ta oleks olnud vähimalgi määral teadlik sellest, et see väidetavalt suurim kõigist suurtest oli just nende keskel ja kuulutas seda, mida väidetavalt kõige suuremaks peetakse uutest evangeeliumidest. Kui Caesar jättis mahukaid kirjutisi, mis on tänapäevalgi säilinud ja mida meie keskkoolipoisid ja -tüdrukud saavad uurida, siis Kristus ise, kellel oli väidetavalt suurim sõnum, mille ta järeltulevale maailmale üle anda, ei jätnud vähimatki paberilõiku, millele ta oleks kirjutanud ühegi sõna. Seda kinnitab tegelikult ka piiblikirjandus ise ja mainib vaid, et ükskord kirjutas ta siiski liivale.

Tänapäeval saame me veel uurida Cicero;i suuri kõnesid ja kirjutisi. Ta on jätnud endast maha üle 800 kirja, mida me saame tänapäevani uurida. Me võime uurida terveid raamatuid sellest, mida kirjutas Marcus Aurelius, me võime uurida seda, mida kirjutas Aristoteles, mida kirjutas Platon ja kümneid teisi, kes olid kaasaegsed kristliku ajastu esimese algusega või eelnesid sellele. Kuid kummalisel kombel ei ole kirjas ühtegi sõna, mida saaks omistada Jeesusele Kristusele endale. Peale selle olid selle ajastu kreeklased ja roomlased, ja isegi varem ja hiljem, arendanud skulptuurikunsti suurepäraseks. Me võime leida Cicero, Caesari, Marcus Aureliuse ja lugematute teiste kreeka ja rooma aukodanike ja väiksemate suurkujude büsti, kuid keegi ei tundunud pidavat piisavalt oluliseks Jeesuse Kristuse kuju skulptuuride valmistamist. Ja põhjus on kahtlemata selles, et tol ajal ei olnud ühtegi mudelit. Kahtlemata oli tol ajal palju osavaid kunstnikke ja maalreid, kuid kummalisel kombel ei võtnud keegi aega ega huvi maalida selle väidetavalt suurima õpetaja, keda tegelikult kuulutati maa peale tulnud "Jumala Pojaks", kuju. Kuid ühtegi maali ei tehtud kunagi sellest mehest, kes, nagu meile öeldakse, koondas enda ümber suuri rahvahulki ja tekitas suurt ehmatust ja hirmu isegi Juudamaa kuningas Herodeses endas. Nüüd on see kõik väga, väga kummaline, kui, nagu Piibel väidab, Jeesuse Kristuse sündi juhatati sisse suurte fanfaaride ja suurte kuulutustega. Inglid kuulutasid tema sündi. Ülimalt hele täht osutas tema sünnikohta. Matteuse 2:3 öeldakse: "Kui kuningas Heroodes seda kuulis, siis oli ta ja kogu Jeruusalemm koos temaga ärevuses". Sellest vaevalt, et keegi ei teadnud, et juutide kuningas, suur Messias, on sündinud, sest eelmises salmis öeldakse, et targad mehed tulid kuningas Heroodese enda juurde ja ütlesid: "Kus on see, kes on sündinud juutide kuningas, sest me nägime tema tähte idas ja oleme tulnud teda kummardama." Ilmselt valgustas sündmust isegi helendav täht taevast.

Igal juhul oli kuningas Heroodes, nagu meile Matteuse 3. peatükis öeldakse, nii mures, et ta saatis targad mehed Petlemma, et nad otsiksid hoolega väikest last, et tuua see talle, et ta saaks ta kahtlemata surma lasta. Kui lugu edasi areneb, saame teada, et Joosep kuulis sellest ja libises öösel vaikselt välja, võttes kaasa oma naise, väikese lapse ja eesli ning läks Egiptusesse. Kui Heroodes sai teada, et teda oli petetud, öeldakse, et ta "sai väga vihaseks ja saatis välja ning tappis kõik lapsed, kes olid Petlemmas ja kogu selle ümbruses, alates kaheaastastest ja noorematest." Nüüd on see kuninga jaoks tohutult drastiline tegu, et ta mõrvas kõik alla kaheaastased lapsed maal. Jällegi ei saa me vaevalt öelda, et Jeesuse sünd oli piibliloo järgi kuulutamata, etteteatamata ja jälgimata. Siiski on väga, väga kummaline, et seda Heroodese tegu, nii drastiline ja kriminaalselt karm, kui see on, ei ole kusagil mujal ajaloo- või kirjandusteadetes ega ka ühegi teise arvuka kirjaniku kirjutistes kirjas. Kõik, mis meil on, on nende inimeste väited, kes kirjutasid Uue Testamendi. Tegelikult leiutasid need, kes Uue Testamendi kirjutasid, nii palju faktidega vastuolus olevaid väiteid, et nad tegid isegi üsna räige vea, kui tõmbasid kuningas Heroodese loosse. Ajalugu ütleb meile, et aastal 1 eKr, kui Kristus väidetavalt sündis, oli Heroodes juba neli aastat surnud. Vaevalt, et ta võis olla häiritud või väga vihane kellegi sünni üle aastal 1 eKr. Lisaks on palju tõendeid selle kohta, et Matteus, Markus, Luukas ja Johannes ei ole kunagi kirjutanud ühtegi neist peatükkidest, mida neile väidetavalt omistatakse.

Kõik ajaloolised tõendid, mida on võimalik välja kaevata, näitavad, et need on kirjutatud palju hiljem, mitte sel ajal, kui Jeesus väidetavalt kõik need asjad ütles, vaid kuskil 30-50 aastat hiljem, kellegi tundmatu isiku või isikute poolt. Veelgi enam, kui me võrdleme evangeeliumi nelja esimest raamatut, mis väidetavalt jutustavad enam-vähem sama lugu, leiame, et need on üksteisele nii paljudes üksikasjades vastukäivad, et nende väljaselgitamiseks piisab, kui neid ise lugeda. Mul ei ole ei aega, ruumi ega soovi kõiki neid vastuolusid käsitleda. Neid on liiga palju.

Piiblit ei ole veel 300 pKr.
Sel ajal ei olnud kristlikul liikumisel, kuigi väidetavalt peaaegu 300 aastat vana, veel kirjalikku teksti ega "Piiblit". Keiser Konstantinoopoli võimsa ja diktaatorliku juhtimise all kutsuti Väike-Aasias asuvas Nikaia linnas kokku kirikuisade kokkutulek. Sellel kohtumisel tõmmati kokku hulk käsikirju ja kirjutisi ning mitme kuu jooksul tekkis tuline vaidlus. Paljud kirjutised vaadati läbi, arutati, vaieldi ja vaadati üle. Mõned vaadati läbi, mõned kirjutati ümber, mõned lükati tagasi. Lõplik pakett, mis Nikaia kontsiililt välja tuli, oli see, mida nimetati Uueks Testamendiks, vastuoluline, hullumeelne konglomeraat kaugeleulatuvast mõttetusest. Sellele lisati juudi "Vana Testament". Kristlikul liikumisel oli nüüd "Piibel", mille lõplikuks otsustajaks oli Konstantinoopoli. Kui kogunenud piiskopid ei tahtnud või ei suutnud kokku leppida, ähvardas ta tuua oma sõjaväe, mis seisis väljas, et sundida järgimist läbi viima. Valmis purustama kogu vastuseisu. Konstantinoopoli kasutas kõiki oma positsioonist tulenevaid volitusi, nii rahaliselt, sõjaliselt kui ka juriidilise jõustamise mõttes, et nüüd edendada kristlust ja purustada kogu vastuseis. Kristlus oli nüüd teel.

Juudid leiutasid kristluse.
Kust pärinevad kristluse ideed? Juudid, kes olid üle kogu Rooma impeeriumi laiali, on oma ajaloo algusest peale olnud teiste rahvaste meisterlikud mõttemanipulaaorid. Nad on alati olnud sõjas peremeesrahvastega, keda nad on nakatanud nagu parasiit. Kui juudisõdade ajal 68-70 pKr. surus Rooma Juudamaal maha juudi mässu ja tegi Jeruusalemma maatasa, janunesid juudid kättemaksu järele. Nad otsisid viisi, kuidas hävitada Rooma, Rooma rassi ja selle kogu impeeriumi. Nad olid proovinud sõjalist vastuseisu ja ebaõnnestusid õnnetult, sest nad ei olnud ülimalt võimsatele roomlastele vastased. Nad otsisid alternatiivi - meelega manipuleerimist religiooni kaudu - ja nad leidsid õige usutunnistuse suhteliselt tähtsusetu religioosse sekti, mida kutsuti esseenideks.

Esseenid
Sellegipoolest on ülekaalukad tõendid selle kohta, et need ideed eelnesid juba ammu kristlikule ajastule ja et nendega ei tulnud välja mitte Kristus, vaid juudi sekt nimega esseenid, kes elasid Surnumere ääres. Just nemad olid juba välja töötanud mäejutluses sisalduvad ideed, kuid neid on omistatud Kristusele. Nad ei olnud mitte ainult välja töötanud samu ideid, mis on esitatud Matteuse, Markuse, Luuka ja Johannese raamatus, vaid ka sõnastus, sõnastus ja laused olid samad ning nad eelnesid mäejutluse oletatavale ajastusele 50-150 aastat. Esseenid olid juudi religioosne rühmitus, mis elas umbes esimesel sajandil eKr. ja esimesel sajandil pKr. Meil on olulisi allikaid nende kaasaegsete kirjutiste kohta ajaloolasel Josephusel ja ka filosoof Philonil. Neid mainivad ka mitmed teised tolleaegsed Rooma ja Kreeka kirjanikud, kus nende religioosseid õpetusi tuuakse välja väga üksikasjalikult. Viimase kahekümne aasta jooksul on aga tuhanded Surnumere kirjakäärid, millest paljud on kirjutatud esseenide endi poolt, paljastanud tohutult palju teadmisi nende usuliste õpetuste kohta ja eelkõige näitavad, et need eelnesid ja võtsid sõna-sõnalt ette mäejutluse, nii et nn "uued" õpetused, mis väidetavalt ilmusid taevast aastal 1 eKr ja kuulutasid aastatel 3-33 eKr, ei olnud ei originaalsed ega uued. Peale selle saame teada, et esseenid olid tuntud oma kommunistliku ühiskonna, äärmise vagaduse ja puhtuse ning tsölibaadi poolest. Nad omasid kõiki oma maiseid hüvesid ühiselt ja pidasid eraomandit kurjuseks, mis võib neid pühadusest kõrvale juhtida. Nad tegelesid põllumajanduse ja käsitööga, pidades neid ameteid vähem patuks kui teisi. Nad harrastasid ka ristimist ja see tava eelnes kristlikule ajastule vähemalt sada aastat. Seega ei saa kristlastest apostlitele omistada seda, et nad kehtestasid ristimisrituaali, nagu väidetakse.

Miks, võib keskmine lugeja küsida, ei ole meile rohkem räägitud esseenidest, kui nad olid kristluse algsed praktiseerijad? Sellele on kaks head ja ülekaalukat vastust. Kristlased omalt poolt, ehkki varakristlikud isad olid väga hästi teadlikud esseenide õpetustest ja kirjutistest, võtsid kõikvõimalikke meetmeid, et need hävitada ja ringlusest kõrvaldada. Põhjuseks oli see, et nad ei tahtnud, et nende olemasolu oleks teada, sest see oleks õõnestanud nende dogmat, et Kristus oli Uue õpetuse algataja. See teeks võimatuks väite, et tegemist on suure uue ilmutusega, mille Jumal ise saatis välja keset hosaane ja inglite laulu. Juudid seevastu ei tahtnud essenide kohalolekut avalikustada, sest nad soovisid täielikult varjata igasugust seost juutide ja uue usulise õpetuse vahel, mida nad kavatsesid mittejuutidele anda. Nad nägid isegi palju vaeva, et näida selle suhtes vaenulikena. Enne, kui ma räägin lähemalt väga valgustavatest ja väga huvitavatest Surnumere kirjakääridest, tahan ma teha veel ühe tähelepaneku, nimelt, et algsed käsikirjad, millel Uus Testament väidetavalt põhineb, on alati viidatud sellele, et need on tõlgitud "algkreeka keelest". Kuna Uues Testamendis korratakse ikka ja jälle ja jälle, et Paulus rääkis oma karjaga juudi keeles ja et Jeesus rääkis juudi keeles ja et apostlid olid juudid, siis miks on nii, et käsikirjad olid kõik kreeka keeles? Ajaloolised faktid viitavad sellele : juudi hierarhia ja kahtlemata oli kogu vandenõu hästi koordineeritud ja sellel oli palju, palju liikmeid ja kaastöötajaid. Seda ei kirjutatud üldse mitte Kristuse ajal, vaid liikumisele anti suur edendus juudi rahva ühiste jõupingutuste kaudu. Kuna nad organiseerusid ja edendasid oma ideid veelgi, siis need kirjutati kirja tunduvalt hiljem kui aastatel 30-33 eKr, kui Kristus väidetavalt nende ehmatavate ja "uute" ilmutustega välja tuli. Järeldus on, et need kirjutasid juudi isikud, kelle identiteeti me kunagi ei saa teada, ja neid kirjutasid kollektiivselt paljud autorid, neid vaadati aeg-ajalt üle ja mitte ainult nende algses kujunemises ja sõnastuses, vaid neid on sajandite jooksul ikka ja jälle muudetud, et saada tõhusamaks ja veenvamaks propagandaks. Me tahame aga lähemalt uurida esseenide õpetusi ja seda, kes nad olid ja miks juudid nende konkreetsete õpetuste peale tungisid, et need hästi destilleeritud mürgiseks keeduseguks vormistada ja seejärel mittejuutidele sööta.

Surnumere kirjakäärid, mis on arvukamad ja palju paljastavamad, kui tänapäeva juudi ajakirjandus on meile teada andnud, räägivad meile palju esseenide õpetustest ja elust. Üks olulisi asju, mida need meile essenide kohta räägivad, on see, et nad kadusid maa pealt pärast umbes kahesaja-aastast eksistentsi ja et nende tegevuse lõpetamise kuupäev on kuskil 100 eKr. Nad olid, ütlematagi selge, ainult väga väike juudi hõimude sektsioon ja mitte osa juudi vandenõust kui sellisest. Olles väljaspool juudi tegevuse ja mõtteviisi peavoolu, täheldasid juudid siiski nende puhul, et selline õpetus võib hävitada ja hävitada rahva. Juudid, kes otsisid viisi, kuidas hävitada Rooma rahvast, kes 70. aastal eKr oli Jeruusalemma hävitanud ja maatasa teinud, märkasid hästi, mis need õpetused olid, ja otsustasid neid roomlastele edastada.

Essenism oli tegelikult revolutsiooniline uus ühiskonnakorralduse vorm, ideaalne ühistuline ühisriik miniatuuris. Messia asemel oli esseenide ideaaliks "Õigluse Õpetaja". Nad rajasid uue ühistulise kogukondliku vennaskonna ning nad olid esimene religioosne ühendus, kes kehtestas ja pidas ristimise ja armulaua sakramenti. Lisaks sellele ei olnud "Õigeusu Õpetaja", nagu seda kuulutasid esseenid, võib-olla esimene patsifist ajaloos, kuid ta oli esimene, kes rakendas oma patsifistlikke teooriaid üldise praktilise meetmega, mis, kui seda üldiselt omaks võetaks, kaotaks sõja. See oli muidugi juutide jaoks suurepärane religioon, mida roomlastele müüa, sest kui nad muutsid roomlased alistuvateks patsifistideks, võisid nad kindlasti varsti pärast seda neid täielikult valitseda. Ja seda nad ka tegid. Esseenid elasid Qumrani piirkonnas Surnumere lähedal ja tolleaegse juudi filosoofi ja kirjaniku Philo sõnul "ei lubanud essenide vennaskond mitte mingite relvade valmistamist ega lubanud oma kogukonnas valmistada nooli, oda, mõõku või sõjamasinate valmistamist, samuti mitte kedagi, kes tegeleks sõjalise harrastusega või isegi rahumeelsete harjutustega, mis võiksid kergesti muutuda pahanduseks." Eessantidest ei räägi meile mitte ainult Philo, vaid ka Josephus ja Plinius, mõlemad kaasaegsed ajaloolased, räägivad meile palju esseenidest. Nagu eespool mainitud, selgub palju ka Surnumere kirjakääride uurimisest. Tolleaegsete ajaloolaste kirjutiste ja Surnumere kirjakääride uurimisel selgub see ülimalt oluline fakt:
Nimelt, et Jeesusele Kristusele omistatud uskumused, õpetused ja tavad, ehkki need ei olnud kõigis aspektides täpselt identsed essenide koolkonna omadega, olid siiski lähedasemad esseenide koolkonna uskumustele, kui oikumeenilise kirikukogu piiskoppide omadele, mis määrasid kindlaks õigeusu kristluse niküüria usutunnistuse.

Seega võime jõuda ilmselgele järeldusele, et kristlikud uskumused ja õpetused, nagu neid väidetavalt Kristus mäejutluses välja kuulutas, ei pärine üldse mitte sel ajal, vaid vähemalt 100 aastat varem Surnumere ääres elanud juudi sektist, mida nimetati esseenideks; et Sanhedriini vanemad tunnistasid selle õpetuse surmavaks ja enesetapjalikuks; et nad võtsid selle õpetuse edasi ning destilleerisid ja rafineerisid selle toimivaks usutunnistuseks; et juudid edendasid ja levitasid seejärel suure energia ja tohutu propaganda (milles nad on suurepärased) abil seda mürgist õpetust roomlaste seas. Selle usutunnistuse kirja panemine sellesse, mida praegu nimetatakse Uueks Testamendiks, arenes mitme järgmise sajandi jooksul. Selle kirjutasid meile tänapäeval tundmatud, kuid kahtlemata juudi päritolu isikud. Lisaks sellele, et anda sellele müstiline ja taevasse saadetud jumalikustamine, leiutasid nad Jeesuse Kristuse isiku ja väitsid, et ta on "Jumala Poeg". Seejärel, olles pannud aluse sellele uuele kirikule, konsolideerisid nad selle võimu Nikeni kohtumisel, kus uue kiriku loomine kindlustati, usutunnistus vormistati ja sellele anti ametlik pühitsus. Nii käivitati lühidalt öeldes uus kirik ja "Jeesuse Kristuse" uus religioon, mis oli õhust välja fabritseeritud. Autentses ajaloos ei leidu ühtegi jälge Jeesuse Kristuse isiksusest. Sellegipoolest pidi see äsja fabritseeritud pettus Jeesusest Kristusest, Jumala Pojast, see idee koos kõigi oma enesetapjalike doktriinidega varsti hävitama suure Rooma impeeriumi ja sellega kaasnenud suure Valge tsivilisatsiooni. Valge Rass ei raputanud enam kunagi juutide kontrolli alt ära. Valge Inimene ei saanud enam kunagi tagasi kontrolli oma mõtlemise, oma religiooni, oma rahaasjade ega oma valitsuse üle. Tänaseni ei ole valge rass oma saatuse üle taas kontrolli saavutanud.

Roomlaste surm.
Me kõik teame, mis juhtus roomlastega varsti pärast nende "pöördumist" kristlusse. Kuna nende instinktid tuimestusid ja nende mõtlemine muutus nii, et nad muretsesid taevas olevate kummituste pärast, selle asemel et võidelda oma ellujäämise ja edasimineku eest, vajusid nad peagi unustusse. Nad kadusid ajaloost. Nad maksid karistust selle eest, et lasid end segi ajada ja ei tunnistanud oma igavest vaenlast, juuti.
Sellised on tagajärjed, kui sa ei tunnista oma vaenlast, ja loomulikult ei saa sa end kaitsta vaenlase vastu, keda sa ei suuda või ei taha ära tunda.

Juudi-kristlik piibel on vastuolude mass, millel on iga küsimuse kohta midagi öelda nii positiivselt kui ka negatiivselt. See on nagu muusikainstrument - sa võid sellel mängida ükskõik millist lugu, mida sa soovid. Valides välja need konkreetsed kirjakohad, mis sobivad teie argumendile, ja ignoreerides kõiki teisi kirjakohti, mis on sellega vastuolus, võite saada Jumala ja Piibli oma poole, et toetada oma argumenti, mis tahes argumenti, mis iganes see ka poleks. Nagu juudid on sageli märkinud, võtavad nad alati kõigepealt appi rumalad jutlustajad, kes aitavad oma söövitavaid ideid levitada. Need lõigud, mida nüüd rõhutati, olid, et "me kõik oleme Jumala lapsed", et "me kõik oleme Issanda silmis võrdsed", et "meil kõigil on hing", et Jeesus tuli, et "päästa kõik patused" ja palju muud sarnast jama.

[Juudid on argumentatsiooni meistrid. Nad kasutavad argumenteerimise taktika õpetamisel oma noortele oma jeshivades (juudi religioossetes koolides) ära.]

Juutide sissetung.
Umbes sel ajal tungis Rooma enda sisse võõras rahvas, mis osutus surmavamaks, reetlikumaks ja sitkemaks kui kartaagolased. Juudi entsüklopeedia andmetel pärinevad esimesed teated juutide asustamisest Roomas 139. aastast eKr, kuid kahtlemata olid nad seal juba palju varem. Selles öeldakse, et Rooma on vanim pidev juudi asula maailmas. Erinevalt kartaagolastest ei olnud juudid sõjaline oht, vaid pigem nagu sisemine haigus või viirus, nad õõnestasid ja haigestusid kogu poliitilist keha, nii kultuuriliselt, majanduslikult, usuliselt, moraalselt kui ka rassiliselt.

Juutidel oli rassiline religioon. Vastus küsimusele on järgmine: juutidel oli siis, nagu ka praegu, tugev rassiline religioon ja nad on koondunud oma religiooni ümber, mille keskmes on rass, viimased viis tuhat aastat. Rassilise religiooni tähtsust uurisime juba eelmises peatükis ja sellest tuleb veel juttu järgmistes peatükkides. Oma mässu ajal roomlaste vastu hävitasid juudid sõjaliselt täielikult. Nad mõistsid, et nad ei suuda kunagi roomlastele relvade võitluses vastu astuda.

Hajumine. Kuid neil oli ka mitmeid teisi tegureid, mis nende kasuks rääkisid. Erinevalt Kartago linnast ei olnud nad koondunud ühte kindlasse geograafilisse piirkonda. Tegelikult olid nad üle kogu Rooma maailma laiali, spetsialiseerudes juba siis orjakaubandusele, rahandusele ja kaubateedest toitumisele. Siis nagu ka praegu, hõlmasid nad kõiki võimu närvikeskusi. Jeruusalemmast ja Juudamaast välja hajutamine ei nõrgendanud, vaid ainult tugevdas juudi nakatumist Rooma impeeriumi eluliinidel.

Planeeritud kättemaks.
Ühiselt kavandasid nad kättemaksu roomlaste vastu, kelle vastu nad tundsid tugevat ja patoloogilist vihkamist. Tegelikult vihkavad juudid alati seda, mis on aaria rassi parim ja asuvad instinktiivselt parimat hävitama.
Kuna juudid teadsid, et neil ei ole mingit võimalust roomlasi sõjaliselt hävitada, võtsid nad kokku, et kasutada oma kõige võimsamat relva - manipuleerimise - ja valisid selleks vahendiks religiooni.

Kristlikud kirikud.
Kõik usutunnistused ja õpetused, mida kristlus on viimase 17 sajandi jooksul toetanud, on mõjutanud meie mõtlemist meie rassi allapoole aretamise suunas. Kristlus agiteerib pidevalt ja pidevalt sobivate ja võimekate vastu ning suunab meie huvi ja kaastunnet seisvate, lonkavate, pimedate, vaimselt vaeste, lollakate ja idiootide abistamisele selliste õpetustega nagu "Õndsad on vaimust vaesed" (lollakad); "Õndsad on kesikud, sest nemad pärivad maa". Mõte, et me kõik oleme kujuteldava õuduka silmis võrdsed, on lihtsalt üks vana juudi võrdsuspettuse uusversioon ja peab paratamatult viima rasside segunemiseni.

Valge inimese loomupärane kalduvus kaastundele on Achilleuse kand, mis on olnud tema enda halvim vaenlane alates sellest ajast, kui juudi kristlus vallutas ja hävitas roomlased. Kui kõik teised looduse liigid lükkavad instinktiivselt kõrvale ja valivad välja sobimatuid, siis valge rass teeb rumalalt just vastupidi.

Vanad kreeklased praktiseerisid eugeenikat. Eugeenika idee ei ole uus. Vana-Kreeka spartalased juba viiendal sajandil eKr olid sellest teadlikud ja praktiseerisid paljuski seda, mida me täna välja pakume.

Juutide ülimad rassistid.
Kui kogu see rassisegamise propaganda on suunatud [mittejuutide] vastu, siis juudid ajavad oma rahvale täiesti vastupidist joont. Juudid, kes on kollased semiidid, olles rassiteadlikud ja fanaatiliselt lojaalsed oma rahvale, jutlustavad oma rahvale rassilist eemaletõukamist. Oma sünagoogide, oma juudi ajakirjanduse, tuhandete ainult juudi organisatsioonide kaudu hoiatavad nad tungivalt rassidevaheliste abielude, religioonidevaheliste abielude eest. No Race-Mixing for Jews. Lühidalt öeldes, juut, kuigi ta edendab tigedalt valge rassi bastardiseerimist, kaitseb innukalt enda omi selle eest. Iisraelis on igaüks, kes ei ole sündinud juudi emast, goy, mittejuut, autsaider, ja teda ei saa Iisraelis abielluda ega matta, samuti ei saa ta saada kodanikuks ega nautida ühtegi muud sündinud juudi kodanikuõigust. Rassiline solidaarsus on päevakorras, olenemata sellest, kas juut elab Iisraelis või mujal maailmas.

Juutlane kannab ema kaudu võõraste reptiloidide geeni, mis on retsessiivne. Juudi kuulsuste Rodney Dangerfieldi, Larry Kingi, Bela Abzugi, Don Ricklesi ja paljude teiste juudi kuulsuste gargoyle'i sarnased näojooned on ilmselged. Selleks, et olla õigeusklike (teadlike juutide) seas aktsepteeritud, peab olema juudi ema. Geenid ei sobi ja juudi rahvast vaevavad paljud haruldased haigused, nagu "Tay Sachs", Bergeri tõbi, hulgiskleroos ja paljud teised. Juudid ise tunnistavad isegi, et on olemas ühine geen, millele nad kõik võivad taanduda. LINK (https://www.aish.com/ci/sam/48936742.html)

Mõttepolitsei.
Kuna juudid on viimased mitu tuhat aastat tegelenud ajaloo kõige õelama vandenõuga, nimelt kõigi teiste rahvaste hävitamise ja ülevõtmise nimel, siis on nad olnud fanaatilised kuni paranoia piirini, et luurata ja koguda teavet oma vaenlaste kohta. Ja see on arusaadav. Kuna nende poolt toime pandud õudne kuritegu põhineb salatsemisel ja pettusel, on nende vandenõu varjamine väga ebakindel ettevõtmine. Nii astuvad nad meeletult sisse kõikvõimalikke seadmeid, spiooniorganisatsioone ja luurevahendeid, mis paneksid mittejuudi mõistuse piiridesse. Juudid ei taha mitte ainult teada, mida nende vaenlased (kõik on nende vaenlased) teevad, vaid nad tahavad ka teada, mida nad võivad kavandada. Tegelikult tahavad nad, niivõrd kui võimalik, teada, mida kõik mõtlevad, enne kui selline mõtlemine võib muutuda tegudeks.

A.D.L.
A.D.L., mis on lühend Anti-Defamation League'ist, on Ameerikas. Pealtnäha teeskleb see, et kaitseb juudi huve ja takistab "antisemitismi" levikut. Miks juudid peavad seda vajalikuks, kui inglased, sakslased, itaallased või teised rahvusrühmad peavad selliseid kaitsemeetmeid mittevajalikuks, ei ole nad kunagi selgitanud. Kuid tegelikult on A.D.L. palju, palju enamat. Arvatavasti on see juudi B'nai B'rithi kõrvalharu, kuid tegelikult on see selle juudi organisatsiooni peamine jõujõud. Tegelikkuses on see võimas, hästi rahastatud luureoperatsioon meie enda piirides, mis ei kogu mitte ainult teavet poliitikute, kodanikuorganisatsioonide ja erinevate üksikisikute kohta, vaid kõige kohta, mida nad isegi kahtlustavad, et see võib juudi vandenõu paljastama hakata. Neil on tohutud failid ja elektroonilised arvutid, mis konkureerivad FBI ja CIA endaga, ning igasugune teave, mis FBI-l või CIA-l võib olla ja mida peetakse A.D.L.-ile kasulikuks, edastatakse neile kergesti.

Tsensuurioperatsioon.
A.D.L. tegevus ulatub palju kaugemale. Nad on äärmiselt aktiivsed poliitikas - edendades neid, kes on juutidele kasulikud, ja hävitades neid, keda võidakse pidada koostööst hoiduvateks. Nad jälgivad ka kõiki raamatuid, ajakirju, ajalehti, kogu uudismeediat, liikumisi või mida iganes - kõike, mis võib mõjutada juudi vandenõud - ja see hõlmab peaaegu kõike, mis on oluline, mis selles riigis toimub. Taimepropaganda. Nad leiutavad agressiivselt, kui vaja, uudislugusid ja istutavad need uudisteväljaannete peavoolu - televisiooni, ajalehtedesse jne. Nad ei avalda mitte ainult suurt hulka artikleid levitamiseks, vaid ka suurt hulka raamatuid, mis on kas Iisraeli ja juutide suhtes soodsad või ründavad nende vaenlasi tigedalt.
 
How Much Israel Costs The American Tax-Payers Alone
Kui palju maksab Iisrael ainuüksi Ameerika maksumaksjatele

Siin on veel üks väljavõte ühest artiklist - see on lisaks miljarditele ja miljarditele tasuta dollaritele, mida juudi kogukond on sundinud Saksamaad maksma selle võltsitud "holokausti" eest:

New York Timesi hiljutise artikli kohaselt on Ameerika maksumaksjad alates 1967. aastast andnud juudi rahvale Iisraelile üle 77 miljardi dollari. See Ameerika valitsuse tohutu kingitusprogramm moodustab tegelikult umbes 16 500 dollarit iga juudi (mehe, naise ja lapse) kohta riigis. Suur osa sellest rahast tuleb Ameerika Iisraeli Avalike suhete komitee (American Israel Public Affairs Committee) tegevuse tulemusena, mis on suurim kaheksakümnendatest juudi lobitööst Washingtonis.

Need lobitööd on huvitatud kongresmenide ja senaatorite valimisest, kes jätkavad Iisraeli soositud riigi staatust USA valitsuses. Näiteks 1989-1990. aasta valimisteks tehtud kingitused potentsiaalsetele kandidaatidele ulatusid Föderaalse valimiskomisjoni aruannete kohaselt 8 miljoni dollarini. Nende altkäemaksude tulemusena on Iisraelil õnnestunud ainuüksi eelmisel aastal saada umbes 10 miljardit dollarit abi. USA valitsusel ei ole praktiliselt mingit sõnaõigust selle raha kasutamise osas. Iisraeli valitsus võtab igasugust katset kontrollida rahalisi kingitusi kui solvangut, väites, et suveräänse riigina peaksime oma käed tema siseasjadest eemal hoidma. Meie kätel on ainult üks eesmärk - anda neile rohkem raha.

Üksnes see tilluke, vaid nelja miljoni elanikuga riik saab umbes kolmandiku meie välisabist, ja kuigi välisabi mõnele Kesk-Ameerika ja Aafrika riigile tegelikult väheneb, on abi Iisraelile pidevalt tõusuteel. Ülaltoodud graafik näitab sõjalise ja majandusliku abi summat, mida Iisraelile on antud alates sellest ajast, kui Iisrael 1948. aastal araabia maadest välja raiuti. Mustaga näidatud osad on laenud ja valgega näidatud osad on kingitused. Diagrammil ei ole loetletud muud liiki välisabi, nagu abi transpordile, haridusele, tervishoiuteenustele jne.

non working image
 
Jewish control of the U.S. Government-cant copy, skip at the moment
The Jews Owned and operated the African slave trade-cant copy, skip at the moment

The Kosher Food Tax
Kosher toidu maks
Kosher_Food_Tax.gif


Kosher toidu maks on Ameerika suurim tarbijapettus. Kontrollige igat toodet oma kapis kas (U) või (K) märgistuse suhtes. Need sümbolid tähistavad juudi "õnnistust" ja kui need väikesed sümbolid avastatakse, tähendab see, et te olete tahtmatult maksnud maksu juudi religioossele rühmitusele. Need ei ole alati pakendi esiküljel; need võivad olla peidetud väikesesse trükki etiketi õmbluse lähedal. See krüptiline kood on seotud heebrea "saladusega", röövimisega, mis valgustab juutide võimu Ameerika Ühendriikides.

Ümbristatud "U", mõnikord koos sõnaga "Parve", tähistab Õigeusu Juutide Liitu (UOJCA), "K" tähistab Kosher (KOV K). Mõlemat ei leidu ühel ja samal pakendil. Need sümbolid tähendavad, et toote tootja maksis juutidele omamoodi "maksu", et mõni rabi seda "õnnistaks".

Ärge ajage neid tähti segi tähega "R", mis tähistab registreeritud kaubamärki, või tähega "C", mis tähistab autoriõigust. Need kaks tähte on tõenäoliselt ka seal. Te olete nüüd avastanud selle, mida juudid nimetavad "hekseriks", rüüstamiskoodi, mida leidub enamikul toidukaupade toodetel.

1959. aastal hindas Wall Street Journal seda tohutut juudi maksevahendit umbes 20 miljonile dollarile. See on peaaegu nelikümmend aastat tagasi. Sellest ajast alates on juutide omanduses olev Wall Street Journal vaikinud. Tänapäeval arvatakse, et röövimine ulatub sadadesse miljonitesse. 30. juuli 1976. aasta Jewish Post teatas, et rabi Harvey Sentor tunnistas, et Kov K oli "kasumit teeniv kontsern". UOJCA võtab täpselt sama maksu kui Kov K, ja täpselt samal viisil.

Juudid kaitsevad neid "õnnistusi" muidugi igal võimalikul viisil, kuid see, milleks see riisumine tegelikult mittejuuditelt välja kujuneb, on seadustatud väljapressimine. Lõppude lõpuks moodustavad juudid vaid 2,9% elanikkonnast. Mittejuutidel ei ole võimalik lasta seda "maksu" tema poolt ostetavatelt toodetelt eemaldada või lasta kustutada väikesed juudi kirjad. Ta peab seda "maksu" juutidele maksma, kas ta tahab seda või mitte.

Kui see ei oleks midagi muud kui veider religioosne tseremoonia, millega antakse rabi heakskiit toidule ja toiduainetele, mis on valmistatud teatud viisil, et vastata ebatavalisele dieedile, siis miks on hõlmatud ka terasvillad ja köögitarbed? Juutidel on tõepoolest kummaline toitumine! Kui need "õnnistused" on juutidele nii olulised, siis miks nad nende eest tasu võtavad? Võiks ju arvata, et nad oleksid valmis seda teenust tasuta osutama - oma rahva hüvanguks - ja ehk maksaksid toidutoodete firmadele midagi selle koššeri identifitseerimise eest. Selle asemel on asi vastupidi - ettevõtted peavad maksma selle eest, et nad saaksid koššer-tunnistuse.

Kuna juudid esindavad väikest protsenti Ameerika elanikkonnast, siis miks nad panevad suurema osa selle "maksu" koormast mittejuutide õlgadele? Miks on mittejuudi tarbijad nii kaua vaikinud sellest juutide igavesest väljapressimisest? Ja kuna see koormus tuleb välja kui "maks", kas mittejuutidel ei ole õigust teada, kuhu ja kuidas seda raha kulutatakse? Kuidas kurat küll pääseb juutidel see päevavalguse röövimine lahti? Vastus on selles, et juudi õnnistusagentuurid omavad tohutut võimu tänu juutide domineerimisele jaemüügi ja levitamise valdkonnas... ja juutidele kuulub Ameerika ajakirjandus. Toiduainetootja mittevastavus tooks kiiresti kaasa toote juudi boikoti. Pankrot!

See nutikas skeem toimib järgmiselt. Õigeusu rabi läheneb ettevõttele ja hoiatab omanikke, et kui nende toode ei ole sertifitseeritud kui koššer või "juutide söögikõlblik", siis seisavad nad silmitsi boikottidega kõigi Ameerika juutide poolt. Kui nad sellele VÄLJAPRESSIMISELE-le alluvad, peavad nad hoidma igal aastal rabidele makstud kogusumma rangelt saladuses!

Selle koššeri retsidiivi kasv on olnud midagi vähemat kui fenomenaalne. 1960. aastal maksis ainult 225 toiduainet koššer-maksu. Aastaks 1966 kasvas see arv 476-ni ja 1974. aastaks hüppeliselt 1000-ni. Tänaseks on selle mitmetasandilise maksu maksmiseks hirmutatud lausa 17 500 ettevõtet.

Kuidas koššer-maks toimib

Õigeusu Rabide Liit, mis annab välja (U) sümboli, kontrollib 80% kosheri sertifitseerimise äritegevusest. Nad annavad tööd umbes 300 rabile, kes reisivad üle kogu riigi "inspekteerides" toidutöötlemisettevõtteid. Esiteks peab ettevõte maksma iga-aastast tasu autoriõiguse sümboli - (U) või (K) või selle versiooni - kasutamise eest. Teiseks peab ettevõte maksma eraldi suurt tasu iga kord, kui rabide rühm tuleb nende tehast "inspekteerima" (teatud lihapakendajad peavad palkama rabid täiskohaga ja ekstravagantsete palkade eest). Kolmandaks peab ettevõte maksma neid tasusid ikka ja jälle iga erineva toote eest, mida nad valmistavad.

Seega maksab General Foods kümneid eraldi tasusid. Samuti peab iga alltöövõtja, kes pakub mis tahes liiki koostisosi, mis lähevad lõpptootesse, samuti maksma eraldi tasu "külalisrabidele". Mõnikord võib üks toode lõpuks maksustada kuni kümneid kordi, enne kui see jõuab tarbijani! Lõpuks tuleb need tasud maksta igal aastal ja neid suurendatakse igal aastal.

Ainult siis, kui me suurendame üldsuse teadlikkust koššeri toidumaksust ja anname endast parima, et hoiduda "K" või "U" sümboliga toodete ostmisest, saame me hakata lõpetama seda meie rahva vastu toime pandud häbiväärsust. Kuna dollari ostujõud väheneb kogu aeg, ei saa me endale lubada, et see häbiväärsus jätkub kontrollimatult.

Lisaks ülaltoodud artiklile tahaksin lisada, et kui see on nende kood, siis mida nad ilma koodita toiduainetesse panevad? See kood on rohkem kui "koššer" -see esindab toitu, mida on ohutu tarbida juutide jaoks.
 
The Jewish Hoax of Christianity
Kristluse juudi pettus

Järgnev on väljavõte Ben Klasseni raamatust "Valge mehe piibel":

JUUDI ÜLESTUNNISTUSED- TARSUSE PAULUSE JA KRISTLUSE LAASTAVAD TAGAJÄRJED ROOMA TSIVILISATSIOONI HÄVITAMISEL
Alljärgneva on kirjutanud juudi kirjanik Marcus Eli Ravage (1884-1965). See ilmus nüüdseks kadunud ajakirjas Century Magazine 1928. aasta veebruari numbris. See on nii selge, nii otsekohene ja selle tagajärjed nii kaugeleulatuvad, et kogu katastroof, mis siin nii selgelt välja öeldud, jääb keskmisele hämmastunud valgele kristlasele täiesti arusaamatuks. Siin on Ravage'i artikli pealkiri ja tekst: JUUTIDE VASTANE TÕELINE KOHTUASI

Muidugi, te pahandate meie peale. Ei ole mõtet öelda, et te seda ei tee. Nii et ärme raiska aega eitamistele ja alibidele. Te teate, et te teete seda, ja mina tean seda, ja me mõistame teineteist. Kindlasti on mõned teie parimad sõbrad juudid ja kõik see. Ma olen seda vist korra või kaks varem kuulnud. Ja ma tean ka seda, et te ei arvesta mind isiklikult - "mind" tähendab mingit konkreetset juuti -, kui te meile oma hulgimüügi moodi pihta paiskate, sest ma olen, noh, nii erinev, kas te ei tea, peaaegu sama hea kui üks teistest. See väike erand ei liiguta mind kuidagi tänulikkusele; aga see ei ole nüüd tähtis. See on agressiivne, roniv, tõukav, materialistlik liik, mis teile ei meeldi - ühesõnaga need, kes teile nii väga meenutavad teie enda tõusvaid vendasid. Me mõistame teineteist suurepäraselt. Ma ei pane seda teile pahaks.

Õnnistagu mu hinge, ma ei heida kellelegi ette, et ta kedagi ei meeldi. See, mis mind selle juudivastase asja juures intrigeerib, nagu te seda mängite, on teie täielik kartmatus. Te olete sellega nii kaudne ja ümmargune, te esitate nii läbipaistvaid vabandusi, näib, et kannatate nii kohutavalt eneseteadvuse all, et kui see etendus ei oleks groteskne, oleks see ärritav.

See ei ole nii, et te oleksite amatöörid: te olete seda teinud juba üle viieteistkümne sajandi. Ometi võib teid vaadates ja teie lapselikke ettekäändeid kuuldes jääda mulje, et te ise ei tea, millega on tegu. Te pahandate meie peale, kuid te ei oska selgelt öelda, miks. Te mõtlete iga päev uue ettekäände välja - põhjus on see, mida te nimetate -. Te olete need sajad aastad endale õigustusi kuhjanud ja iga uus leiutis on naeruväärsem kui eelmine ja iga uus vabandus on vastuolus ja hävitab eelmise. Mitte nii palju aastaid tagasi kuulsin, et me oleme rahaahned ja kommertsmaterialistid; nüüd sosistatakse ümberringi kaebust, et ükski kunst ja ükski elukutse ei ole juutide sissetungi eest kaitstud. Me oleme, kui uskuda, korraga klantslikud ja eksklusiivsed ja mitteassimileeritavad, sest me ei abiellu teiega, ja me oleme ka ronijad ja tõukajad ning ohuks teie rassilisele terviklikkusele.

Meie elatustase on nii madal, et me loome teie slummid ja higitööstused, ja nii kõrge, et me tõrjume teid välja oma parimatest elamurajoonidest. Me hiilime sõja ajal oma isamaalisest kohustusest kõrvale, sest me oleme loomult ja traditsiooniliselt patsifistid, ning me oleme universaalsete sõdade peaplaneerijad ja nende sõdade peamised kasusaajad (vt "Siioni tarkade protokollid").

Me oleme korraga kapitalismi rajajad ja juhtivad pooldajad ning kapitalismivastase mässu peamised toimepanijad. Kindlasti ei ole ajaloos midagi sellist nagu me, mis oleks mitmekülgne! Ja, oh! Ma oleksin peaaegu unustanud põhjuste põhjuse. Me oleme kangekaelsed inimesed, kes ei võtnud kunagi vastu kristlust, ja me oleme kuritegelik rahvas, kes ristis selle rajaja.

Aga ma ütlen teile, et te olete enesepetturid. Teil puudub kas eneseteadlikkus või julgus faktidele otse näkku vaadata ja tõele tunnistada. Te ei salli juute mitte sellepärast, nagu mõned teist näivad arvavat, et me lõime Jeesuse risti, vaid sellepärast, et me andsime talle elu. Teie tegelik tüli meiega ei ole selles, et me oleme kristluse tagasi lükanud, vaid et me oleme selle teile peale surunud! Teie lahtised, vastuolulised süüdistused meie vastu ei ole sugugi võrreldavad meie tõestatud ajaloolise solvangu mustusega. Te süüdistate meid revolutsiooni õhutamises Moskvas. Oletame, et me tunnistame seda süüdistust. Mis sellest? Võrreldes sellega, mida Tarsuse juut Paulus Roomas korda saatis, on Vene rahutused lihtsalt tänavavõitlus. Te ajate palju lärmi ja raevu liigse juudi mõju üle teie teatrites ja kinopaleedes. Väga hea; möönda, et teie kaebus on põhjendatud. Aga mis on see võrreldes meie vapustava mõjuga teie kirikutes, koolides, seadustes ja valitsustes ning teie igapäevaste mõtetega? Üks kohmakas venelane võltsib paberid ja avaldab need raamatus nimega "Siioni tarkade protokollid", millest selgub, et me kavandasime hilisema maailmasõja põhjustamist. Te usute seda raamatut. Hea küll. Väitluse huvides kirjutame selle iga sõna alla. See on ehtne ja autentne. Aga mis on see peale selle vaieldamatu ajaloolise vandenõu, mida me oleme teostanud, mida me ei ole kunagi eitanud, sest teil ei ole kunagi olnud julgust meid selles süüdistada, ja mille kohta on olemas täielik dokumentatsioon, mida igaüks võib lugeda?

Kui te tõesti mõtlete tõsiselt, kui räägite juudi vandenõudest, siis kas ma ei võiks juhtida teie tähelepanu ühele, millest tasub rääkida? Mis mõtet on raisata sõnu juudi rahastajate, ajaleheomanike ja filmimagnaatide väidetavale kontrollile teie avaliku arvamuse üle, kui te võiksite sama hästi süüdistada meid selles, et juudi evangeeliumid on tõestatult kontrollinud kogu teie tsivilisatsiooni?

Te ei ole hakanud hindama meie süü tegelikku sügavust. Me oleme sissetungijad. Me oleme häirijad. Me oleme õõnestajad. Me oleme võtnud teie loomuliku maailma, teie ideaalid, teie saatuse ja mänginud nendega hävitustööd. Me oleme olnud põhjuseks mitte ainult viimasele Suurele Sõjale, vaid peaaegu kõigile teie sõdadele, mitte ainult Vene, vaid ka kõigile teistele suurtele revolutsioonidele teie ajaloos. Me oleme toonud teie isiklikku ja avalikku ellu ebakõla, segadust ja pettumust. Me teeme seda ikka veel. Keegi ei oska öelda, kui kaua me seda veel teeme. Vaadake veidi tagasi ja vaadake, mis on juhtunud. Üheksateistsada aastat tagasi olite te süütu, muretu, paganlik rahvas. Te kummardasite lugematul hulgal jumalaid ja jumalannasid, õhu, voolavate jõgede ja metsade vaime. Te olite häbematult uhked oma alasti keha hiilgusest. Te nikerdasite oma jumalate ja ahvatleva inimkuju kujutisi. Te nautisite lahingutegevust põllul, areenil ja lahinguväljakul. Sõda ja orjapidamine olid teie süsteemis kindlad institutsioonid. Lõbutsedes mäenõlvadel ja looduse orgudes, asusite spekuleerima elu imede ja mõistatuste üle ning panite aluse loodusteadusele ja filosoofiale. Teie kultuur oli üllas ja meeleline, mida ei häirinud sotsiaalse südametunnistuse torkimine ega sentimentaalne kahtlemine inimeste võrdsuse suhtes.

Kes teab, milline suur ja kuulsusrikas saatus oleks võinud olla teie, kui me oleksime teid rahule jätnud. Aga me ei jätnud teid rahule. Me võtsime teid kätte ja lammutasime selle kauni ja suuremeelse struktuuri, mille te üles kasvatasite, ning muutsime kogu teie ajaloo kulgu. Me vallutasime teid nii, nagu ükski teie impeerium ei ole kunagi alistanud Aafrikat või Aasiat. Ja me tegime seda kõike ilma armeedeta, ilma kuulideta, ilma vere ja rahutuste, ilma igasuguse jõuta. Me tegime seda üksnes oma vastupandamatu vaimujõu, ideede ja propaganda abil. Me tegime teid oma missiooni tahtlikeks ja teadvustamata kandjateks kogu maailmale, maa barbaarsetele rassidele, lugematutele sündimata põlvkondadele. Mõistmata täielikult, mida me teiega tegime, muutusid te meie rassilise traditsiooni esindajateks, kes viisid meie evangeeliumi maa seni uurimata otstesse. Meie hõimukommetest on saanud teie moraalikoodeksi tuum. Meie hõimuseadused on andnud aluse kõigile teie auväärsetele põhiseadustele ja õigussüsteemidele. Meie legendid ja rahvajutud on püha pärimus, mida te oma väikelastele laulate. Meie luuletajad on täitnud teie lauluraamatud ja palveraamatud. Meie rahvuslikust ajaloost on saanud teie pastorite, preestrite ja teadlaste hädavajalik osa. Meie kuningad, riigimehed, prohvetid ja sõdalased on teie kangelased. Meie iidne väike riik on teie Püha Maa. Meie rahvuslik kirjandus on teie Püha Piibel. See, mida meie rahvas mõtles ja õpetas, on lahutamatult põimunud teie kõne ja traditsioonidega, kuni keegi teie seas ei saa nimetada end harituks, kes ei tunne meie rassilist pärandit. Juudi käsitöölised ja juudi kalurid on teie õpetajad ja pühakud, nende kujutamiseks on nikerdatud lugematuid kujusid ja nende mälestuseks on püstitatud lugematuid katedraale. Juudi neiu on teie emaduse ja naiselikkuse ideaal. Juudi mässaja-prohvet on teie religioosse jumalateenistuse keskne kuju. Me oleme teie ebajumalaid maha kiskunud, teie rassilise pärandi kõrvale heidetud ning asendanud need meie Jumala ja meie traditsioonidega. Ükski vallutus ajaloos ei saa isegi kaugeltki võrrelda seda meie puhtast vallutusest teie üle.

Kuidas me seda tegime? Peaaegu juhuslikult. Kaks tuhat aastat tagasi, peaaegu kauges Palestiinas, oli meie religioon langenud lagunemisse ja materialismi. Rahavahetajad valdasid templit. Degenereerunud, isekad preestrid rüüstasid meie rahvast ja nuumasid ennast. Siis tõusis noor patriootidealist ja käis mööda maad ringi, kutsudes üles usu taaselustamisele. Ta ei mõelnud uue kiriku loomisele. Nagu kõik prohvetid enne teda, oli tema ainus eesmärk vana usutunnistuse puhastamine ja taaselustamine. Ta ründas preestreid ja ajas rahavahetajad templist välja. See tõi ta vastuollu väljakujunenud korra ja selle tugisammastega. Rooma ametivõimud, kes okupeerisid riiki, kartes tema revolutsioonilist agitatsiooni kui poliitilist püüdlust nende väljatõrjumiseks, arreteerisid ta, seadsid ta kohtu alla ja mõistsid ta surma ristilöömise läbi, mis oli tol ajal tavaline hukkamisviis.

Natsaretlase Jeesuse järgijad, peamiselt orjad ja vaesed töölised, pöördusid oma kurbuses ja pettumuses maailmast eemale ja moodustasid end patsifistlike mittesõdijate vennaskonna, jagades oma risti löödud juhi mälestust ja elades koos kommunistlikult. Nad olid Juudamaal lihtsalt uus sekti, ilma võimu ja tagajärjeta, ei esimene ega viimane. Alles pärast Jeruusalemma hävitamist roomlaste poolt tuli uus usutunnistus esile. Siis tekkis ühel patriootlikul juudil nimega Paulus või Saulus mõte alandada Rooma võimu, hävitades selle sõdurite moraali või sõdurkonda armastuse ja vastupanuta jätmise õpetusega, mida kuulutas väike juudikristlaste sekti. Temast sai mittejuutide apostel, kes seni oli olnud üks aktiivsemaid tagakiusajaid. Ja Paulus tegi oma tööd nii hästi, et nelja sajandi jooksul oli suur impeerium, mis oli alistanud Palestiina koos poole maailmaga, varemete hunnik. Ja Siionist lähtunud seadusest sai Rooma ametlik religioon.

See oli meie domineerimise algus teie maailmas. Kuid see oli alles algus. Sellest ajast alates on teie ajalugu vähe rohkem kui võitlus teie vana paganliku vaimu ja meie juudi vaimu vahel valitsemise eest. Pooled teie sõjad, suured ja väikesed, on ususõjad, mida peetakse ühe või teise asja tõlgendamise pärast meie õpetustes. Vaevalt et te oma primitiivsest usulisest lihtsusest lahti murdsite ja üritasite paganliku Rooma õpetuse praktiseerimist, tõusis Luther, relvastatud meie evangeeliumidega, et teid maha suruda ja meie pärandit uuesti esile tuua. Võtke näiteks kolm peamist revolutsiooni uuemal ajal - Prantsuse, Ameerika ja Vene revolutsioon. Mis on need muud kui juudi sotsiaalse, poliitilise ja majandusliku õigluse idee võidukäik? Ja lõpp on veel kaugel. Me domineerime ikka veel teie üle. Just praegu lõhub teie kirikuid kodusõda fundamentalistide ja modernistide vahel, see tähendab, nende vahel, kes hoiavad sõna-sõnalt kinni meie õpetustest ja traditsioonidest, ja nende vahel, kes püüavad meid aeglaste sammudega võõrandada. Daytonis, Tennessee osariigis keelab üks piiblisuguvõsa kogukond teie teaduse õpetamise, sest see on vastuolus meie iidse juudi kirjeldusega elu tekkimisest; ja härra Bryan, juutide vastase Ku Klux Klani juht Demokraatide rahvuskongressil, peab meie eest oma elu ülimat võitlust, märkamata seda vastuolu. Ikka ja jälle murrab puritaanlik juudipärand välja lavatsensuuri, pühapäevaste siniste seaduste ja riiklike keeluseaduste lainetena. Ja samal ajal, kui need asjad toimuvad, lobiseb te juudi mõjust filmides!

Kas on ime, et te meid ei salli? Me oleme takistanud teie arengut. Me oleme teile peale surunud võõra raamatu ja võõra usu, mida te ei suuda alla neelata ega seedida, mis on vastuolus teie emakeelse vaimuga, mis hoiab teid igavesti ebamugavustundega ja mida teil puudub vaim, et kas tagasi lükata või täielikult vastu võtta. Täielikult ei ole te muidugi kunagi meie kristlikke õpetusi vastu võtnud. Oma südames olete te ikka veel paganad. Te armastate ikka veel sõda, kujusid ja tülisid. Te olete ikka veel uhked alasti inimfiguuri hiilguse üle. Teie sotsiaalne südametunnistus on hoolimata kogu demokraatiast ja kõigist teie sotsiaalsetest revolutsioonidest ikka veel haletsusväärselt ebatäiuslik. Me oleme lihtsalt teie hinge lõhestanud, teie impulsid segi ajanud, teie soovid halvatud. Keset võitlust olete kohustatud põlvitama tema ees, kes käskis teile pöörata teise põse, kes ütles: "Ärge pidage vastu kurjale" ja "Õndsad on rahumehed". Oma kasuahnuses häirib teid äkki mälestus pühapäevakoolipäevast, et ärge mõelge homsele päevale. Tööstuslike võitluste ajal, kui te tahaksite streiki ilma häbitunneteta maha lüüa, meenub teile äkki, et vaesed on õnnistatud ja et inimesed on vennad Issanda isaduses. Ja kui te olete just ahvatlusele järele andma hakanud, paneb teie juudi väljaõpe teile õlale hoiatava käe ja lükkab teie huulte vahelt ära karika, mis on tulvil.

Teie, kristlased, ei ole kunagi kristianiseerunud. Selles osas oleme me teiega ebaõnnestunud. Aga me oleme teile igaveseks ära rikkunud paganluse lõbu. Miks te siis ei peaks meie peale pahandama? Kui me oleksime teie asemel, peaksime teid ilmselt südamlikumalt vihkama kui te meid. Aga me ei peaks teile ütlema, miks. Me ei peaks kasutama väljapressimisi ja läbipaistvaid ettekäändeid. Miljonid valusalt lugupeetud juudi kaupmehed on kõikjal meie ümber, me ei tohiks solvata teie intelligentsust ja enda ausust, rääkides kommunismist kui juudi filosoofiast. Ja miljonite raskelt töötavate vaevatud jõuetute juudi kauplejate ja tööliste juures ei tohiks me end naeruvääristada, rääkides rahvusvahelisest kapitalismist kui juudi monopolist. Ei, me peaksime minema otse asja juurde. Me peaksime vaatlema seda segast, ebaefektiivset segadust, mida me nimetame tsivilisatsiooniks, seda pooleldi kristlikku, pooleldi paganlikku segadust, ja - kui meie kohad oleksid ümberpööratud - peaksime ütlema teile otsekoheselt: "Selle segaduse eest tänu teile, teie prohvetitele ja teie piiblile."
 
How Jews Take Control of Opposing Sides to Advance Their Communist Agenda
Kuidas juudid võtavad oma kommunistliku agenda edendamiseks kontrolli vastaspoolte üle

Järgnev artikkel on väljavõte Ben Klasseni raamatust "Valge mehe piibel". Kuigi NSV Liit ei eksisteeri enam kommunistliku riigina, on see artikkel, mis on kirjutatud enne Venemaa kommunismi lagunemist väga paljastav:

VENEMAA, IISRAEL JA AMEERIKA ÜHENDRIIGID.

USA ei võitle kommunismi vastu.
Üks kõige räigemaid ja püsivamaid pettusi, mida Ameerika rahvale on peale 1917. aasta Vene revolutsiooni peale pealesurutud, on see, et Ameerika valitsus võitleb meeleheitlikult, kuid vapralt "kommunismi vastu" kaotavas sõjas. Pärast enam kui kuut aastakümmet usub enamik ameeriklasi ikka veel seda pettust ja on jätkuvalt segaduses, miks Ameerika Ühendriigid, kes on rikas, võimas ja moraalselt üleolev, kommunismi suhtes pidevalt kaotavad.

Ameerika juudid võimukeskus kommunismile.
Jõhker tõde on see, et Ameerika võimuaparaat - valitsus-, finants- ja propagandakeskkond (mida kõik domineerivad juudid) ei ole võidelnud kommunismi vastu. Fakt on see, et kommunism on algusest peale juudi päritolu. Kommunism on ainult üks paljudest võimsatest vahenditest, mida kasutatakse juudi programmis maailma ülevõtmiseks. Ameerika Ühendriigid ei ole mitte ainult ei võitlenud kommunismi vastu, nagu enamik ameeriklasi usub, vaid vastupidi, Ameerika Ühendriigid on olnud kommunismi peamine rahastaja, planeerija ja edendaja, mitte ainult Venemaal, vaid kogu maailmas. Ilma Ameerika Ühendriikide rahalise toetuse ja tehnilise abita oleks juudi-kommunistlik ülekohus Venemaa rahva vastu juba algusest peale ja sellest ajast saadik korduvalt läbi kukkunud. Tegelikult poleks seda üldse kunagi algatatud. Seda on koolitatud ja rahastatud New Yorgis. On ajalooline tõsiasi, et Venemaa kommunistliku ülevõtmise lõplikku tõuget rahastasid ja kavandasid hoolikalt rikkad juudi kapitalistid siinsamas vanas heas USAs. Seal, New Yorgi East Side'is, treeniti Trotskit ja 3000 juudi lõikajat hoolikalt välja, et anda viimane coupe-de-grace. Ettevõtmist rahastas 20 miljoni dollari ulatuses mitte keegi muu kui (juut) Jacob Schiff ise New Yorgi firmast Kuhn, Loeb & Co, mis on Rothschildide võrgustiku Ameerika haru. Kui kätte jõudis aeg, saadeti Trotski ja tema koolitatud juudi revolutsionäärid laevaga (keset I maailmasõda) ja jõudsid takistusteta Venemaale, et teha oma tööd. Sinna jõudes teadsid nad täpselt, mida teha, ja kui kõik oli läbi, oli 30 miljonit valget venelast mõrvatud ja juudid olid täielikult troonil.

Kommunism on juudi pettus.
Me peame ikka ja jälle meeles pidama, et kommunism ei ole midagi muud kui kohutav, õel juudi programm maailma ülevõtmiseks, mis on maskeeritud petliku "humanitaarse" propagandaga, nagu ka enamik teisi juudi programme. Ameerika maksumaksjad maksavad. Juudi-kommunistlik-marksistlik-sionistlik plaan on kõik osa samast programmist. Seda rahastatakse hästi mitte ainult juudi rahaga, vaid veelgi olulisemalt maksumaksjate rahaga, millest valdava osa maksab Ameerika maksumaksja. Ei ole suuremat kaupade, rikkuse ja tootlikkuse allikat kui Ameerika töötav maksumaksja ning juudi potentsiaal selle tohutu tootlikkuse allika rüüstamiseks näib olevat piiritu.

Selle taga on kogu juudi võrgustik. Juudi-kommunistlik-marksistlik-sionistlik liikumine on tohutult võimas. Selle taga on kõik maailma juudi võimuvõrgustikud. See hõlmab nende tohutut ülemaailmset propagandavõrgustikku - televisioon, ajalehed, uudisteagentuurid, ajakirjad, raamatutrükk, haridus ja kõik muud abivahendid, mis mitte ainult ei mõjuta, vaid otsustavad "avaliku arvamuse" üle. Selle juudi liikumise taga on ka võimas "kapitalistlik" Föderaalne Reservisüsteem oma piiramatu monopoliga paberraha trükkimiseks ilma enda jaoks tasuta. Ühesõnaga, selle taga on kogu maailma juutluse "varjatud käsi".

Ameerika tsaarivaenulik poliitika.
Just see võimuaparaat korraldas Venemaad üle kolme sajandi valitsenud viikingidünastia Romanovite kukutamise ja asendas selle raudse juudi türanniaga. Mis puutub Ameerika Ühendriikide poliitikasse Venemaa suhtes, siis on huvitav, et enne 1917. aasta revolutsiooni oli Ameerika Ühendriikide poliitika Venemaa suhtes vaenulik (nagu ka juudid). See toetas innukalt Jaapanit 1904-05 toimunud Vene-Jaapani sõjas, mille jaapanlased võitsid. Kui juudid olid 1917. aastal Venemaale ja selle tohututele ressurssidele oma tigeda raudse võimu peale surunud, tegi Ameerika Ühendriikide välispoliitika dramaatilise (kuid varjatud) pöörde ja muutus Jaapani-vastaseks ja venemeelseks.

Heasoovlik pärast kommunistide võimuletulekut.
Hoolimata kogu vastupidisest propagandast, kamuflaažist ja aknakatmisest, on ta sellest ajast alates olnud tugevalt venemeelne (tegelikult juudimeelne). See oli Ameerika, kes toetas 1920. aastate kümnendil ebakindlat kommunistlikku valitsust toidu- ja muu abiga. Ameerika tehniline abi oli see, mis ehitas tema tammid ja elektrijaamad, puuris tema naftaväljad ja ehitas tema rafineerimistehased 1920. ja 1930. aastatel. Kui vaatamata kogu sellele abile oli Venemaa hiiglaslik riik 1930. aastate alguses omaenda raskuse ja mädaniku tõttu kokku varisemas, oli Roosevelti ametlik tunnustamine ja finantskrediidi laiendamine see, mis päästis ta taas unustusest. Kui Hitleri kangelaslikud armeed seisid Leningradi, Moskva ja Stalingradi väravate ees, oli jällegi Ameerika sõjaline abi ja otsene sekkumine see, mis päästis kommunistliku Venemaa kaardilt pühkimisest. Veel enne sõja lõppu hakkasid Ameerika Ühendriigid saatma tohutul hulgal abi, tsiviilkaupu - traktoreid, masinaid, toiduaineid - 13 miljardi dollari ulatuses. See kõik toimus jällegi Ameerika maksumaksjate kulul, kes maksavad suurema osa juutide ülemaailmse ülevõtmise kuludest.

Ameerika poolt päästetud uesti ja jälle.
Alates Teise maailmasõja lõpust olid Ameerika Ühendriigid need, kes julgustasid ja edendasid vene-kommunistlikku võimu ülevõtmist Ida-Euroopas. Tegelikult, kui Venemaa närviliselt kõhkles oma tankide veeretamisega Ungarisse selle õnnetu riigi 1956. aasta ülestõusu ajal, oli president Eisenhower see, kes saatis spetsiaalselt NSVL-i juhile Hruštšovile julgustava telegrammi, milles kinnitas talle, et Ameerika Ühendriigid ei liiguta sõrmegi, et ungarlasi aidata.

Vale, petlik rinne.
See on olnud Ameerika Ühendriikide ja Venemaa suhete taktika alates 1917. aastast. Ametlikult esitavad Ameerika Ühendriigid end "antikommunistlikuna". Kulisside taga on nad aidanud, soodustanud, kavandanud, rahastanud ja edendanud kommunistlikke võimuhaaramisi kogu maailmas, olgu see siis Venemaaga piirnevates riikides Ida-Euroopas või siis riikides pool maailmas, mis olid ajutiselt väljaspool Venemaa vägede käeulatust.

Ameerika aitas kaasa Kuuba ülevõtmisele. Viimase hea näide on Kuuba "kommunistlik" ülevõtmine. Ilma Ameerika (loe juudi) ajakirjanduse propagandaabita oleks Fidel Castro surnud tundmatu pätikuna, kuulmata ja laulmata. Ameerika ajakirjandus, eriti juudi New York Times, oli see, mis paisutas Castro üles kui kohalikku kangelast, kui vabastajat, kui Kuuba Abraham Lincolni, kui Sierra Maestra George Washingtoni, kui mittekommunistlikku põllumajandusreformerit, ja müüs teda ajutiselt Ameerika rahvale sellisena. Samal ajal avaldas meie valitsus salaja survet Kuuba tollasele ameerikameelsele valitsusjuhile Fulgencio Batistale, et ta Kuubast lahkuks. Kuna Ameerika valitsus oli teda reetnud ja Batista oli tegelikult tema alla pandud, põgenes Batista riigist ja Castro kõndis sisse Ameerika valitsuse ja Ameerika (juudi) ajakirjanduse täielikul toetusel. See oli huvitav uurimus silmakirjalikkusest, kuidas me aeglaselt "avastasime", et Castro oli kommunist, mis oli Ameerika valitsusele ja juudi vandenõule hästi teada ja mis oli revolutsiooni peamine põhjus.

Ameerika huvide korduv reetmine.
Minu eesmärk ei ole siin selles piiratud doktoritöös läbi vaadata Ameerika huvide juudi reetmise ja kommunistlike ülevõtmiste ajalugu kogu maailmas. Selle käsitlemiseks kuluks sõna otseses mõttes terve entsüklopeedia. Tahan vaid välja tuua mõned ajaloolised sündmused, mis on tuttavad isegi kõige naiivsemale Ameerika päevauudiste lugejale. Sellega seoses tahan ma näidata näpuga vaid mõnele ilmselgele räigele näitejuhtumile, millest igaüks saab aru.

Hiina reetmine.
Ühe kõige jultunuma pettuse ja suurima ülemaailmse tähtsusega pettuseg a manipuleerisid Ameerika Ühendriigid vahetult pärast Teist maailmasõda ning see oli generalissimus Tšiang Kai-šeki ja Hiina suurte rahvahulkade reetmine. Chiang Kai-shek võitles Hiina kommunistide vastu 1920. aastate alguses ja võitis neid lõpuks nende mängus. Ta võttis 1926. aastal Hiina valitsuse juhtimise üle ja oli kahtlemata kõige kindlameelsem kommunismivastane juht Aasias. Ta oli tugevalt ameerikameelne ja võitles Teises maailmasõjas Ameerika poolel jaapanlaste vastu. Niipea kui see (juudi) sõda oli lõppenud, reetsid Ameerika Ühendriigid teda reeturlikult.

Marshall kommunistlik käsualune.
Kindral George C. Marshall, kellele oli omistatud kõik autasud, mida sõjaväelasele saab anda, kui mitte presidendiks saamine, saadeti 1945. aasta novembris Hiinasse, et teha kübaratööd. Kuigi ta oli nüüdseks juba 65-aastane, halva tervisega ja valmis pensionile jääma, jäi ta sellesse õnnetusse riiki 14 kuuks, müües Kai-sheki kommunistidele maha. See, et ta oma vanuses sellise isikliku ohvri võttis, näitab, kui range kommunistliku distsipliini all ta oli ja oli olnud suurema osa oma täiskasvanud elust.

See ei olnud võimalik ilma Ameerika salakavaluseta.
Kui Marshall Hiinast lahkus, oli ta pidanud läbirääkimisi "koalitsioonivalitsuse" üle Kai-sheki rahvuslaste ja Mao Tsetungi kommunistide vahel ning desarmeeris rahvuslaste armee, millega ta hiljem hooples, et oli seda teinud "ühe sulejoonega". On ütlematagi selge, et kuna Hiina rahvuslased olid desarmeeritud ja Ameerika Ühendriikide poolt reedetud, ajasid Mao Tsetung ja tema kommunistidest käsilased varsti Tšiang Kai-šeki ja rahvuslased Hiina mandriosast välja. 1949. aastaks oli Mao maailma kõige rahvarohkema riigi Hiina vaieldamatu kommunistlik valitseja. Hiina, kus elas 800 miljonit inimest, oli Ameerika reetmise tõttu üle antud juudi-kommunistlikule kontrollile. Ja nii langes veel üks riik reetmise ohvriks, mis oli tehtud Ameerika Ühendriikides.

Järgnesid tohutud verevalamised.
Varsti pärast seda, kui kommunistid võtsid Hiinas võimu üle, järgnesid tohutud veresaunad. Ettevaatlikel hinnangutel mõrvati Mao Tsetungi brutaalse režiimi kindlustamiseks järgnenud puhastuse käigus vähemalt 60 miljonit hiinlast. Reetur Kindral George C. Marshall, kes oli ustavalt täitnud oma reeturlikku kohustust oma kommunistlike isandate ees, suri varsti pärast seda. Mõni hiljutisem näide peaks olema piisav, et luua muster. Vaadakem, mis on toimunud läänepoolkeral.

Tšiili reetmine.
1970. aastaks oli Tšiilis moodustatud otsene kommunistlik valitsus, mida juhtis Salvador Allende. See oli saavutatud tohutute Ameerika "abisummade" abil ja eriti Ameerika C.I.A. kaasaaitamisega. 1974. aastal juhtus ootamatu. Tšiili rahvas, mida juhtisid sõjaväeohvitserid, mässas, tappis Allende ja võttis oma valitsuse tagasi. Kas Ameerika Ühendriikide valitsus oli selle võidu üle kommunismi üle õnnelik? Vastupidi, see peatas igasuguse abi, katkestas krediidid ning on sellest ajast peale jätkanud Tšiili vastu julma kaubandusboikotti ja propagandakampaaniat.

Panama kanal anti kommunistidele.
1979. aastal andsid Ameerika Ühendriikide reeturlik senat ja täitevvõim Ameerika Ühendriikide ehitatud ja omandatud Panama kanali üle narkoärimeeste ja varaste tinarahva valitsusele, mida juhtis kindral Torrejos. Nad mitte ainult ei andnud seda neile kurjategijatele tasuta hõbetaldrikul, vaid maksid neile ka miljardeid, et nad selle, maailma kõige strateegilisema veetee, endale võtaksid. Seda vaatamata sellele, et mõne senaatori posti teel oli 200:1 selle jultunud ja reeturliku müügitöö vastu.

Reeturlik väljamüük Nicaraguas.
Samal ajal, kui seda reeturlikku väljamüümist Ameerika rahvale propageeriti, kasutas CIA juba Panamat baasina, et viia relvi ja revolutsionäärid lähedalasuvasse Nicaraguasse ja õhutada revolutsiooni. Ka siin oli meie salakaval Ameerika valitsus taas kord tõele au andev. Kui Somoza perekond, mis oli Nicaraguat üle 40 aasta valitsenud, oli tugevalt Ameerika poolne- ja kommunismivastane, siis samal aastal, kui me Panama kanali ära andsime, reedeti Anastosia Somoza jultunult ja müüdi maha. C.I.A. organisatsiooni, raha ja relvadega paisati riik täielikku kaosesse ja segadusse ning lõpuks, kui Ameerika Ühendriigid käskisid Somozal lahkuda, põgenes ka tema riigist. Kommunistlikud "Sandinistid" võtsid võimu üle ja järjekordne antikommunistlik riik reedeti ning anti demokraatliku, "antikommunistliku" Ameerika Ühendriikide abiga kommunistlikule koletisele üle.
...
C.I.A. mängib olulist rolli.
Siinkohal oleks kasulik juhtida tähelepanu Keskluureagentuuri tohutule tähtsusele enamikus kommunistlikes ülevõtmistes. Teise maailmasõja ajal organiseeriti Strateegiliste Teenuste Büroo kui superluureagentuur, mis koordineeris ja asendas Ameerika Ühendriikide erinevaid sõjaväeluureteenistusi. See oli tugevalt mehitatud juutidega ja oli tegelikult üleilmne juudi salapolitsei. Nagu selle vene vaste, Tšeka, O.G.P.U., N.K.V.D., K.G.B. ja mitmesugused muud nimemuutused vahepeal, nii muudeti ka O.S.S. nimi C.I.A.-ks. Kuid sisuliselt jäi selle iseloom ja eesmärk muutumatuks - see jäi (ja on tänapäevalgi) ülemaailmne salapolitsei ja spioonivõrgustik, mida kasutab ülemaailmne juutlus, kusjuures Ameerika maksumaksja maksab jälle arveid. C.I.A. ei ole mitte ainult spioonivõrgustik, vaid ta tegutseb ka võimsa intriigide ja pettuse armeena, tugeva relvana, mis mitte ainult ei spioneeri, vaid kasutab ka jõudu, et asju ellu viia. Hämmastav võim, piiramatud vahendid. Arve Ameerika maksumaksjale on tohutu. Kuna C.I.A. käsutuses on peaaegu piiramatu hulk rahalisi vahendeid ja tema käsutuses on tohutu hulk inimesi, on tema võim ja mõju kogu maailmas tõepoolest aukartustäratav ja hirmutav. Ei kongress ega president tea tegelikult, kui palju miljardeid see võimas salapolitseiamet igal aastal kulutab. Samuti ei ole nad teadlikud sellest, milliste kelmuste või manipulatsioonidega nad tegelevad. Kõik see on varjatud "saladuse", "riikliku julgeoleku" ja "meie agentide kaitsmise" varjus. C.I.A. on täiesti väljaspool kontrolli nii kohtute, kongressi kui ka täidesaatva võimu kontrolli. Tegelikult on valitsuse nähtavad liikmed ise C.I.A. ees hirmul ja väga suures osas tema armu all.

Kuritegelik armee.
Samuti ei ole mingeid piiranguid taktikatele, millega C.I.A. võib tegeleda. Mõrvamine, valepropaganda levitamine, valetamine, varastamine, mõrvamine, reetmine, revolutsioonide planeerimine ja igasugused "räpased trikid" kuuluvad nende rutiinsesse arsenali juudi programmi edendamiseks. See pole ka kõik. Valekorporatsioonide ja valepoliitiliste liikumiste loomine, ajutise ajalehe trükkimine, valimiste võltsimine, poliitiliste kandidaatide ja liikumiste toetamine, teiste hävitamine - kõik see kuulub samuti nende trikkide hulka.

Tegutsevad ka Ameerika pinnal.
Samuti ei piirdu nende operatsioonid välismaa pinnaga. Iga Ameerika kodanik, kes on lojaalne oma riigile või on valge rassi poolt või tahab paljastada juudi vandenõu või on antikommunist, on võimsa ja reeturliku C.I.A. jaoks õiglane mäng siinsamas meie kodumaal. Seda teevad nad täiuslikus koostöös FBI-ga. Käsi-käes üksteisega, nad imbuvad kodumaistesse organisatsioonidesse, poliitilistesse parteidesse ja ehitavad või hävitavad iga rühma, fraktsiooni või üksikisikut, mida nad vajalikuks peavad.

Juutide tööriist.
See, mida nad peavad sobivaks, on alati juutide huvides ja valge rassi hävitamise suunas. Enne kui me lahkume luure teemast, on veel mõned juudi spionaaži relvad, mida ma pean siinkohal esile tooma.

Mõttepolitsei.
Kuna juudid on viimased mitu tuhat aastat tegelenud ajaloo kõige õelama vandenõuga, nimelt kõigi teiste rahvaste hävitamise ja ülevõtmisega - nad on olnud fanaatilised kuni paranoilisuse piirini oma vaenlaste kohta spioneerimise ja teabe kogumise suhtes. Ja see on arusaadav. Kuna nende poolt toime pandud õudne kuritegu põhineb salatsemisel ja pettusel, on nende vandenõu varjamine väga ebakindel ettevõtmine. Nii astuvad nad meeletult sisse kõikvõimalikke seadmeid, spiooniorganisatsioone ja luurevahendeid, mis paneksid mittejuudi mõistuse piiridesse. Juudid ei taha mitte ainult teada, mida nende vaenlased (kõik on nende vaenlased) teevad, vaid nad tahavad ka teada, mida nad võivad kavandada. Tegelikult tahavad nad, niivõrd kui võimalik, teada, mida kõik mõtlevad, enne kui selline mõtlemine võib muutuda tegudeks.

Spioonimängude võrgustik.
Nii et neil on kõikvõimalikud spiooni- ja luurevõrgustikud, mis tegutsevad kogu maailmas. Peale C.I.A., F.B.I., Vene K.G.B. ja teiste juba mainitud, on veel kaks, mida ma tahan välja tuua, üks Ameerikas, teine Iisraelis. A.D.L. A.D.L., mis on lühend Anti-Defamation League'ist, asub Ameerikas. Pealtnäha teeskleb see, et kaitseb juudi huve ja takistab "antisemitismi" levikut. Miks juudid peavad seda vajalikuks, kui inglased, sakslased, itaallased või teised rahvusrühmad peavad selliseid kaitsemeetmeid mittevajalikuks, ei ole nad kunagi selgitanud. Kuid tegelikult on A.D.L. palju, palju enamat. Arvatavasti on see juudi B'nai B'rithi kõrvalharu, kuid tegelikult on see selle juudi organisatsiooni peamine jõud. Tegelikkuses on see võimas, hästi rahastatud luureoperatsioon meie enda piirides, mis ei kogu mitte ainult teavet poliitikute, kodanikuorganisatsioonide ja erinevate üksikisikute kohta, vaid kõige kohta, mida nad isegi kahtlustavad, et see võib juudi vandenõu paljastama hakata. Neil on tohutud failid ja elektroonilised arvutid, mis konkureerivad FBI ja CIA endaga, ning igasugune teave, mis FBI-l või CIA-l võib olla ja mida peetakse A.D.L.-ile kasulikuks, edastatakse neile kergesti.

Tsensuurioperatsioon.
A.D.L. tegevus ulatub palju kaugemale. Nad on äärmiselt aktiivsed poliitikas - edendades neid, kes on juutidele kasulikud, ja hävitades neid, keda võidakse pidada koostööst hoiduvateks. Nad jälgivad ka kõiki raamatuid, ajakirju, ajalehti, kogu uudismeediat, liikumisi või mida iganes - kõike, mis võib mõjutada juudi vandenõud - ja see hõlmab peaaegu kõike, mis on oluline, mis selles riigis toimub.

Taimepropaganda.
Nad leiutavad agressiivselt, kui vaja, uudislugusid ja istutavad need uudisteväljaannete peavoolu - televisiooni, ajalehtedesse jne. Nad ei avalda mitte ainult suurt hulka artikleid levitamiseks, vaid ka suurt hulka raamatuid, mis on kas Iisraeli ja juutide suhtes soodsad või ründavad nende vaenlasi tigedalt.

Mossad, super spioonivõrgustik. Teine juudi spiooniorganisatsioon, mis on ülemaailmselt väga oluline, on see, mille peakorter asub Iisraelis. See on tuntud kui Mossad. See on juutide keskne luureaparaat kogu maailma jaoks. See on kogu ajaloo supersupervaimlusvõrgustik. Kõik, mida Ameerika C.I.A. teab, mis on juutidele kasulik (peaaegu kõik), suunatakse Mossadile. Kõik, mida Venemaa KGB teab ja mis on kasulik, suunatakse Mossadile. Samamoodi suunatakse kõik Saksamaa, Prantsusmaa, Itaalia ja kogu maailma luureaparaadid Mossadile. Vaevalt on midagi olulist, mis toimub kuskil maailmas, kuid mis on lühidalt kataloogitud Mossadi tohututes arvutites Iisraelis.

Surmavad kurjategijad.
Kuid Mossad läheb palju kaugemale kui lihtsalt spioneerimine ja luureandmete kogumine üle kogu maailma. Nagu ka A.D.L., on see viiruslikult agressiivne ja pidevalt pealetungil. Tal on hästi koolitatud mõrvarirühmitused, mis tegutsevad ohjeldamatult enamikus maailma riikides, eriti Ameerika Ühendriikides. Ta loob poolsõjaväelisi organisatsioone, nagu Juudi Kaitseliit, või juudi relvaklubisid, mis on välja õpetatud mittejuutide oskuslikuks tapmiseks. Mossadi liikmetel on Ameerika Ühendriikide juhtimine, kusjuures "meie enda" õiguskaitseorganid ei avalda erilist või üldse mitte mingit vastuseisu, samal ajal kui nad kuulavad pealt telefone, kuulavad pealt saatkondi, välisriikide diplomaate, isegi Valget Maja ja kõik Ameerika Ühendriikide valitsuse harusid. Ühesõnaga, mitte ainult Ameerika Ühendriigid, vaid kogu maailm on nende vaieldamatu territoorium, ja valge inimene (nende peamine ohver) mitte ainult ei osuta neile mingit vastupanu, vaid maksab arveid ja vaevalt teab nende olemasolust.

Jooksevad üle maailma valitsuste.
Kahtlemata on Mossad kõige ohtlikum, julmem ja verejanulisem rahvusvaheliste kurjategijate jõuk, mida maailm kunagi on tundnud, kes valitseb ja ründab kõiki seadusi ja valitsusi kogu maailmas, ilma et oleks mingit vastuseisu. Nagu C.I.A., on see ülemaailmne ja selle erinevusega on paljud selle operatsioonid paralleelsed: Kui C.I.A. peakorter asub Ameerika Ühendriikides, siis Mossadi peakorter asub Iisraelis; kui C.I.A. on mehitatud juutide ja mittejuuide seguga, siis Mossad on ainult juudid; kui C.I.A. jagab oma teavet vabalt Mossadiga, siis viimane ei anna C.I.A.-le midagi. See on rangelt ühesuunaline tee, mis viib ainuüksi juudi ülemvõimu ja türannia üle maailma "goide".
...

Enne kui me lahkume sellest Venemaa, Iisraeli, juutide ja USA valitsuse räpasest vandenõust, on selle räpase kombinatsiooni kaks muud aspekti, mida ma pean selgitama.

Välisabi kõigile.
Üks on küsimus, et Ameerika jagab välisabi (maksumaksja raha) igale poole maailmas. Nagu ma aru saan, jagame praegu välisabi 116 riigile maailmas. See on üks kõige hullumeelsematest piraatlustest, mis on kunagi maailma ajaloos ühelegi maksumaksjate rühmale peale pandud. Ameerika maksumaksjatel ei ole kunagi olnud võimalust hääletada või väljendada oma arvamust selle jultunud varguse kohta, kuid see jätkub aasta-aastalt. Juba 35 aastat on Ameerika maksumaksjaid verestatud ja praegu ei ole mingeid märke sellest, et see kunagi lõppeks või isegi väheneks. Väidetavalt selleks, et altkäemaksu anda riikidele, kes on kommunistlikud. Kogu selle pettuse trikk on järgmine: See käivitati Marshalli plaanina, et hoida riike "kommunistlikuks muutumast". Selle üllas eesmärk näis olevat võidelda kommunismi vastu. Teisisõnu, me püüdsime neid altkäemaksu anda, neid ära osta, neid rahaga kommunismist välja meelitada, saades seeläbi väidetavalt sõpru oma poolele. See oli väidetavalt mõte, öeldi meile. Tegelikult me subsideerime kommunismi. Tegelikkus oli mõnevõrra teistsugune. Tegelikult toetasime me nõrgenevaid kommunistlikke riike, sealhulgas suurt Venemaad. Enne Teise maailmasõja lõppu tarnisime üle 13 miljardi dollari väärtuses kodumaiseid hüvesid, sealhulgas traktoreid, külmkappe ja mida iganes. Kui me püüdsime võidelda kommunismi vastu, siis miks me neid subsideerisime?

Vaenulikud antikommunistlike riikide suhtes.
Tegelikkuses me subsideerisime kommunismi, mitte ei võidelnud selle vastu. Me kasutasime oma tohutut rikkust kui klubi, et suruda riike kommunismi. Me kasutasime seda kiiluna, et viia meie C.I.A. nende keskele ja manööverdada nende poliitikat nii, et juudid ja kommunistid saavutaksid varem või hiljem kontrolli. Sellistes riikides nagu Tšiili, kus nad viskasid kommunistid omal jõul välja (mitte tänu USA valitsusele), surusime me neid kõvasti maha, boikoteerisime neid (nagu ka Rhodesias) ja kasutasime majanduslikku survet, et nad tagasi juutide sekka saada.

USA reedab sõpru, premeerib vaenlasi.
Kogu selle fantastilise, sadade miljardite dollarite suuruste kingituste tulemusel on enamik maailma riike kaotanud täielikult austuse Ameerika vastu. Nad ei usalda meid intensiivselt ja kunagi varem ei ole meid nii paljud nii palju vihanud. Ja põhjusega. Ameerika Ühendriigid (mida kontrollivad juudid) on korduvalt praktiseerinud reetmist nii omaenda rahva kui ka oma välismaa sõprade suhtes. Nad on järjekindlalt reetnud ja karistanud oma sõpru (nagu Rhodesia, Somoza, Batista, Tšiili jne.) ja heldelt premeerinud oma kommunistlikke "vaenlasi". Pole ime, et ülejäänud maailm ei usalda ja põlgab Ameerika Ühendriike.

Saksamaa sõjalise okupatsiooni all.
Teine asi on Ameerika okupatsioonivägede hoidmine Saksamaal lõputu 35 aasta jooksul pärast endise vaenlase lüüasaamist, mida Ameerika Ühendriigid ei ole oma ajaloos kunagi varem teinud. Ka see on hiiglaslik pettus. Väidetavalt on meil seal väed selleks, et "kaitsta" Saksamaad Venemaa rünnaku eest. Fakt on see, et Saksamaa oleks suutnud end kommunistliku Venemaa eest väga hästi kaitsta ja oleks selle räpase mädanikupesa 40ndate aastate alguses välja koristanud, kui me poleks sekkunud.

Tegelik põhjus:
Et kaitsta juute. Tegelik põhjus, miks meie väed on neid 35 aastat Saksamaal hoitud ja kahtlemata jäävad veel 35 aastaks, on hoida Saksa rahvas vaoshoitud, et nad ei taastaks Hitleri liikumist ja ei pöörduks taas juutide vastu. Lühidalt öeldes on meie väed seal ainult selleks, et kaitsta juute sakslaste eest ja takistada sakslastel oma valitud valitsuse loomist. Jah, see on tegelik ja ainus põhjus, mitte Saksamaa kaitsmine kommunistliku Venemaa eest.
...

Kunstlik bandiitlik riik.
Nüüd jõuame selle teise mädanikupesa, röövliriigi Iisraeli enda juurde. See kunstlik monstrum võlgneb oma olemasolu rahvusvahelise juutluse, C.I.A., uudismeedia ja "Ameerika Ühendriikide" valitsuse fassaadi kombineeritud rahalisele võimule.

Täielik parasiit.
Me peame meeles pidama, et juudid on totaalsed parasiidid ja ei taha tegelikult elada oma riigis. Parasiidid ei saa elada üksteisest ära ja peavad elama produktiivsel peremehega. Sel põhjusel ei taha ja ei suudaks ka siis, kui nad tahaksid, elada oma riigis. Tuhandeid aastaid on neil, rohkem kui kellelgi teisel, olnud piisavalt võimalusi kokku saada ja ehitada oma riik. Nad ei ole kunagi tahtnud ja nad ei hakka kunagi tahtma. Nad jäävad igavesti selleks, mis nad alati on olnud - parasiidid.

Asutamise põhjused.
Miks nad siis nägid nii suurt vaeva, et röövida araablastelt Palestiina ja luua see kunstlik monstrum nimega Iisrael?
Põhjuseid on mitmeid, mis kõik on mõeldud selleks, et aidata ja soodustada juutide programmi maailma ülevõtmiseks.

1. Tõenäoliselt oli kõige tähtsam põhjus juutide nõrgema ideoloogia tugevdamine ja ühtlustamine. Viimased juudi põlvkonnad on muutunud nii edukaks ja jõukaks, et paljud nooremad juudid vennastusid ja abiellusid mittejuutidega. Me peame meeles pidama, et vaen, vihkamine ja võitlus on ajalooliselt olnud see vundament, mis ehitas juudi rassi ja religiooni selliseks tugevaks rammuks, mis on toonud neile selle fenomenaalse edu, millega nad praegu uhkeldavad. Liiga suur edu võib olla ka omaenda lagunemise seemnepinnas. Sionismi, Iisraeli "kodumaa" ja võitlusega Iisraeli kaitsmise ja laiendamise eest on juudi rahvas loonud uusi vaenlasi ja saanud seeläbi taas tohutut hoogu ja solidaarsust, mis on näiliselt "kinnitanud" nende religioosseid müüte ja muutnud need käegakatsutavaks reaalsuseks.

2. Iisrael oli mõeldud selleks, et saada maailma valitsuse keskuseks. Nende plaan on viia ÜRO Jeruusalemma ja valitseda maailma Siionist. "Seadus läheb Siionist välja". See on nende kavatsus valitseda gojide üle "Siionist", kus nad saavad seda teha ilma igasuguse võõraste jälgimise või häirete sekkumiseta.

3. See, et "Iisrael" ja Jeruusalemm on nende kodubaasiks, on andnud nende liikumisele maailma ülevõtmiseks religioosse ja müstilise kvaliteedi. See veenab paljusid neid endid ja ka miljoneid goisid, et "Jumal" on nende poolel ja et juudid on "Jumala valitud rahvas". Seda nimetatakse isetäitvaks ennustuseks, mille juudid on olnud piisavalt nutikad, et muuta see tegelikuks võimuks ja miljardite dollarite ja sentide väärtuseks.

4. See pakub turvalist ja puutumatut varjupaika sellele mõrvarlikule üleliidulisele luureagentuurile, Mossadile, mida me juba kirjeldasime.

5. On veel mitmeid teisi põhjusi, mida on esile toodud, nagu (a) tohutu rikkus väärtuslikke mineraale, mis sisalduvad Surnumere hägustes vetes, (b) juudid (Ameerika Ühendriikide võimu abiga) laienevad ja vallutavad Araabia maad ja Pärsia lahe rikkalikud naftaväljad, (c) see on pelgupaik, kui maailma tingimused muutuvad juutide jaoks liiga vaenulikuks, (d) muud väiksemad põhjused.

Minu arvates on neli esimest nimetatud põhjust kaugelt kõige olulisemad ja viies kategooria on suhteliselt väike, eriti nr. 5 (c), et see võib olla varjupaik kriisiolukorras. Fakt on, et juudid on alati surmav parasiit maailma tootlike rahvaste seljas, või nad ei ole midagi. Kui nad on maailma valgete rahvaste võimust välja tõrjutud, kukub kogu nende võimustruktuur kiiresti kokku. Iisrael kukub koos sellega kiiresti kokku. Tegelikult likvideerivad araablased ise varsti lühikese ajaga röövliriiki Iisraeli, niipea kui juudid kaotavad oma haarde maailma valgete rahvaste, eriti Ameerika Ühendriikide, juhtimiskeskustest.

Iisrael elab lühiajaliselt ilma subsiidiumideta. Selge fakt on see, et Iisraeli enda sees valitseb segadus, lahkarvamused, vihkamine ja lagunemine. Juudid ei ole tõestanud, et nad suudavad ehitada omaenda riiki või elada iseendaga. Vastupidi, ilma Saksamaa, Ameerika Ühendriikide ja teiste "gojimaade" pidevate rahaliste vereülekannetena ei suudaks Iisrael kuus kuudki vastu pidada. Isegi kogu selle tohutu välisabiga on tal üks maailma suurimaid inflatsioonimäärasid. Ainuüksi Ameerika Ühendriigid subsideerisid 1979. aastal Iisraeli 10 000 dollariga iga neljaliikmelise perekonna kohta Iisraelis. Lisaks sellele maksab Saksamaa võltsitud "holokausti" eest hüvitisi miljard dollarit aastas. New Yorgi, Miami Beachi ja teiste piirkondade juudid koguvad igal aastal 300 miljonit dollarit "Iisraeli võlakirjade" (pettus) jaoks ja saadavad selle maksuvabalt Iisraelile. Kuid vaatamata kogu sellele tohutule välissubsideerimisele on parasiit Iisrael poliitiliselt pidevas segaduses ning ebakindlas ja ebakindlas finantsolukorras, tõeline parasiit, kellel puudub oma tulevik.
...

Kokkuvõte. Kokkuvõtteks võime järeldada:

1. Et kommunism, marksism ja sionism ühinevad kapitalismiga, et saavutada üks ja sama eesmärk-juutide ülevõtt maailmas.

2. See, et USA ei võitle kommunismi vastu, vaid vastupidi, on kindlalt juutide võrgustiku haardes, kasutades Ameerika Ühendriikide rikkust, võimu ja prestiiži, et reeta ja võtta üle üks riik teise järel, kõik selles võitlus kommunismi vastu.

3. C.I.A. ja F.B.I. on nii salapolitsei kui ka juutide võrgustiku tugev haru. Ärge kunagi usaldage nende agente ega tehke nendega mingil viisil koostööd.

4. Me ei pea vaatama Venemaad kui Ameerika Ühendriikide tegelikku vaenlast. Vene rahvas tahaks juut-kommunistliku ahvi sama palju seljast ära saada kui keegi teine ​​ja see oleks juba ammu õnnestunud, kui poleks olnud Ameerika Ühendriikide mahhinatsioone. Tõeline vaenlane elab siin, meie kodumaal, eriti New Yorgis ja Washingtonis.

5. Ainult valge rassi kogujõudu koondades ja korraldades selle võimsa rassilise religiooni, näiteks CREATIVITY alla, võime loota murda juudi marksistlik-kommunistlik-sionistlik türannia.
 
U.S Founding Fathers' Statements Concerning the Jews
USA asutajate avaldused juutide kohta

"Nad (juudid) töötavad meie vastu tõhusamalt kui vaenlase armeed. Nad on sada korda ohtlikumad meie vabadustele ja meie suurele eesmärgile. On väga kahetsusväärne, et iga riik ei ole juba ammu neid kui ühiskonna kahjureid ja meie suurimaid vaenlasi Ameerika õnnele maha jahtinud."

Allikas: George Washington-A.A. Appleton & Co.

Kui Ameerika kolooniad tõusid mässule poliitilise rõhumise vastu, mille põhjuseks oli Euroopa juudi pangamajade katse tugevdada oma majanduslikku positsiooni Uues Maailmas, ei olnud ükski mees asutajaliikmete seas tähelepanelikum rahvusvahelise juutluse plaanide suhtes kui see Ameerika revolutsiooni teravmeelne vanem riigimees Benjamin Franklin. Ben Franklini ehk kõige hukkamõistvam süüdistus juutluse vastu sisaldus tema kuulsas ettekandes 1787. aasta konstitutsioonikonverentsil Philadelphias. Ühes kõigi aegade kõige juudivastasemas sõnavõtus teatas ta:

"Ma nõustun täielikult kindral Washingtoniga, et me peame kaitsma seda noort rahvast salakavalate mõjutuste ja tungimise eest. See oht, härrased, on juudid. Ükskõik millises riigis on juudid suurel hulgal asunud, on nad alandanud selle riigi moraalset toonust; alavääristanud selle kaubanduslikku terviklikkust; eraldanud end ja ei ole assimileerunud; ehitanud riigi riigi sees; ja kui neile on vastandunud, on nad püüdnud seda riiki rahaliselt surnuks lämmatada, nagu Hispaania ja Portugali puhul.

"Juudid on juba üle 1700 aasta kurtnud oma kurba saatust, et nad on pagendatud oma kodumaalt, mida nad nimetavad Palestiinaks. Aga, härrased, kui maailm annaks selle neile tasuta, leiaksid nad kohe mingi põhjuse, miks nad tagasi ei läheks. Miks? Sest nad on vampiirid ja vampiirid ei ela vampiiridega koos. Nad ei saa elada ainult omavahel. Nad peavad elatuma teistest inimestest, kes ei kuulu nende rassi. Kui te ei välista neid põhiseadusega nendest Ameerika Ühendriikidest, siis vähem kui 200 aasta pärast on nad siin nii suurel hulgal vohamas, et nad hakkavad domineerima ja sööma maad ning muudavad meie valitsemisvormi, mille eest meie, ameeriklased, oleme valanud oma verd, andnud oma elu, oma vara ja seadnud ohtu meie vabaduse.

"Kui te neid välja ei tõrju, siis vähem kui 200 aasta pärast töötavad meie järeltulijad põldudel, et varustada neid ainetega, samal ajal kui nemad hõõruvad oma käsi loendushoonetes. Ma hoiatan teid, härrad, kui te ei välista juute igaveseks ajaks, siis teie lapsed neavad teid hauas."

Franklini märkused on jäädvustatud Lõuna-Carolina Charles Cotesworth Pinckney päevaraamatu "Chit Chat Around the Table During Intermissions" (jutuajamine laua ümber vaheaegadel) osas. Pickney (1746-1825) osales kongressil delegaadina ja pani üles väljavõtteid mõnest silmapaistvast sõnavõtust ja kõnest, mille ta hiljem oma päevikus avaldas. Franklini ettekuulutuse - nagu iga ettekuulutuse - parimaks tõendiks on ehk selle tegelik täitumine. See, mida Benjamin Franklin 1787. aastal kurjakuulutava võimalusena ette nägi, on tänapäeval - veidi üle kahesaja aasta hiljem - muutunud valusaks reaalsuseks.
 
Relentless Problems With The Jews Go Back For Thousands Of Years
Jätkusuutlikud probleemid juutidega ulatuvad tuhandete aastate taha

Siin on väljavõte Ben Klasseni raamatust "Valge mehe piibel":

HALASTAMATU SÕJATEGEVUS PARASIITLIKE JUUTIDE JA NENDE ÕNNETUTE OHVRITE VAHEL

Vaenulikkus ulatub 5000 aasta taha.
Kuulates tänaseid juutide manipuleeritud uudiseid ja propagandat, jääb valdavale osale Ameerika avalikkusest mulje, et vaenulikkus juutide vastu on vaid hiljutine üksiknähtus, mille leiutas Adolf Hitler. Neile on ikka ja jälle öeldud, et juudid on armsad ja lahked inimesed nagu kõik teisedki (ainult et rohkem) ja et ainult selle metsiku inimese, Adolf Hitleri hullumeelsete, paranoiliste eelarvamuste tõttu on juute ebaõiglaselt ja ilma igasuguse põhjuseta kiusatud. Meid pannakse uskuma, et enne Hitleri tulekut ei olnud kunagi mingit konflikti juutide ja ülejäänud maailma vahel.

Lepitamatu konflikt.
Mitte miski ei võiks olla tõest kaugemal. Konflikt parasiitjuutide ja nende pikaaegsete peremeeste vahel kogu tsiviliseeritud maailmas on sama vana kui ajalugu ise. See konflikt on sama põhiline kui pioneeri-ema ja kolinate vahel, millele ma ühes varasemas peatükis viitasin. See on lepitamatu, on elu ja surma küsimus ning kestab seni, kuni kas juudid hävitatakse või valge rass hävitatakse. Selle põhjus on omane juutide endi talmudistlikule religioonile, mis peab kõiki mittejuute igavesteks vaenlasteks, keda tuleb ära kasutada, röövida ja manipuleerida juutide kasuks. Kuidas nad seda teevad, on teema mitmes teises peatükis selles raamatus.

Tsivilisatsiooni parasiidid.
Selles konkreetses peatükis tahame näidata, et juudid on juba ammustest aegadest peale olnud kardetud ja põlatud parasiidid tsiviliseeritud rahvaste seljas; et nad on visatud välja peaaegu igast tsiviliseeritud valgest rahvusest maailmas, mitte ainult üks kord, vaid korduvalt samast riigist või samast piirkonnast või samast linnast.

Juutide suust.
Tõendid, mida me siin esitame, ei ole pärit "kallutatud"mittejuudi allikatest, vaid vastupidi, need on võetud otse juutide endi ülestunnistustest. Suur osa siin esitatud teabest pärineb peamiselt juudi entsüklopeediatest, mis on kirjutatud juutide poolt, juutide kohta ja peamiselt juutide jaoks. Neist leiame, et juute on välja aetud, tapetud, välja aetud, vihatud peaaegu igas riigis ja linnas, mida nad on vallutanud. See ei ole juhtunud mitte ainult üks kord, vaid korduvalt, ulatudes ajaloos tagasi kuni ajani, mil nad Egiptusest välja aeti teisel aastatuhandel e.m.a. (umbes 3500 aastat tagasi). Kuigi see ei olnud tingimata esimene, on see esimene suurem juutide väljaajamine, mida ajalugu on üles kirjutanud. Tagasilöögi seeria. Käesolevas analüüsis käsitleme me siiski peamiselt juutide ja mittejuutide vahelist konflikti Euroopas. Rünnakud olid spontaansed ja neid võib lugeda tuhandetes külades, linnades ja riikides. Me leiame, et rünnakud juutide vastu kulgesid teatud aegadel kampaania või seeriatena ja neile anti teatud nimed.

Armlederi seeria:
Saksa juutide vastu suunatud rünnakute juhtumite 1336-39 antud nimi, mis põhjustasid massimõrvu enam kui 100 kohas Elsassis, Švaabias ja Frangimaal. Musta surma massimõrvad: Need toimusid osaliselt samal ajal, kuid laiemal alal Euroopas ja pikema aja jooksul. Juute süüdistati (ja õigustatult) selles, et nad mürgitasid musta katku ajal kaevusid ja lasksid haigete kehasid joogivette ning levitasid ja süvendasid seeläbi katku. Rünnakud toimusid Poolas, Hispaanias, Prantsusmaal, Kataloonias ja Põhja-Itaalias. Ainuüksi Saksamaal toimusid rünnakud 350 kohas, kusjuures 60 suurt ja 150 väikest juudi kogukonda hävitati.

Bogdan Chmielnicki oli kasaka juht (1593-1657). Ta juhtis 1648. aastal Ukraina vastuhakkavat ülestõusu. Selle tulemusel hävitati sadu juudi kogukondi ja mõrvati sadu tuhandeid juute, kaasaegne allikas kinnitab, et 744 juudi kogukonda hävitati. Juudid nimetavad neid Chmielnicki veresaunadeks.

Hep! Hep! Rahutused: Saksamaal 1819. aastal toimunud rahutuste ajal kasutatud juudivastane loosung, mis pärineb ristisõdade ajast.
Rindfleishi veresaunad: Juutide vastu suunatud hävitusrünnakute seeria kogu Frangimaa ja ümbruskonna piirkondades 1298. aastal pärast rituaalse mõrva süüdistust. Juhtis Baieri aadlik nimega
Rindfleish, hävitati 146 juudi kogukonda.
Simon Petrula (1880-1926): Ukraina juht, kes viis oma vägedega (1918-20) läbi 493 pogrommi, mille käigus tapeti 16 706 juuti.

...

Peale nende seeriate on teatud terminid, mida juudid kasutavad nende vastu suunatud rünnakutes ikka ja jälle, terminid, mida mittejuudid tavaliselt ei mõista. Pogrom: Organiseeritud massimõrv kogukonna või juutide massihävitamiseks.

Rituaalse mõrva või verevalamise süüdistused:
Üks juudide poolt sajandite jooksul harrastatud usurituaalidest, mis on üks kõige kohutavamaid ja rüvetavamaid. Protseduur seisneb mõne noore kristlase, tavaliselt 6-8-aastase poisi (mõnikord ka tüdruku) röövimises sünagoogi salajasse ruumi. Ohver seotakse laua külge, riietatakse lahti ja tema keha torgatakse teravate rituaalsete noadega samadesse kohtadesse, kuhu naelad väidetavalt Kristuse kehasse tungisid. Veri valatakse karikasse ja juudid joovad seda paasapüha rituaali raames.

[See on ilmselge, milleks see on - energia sümboolne rituaalne suunamine - inimveriohvrid -, et hoida kristluse valet ja mittejuutide lummust. See tava jätkub tänapäevalgi. Paasapüha ajal on alati suurem arv kadunud lapsi].

Juudid eitavad seda metsikut tava ja nimetavad neid ainult süüdistusteks. Fakt on see, et neid ei ole selles samasuguses metsikus praktikas süüdistatud mitte ainult Rooma ajast alates, vaid neid on selle eest praktiliselt igas Euroopa riigis (nagu me näeme) ja isegi mõnes moslemiriigis selle kuriteo eest üles pootud, dekapteeritud ja põletatud tuleriidal. Kaarel Lindbergi mõrvatud laps on väidetavalt viimasel ajal olnud juudi rituaalmõrva ohver. Pärast isiklikku uurimist olen veendunud, et see on tõsi, sest see sobib kindlasti mustriga.
[Siin on rohkem teavet juutide mõrvade ja paganlike laste piinamise kohta.]
https://www.jewwatch.com/jew-atrocities-blood-libel.html
...

Püsivad juudid tulevad ikka tagasi.
Märkame, et mitmest riigist või linnast jooksid juudid välja (saadeti välja), mõnikord koguni viis või kuus korda. Asjatundmatutele tekitab see küsimuse - kuidas on võimalik, et juudid on teatud linnast välja ajatud ja 20 aastat hiljem jälle samast linnast välja aetud? Vastus on, et juudid on nagu kakajunnid mis ei lähe alla. Nad on ajaloo kõige sitkem rass ja nad tulevad alati tagasi, hoolimata sellest, kui palju neid on tapetud, välja aetud või kui väga nad oma vastuvõtvate ohvrite poolt vihkamisele alluvad. Nad tulevad alati tagasi, see tähendab, kui linn on nende parasiitide manipuleerimiseks viljakas pinnas. Me peame meeles pidama, et juudid on parasiidid ja parasiidid peavad elama teistel, tootlikul kehal. Juutide puhul on nende parimaks ohvriks edukas valge kogukond. Samal põhjusel, miks kirbud koera ikka ja jälle nakatavad või maja peab iga kuu kahjuritõrjet tegema, et hoida eemale parasiidid ja muud putukate kahjurid, on see nii ka juutide puhul. Nad naasevad alati, et uuesti nakatada viljakat kogukonda.

Igavene sõda.
Et näidata, kui laialt levinud on olnud juudi nakatumine läbi aegade ja kui universaalne on vaenulikkus nende vastu, vaatame läbi voolava sõja juudi nakatumise ja mittejuudi katsete vahel vabaneda neist parasiitidest. Meie teave pärineb juudi allikatest endist ja kujutab ruumipuuduse tõttu vaid väikest kapslit kogu olemasolevast.
...

MUINASED AJAD
Egiptus:
Kuigi konfliktid juutide ja vastuvõtvate tsivilisatsioonide vahel eelnevad kirjalikele üleskirjutistele, on vanim teadaolev suurem väljasaatmine see, kui juudid aeti Egiptusest välja, sest nad olid muutunud talumatuks. Kuupäev on umbes teise aastatuhande keskpaik eKr. Sajandeid hiljem tulid juudid suurel hulgal tagasi ja Aleksandriast sai raskekujuline infektsioonikeskus. Aleksandrias puhkesid juudidevastased tõsised rahutused 38. aastal pKr. ja uuesti 66. aastal pKr. Juutide poolt toimusid edasised rahutused, mis suruti maha äärmise julmusega. Aastatel 115-17 rünnati Aleksandria juute rängalt ja nende suur sünagoog põletati maha. Aastal 414 pKr. a. a. aeti juudid taas sellest linnast välja.

Aasia:
Araabia linnas Mediinas ajas Mohammed, kes oli algul juutide suhtes sõbralik, 622. aastal pKr. nad kõik välja või tapeti maha, ja sellest ajast peale ei ole sinna juute enam lubatud. Seleucia on iidne linn Tigrise ääres. Pärast Arulia ja Asinia hävitamist kogunesid juudid sellesse linna. Selle tulemuseks oli juutide massimõrv 40. aastal pKr, kuid nad tulid tagasi.

Bütsantsi impeerium:
Justinianus, keiser aastatel 527-565, võttis vastu põhjaliku juudivastase poliitika, keelustades nad riigiteenistusest, sõjaväeametitest ja muudest mõjukatest ametikohtadest. Seda poliitikat järgiti järgnevatel sajanditel ja see on kahtlemata üks peamisi põhjusi, miks Ida-Rooma (Bütsantsi) keisririik elas Lääne-Rooma keisririigist tuhat aastat üle.

Rooma:
Vanim jätkuv juudi kogukond Euroopas loodi Roomas, mille andmed pärinevad aastast 139 eKr, kuid kahtlemata olid nad seal juba palju varem. Suur Rooma riigimees ja kirjamees Cicero tunnistas juute kui organiseeritud vaenulikku elementi juba 50. aastal eKr ja ründas neid sageli oma senati kõnedes. Keiser Tiberius ajas juudid 19. aastal pKr. Roomast välja, kuid nad tulid peagi tagasi. Keiser Claudius ajas 49-50 pKr. mitmed juudid Roomast välja. 116 pKr. käskis keiser Trajanus ennetavalt tappa juudid Mesopotaamias, kuna nad olid selles piirkonnas pidevate rahutuste ja ülestõusude põhjuseks. Kuna Rooma vallutus ja kultuur levisid üle Euroopa, oli Rooma algne keskus, kust juudi laenupankurid levisid Põhja-Itaaliasse ja seejärel ülejäänud Euroopasse. Hoolimata juutide vastu suunatud ähvardustest ja heitlustest aitasid paavstid üldiselt juutide kaitsmist pahameele all oleva rahva eest.
...

KESKAEGNE EUROOPA

Roomast laiali saadetud.
Roomas levivad juudid levisid Rooma vallutuste järel üle kogu Euroopa. Kui tsivilisatsioon, tööstus ja kaubandus edenesid üksikutesse piirkondadesse ja linnadesse, järgnesid parasiitlikud juudid ja vajusid oma telgitagustega sügavalt oma segadusse sattunud peremeestesse. Koera ja kirbu olukord. Kuna meil ei ole selleks ruumi, esitatakse järgnevalt vaid pisipilte juutide korduvatest sissetungidest ja nende räsitud peremeeste reaktsioonidest, kes ei osanud kunagi tõeliselt toime tulla juudi fenomeniga. Nagu koera ja kirpude olukord, tahab koer kirpudest vabaneda, kuid ei ole kunagi õppinud, kuidas seda teha.

Igavene sõda.
Kuigi lühidalt, annab järgnev pilt esindusliku pildi igavesest sõjast vereimejate juutide ja Euroopa valgete mittejuutide katsete vahel neid tõrjuda. Võtame riigid tähestikulises järjekorras.

AUSTRIA Rituaalseid mõrvu. 13.-15. sajandit iseloomustasid tõsised tagakiusamised. 1420. aastal süüdistuse tõttu rituaalses mõrvas põletati kõik juudid Austrias kas maha, saadeti välja või ristiti sunniviisiliselt. Nad ei kadunud siiski ja 1670. aastal määras Margaret Theresia veel ühe üldise väljasaatmise.

Salzburgis,
tapeti juudi kogukond 1349. aasta musta surma puhkemise ajal ja uuesti pärast 1404. aasta jumalateenistuse häbistamise süüdistust. Peapiiskop saatis nad 1498. aastal välja. Tirooli provintsis süüdistati juute musta surma ajal kaevude mürgitamises. Veel ühe 1475. aasta rituaalse mõrva süüdistuse tulemusena hävitati juutide kogukonnad Trentis, Rinnis ja Lienzis ning lõpuks 1520. aastal saadeti kõik juudid Tiroolist välja. Toona ei suudetud seda peatada. Nende tagasipöördumisele reageeriti vaenulikult, kuid ebaefektiivselt. Karl Lueger (1844-1910), kes oli alates 1897. aastast Viini linnapea, vabastas ametisolevad juudi ametnikud ametist, kehtestas avalikes koolides segregatsiooni ja võttis muid juudivastaseid meetmeid. Siiski oli sellel vähe mõju juudivoolu tõkestamisel, kuni Hitleri anšluss Austrias 1938. aastal.

Inglismaa

Tuli koos normannide vallutusega. Juudid tungisid Inglismaale esimest korda 1066. aasta normannide vallutusega. Neist said peagi kroonile rõhuvad maksukogujad ning nad monopoliseerisid rahanduse, kaubanduse ja kaubavahetuse. Aastal 1144 esitati Norwichis nende vastu esimene rituaalse mõrva süüdistus ja Chaucer (1340-1400) kirjutas 1255. aastal Hugh of Lincolni rituaalsest mõrvast. Kolmanda ristisõja ajal, 1189-90, toimusid kogu riigis tõsised mässud juutide vastu, millega kaasnes palju verevalamist. Nende rahaliste manipulatsioonide ja kelmuste tõttu kasvas vaenulikkus veelgi ning lõpuks ajas kuningas Edward I nad 1290. aastal kogu riigist välja.

Londonis, juutide peakorteris, olid juudid juba enne 1100. aastat hästi juurdunud. Juutide vastu toimus mõrvarlik rünnak Richard I kroonimise ajal 1189. aastal ja veel mitu korda 1263-66 toimunud parunisõdade ajal. Londoni juudid seisid rituaalse mõrva süüdistustega silmitsi 1238., 1244. ja 1276. aastal.
Uksed avas Oliver Cromwell. Oliver Cromwell oli juutide Chabez-goi, kes avas 1655. aastal väravad ja juudid tungisid taas massiliselt sisse. Aastaks 1696 oli juutidel kontroll Inglismaa Panga üle ja sellest ajast alates on nad säilitanud kontrolli panganduse, rahanduse ja valitsuse üle.

PRANTSUSMAA

Varajane nakatumine. Juudi infestatsioon Prantsusmaal algas suhteliselt varakult, enne 70. aastat pKr, ja üheksandaks sajandiks oli Prantsusmaa rahvusvaheliste juudi kaupmeeste, nn radaniitide, peamine tegevuskeskus. 11. ja 12. sajandiks muutusid juudi kogukonnad Prantsusmaal maailma kõige tihedamalt asustatud kogukondadeks. See tekitas vaenulikku reaktsiooni ja nende rüvedate tavade tõttu tõrjuti nad käsitöö- ja kaubandustegevusest välja. Juudid monopoliseerisid seejärel üha enam raha laenamist ja rahandust, lämmatades mittejuutide kaubandust.

Rituaalne mõrv.
Pärast esimest ristisõda (1096) muutusid juutide vastu suunatud mõrvarlikud rünnakud tavaliseks. Nagu paljudes teistes riikides, kolisid nad ühest piirkonnast välja aetud juutide tõttu teise piirkonda ja peagi jälle tagasi algsesse asukohta. Blois's põhjustas esimene rituaalse mõrva süüdistus 1171. aastal 31 juudi põletamise mardilaual. Neljanda ristisõja ajal (1235-36) kulmineerus juutide massimõrv Bretagne'is nende väljasaatmisega 1391. aastal. Carcassone linnas saadeti juudid ajutiselt välja 1253. aastal, uuesti 1306. aastal ja lõpuks 1394. aastal. Pärast rituaalset mõrva Dauphine'i provintsis saadeti nad 1253. aastal välja, kuid tulid 1289. aastal tagasi. Pärast 1305. aastat rakendati Gascogne'i provintsi juutide suhtes mitmeid väljasaatmismäärusi, mis kulmineerusid 1394. aasta üldise väljasaatmisega.

Juudid korraldasid Prantsuse revolutsiooni.
Ülejäänud Prantsusmaal oli 1306. aastal määratud ja jõuga läbi viidud üldine väljasaatmine. Järgmiste sajandite jooksul oli juutide tegevus Prantsusmaal vaoshoitud, kuid hoogustus radikaalselt Prantsuse revolutsioonile eelnevatel aastakümnetel, mida juudid korraldasid. Pärast kuninga ja kuninganna hukkamist 1793. aastal ja Euroopa 20 aastat kestnud vennatapusõdadesse süütamist olid juudid taas täiel määral sadulas. Prantsuse revolutsiooni ajal giljoteerisid nad süstemaatiliselt Prantsuse aadli ja Prantsuse juhtkonna. See hävitamine ja järgmised 20 aastat kestnud Napoleoni sõdade ajal verestasid Prantsuse rahva koore. Prantsusmaa ei ole kunagi taastunud.

SAKSAMAA

Intensiivne vaenulikkus. Üheski riigis ei ole sajandite jooksul toimunud nii kibe ja intensiivne sõjategevus kui juutide ja Saksa rahva vahel. Kui sellised riigid nagu Inglismaa, Prantsusmaa, Hispaania olid keskajal (enam-vähem) ühe valitseja all ühtsed ja võimelised 1290, 1306 ja 1492 vastavalt kogu riigist juute (enam-vähem) välja ajama, siis killustunud sakslased ei olnud kunagi enne 1871. aastat sellises olukorras. Selleks ajaks oli juba liiga hilja ning juudid olid liiga võimsad ja liiga hästi juurdunud kogu maailmas. Keskajal, kui üks Saksa hertsogiriik või vürstiriik nad välja viskas, jooksid nad lihtsalt naaberpiirkonda, paljunesid ja tulid peagi tagasi. Mitte kunagi ei saanud kogu Saksa maal toimuda mingisugust sisulist puhastamist. Sellegipoolest oli juudi viha sakslaste vastu ja vastupidi kõige teravam Saksa riikides ja tänapäevani on Saksa rahvas rahvusvahelise juudi võrgustiku genotsiidi peamine sihtmärk.

Juutide ja sakslaste vahelise sõjategevuse ajalugu on pikk ja me saame siinkohal esitada vaid väikese killukese.
Aastaks 1090 olid juudid muutunud nii vastikuks ja talumatuks, et ristisõdijad tapsid juudid Reinimaal, mis oli tol ajal Saksamaa kõige tihedama juudi asustusega piirkond. Juutide intensiivistunud epideemia. Musta surma epideemia ajal (1348-49) süüdistati juute katku levitamises kaevude mürgitamise ja nakatunud surnukehade kaevudesse langetamise teel. Ainuüksi Saksamaal toimusid sel ajal rünnakud juutide vastu umbes 350 piirkonnas, kusjuures 60 suurt ja 150 väikest juudi kogukonda hävitati. Paljud linnad püüdsid seejärel juudid igaveseks pagendada, kuid juudid tulid alati tagasi, nagu me näeme.

Keskaeg Pidev sõjategevus.
Breslau juudi kogukond hävitati 1349. aastal. 1453. aastal põhjustas peremehe rüvetamise süüdistus 41 juudi tapmise ja ülejäänud pagendamist. Coblenzis kannatasid juudid 1265., 1281. ja 1287. aastal tagakiusamise ning 1337. aastal Armlederi rünnakute tõttu. Juudi kogukond hävitati 1349. aasta musta surma massimõrvade ajal, kuid 1356. aastaks tulid nad tagasi ja 1418. aastal pagendati nad taas kogu Trieri provintsist välja. Juudi tegevus Dresdenis on esmakordselt registreeritud 1375. aastal. Aastaks 1448 olid nad oma tegevuse tõttu, milleks oli müntide võltsimine ja husiitide abistamine, välja tõrjutud.

Juudid monopoliseerisid rahalisi vahendeid.
Juudi kogukond saadeti Düsseldorfist välja 1438. aastal, kuid naasis 16. sajandi lõpus. Hoolimata juudivastastest rahutustest Erfurdis 1221. aastal, jätkas juudi kogukond oma arengut kuni 1349. aasta musta surma massimõrvadeni, mil ellujäänud pagendati. Nad tulid tagasi 1357. aastal ja põgenesid uuesti 1458. aastal. Frankfurt-Am-Maini juudi kogukond hävitati 1241. aastal ja uuesti 1349. aastal flagellantide poolt. Frankfurdi juudid monopoliseerisid keskajal raha laenamise ja rahanduse ning ka tänapäeval on Frankfurt üks maailma tähtsamaid juudi finantskeskusi. Fettmilchi rahutused 1614. aastal tõid kaasa ajutise väljasaatmise ja 1796. aasta sõja tulemusel hävis suur osa Frankfurdi juudi getost.

Musta surma massimõrvad.
Halberstadti linnast aeti juudid 1493. aastal välja, tulid järgmisel sajandil tagasi ja aeti 1594. aastal uuesti välja. Leipzigi linnas oli juutide peamine tegevusala rahalaenu andmine. Nad hävitati 1349. aasta musta surma massimõrvades, kuid teised tulid tagasi. Mainzi juudid saadeti välja juba 1012. aastal, kuid peagi tulid nad tagasi. Sajad hukkusid 1096. aastal ristisõdijate poolt, hoolimata piiskopi kaitsest, kuid teised tulid peagi tagasi. Musta surma ajal (1349) järgnes rida massimõrvu, kuid juudid tulid ikka ja jälle tagasi. Väljaküüditamismäärused anti välja 1438., 1462. ja 1470-71. aastal.

Rindfleishi veresaunad.
Nürnbergis, kuhu juudid olid 12. sajandil elama asunud, oli nende peamine tegevusala samuti rahapaigutamine. Juudi kogukond hävitati 1298. aastal Rindfleishi veresauna ajal, mil tapeti 728 juuti. Musta surma massimõrvade ajal (1349) tapeti 562 ja ülejäänud tõrjuti välja. Nende salakavalate raha laenamise intriigide tõttu aeti nad 1499. aastal uuesti välja.

Hoovijuudid manipuleerisid valitsejaid.
Juudid olid piirkonnas juba enne Saksa Preisi riigi tekkimist. Kui Friedrich Wilhelmist sai suurkandidaat, laienes juutide võim kiiresti. Neist said "õukonnajuudid", rahapaigutajad, rahapreiliomanikud, sõjaväe varustajad ja kogukonna aristokraatia.

Tagasipöördusid korduvalt.
Rothenburgi iidses ja kaunis linnas hävitati juudi kogukond 1298. aasta Rindfleischi veresauna ajal, taastati ja hävitati uuesti 1349. aastal. Juudid pöördusid taas tagasi, 1349. aastal löödi taas tagasi. Juudid tulid taas tagasi, taas tõrjuti 1397. aastal pärast veresaunu tagasi. Nad tulid uuesti tagasi 1402. aastal ja aeti 1520. aastal välja.

Süüdistatakse kaevu mürgitamises.
1348. aastal põletati Stuttgardi linnas juudid kaevumürgituse ja musta katku levitamise süüdistusega. Järgnevatel sajanditel toimus mitmeid väljasaatmisi. Trieri lugu oli sarnane. Juudi kogukond hävitati 1349. aastal, tungis mõne aastakümne jooksul tagasi, aeti 1418. aastal uuesti välja ja tuli 1500. aastal tagasi.

Alati tagasi.
Ülaltoodud muster võib korduda peaaegu igas Saksa linnas, igas Saksa riigis. Kus iganes juudid asusid, muutusid nad vastikuteks parasiitideks ja neid tõrjuti ikka ja jälle nördinud rahva poolt välja. Kuid nad tulid alati tagasi, et oma telgitaguseid veelgi sügavamale vajutada. Nad õppisid oma varasematest vigadest ja muutusid kavalamaks, et neutraliseerida kogukond, mida nad asusid ära kasutama ja lämmatama.

Kolmekümneaastane sõda, mille õhutasid juudid.
Keskaja lõpu poole oli enamik Saksa linnu korduvalt juute pagendanud. Kuid nad tulid alati suuremal hulgal tagasi. Kolmekümneaastases vennatapjasõjas (1618-48) kristluse pärast läksid katoliiklased ja protestandid vastamisi. Seda provotseerisid ja õhutasid juudid, see hävitas 65% Saksamaa elanikkonnast ja 80% hoonetest ja varadest. See jättis Saksa rahva rüppe, mis oli killustunud rohkem kui kunagi varem väikesteks armukadedateks väikeriikideks. See lükkas Saksa rahvast ehk 300 aastat tagasi, kuid nagu tavaliselt, sai sellest juudi positsioon suurt kasu. Killustunud, vaesunud riigid pöördusid juutide kui rahapakkujate poole. Paljusid võtmepositsioone täitsid õukonna juudid, sõjaväe varustajad, finantsnõustajad, maksukogujad, rahapakkujad ja paljudel muudel elutähtsatel aladel. Juudi võim ja nakatumine kasvasid kuni Hitleri ajastuni.

POOLA
Raske khazaarie juutide levik. Juudi infestatsioon algas 9. sajandil ja seda tugevdasid tollased agressiivsed khaazarlikud elemendid. Vaatamata pogromidele, massimõrvadele ja väljasaatmistele suurenes juudi infestatsioon kuni 19. sajandini ja 20. sajandi algul oli Poolas suurim juudi elanikkond (protsentuaalselt) maailmas. Chmielnicki ülestõusud. Juutide poolt toime pandud rituaalsed mõrvad tõid kaasa kättemaksud Posenis 1399. aastal ja Krakówis 1407. aastal. Krakówi üliõpilased alustasid 1401. aastal juudivastaseid rahutusi ning rünnakud toimusid Krakówis, Lvovis, Posenis ja mujal. Varssavist aeti nad välja 1483. aastal, Krakówist 1491. aastal. Chmielnicki ülestõusud juutide vastu (1648-49) hävitasid sadu juudi kogukondi. Majanduslikud piirangud (juutide vastu), pogromid ja rituaalse mõrva süüdistused olid korduvad kogu Poolas. Tuhanded hukkusid 1768. aasta Haidmaki rahutustes Ukrainas.

Juudid moodustasid 50% linnaelanikkonnast.
Pärast 1815. aastat oli suurem osa Poolast Vene võimu all ja selle juudi ajalugu jätkus Venemaa alluvuses. Aastaks 1828 moodustasid juudid 50% Poola linnarahvastikust, mis tegi sellest maailma kõige enam juutidega täidetud riigi. Vaadates reaktsiooni mõnes suuremates linnades, leiame, et Bialystokis toimus juudi pogrom veel 1906. aastal. Kalischi linnas toimus terve rida tagakiusamisi, mis algasid 14. sajandil. Aastal 1656 hävitas Poola kindral Czarniecki Kalischi juudi kogukonna.

1399. aastal tapeti Poseni linnas rabi ja 13 vanemat, kes said süüdistuse hostsõltumatuse eest, ning 1468., 1577. ja 1687. aastal toimusid seal juudivastased puhangud. Varssavis elavaid juute kiusati 1454. aastal (Itaalia frantsiskaani jutlustaja) Capistrano õhutamise tulemusena taga ja 1483. aastal saadeti nad linnast välja.

Juudid monopoliseerisid teraviljakaubanduse.
Juudid asusid Pinskis 16. sajandil elama ja monopoliseerisid peagi teraviljakaubanduse. Juudid kannatasid rängalt 1648-49. aasta Chmielnicki veresaunades ja ka 1700. aasta Rootsi sõdades. Sellegipoolest oli Pinski elanikkonnast Teise maailmasõja alguseks 70% juudid. Aastaks 1939 elas Varssavi linnas 360 000 juuti, mis oli sel ajal üks suurimaid kontsentratsioone Euroopas.

VENEMAA
Intensiivne viha. Hiiglaslik juudi elanikkond. Venemaa rahva ja juutide vaheline vihkamine on üks kõige intensiivsemaid ajaloos, kus juute üldiselt vihatakse. Enne Esimest maailmasõda oli Venemaal 5 600 000 juuti, mis on seni suurim kogujuutide kontsentratsioon või juutide arv ühegi riigi kohta maailmas, mida ainult hiljem ületas Ameerika Ühendriikide praegune juudi elanikkond.

90% tänapäeva juutidest on khaazari päritolu. Osa juudi rahvastiku raskest levikust tulenes khaazaridest, röövlitest türgi hõimust, kes oli rajanud impeeriumi Musta mere ja Kaspia mere vahele, mis ulatus põhja poole, keset praegust Venemaad. Khazarid pöördusid kuningas Bulani all juudiusku 8. sajandil pKr. Hinnanguliselt 90% tänapäeva juutidest on pigem khazarite kui Palestiina juutide järeltulijad, kuigi mõlemad on võrdselt kurjad.

Vallutasid Jaroslav.
1083. aastal vallutas Venemaa peavürst Jaroslav khaazarid ja ühendas nende kuningriigi Venemaaga. Venelased ei teadnud, kui virulentset katku nad olid eeldanud, et nad assimileerivad. Tegelik sõjategevus algas aga alles 16. sajandil.

Aastal 1563 uppus 300 juuti Polotoskis ja Viteliskis. 1648. aastal juhtis Bogdan Chmielnicki kasakate ja ukrainlaste massi mässu juutide ja poola mõisnike vastu. Selle tulemuseks oli sadade juudi kogukondade hävitamine, ühe juudi allika kohaselt hävitati 744 juudi kogukonda ja tapeti sadu tuhandeid juute. Juudid on neid nimetanud Chmielnicki veresaunadeks.
 
...
Ukrainast saadeti juudid välja.
Kui Ukraina 1667. aastal Venemaa poolt annekteeriti, saadeti juudid Ukraina territooriumilt välja. Venemaa poolt 1550. ja 1678. aastal välisriikidega sõlmitud lepingutesse lisati klauslid, mis keelasid juutidel Venemaa külastamise. Väljasaatmise korraldused anti välja 1727., 1738. ja 1742. aastal. Aastal 1753 aeti Venemaalt välja kokku 35 000 juuti. 1762. aastal lubas Katariina Suur välismaalastel Venemaal elada, välja arvatud juutidel. 1791. aastal piiras ta dekreediga juutide elamist piiratud alaga, mida nimetati asustuspiirkonnaks, ja seejärel võisid nad elada ainult selle piirkonna linnades.

Juudid ei ole assimileeritavad.
Tsaar Aleksander I saatis 1824. aastal Vitebski ja Mohilevi provintsist välja 20 000 juuti. Tsaar Aleksander II üritas juute assimileerida ja venestada, kuid edutult. Vastumeetmena mõrvasid teda 1881. aastal juudi revolutsionäärid. Venelased reageerisid uute pogrommidega, pidades juute õõnestavaks elemendiks, mida tuleb hoida külarahvastikust eraldi, ja kehtestasid mai-seadused. 1891. aastal aeti juudid Moskvast välja.

Juudid õhutavad revolutsiooni.
Vene rahva ja juutide vaheline vaenulikkus ja sõjategevus kiirenes, saavutades oma haripunkti Beilsi juhtumiga (1911-13) Kiievis rituaalse mõrva süüdistusega. Juudid olid väga organiseeritud revolutsiooniks. 1905. aastal üritasid nad revolutsiooniliselt kukutada Venemaa valitsust, kuid ebaõnnestusid.

Revolutsioon õnnestus. Kommunism kehtestati.
Venemaa osalemise ja lüüasaamise ajal I maailmasõjas ning sellele järgnenud juudikommunistliku revolutsiooni ajal olid nad siiski ülimalt edukad. Juudid lasid tsaari maha, paiskasid kogu Venemaa revolutsioonilisse segadusse ja kehtestasid 1917. aastal kommunistlik-bolsevistliku valitsuse, mis oli täielikult nende kontrolli all. Järgnenud segaduse, revolutsiooni ja näljahäda aastatel korraldasid juudid julma kättemaksu ja mõrvasid üle 30 miljoni valge venelase, hävitades sellega Venemaa elanikkonna parimad elemendid. Sellega hävitasid nad igasuguse olemasoleva või potentsiaalse vene opositsiooni või juhtkonna, nagu nad olid teinud 125 aastat varem Prantsusmaal.

Juudid kontrollivad kindlalt maailma suurimat orjatöölaagrit.
Täna, rohkem kui kuuskümmend aastat hiljem, hoiavad juudid ikka veel seda kindlalt kontrolli all, olles loonud maailma kõige õelama ja jõhkrama orjatöölaagri.
Juudi entsüklopeedia toob pikad nimekirjad linnadest ja piirkondadest, kus toimusid pogrommid, väljasaatmised ja veresaunad, kuid sündmuste nimekiri on liiga mahukas, et seda siinkohal kirja panna.

HISPAANIA
Juudid reetsid Hispaania araabia sissetungijatele. Juudid tulid Hispaaniasse juba 6. sajandil eKr koos foiniiklastest kaupmeestega. Alates 612. aastast pKr. järgnes põliselanike ja juutide vahel halastamatu sõda, mida iseloomustasid juhuslikud puhangud ja veresaunad. Juudid aitasid araablastel 711. aastal Hispaaniasse tungida sisemiste reetmistega. Mitu sajandit õitsesid juudid araablaste all ja Hispaaniast sai selle aja tähtsaim juudi keskus. Hispaania kristlikus osas said juutidest maksukogujad ja "õukonnajuudid" ning kontrollisid peagi nii valitsust kui ka majandust. Reostus muutus nii räigeks (20-25% elanikkonnast olid juudid) ja nii rõhuvaks, et hispaanlased reageerisid.

Moslemid ajasid juudid välja. Granadas 1066. aastal, kui juudid olid veel moslemite võimu all, rünnati juute ja saadeti nad välja. Juudi kogukond taastas end, kuid 1148. aastal toimunud Almohadide (moslemite) sissetungi tõttu juuriti see taas välja ja juudid kas saadeti välja või pöördusid moslemi usku. Cordovas ajasid Almohadid 1147. aastal samuti juudid välja või pöördusid ümber. Marranod ehk vale kristlased. Hispaania kristlikus osas, eriti Cordovas, Granadas, Segovias ja Sevillas, toimus 1391. aastal juutide vastu suunatud massimõrvade laine ning paljud neist said ristitud marranodeks, kes avalikult tunnistasid end kristlaseks, kuid jäid südames salaja juutideks, jäädes truuks juudi rassile ja religioonile.

Püüdis võtta kontrolli katoliku kiriku üle.
Varsti hakkasid need valekristlased omandama kontrolli katoliku kiriku üle. Koos tõeliste juutidega kontrollisid nad nüüd kirikut, valitsust ja majandust, ning neile järgnesid lagunemine, segadus ja mädanemine.

Hispaanlased kehtestavad inkvisitsiooni.
Kui hispaanlased taas ärkasid, et juudid on nende viletsuse põhjuseks, reageerisid nad taas. Ferdinandi ja Isabella juhtimisel algatati inkvisitsioon, et välja juurida kristlasteks maskeeritud juudid (tuntud kui marranod). See protsess toimus samaaegselt, kui hispaanlased pidasid täielikku sõda, et muhameedlastest maurid Hispaaniast välja tõrjuda. Selles sõjas reetsid marranod ja juudid pidevalt kristlasi mauride kasuks. Paljudes linnades puhkesid spontaanselt edasised juutide massimõrvad.

Hispaania saadab 1492. aastal maurid ja juudid välja.
Lõpuks õnnestus Ferdinandil ja Isabellal 1492. aastal pärast kümme aastat kestnud sõda maurid välja ajada ja Hispaania ühendada. (Sellele dramaatilisele ajalooseisakule pühendame terve peatüki oma varasemas raamatus "LOODUSE IGAVENE RELIGIOON"/ "NATURE’S ETERNAL RELIGION"). Samal aastal määrasid nad, et kõik juudid peavad 1. augustiks Hispaaniast lahkuma. Seda täideti otsustavalt ja kindlameelselt, mis kulmineerus selle aja suurima juutide massilise väljasaatmisega. Olles juutidest vabanenud, õitses Hispaania ajalugu seejärel kuldse ajastu nime all. Järgmise kolme sajandi jooksul õitses Hispaania. Ta oli koloniseerimise ja ülemaailmse laienemise eestvedaja Uues maailmas, Filipiinidel ja mujal.


Hispaaniat kägistav haare.
Kuid visad juudid märgistasid Hispaania majandusliku kägistamise ja kättemaksu jaoks. 1930. aastateks olid nad piisavalt võimsad, et Hispaaniat uuesti lõhkuda. Nad õhutasid ja õhutasid kohutavalt hävitavat vennatapjalikku kodusõda, mis jättis Hispaania kaosesse. Hitleri ja Mussolini abiga lahendati see sõda edukalt juudikommunistide vastu, kusjuures Franco juhtis uut fašistlikku valitsust.
* * * * *

KOKKUVÕTE
Juudi oht on sama vana nagu ajalugu. Eelnevast lühikesest juutide ajaloost on meil ülekaalukad tõendid selle kohta, et juudi probleemi ei leiutanud Adolf Hitler 20. sajandil, vaid vastupidi, et juudid on tuhandeid aastaid olnud tigedad parasiidid tsivilisatsioonide seljas. Kuna sellised parasiidid keskenduvad produktiivsete rahvaste röövimisele, on nad valgeid rahvaid palju rohkem kui mudarahvaid saatnud needuste ja koormusega.
 
The Reptilian Origins of the Jews
Juutide reptiilne päritolu
Reptilian.jpg


Ülaltoodud fotol on reptiili kuju, mis on leitud ubaidide haudadest, kes elasid praeguse Iraagi territooriumil. See kuju pärineb 4000 aastat eKr, umbes ajast, mida juudid väidavad oma alguseks. Mittejuudi rahvad ulatuvad palju kaugemale tagasi. Me teame, et "taevas" (seal väljas) oli sõda ja meie pool (Saatan) kaotas. Igaüks, kes suudab juudid nende tunnuste järgi ära tunda, teab, et nad meenutavad reptiilidest tulnukaid. See võib kõlada ulmeliselt ja naeruväärselt, kuid kui inimesed uuriksid ja vaataksid avatud silmadega, näeksid nad seda. Suurim väärarusaam, mis inimestel on, on see, et juudid on religioon. Nad EI ole seda. Nad on rass. Nad on sageli tuntud oma suure nina poolest, kuid nende kõrvad ja silmapaistev alahuul teiste tunnuste hulgas on need, mis neid ära annavad. Seda ei saa öelda protestantide, katoliiklaste või mõne muu religiooni kohta. Samuti ei öelda, et keegi on "pooleldi katoliiklane" või "veerand luterlane" või "perekonnas on presbüterlaste verd". Tay Sachsi tõbi on teada ainult juutidel. Haigused ei ründa mingi religiooni liikmeid, need on rassilised. Haruldaste ja kummaliste haiguste nimekiri, mida juudid kannavad, on lõputu, elevandimehe haigus on üks neist.

Neid, kes mulle vastu on, ma vaevan haigusega.
-Saatan

Juudid kannavad endas reptiilsetgeeni, mis on võõras ja see teeb nad juutideks. See retsessiivne geen on juutidega ristumise kaudu nakatanud ka mittejuudi elanikkonda. Selle reptiloidigeeni tõestuseks on haruldane ja õudne haigus Harlequin Ichthyosis. Siin on link YouTube'i videole. Palun olge hoiatatud, kui olete tundlik või mõjutatav, see videoklipp on äärmiselt õudne. Ema ja/või tema elukaaslane kandis ilmselt seda reptiili geeni.

See on see, mis võib juhtuda, kui keegi segunab rassi juutidega [YouTube video, umbes 4 minutit].
https://www.youtube.com/watch?v=mmqlPyiVyl8

Järgnevalt on esitatud väljavõtted Ben Klasseni raamatust "Nature's Eternal Religion".

Loodus on oma lõpmatus tarkuses pannud kõrgeima väärtuse liigi ellujäämisele. Oma rikkalikus mitmekesisuses on Loodus toonud esile igasuguseid olendeid, kalu ja linde, loomi ja taimi, putukaid ja baktereid. Mõned olendid, nagu kardinal ja sinilind, on ilusad vaadata. Teised, nagu skorpionkala ja laiskloom, ei ole seda. Mõned olendid on lihasööjad. Teised on taimtoidulised. Mõned loomad, nagu lehmad, toituvad niitude rohust. Teised, nagu kojot, hunt ja tiiger, on kiskjad. Teised olendid, nagu kakandid, sääsed ja ussid, on parasiidid. Igal olendil on oma eksistentsi- ja ellujäämisvahendid ning vahendid oma liigi säilitamiseks. Kõigis on tahe elada ja oma liiki jäädvustada intensiivselt tugev. Kui see ei oleks nii, oleks liik varsti välja surnud. Inimliigis on üks rass, mis paistab silma üle kõigi teiste oma intensiivse ja ägeda ellujäämistahte poolest - see on juudi rass. See, kuidas see üks rass on säilinud ja püsinud puutumatuna läbi kõigi ajaloo vapustuste ja murrangute 5000 aasta jooksul, on midagi tähelepanuväärset, mida vaadata.

Samal ajal kui mõned iidsetest rassidest, nagu näiteks babüloonlased, roomlased, foiniiklased, egiptlased, on kõik kui rassid läinud ajalukku - juudid on ellu jäänud. Ta ei ole mitte ainult ellu jäänud, vaid temast on saanud kõigi teiste maailma rasside orjastaja, kuigi ta moodustab vaid väikese protsendi maailma rahvastikust.

Kui valge rass on olnud tsivilisatsioonide, valitsuste ja rahvaste ehitaja, uurija ja looja, siis juut ei ole olnud midagi neist. Vastupidi, ta on olnud valge väärika inimese vastandiks. Kogu oma enam kui 5000-aastase ajaloo jooksul, mille jooksul ta on püsinud rassina ühtsena, on juut olnud parasiit ja kiskja nende rahvaste seljas, kes on olnud tema tahtmatud peremehed. Juut ei ole kunagi olnud looja, ehitaja ega tootja nagu valge rassi liikmed. Vastupidi, ta on olnud tsivilisatsioonide hävitaja, rahvaste röövija ja tapja, kes leiutas genotsiidi idee juba oma ajaloo algstaadiumis. Me peame vaid lugema nende enda Vana Testamenti, et leida, et lehekülg lehekülje järel tapsid, tapsid ja rüüstasid nad ühe hõimu teise järel. Üks rahvas teise järel löödi mõõga läbi, mees, naine ja laps.

Inimkonna ajalugu on täis sõdu ja konflikte, kuid kõigist konfliktidest, mis on järgnenud erinevate rahvaste ja erinevate rasside vahel, on ainult üks rass, mis on tekitanud kõige ägedamaid vastasseise, ükskõik kus nad ka ei asuks - see rass on juudi rass.

Miks on juudi rass üle elanud kõik üle 5000 aasta kestnud ajaloo murrangud, samas kui võimsamad rassid, nagu näiteks roomlased, on hukkunud? Kas sellepärast, et juut on sitke? Me leiame, et juut on sitke, kuid teised rassid, nagu näiteks roomlased, on olnud veelgi sitkemad ja nad ei ole ellu jäänud. Kas sellepärast, et ta on hea võitleja? Ei, ta on tegelikult füüsiliselt argpüks ja avatud lahingus on ta kindlasti üks väiksemaid ja argpükslikumaid sõdalasi. Kas sellepärast, et ta on reeturlikum ja petlikum? Võib-olla, sest selle omaduse poolest ületab ta kahtlemata kõiki teisi rahvaid. Kuid ka see ei ole ainus põhjus, miks ta on ellu jäänud. Tema ellujäämise põhjuseks on tema ainulaadne religioon. Juudid mõistsid juba varakult oma ajaloos religiooni kui relva tohutut jõudu - relva, mis kas ühendab nende enda rassi või on relv nende vaenlaste lagundamiseks ja hävitamiseks. Tuhandeid aastaid on nad seda teadmist maksimaalselt ära kasutanud. Nad on meisterlikult manipuleerinud religiooniga enda kasuks sellise kurja kavalusega, mida ükski teine rahvas ei ole ilmselt isegi kahtlustanud.

Juudi religiooni keskseks teemaks on viha, viha mittejuutide, s.t kõigi teiste rasside vastu. Juudi religiooni teine ülekaalukalt võimas tahk on rassiline lojaalsus, lojaalsus omasugustele. Samas kui keskmisele valgele mittejuudile on kahjuks väga vähe tähtis, kellega ta äri ajab, kas see on teine valge mees või mitte. Samuti ei ole keskmine valge mittejuut huvitatud sellest, kas inimene, kellega ta kohtub, on üks tema omasugustest. Kuid juudile tähendab see kõike, kas ta teeb äri juudiga, elab juudi kõrval või kohtub juudiga.

Juudi ülemaailmse vandenõu peamine võimukeskus asub nüüd Uues Maailmas. Tegelikult asub New Yorgis maailma suurim juudi elanikkonna keskus ja New York on mitte ainult Ameerika Ühendriikide, vaid ka kogu ülejäänud maailma keskne finantsjõud.
 

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back
Top