Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Çok moralim bozuk sinirliyim

Aydinlikyol

Member
Bu sıcaklarda moralim çok bozuluyor sinir oluyorum isyan ediyorum bu hayata ben kimim neyim neyin mesiyim neden sinir oluyorum çevre bozuk Tanrılar beni görmüyormu ben Şeytana adandigim halde neden adanmayanlar kadar mutlu değilim diğer insanlara karşı bir adanmış olarak neden diğer insanlardan zarar görüyorum anlamıyorum bu durumu birisi anlatabilirse sevinecem

Tanrılar elbette ki bizleri görüyor, fakat kimseden sihirli değneği ile sizi iyileştirmesini bekleyemezsiniz. Hepimiz kendimize bir şeyler katmak için çabalıyoruz, kendinizdeki değişimi eminim siz de fark etmişsinizdir. Emek vererek kazanılan gelişim kalıcıdır ve mükemmel hissettirir. Belki de geliştirmeniz gereken yönlerinizi fark edememişsinizdir. Eksiklerinizi düşünün ve buna göre çalışmalar yapın. Kendinize yatırım yapmak iyi hissetmenize yardımcı olur.

Ben Tanrılarla görüşmek istiyorum onları bilmek istiyorum nasıl konuşurlar nasıllar ne isterler madem varlar gerçekler insanlığı gözetiyorlar görünsünler bu onların elinde olan birşey sürekli biz onlara ritüeller yapıyoruz dualar ediyoruz bu kokuşmuş pislik dünyadan kurtarsınlar bizi hani

Ben Tanrılarla görüşmek istiyorum onları bilmek istiyorum nasıl konuşurlar nasıllar ne isterler madem varlar gerçekler insanlığı gözetiyorlar görünsünler bu onların elinde olan birşey sürekli biz onlara ritüeller yapıyoruz dualar ediyoruz bu kokuşmuş pislik dünyadan kurtarsınlar bizi hani
Tanrılarla konuşabilirsiniz. Yüksek bir varlığa ulaşmak için yüksek olmalısınız. Çakralarınızın açık olması ve bir tanrının enerjisini ruhunuza alabilecek seviyede olmanız lazımdır.

Tanrı kavramınız zihninizde biraz farklı olduğundan böyle düşünmeniz normal. Ancak hak ederseniz, hak ettiğinizi verirler.

Esenlikler.

Öncelikle, herkesin gelişim tarzı farklı. Malesef ki bu böyle. Yani eğer sizde JG'ler gibi gelişmiş bir ruhani seviyeniz olsaydı onları görüp duyabilirdiniz ama sadece düşüncelerinizle sizinle iletişim kurmaya çalışırlar. Bu olduğunda ise sizin kontrolcü zihninizi "serbest bırakmanız" gerekir. Bu boşluk meditasyonları sayeside gerçekleşir. Bu en temel adım olmakla beraber aynı zamanda 0. Adımdır. 1. Adımsa zihnimizi kendi kontrolümüz altına almaktır. Bu çok sabır isteyen bir süreçtir ve kolay olmaz bu derece sorgulamanız gayet normaldir ama yine aşırı derece sinirlenmeniz hoş olmayabilir.

Bizim istediğimiz mutlulağa ulaşmak için önce ruhumuza girmiş lanetlerden kurtulmak var ve ailelerimizden de bize az biraz aktarılır bu lanetler bu yüzden RTRların büyük önemi burada anlaşır. Onlar sadece insanlığı uyandırmakla kalmaz aynı zaman bazı ruhumuzdaki izleride silebilir. Negatif karma temizlemek de önemlidir ama uyarmam lazım çünkü negatif karma temizlemek insanı fiziksel olarak yormasa da psikolojik olarak yorar o kadar çok yorar ki bu dayanılmaz bir hal alabilir.

Hem mutluğa ulaşmak hemde ruhaniyet seviyemizin iyilişmesi için aslında RTR, Negatif karma temizleme çalışmaları ve Cadı esbatların önemleri var. Size tavsiyem bir hafta aralıklı olarak cumartesiden cumartesiye auranızı ve ruhunuzu temizleniz (HPS Lydia'nın çalışmasını kullanabilirsiniz) ve boşluk meditasyonuna özellikle daha geçen aylarda yayınlanan kontrolcü zihin üzerine olan meditasyonu yapmanız.

Umarım yardımcı olabilmişimdir. Biraz alelade ve hızlı yazmam gerekti artık kusura bakmayın. Kendinize iyi bakın.

İyi günler.

Daha ne yapacaz elimizden geleni yapıyoruz biz üvey evlatmiyiz Tanri algısı farklı değil biliyorum kadiri mutlak olarak düşünmüyorum biz uğraşıyoruz didiniyoruz Tanrılarla konuşmak için bir koruyucu Demonla bile konuşamıyoruz beni sıkıntıların ortasında yalnız bırakıyorlar basıyorum isyanı ne yapayım yok kurban rolü yapıyormuşum klişe laflar yapmayın bekara karı boşamak kolay insanın canı yanmasa bu insan neden dert yansın sanki norveçte yaşıyorum habu pisliğin içinden alda beni kurtar yada bir yol göster bana yada defol git ne halin varsa gör de insanlığı çok düşünüyorsalar bir çıkış yolu bari göstersinler debelenip duruyoruz aynı tas aynı hamam

Nasıl sinirlenmeyecem bazıları var insan değil hayvan hiç değil domuzda değil böyle yaratıkların dünyaya ne menfati var zararı var ben sabahtan beri hergün çalışıyorum birde bunlarla uğraşıyorum çalışmak beni yormuyor yaratıklar beni yoruyor onlara insan demiyorum yaratık onlar nerden düştüm böyle bir yere çok şansızim hep kötü yerlere kötü yaratiklara denk geliyorum ben bagirmayayimda kim bağırsın çokta sinirlenme kolaymı havalarda sicak

Daha ne yapacaz elimizden geleni yapıyoruz biz üvey evlatmiyiz Tanri algısı farklı değil biliyorum kadiri mutlak olarak düşünmüyorum biz uğraşıyoruz didiniyoruz Tanrılarla konuşmak için bir koruyucu Demonla bile konuşamıyoruz beni sıkıntıların ortasında yalnız bırakıyorlar basıyorum isyanı ne yapayım yok kurban rolü yapıyormuşum klişe laflar yapmayın bekara karı boşamak kolay insanın canı yanmasa bu insan neden dert yansın sanki norveçte yaşıyorum habu pisliğin içinden alda beni kurtar yada bir yol göster bana yada defol git ne halin varsa gör de insanlığı çok düşünüyorsalar bir çıkış yolu bari göstersinler debelenip duruyoruz aynı tas aynı hamam
İlk önce kendinize ve tanrılara saygılı olmayı öğreneceksiniz. Değerli bir ruh olduğunuzu öğrenme yolu kolay değildir. Bu yolda herkes kalamaz. Bunun farkında olduğunuzu düşünüyorum. İsyanı basıp basmamanız bir şeyi değiştirmiyor maalesef. Sadece bilinçaltınızda ve zihninizde kötü enerjiler oluşturuyorsunuz. Frekansınızı yükseltmek ve bunu sabit tutmak, içinde bulunduğunuz düşüncelerle birlikte zor olabilir. Burada irade göstermeniz gereken şey sadece meditasyon anında yaptığınız uygulamalar için değil, günlük hayat için de geçerlidir.

Türkiye'nin ne kadar zorlayıcı olabildiğini biliyorum. Karanlık zamanlar için güçlü ruhlar lazımdır. Eğer bir geçmiş yaşamınız olduğunu hissediyorsanız, dünyevi amacınızın ve aşmanız gereken şeylerin farkında olun.

Ne kadar süredir ruhsal gelişim için uğraşıyorsunuz bir bilgim yok. Ancak hayatınızı tamamen değiştirmek birkaç aylık meditasyonlar ile olacak bir şey değil. Özellikle karamsarlığınızdan kurtulamıyorsanız.

Nasıl sinirlenmeyecem bazıları var insan değil hayvan hiç değil domuzda değil böyle yaratıkların dünyaya ne menfati var zararı var ben sabahtan beri hergün çalışıyorum birde bunlarla uğraşıyorum çalışmak beni yormuyor yaratıklar beni yoruyor onlara insan demiyorum yaratık onlar nerden düştüm böyle bir yere çok şansızim hep kötü yerlere kötü yaratiklara denk geliyorum ben bagirmayayimda kim bağırsın çokta sinirlenme kolaymı havalarda sicak
Kendinizi ruhsal uygulamalar yapmayan ancak dünyevi yaşamında "mutlu" olan insanlarla kıyaslamayı bırakın bence. Çünkü onlar sadece onlara verilen ile hareket edebilir. Bizim ruhsallığımız, bize yaratma ve yönetme gücü veriyor. Umarım bunları güçlü bir şekilde deneyimlersiniz ve ilerlemek için gerekli umut içinizde var olur.

İlk önce kendinize ve tanrılara saygılı olmayı öğreneceksiniz. Değerli bir ruh olduğunuzu öğrenme yolu kolay değildir. Bu yolda herkes kalamaz. Bunun farkında olduğunuzu düşünüyorum. İsyanı basıp basmamanız bir şeyi değiştirmiyor maalesef. Sadece bilinçaltınızda ve zihninizde kötü enerjiler oluşturuyorsunuz. Frekansınızı yükseltmek ve bunu sabit tutmak, içinde bulunduğunuz düşüncelerle birlikte zor olabilir. Burada irade göstermeniz gereken şey sadece meditasyon anında yaptığınız uygulamalar için değil, günlük hayat için de geçerlidir.

Türkiye'nin ne kadar zorlayıcı olabildiğini biliyorum. Karanlık zamanlar için güçlü ruhlar lazımdır. Eğer bir geçmiş yaşamınız olduğunu hissediyorsanız, dünyevi amacınızın ve aşmanız gereken şeylerin farkında olun.

Ne kadar süredir ruhsal gelişim için uğraşıyorsunuz bir bilgim yok. Ancak hayatınızı tamamen değiştirmek birkaç aylık meditasyonlar ile olacak bir şey değil. Özellikle karamsarlığınızdan kurtulamıyorsanız.
Hiç sormayınız sanki norveçte bir ormanda villada yaşıyoruz keyfimiz çok iyi bir elimiz yağda bir elimiz balda rahatlık batıyor bizi kendi kendimi karamsar yapıyorum hiç derdim sıkıntım yok mahsus yapıyorum Tanrılarla görüşmek için tepe üstü yoga yapıyoruz ulaşılmaz yücelerdemi bu Tanrılara saygı duyacaz tamamda bilmiyoruz görmedik konuşmadık sitede okuduklarımız başka yok gerçek hayatta deneyimleyemedik anlık bir görüntü veya ses ama Tanrılardanmi değilmi belli değil seninle konuştuğum gibi konuşamıyorum bilmiyorum yani

Hiç sormayınız sanki norveçte bir ormanda villada yaşıyoruz keyfimiz çok iyi bir elimiz yağda bir elimiz balda rahatlık batıyor bizi kendi kendimi karamsar yapıyorum hiç derdim sıkıntım yok mahsus yapıyorum Tanrılarla görüşmek için tepe üstü yoga yapıyoruz ulaşılmaz yücelerdemi bu Tanrılara saygı duyacaz tamamda bilmiyoruz görmedik konuşmadık sitede okuduklarımız başka yok gerçek hayatta deneyimleyemedik anlık bir görüntü veya ses ama Tanrılardanmi değilmi belli değil seninle konuştuğum gibi konuşamıyorum bilmiyorum yani
Evet oldukça yüceler ama ulaşılmaz değiller

Bakın şimdi herşey idare eder meditasyon yapiyoruz az buçuk huzurumuz var pat birşey oluyor herşey alt-üst oluyor Norveçte yaşayan adama hiçbirşey olmaz ben norveçte yaşasam yere çöp atmam bi kere havası serin ferah insanı medeni burda etrafımız ayı dolu dibimde ayı bağırıyor biraz huzur bulsak bi yaratık gelip yıkıyor huzurumuzu kurtulmak istiyorum bu şehirdende burdaki yaratiklardanda bıktım artık hayatım mahvoldu yasamadimki burda ben işkence gördüm gerçekten işkence gördüm aynı israilin eline düşen hamasli gibi oldum

Bakın şimdi herşey idare eder meditasyon yapiyoruz az buçuk huzurumuz var pat birşey oluyor herşey alt-üst oluyor Norveçte yaşayan adama hiçbirşey olmaz ben norveçte yaşasam yere çöp atmam bi kere havası serin ferah insanı medeni burda etrafımız ayı dolu dibimde ayı bağırıyor biraz huzur bulsak bi yaratık gelip yıkıyor huzurumuzu kurtulmak istiyorum bu şehirdende burdaki yaratiklardanda bıktım artık hayatım mahvoldu yasamadimki burda ben işkence gördüm gerçekten işkence gördüm aynı israilin eline düşen hamasli gibi oldum
O zaman başka bir şehire gidip yaşayın ? Benim hayatımda da ters evrim geçirmiş insanlar var ama onlara takılı kalarak günümü mahvetmek yerine umursamamayı seçiyorum.

Ayrıca mutluk elde edilen birşeydir, altın tepside sunulan bir yule bayramı hindisi/tavuğu veya litha çöreği veya etli turta değildir.

Abicim çok güzel diyorsunuzda şehir değiştirmek öyle kolay değil ben çok eskiden beri bu şehirdeyim eskiden susam sokağı diye bir çocuk programı vardı taa ozamandan beri ne yazıkki bu şehir bizi mahvetti her taraf beton sıcaktan beton yanıyor buranın yazın afet bölgesi ilan edilmesi lazım şimdi sorunlarımızı yazıya dokmeyelimmi yalandan mutluluk rolümü oynayalım umut fakirin ekmeğidir buranin fakiride fakir zenginide fakir burda mutlu insan yok çoğunluğu mutsuz ben burada yaşam mücadelesi veriyorum buraya uzaydan müdahale edilmesi lazım Tanrilar tarafından Tanrıların eseri olan bu insanlar burada acı çekiyor nasıl binlerce yıl önce insanlığa müdahale ettikleri gibi yoksa sonum felaket olacak Tanrılardan bir işaret görsem and olsun yollarıni birakmayacam ama bu şekilde kendimi çaresiz ve isyankar hissediyorum buradaki genç kardeşlerimiz beni anlamakta güçlük çekiyor ben körü körüne bir hayalin peşinden gitmek istemiyorum gerçekleri yaşamak istiyorum elle tutulur gözle görülür şeylerin peşinden gitmek istiyorum meditasyon tamam birşeyler hissediyorsun onu Satanist olmayanda hisseder bana diyorlarki müslüman taklidi yap onların içinde benim yıllarımi ve gençliğimi çalan birşeyi taklit etmek bana koyuyor ben bu yaştan sonra eyyamcılık yapamam onların yanında boynumu bukemem ben yaşadığım kadar zaten yaşayamayacam gün görmedik neden yalan konuşayım mutsuzum işte

Tanrılara seslendiğimde uyumama yardımcı oldular ve bana kendi fikrim olmayan şeyleri zihnime aktardılar. Bence hep varlar.
Poshita kardeşim serin evde yatıyorsun sıcakta benim gibi çatı katında bi çalış sıcaktan bi kavrul bakalım ekmek elden su gölden daha bu lele birde bunun lolosu

Kendi tercihleriniz ve yaptıklarınız sonucu bu haldesiniz. Okuyup klimalı güzel bir ofiste çalışıp, medeni insanlarla
Bunu nasıl söylersiniz siz şimdi yolda gidiyorsun kurşun geldi öldün ben neden böyle bir hayatı tercih edeyim şu konuştuğunuz laf universitelerde okutulması lazım ozaman ben serin bir yere gitmek istiyorum neden olmuyor elinizi vicdaniza koyun

Çok yanlış konuşmuşsun, adam 1 yaşından itibaren mi SS?
Gerçekten gardas düşene bir tekmede bunlar atiyor yani ben yükseleyimde dünya diğer insanlar gebersin ben Tanrı olayımda bu boyacı sürünsün cokta umrumda insanin vicdani merhameti yoksa Tanrıların Tanrısı olsa ne yazar adalet duygusu yoksa neye yarar magnum opusu bitirmek

Bu sıcaklarda moralim çok bozuluyor sinir oluyorum isyan ediyorum bu hayata ben kimim neyim neyin mesiyim neden sinir oluyorum çevre bozuk Tanrılar beni görmüyormu ben Şeytana adandigim halde neden adanmayanlar kadar mutlu değilim diğer insanlara karşı bir adanmış olarak neden diğer insanlardan zarar görüyorum anlamıyorum bu durumu birisi anlatabilirse sevinecem
Sizi anlıyorum, belli ki zor bir hayat yaşıyorsunuz. İnanın herkesin, hepimizin yaşadığı zorluklar var. Sınavlarımız farklı ama ruha verdiği acılar çok benzer. Size Tanrilarin yardımını beklemeden önce bakış açınızı değiştirmenizi tavsiye edebilirim. Biraz umutlu olmak, hayatın sürprizlere açık olduğuna inanmak lazım. Bin kere düşersiniz bir an gelir birden ayağa kalkarsınız. İmkanınız varsa psikoloji üzerine kitaplar okumanızı tavsiye ederim. Savaşta ölen, İsrail tarafından öldürülen ailelere bakarsanız bir ailenizin olması ve hayatta olmanız bile size büyük bir şans olarak görünür. Anlıyorum yaptığınız iş çok zor. Sizinle aynı işi yapan bir tanıdığım var ve hep neşe dolu. Unutmayın mutluluk bir tilkidir her an elden kaçabilir ama neşe hali kalıcı olur. Empati kuramam belki sizinle ama anlıyorum inanın. Tanrilara güvenmekten vazgeçmeyin. Sizin zamanınız da bizim zamanımız da gelecektir. Sabırlı olun, inancınızı kaybetmeyin. Esenlikler.

Kendi tercihleriniz ve yaptıklarınız sonucu bu haldesiniz. Okuyup klimalı güzel bir ofiste çalışıp, medeni insanlarla dost olabilirdiniz.
ne kadar sığ ve sırf söylenmek için söylenmiş bi düşünce. okuyup tr derecesi yapıp üstüne bir sürü onur belgeleri almış birisi olarak suriyelilerle dolu, kliması doğru düzgün çalışmayan, hijyenden yoksun devlet hastanesinde çalışmayı, türlü türlü hastalardan her gün tehdit mesajları almayı haketmiş mi oluyorum ben o zaman? bence ya körsünüz ya da gerçek dünyadan bi' haber. ancak kendi yarattığı hayal dünyasında yaşayan birisi bu kadar boş ve gerçeklikten uzak bir yorumda bulunabilir.

Daha ne yapacaz elimizden geleni yapıyoruz biz üvey evlatmiyiz
biraz sakin mi olsan? sonradan pişman olacağın şeyler söyleyecek gibisin. ruhaniyet bireysel bir gelişimdir. senin geçmiş hayatın, bu hayatındaki yaşadıkların&yaptıkların&deneyimlediklerin hepsi özel ve sana ait sadece.
ben sabahtan beri hergün çalışıyorum birde bunlarla uğraşıyorum çalışmak beni yormuyor yaratıklar beni yoruyor
sizce norveçte bi köyde yaşasaydınız bunlara denk gelmeyecek miydiniz? bir sürü Türk vatandaşı Norveçte bile ayrımcılık, ırkçılık, zorbalık görüyor. mesleğiniz başka bir şey olsaydı hayatınız çok mu farklı olacaktı? Daha pazartesi akşamı meslektaşlarım evlerinden binlerce kilometre öteye zorunlu görevlendirme aldı devlet tarafından ve yolda ambulansla giderken uçurumdan uçup hayatlarını kaybettiler. onlar değil de ben de olabilirdim o ambulanstaki. hayatın neresinde olursan ol birtakım insanlarla muhattap olmak zorunda kalıyorsun. new yorktaki SS arkadaşım bile şikayetçi, her gün bir dolu yahudi ile karşılaşıyorum, yahudi şirketlerinde çalışmak zorundayım çünkü her yer onlara ait. yolda bile önümü kestikleri oluyor diyor. yani hayat hepimize zor.
Bunu nasıl söylersiniz siz şimdi yolda gidiyorsun kurşun geldi öldün ben neden böyle bir hayatı tercih edeyim şu konuştuğunuz laf universitelerde okutulması lazım ozaman ben serin bir yere gitmek istiyorum neden olmuyor elinizi vicdaniza koyun
çoluk çocuğun laflarına kulak asmamanızı tavsiye ederim.
siz (ve biz de tabii) bir askersiniz. mevcut görevinize odaklanın ve dramalardan uzak durun. drama insanı verimsizleştirir. tanrıların yanınızda olduğunu belli etmesi için bir gün kapınızın önüne bir sandık dolusu altın koymalarını bekliyorsanız çok yanılıyorsunuz. bu ancak pislamik cennet tasvirlerinde yer alır. biraz daha hayatınızda ne ciddi tehlikelerden kılpayı bile olsa kurtulduğunuzu gözlemlediğiniz noktada tanrıların size olan yardımlarına da tanık olacaksınız.

Poshita kardeşim serin evde yatıyorsun sıcakta benim gibi çatı katında bi çalış sıcaktan bi kavrul bakalım ekmek elden su gölden daha bu lele birde bunun lolosu
Herkesin sorunları kendince zordur. Serin evde yatıyor ama belki ailesi yok. Belki çocukluğunda hala aşamadığı çok yıkıcı bir travma yaşadı. Belki tec*vüze uğradı. Bilemezsiniz.

Buradaki çoğu spiritüel satanist hayatının belirli dönemlerinde zorluklar yaşıyor. Biz insanız ve bu dünya zorlu, aksi olmamalı zaten. Ruhsal olarak güçlenen insanlar sorunlara karşı nasıl tepki vereceğini bilir. Eminim siz de gelecekte bu seviyeye ulaşacaksınız.

Üstteki bazı arkadaşlarımın dediği gibi zorluklar hayatın neresinde olursanız olun var olacak. Tanrıların yardımını ve bu tanrısal yolu kabul etmek, gelişimi kabul etmektir. Acıyı ve üstesinden gelme gücünü kabul etmektir.

İnsanlık sadece kendi kendini kurtarabilir. Tanrıların böylesine düşük algıdaki insanlığa ve özel olarak kişilere yardım etmesi lükstür bana göre. O yüzden spiritüel satanizmin farkında olmanın değerini bilin.

biraz sakin mi olsan? sonradan pişman olacağın şeyler söyleyecek gibisin. ruhaniyet bireysel bir gelişimdir. senin geçmiş hayatın, bu hayatındaki yaşadıkların&yaptıkların&deneyimlediklerin hepsi özel ve sana ait sadece.

sizce norveçte bi köyde yaşasaydınız bunlara denk gelmeyecek miydiniz? bir sürü Türk vatandaşı Norveçte bile ayrımcılık, ırkçılık, zorbalık görüyor. mesleğiniz başka bir şey olsaydı hayatınız çok mu farklı olacaktı? Daha pazartesi akşamı meslektaşlarım evlerinden binlerce kilometre öteye zorunlu görevlendirme aldı devlet tarafından ve yolda ambulansla giderken uçurumdan uçup hayatlarını kaybettiler. onlar değil de ben de olabilirdim o ambulanstaki. hayatın neresinde olursan ol birtakım insanlarla muhattap olmak zorunda kalıyorsun. new yorktaki SS arkadaşım bile şikayetçi, her gün bir dolu yahudi ile karşılaşıyorum, yahudi şirketlerinde çalışmak zorundayım çünkü her yer onlara ait. yolda bile önümü kestikleri oluyor diyor. yani hayat hepimize zor.

çoluk çocuğun laflarına kulak asmamanızı tavsiye ederim.
siz (ve biz de tabii) bir askersiniz. mevcut görevinize odaklanın ve dramalardan uzak durun. drama insanı verimsizleştirir. tanrıların yanınızda olduğunu belli etmesi için bir gün kapınızın önüne bir sandık dolusu altın koymalarını bekliyorsanız çok yanılıyorsunuz. bu ancak pislamik cennet tasvirlerinde yer alır. biraz daha hayatınızda ne ciddi tehlikelerden kılpayı bile olsa kurtulduğunuzu gözlemlediğiniz noktada tanrıların size olan yardımlarına da tanık olacaksınız.
Başınız sağolsun....... deveye sormuşlar neren eğri deve demişki nerem doğru sade ben değil insanların ekseriyeti hayatından memnun değil herkesin sorunu var ben şunu bilmek istiyorum insanın bu sorunların altından kalkacak kapasitesi varmı? Tanrılardan ritüel veya meditasyon yoluyla bize bir güç aktariliyormu veya farkındalık ben Tanrilardan rehberlik almak istiyorum işin açıkçası çünkü biz ruhanî olarak yükselsekte yaşadığımız toplum ve yaşadığımız hatıralar bizi aşağı çekiyor tabi en çok toplum ve çevre koruma aurasi yaptığımız halde çok sinirleniyorum evet bu yanlış birde aşırı tepki veriyorum ne yapayım kardeşim adamı zıvanadan çıkarıyorlar

Herkesin sorunları kendince zordur. Serin evde yatıyor ama belki ailesi yok. Belki çocukluğunda hala aşamadığı çok yıkıcı bir travma yaşadı. Belki tec*vüze uğradı. Bilemezsiniz.

Buradaki çoğu spiritüel satanist hayatının belirli dönemlerinde zorluklar yaşıyor. Biz insanız ve bu dünya zorlu, aksi olmamalı zaten. Ruhsal olarak güçlenen insanlar sorunlara karşı nasıl tepki vereceğini bilir. Eminim siz de gelecekte bu seviyeye ulaşacaksınız.

Üstteki bazı arkadaşlarımın dediği gibi zorluklar hayatın neresinde olursanız olun var olacak. Tanrıların yardımını ve bu tanrısal yolu kabul etmek, gelişimi kabul etmektir. Acıyı ve üstesinden gelme gücünü kabul etmektir.

İnsanlık sadece kendi kendini kurtarabilir. Tanrıların böylesine düşük algıdaki insanlığa ve özel olarak kişilere yardım etmesi lükstür bana göre. O yüzden spiritüel satanizmin farkında olmanın değerini bilin.
Tamam zorluklarlar yaşıyoruz fakat Satanistler olarak birbirimize destek olmalıyız sıkıntısını derdini söyleyene ezik muamelesi yaparak değil yok kurban rolü yok ben seçmişim bu hayatı vs bunu diyen arkadaşlar hayatın tokadını yememisler hele bi hayatın sillesini yesin bak bakalım böyle konuşabileceklermi bu çocuk oyuncağı değil burda ben kendimi acindirmiyorum hayatın dib noktasından anlatıyorum

Tamam zorluklarlar yaşıyoruz fakat Satanistler olarak birbirimize destek olmalıyız sıkıntısını derdini söyleyene ezik muamelesi yaparak değil yok kurban rolü yok ben seçmişim bu hayatı vs bunu diyen arkadaşlar hayatın tokadını yememisler hele bi hayatın sillesini yesin bak bakalım böyle konuşabileceklermi bu çocuk oyuncağı değil burda ben kendimi acindirmiyorum hayatın dib noktasından anlatıyorum
Hepimizin kendi hayatları var, hepimiz belli başlı sorunlarla mücadele ediyoruz; fakat bu durumda duygularımızı bastırmak durumu daha da kötü hale getirebilir. Bu yüzden duygularınızı hissedin, insan olduğunuzu ve daha iyisini hakettiğinizi hatırlayın. Bunlar tamamen normaldir.

Hayatınızı kesinlikle daha iyi bir noktaya getirebilirsiniz; bir gün mutlaka iyi yerlere geleceğimize inanıyorum. Bu biraz zaman alacaktır, fakat kesinlikle buna değecek ve şöyle diyeceksiniz:
"İşte buradayım, tekrardan yüksek varlık mertebesine eriştim. Şeytan'ın ruhumda yanan meşalesi ufukta yeni bir güneş gibi doğdu!"

Savaşmak için buradasınız, öyleyse dizlerinizi kaldırın!

Hepimizin kendi hayatları var, hepimiz belli başlı sorunlarla mücadele ediyoruz; fakat bu durumda duygularımızı bastırmak durumu daha da kötü hale getirebilir. Bu yüzden duygularınızı hissedin, insan olduğunuzu ve daha iyisini hakettiğinizi hatırlayın. Bunlar tamamen normaldir.

Hayatınızı kesinlikle daha iyi bir noktaya getirebilirsiniz; bir gün mutlaka iyi yerlere geleceğimize inanıyorum. Bu biraz zaman alacaktır, fakat kesinlikle buna değecek ve şöyle diyeceksiniz:
"İşte buradayım, tekrardan yüksek varlık mertebesine eriştim. Şeytan'ın ruhumda yanan meşalesi ufukta yeni bir güneş gibi doğdu!"

Savaşmak için buradasınız, öyleyse dizlerinizi kaldırın!
Nasılsınız değerli SS dostum teşekkür ederim

Saolun nasıl olalım iş güç uğraşıyoruz hayat mücadelesi öğrenmeye uğraşıyoruz

***'lerin ortasına geliyorum ama asla savaşmaktan bıkmam kim ne derse desin, istersem rezil olayım.

[Moderatör Notu: Yaşınız ile ilgili bir bilgi vermeyin.]

Last edited by a moderator:

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back