Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

  • Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Estonian Translation Thread

Azazel's Astrology for Satanists
Azazeli astroloogia satanistidele

ASTROLOOGIAST
ASTROLOOGIA INDEKS: MÄRGID, PLANEEDID, ASPEKTID JA PAIGUTUSED
ASTRODIENST - Hangi koopia oma astroloogilisest kaardist. Sellel veebisaidil on ka mitmeid muid tasuta astroloogiateenuseid.
Klõpsa veebilehe alumises osas asuval "Chart drawing, Ascendant- Quick access to your chart and calculations", loetletud "Horoscope Chart Drawings" all. Järgi seejärel juhiseid oma sünnikaardi koopia saamiseks.
LINK VEEBIPÕHISELE EFEMERIIDIDELE
LINK SÜMBOLITE JA KAARDIRATTA TÕLGENDAMISEKS
JOY OF SATAN ASTROLOOGIA GRUPP
KLÕPSA SIIN, ET LIITUDA
Uus e-grupp astroloogia aruteluks ja õppimiseks.

© Autoriõigus 2002, 2005, 2012, Joy of Satan Ministries;
Kongressi raamatukogu number: 12-16457
 
About Astrology
Astroloogia

Astroloogia, kui seda õigesti tõlgendada, on üks üksikasjalikumaid ja arenenumaid ennustamismeetodeid, olles hädavajalik rituaalide ajastamisel ja maagiaga töötamisel. Peaaegu kõik muistsete megalitiliste struktuurid oli suunatud tähtede ja nende liikumiste jälgimiseks. Rituaalides kasutatavad neli kardinaalpunkti põhinevad sodiaagi punktidel, samuti elemendid. Astroloogiline kaart on kaardistus inimese hingest.

Jumalad nimetasid planeeditabeleid "saatusetahvliteks". Üks tõlgendus numbri 666 kohta on 6 x 6 x 6 = 216. 2160 aastat on aeg, mis kulub süneetilise kevadise punkti läbimiseks sodiaagi majas. See on astroloogilise ajastu kestus. "666 on mehe number" - Veevalaja, veekandja. See saab olema Veevalaja ajastu, tule ajastu, Saatana ajastu.

Astroloogia on väga üksikasjalik ja arenenud teema, kuid aega ja õppimist väärt. Enamus neist, kes end "astroloogideks" nimetavad, ei jõua kunagi elemenditasandist kaugemale. Enamus turul saadaolevatest astroloogia raamatutest on algtasemele orienteeritud, mis moonutab avalikkuse silmis astroloogiat. Paljud raamatud räägivad ainult erinevatest tõlgendusmeetoditest, nad ei suuda teavet tõlgendada, seega on need kasutud. Kui autor kirjutab "kasvust", on see kattevari "ma ei tea" ja kompetentne astroloog paljastab sündmusi elus.

Olulised punktid:

Õpi tundma 12 sodiaagimärki.
Õpi tundma sümboleid.
Ole ettevaatlik, mida astroloogias õppides usud; kui miski sulle ei kehti, siis tõenäoliselt ei kehti see ka teiste kohta.

Olen olnud kõigis oma tõlgendustes aus. Astroloogia erineb teistest ennustamisviisidest. Astroloogia läheb sügavale ja paljastab palju asju, mõned neist võivad olla ebameeldivad, kui mitte öelda halvemad. Astroloogia on julmalt aus ja tõenäoliselt muudab see viisi, kuidas elu näed, nagu see on minuga teinud. Olen astroloogiat õppinud ja praktiseerinud üle 35 aasta. Paljusid õppetunde olen saanud kannatuste kaudu.

Mis puutub saatusesse vs vaba tahtesse, olen leidnud, et teadmine asjadest enne nende juhtumist võib mõnikord anda eelise nende ärahoidmisel. Kui näed halbu aegu eelnevalt, siis negatiivsete mõjude muutmiseks kasuta järjekindlat rakendatud jõumeditatsiooni ja hoia oma energiat kõrgel. Planeetide mõjude teadmine aitab mõista, mis toimub sinu elus ja teiste elus.

Näiteks:

Tead, miks halvad ajad ja ebasoodsad olukorrad toimuvad ning millal need lõpevad.
Tead, millal armusuhe on oluline.
Tead ette suuri elumuutusi ja nende mõju sinule.
Tead planeetide mõjusid, et teha informeeritud valikuid.

MIDA ASTROLOOGIA SULLE ANDA SAAB

Tead ette, kuidas tulevikus olevad energiad pöörduvad. See teadmine annab palju selgust, milliseid tegevusi saad igal ajahetkel teha. Ilmselgelt ei taha sa minna välja ja teha midagi ebaseaduslikku, kui Saturn on sinu 12. maja transiidi ajal [võimalik vangistusaeg - ma ei toeta siin midagi ebaseaduslikku; toon lihtsalt näite].

Kasuta universumi ajastust oma maagia abistamiseks. See töötab sinu kasuks. Näiteks kättemaksurituaalide jaoks, kui Saturn transiidi ajal esimeses majas või kui see retrograadib tema isiklikele planeetidele [need mõlemad on kellegi elus halvimad ajad], on elu juba raske, kasuta seda energiat selle veel raskemaks muutmiseks või suunamiseks.

Kas soovid teada, mis su armastatut seksuaalselt rõõmustab? Veenuse asukoht räägib palju armastuse/soovide eelistuste kohta.

Kas soovid kedagi paremini tundma õppida kui nad ise? Vaata nende sünnikuupäeva või veelgi parem, tema astroloogilist kaarti. Astroloogia abil saame mõista, mis meie elus toimub, ja paremini mõista olulisi teisi ja iseennast. Astroloogia selgitab, miks inimesed teevad seda, mida nad teevad.

Astroloogia annab sulle teadmised ja võimu teiste üle. Saad teada, kas inimesed valetavad sulle, petavad sind, armastavad sind, vihkavad sind ja palju muud.
Negatiivne külg on teadmine ebameeldivast enne selle juhtumist. Mõnikord näeme teiste kaartidel või oma kaardil tragöödiaid. Inimesed, kes ei saa lapsi,
katastroofilised abielud, vastamatta armastus ja isegi surm.

Kui tõeliselt õpid planeete lugema, avaneb teine ​​dimensioon. Mõnikord ei avaldu asjad alati nii, nagu me neid loeme. On oluline ja eetiline, et te ei paljasta teistele midagi traagilist neile ette lugedes. Saatan on eetiline, ja deemonid õpetavad meile eetikat. Alati on võimalus, et asjad ei juhtu nii, nagu me ootame. Kui näen katastroofi, ütlen inimesele, kellele loed, et ta oleks sel ajal ettevaatlik.

© Autoriõigus 2002, 2012, Joy of Satan Ministries;
Kongressiraamatute number: 12-16457

TAGASI PEAMISELE ASTROLOOGIA LEHELE
 
Azazel's Astrology for Satanists
Index
Azazeli astroloogia satanistidele
Indeks


Graafikujoonlaud: Kõige tähtsam planeet astroloogilises horoskoobis

Konfiguratsioonid

Kraadid ja fikseeritud tähed

Majad ja nende esindatavad eluvaldkonnad

Kuidas lugeda astroloogilist kaarti

Planeetide tähistatud paigutused

Planeedi valitsemiskohad

Planeedid: Nende majade positsioonid, märgid ja aspektid

Tagasipöörduvad planeedid

Tähtkuju sümbolid ja glüafid

Tähtkujud ja nende valitsemiskohadENNUSTAV ASTROLOOGIA, MAAGIA JA AJASTUS:

Ennustusmeetodid


Ennustamise ja sünastria [suhte] nõuanded

Pluuto transiit


Loomulik Kuu tühjus


© Copyright 2005, 2012, Joy of Satan Ministries;
Kongressi raamatukogu number: 12-16457

TAGASI AZASELI ASTROLOOGIA SATANISTIDELE PEALEHELE
 
The All Important Chart Ruler
Kõige olulisem diagrammi valitseja

KÕIGE OLULISEM DIAGRAMMI VALITSEJA
Kaardi valitseja on tõusujoonel oleva märgi valitseja. Juhtudel, kui esimeses majas on kinni peetud märk või märk nagu Skorpion, mida valitsevad nii Pluuto [selle peamine valitseja] kui ka kaasvalitseja Marss, ja mis tahes planeedid esimeses majas, on need kaasvalitsejad . Peamine ja esmanee diagrammi valitseja on planeet, mis on tõusumärgi esmane valitseja ja see planeet esindab teid. Diagrammi valitseja on kõige olulisem planeet ja pole teisejärguline mitte ühelegi.

DIAGRAMMIVALITSEJA/TE SIDEMED TEISTE PLANEETIDEGA JA NENDE MÕJUD:

DIAGRAMMIVALITSEJA/D KOOS PÄIKESEGA
See aspekt annab hea tervise, füüsilise jõu, energia ja elujõu. See on tavaliselt õnnelik paigutus, mis kaldub pika eluea ja füüsilise jõu poole isegi vanemas eas. Taastusvõime on väga tugev. Olenevalt märgist annab see paigutus optimistliku hoiaku ja tasakaalustab madala enesehinnangu aspekte. Diagrammi valitseja koos Päikesega aitab kompenseerida negatiivseid aspekte. See paigutus annab ka karisma tunde ja muudab selle teistele meeldivaks. Tõenäoliselt on Leoga maja asjad elus olulised ja kesksel kohal.

DIAGRAMMIVALITSEJA KOOS KUUGA
Selle natuur on perekeskne, tundlik ja emotsionaalne. Need inimesed armastavad sageli toitu ja häid kokkasid. Neil võib olla isiksusi kasvatav aspekt ning nad on teiste suhtes hoolivad ja kaitsvad. Sageli on väljendunud psüühilised võimed, kalduvus neelata neid ümbritseva keskkonna tundeid, emotsioone ja üldist tooni. Need inimesed on tujukad ja armastavad sageli veelähedasi kohti. Nad on emalikud. Kodu ja pere on neile väga olulised. Sageli on kalduvus muutuda erinevate identiteetide, varjunimede ja elufaaside läbimise vallas. Mõnel juhul võivad nad oma juuste värvi ja riietumisstiili üsna sageli muuta. Tõenäoliselt on elus olulised ja keskse tähtsusega majaasjad, kus Vähk on tipus.

DIAGRAMMIVALITSEJA/D KOOSTÖÖS MERKUURIGA
Need inimesed on sageli intellektuaalsed, jutukad ning hea osavuse ja füüsilise koordinatsiooniga. Neil on aktiivne meel ja neil võib kergesti tüdineda. Nad on sageli närvilised ja rahutud. Selline paigutus annab sageli kergejõustikuks ande. Majaasjad, kus Kaksikud on tipus, on tõenäoliselt elus olulised ja keskendunud.

DIAGRAMMIVALITSEJA/D KOOSTÖÖS VEENUSEGA
See aspekt muudab inimese tavaliselt atraktiivseks, võluvaks, annab ilu, kunstiannet ja hea maitsetunde. Neil inimestel on karisma ja meeldiv isiksus ning kui Marss pole graafikus tugev, on nad tavaliselt rafineeritud ja hea käitumisega ning neile ei meeldi tugevalt teiste jämedus või jäme käitumine. Neile ei meeldi vastasseisud ning nad eelistavad harmoonilist ja rahulikku keskkonda ning suhteid teistega. Tõenäoliselt on elus tähtsal kohal ja kesksel kohal nende majade asjad, kus Sõnn ja Kaalud on tipus.

DIAGRAMMIVALITSEJAD KOOS MARSIGA
See aspekt loob lahkuse, tulise, energilise ja võitlusliku iseloomu. See on hea tervisele, energiale ja elujõule, kuid võib muuta inimese ebaviisakaks, jämedaks, jämedaks ja halvasti käituvaks. Need inimesed on üldiselt kannatamatud ja neile meeldib ka asi selgeks rääkida. Üksikasjad väsisid neid. Marss koos valitsejaga annab konkurentsivõimet, sportlikku ja võitlusvõimet koos kartmatu teerajaja vaimuga. Sellise paigutusega inimesed on sageli sündinud juhid. See seos on paljudel sõjaväejuhtidel, nagu ohvitserid, kindralid ja need, kellel on sõjaväes oluline ja elukestev karjäär. Majaasjad, kus Jäär on tipus, on tõenäoliselt elus olulised ja keskendunud.

JUPITERIGA KOOSTÖÖS DIAGRAMMIVALITSEJAD
Jupiter pakub kaitset kogu elu jooksul. See aspekt annab enesekindlust, rõõmsat olemust ja optimismi ning võib kompenseerida negatiivseid tegureid, nagu madal enesehinnang diagrammis. Mõnel juhul on nad elukestvad üliõpilased ning ülikoolide ja muude õppekohtadega seotus võib tuua palju kasu. Nad võivad olla ülemeelikud ja armastavad reisida. See annab isiksusele meeldiva meelelaadi ja üldiselt meeldivad nad teistele. Samuti on kalduvus olla mingil moel suur, kas suure kondiga, pikk või raske. Tõenäoliselt on elus olulisel kohal ja kesksel kohal majaasjad, kus Ambur on tipus.

DIAGRAMMIVALITSEJA/D KOOSTÖÖS SATURNIGA
Mida tihedam on side, seda pahatahtlikum mõju võib olla. Sageli esineb pärsitud isiksus koos pessimismiga, mõnel juhul raske õnn ja liiga tõsine iseloom. Arvesse tuleb võtta muid aspekte. Kaljukitse tipuga majaasjad on tõenäoliselt elus olulised ja keskendunud.
Üks traagiline näide, mille ma märkisin, oli laps nimega Lisa. Ema pani ta lapsekingades lapsendamiseks. Advokaat Joel Steinberg ja tema naine adopteerisid ta kahtlaste meetoditega. Lisa kannatas selle paari käes kuus kohutavat aastat äärmuslikku väärkohtlemist, mis lõppes sellega, et Joel Steinberg peksis ta surnuks. Tema diagrammivalitseja Kuu oli peaaegu täpses ühenduses Saturniga Kaaludes oma neljandas kodu ja pere majas. Kaaludes olev Saturn on selles märgis ülendatud ja oma mõjult palju võimsam, tugevdades selle pahatahtlikku olemust. Tal polnud kunagi isegi võimalust.

DIAGRAMMIVALITSEJA/D KOOSTÖÖS URAANIGA
Need inimesed on sageli mässumeelsed, vabadust armastavad, originaalsed, ebatavalised ja võivad olla isegi ekstsentrilised. See aspekt võib anda geniaalsust, ande elektroonika vallas, leiutamist ja matemaatikat. Närvipursked on tavalised koos kõrge pingega. Selle paigutusega inimesed on tõenäoliselt mingil moel väga ebatavalised ja/või erakordsed. Majaasjad, kus Veevalaja on tipus, on tõenäoliselt elus olulised ja keskendunud.

DIAGRAMMIVALITSEJA/D KOOSTÖÖS NEPTUUNIGA
Neptuunil võib olla pahatahtlik mõju, kui ta on ühendatud valitseva planeediga. Seda leidub sageli vaimuhaigete, narko- ja/või alkoholisõltlaste, hälbivate, nõrga tahtega, ebanormaalselt tundlike ja ebausaldusväärsete inimeste edetabelites. Need inimesed on sageli muljetavaldavad ja altid, et teised võivad neid petta ja ära kasutada. See ei ole vaimsele tervisele hea. Diagrammivalitseja Neptuun leidub paljude kuulsate heliloojate ja muusikute edetabelites. Neptuun on Veenuse kõrgem oktaav ilu loomise võimes. Luuletajatel, kunstnikel ja tantsijatel on sageli see seos. Tõenäoliselt on elus olulised ja keskse tähtsusega majaasjad, kus Kalad on tipus.

DIAGRAMMIVALITSEJA/D KOOSTÖÖS PLUUTOGA
Ühendused Pluutoga annavad intensiivsuse. Seal on võime ja sobivus maagiliseks harjutamiseks, intensiivseks keskendumine ja meele keskendumiseks. See aspekt annab tugeva tahte, sisemise jõu ja tee või sure hoiaku. Neid inimesi iseloomustab surm enne ebaausust; see on "kõik või mitte midagi". Seda aspekti on sageli näha nende inimeste edetabelites, kes on sündinud nõiad. Need inimesed kipuvad muutma neid, kellega nad kokku puutuvad ja kellega suhtlevad.© Autoriõigus 2002, 2013, Joy of Satan Ministries;
Kongressi raamatukogu number: 12-16457


TAGASI AZAZELI ASTROLOOGIA INDEKSI JUURDE
 
Planetary Configurations
Planetaarsed konfiguratsioonid


SUURED KOLMNURGAD TULES

Need, kellel on suured kolmnurgad, on tavaliselt väga väljapaistvad ja karismaatilised või enesesse süvenenud. Mõlemal juhul on palju rõhku iseendal. Nendel inimestel on suur ego koos enesetähtsuse tunnetusega; nad on uhked ja võivad olla isekad.

Seal on tohutu loominguline võime. Nad eelistavad olla aktiivsed. Mõnikord naudivad nad ohtlikke tegevusi, millesse nad kartmatult tormavad, kuna on seiklushimulised. Nad on need, kes vihkavad olla alluvad. Sõltumatud ja isekäivituvad, nad vihkavad kellegi sekkumist. Need inimesed võivad olla liiga enesekindlad.

Armuasjades, tules, olles kuninglik element, ootavad nad oma partneritelt täielikku pühendumist, tähelepanu ja isegi teenimist. Kahjuks pole see mõlemasuunsline. Kui nende partnerid pole oma vajaduste osas väga otsekohesed, ignoreerib tulekolmnurga inimene neid sageli, kuna nad on iseendaga.

Tuleelement on energiline ja vitaalne. See annab kõrge energiataseme ja on tervisele kasulik. See annab ka tugeva vastupanu infektsioonidele ja suure vastupidavuse.MAA

Raha, füüsiline nauding ja sensuaalsus on neile inimestele olulisemad kui kõigile teistele. Nad on korraldajad ja planeerijad. Turvalisus on esmatähtis ja neile ei meeldi spontaansus, välja arvatud juhul, kui muutuvates märkides on palju planeete. Need inimesed võivad olla väga ennastunustavad. Maa element annab tohutult vastupidavust, kangekaelsust ja sihikindlust.

Paljud töötavad kõvasti ja nende elu võib keerleda nende töö ja äri ümber. Neile ei meeldi riskida ega hasartmänge mängida. Neil on hea ajastus, kuna enamik mõtleb ette ega kiirusta asjadega.

Need inimesed võivad olla tuimad, kuna nad ei ole väljaelavad nagu tule inimesed, kuid nad on usaldusväärsed ja elavad organiseeritumalt. Nende elu võib takerduda samadesse vanadesse rutiinidesse. Tööd ja tootlikkust hinnatakse kõrgelt, sageli üle kõige.

ÕHK

Siin on meil intellektuaal. Need inimesed võivad nii-öelda oma peas elada. Nad on idealistlikud, väärtustavad tarkust ja haridust. Olles idealistlikud, võivad nad olla ebapraktilised. Õhk on iseenesest lahe, intellektuaalne element. Neile inimestele ei meeldi suhted, kus neile esitatakse palju nõudmisi. Nende jaoks on oluline teistega suhtlemine ja arutelu. Nad oskavad hästi argumenteerida.

Erinevalt tulest ja veest ei ole õhk väga kirglik, eelistades suhelda teistega intellektuaalselt. Nende inimeste jaoks on olulisem hea jutt ja suhtlemisoskus. Need inimesed on mitmekülgsed ja võivad kohanemisel olla paljudele erinevatele inimestele erinevad. Nad on isikupäratud ja suudavad vaadata asju eraldiseisvalt, nähes probleemi mõlemat poolt. Nad on suurepärased kirjanikud, ajakirjanikud ja neil on palju annet suhtlemisel.

VESI

Vesi on emotsioonide ja tunnete element. See on selgeltnägija element. Need inimesed tunnevad sageli seda, mida teised tunnevad või mõtlevad. Nagu tule element, annab vesi loovust. Veekolmnurga isendid on ülitundlikud. Vesi on viljakuse element ja võib anda suuri peresid Need inimesed võivad olla põgenejad. Kujutlusvõime on aktiivne ja rikas päevaste unistuste ja fantaasiatega. Veeinimesed on sageli kunstilised.

Teiste suhtes on palju empaatiat ja tugev õiglustunne. Teiste ja maailma kannatused mõjutavad neid sügavalt. Kui Vähis ja Skorpionis on mitu planeeti, on neil inimestel viha ja nad võivad leida ohtlikke vaenlasi.

DISSOTSIAALNE SUUR KOLMNURK

Siin on üks planeet paigast ära. Kontrollige, millises elemendis on ülejäänud kaks. Tunnused on nõrgemad kui puhta elemendi suur kolmnurk.© Autoriõigus 2002, 2005, 2013, Joy of Satan Ministries;
Kongressi raamatukogu number: 12-16457


TAGASI AZAZELI ASTROLOOGIA INDEKSI JUURDE
 
Astrological Degrees and Fixed Stars
Astroloogilised kraadid ja fikseeritud tähed

Kõikide märkide kraadid 0-1 tähistavad ennustava astroloogiaga oluliste sündmuste algust inimese elus, nagu päikese ja kuu tagasipöördumine.

Kõikide märkide 29 kraadid toovad kaasa sündmuste lõpu elus, nagu suhted, elukohast lahkumine ja nii edasi ennustava astroloogiaga, nagu päikese ja kuu tagasitulek.

0-1 Jäära, Vähi, Kaalude ja Kaljukitse kraadid on äärmiselt kriitilised kraadid nii ennustavas kui ka sünniastroloogias. Need on neli kardinaalset märki; sodiaagi pööripäeva punktid. See, mis on alanud, võib kesta, aga ei pruugi kesta. Kardinaalsed märgid näitavad tugevat algust, kuid neil puudub fikseeritud märkide stabiilsus või muutuvate märkide kohanemisvõime. Kaalude 0–1 tähistab ennustavas astroloogias sageli suhte algust. Asjad, mida juhivad planeedid nendel kraadidel, majad, kus nad asuvad, ja maja tipud, mille tähist nad valitsevad sünnikaardis, on tavaliselt elus olulise tähtsusega.

0 -1 Sõnni kraad on alati ennustustes püsiv, nii heas kui ka halvas mõttes.

0 -1 Teiste fikseeritud märkide kraadid: Lõvi, Skorpion ja Veevalaja on kauakestvad. Fikseeritud märgid tähistavad püsivust, stabiilsust ja asju mis kestavad. Ennustavas astroloogias jääb alustatu enam kui tõenäoliselt kestma.

0 -1 Kaksikute, Neitsi, Amburi ja Kalade kraadid võivad muutuda. Muutuvad märgid tähistavad alati kohanemisvõimet, rahutust ja muutusi. Nad võivad olla kõikuvad ja nõrgad. Ennustavas astroloogias võib alustatu muutuda.

Kalade 29 kraadi tähendab ennustavas astroloogias püsivat lõppu, nagu ka 29 kraadi Sõnnis.

13 ja 26 kraadi Jäär, Vähk, Kaalud ja Kaljukits annavad erilise tähtsuse planeedile/planeetidele või majade tippudele, mis seda kraadi hõivavad. Asjad, mida juhivad planeedid, asjad, mida juhivad planeedid, või majad, mida juhivad need kraadid, viitavad millelegi ülalnimetatule, mis toimub kaardiomaniku elus.

13. ja 26. kraadi Jääras, Vähis, Kaaludes ja Kaljukitses annavad erilist tähtsust planeedile/planeetidele või majade tippudele, mis asuvad selles kraadis. Planeetide poolt valitsetavad asjad, planeetide poolt valitsetavate majade poolt valitsetavad asjad või majade poolt valitsetavad majad nendel kraadidel viitavad sellele, et midagi ülalnimetatut esineb kaardi omaniku elus.

9 ja 21 kraadi Sõnnil, Lõvil, Skorpionil ja Veevalajal on kalduvus ebaõnnele. 21 kraadi skorpuonis on kindlasti teatud kaotuse aste, nii sünnipäraselt kui ka prognoositavalt, kuid kaotus ei ole alati negatiivne.

Kaksikute, Neitsi, Amburi ja Kalade 4 ja 17 on sarnased 13 ja 26 kraadi kardinali märkidega.

15. Lõvi kraad on üks halvimaid kraade sodiaagis, nii sünnipäraselt kui ka ennustuste puhul. See on silmapaistev sarimõrvarite, eluaegset vangistust kandvate kurjategijate, saatuslikus õnnetuses olevate isikute horoskoobis jne. Helen Kelleri, kes oli väga varases eas nii pime kui ka kurt, horoskoopi kaasvalitseja Marss asus 15 lõvi kraadi juures, ilma õhumärkideta. [Õhumärgid on kommunikatsioon]. Stevie Wonder [pime] Pluuto 15 kraadi lõvis, Ludwig van Beethoven, kurt, Saturn 15 kraadi lõvis.

Lõvi 25. kraad on vägivaldne ja mõned, kellel see on, on vägivaldsete kuritegude eest vangis, eriti need, mille jooned on sellel kraadil. Lisaks pole see hea kraad planeedi jaoks ennustavas diagrammis. Sellest paigutusest tulenevad probleemid vastavalt sellele, mida see valitseb ja/või maja, kus see asub. Sellel on väga tugev alkoholismi aste. Paljudel kroonilistel alkohoolikutel on silmapaistvad planeedid Sõnni, Lõvi, Skorpioni või Veevalaja 25. astmel. Mõju on eriti tugev, kui kaasatud on Neptuun.

Kahetsusväärne on ka Sõnni, Skorpioni ja Veevalaja 15. kraad, kuid mitte nii palju kui 15. kraadi Lõvi, mis on üks halvimaid kraade sodiaagis.

Sõnni 16, 17, 18, 19, 22 ja 25 kraad on kõik vägivalla kraadid.

9. Kaksikute ja Amburi kraad on mõlemad mõrva kraadid.

17. kraad kaksikutes on mõrva kraad.

6. kraadi kardinaali märgid: Vähk, Kaalud, Kaljukits ja Jäär viitavad võimalikule füüsilisele puudele ning vähemal määral, eriti kui planeet asub esimeses majas, on silmapaistev ja/või muud tabelis toodud tegurid toetavad seda.

6. kraadi Lõvi ja 6. kraadi Veevalaja on mõlemad nägemisele väga halvad.

12. lõvi kraad on ilukraad.

9. Neitsi ja Kalade kraad on tuntud kui fataalsed kraadid, "keha kraavis" ja kannatuste kraadid.
9. Kalade kraadi on üks halvimaid kraade sodiaagis.

9. kraad kraad on sõdalase ja ka mõrva kraad. Selle kraadi silmapaistvaid planeete on näha ka usuliste ja vaimsete reformijate edetabelites.

22. kraadid kõigis märkides, eriti fikseeritud märkide osas, on halvad, kas sünnipäraselt või ennustamisel.

FIKSEERITUD TÄHED: Luba 1-2 kraadi orbiiti teiste planeetide konjunktsioonide ja opositsioonide jaoks. Konjunktsioonid ja opositsioonid on ainsad olulised aspektid, kusjuures konjunktsioonid on kõige olulisemad. Järgmised tõlgendused puudutavad seda, kui fikseeritud täht on konjunktsioonis mõne planeedi horoskoobis või nurga all või on silmapaistev. Ka planeedi olemus peaks segunema fikseeritud tähe olemusega. Olulised on isiklikud planeedid, nagu horoskoopi valitseja(d) ja nurgad, kusjuures fikseeritud tähe mõju on rõhutatud nii eluasjades kui ka isiksuses.

Neli silmapaistvamat fikseeritud tähte on:

Aldebaran; 9 kraadi Kaksikutes
Regulus; 29 kraadi Lõvides
Antares; 9 kraadi Amburis
Formalhaut; 3 kraadi Kalades

Need tähed võivad olla ka maagias silmapaistvad.

Aldebaran on tuntud kui "Ida valvur".
Regulust tuntakse kui "Põhja vaatlejat".
Antares on tuntud kui "Lääne jälgija".
Formalhaut on tuntud kui "Lõuna valvur".

ALPHERATZ – [Sirrah] [14 kraadi jäärast]
Vabadus, liikumisarmastus, kiirus, intellektuaalne ja võib näidata rikkusi ja auhindu. Isiksusel on sageli tugev motivatsioon, tahe ja tegutsemisvõime. Sellise paigutusega inimesed tulevad sageli avalikkuse ette ja on masside seas populaarsed. Seal on arvestav ja harmooniline loomus, mis on suhetele hea.

BATEN KAITOS – [20 kraadi jäärast]
Võib esineda sundrännet, õnnetusi ja laevahukku.

MIRACH – [0 kraadi sõnnist]
See täht võib anda abieluõnne, anda kunstiannet ja armastust ilu vastu. Sageli on tugev intuitsioon, geniaalne mõistus ja palju loomingulisi talente. Loomus on helde ja armastav. Need inimesed saavad sageli kergesti sõpru ja inspireerivad teisi. Mirach annab ilu ning armastuse kodu ja pere vastu.

HAMAL – [6 kraadi sõnnist]
Vaja on isiklikku sõltumatust. Neil inimestel on sageli tugev tahe ja neile ei meeldi autoriteet. See paigutus annab iseseisva mõtlemise ja juhtimisoskuse. Mõnel juhul võib tegu olla julmuse ja ettekavatsetud kuritegevusega.

ALMACH [Alamack] – [14 kraadi sõnnist]
See täht avaldab rahvale mõju, muutes ühe hästi meeldivaks ja tuues kasu teistelt koos silmapaistva positsiooni ja võimaliku kuulsusega. Sageli on kunstilised võimed.

CAPUT ALGOL – [25 kraadi sõnnist]
Caput Algol on sodiaagi üks vägivaldsemaid tähti. Sünnikaartides annab see kõige vägivaldsema hoiaku koos mõrvarlike kalduvustega. Need vägivaldsed kalduvused tugevnevad, kui inimene on uimasti- ja/või alkoholijoobes. See tähendab vastikut, vägivaldset, kurja ja tigedat joodikut. Teisest küljest võib see anda sportlikke võimeid. Intensiivne loodus võib sublimeerituna anda tõuke tippu jõuda, kuid selle astme planeedi asjad lõppevad sageli katastroofi ja ebaõnnega. Kui tegemist on järeltulijaga, võib vägivald tulla teistelt, eriti armukeselt või abielupartnerilt. Olen märganud, et rohkem kui üks inimene, kellel on Päike koos selle tähega, on patoloogiline valetaja.

ALKÜOONE – PLEJAADID – [29 kraadi sõnnist]
See täht kahjustab nägemist ja võib isegi põhjustada pimedaksjäämist. See toob kaasa ka kurbi sündmusi, mille pärast nutta. Võib esineda teravat taipamist, tugevat ambitsiooni ja karmi hinnangut. Sageli on armastust looduse ja välitingimuste vastu. Võimalikud on näovigastused.

HÜAADID – [5 kraadi kaksikutes]
HÜAADID annab võimsa seksiisu koos ahne, liialdava ja ülemäärase iseloomuga. Need inimesed kasutavad sageli teisi ära. Elus võib olla tohutu edu, kuid kontrolli puudumine ja halvad harjumused võivad põhjustada inimese hävingu. Sageli on palju elujõudu ja energiatase kõrge. See paigutus annab annet võitlus ja militaartegevuseks.

PÕHJAHÄRJA SILM, EPSILON TAURI – [7 kraadi kaksikutest]
See täht annab kunstilisi andeid, kirjutamisoskust, populaarsust, teaduslikku ja okultistlikku võimet ning on sageli astroloogide edetabelites silmapaistev. Need inimesed annavad sageli oma valitud valdkondades silmapaistva panuse.

ALDEBARAN – [9 kraadi kaksikutes]
Ida vaatleja
Aldebaran valitseb käsi ja sõrmi. On kalduvus kopsude nõrkusele ja võimalikule kopsupõletikule. Surm on sageli vägivaldne. Selle paigutusega inimestel on kõrged ambitsioonid ja nad tõmbavad sageli ligi ohtlikke vaenlasi.

RIGEL – [16 kraadi kaksikutes]
Rigel annab püsiva rikkuse, au ja poolehoiu. Kui see on silmapaistev, on see hea sõjaväelise karjääri jaoks, [eriti kui see on seotud kesktaevaga] ja mehaaniliste võimetega. Seal on õpetamisvõime ja isiksus on mõnevõrra konformne. Need inimesed, kes on ambitsioonikad ja töökad, suudavad püsida tipptasemel, kuni nad jätkavad pingutamist.

BELLATRIX – [20 kraadi kaksikutes]
Bellatrix pakub sõjalisi ja muid autasusid, mis võivad lõppeda katastroofiga. See täht on nägemisele halb. On olemas kiire otsustusvõime. Need, kellel on see täht silmapaistev, on sageli tugeva arvamusega ning sõjaka, julge ja seiklushimulise iseloomuga. Kui Bellatrix on ühenduses kesktaevaga, võib inimene olla petis või võltsija.

KAPELLA – [21 kraadi kaksikutes]
Seal on sageli kõrgem intelligentsus ning armastus õppimise ja uurimistöö vastu. Kapella toob kaasa sõjalise ja/või kirikliku au ja rikkuse, millele sageli järgneb raiskamine ja laristamine, mis viib hävinguni. Isiksus võib olla mingil moel ekstsentriline ja ebatavaline.

ALNILAM - [23 kraadi kaksikutes]
Alnilam annab au, eriti kui ta on konjunktsioonis kesktaevas.

PÕHJANAEL - [28 kraadi kaksikutes]
Põhjanael võib anda vaimseid võimeid ja palju austust, mis on neist saadud. Võib esineda kroonilisi haigusi ja/või füüsilisi probleeme. Teistelt inimestelt tulev raha võib sattuda probleemidesse ja kaotusseisundisse. Kui see täht on silmapaistev, siis on instinktid ja terve mõistus tugev ning võime leida oma tee.

BETELGEUSE – [28 kraadi kaksikutes]
See on üks õnnelikumaid tähtesid ja on sageli silmapaistev nende inimeste edetabelites, kellel on elus olnud suur edu. Betelgeuse toob rikkuse, au, kuulsuse ja varanduse.

SIIRIUS [ALPHA CANIS MAJOR] SUURE PENI ALFA – [13 kraadi vähist]
Võimas positsioon valitsuses koos au ja kuulsusega. Koerad võivad ohustada ja olla vägivalla suhtes haavatavad.

KASTOR – [20 kraadi vähist]
Võimalik vägivald koos äkilise kuulsusega, millele järgneb vangla või häbi. Kastor toob kaasa silmade nõrkuse ja näo vigastused. Dispositsioon on tavaliselt hea käitumisega, tugevate põhimõtetega.

POLLUKS – [23 kraadi vähist]
Polluks annab sportliku võimekuse ja on soodne võitlussportlastele, poksijatele, võitlejatele ja sõdalastele. See täht kahjustab nägemist ning võib tekitada vigastusi silmadele ja näole. Võib esineda seoseid mürkidega. Autasustamisele järgneb sageli häbi ja võimalik vangistus. See võib olla julm, peen ja kaval.

PROOKÜON – [25 kraadi vähist]
Armastus koerte vastu, kuid nende hammustus võib olla ohtlik. Saavutused tulevad läbi isiklike pingutuste. Vedelike, mürkide ja gaaside oht. Iseloom on sageli armukade, võitlushimuline ja tugeva tahtega. Neile inimestele meeldib ideid ellu viia.

PRAESEPE – [7 kraadi lõvist]
Praesepe on nägemisele väga halb. Kaotused võivad tulla teistelt. Karaktee on seiklushimuline, jõhker, perversne ja hoolimatu.

ALPHARD – [26 kraadi lõvist]
Kontrolli puudumine, vägivald, ebaeetilisus, vanglakaristus ja tragöödia. Seos mürkide ja toksiinidega.

REGULUS – [29 kraadi lõvist]
Põhja vaatleja.
Astroloogiline võime, iseseisev ja kõrge tujuga. Võib esineda hävitavaid kalduvusi ja sõjalisi auavaldusi. Need inimesed saavutavad sageli võimupositsioonid koos eduga ja neil on juhtimisvõime. Samuti on võimalik häbi ja katastroofiline kukkumine silmapaistvalt kohalt.

ZOSMA – [9 kraadi neitsist]
Ohvrid, ebaõnn, kannatused, ebasoodsad olukorrad ja väärkohtlemine. Need, kellel on see täht silmapaistev, kannatavad sageli mingil moel tõsiselt. Võib esineda füüsilisi probleeme ja/või puudeid.

DENEBOLA – [21 kraadi neitsist]
Au ja rikkus, impulsiivsus, häbi, kahetsused, õnnetused loodusjõudude kaudu.

VINDEMIATRIX – [9 kraadi kaaludest]
Võib olla kalduvus lülisambaprobleemidele. Abielu võib olla kahetsusväärne ja mõnel juhul ka partneri kaotus surma tõttu. Naiste kaudu on sageli suured probleemid ja kaotused. [Bill Clinton on siin perfektne näide].

ALGORAB – [13 kraadi kaaludest]
See, kes on hävitav, pahatahtlik, petlik ja valelik. Näiteks ebaaus ärimees või poliitik. Tegelane on enesekeskne ning võib olla võluv ja kaval. Väga tugev kalduvus ebaaususele.

SPIIKA – [23 kraadi kaaludest]
Võib olla rikkust ja autasusid koos varanduse ja kuulsusega. Spiika annab oskusi teaduses, kunstis, kirjutamisoskuse, muusikalisi andeid ja palju loovust. Need inimesed on tavaliselt seltskondlikud. Spiika on suurepärane heategija igale planeedile, millega ta on koos.

ARKTUURUS – [23 kraadi kaaludest]
Püsiv edu isikliku pingutuse ja enesemääramise kaudu. Õnn võib tulla läbi reisimise. Loodus võib olla kuum.

PRINTSEPS – [2 kraadi skorpionist]
intelligentsuselt üle keskmise, hea teadustööks ja andekas teaduse jaoks.

ALPHECCA – [11 kraadi skorpionist]
See täht teeb inimesest kunstipäraseks ning annab poeesia ande ja okultismi/ravivõime. Sageli on äris edu koos juhtimisoskusega. On kalduvus olla üksildane.

LÕUNASKAALA – [14 kraadi skorpionist]
See täht võib tuua probleeme, kuna see jätkub 15. kraadis. Võib esineda füüsilisi kõrvalekaldeid ja/või seroosseid terviseprobleeme. Sellel on mürgitustele vastuvõtlikuks muutmise maine.

PÕHJASKAAL – [18 kraadi skorpionist]
See täht annab sageli au, eristust, ambitsiooni ja õnne.

UNUK – [21 kraadi skorpionist]
See täht tähistab kaotust mõnes piirkonnas nii sünnipäraselt kui ka ennustuslikult. See kaotus ei ole prognoosimisel alati negatiivne. Võib esineda perverssusi, enesekontrolli puudumist ja mürkide ohtu. Isiksus võib olla jäme ja labane.

ANTAARES – [9 kraadi amburist]
Lääne jälgija Iseloom võib olla impulsiivne, isepäine, kangekaelne ja julge. Elu kohtab ettearvamatuid sündmusi, ootamatuid häireid ja muutusi ning edu kaotamine võib tuleneda enese tühistamisest. On olemas sõjanduse ja võitluskunsti sobivus, mis toob au ja teeneid. See on sõdalase täht. Need, kelle edetabelites on see täht silmapaistev, mässavad sageli vaimse ja usulise rõhumise vastu, tuues nendes valdkondades kaasa drastilisi muutusi.

LESATH – [23 kraadi amburist]
Otsekohene, perversne, hapete ja ohtlikkusega seotud.

ACULEUS - [25 kraadi amburist]
Võib esineda probleeme nägemisega. Aculeus annab juhtimisvõime, kuid muudab inimese allutatuks vaimsetele, verbaalsetele ja/või vaimsetele rünnakutele. Need inimesed on sageli kuulujuttude ohvrid.

ACUMEN – [27 kraadi amburist]
Need miinuspoolel olevad inimesed võivad elu ära kulutada ja nad lihtsalt ei hooli enam. Võib esineda häbi, juriidilisi probleeme ja võimalikku vangistust.

VEEGA – [15 kraadi kaljukitsest]
Varjatud talent koos rikkuse ja kuulsusega. Loomus on idealistlik, pretensioonikas, lootusrikas, kunstiline ja rafineeritud.

DEENEB – [19 kraadi kaljukitsest]
Hea sõjaväelastele, edukatele sõdalastele, võime juhtida ja käskida. Loomus on sageli heatahtlik.

TEREBELLUM – [24 kraadi kaljukitsest]
Ahne, salakaval, kaval. Võib olla õnnelik, kuid koos süütunde ja võib-olla ka halva mainega.

ALTAIR – [1 kraad veevalajast]
Julge, enesekindel, kangekaelne, äkiline rikkus, kõrge juhtpositsioon, oht reptiilidele, seiklushimuline riskija.

GIEDI – [2 kraadi veevalajast]
Sageli tuuakse ohvreid ja elus tuleb ette kummalisi sündmusi. On palju kahtlusi ja usaldamatust.

ARMUS – [11 kraadi veevalajast]
Nägev, ebastabiilne, põlastusväärne, kiuslik.

DENEB ALGEDI – [23 kraadi veevalajast]
Inimese elu on sageli täis muutusi ja ohtliku elustiili. Need inimesed on tavaliselt usaldusväärsed, ausad ja õiglased ning tunnevad inimloomust.

FORMALHAUT - [3 kraadi kaladest]
Lõuna vaatleja.
Selle tähe mõju võib olla muutlik, nii heas kui ka halvas mõttes. See täht võib tuua edu ja rahalist jõukust, kuid sageli kaasneb sellega väga raske töö koos suure vastutusega. See võib suurendada ja võimendada mis tahes planeeti, millega ta on ühenduses.

DENEB ADIGE - [4 kraadi kaladest]
See täht annab sageli üle keskmise intelligentsuse ja idealistliku iseloomu. Raha saab teenida kunsti ja teaduse kaudu. Sageli on olemas psüühiline anne ja sümpaatne loomus.

ACHERNAR - [15 kraadi kaladest]
Kuninglikud autasud, edu avalikus ametis, filosoofiline, kannatlik, kaldub religioonile. Iga planeediga, mis asub 15 kraadi juures, võib kaasneda ebaõnne ja probleeme.

MARKAB - [23 kraadi kaladest]
On oht palaviku, lõikehaavade ja löökide suhtes. See täht võib tuua õnne ja on soodne vaimsete püüdluste ja meditatsiooni jaoks. Oma ambitsioonid jäävad sageli realiseerimata.

SCHEAT - [28 kraadi kaladest]
Võib juhtuda õnnetus, võimalik enesetapp, uppumine, mõrvamine, koos kiirelt sõprade saamise ja ka kaotamisega. Loomus on sageli ettearvamatu, kalduvus fantaasiate juurde.© Copyright 2002, 2005, 2013, Joy of Satan Ministries;
Kongressi raamatukogu number: 12-16457

Planeedid: Nende märgid, majad ja aspektid


TAGASI AZASELI ASTROLOOGIAINDEKSI JUURDE
 
The Houses of the Zodiac
Tähtkuju majad

Tähtkuju majad

ESIMENE MAJA:
Nurgakujuline
Elu maja
Esimene ja tähtsaim neljast nurgamajast, esimene maja valitseb iseennast ja esindab iseennast; oma kehatüüpi, oma juhtimispotentsiaali, isiksust, maailmavaadet, füüsilist mina, oma välimust, keha füüsilist tervist, elu algust, minapilti, maailmavaadet ja seda, kuidas inimene ennast projitseerib. See on kõige olulisem maja sünnikaardis.

TEINE MAJA:
Järgnejad
Ainete maja
Juhib: Raha, materiaalsed omandid, materiaalsed soovid, materiaalne ja rahaline kasu või sissetulekute kaotamine ning teenimis- ja kulutamisvõime. Teine maja näitab ka inimese materiaalseid väärtusi, seda, kuidas ta oma raha kulutab ja kuidas ta raha ligi tõmbab.

KOLMAS MAJA:
Kadents
Suhete maja
Juhib: vennad, õed, vanemad, naabrid, side, varajane kooliharidus, lühikesed reisid, vahetu keskkond/naabruskond, autod, bussid, rongid, õppimisvõime, raadiod, televiisorid, ajalehed, mõtlemine, suhtlemine, kehalised tegevused, oskused, kõne ja nägemine, kuulmine ja käeline osavus.

NELJAS MAJA:
Nurgeline
Lõppude maja
Juhib: Kodu, ema, perekond, varajane lapsepõlv, vanaduse tingimused, kõik kodused asjad ja inimese psühholoogilised alused. Neljas maja valitseb sünnikohta, oma kodust vara, kinnisvara, maad, maa-alust, kaevandusi ja muid maa-aluseid kohti.

VIIES MAJA:
Järgnejad
Elu maja
Juhib: Oma lapsi, oma esimest last [teist last valitseb 7. maja, kolmandat 9. maja, neljandat 11. maja ja nii edasi, iga maja vahele jättes], seda, kuidas inimene lõbutseb, sportlasi, kergejõustikku, näitlemist, vaba aja veetmist, armastust, teatrit, hasartmänge, riskide võtmist, mänge ja sporti ning oma loomingulist potentsiaali. Viies maja valitseb ka inimese lemmikloomi.

KUUES MAJA:
Kadents
Ainete maja
Valitseb: Tervis, igapäevane töö ja teenistus, see, mida annate, väikesed loomad, puhtus, hügieen, toidueelistused, inimesed, kes on teie alluvuses tööl ja teie suhtumine neisse, riietus, teenistujad, kliima/ilm ja selle mõju tervisele, rutiinsed kohustused ja igapäevased ülesanded ning oma töö liik.

SEITSMES MAJA:
Nurgakujuline
Suhete maja
Valitseb: Abielu/elukaaslane, teine laps, teised inimesed teie elus, seadus, kohtuasjad, kuidas teised teid kohtlevad, inimesed, keda te partnerina ligi tõmbate, lepingud, kokkulepped, lahtised vaenlased, rivaalid, vanavanemad ema poolelt, äripartnerid, mida teid partneri juures ligi tõmbate ja teie suhtlemine inimestega üldiselt.

KAHEKSAS MAJA:
Järgnejad
Lõppude maja
Valitseb: Seks, surm, maksud, pärandid, raha, mida ollakse võlgu, partneri rahaasjad, mida saab teistelt, milline surm saab olema, sügavad hingesugulasekontaktid, suurest kriisist tingitud muutused, pärandid ja testamendid, kuidas inimene areneb läbi kannatuste. Kaheksas on okultismi, vaimsuse ja võimu maja.

*Planeedid kaheksandas majas, kui nad valitsevad mõnda suhete maja, võivad inimesed, keda see maja valitseb, surra. Näiteks - Ambur kolmanda [õdede-vendade maja] tipus; Jupiteriga kaheksandas majas; vend või õde võib enneaegselt surra. See on ainult võimalus. Kaheksas maja on ka äärmusliku võimu maja. Kui kellegi abielu valitseja paikneb kaheksandas [7. maja valitseja 8. majas], võib partner olla erakordselt tähtis ja võimas. Eva Brauni, kes abiellus Adolf Hitleriga, abielu valitseja oli 8. majas.

ÜHEKSAS MAJA:
Kadents
Elu maja
Valitseb: Teine abikaasa, kolmas laps, sugulased, usulised ja vaimsed tõekspidamised, kaugreisid, ülikoolid ja kõrgharidus, lapselapsed, kirjutamispotentsiaal. Üheksas maja valitseb kirjastamist, võõraid riike ja kultuure, teistest rassidest inimesi, võõraid rahvaid, kõike rahvusvahelist, kohtuasju (koos 7. majaga), juriidilisi otsuseid, kohtunikke ning oma üldisi uskumusi ja filosoofiaid.

KÜMNES MAJA:
Kardinal
Ainete maja
Valitseb: Karjäär, kuulsus, avalik positsioon, isa, maine, auaste, inimesed, kes on võimupositsioonil, näiteks ülemused ja valitsus, ning suhtumine autoriteeditegelastesse.

ÜHETEISTKÜMNES MAJA:
Järgnejad
Suhete maja
Valitseb: Sõbrad, rühmad, eesmärgid, ühendused, organisatsioonid, lootused ja soovid, ühiskondlik tegevus, kolmas abikaasa ja kasulapsed.

KAHETEISTKÜMNES MAJA:
Kadents
Lõppude maja
Kaheteistkümnes maja on kurbuse maja. Positiivses mõttes on see psüühiliste võimete maja. See valitseb ja esindab psüühikat, alateadvust, salajasi vaenlasi, enesevigastusi, saladusi ja luukeresid kapis. Kaheteistkümnes on kinnipidamise, haiguste, eraldatuse, asutuste, haiglate, suurte loomade, oma sisemiste saladuste ja emotsioonide maja. See valitseb vangistust ja vanglaid. Kaheteistkümnes on saladuste maja.

Planeedid 12. majas, nende valitsetavate majade asjad on allutatud ebaõnnele. Ohvriks langemine, pahameel, kaotused, pettumused ja õnnetus võivad esineda seoses nende majade asjadega, mille valitsejad paiknevad kaheteistkümnendas majas. Kaheteistkümnes on psüühiliste võimete ja energia jõujaam, kui see on õigesti sublimeeritud.© Copyright 2002, 2005, 2013, Joy of Satan Ministries;
Kongressi raamatukogu number: 12-16457


TAGASI AZASELI ASTROLOOGIAINDEKSI JUURDE
 
How to Read an Astrology Chart
Kuidas lugeda astroloogilist kaarti

Pidage meeles, et iga aspekti, maja paigutuse ja märgi tõlgendused, milles planeet on, võetakse eraldi. Te peate arvestama teiste planeetide, märkide ja majade asenditega, samuti diagrammi kujuga ning segama kõik kokku. Kui teatud paigutused ja aspektid kinnitavad üksteist selles mõttes, et on teisi toetavaid aspekte, mis rõhutavad samu isiksuseomadusi või elutingimusi, siis saab diagrammi tõlgendamisega teha täpse ennustuse. Enamikul kaartidel on toetavaid paigutusi ja aspekte, mis rõhutavad teatud iseloomujooni või sündmusi teatud eluvaldkondades.

OLULISED PUNKTID:

Planeedid, mis asuvad kuni 5 kraadi kaugusel nurgast [tõusja, laskja, kesktaevas või Imum coeli] või nurgamajades; 1., 4., 7. või 10. maja on oma mõju poolest võimsamad. See hõlmab ka aspekte.

Planeedid 3., 6., 9., 12. majas on nõrgemad.

Planeedid oma valitsevates märkides on tugevamad.

Ristuvad märgid ja planeedid on nõrgemad.

Planeedid oma eksalteeritud märkides on tugevamad; nende kahanemismärkides või langemismärkides on nad nõrgemad. *Vt. link "tähistatud paigutused", allpool.

Jupiter aspektitu planeeti tugevdab ja võimendab selle paigutust ja omadusi, Saturn ja Neptuun nõrgestavad seda.

DIAGRAMMI VALITSEJA ON KÕIGE TÄHTSAM PLANEET:
Tähtsaim tegur astroloogiakaardis on horoskoopi valitseja ja kaasvalitseja(d), kui neid on. Planeet/planeedid, mis valitsevad tõusumärki/-märke ja planeedid, kui need on olemas 1. majas [kaasvalitsejad]. Esimeses majas asetseva märgi puhul võib olla rohkem kui üks tõusev märk. Planeet/planeedid, mis valitsevad katkestatud märki, on kaasvalitsejad. Sünnikaardis esindab valitseja diagrammi omanikku. Ennustuskaartide puhul esindab horoskoobi valitseja isikut/üksust, kelle jaoks horoskoop on koostatud.

MILLISES MÄRGIS ON VALITSEV PLANEET?
Kui ei ole stelliumi või rohkem kui kaks planeeti mõnes teises märgis, mõjutab isiksust kõige rohkem see märk, milles valitseja on. Kui valitsejaid on rohkem kui üks, lisab see isiksusele veel ühe aspekti ja lugeja peab need kaks omavahel segama. Kolme või enama horoskoobi valitseja korral on indiviid keeruline, tema isiksuse erinevad aspektid ja reaktsioonid on eri aegadel erinevad. Kui märgid on üksteisest väga erinevad, nt Jäär ja Kalad, võib indiviid olla mõnda aega ekstravertne ja teinekord introvertne.

VALITSEJA MÄRK ON TÄHTSAM KUI PÄIKESE VÕI KUU MÄRK.

MILLISES MAJAS VALITSEJA(D) PAIKNEB(VAD)?
Mis iganes asju see maja valitseb, need omandavad elus tähtsuse. Näiteks annab horoskoobi valitseja 12. majas psüühilisi võimeid, vajadust üksinduse järele ja häbelikku meelelaadi, kui muud tegurid, näiteks planeedid Jääras ja muud väljapoole suunatud märgid, ei ole sellega vastuolus.

MILLISES ASTMES ON VALITSEJA(D) KONJUNKTSIOONIS?
Kui valitseja(d) on paigutatud olulisele kraadile, näiteks konjunktsioonile fikseeritud tähega või kriitilisele või täheldatud kraadile, mõjutab see elu nii heas kui ka halvas mõttes.

KAS VALITSEJA ON KINNIPEETUD VÕI RETROGRAADIS?
Kui valitseja on kinnipeetud või retrograadis, siis on elu viimane pool parem kui esimesed aastad. Retrograadis valitseja näitab nn "hilist õitsengut", eriti kui rohkem kui kaks planeeti on retrograadis. Paljud planeedid, isegi kui valitseja(d) on otsene(sed), kui nad on retrograadis, näitavad samuti eelmainitut.

MILLISED TEISED PLANEEDID ON ASPEKTIS HOROSKOOPI VALITSEJAGA?

KUS ON KÕIGE TIHEDAMAD ASPEKTID?
Mida tihedam on aspekt, seda tugevam on selle mõju isiksuses ja elusündmustes. Tihedad aspektid, eriti kui need on täpsed, vallandavad sündmusi, kui teiste planeetidega võetakse transiitide või progresseerumiste kaudu ühendust. Vaadake majade paigutusi, et määrata kindlaks sündmuse tüüp ja kaasatud planeetide iseloom.

KAS VALITSEJA VÕI TEISED ISIKLIKUD PLANEEDID ON KONJUNKTSIOONIS MÕNE FIKSEERITUD TÄHE VÕI KUU SÕLMEDEGA?
Planeedid, mis on konjunktsioonis fikseeritud tähtedega, on mõjutatud fikseeritud tähe olemusest. Lõunasõlm on saatus, nii heas kui ka halvas mõttes. Põhjasõlm näitab sageli erilisi võimeid või andeid. Vaadake alati märke ja majade paigutusi.

STELLIUMID:
Stellium on kolme või enama planeedi rühm, mis asuvad teatavas märgis ja on ühendatud konjunktsiooniga. Sünnikaardis domineerib see märk isiksuses, ja kui kogu stellium asub ühes majas, siis on selle maja asjad elus rõhutatud. Kui stelliumi läbivad teised planeedid, toimuvad olulised elusündmused, mis on seotud läbivate planeetide ja stelliumi olemusega. Eluvaldkonnad, mida esindab maja, kus asub stellium, omandavad inimese elus tähtsuse.

KITSAD ASPEKTID:
Aspektid, mille orbiit on kaks kraadi või vähem, intensiivistavad aspekti mõju. Täpseid aspekte, eriti kui rohkem kui kaks planeeti on seotud, viitavad saatuslikule elusündmusele.

KUU SÕLMED: Planeedid, mis on konjunktsioonis Kuu sõlmedega, on erilise tähtsusega. Kuu sõlmed on saatuse sõlmed. Planeedid, mis on konjunktsioonis põhjasõlmega, saavad sageli kasu, kuid mitte alati. Lõunasõlm on tugevalt saatuslik ja kui see on konjunktsioonis mõne planeediga, eriti kui see on kitsalt, siis on see väga saatuslik asjade jaoks, mida valitseb maja, mille märki valitseb see planeet.

MILLISTES MAJADES ON KUU SÕLMED? KAS KUU SÕLMED ON KOOSKÕLAS MÕNE MUU KRAADIGA HOROSKOOBIS?
Jällegi on see saatuslik, eriti kui need joonduvad kahe või enama planeedi, nurga või teatud majade nurkade kraadidega. Saatusliku sündmuse toimumise aastat võib näha inimese päikesepöördest.

PLANEEDIAKONFIGURATSIOONID:
T-ruudud, suured kolmnurgad, jood ja stelliumid on kõik tegurid, mis aitavad horoskoopi õigesti tõlgendada.

Kaardi tõlgendamisel on väga olulised elemendi, omaduse või aspekti ületähtsustamine või puudumine koos aspekteerimata planeetidega, kui need on olemas.

POOLKERA RÕHUASETUS:

MC [Midheaven] kuni IC, see inimene on tavaliselt vaba leidma oma teed elus ja talle ei meeldi igasugune sekkumine teiste poolt. Nad on sõltumatud ja iseseisvad, kes toetuvad iseendale.

Enamuse läänepoolsel poolel [IC kuni MC-ni] on tugev vajadus teiste järele. Teistel on oma elu suhtes sõnaõigus ja äärmuslikel juhtudel võivad teised inimese elu kontrollida. Harvadel juhtudel võib ellujäämine sõltuda teistest, näiteks füüsilise puude korral.

Kuna enamus on põhjas [horoskoobi alumine pool; tõusja kuni laskja], on siinkohal oluline isiklik privaatsus. See inimene vajab aega üksi, koos turvatundega.

Inimesed, kelle planeetide enamus on lõunas [horoskoobi ülemises pooles], on tavaliselt seltskondlikud ja seltskondliku inimesed. Neid inimesi ei häiri see, et nad on tähelepanu keskpunktis või avalikkuse ees. Enamik neist on ekstravertsed ja naudivad juhirolli.

Planeetidel, mis asuvad olulistes kraadides, on horoskoobis tugev mõju ja nende poolt valitsetavaid asju ja/või nende poolt valitsetavate märkide poolt valitsetavate majade asju mõjutatakse vastavalt kraadide iseloomule kas paremas või halvemas suunas. See hõlmab ka majade tippe tähistatud kraadides. Näiteks on Marsi paigutamine halvas kraadis halb nende asjade jaoks, mida valitseb maja, mille tipus on Jäär, ja see võib olla ebasoodne ka majale, kus Marsi paikneb. Õnnekraade tuleks märkida, et leida, kus inimese jõupingutused tasuvad end ära ja kus on looduslikud anded, talendid ja võimed.

PAIGUTUS JA ASPEKTID SATURNI SUHTES
Saturn on koht, kus me elus peksa saame. Saturni aspektid teiste planeetidega ning maja ja märk, milles Saturn asub, näitavad, kus me kogeme elus probleeme, piiranguid ja kaotusi.

OLULISED JA TUNDLIKUD PUNKTID:
Need on olulised saatuse punktid nagu Kuu sõlmed. Sageli on lähedastel või teistel inimestel heas või halvas mõttes oluline planeet konjunktsioonis Vertexi või antivertexiga. Esimesel kohtumisel/suhtluse alguses ühinevad sageli teise inimese progressiooniplaneedid selle punktiga.

IDAPUNKT JA LÄÄNEPUNKT
Kui planeet on konjunktsioonis ühega neist punktidest, siis on selle mõju horoskoobis rõhutatud ja asjad, mida valitseb maja, mille tipus on selle planeedi valitsetav märk, omandavad elus suurema tähtsuse.

SÜNNIEELNE EKIPAAŽ
See on paljuski nagu vertexid ja Kuu sõlmed seoses saatuslikke suhete ja sündmustega elus.

PLANEEDI KESKPUNKTID
Planeedi keskpunktid on olulised siis, kui nendega on konjoneerunud või transiidi või progresseerumise teel konjunktsiooni jõudev planeet.

Retrograadis planeedid

Täheldatud planeetide paigutused

Planeedid: Nende märgid, majad ja aspektid

Planeedi konfiguratsioonid

Kraadid ja fikseeritud tähed© Copyright 2002, 2005, 2012, Joy of Satan Ministries;
Kongressi raamatukogu number: 12-16457


TAGASI AZASELI ASTROLOOGIAINDEKSI JUURDE
 
Noted Planetary Placements
Tähistatud planeetide paigutused

Alljärgnevas tabelis on esitatud planeetide tähistatud paigutused. Planeedid oma eksalteeritud olekus ja kodumärkides on oma mõjuga inimese isiksusele ja elule tugevam, kui nad on oma kahanemismärkides ja langemismärkides. See hõlmab ka transiitplaneete. Vaadake sünnikaardis asju, mida valitseb maja, mis sisaldab planeedi valitsetavat märki, ja selle maja asju, kus planeet on paigutatud. Näiteks Lõvi Päike on palju tugevam kui Veevalaja või Kaalude Päike [selle halvemuse ja languse märgid], kui sellega on aspektis Saturn või Neptuun, mis mõlemad võivad õõnestada inimese enesehinnangut ja elujõudu [mida valitseb Päike]. Tugev Päike toimib paremini ka selle maja eluasjade osas, mille tipus on Lõvi ja ka selle maja asjade osas, kus Päike asub.

Seevastu tugev Saturn, nagu Kaalud, võib olla rohkem pahatahtlik. Pidage alati meeles, et jõumeditatsiooni abil saab aspekte ja planeetide asetusi sublimeerida ja suunata.

Planeedid, mis on miinuses ja languses, ei toimi nii hästi kui nende eksalteeritud või kodumärkides olevad planeedid.

PLANEET-PÄIKE-KUU-MERKUUR-VEENUS-MARSS-JUPITER-SATURN-URAAN-NEPTUUN-PLUUTO

KODU/VALITSEV MÄRK-LÕVI-VÄHK-KAKSIKUD/NEITSI-SÕNN/KAALUD-JÄÄR(KAASVALOTSEJA SKORPION)-AMBUR(KAASVALITSEJA KALAD)-KALJUKITS(KAASVALITSEJA VEEVALAJA)-VEEVALAJA-KALAD-SKORPION

TÕUS-JÄÄR-SÕNN-VEEVALAJA-KALAD-KALJUKITS-VÄHK-KAALUD-SKORPION-VÄHK-LÕVI

MIINUS-VEEVALAJA-KALJUKITS-AMBUR/KALAD-SKORPION/JÄÄR-KAALUD(SÕNN)-KAKSIKUD(NEITSI)-VÄHK(LÕVI)-LÕVI-NEITSI-SÕNN

LANGUS-KAALUD-SKORPION-LÕVI-NEITSI-VÄHK-KALJUKITS-JÄÄR-SÕNN-KALJUKITS-VEEVALAJA

© Copyright 2002, 2013, Joy of Satan Ministries;
Kongressi raamatukogu number: 12-16457

Planeedid: Nende märgid, majad ja aspektid


TAGASI AZASELI ASTROLOOGIA INDEKSISSE
 
Planetary Rulerships
Planeedi valitsejad


Päike Kuu Merkuur Veenus
Marss Jupiter Saturn Uraan
Neptuun Pluuto


© Copyright 2002, 2005, 2012, Joy of Satan Ministries;
Kongressi raamatukogu number: 12-16457Azazeli astroloogia satanistidele Indeksileht
 
The Sun
Päike


Reeglid: Lõvi
5. maja loomulik valitseja.
Ülendatud märk: Jäär
Halva õnne märk: Veevalaja
Langusee märk: Kaalud
Värvid: oranž, kollane, kuldne
Päev: pühapäev
Metall: kuld
Kalliskivi: Rubiin
Deemon: Sorath
Sümbolism: elu allikas
Kehaosad: süda, selg, arterid ja silmad.
Hingeala: päikesepõimiku tšakra [666]

Haigused/tervis: madal elujõud, väsimus, kõik südamehaigused, arterite haigused, kõrge ja madal vererõhk, nägemishäired, kollatõbi, meningiit ja kõik selja- ja lülisambaprobleemid.

Elukutsed:
Näitlemine, kõik teatriametid, juhtivatel kohtadel olevad isikud [bossid, juhendajad, aadlikud, kuningad, keisrid], kullaga töötavad inimesed, kohtunikud, magistraadid, tohutute rahasummade eest vastutavad inimesed ja rahalaenuandjad.

Päike on inimese ego, isiksus, enesehinnang, elujõud, juhtimisvõime, tervis, kuulsus ja au.

Päike on kuum, kuiv ja viljatu

Päike valitseb:
isa, mehed oma elus, lapsed, tervis, elujõud, väärismetallid, väärtesemed, kuld, kõik need, kes on võimu- ja võimupositsioonidel,* rikkad, valitsus, tahe, ambitsioonitunne, jumal, eneseväljendus ja enesekindlus.

*Pluuto valitseb ka neid, kes on võimupositsioonidel.© Autoriõigus 2002, 2012, Joy of Satan Ministries;
Kongressi raamatukogu number: 12-16457


TAGASI PLANEETIDE VALITSUSTE JUURDE

TAGASI AZAZELI ASTROLOOGIA INDEKSI JUURDE
 
The Moon
Kuu


Valitseb: Vähk
Kuu on 4. maja loomulik valitseja.
Kuu on vastuvõtlik, märg, viljakas, muutuv ja külm.
Ülendatud märk: Sõnn
Halva õnne märk: Kaljukits
Languse märk: Skorpion
Värvid: hõbedane, valge
Päev: esmaspäev
Metall: hõbe
Kalliskivi: pärl, kuukivi
Deemon: Shiedbarshemoth Sharthathan
Sümbolism: elu peegel
Kehaosad: rinnad, emakas, rinnakorv, kõhunääre, kopsud, magu ja seedeorganid.
Hingeala: 6. tšakra, Ida Nadi ja kolmas silm.

Haigused/tervis:
liigne või puudulik kehavedelik, maniakaalne/depressiivne seisund, menstruatsioonihäired, koliit, soolehaigused.

Elukutsed:
kokad, kõik kokanduskarjäärid, hotelli-/külalismaja töötajad, restoranitöötajad, kõik tavalised töökohad, lasteõed ja ämmaemandad.

Kuu valitseb:
avalikkus, toit ja jook, vesi ja vedelikud, kodused asjad, naised, perekond, varane lapsepõlv, ema, kodu, emotsioonid, tunded, instinktid, mälu, teadvuseta, harjumused, lapse kandmine, emotsioonid, meeleolud ja tundeid.© Autoriõigus 2002, Joy of Satan Ministries;
Kongressi raamatukogu number: 12-16457


TAGASI PLANEETIDE VALITSUSTE JUURDE

TAGASI AZAZELI ASTROLOOGIA INDEKSI JUURDE
 
The Moon
Kuu


Valitseb: Vähk
Kuu on 4. maja loomulik valitseja.
Kuu on vastuvõtlik, märg, viljakas, muutuv ja külm.
Ülendatud märk: Sõnn
Halva õnne märk: Kaljukits
Languse märk: Skorpion
Värvid: hõbedane, valge
Päev: esmaspäev
Metall: hõbe
Kalliskivi: pärl, kuukivi
Deemon: Shiedbarshemoth Sharthathan
Sümbolism: elu peegel
Kehaosad: rinnad, emakas, rinnakorv, kõhunääre, kopsud, magu ja seedeorganid.
Hingeala: 6. tšakra, Ida Nadi ja kolmas silm.

Haigused/tervis:
liigne või puudulik kehavedelik, maniakaalne/depressiivne seisund, menstruatsioonihäired, koliit, soolehaigused.

Elukutsed:
kokad, kõik kokanduskarjäärid, hotelli-/külalismaja töötajad, restoranitöötajad, kõik tavalised töökohad, lasteõed ja ämmaemandad.

Kuu valitseb:
avalikkus, toit ja jook, vesi ja vedelikud, kodused asjad, naised, perekond, varane lapsepõlv, ema, kodu, emotsioonid, tunded, instinktid, mälu, teadvuseta, harjumused, lapse kandmine, emotsioonid, meeleolud ja tundeid.© Autoriõigus 2002, Joy of Satan Ministries;
Kongressi raamatukogu number: 12-16457


TAGASI PLANEETIDE VALITSUSTE JUURDE

TAGASI AZAZELI ASTROLOOGIA INDEKSI JUURDE
 
Mercury
Merkuur


Valitseb: Kaksikud, Neitsi
3. maja loomulik valitseja
Ülendatud märk: Veevalaja
Halva õnne märk: Kalad
Languse märk: Lõvi
Värvid: hõbedane, sinine, hall
Päev: Kolmapäev
Metall: Hõbe: elavhõbe; kiire hõbe
Deemon: Tapthathatath
Sümboolika: Sõnumitooja
Hinge piirkond: Kurgu tšakra.

Valitseb:
Sõnumitoojad, mõistus, intellekt, mentaliteet, raamatud, ajalehed, ajakirjad, koordineerimine, käeline osavus, meedia, liikumine, lühikesed vahemaad.

Haigused/tervis:
Aju, aju-seljaaju süsteem, nägemis-, kuulmis- ja maitsemeel, kõneorganid, refleksid ja käed. Närvisüsteemi häired, kõnehäired, astma, treemor, tuberkuloos ja muud kopsuhaigused.

Ametid:
Ajakirjanikud, kirjanikud, raamatupidajad, õpetajad, kõnelejad, tõlkijad, sekretärid, kullerid, postitöötajad, trükkalid, raamatukaupmehed, raamatukoguhoidjad ja ametnikud.

Merkuur valitseb intellektuaalseid võimeid ja huve, noori, noorsugu, rahaga seotud pabereid, juriidilisi dokumente, raamatuid, pilte, kirjutamis- ja kirjatarbeid, arvuteid, stereosid, televiisoreid ja kõike, mis on seotud hariduse ja kommunikatsiooniga.© Copyright 2002, 2012, Joy of Satan Ministries;
Kongressi raamatukogu number: 12-16457


Link artiklile Merkuuri retrograadi kohta


TAGASI PLANEEDI VALITSEJATE JUURDE

TAGASI AZASELI ASTROLOOGIA INDEKSISSE
 
Venus
Veenus


Valitseb: Sõnn ja Kaalud
2. ja 7. maja loomulik valitseja
Ülendatud märk: Kalad
Halva õnne märk: Skorpion
Languse märk: Skorpion Neitsi
Vähem kasulik
Värvid: Roheline
Kalliskivid: Smaragd ja safiir
Päev: Reede
Deemon: Kedemel
Metall: Vask
Tervis: Harknääre, kompimismeel, kurk, neerud. Juuksed ja nahk kosmeetilises mõttes.

Haigused:
Vere lisandid, mis mürgitavad organismi, mandlipõletik, leetrid, rõuged, neeruhaigused. Veenus valitseb koos Pluutoga suguhaigusi.

Veenus valitseb:
Armuelu, järelandmisi, raha, ehteid, kaunistusi, naiste riideid, voodipesu, lihvitud asju, ühiskondlikku tegevust, kunsti, ilu, kaunistusi, luksuslikke naudinguid, suguühet koos kiindumusega, tantsu, luulet, laulmist, näitlemist, kosmeetikat, juuksuritööd ja kosmetoloogiat.

Ametid:
Kunstnikud, muusikud, näitlejad/näitlejannad, teatrikarjäär, [koos Neptuuniga]. Rahu saadikud, kosmetoloogid, rõivadisainerid, meelelahutajad, sisekujundajad, juveliirid ja botaanikud.

Surm:
Rahulik, loomulikel põhjustel.

Veenus valitseb koos Kuuga naisi mehe horoskoobis.© Copyright 2002, 2012, Joy of Satan Ministries;
Kongressi raamatukogu number: 12-16457


TAGASI PLANEEDI VALITSEJATE JUURDE

TAGASI AZASELI ASTROLOOGIAINDEKSI JUURDE
 
Mars
Marss


Valitseb: Jäär ja on Skorpioni kaasvalitseja
Loomulik 1. maja valitseja ja kaasvalitseb 8. maja
Ülendatud märk: Kaljukits
Halva õnne märk: Kaalud, Sõnn
Languse märk: Vähk
Marss on vähem kahjulik
Värvid: punane, helepunane, tumepunane
Päev: teisipäev
Metall: raud, teras
Deemon: Barzabel
Tšakra: teine ​​/ sakraal
Valirseb: Teras, söögiriistad, terariistad, sõjarelvad, tuli, palavik, tülid, ambitsioonid, energia, seiklused, kired, vägivallahaavad, meessuhted, vaenlased, tülid, au lahingus.

Haigused/tervis: Migreen, palavik, ägedad infektsioonid, põletikud, teravad valud, põletused, kõrvetused, hambavalu, põsekoopapõletik, kõrvavalu.

Elukutsed: sportlased, sõjaväelased, kirurgid, raua- ja terasetöölised, sepad, hambaarstid, relvasepad, lihunikud, juuksurid, ühine töö.

Marss on koht, kuhu meie energiad teie diagrammis lähevad.

Marss on elektriline, jõuline, kuum, kuiv, viljatu ja põletikuline.

Surma tüübid: põletused, lõikehaavad, verekaotus, põletused, rebendid, lahingud, laskehaavad.

Marss koos Päikesega valitseb naise kaardis meest.© Autoriõigus 2002, 2005, Joy of Satan Ministries;
Kongressi raamatukogu number: 001-216-457


TAGASI PLANEETIDE VALITSEJATE JUURDE

TAGASI AZAZELI ASTROLOOGIA INDEKSI JUURDE
 
Jupiter
Jupiter


Valitseb: Ambur ja kaasvalitseja Kalad.
Jupiter on 9. maja loomulik valitseja ja kaasvalitseja 12. majas.
Kõrgeim märk: Vähk
Halva õnne märgid: Kaksikud [Neitsi]
Languse märk: Kaljukits
Värvid: kuninglik sinine, lilla
Päev: Neljapäev
Metall: Tina
Kalliskivi: Türkiis, safiir
Deemon: Hasmael
Sümboolika: õnn
Keha osad: Maks, kõhunääre, puusad ja reied.
Hinge piirkond: kroonitšakra.

Haigused/tervis:
Diabeet, veresuhkru häired, kehv vereringe, puusade probleemid ja haigused.

Ametid: Kolledžiprofessorid, kohtunikud, arstid, vaimulikud, pankurid, filantroopid, seadusandjad.

Jupiter on üks tähtsamaid planeete.
Jupiter on see, kus te saate oma õnne, lõbu, häid aegu, asjad lähevad korda.

Jupiter valitseb:
Religioon, kaugreisid, kõrgharidus, filosoofia, jõukus, optimism, laienemine, heatahtlikkus, sport, puhkus, vaba aeg, loodus, hobused, küllus, õnn, koduloomad, hea ajastus, jõukus, kaalutõus ja õigus.

Jupiter on enim kasulik© Copyright 2002, 2012, Joy of Satan Ministries;
Kongressi raamatukogu number: 12-16457


TAGASI PLANEEDI VALITSEJATE JUURDE

TAGASI AZASELI ASTROLOOGIA INDEKSISSE
 
Saturn
Saturn

Saturn on kõige tähtsam planeet. Saturn määrab, kus me elus kannatame. Saturn on õnnetus ja kaotus.
Valitseja: Saturn juhib Kaljukits ja kaasvalitseja on Veevalaja.
10. maja loomulik valitseja ja 11. maja kaasvalitseja.
Ülendatud märk: Kaalud
Halva õnne märgid: Vähk, Lõvi
Languse märk: Jäär
Värvid: Must, tumepruun, indigo
Päev: Laupäev
Metall: Plii
Kalliskivi: Obsidiaan, oonüks
Deemon: Zaziel
Sümboolika: Suurem pahatahtlikus.
Saturn on külm ja kuiv.
Keha osad: Luud, põlved, kõrvad (kuulmine, tasakaal), põrn, nahk, hambad.

Haigused/tervis:
Kroonilised rabandushaigused, luu- ja hambahaigused, kurtus, pearinglus, tinnitus (kõrvaklappimine), depressioon, ummistused, verehüübed, stagnatsioon, neerukivid, artriit, immuunpuudulikkus.

Ametid:
Ehitajad, müürsepad, maa- ja kinnisvarakaupmehed, vangivalvurid, hauakaevajad, plii ja pliitoodete müüjad, torumehed.

Saturn on raske õnn, õnnetus, viletsus ja kurbus.

Saturn valitseb:
Kannatused, viletsus, vastupidavus, isa, eakad, distsipliin, erakud, piirangud, vaesus, viivitus, puudused, hukkunu, viletsad, paastujad või nälgijad, askeet, eitamine, võlad, lesed, laibad, hauad, hirm, ebakindlus, kaotus, haigused, kurbus, pikad sidemed, kohustus, piirangud, aeg ja kellad, kannatlikkus, tõsidus, skeptik, pessimist, raske õppimine.© Copyright 2002, 2012, Joy of Satan Ministries;
Kongressi raamatukogu number: 12-16457


TAGASI PLANEEDI VALITSEJATE JUURDE

TAGASI AZASELI ASTROLOOGIAINDEKSI JUURDE
 
Uranus
Uraan

Uraan on koos Neptuuni ja Pluutoga kolmest välisest transtsendentaalsest planeedist.
Uraan on Merkuuri kõrgem oktaav ja valitseb geenius.
Valitseb: Veevalaja
11. maja loomulik valitseja.
Ülendatud märk: Skorpion
Halva õnne märk: Lõvi
Languse märk: Sõnn
Värv: elektrisinine
Metall: uraan
Kalliskivi: safiir
Sümbolism: tehnoloogia ja tulevik
Kehaosad: magnetiline ja füüsiline aura, kõrvalkilpnääre, aju ja närvisüsteem.
Hingeala: Aura

Haigused/tervis:
ägedad haigused, mis tekivad ootamatult ja lahkuvad sama kiiresti. Rebendid, luumurrud ja spasmilised häired. Krambid ja epilepsia [koos päikesega].

Surma liik:
äkiline, ootamatu, kiire, enneaegne.

Elukutsed:
astroloogid, elektrikud, insenerid, leiutajad, metafüüsikud, prognoosijad, humanitaartöötajad, lendurid, teadlased, raadiotehnikud, kõik, kes töötavad uue ja ebatavalisega.

Uraan on magnetiline ja elektriline, külm ja viljatu

Uraani valitsusala:
elekter, metafüüsika, okultism, revolutsioon, mäss, uued ja arenenud meetodid, äkilised muutused, vabadus, geniaalsus, sõltumatus, originaalne, ebakorrapärane, ekstsentriline, kaos, mittekonformistid, anarhia, radikaalsed ideed, plahvatused, valgustus, ärritused, ootamatused, progress, arvutid, ulme, tulevik, tehnoloogia, meedia, impulss ja katastroofid.© Autoriõigus 2002, 2012, Joy of Satan Ministries;
Kongressi raamatukogu number: 12-16457


TAGASI PLANEETIDE VALITSEJATE JUURDE

TAGASI AZAZELI ASTROLOOGIA INDEKSI JUURDE
 
Neptune
Neptuun

Neptuun on üks kolmest välisest transtsendentaalsest planeedist.
Neptuun on Veenuse kõrgem oktaav
Valitseb: Kalad
12. maja loomulik valitseja.
Ülendatud märk: Vähk
Halva õnne märk: Neitsi
Languse märk: Kaljukits
Värvid: lavendel, mereroheline, lilla, sinine, kahvatud värvid
Metallid: neptuunium, väärisgaasid, liitium, plaatina
Hinge piirkond: käbinääre
Vääriskivid: akvamariin, korall, elevandiluu
Sümbolism: nõrkus, lahustumine
>Kehaosad: ESP(Elektrooniline stabiilsuskontroll), intuitsioon, psüühika, teadvuseta meel.

Haigused/tervis:
hullumeelsus, allergiad, haigused, mida ei saa diagnoosida, näärmete tasakaaluhäired, hüpohondria, aneemia, hapnikupuudus, narko-/alkoholisõltuvus, kõik vaimuhaigused ja neuroosid.

Elukutsed: Kunstnikud, okeanograafid, merebioloogid, mereväelased, kalurid, merega tegelejad, vaimsed meediumid, muusikud, filmitähed, näitlejad/näitlejatarid, tantsijad, baleriinid, selgeltnägijad, vaimsed juhid, gurud ja okultistid. Need, kes töötavad heategevuses, haiglates, asutustes ja sanatooriumides. Need, kes töötavad vedelike, gaaside, mürkidega.

Neptuun on koht, kus inimene on nõrk, otsustusvõimetu, kalduvus fantaasiale ja muljetavaldav. Neptuun on koht, kus inimene on vaimselt inspireeritud.

Neptuun annab surma salapäraste vahenditega, läbi mürkide, uppumise ja kadumise.

Neptuuni reeglid:
unenäod, mürgid, gaasid, kõik ravimid, alkohol, sõltuvus, nõrkus, kunst, inspiratsioon, spiritism, otsustamatus, segadus, petmine, vargad, petised, pettused, asjad, mis on liiga head, et olla tõsi, platooniline armastus, tsölibaat , ookean, vedelikud, ohverdus, tants, meditatsioon, vaimsus, religioon, heategevus, meelelahutus, näitlemine, glamuur, psüühilised nähtused, teadvuseta, eeterlik, märtrid, kaastunne, empaatia, udu, illusioon, hullumeelsus, kõrvalekalded, saladused , idealism, vormitus, valed, kannatused ja ohvriks langemine.© Autoriõigus 2002, Joy of Satan Ministries;
Kongressi raamatukogu number: 12-16457

Link artiklile silmapaistva Neptuuni kohta


TAGASI PLANEETIDE VALITSUSEJATE JUURDE

TAGASI AZAZELI ASTROLOOGIA INDEKSI JUURDE
 
Prominent Neptune
Silmapaistev Neptuun

Ükski diagramm pole täiuslik. Neptuunist tasub siiski teadlik olla. Selle planeedi energiaid on väga raske sublimeerida. Järjekindel meditatsioon, mida tegelikult valitseb Neptuun, võib aidata.

Tagurpidi valitseb eeterlikku ilu Neptuun, see on Veenuse kõrgem oktaav. Paljudel kunstnikel, näitlejatel, iluloojatel, muusikutel ja lähedastel on silmapaistev Neptuun. Veenuse Neptuuni aspektid võivad inspireerida kõige vingemaid kunstiteoseid ja loovust, see on loominguline aspekt par excellence, kuid armastuse olemus kannatab sageli, kuna inimene on nendega liiga idealistlik ja soovib oma armusuhetes liiga palju romantikat ja täiuslikkust.

Neptuun valitseb ka äärmist tundlikkust ja narkootikumide/alkoholi kuritarvitamist. Siin on mõned näited silmapaistvast Neptuunist:

Marilyn Monroe – Filmistaar – Neptuun esimeses majas – oma edetabeli kaasvalitseja. See õõnestas ja nõrgendas tema isiksust, nagu Neptuun nõrgeneb. Mida silmapaistvam on Neptuun, seda rohkem see nõrgestab isiksust ja muudab inimese ebajärjekindlaks, ebausaldusväärseks ja eskapistlike kalduvustega. Kuigi see planeet andis talle glamuuri ja ilu, suri ta mürgitusse [kuidas see juhtus, keegi ei tea üksikasju tegelikult], valitseb Neptuun mürke. Neptuun valitseb teatrit ja Hollywoodi.

Hector Berlioz – helilooja ja muusik – Neptuun ühendab oma valitseva kuu.

David Bowie – muusik – Neptuun täpses ühenduses oma tõusjaga

Montgomery Clift – näitleja – Neptuun oma valitseva elavhõbeda lähedal. Raske narko- ja alkoholitarbija. Paljud tema planeedid on ebasoodsatel kraadidel. tal oli kalduvus depressioonile ja tal olid "sügavad emotsionaalsed armid". Kui Uraan oli ämberkaardi käepidemes, tundis ta end alati võõristatuna.

Alice Cooper – muusik – Neptuun peaaegu täpses ühenduses oma tõusjaga. Alkoholi ja narkootikumide kuritarvitamine.

Jacques Yves Cousteau – tuntud okeanograaf ja merebioloog, kes tõi avalikkusele palju teavet mere ja mereelu kohta. Neptuun [valitseb ookeani ja merebioloogiat] oma karjääri 10. majas.

Leonardo Da Vinci – tuntud kunstnik ja skulptor – ühendab Neptuun oma kesktaeva [karjääri 10. maja tipp], valitseva Jupiteri ja tema Veenuse.

Claude Debussy - Muusik ja helilooja - Neptuun ühendab oma kaasvalitseja elavhõbeda, Triin Veenuse ja vastandub Jupiterile. [Jupiter võimendab sageli mis tahes planeeti, millega ta kokku puutub].

Gustave Paul Dore – Kunstnik – Neptuun esimeses majas, täpne konjunktsioon kaasvalitseja elavhõbedaga; Neptuun on ka tema kaasvalitseja. Neptuuni sekstiil Veenusega.

Clint Eastwood – Filmistaar – Neptuun tihedas ühenduses oma kesktaevaga, treenides oma kaasvalitsejat Marsi.

Hermann Goring – Kolmanda Reichi juht – ta sai putši ajal haavata kubemesse [kuulihaav] ja talle anti morfiini, millest ta jäi sõltuvusse kogu ülejäänud eluks. Tema diagrammi valitseja Pluuto on Neptuuniga täpses ühenduses.

Mick Jagger – Muusik – Neptuun sekstiilis edetabelisse, kus valitseb Päike, Lõvi tõusev ja kaasvalitseja Jupiter Lõvis. Raske narko- ja alkoholitarbija.

Elton John – muusik – Neptuun opositsioonis oma valitseva Päikesega.

Siin on Neptuuni teine ​​pool. Neptuun valitseb hullumeelsust, patoloogilisi valetajaid ja pettureid. Neptuun, nagu ma juba mainisin, on tema mõju õõnestav ja nõrgenev, ennast haletsev, ebausaldusväärne ning arvestades teisi aspekte ja paigutusi graafikus, võib see olla palju hullem. Olen märkinud paljude sarimõrvarite, laste vägistajate edetabelites [teises märkuses... lastevägistajatel ja ahistajatel on sageli kaheksanda seksimaja valitseja paigutatud laste viiendasse majja], neil on silmapaistev Neptuun.

Judy Goodyear – mõrvas abikaasad ja isegi oma poja [kelle ta uppus pärast seda, kui ta teda pikka aega mürgitas], kindlustuspoliisi raha pärast. Siin on näha tasakaalustamata isiksust – Jäära stellium näitab Jupiterile äärmist isekust kitsas ruudukujulises aspektis, võimendades neid tendentse ilma Saturni raskete aspektideta, et seda tasakaalustada. Neptuun ühenduses oma tõusjaga. Neptuun Kaalude 0 kraadi juures, kriitiline kraad, enam kui tõenäoline tema idapunktis.

Jeffrey Dahmer – sarimõrvar – see tüüp oli kindlasti skiso. See on ilmne, kui inimene on õppinud ebanormaalset psühholoogiat. Ta oli juba varasest lapsepõlvest peale selgelt hull. 1. maja Neptuunis.

David Berkowitz – sarimõrvar – Neptuun täpses sekstiilis Pluutot valitsevasse kohta.

Richard Allen Davis – sarimõrvar – Neptuun täpses sekstiilis valitseva Pluuto suhtes. Sadistlik ja vihaprobleemidega – ämbrikaart, mille käepidemel on tugev Kaljukitse värvi mars. 5 planeeti intensiivses ja seksuaalses 8. majas.

Arthur Shawcross – sarimõrvar, jõhker vägistaja ja lastemõrvar – oma 8. maja valitseja [Ambur tipul], Jupiter oma viiendas lastemajas. Neptuun täpses trigoonis esimese maja kaasvalitseja elavhõbedaga.

Ed Gein [kust nad said filmi "Psycho"] – sarimõrvar, nekrofiil – Neptuun koos kaasvalitseja Jupiteriga. Muud tähelepanuväärsed paigutused – diagrammi joonlaud elavhõbeda 15. Lõvi juures, väga kahetsusväärne aste; üks hullemaid. Saturn Kalades ämbrikonfiguratsiooni käepidemes kümnendas majas, mis on Päikesele vastanduv, mis viitab probleemidele isaga, mis jättis sügavad ja püsivad armid, kuna Saturn on kaarti juhtiva käepideme juures, valitsedes kaheksandat seksimaja. mille tipus on Kaljukits. Pluuto/kuu opositsioon – domineeriv ema, lähisuhe. Kui ma ütlen "juhib edetabelit", pean silmas seda, et mõju on väga tugev mõne isiklike/psühholoogiliste armide/hangumiste näol, mis kunagi ei kao.

Jeremy Strohmeyer - mõrvar ja laste vägistaja - kaheksanda maja valitseja [Kalad on tipul] Neptuun, paigutatud laste viiendasse majja. Neptuun tihedas sekstiilis valitseva päikese ja ruudukujulise kaasvalitseja Saturniga. Saturn esimeses majas halvas astmes - Neitsi 9, mis näitab ebaõnne.

Jeffrey MacDonald – lastemõrvar – Skorpion kaheksandal maja tipul, tema valitseja Pluuto laste seas viiendal kohal. Neptuun on opositsioonis esimese maja kaasvalitseva kuuga.

William Heirens - lapsemõrvar - Veevalaja 8. maja tipus, koos oma kaasvalitseja Saturniga 5. majas. Neptuun tihedas valitsemistrigoonis, et kaardistada joonlauda.

Gary Michael Heidnik – sarimõrvar – usklik kristlik jutlustaja ja pastor; piiskop. Hoitud vangistuses ja mõrvas ka mõned mitmest prostituudist oma keldris, kus ta neid piinas. Ühel õnnestus põgeneda. Neptuun ühenduses kaardi valitseja Veenusega 12. majas.

Edmund Emil Kemper - sarimõrvar, mõrvar ja teismeliste sandistaja - Jäär 8. maja tipus oma valitseja marsiga 5. laste seas.

Howard Unruh – lapsemõrvar – 8. ja 5. valitseja.© Autoriõigus 2012, Joy of Satan Ministries;
Kongressi raamatukogu number: 12-16457

Planeedid: nende märgid, majad ja aspektid


TAGASI AZAZELI ASTROLOOGIA INDEKSI JUURDE
 
Pluto
Pluuto


Valitseb: Skorpion
8. maja loomulik valitseja
Ülendatud märk: Veevalaja
Halva õnne märk: Sõnn
Languse märk: Lõvi
Värvid: Must
Metall: Plutoonium
Kalliskivi: Onyx
Sümboolika: Allmaailm, surm ja taastumine
Keha osad: fontanell, käbinääre [koos Neptuuniga].
Haigused/tervis: Kasvajad, hemofiilia, hemorroidid, vähk, reuma, suguhaigused, suguelundite haigused ja häired ning ainevahetushäired.

Ametid:
Meditsiinilise ekspertiisi läbiviija, surnuteadlased, surnute ja surmaga töötavad inimesed, tuumateadlased, astronautid, arheoloogid, ilmateadlased, kõik need, kes töötavad maa all või maa-alustes sfäärides. Spioonid, uurijad, palgamõrvarid, allilmakurjategijad ja mõrtsukad.

Pluuto on oma intensiivsus ja kinnisideed.

Pluuto on planeedi Marsi kõrgem oktaav.

Pluuto valitseb:
Surm, äärmused, intensiivsus, kinnisideed, teadusuuringud, drastilised muutused, maffia ja muu organiseeritud kuritegevus, äärmusliku jõu kasutamine, tahtejõud, äärmuslikud sügavused ja kõrgused, äärmuslik vägivald, regenereerimine, tuumapommid, aatomi/ tuumalõhustumine, palgamõrvarid, must maagia ja transformatsioon.© Copyright 2002, 2012, Joy of Satan Ministries;
Kongressi raamatukogu number: 12-16457


TAGASI PLANEEDI VALITSEJATE JUURDE

TAGASI AZASELI ASTROLOOGIAINDEKSI JUURDE
 
The Planets: Signs, Houses and Aspects
Planeedid: märgid, majad ja aspektid


Päike: märgid, majad ja aspektid

Kuu: märgid, majad ja aspektid

Merkuur: märgid, majad ja aspektid

Veenus: märgid, majad ja aspektid

Marss: märgid, majad ja aspektid

Jupiter: märgid, majad ja aspektid

Saturn: märgid, majad ja aspektid

Uraan: märgid, majad ja aspektid

Neptuun: märgid, majad ja aspektid

Pluuto: märgid, majad ja aspektid© Autoriõigus 2002, 2005, 2012, Joy of Saatan Ministries;
Kongressi raamatukogu number: 12-16457


Tagasi Azazeli astroloogiaindeksi juurde
 
The Sun: Signs, Houses and Aspects
Päike: märgid, majad ja aspektidPÄIKESEST [link]
*Pidage meeles, et alltoodud tõlgendused kehtivad märkides ja majades oleva päikese kohta iseenesest. Diagrammi lugemisel peate arvestama teiste planeetide, märkide ja majade paigutusega.PÄIKE MÄRKIDES Jäär
Väljaskäiv, isehakanud, tulihingeline, isekas, teedrajav, juhivõimeline, pealetükkiv, ülemuslik, kiire vihastuma, kuid viha ei kesta, kui graafikus pole tugevat Skorpioni rõhku. "Mina esimene" suhtumine, kannatamatu, võistlev, julge, kartmatu, valjuhäälne ja energiline. Jäär on iseenesest kurikuulus projektide alustamise, kuid mitte lõpetamise poolest. Mida rohkem on graafikus Jäärale rõhku pandud, seda enesekesksem on inimene. Jäära inimestele meeldib rääkida endast, oma elust ja eiravad sageli teiste vajadusi. Nad seavad ennast ja oma huvid esikohale.
Sõnn
Sensuaalne, kangekaelne, aeglane, järeleandlik, kunstiline, järjekindel, hea toidu ja materiaalsete mugavuste armastaja, sensuaalne, omastav, armukade, head rahahaldurid, võib olla ahne ja materialistlik, võib olla kinnisideelinr rahast. Sõnn on see, kes peab plaanidest kinni. Kui ütlete Sõnnile või inimesele, kelle graafikus on suur rõhk Sõnnil, et kavatsete midagi ette võtta, siis järgige seda. Nad vihkavad oma plaanide muutmist, eriti kui graafikus on rõhk fikseeritud märkidel. Sõnn on see, kellele muutused ei meeldi, välja arvatud juhul, kui diagrammil on palju muutuvaid märke selle tendentsi tasakaalustamiseks. Kuigi traditsioonilised astroloogiatekstid väidavad, et Sõnn on "aeglane vihastama", olen avastanud, et Sõnni inimestel võib olla sageli kalduvus vihapursketeks.
Kaksikud
Muutlikud, kahetise iseloomuga, spontaanne, intellektuaalne, verbaalne, õppimishimuline, lugemine, aktiivne meel, mitmekesised huvid, hajutatud, kergesti tüdinev, igav, suudab korraga teha palju ülesandeid, paindlik, kohanemisvõimeline. Kaksikutel on väga aktiivne meel. Nad kipuvad kätega askeldama ja neil on palju närvilist energiat. Kaksikud võivad oma meelt muuta, vaheldudes erinevatel aegadel kahe täiesti erineva vaatenurga vahel, sageli ise teadmata, millise seisukoha nad teatud küsimustes võtavad. Nad võivad ühel korral öelda üht, siis teine kord täiesti vastupidist. Kui ollakse allutatud Kaksikute ülemusele või autoriteediga isikule, tuleb sageli nii-öelda vooluga kaasa minna, sest Kaksikud võivad igapäevaselt muutuda, ulatudes isegi reeglite painutamise või ümberpööramiseni, töö rakendamise meetodite ja seotud kapriisiga. Sõna 'kõikuv' kehtib kindlasti Kaksikute kohta. Seda rõhutatakse eriti siis, kui graafikus on rõhk ka muutuvatel märkidel.
 
Vähk
Meeleolukas, perekonda/kodu armastav, kaitsev, lapsik, hoolitsev, klammerduv, elab minevikus, suurepärased kokad, toit on nende inimeste jaoks armastus, kroonilised mured, naised näägutavad, Vähid vihkavad kriitikat ja naeruvääristamist, eriti kui see toimub teiste ees. Nad on head vanemad ja püüavad teistele ema eest olla. Nad tunnevad viha ega unusta kunagi ühtegi solvumist. Paljud Vähi inimesed on lummatud mineviku või teatud ajastu või ajaperioodi suhtes. Enamikul Vähkidel on suurepärased mälestused, kuna see märk valitseb minevikku. Nad kipuvad asju isiklikult võtma. Paljud on tõsised ja karmid, kuid sügaval sisimas on nad kõige tundlikumad hinged. Nad on koos Kaladega loomulikud empaadid. Nad võivad tunda teise valu. Vähid saavad tihti teiste poolt kuritarvitatud või tõmbavad ligi vägivaldseid suhteid. Selle põhjuseks on nende vastand - Kaljukits, mida juhib Saturn. See kehtib eriti siis, kui Vähk on tõusuteel. Nad on loomult intuitiivsed ja neelavad teiste ja nende keskkonna emotsioone ja tundeid. Turvalisus koos armastava kodu ja perekonnaga on Vähi emotsionaalse heaolu jaoks väga olulised. Vähk on sodiaagi emamärk ja need inimesed oskavad suurepäraselt teiste eest hoolitseda, hoolitseda haigete ja isiklikku tähelepanu vajavate inimeste eest.
Lõvi
Uhke, juhivõime, kangekaelne, sisemine jõud, edev, dramaatiline, armastav, vihkab ebaõnnestumist, armastab kiidelda, armastab olla tähelepanu keskpunktis, uhkeldada, helde, loominguline, lõbus. Meelitamine viib teid selle märgiga kõikjale. Astuge nende uhkusele ja see on andestamatu. Lõvid peavad lõbutsema ja lõbutsema. Nad on loomulikult sündinud näitlejad ja neil on dramaatiline hõng. Lõvidel on tugev tahe ja nende uhkustunne võib muuta nad ägedaks konkurentsiks. Kui nende uhkus on kaalul, võitlevad nad surmani. Nad peavad saama end vabalt väljendada oma emotsionaalse ja psühholoogilise tervise ja heaolu nimel. Lõvid on loomulikult sündinud juhid.
Neitsi
Puhas, korralik, töökas, hea hügieeniga, kriitiline, võib olla julm, perfektsionist, detailidele orienteeritud, terviseteadlik, kuulujutu himuline, napisõnaline, analüütiline, oskab suurepäraselt asju organiseerida ja teha, töö on väga oluline, valiv. Neitsi võib olla see, kes esitab lõputult küsimusi, eriti isiklikke küsimusi. Neitsid on loomulikult teiste suhtes kriitilised, eriti kui nad teid tundma saavad. Töö on nende elu. Nemad on need, kelle peale võib töö tegemisel loota. Nad pööravad tähelepanu detailidele – detailidele, millest enamik inimesi sageli puudust tunnevad. Nende tähelepanu detailidele võib panna nad suurematest probleemidest ilma. See on iseenesest tagasihoidlik ja tagasihoidlik märk. Nad ei kipu kiitlema, välja arvatud juhul, kui graafikul on tugev Jäär või Lõvi rõhk. Kuna tegemist on maamärgiga, on need praktilised. Nad on oma rahaga ettevaatlikud ega kipu rumalalt või mõtlematult kulutama ega midagi asjatult raiskama. Nad on mures oma tervise pärast ja paljud hoolitsevad selle eest, mida nad söövad, joovad ja oma kehasse panevad. Mõned võivad muutuda hüpohondrikuks ja olla mikroobide pärast liiga mures.
Kaalud
Kaalud vajavad teisi. Neil on tugev õiglus- ja õiglustunne. Nad on kunstipärased, rahuarmastavad, hea kommetega, head vahendajad ja rahu säilitamiseks kuritarvitavad. Neil on sageli raske oma individuaalsust säilitada. Kaalud jälestavad halbu kombeid ja jämedat käitumist. Nad toimivad kõige paremini siis, kui neid toetab partner/armuke. Nad töötavad kõige paremini koos teistega meeskonnana, mitte üksi. Nad on reeglina hästi käituvad, rafineeritud ja taktitundelised, välja arvatud juhul, kui graafikus on tugevalt rõhutatud Marsi ja/või Jäära. Nende inimeste jaoks on olulised igasugused suhted. Nad vihkavad üksi olemist. Mida rohkem on graafikus rõhku Kaaludel, seda suurem on vajadus oluliste suhete järele elus.
Skorpion
Tugev tahe, salajane, tugevalt seksuaalne, intensiivsed emotsioonid, läbinägelik, kättemaksuhimuline, omandihimuline, armukade, põlgab teiste nõrkust, vägivaldselt vihane, nad on väga ohtlikud vaenlased, loomulikud okultistlikud võimed, sadistid. Skorpion on loomuliku maagi, andeka ja eriti musta maagia vilunud märk. Skorpionid on erakordselt tugeva tahtega, kuid nende intensiivsed emotsioonid võivad neid hävitada. Skorpionid tunnevad end sügavutti ja on harva neutraalsed mõnes olulises teemas. Neil on väga tugev õiglustunne, nad ei unusta kunagi lahkust, kuid ei unusta kunagi ka solvumist nende vastu. Nad on need, kes on kättemaksus vilunud. Erinevalt Jäärast on Skorpioni viha kestev ja on nagu ümber lükatud herilasepesa mis võib olla vägivaldne ja surmav. Sellel, kellel on tugev Skorpioni rõhk, on sageli läbistavad silmad. See kehtib eriti siis, kui Skorpion on tõusuteel. Skorpionitel on väga raske eralduda. Nad püüavad hoida kinni neist, kes on neile olulised, ja soovivad ka neid kontrollida. Skorpion on kontrolliv ja domineeriv märk. Skorpionitel on oma saladused ja nad on intensiivselt privaatsed. Nad ei avalda oma isiklikku elu teistele, isegi neile, kes on nende lähedal.
Ambur
Rõõmurull, õpib harva vigadest, armastab hasartmänge, armastab reisimist, taktitundetu, vastutustundetu, armastab haridust, hobuseid, õues olemist; liiga enesekindel, parem asjade alustaja, kui lõpule viia, ebapraktiline. Ambur on õnne märk, kuna teda juhib kasulik planeet Jupiter. Õnn tuleb sageli Amburi juurde ja sellel märgil on rohkesti miljonäre. Kui edetabelis rõhutatakse Amburit, tõusevad need inimesed sageli valitud erialal tippu. Enamik kolledži õppejõude, kohtunikke ja kõrgetel kohtadel ning reisitööstuses karjääri tegevaid inimesi rõhutavad oma edetabelites Amburit. Neile meeldib väga tõde ning nad võivad teiste ees oma meelt avaldades olla otsekohesed ja taktitundetud. Nad vajavad oma vabadust. Ambur üksi ei talu teiste omandihimu. Nad on elukestvad õpilased, kes naudivad õppimist kas ametlikult või iseseisvalt. Nad armastavad reisimist ja tunnevad huvi võõraste kultuuride ja rahvaste vastu. Kui Ambur on edetabelis tugev, on isik enamasti palju reisinud.
Kaljukits
Noorena vana, vanana noor, enesekindluse puudumine, tõsine, kannatlik, suure vastupidavusega, konservatiivne, ettevaatlik, vajab tegevuste planeerimist, vajab elu korrastamist ja määratlemist, eelistab töötada kulisside taga, häbelik, tundlik, raha on jumal, materialistlik, ei anna kunagi alla. Kaljukitsedel on tohutu vastupidavustunne. Just nemad peavad kõigist teistest kauem vastu. Nad on loomupäraselt sündinud pessimistid, eriti nooremates eluaastates, vaadates kõige negatiivset külge ja mõnikord võivad nad olla intensiivselt negatiivsed. Need on usaldusväärsed ja praktilised. Nad võivad olla ka külma südamega ja halastamatud. Nad on tõsise iseloomuga ja töökad. Tavaliselt on nad oma raha ja aja suhtes konservatiivsed. Nagu Sõnn, eelistavad nad asju ette planeerida ja oma plaanidest kinni pidada. Kaljukitsed on vastutustundlikud ja karjäärile orienteeritud. Nad on ambitsioonikad ja naudivad olemist jõu- ja võimupositsioonidel, kuid nad ei kipu ennast näitama rambivalguses. Kaljukitsed on loomult häbelikud.
Veevalajat
Sõbrad on Veevalajatele olulised. Nad armastavad vabadust, neile meeldib teisi šokeerida. Nad on ainulaadsed ja originaalsed, vihkavad omamishimu, töötavad rühmas paremini kui üksikult ning on sihikindlad, erapooletud, mässumeelsed ja kangekaelsed. Nad vaatavad tulevikku, on loomulikult sündinud leiutajad ja humanitaarid. Nende inimeste jaoks on oluline võrdsus ja õiglus. Veevalaja inimesed on huvitatud uuest, moodsast ja tulevikust. Nad on külma peaga ja ei muutu liiga emotsionaalseks. Need on need, kes astuvad välja ja võitlevad teiste õiguste ja sotsiaalsete küsimuste eest. Nad on uuendajad ja neil pole mineviku ja aegunud tegutsemisviiside vastu suurt huvi ega kannatlikkust. Need inimesed soovivad ja loovad muutusi traditsioonide osas. Nad on mures humanitaarprobleemide ja -põhjuste pärast, püüdes muuta maailma paremaks paigaks. Selleks, et Veevalajad oleksid õnnelikud, peavad neil olema sõbrad. Nagu Kaalud, ei meeldi neile üksi olla ja nad töötavad kõige paremini meeskonnana. Emotsionaalselt on nad eraldatud. Neile meeldivad väga uued ideed ja progressiivsed viisid asjade tegemiseks. Nad on lummatud ja vaatavad tulevikku.
Kalad
Idealist, unistaja, masohhist, ennastohverdav, loov, kunstiline, intuitiivne, nõrk, lahke, kergeusklik, romantiline, ennasthaletsev, äärmiselt tundlik, kaastundlik, osavõtlik, võtab enda peale teiste inimeste mured, talub teiste väärkohtlemist. Kalad on sodiaagi nõrk märk. Kui suur rõhk on Kalade märgil, on isik sageli nõrga loomuga. Nad on loomult psüühilised ja intuitiivsed ning kalduvad väga unistama ja fantaseerima. Kui Kalad on graafikus väga tugevad, võib inimesel olla masohhistlik iseloom. Nad on loomupäraselt sündinud empaatid ja nagu Vähi märk, tunnevad nad teise valu ja kannatusi. Nad on äärmiselt osavõtlikud ja kaastundlikud ning teevad teise heaks mööndusi ja/või ohverdusi. Neil on kalduvus häbelikkusele ja nad armastavad rahu. Need on üks lihtsamaid märke, millega suhetes läbi saada.
PÄIKE MAJADES
Esimene maja
Annab tervist, hea taastumisvõimele, elujõudu, energilisust, annab jõudu, optimismi, tugevat tahet, aitab kompenseerida halbu paigutusi edetabelis. Päike esimeses majas on õnnelik paigutus. See paigutus annab juhtimisvõime. Need inimesed on uhked ja individualistlikud. Iseloomuomaduste kohta lisateabe saamiseks vaadake märki, milles Päike on, kuna esimeses on Päike kaasvalitseja.
Teine maja
Aitab rahaasjades, meeldib kulutada raha puhkusele, kergejõustikule, meelelahutusele ja lõbutsemisele. Materiaalsed esemed on eneseväljenduseks. Enesehinnang on otseselt seotud inimese materiaalse ja rahalise seisuga. Vaja on tugevat rahalist sõltumatust ja iseseisvat toimetulekut.
 
Kolmas maja
Hea kirjanikele, suhtlemiskarjääri tegijatele ja õpetajatele. Nende inimeste jaoks on oluline õppimine ja teadmised. Nad tunnevad uhkust oma teadmiste üle. Elus rõhutatakse vendi, õdesid ja naabreid. Kolmandas majas keskendutakse igat liiki suhtlusele Päikesega. Need inimesed harivad end sageli mitteametlikult raamatutega ja muude seotud viiside kaudu väljaspool koolis käimist. Nende enesehinnang on seotud nende võimega tõhusalt suhelda ja nad tunnevad uhkust selle üle, mida nad teavad. Nad on elukestvad õpilased ja esitavad palju küsimusi.
Neljas maja
Kodu ja pere on olulised. Ema võis olla domineeriv või olla lapse kasvatamisel isa rollis. Perekonna üle tuntakse uhkust ning perekond ja perekondlik taust on sageli seotud enesehinnanguga. Jõukus ja turvalisus saabuvad hilisemas elus, eriti kui diagrammi joonlaud või rohkem kui kolm planeeti on retrograadsed. Siin soovitakse peres domineerida ja võetakse kodus juhtroll. Mõnel juhul olid tõenäolised varajased kokkupõrked vanematega. Turvaline mugav kodu on nende inimeste jaoks väga oluline. Sageli on kiindumus traditsioonide ja mineviku vastu. Võib tekkida suur huvi kinnisvara, maa, ökoloogia ja keskkonna vastu.
Viies maja
Loominguline, sportlik, riskialdis, konkurentsivõimeline, naudingut armastav, armastab lapsi ja loomi. Viienda majaga Päike peab saama end vabalt väljendada. Nendel inimestel on suur vajadus lõbu ja naudingu järele. Nad on oma olemuselt romantilised ja dramaatilised. See paigutus armastab näidata ja olla rambivalguses. Neile meeldib, kui neid märgatakse. Päike soosib viiendas majas karjääri teatris, kunstis, tantsimises, vaba aja veetmises ja lastega töötamises.
Kuues maja
Päike kuuendas on tervisele halb koht. Töö ja teenindus on siin olulised, need inimesed võivad olla töönarkomaanid ja nad on suurepärased töötajad. Nad panustavad 100% oma töösse. See ei ole hea paigutus inimese elujõule. Tervis on sageli habras ja taastumine pärast haigust võib kesta kaua. Oma töö üle tuntakse palju isiklikku uhkust ning enesehinnang on otseselt seotud töö ja rahuldava töö tegemisega. Sellise paigutusega inimesi tuleb nende tehtud töö eest hinnata ja märgata.
Seitsmes maja
Abielupartner võib olla domineeriv, võrdleb edukust teiste omaga, edu võib tuleneda teiste pakutavatest võimalustest ja/või abist, tugevast vajadusest teiste ja abielupartneri järele. Neile inimestele ei meeldi üksi olla. Nad tunnevad uhkust oma suhete üle ja nende enesehinnang on seotud abielupartneriga. Nad on parimas vormis, kui neid armastab ja toetab teine teine. Need inimesed mõjutavad sageli teiste elusid.
Kaheksas maja
Tugev tahe. Neile inimestele on oluline võim, huvi enesetäiendamise ja tahte rakendamise vastu, hea pankuritele ja teiste rahaga tegelejatele. Paljudel võimsatel positsioonidel olevatel isikutel on Päike kaheksandas majas. Tuntud inimeste puhul on mõnikord pärast nende surma rohkem tunnustust. Nad soovivad sügavat hingesuhet armukese/abielupartneriga. Neil on võim ennast ja teisi muuta.
Üheksas maja
Armastus reisimise vastu, huvi spiritismi, kõrghariduse vastu, meeldib teistele omi vaateid peale suruda, need inimesed reisivad kodust kaugele, teised kultuurid võivad kujundada uskumuste süsteemi ja on armastus spordi vastu. Enesehinnang on siin sageli seotud inimese haridustasemega, eriti formaalse haridusega. Need inimesed omandavad sageli kõrgharidust. Sageli on nad teatud teemade ja teadmiste valdkondade autoriteedid. Nad tunnevad suurt uhkust oma formaalse hariduse taseme, reiside ja teadmiste üle.
Kümnes maja
Võimas või domineeriv lapsevanem, edu, võimule orienteeritud, autoriteetne, tugev edutahe, ambitsioonikas, isiklik maine on oluline, pered võivad olla silmapaistva sotsiaalse positsiooniga, tahab olla teistele eeskujuks, Päike kümnes annab sageli kõrge positsioon ja/või rõhk karjäärile elus. Enesehinnang on seotud inimese sotsiaalse staatuse ja karjääriga. Nende inimeste jaoks on oluline au ja tunnustus nii sotsiaalselt kui ka karjääris. Isa oli enam kui tõenäoliselt elus domineeriv, oluline ja võimas püsiv mõju. Need inimesed naudivad avalikkuse ees olemist.
Üheteistkümnes maja
Sõprussuhted on olulised, võimsad sõbrad, naudivad grupitegevustes juhtimist ja abi võivad tulla sõpradelt. Neile meeldib kuuluda vennaskondadesse, rühmadesse ja organisatsioonidesse. Seltsielu on oluline. Need inimesed on meeskonnas töötades parimad. Sõprussuhted võivad kesta kogu elu. Neil inimestel on tavaliselt palju sõpru ja nad veedavad suurema osa ajast teistega. Neile ei meeldi üksi olla. Neil on humanitaarne olemus ning tugev vendluse ja õigluse tunne. Sageli võivad tekkida sõprussuhted nendega, kellel on tugev Lõvi rõhk, või nendega, kes on autoriteetsetel positsioonidel.
Kaheteistkümnes maja
On palju selgeltnägijaid. Need inimesed vajavad omaette aega. Tavaliselt on nad häbelikud ja võivad olla üksildased hinged, kuna kaheteistkümnendas olev Päike võib viidata üksildusele ja tavalistest inimkontaktidest võõrandumisele. Tuntakse huvi okultismi ja vaimsuse vastu. Nad eelistavad tegevust kulisside taga. Selline paigutus siis, kui Päike kuuendas ei ole tervisele soodne. Tervis on sageli habras ja tuleb pöörata tähelepanu dieedile, hügieenile ja treeningule. Elujõud võib olla madal, eriti kui on Päikese/Saturni või Marsi/Neptuuni aspektid.
 
PÄIKESE ASPEKTID
Päike/Kuu
Mida tugevam on Kuu valguses, seda kasulikum on tema mõju kaardile.
Päikese konjunkt Kuuga [Noorkuu]
See tugevdab maja, kus see leitakse, ja paneb maja juhitavatele asjadele inimese elus erilist rõhku. Väga suur rõhk on märgil, milles sidesõna on; välja arvatud juhul, kui mõlemad valgustid on külgnevates märkides. Tekib kalduvus olla väga kontsentreeritud, pannes kogu oma energia millessegi, välistades kõik muu, keskendudes tugevalt maja paigutamisega seotud elus.
Päikesekolmik/seksiilne Kuu
Kasvava Kuu ajal sündinud, kui retrograadseid planeete on vähe või üldse mitte, kogevad elu alguses asju, näiteks armusuhteid, välja arvatud juhul, kui muud paigutused ja aspektid diagrammil sellega vastuolus on. See on emotsionaalse väljenduse harmooniline aspekt. Neile, kes on sündinud kahaneva Kuu ajal ja eriti kui kaardi joonlaud/joonlauad ja/või rohkem kui kolm planeeti on retrograadsed, saabub edu elus hiljem. Inimene on hiline õitseja.
Päikeseväljaku Kuu [Kvartali Kuu]
Pereelu võis kasvades olla rahutu ja vanemad ei saanud omavahel läbi. Sama kehtib ülaltoodud "päikesetriinu/sekstiilse kuu" kohta seoses kasvava või kahaneva Kuu elukogemustega.
Päikese opositsioon Kuu [Täiskuu]
Siin saab indiviid vastandite vahel kõikuda. Lihtsustatud ja subjektiivne mõtlemine, nagu asjade mustvalge nägemine, hea või halb, õige või vale jne. Suhted on selle inimese jaoks olulised ja talle on parim, kui ta on seotud teistega, mitte ei ole üksi.
Päike/Merkuur
See aspekt annab palju vaimset energiat. Kui põlemistemperatuur on 1/2 kraadi kuni 4 kraadi, võib see anda inimesele kalduvuse väga kiirelt mõelda. Põlemiskonjunktsioon võib ka mingil moel anda vaimse ja/või intellektuaalse pimeala. Võib esineda närvilisust ja kalduvust kõrgele pingele. Ka närvisüsteemiga võib mingil moel probleeme olla. Päike/Merkuur annab intellekti.
Päike/Veenus
See on nartsissisti aspekt, kuna see annab edevuse. Need inimesed on oma välimuse pärast mures ja nad astuvad harva välja, kui nende juuksed, riided ja naiste meik pole paigas. Välimuse üle tuntakse suurt uhkust. Annab ka kunstiannet.
Päike/Marss
See annab tervist ja energiat. Konjunktsiooniga on see kõige tugevam. Maja koos ühendusega kogeb palju tegevust. [Vaadake maja valitsetavaid asju]. Tihti on olemas tugev konkureeriv iseloom ja soov saavutada. Kõik Päikese/Marsi aspektid aitavad kaasa energiale, elujõulisusele ja taastumisvõimele. Võib esineda kalduvus peavalule ja palavikule. See aspekt annab ka agressiivsust ja enesekehtestamist ning on väga kasulik planeetide paigutuse ja aspektide tasakaalustamisel, mis soodustavad häbelikkust. Majad, mille tipus on Lõvi ja Jäär, saavad elus esile kui palju keskendunud tegevusalad.
Päike/Jupiter
See on ülemäärase enesekindluse aspekt, isegi pehme kolmnurga ja sekstiili puhul. Raskemate aspektidega võtav võõras kodus võimust. Nad käituvad sageli nii, nagu nad omaksid kõike, olenemata sellest, kas see kuulub neile või mitte. Nad võivad olla väga üleolevad ja imposantsed. See annab ka energiat ja tervist, kuid vähem kui Päike/Marss. Tabelites, kus on kalduvus madalale enesehinnangule, häbelikkusele ja muule sellisele, võib see aspekt veidi abiks olla, kuid enamasti võib käitumises esineda lõhenemist, mis kaldub liigsest enesekindlusest ja ülbusest alaväärsustundele.
Päike/Saturn
Madal enesehinnang, madal energia/elujõud, probleemid isaga ja/või võõrandumine lapsepõlves. Meestega on sageli probleeme mõlemale soole, kuid eriti naistele. Eneseväljenduses reserveeritud, võib muuta inimese kohmetuks või liiga tõsiseks. Naiste jaoks võib mees/partner olla pigem isakuju, domineeriv või piirav. Kui Saturn läbib noore tüdruku elus esimest rasket aspekti Päikese suhtes, sageli umbes 13–14-aastaselt, võib temas tekkida otsene vaenulikkus oma isa suhtes. See kestab sageli kogu elu. Vaadake maju, kus toimuvad rasked aspektid ja kuhu on paigutatud Päike, et näha, kus inimesel puudub eneseväärtus. Raskete aspektidega [opositsioon, konjunktsioon, ruut ja konjunktsioon] saabub abielu tavaliselt hilja. Trigooni ja sekstiili aspektid annavad sageli pikaealisuse ja on nende mõjus eelnevaga võrreldes rohkem toonuses, lisades isiksusele tõsidust ja distsipliini.
Päike/Uraan
iseseisvus on nende inimeste jaoks väga oluline ja nad vihkavad, kui neile öeldakse, mida teha. Nad on loomulik sündinud mässajad. Neile ei meeldi konformsus, rutiin ja neil on mõnevõrra pingeline närviline temperament. Enamik selle aspektiga inimesi on väga originaalsed ja ettearvamatud. Elektroonikaga töötamiseks võib olla loomulik anne. Need inimesed on väga ettekavatsevad.
 
Päike/Neptuun
See aspekt toob endaga kaasa segaduse ja enesepettuse. Need inimesed on sageli segaduses oma võimete ja isikliku mina osas. Need inimesed tunnevad end mõnikord üli enesekindlana, teinekord aga kahtlevad oma võimetes. Kasvatades oli kodus sageli palju segadust, eriti raskete aspektidega. Üks või mõlemad vanemad võisid olla reeglite kehtestamise, distsipliini ja muu sellise osas ebajärjekindlad. See aspekt [eriti raskete aspektide puhul - konjunktsioon, ruut, vastand ja inkonjunktsioon] viitab isale, kes oli alkoholist ja/või narkootikumidest sõltuvuses. Päikese/Neptuuni rasked aspektid on sageli nende inimeste edetabelites, kellel on nõrk isa. Paljud, jällegi raskete aspektidega, langesid mingil moel isa ohvriks, isegi kui isa seda ei kavatsenud. Raskemate külgede puhul on levinud isa halvad nõuanded kasvamisel ja sageli üldine halb eeskuju. Pehmed aspektid nagu sekstiil ja trigoon annavad tugevalt arenenud intuitsiooni ja psüühilised võimed. Pehmed küljed võivad anda loomingulisi talente ka kunstis, näitlemises ja tantsimises.
Päike/Pluuto
Kuna Pluuto, Päike on emaplaneet, mis esindab isa [Kuu esindab ema] raskete aspektidega, võib isa olla kontrolliv, domineeriv ja omav. Mõnel juhul sureb isa varakult. Isa omab elus sageli märkimisväärset mõju ja tähtsust kas kaotuse või ebanormaalselt lähedase suhte või domineerimis- ja kontrollikatsete kaudu. Isa peetakse sageli võimsaks ja imposantseks. See kehtib isegi pehmete aspektide puhul.
Päike ühendab põhjasõlme [varjutuse ajal sündinud]
See annab erilisi võimeid ja kingitusi, tavaliselt varjatud iseloomuga. See ei ole aga nägemisele hea.

© Autoriõigus 2002, 2012, Joy of Satan Ministries;
Kongressi raamatukogu number: 12-16457Planeedid: nende märgid, majad ja aspektid
 
The Moon: Signs, Houses and Aspects

Kuu: märgid, majad ja aspektidKUU KOHTA [Link]


KUU MÄRKIDES

Jäär
Kiireloomuline, kuumapäine, kiiresti vihastuv, [viha ei kesta tavaliselt väga kaua], kiiresti andestav, emotsionaalselt raevukas, karvane, võistlushimuline - elu on võistlus. Need inimesed kipuvad olema ebaviisakad ja agressiivsed. Nad on tülikad ja kipuvad emotsionaalselt plahvatama, eriti koduses pereringis. Reeglina puudub neil taktitunne ja diplomaatia, ollakse teiste suhtes solvavad, eriti nende suhtes, kes on tundlikumad. Kuu Jääras annab ka sportlikke võimeid. Need inimesed on julged ja hoolimatud. See on maskuliinne asetus ja kui see on naiste horoskoobis, paneb see neid nautima meeste seltskonda ja reeglina on neil rohkem kiindumust meeste tegevustesse, näiteks spordialadesse, milles nad võivad olla suurepärased. Selle paigutusega meestel võib olla raskusi naiste ja traditsioonilise pehme naiselikkusega. Nad eelistavad iseseisvat, avameelset, sportlikku naist, kes võib olla nii-öelda "üks meestest".

Sõnn
Usaldusväärne, hea kuulaja, rahulik loomus, turvalisus on neile väga oluline, neile ei meeldi, kui neid kiirustatakse millegagi takka. Pühendumine on nende inimeste jaoks väga oluline. Vajadused ja soovid on lihtsad, praktilised ja maalähedased. Tugevalt seksuaalsed ja sensuaalsed, enamik naudib füüsilist puudutust. Nad soovivad oma elus stabiilsust ja sarnaselt Sõnni Päikesega eelistavad nad asju planeerida ja oma plaanidest kinni pidada. Armastuses võivad nad olla lämmatavad ja omastavad. Neil on sageli andekus aianduse ja taimekasvatuse alal. Reeglina on nad kangekaelsed, neile ei meeldi muutused ja nad eelistavad jääda rutiini. Hea toit, luksus ja füüsilised mugavused on nende jaoks olulised.

Kaksikud
Väga jutukad ja emotsionaalselt muutlikud, nad armastavad vaheldust ning on üldiselt närvilised ja ärevad. Mõlemad vanemad ja eriti ema võivad olla intellektuaalsed. Neil on sageli väga erinevaid sõpru. Neile ei meeldi olla seotud ja nad võivad elu jooksul mitu korda vahetada elukohta. Nad naudivad telefoniga rääkimist. Üldjuhul ei meeldi neile, kelle Kuu on Kaksikutes, teiste armukadedus ja omastamishimu, sest nende isiklik vabadus on neile väga oluline. Nad paistavad silma kõigis suhtlemisvaldkondades.

Vähk
Kaldub hoidma kinni ja tal on raske suhetest lahti lasta. Ema on sageli väga oluline mõjutaja ja tihedad sidemed võivad kesta kuni täiskasvanueani. Need inimesed on suhetes sageli omastavad ja armukadedad ning emotsionaalselt abivalmid. Nad on äärmiselt tundlikud ja solvuvad väga kergesti. Meestel on pehme hooldav pool ja mõlemal sugupoolel on tugevalt arenenud emalik loomus. Kodu ja perekond on nende inimeste jaoks väga olulised. Nad on tugevalt emotsionaalsed ja kui nad on suhetes emotsionaalselt kiindunud, ei suuda nad sellest lahti lasta. Nende lähedasi sõpru peetakse sageli nende laiendatud perekonnaks. Rahaline ja kodune turvalisus on nende jaoks äärmiselt oluline. Toit on armastus ja paljud paistavad silma kokanduse karjääris.

Lõvi
Nende inimeste puhul jõuate meelitusega kõikjale. Nad on pisut enesekesksed, pisut üleolevad ja nende uhkuse peale astumine on andestamatu. Intiimsus areneb nende inimestega sageli aeglaselt. Nad on loomult dramaatilised. Nad on romantilised, hellad ja armastavad naudinguid. Nad armastavad olla tähelepanu keskpunktis, eriti nende tähelepanu keskmes, kellest nad hoolivad. Nad on emotsionaalselt uhked.

Neitsi
Need inimesed on kas väga lohakad või väga korralikud. Hooletutel võivad olla kõige vastikumad harjumused. Korralikud käivad ringi ja koristavad kõigi järel, tehes sageli algelisi töid, mida teised unarusse jätavad. Nad võivad oma tervise pärast liiga palju muretseda, kaldudes hüpohondria poole. Töö on neile oluline, nad on vastutustundlikud ning enamik neist on kõvad ja tõhusad töötajad. Enamik selle Kuu märgi all sündinud inimesi naudib kodutööd. Reeglina on nad emotsionaalselt reserveeritud ja tagasihoidlikud. Neil on kalduvus olla häbelik.
 
Kaalud
Nende inimeste jaoks on armastaja/abielupartner väga oluline. Nad on hästi käituvad, võluvad ja romantilised. Mehed mõistavad naisi. Mõlemad sugupooled vajavad oma elus teisi ja vihkavad üksi olemist. Neile meeldib teisi õnnelikuks teha. Need inimesed on rahumeelsed ja enamasti on nad lahke loomuga. Nad vihkavad vaidlusi, tülisid ja emotsionaalset ärritust. Neil on tugev õiglustunne ja nad suudavad erapooletult näha küsimuse mõlemat külge.

Skorpion
Tugeva tahtega ja kartmatu, tugevalt emotsionaalne, sensuaalne, tahtejõuline ja kirglik, need inimesed on äärmuslikud. Skorpionikuu inimesed on sageli selgeltnägijad ja armastavad uurimistööd. Nagu need, kelle päike on Skorpionis, on nad tugevalt salajased. Nad kaitsevad oma intensiivseid emotsioone väga ja varjavad sageli oma tundeid, sest nad on kergesti ja sügavalt haavatavad. Nad tahavad täielikult sulanduda oma armastaja/partneriga. Nad soovivad hingelt hingele suhet. Pealiskaudsed suhted ei huvita neid inimesi.
 
Ambur
Optimistlik, see annab sportlikke võimeid ja armastust spordi, looduse ja reisimise vastu. Neil inimestel on rohkem romantilisi sõprussuhteid kui sügavaid kirglikke armastussuhteid. Nad vajavad oma vabadust ja kardavad intiimsust, eriti omastavaid suhteid. Reeglina ei meeldi neile sügavad emotsionaalsed kohustused. Nad võivad veeta palju aega reisides ja on sageli seotud tegevustega, mis hoiavad neid kodust eemal. Neile ei meeldi üksinda olemine ja nad naudivad oma elus palju põnevust ja tegevust ning võivad olla pidevalt liikvel. Nad on loomult optimistlikud ja tavaliselt rõõmsameelsed.

Kaljukitsed
Kaljukitse kuu lapsele võis olla lähedane vanavanem, kui Kaljukitse kuu laps kasvas üles. Ema oli enam kui tõenäoliselt töökas, isegi emotsionaalselt kättesaamatu. Neil inimestel on raske lõõgastuda ja lahti lasta, nad on töökad ja tõsised. Nad on ettevaatlikud ja kaitsvad, neile ei meeldi muutused ja nad kannatavad välja mitterahuldava töö või suhte, isegi kaua pärast seda, kui see oleks pidanud lõppema, pannes rõhku "kohustusele". Neil on häbelik ja tundlik pool. Varajane kodune elu võib olla olnud raske, emotsionaalselt või füüsiliselt eemalviibiva emaga. Sageli oli neile väga noorena palju vastutust peale kuhjatud, näiteks pidid nad hoolitsema nooremate õdede-vendade eest. Nad on vastutustundlikud, töökindlad ja usaldusväärsed. Paljud pidid juba väga varakult iseseisvaks ja sõltumatuks saama. Turvalisus [eriti rahaline] ja stabiilsus on nende inimeste jaoks väga olulised.

Veevalaja
Pingeline ja närviline, ema oli enam kui tõenäoliselt mingil moel ebatavaline. Nad on emotsionaalselt ettearvamatud, erutusvõimelised ja isegi plahvatusohtlikud. Tuleks valmis olla ootamatuteks ja äkilisteks emotsionaalseteks purseteks, kuid nende viha ei kesta tavaliselt kaua. Nad võivad olla kangekaelne, raevukas ja tahtejõuline ning teiste tunnete suhtes tundetu. Varajane kodu oli sageli mingil moel ebatavaline. Ema võis olla emotsionaalselt puudulik. Meestele meeldivad tahtejõulised, intelligentsed ja iseseisvad naised. Naised ei ole emalikud ja tavaliselt ei meeldi neile traditsioonilised rollid. Sõprus on nende inimeste jaoks oluline. Nad võivad elu jooksul mitu korda kolida või vahetada elukohta, elades ebatavalistes oludes või tingimustes. Enamasti ei meeldi neile kodutöö ja majapidamine.

Kalad
Ülitundlikud, kaastundlikud, paljudel neist on tugevad psüühilised võimed ja nad imavad endasse ümbritsevate inimeste tundeid ja emotsioone. Nad on häbelikud ja vajavad aega enda jaoks, et olla üksi. Nad võivad kalduda depressiooni ja pessimismi poole. Need inimesed võivad sageli olla enda suhtes karmid ja pidada end väärtusetuks. Lapsepõlv võib olla olnud ebastabiilne, vaesusega, ja ühel või mõlemal vanemal võib olla alkoholi- või narkoprobleeme. Paljud Kalade Kuuga inimesed idealiseerivad ühte või mõlemat vanemat. Neil on tugev aktiivne kujutlusvõime.
 
Wow! Thank you for explaining this! It was a lot of rating but it makes sense and it hit home with me! And this is going to help me out a lot! Not only with astrology but also with the lessons that I learned on here as well! This was adore opener! Thank you for sharing this! However I'm still going to have to go home and read this again! To get everything in full detail! You are awesome brother!
 
KUU MAJADES

Esimene maja
Nende intuitsioon ja tundlik loomus avab neile võimaluse absorbeerida psüühiliselt teiste inimeste meeleolusid ja emotsioone ning keskkonna tooni. Nad on mõjutatavad, selgeltnägijad, meediumid ja tundlikud, et teised neid ära kasutaksid, eriti varases eas. Paljud neist on head kokad, armastavad väga head toitu ja neil on kodused oskused. Need inimesed on väga ennast kaitsvad ja tundlikud. Kuul on tugev mõju esimeses majas vastavalt selle märgi tunnustele, milles ta asub.

Teine maja
Finantsiline ja materiaalne turvalisus on teise maja Kuuga inimeste jaoks äärmiselt oluline. Nende emotsionaalne heaolu sõltub materiaalsest mugavusest. Raha võib tulla allikatest, mis tegelevad toidu, kodu ja kinnisvaraga. Nende rahaasjad on muutlikud ja võivad kogu elu jooksul avalduda faaside kaupa. Need inimesed naudivad oma raha kulutamist kodustele asjadele. Raha kulutatakse sageli toidunõudele, mööblile, toidule, õue sisustusele ja esemetele, mida kasutatakse kodus meelelahutuseks. Raha kulutatakse ka perekonnale, rohkem kui teiste planeetide paigutuste puhul.

Kolmas maja
Nende emotsioonid mõjutavad tugevalt nende mõtteid. Tihtipeale on õde või vend, kellel on tugev Kuu või tähtkuju Vähk [mida valitseb Kuu]. Neil inimestel on lakkamatu uudishimu ja nad tüdinevad kergesti. Nende mõtlemine on tugevalt mõjutatud varasematest kogemustest ja varasest lapsepõlvest. Neil on võimas kujutlusvõime ja loomulik intuitsioon. Palju närvilist energiat annab neile inimestele võime teha korraga mitu asja. Nad võivad kergesti kõrvale kalduda ja kaotada oma keskendumisvõime, mistõttu on neil inimestel sageli raske keskenduda, välja arvatud juhul, kui horoskoobis on tugevad Merkuuri/Pluuto aspektid ja/või Skorpioni rõhuasetus. Reeglina ei meeldi neile rutiin. Naabreid peetakse sageli perekonnaliikmeteks ja mõnel juhul on nende kodu naabruskonna sõprade peatuspaik.

Neljas maja
Ema on sageli tugeva Vähi tähtkujumärgi taustaga või Kuu kui tema graafiku valitseja taustaga. Neil inimestel on tugev vajadus perekonna järele, et olla rahul. Nende peresuhted mõjutavad kogu nende eluvaadet. Ema on sageli tugevaks mõjutajaks, eriti kui Kuu on Pluutoga aspekteeritud. Need, kelle Kuu on neljandas majas, armastavad toiduvalmistamist ja majapidamist. Elukoht võib sageli muutuda, sest Kuu on muutuste planeet. Sageli on armastus ja vaimustus ookeani, järvede, jõgede ja muu taolise vastu ning soov elada vee lähedal.

Viies maja
Esimesel lapsel on sageli tugev Vähi tähtkuju ja/või kuu taust. Perekond võib sekkuda või olla otseselt seotud romantiliste suhetega. Need inimesed naudivad, et nende pere on vaba aja veetmise juures. Need on inimesed, kes naudivad pererahva väljasõite, perekondlikke koosviibimisi, grillimist, kokkamisi ja nädalavahetusi peremajakeses. Kui kuu on veemärgis, annab see palju viljakust ja palju lapsi. Selle positsiooniga inimesed armastavad sageli lapsi ja beebisid.

Kuues maja
Töökohad võivad sageli vahetuda. Selle paigutuse puhul on kasulik restorani/toidu-, hotelli- ja igasugune kodutöö. On tugev soov olla vajalik. Töö võib mõjutada kogu emotsionaalset väljavaadet ja heaolu. Nende emotsioonid mõjutavad otseselt nende tervist. Haavandid, seedehäired ja muud kõhuhaigused on siin tavalised, tavaliselt mure ja stressi tõttu. Mõnel juhul võib selle paigutusega inimene töötada ja juhtida äri oma kodus.

Seitsmes maja
Armastaja/abielupartner on sageli tugeva Vähi tähtkujumärgiga ja/või kuu taustaga. Nad võivad otsida armastajat/partnerit, kellel on tugev emalik aspekt ja nad naudivad seda, et nende eest hoolitsetakse. Teised hoolitsevad sageli nende eest ja/või toovad neile mingil viisil kasu. On tugev soov abielluda emotsionaalse ja koduse turvalisuse pärast. Mõlemapoolne perekond on sageli otseselt seotud abieluga ja võib mõjutada partnerlust nii heas kui ka halvas mõttes. See paigutus soosib suhtlemist avalikkusega äritegevuse valdkonnas.
 
Kaheksas maja
Seal on intensiivne emotsionaalne olemus, mida nad sageli varjavad. See paigutus annab palju psüühilisi võimeid koos huviga okultismi vastu. Neil on tugev anne asjade uurimiseks. Need inimesed on armukadedad ja oma lähedaste suhtes omastavad, kuna neil on tugev kontrollivajadus. Abielupartnerilt on vaja rahalist kindlustunnet ja tuge. Kuna Kuu valitseb perekonda ja kaheksas maja on surma ja okultismi maja, võib tekkida võimalus ja/või huvi võtta ühendust teispoolsusesse läinud pereliikmetega. Seks nende inimestega pakub neile kõige rohkem rahuldust ja tähendust, kui sellega kaasnevad emotsioonid ja tunded. Reeglina ei meeldi neile seks lihtsalt oma iha rahuldamise pärast.

Üheksas maja
Võib näidata tugevat seost vaimsete, moraalsete ja/või eetiliste väärtustega, millega nad üles kasvatati. Kui inimene soovib oma usku vahetada, võib perekond sageli sekkuda. Paljud neist, kellel on üheksanda maja kuu, asuvad elama oma sünnikohast kaugel või võõras riigis, kuna üheksas maja on reisimaja ning Kuu valitseb kodu ja perekonda. Nad võivad muutuda väga emotsionaalseks selle suhtes, millesse nad usuvad.

Kümnes maja
Nende perekonnad võivad olla kõrge sotsiaalse staatusega ja nende inimeste jaoks on oluline tunnustus karjääris. Ema võib olla domineeriv, eriti kui Kuu on aspekteeritud Pluuto poolt. See on hea positsioon poliitikas osalemiseks, kuna Kuu valitseb avalikkust. Isa võib olla vähk või omada oma graafikus tugevat Kuu mõju. Emotsionaalne eneseteostus tuleneb sageli edukast karjäärist. Paljudel juhtudel on tegemist pereettevõttega.

Üheteistkümnes maja
Tekib tugev emotsionaalne vajadus sõpruse, grupitegevuse ja millegi juurde kuulumise järele. Sageli on selle paigutusega palju naissoost sõpru, kuna Kuu valitseb naisi. Nende kodusid saab kasutada rühmategevuseks ja sageli elavad nad koos oma lähedaste sõpradega. Sõpru koheldakse ja peetakse sageli perekonnaks. Neile inimestele ei meeldi üksi olla ja nad on rahvahulga järgijad. Nende eesmärgid muutuvad sageli ja nad läbivad mitu korda erinevaid etappe oma eluteel.
 
Kaheteistkümnes maja
Esineb äärmist tundlikkust, kalduvust häbelikkusele ja palju psüühilisi võimeid. Hüpnoos võib olla neile inimestele ohtlik, kuna nad on väga mõjutatavad. Kaheteistkümnendas majas olev Kuu avaldub sageli foobiates ja äärmuslikel juhtudel paranoias. Siin on sageli üksindust, depressiooni ja eraldatuse tunnet. Need inimesed on emotsionaalselt salajased. Emaga võib probleeme tekkida. Kujutlusvõime on väga tugev koos kalduvusega unistada.

KUU ASPEKTID

Päike/Kuu
Mida tugevam on Kuu valguses, seda kasulikum on selle mõju kaardile.

Päike koos Kuuga [Noorkuu]
See tugevdab maja, kus see leitakse, ja paneb maja juhitavatele asjadele inimese elus erilist rõhku. Väga suur rõhk on märgil, milles konjunktsioon on; välja arvatud juhul, kui mõlemad valgustid on külgnevates märkides. Tekib kalduvus olla väga kontsentreeritud, pannes kogu oma energia millessegi, välistades kõik muu, keskendudes tugevalt maja paigutamisega seotud elus.

Päikekolmnurk/seksiilis Kuu
Kasvava Kuu ajal sündinud inimesed, kui retrograadseid planeete on vähe või üldse mitte, kogevad varakult asju, näiteks armusuhteid, välja arvatud juhul, kui muud paigutused ja aspektid diagrammil sellega vastuolus on. See on emotsionaalse väljenduse harmooniline aspekt. Neile, kes on sündinud kahaneva Kuu ajal ja eriti kui kaardi valitsejad ja/või rohkem kui kolm planeeti on retrograadsed, saabub edu elus hiljem. Inimene on hiline õitseja.

Päikeseruudu Kuu [veerandkuu]
Pereelu võis kasvades olla rahutu ja vanemad ei klappinud. Sama kehtib ülaltoodud "päikesekolmnurga/sekstiilis kuu" kohta seoses kasvava või kahaneva Kuu elukogemustega.

Päikese opositsioonis Kuu [täiskuu]
Siin saab indiviid kõikuda vastandite vahel. Lihtsustatud ja subjektiivne mõtlemine, nagu asjade mustvalge nägemine, hea või halb, õige või vale jne. Suhted on selle inimese jaoks olulised ja ta on parim, kui ta on seotud teistega, mitte ei ole üksi.

Kuu/Merkuur
Need inimesed on üldiselt jutukad ja naudivad oma pere ja koduse elu üle arutlemist. Neil on hea mälu, kuna Kuu valitseb minevikku ja Merkuur intellekti. Nad kipuvad asju isiklikult võtma. Nad võivad olla liigselt mures igasuguste kuulujuttude pärast, sealhulgas teiste neile suunatud märkuste pärast. Neil on tugevalt arenenud intuitsioon ja nende mõtted keskenduvad sageli kodule, perele ja emotsionaalsetele asjadele. Raskete aspektidega võib kaasneda kannatamatus ja õpiraskused ning keskendumisvõimetus.
 
Kuu/Veenus
Neil inimestel on palju kunstilisi võimeid, võlu ja hea maitse. Nad on sageli head kokad ja neil on palju koduseid oskusi. Nad on südamlikud ja armastavad. Ruudu puhul võib see abielu edasi lükata, kui seda toetavad muud tegurid. Rasked küljed võivad panna end tundma, et teda ei armastata ja/või ei hinnata, ning pereliikmed võivad armuelu mingil moel segada. Rasked aspektid võivad muuta need inimesed ülemääraseks ja panna muretsema luksuse ja materialismi pärast.

Kuu/Marss
Tulise iseloomuga ja kergesti vihastatuv, perekond saab tavaliselt suurema osa vihast oma kaela, mille tulemuseks on mõnel juhul perevägivald. Need inimesed võivad olla ebaviisakad ja oma käitumiselt väga jämedad, eriti kui Jäär on silmapaistev. Selle paigutusega lastel on vihahoogud. Sageli on teiste suhtes armukadedus ja pahameel. Need inimesed tunnevad ja tegutsevad suure intensiivsusega. Teisest küljest võivad nad eesmärgi nimel palju ära teha, kui nende energia on distsiplineeritud. Paljud Kuu/Marsi aspektidega sündinud, eriti raskete aspektidega, võivad purjus või narkootikumide mõju all muutuda vägivaldseks ja vastikuks. Rasked aspektid mõjutavad ka neid inimesi oma raha rumalalt ja impulsiivselt kulutama. Kuna Kuu valitseb kodu ja perekonda ning Marss on konfliktide planeet, tekivad sageli kokkupõrked vanemate ja/või pereliikmetega. Tekib kannatamatus ja rutiini vastumeelsus.

Kuu/Jupiter
Soosib häid suhteid emaga. Need inimesed on sageli ennastunustavad. Toit on nende jaoks armastus. Nad on helde iseloomuga ja emotsionaalselt seotud oma kodu, perekonna, sõprade ja materiaalse omandiga. Nad kipuvad muutuma liiga emotsionaalseks ja suudavad asjadega üle reageerida. Nad kaitsevad ja hoolitsevad tugevalt nende suhtes, kellest nad hoolivad. Nad on sageli oma uskumuste ja filosoofia suhtes väga emotsionaalsed.

Kuu/Saturn
Sageli on probleeme emaga. Ema võis olla emotsionaalselt puudulik, julm ja/või negatiivne mõjuga. Need inimesed on ennast kaitsvad. See aspekt võib viidata emotsionaalsele depressioonile. Enamik inimesi, kellel on Kuu/Saturni aspekt, on töökad ja distsiplineeritud. Paljudel juhtudel pidid Kuu/Saturni inimesed väga noorena võtma endale raskeid kohustusi, näiteks hoolitsema nooremate õdede-vendade eest. Emotsionaalne turvalisus on nende inimeste jaoks väga oluline ning seetõttu varjavad nad sageli oma emotsioone. Nad seavad kohustuse oma isiklikest vajadustest kõrgemale, nagu eakate vanemate või ülalpeetavate pereliikmete eest hoolitsemine.

Kuu/Uraan
Võimalik eraldatus emast lapsepõlves või ema oli mingil moel ebatavaline. Perekonna- ja kodune elu võib olla mingil moel ebatavaline. Need inimesed naudivad kummalist ja ainulaadset. Võib esineda ootamatuid äärmuslikke emotsioone. Vabadus on nende inimeste jaoks äärmiselt oluline. Kõvade aspektide puhul võib olla lapsepõlves kogetud mõni trauma, mis võib jääda psüühikas püsima. Nagu Pluuto/Kuu aspektidega, soovivad ka Uraani/Kuu aspektidega inimesed sageli mingil moel oma minevikuga täielikult lahti saada. Karmide aspektidega võivad tekkida ootamatud kodused muutused ning emotsionaalsed pursked.

Kuu/Neptuun
Need inimesed on kergesti mõjutatavad, haavatavad ja kergeusklikud ning võivad olla avatud ohvriks langemisele. Ema võis olla narkomaan ja/või alkohoolik, ebausaldusväärne või lihtsalt ei olnud nende jaoks emotsionaalselt olemas, kui nad üles kasvasid. Mõnel juhul idealiseeritakse ema ja vaadatakse temale kui täiuslikule. Sama võib olla ka lapsepõlvega, kui seda mäletatakse puhta ja veatuna. Neil inimestel, kes on selgeltnägijad, on sageli võimsad ja prohvetlikud unenäod. Nad on kergesti mõjutatavad ja neil on väga aktiivne kujutlusvõime. Inetus, vulgaarsus ja toores käitumine mõjutab neid, sest see häirib neid sügavalt. See aspekt annab palju loomingulisi ja kunstilisi võimeid. Paljud on osavad näitlejatöös, tantsimises ja kunstis. Kodu ja perekonna suhtes valitseb sageli unistav idealism.

Kuu/Pluuto
See aspekt näitab sageli domineerivat ema. Tavaliselt on emaga tihedad sidemed, mis kestavad läbi täiskasvanuea. Mõnel juhul võib ema olla inimese elu alguses surnud, kuid see on haruldane. Ema mõju isiku elus on väga tugev nii heas kui ka halvas mõttes. Mida tihedam on aspekt, seda rohkem figureerib ema elus, eriti raskete aspektidega. Halvemal juhul kontrollib ema inimese elu. Need inimesed võivad mõnel juhul raskete aspektidega katkestada täielikult kõik sidemed oma perekonnaga, kuna võib olla tugev soov minevikuga murda nagu Kuu/Uraani aspektide puhul. Perekonna kapis võib olla nn "luukere", mida nad häbenevad. Need inimesed on emotsionaalselt intensiivsed.


TÜHJA LOOMULIKU KUU KOHTA

Sündinud tühja Kuuga:
Mis iganes maja tipus on Vähk; selle maja poolt valitsetavad asjad on mingil moel erakordsed. Loomuliku tühja Kuu ajal sündinud inimene on sageli väga ebatavaline ja/või silmapaistev inimene.

Eva Brauni, Adolf Hitleri armukese/naise 7. maja valitseja [abielu/partnerid], mille tipus on Vähi märk, mida valitseb tühi loomulik Kuu 8. majas, mis esindab Adolf Hitlerit - sellest piisab?© Copyright 2002, 2012, Joy of Satan Ministries;
Kongressi raamatukogu number: 12-16457


Planeedid: Nende märgid, majad ja aspektid

TAGASI AASELI ASTROLOOGIA INDEKSISSE
 
The Void of Course Moon
Loomulikkult tühi Kuu

Ajastus on kõik. Teatavad valel ajal tehtud tegevused võivad viia kas läbikukkumiseni või õnnestumiseni. Selle teadmine võib olla tulemuse määramisel ülioluline. Teadmine on võim ja on kõige võti. Universum töötab kas teie kasuks või teie vastu.

Kuu tühjus toimub umbes iga paari päeva tagant, kui Kuu lõpetab oma viimase aspekti tegemise teiste planeetidega, enne kui ta siseneb järgmisesse märki. Tavaliselt kestab see vaid mõned tunnid, kui kõik teised planeedid ei ole varajases astmes. Sel juhul võib see kesta terve päeva.

Oluline on teada, et kui te alustate projekti tühja Kuu ajal, siis suure tõenäosusega see ei õnnestu. Alustatud projektid, allkirjastatud paberid, ostetud esemed, loitsud ja peaaegu kõik, mida sel ajal alustatakse, kipuvad enam kui sageli valesti minema. Tühja kuu ajal alustatud projektid ei saa kuidagi kunagi valmis või ei jõua lõpule. Sel ajal toimepandud kuritegude eest mõistetakse harva kohut.

Kandideerides tööle või minnes intervjuule tühja kuu ajal ja teid suure tõenäosusega ei võeta tööle. Selle aja jooksul tehtud plaanid muutuvad hiljem sageli. Ostetud riided ei pruugi korralikult sobida või neid ei kanta kunagi.

Võtke sel ajal siiski laenu; on tõenäoline, et te ei pea seda kunagi tagasi maksma. See on aeg, mil universum on täis lünki. Rusikareegel on, et see, mida sel ajal alustatakse, viiakse harva lõpule. Paljudel juhtudel on see aeg selleks, et asjadest lahti saada.

See pole õige aeg loitsude sooritamiseks, sest need tõenäoliselt ebaõnnestuvad.
Teavet selle kohta, millal Kuu on tühi, saab paljudest aastaraamatutest. Llewellyn's Moon Sign raamat ilmub igal aastal ja sisaldab seda teavet. Seda raamatut saab osta paljudes kohtades ja ka Amazon.com kaudu. Ka efemeriidid sisaldavad seda teavet neile, kes oskavad neid lugeda.© Copyright 2002, 2006, 2013 Joy of Satan Ministries;
Kongressi raamatukogu number: 12-16457


TAGASI AZASELI ASTROLOOGIAINDEKSI JUURDE
 
Mercury: Its Signs, Houses and Aspects
Merkuur: Tema märgid, majad ja aspektid

Merkuurist [Link]
MERKUUR MÄRKIDES


Merkuur Jääras
Need inimesed on sageli võimsa häälega ja võivad olla valjuhäälsed. Nad on otsekohesed ja neil on kalduvus öelda valesid asju valel ajal. Isegi kui nad ei ole vihased, kõlab nende hääletoon sageli nii, nagu oleksid nad seda. Nad naudivad vaidlusi ja on intellektuaalselt konkurentsivõimelised. Nad võivad olla ärritunud iseloomuga ja plahvatavad. Nad on loomult kannatamatud, kalduvad olema impulsiivsed ega mõtle enne tegutsemist või otsuste tegemist. Nad eelistavad teha otsuse ja saada sellega läbi. Meel on väga aktiivne ja neil inimestel võib olla raskusi keskendumise või rahunemisega. Jääras asuva Merkuuri meeled tormavad sageli ja hüppavad ühest mõttest teise, mõeldes isegi mitmest erinevast asjast korraga, välja arvatud juhul, kui on olemas tugev Pluuto aspekt, mis võib sellele vastu töötada. Neil on loominguline võime olla originaalne. Nad on verbaalselt enesekindlad ja ütlevad sageli välja, mida nad mõtlevad ja tunnevad, hoolimata tagajärgedest. Merkuur Jääras annab ka osavust, manuaalset kiirust ja osavust ning sportlikkust. Neile ei meeldi pikad, pikalevenivad loengud ja õppimisviisid. Nad tahavad jõuda otse asja juurde, võttes selleks kõige kiirema tee.

Merkuur Sõnnis
Nendele inimestele meeldib võtta aega, enne kui nad tähtsaid otsuseid langetavad. Nad eelistavad olla põhjalikud ja teada kõiki fakte, sest neile meeldib oma plaanidest kinni pidada ja otsuseid ellu viia. Nad on praktilised ja aeglased arvamuse kujundamisel. Merkuur Sõnnis annab tugeva keskendumisvõime. Sõnn, fikseeritud märk, annab keskendumisvõime. Kui need inimesed on oma arvamuse kujundanud, muudavad nad seda harva. Erinevalt Merkuurist Jääras kalduvad nad rääkima teadlikult, mitte kapriisist lähtuvalt. Nad ei raiska oma sõnu. Nad on pigem tegijad kui mõtlejad, eelistavad pigem tegutsemist kui rääkimist ning võivad olla andekad äri- ja finantsvaldkonnas. Nad on ka intellektuaalselt ja vaimselt sihikindlad ja keskendunud.

Merkuur Kaksikutes
Merkuur on kodus Kaksikutes. Siin on mõistus kiire, vastuvõtlik ja uudishimulik peaaegu kõige suhtes. Need inimesed on andekad igasuguse suhtlemisega. Nad armastavad rääkida, kirjutada, kasutada arvutit, lugeda ja kasutada oma meelt. Nad kipuvad kõigest natuke teadma. Neil on kalduvus otsustamatusele ja nad võivad oma meelt korduvalt muuta, sest Kaksikud on kahepalgelise loomuga. Mõnel juhul võib neil olla raskusi alustatu lõpuleviimisega, sest nad kipuvad kergesti igavlema ja võivad hüpata ühelt projektilt teisele, jättes tööd pooleli. Nende mõistus on kiire ja vilgas. Samuti on neil kalduvus olla kergesti hajameelsed ja võimetus panna oma meeled keskenduma ja rahunema. Nad on suurepärased vestluskaaslased ja neil on peaaegu alati midagi öelda. Nad naudivad mänge, mis nõuavad intellekti kasutamist. See paigutus annab ka vaimset ja käelist osavust.
 
Merkuur Vähis
Nendel inimestel on tavaliselt suurepärased mälestused ning nad naudivad oma perekonnast ja lähedastest rääkimist. Erinevate arvamustega inimesed võivad olla nende inimeste jaoks ähvardavad, kes võtavad oma veendumusi ja arvamusi isiklikult. Eriarvamusi võetakse sageli kui isiklikku kriitikat ja/või rünnakuid. Nad kipuvad kõike isiklikult võtma. Nende emotsioonid on tugevalt samastatud nende mõtlemisega. See paigutus annab tugeva intuitsiooni ja võime tunda, mida teised mõtlevad ja kogevad emotsionaalselt. Tavaliselt on nad oma arvamustes ja tõekspidamistes konservatiivsed, mis teeb nad end turvalisemaks. Nad võivad olla oma mõtlemises subjektiivsed ja erapoolikud.

Merkuur Lõvis
Need inimesed on uhked selle üle, mida nad teavad. Nad on tavaliselt need, kes annavad teistele nõu, olenemata sellest, kas teised küsivad seda või mitte. Nad peavad oma arvamust ainsana oluliseks ja see, kas teised võivad sellega nõustuda, ei tule neile kunagi pähe. Nad on tahtejõulised ja sihikindlad. See paigutus annab palju intellektuaalset uhkust ja enesekindlust ning paneb neid rõõmustama, et nad on oma valitud teadmiste või teema/teemade autoriteedid. Kuna Lõvi naudib tähelepanu keskmes olemist, võib Merkuur Lõvis anda ande rahvahulga ees rääkimiseks ja loengute pidamiseks. Nendel inimestel võib olla raske näha ja tunnistada teiste inimeste seisukohti. Nende jaoks on sageli oluline vaid nende enda seisukoht ja uskumused. Nad armastavad oma viimaste saavutustega uhkustada ja neil on juhtimisvõime.

Merkuur Neitsis
Inimesed, kelle Merkuur on Neitsis, on organiseeritud ja süstemaatilised. Nad on kriitilised, analüütilised ja näevad sageli väiksemaid detaile, mida teised inimesed ei märka. Nad hoiavad asju häbelikkusest enda teada, kuid kurdavad hiljem, kui oleksid pidanud midagi varem ütlema. Neil võib olla raskusi enda eest rääkimisega ja selle väljaütlemisega, mida nad mõtlevad, eelistades oma mõtteid enda jaoks hoida. Nad on matemaatilise võimekusega ja andekad kirjutajad. Merkuur on samuti oma kodumärgis Neitsis. Erinevalt Kaksikutes olevast Merkuurist on neil inimestel rohkem keskendumisvõimet ja vaimset vastupidavust ning nad kipuvad oma projektid lõpule viima, selle asemel et jätta asju tegemata. Nad on head töötajad ja rakendavad oma meelt oma tööle ja tööga seotud asjade parandamisele. Nad on loomult perfektsionistid. Merkuur Neitsis annab ka manuaalset osavust koos aktiivse ja vilkajaliku meelega. Nad võivad olla enda ja teiste suhtes liiga kriitilised.

Merkuur Kaaludesse
Need inimesed on oma kõnes üldiselt taktitundlikud. Nad on heade kommetega ja reeglina ei meeldi neile vaidlused. Teiste arvamused võivad neid mõjutada. Nad on metoodilised ja eelistavad enne otsuse langetamist vaadata olukorra kõiki külgi ja aspekte. Seetõttu võivad nad mõnikord kalduda otsustusvõimetuse poole. Nad on oma otsustes objektiivsed ja erapooletud, sest nad hindavad õiglust ja ausust. Jämedad, valjuhäälsed ja räpased kõned on nende jaoks tõrjuvad. Nad on rafineeritud ja hindavad häid kombeid, mitte ainult enda, vaid ka teiste puhul. Nad ei tõsta häält, sest nad väljendavad end pigem rahulikult ja rahulikult. Nad kipuvad unistama romantikast ja suhetest; see on neil sageli meeles.

Merkuur Skorpionis
Merkuur Skorpionis annab keskendumisvõime ja loomuliku võime töötada maagiliselt - keskendudes soovidele ja tahtele. Neil inimestel on visualiseerimise võime. Meditatsioon võib neile kergemini tulla. Neil on terav läbitungiv mõistus ning nad on loomult salapärast ja küünilised. Nad on loomupäraselt intuitiivsed ja on suurepärased uurimistöös ja detektiivitöös. Nad ei rahuldu pealiskaudsete teadmistega, vaid neile meeldib uurida asjade sügavust, avastades ja teades teiste saladusi. Kui nad on kord millegi suhtes oma otsuse teinud, ei suuda keegi teine neid ümber veenda. Nad on oma uskumuste ja ideedega emotsionaalselt seotud. Nad on intellektuaalsed nonkonformistid. Nende uskumused on sageli ebatraditsioonilised ja ainulaadsed ning ükski loogikal põhinev ratsionaalne argument ei muuda nende arvamust. Nad ütlevad kas seda, mida nad arvavad ja tunnevad, või vaikivad. Neile meeldib oma suhtluses asjale pihta minna ja sageli puudub neil selleks taktitunne. Nende mõtted võivad vahel olla fikseeritud seksimõtetele.

Merkuur Amburis
Need inimesed on tavaliselt väga uudishimulikud ja kõigest huvitatud. Nad on elukestvad õppijad, kes naudivad ja hindavad õppimist, sageli mitteametlikku õppimist. Nad on loomult optimistlikud, kui nende horoskoobis ei ole tugevaid aspekte Saturni või Kaljukitse rõhuasetusega. Kuna Ambur on võõraste rahvaste, maade ja reiside märk, on neil inimestel sageli teiste keelte õppimise anne. Nad armastavad rääkida ja suhelda, eriti kui nad saavad oma teadmisi jagada. Kaalutlus on nende jaoks väga oluline. Kuigi nad hindavad traditsioone, ei meeldi neile, kui neid piiratakse dogmadega. Nad on oma kõnes väga otsekohesed ja ausad. See paigutus sobib hästi õpetamiseks, rääkimiseks, kirjutamiseks ja igasuguseks kommunikatsiooniks ning igasuguseks tööks kõrgkoolides, näiteks ülikoolides.

Merkuur Kaljukitses
Nagu Merkuur Skorpionis, on ka Merkuuri Kaljukitses seisvate inimeste võime keskenduda pikema aja jooksul oma mõtetele. Nad on kannatlikud ja järjekindlad. Nad võivad kalduda pessimismi poole ja ei ole idealistid, vaid realistid. Nad otsivad praktilist, järeleproovitud ja tõelist. Nad jälgivad oma ümbrust ja vähe jääb neile märkamatuks. Merkuur Kaljukitses ei ole kergeusklik. See paigutus võib olla suureks abiks neile, kelle horoskoobis on silmapaistev Kalad või Neptuun, sest Merkuur Kaljukitses hoiab inimese maa peal ja vähendab tõenäosust, et ta satub pettuse ohvriks või satub mingil moel eksitusse. Nad on need, kes mõtlevad enne, kui nad räägivad, ja ei ole oma olemuselt väga jutukad. Nad võivad olla häbelikud ja eelistavad vestelda ainult nendega, kes on neile lähedased. Neile meeldib rakendada kõiki teadmisi, mis neil on, praktilises mõttes. Teadmised teadmiste pärast ei ole nende jaoks tavaliselt väärtuslikud. Teadmised on olulised ainult siis, kui neid saab praktiliselt rakendada. Neil võib puududa usaldus oma teadmiste ja intellekti suhtes, sest nad usuvad, et nad ei tea nii palju kui teised.

Merkuur Veevalajas
Need inimesed vaatavad oma mõtlemises uue, tulevase ja originaalse poole. Nad on loomult mässumeelsed ja soovivad muuta olemasolevaid tingimusi ning teha uusi reforme. Nad on tüdinud traditsioonidest, eriti kui need on vastuolus tõestatud faktidega, ning on loomult leiutajad ja uuendajad. Nende mõtted on aktiivsed ja võivad ühe mõtte ja teise vahel kihutada. Sageli on neil inimestel andekus töötada ja mõista elektroonikat, arvuteid, aga ka teaduse ja matemaatika valdkondi. Nad on sageli huvitatud inimkonna parandamisest ning ka okultistlikust/spirituaalsest ja astroloogiast. Nad on andekad, olles ainulaadsed ja omades palju originaalsust ja loomingulist võimekust.

Merkuur Kalades
Neil inimestel on võimas kujutlusvõime ja tugev kalduvus unistada. Kuna neil on elavad mõtted, on neil visualiseerimise anne. Samuti on nad loomult väga intuitiivsed. Nad rajavad oma mõtted, ideed ja arvamused sageli oma sisetundele ja intuitsioonile. Kuna Kalad on dualistlik märk nagu Kaksikud, võib neil inimestel olla palju raskusi otsuste tegemisel, isegi rohkem kui neil, kelle Merkuur on Kaksikutes. Kalad on nõrk märk. Need inimesed on sageli kergesti mõjutatavad tugevamate uskumuste ja veendumustega inimeste poolt, nad võivad vahelduda eri seisukohtade vahel ja neil on raske võtta kindlat seisukohta selles osas, millesse nad tegelikult usuvad. Nagu Merkuur Kaljukitses, võib Merkuur Kalades olla häbelik teistega suhtlemisel ja/või suure hulga inimeste ees rääkimisel. Nad on väga loomingulised, neil on suurepärane kujutlusvõime ja nad on andekad kunstide, näiteks muusika, tantsu, luule, maalimise ja teatri alal. Nad peavad hoiduma oma võimsa kujutlusvõime kontrolli alt väljumise eest, samuti narkootikumide/alkoholi sõltuvusse langemise eest, sest Kalad on nõrk märk, harva võib juhtuda, et nad kaotavad kontakti tegelikkusega.
 

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back
Top