Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Çakralarda Ağrı ve Öğürmek

lodoshurricane

New member
Herkese İyi Günler,

Arkadaşlar bir konu hakkında danışacağım. Son zamanlarda çakralarımda ciddi yanmalar hissediyorum, bu da yetmezmiş gibi yemek yememiş olmama vücudumda gaz olmamasına rağmen ağzımdan devamlı gaz çıkarıyorum, bu gaz sanki çakralarımdan geliyor ve bir şeyi dışa atıyormuş gibi hissediyorum. İşin tuhaf kısmı dışarıda arkadaşlarımlayken onlara da oluyor bunlar, onlar bazen farkına varıyor bazen varmıyor. Sanki ben ve etrafımdakilere otomatik saldırı gibi. Bunlara ek olarak da dikkat dağınıklığım artmış durumda. Youtube da bir videoya denk geldim, orada birisi çakralarıma saldırı oluyordu öğürüp duruyordum meğerse birisi bana doğrudan saldırıyormuş ruhsal olarak diyordu, benimki de ona benziyor. Sizce tüm bunların sebebi ne olabilir ve bana önerebileceğiniz neler var?

lodoshurricane said:
Herkese İyi Günler,

Arkadaşlar bir konu hakkında danışacağım. Son zamanlarda çakralarımda ciddi yanmalar hissediyorum, bu da yetmezmiş gibi yemek yememiş olmama vücudumda gaz olmamasına rağmen ağzımdan devamlı gaz çıkarıyorum, bu gaz sanki çakralarımdan geliyor ve bir şeyi dışa atıyormuş gibi hissediyorum. İşin tuhaf kısmı dışarıda arkadaşlarımlayken onlara da oluyor bunlar, onlar bazen farkına varıyor bazen varmıyor. Sanki ben ve etrafımdakilere otomatik saldırı gibi. Bunlara ek olarak da dikkat dağınıklığım artmış durumda. Youtube da bir videoya denk geldim, orada birisi çakralarıma saldırı oluyordu öğürüp duruyordum meğerse birisi bana doğrudan saldırıyormuş ruhsal olarak diyordu, benimki de ona benziyor. Sizce tüm bunların sebebi ne olabilir ve bana önerebileceğiniz neler var?

Çakralardaki yanmalar üzerlerindeki blokajların kalkmasından dolayı olabilir. Bu yanma hissi bazı çakralarda mı oluyor yoksa hepsinde mi? Örneğin sakral çakrasında bir yanma, basınç veya ağrı hissediyorsanız, bu güneş çakranızın hala kirli olduğunu ve enerjinin tıkanıp ilerleyemediğini gösterir. Bu durumda güneş çakranıza daha fazla yoğunlaşabilirsiniz.

Ağızdan gaz çıkarma ise bir ihtimal çakralara enerji solurken gaz yuttuğunuzdan dolayı da olabilir. Bunu hepimiz yaşıyor olabiliriz. Etrafınızdakilerin de aynı durumu yaşaması belki de esnemenin bulaşıcı olması durumu gibi olabilir. Düşman saldırısı değildir demiyorum, sadece bunlardan dolayı da olabilir diye düşündüm.

Güçlü bir koruma aurası oluşturmanız ve lanetleri ve diğer düşman saldırılarını geri püskürtmek için Maxine tarafından yayınlanan çalışmaları her gün yapmanız çok önemlidir.
Bazen bu sorunlar çakralarınızda biriken çok fazla kir ve karmik kalıntıdan da kaynaklanabilir, bu derin temizlik çalışması çakraları temizlemek için denediğim en iyi şey.
https://ancient-forums.com/viewtopic.php?f=3&t=57615&hilit=deep+cleaning+Lydia

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back