Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Tembellik ve hiçbirşey yapmak istememek

clsx

New member
Merhaba, benim bir yardıma ihtiyacım var
öncelikle son 1 yıldır hiçbirşey yapasım gelmiyor ve çok tembelim ve siz Satanist kardeşlerime danışmak istedim daha önceden bu konu hakkında psikolojik destek de aldım ama hiçbiri bir işe yaramadı bu konuda bana yardım ederseniz sevinirim.

Vakit ayırdığınız için teşekkürler.

clsx said:
öncelikle son 1 yıldır hiçbirşey yapasım gelmiyor ve çok tembelim ve siz Satanist kardeşlerime danışmak istedim daha önceden bu konu hakkında psikolojik destek de aldım ama hiçbiri bir işe yaramadı bu konuda bana yardım ederseniz sevinirim.

Aynı problem bende de var.Yapabileceğin en iyi şey kendine harekete geçmek için bir neden bulmak ertelemeyi bırakıp kendine bir amaç bulmalısın.Tanrılardan yardım istemeyi deneyebilirsin her çuvalladığımda onlardan yardım istiyorum ve enerjilerini hissediyorum

clsx said:

Esenlikler,

Ruhaniyet harici, gün içinde bir şey yapmadığınız için vücudunuz enerji üretmeye ihtiyaç duymuyordur. Yürüyüşe çıkın, spor salonuna yazılın veya benzeri fiziksel olarak sizi harekete geçirecek aktiviteler yapın. Ayrıca beslenmenize ve su içmenize de dikkat edin.

Ruhani yol ise, 36 veya daha fazla/az kere Sowilo rününü titretin ve size enerji vermesi yönünde programlayın. Harekete geçme eksikliği, genelde ateş elementinin eksikliğinden kaynaklanır.

İyi geceler.

clsx said:

Kendinizi motive edin ,genelde bu tür durumlarda motivasyon yetersiz kalınca kişi isteksizleşir.
Ufak tefek mümkün olan hedefler belirleyin ve başarın bu şekilde kaybolan isteğiniz ve motivasyonunuz geri dönecektir.
En temel şey sabırlı ve istikrarlı olmak , bilinir ki adım atmazsanız ancak duraksayacaksınız ve herkesin gerisinde kalacaksınız.

clsx said:

Çok zor şartlarda yaşayıpta yinede birşeyler başarmak için gece gündüz demeden kendi hayatı için tembellik yapmayıp çalışan insanların haline bak, sonra dön kendine bak.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back