Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

 • Our forums have been upgraded! You can read about this HERE
Padme Hansol
Reaction score
206

Profile posts Latest activity Postings About

 • "In summary, Spiritual Satanism is a belief system, philosophy, and political view that deals with the Ancient Pagan cult in terms of content, influenced by National Socialist thought, with roots likely traceable to Proto-Indo-European/Iranian religions. Spiritual Satanism, National Socialism, and Paganism are three sibling ideologies/views that go hand in hand. Spiritual Satanism is both a religious and political view, with principles and ethics as old as human history, focusing on natural selection and survival through the pursuit of truth and adaptation."

  -From my book
  Spritüel Satanizm, Dünyanın Yaratılışı, Altın Çağ ve Bilinmeyen Irklar

  Hepimiz Yahudi ve Hristiyan "kutsal" kitaplarında geçen Cennet Savaşını duymuşuzdur, duymayanlar için bu hikaye Yahudi Tanrısı ve Centil Tanrıları arasında varolan savaşı konu alır. Bu hikaye sadece bir efsane değil, gerçeğin çarpıtılmış bir anlatımıdır. Cennet kelimesiyle kast edilen şey dış uzaydır. Centil Tanrıları Orion'dan gelmiştir ve dünyayı yaratmıştır. Tanrıların dünyayı yaratması Tevrat'ta şu şekilde anlatılır "Elohim 6 günde dünyayı yarattı ve 7. gün dinlendi". Kullanılan Elohim kelimesi çoğul bir kelimedir ve Tanrı değil TanrıLAR anlamına gelmektedir.
  Centil Tanrıları evreni yarattığında "Altın Çağ" dediğimiz çağ evrene hüküm sürüyordu. Bu çağda Tanrılar ve insanlar bir arada yaşıyordu. İnsanlar hali hazırda tanrısaldı ve gelişmişlerdi. İnsanların yanı sıra Mars'ta ve Jüpiter ve Mars arasında yer alan Phaeton gezegeninde de Tanrılar tarafından yaratılmış ırklar yaşıyordu.
  Düzenin bozulması ve Altın Çağ'ın çöküşü Yahudi Tanrısı ve Reptilianların gelmesiyle oldu. Reptilianlar (Yahudi Tanrısı) ve Centil Tanrıları arasında dış uzayda bir savaş yaşandı. Bu savaş Tevrat'ta "Cennet'te ki Savaş" olarak bilinir. Savaş ne yazık ki Tanrılarımızın sayısının az olması sebebiyle kaybedildi. Şeytan'ın ve diğer Tanrıların savaşı kaybetmesiyle düşman Yahudi Tanrısı ve Reptilianlar Mars'ta yaşayan halkı, Phaeton gezegenini yok etti ve Mısır, Atlantis gibi dini değer taşayan yerlere saldırdı. Phaeton gezegeni bu sebeple günümüzde var değildir fakat Jüpiter ve Mars arasında (ki burası Phaeton gezegeninin orjinal yeridir) meteor kalıntıları vardır.

  Nazi Almanyası ve Hitler gibi birçok kişinin Tanrılarımızla birebir çalıştığını biliyoruz. Bilinmeyen şey ise Hitler'in ve diğer Nazi Görevlilerinin cesedinin asla bulunamamasıdır. Çünkü ölmediler, Tanrılardan aldıkları bilgilerle araçlar inşa edip Uzay'a, yüksek ihtimalle Tanrılar'ın yaşadığı Orion'a gittiler. Hitler ve Nazi Görevlileri Magnum Opus'a ermiş ve tanrısallaşmıştır. Bizim görevimiz onların yarım kalan işini tamamlayıp dünyayı Yahudi yalanlarından temizlemektir.
  İyi dostlar edinin ki size hep destek çıkabilsinler.
  Kimi zaman yanlız kalırız, kimi zaman kötü olaylar yaşarız; Bunlar doğamızın gerekliliğinden, reddetmek veya bu gerçekleri görmezden gelmek gereksiz.
  Bu zamanlar geldiğinde, kendinizi iyileştirin, dostlarınıza sarılın ve en yanlız olduğunuzda bile Gardiyanınızın sizinle olduğunu bilin.

  Size son dönemde yaptığım kısa bir psikolojik iyileştirme çalışmasından bahsetmek istiyorum;
  Çakralar hizaya getirildikten sonra "In Nomine Dei Nostri Satanas, Lucifer Excelsi" sözleriyle çalışmaya başlanır.
  9, 12, 40 veya 88 kez Nauthiz rünü titreştirilir
  9, 12, 40 veya 88 kez Sowilo rünü titreştirilir
  9, 12, 40 veya 88 kez Ingwaz rünü titreştirilir
  Birer kez "SATANAS" ve "AUM" titreştirilir ve meditasyon bitirilir.

  Umarm size yardımcı olur, sevgilerle
  I believe we have to talk about a really important thing in Spritual Satanism;

  "THERE ARE NO MEDIATORS IN SATANISM"

  Joy of Satan Ministries is a guideline that shows us the true practices, beliefs and ideologies. But it is still growing and changing. This is what makes us different from Xtian Pope and other false preachers. We have to use Joy of Satan Ministries as a map and/or guideline. Via this map, we should create our own relationship with Gods.
  "Satan" as a title or name comes from Proto-Indo-Iranian religion Yazidism. When we look at the three main books of Yazidims (Black Book of Yazidis, Al-Jilwa, Qur'Et Al-Yazid) we can see name Shaitan is the holliest name of the Yazidi God Melek Ta'Us. The name Satan was so holly that Yazidi people didn't even pronounce it out loud. Colors, Yazidis, associated with Satan are blue and black. This is one of the reason that Yazidi people do not wear blue clothes, cause they see it as holly.
  Also when we look at etymology of name Satan we can see root word "Sat" in Sanskrit, which is one of the oldest languages of the world.
  Bir kitap yazmaya başladım, Spritüel Satanizm&Nasyonal Sosyalizm konulu. Yüksek ihtimalle ancak birkaç yıl içinde kitabı istediğim hâle sokabileceğim çünkü eksiksiz bir klavuz olmasını istiyorum.
  Son zamanlarda neler yaptığımdan bahsetmek gerekirse, yeni bir Demoness ile çalışmaya başladım. Üniversite sınavından hemen sonra onu buldum, veya o beni buldu. Kendisiyle yolun daha çok başındayım ama şimdiden enerjisinin o hafif ciddiyetini ve kuvvetli sevgisini hissedebiliyorum. Dürüst olmak gerekirse enerjisi Astarte'ye çok benziyor, biraz daha sert ve ciddi sanırım.
  Üniversite sınavı beklediğimden farklı fakat güzel geçti. Bu konuda mutlu ve umutluyum.
  Son zamanlarda RTR'a ve aktivizme odaklandım. Bu iki şeyin dünyayı kurtarabileceğine inanıyorum. Keşke daha fazla kişi gerçeği görebilse...
  Spritüel Satanizm'e ilk başladığım dönemi hatırlıyorum, Hitler ve Nasyonal Sosyalizm konusunda ki cehaletim beni sorgulatan en büyük şeydi. Homoseksüel bir genç olarak özgürlük ve saygı çocukluğumdan beri aradığım şeydi, bunu Spritüel Satanizm'de bulmuşken Nasyonal Sosyalizm hakkında duyduğum yalanla beni özgürlüğümü kaybetme korkusuna sokuyordu. Ama şuan anlıyorum ki Nasyonal Sosyalizm bizi hapsetmiyor, aksine daha özgür kılıyor. Nasyonal Sosyalizm kim olduğunu, tarihini ve kökenini kutlamaktır. Aynı zamanda Paganik felsefenin temelini oluşturur. BaşRahibe Maxine, JoS'un Ruhban Sınıfı ve beni Spritüel Satanizm ile tanıştıran sevgili arkadaşlarım bana bu hediyeyi verdiler, özgürlüğü...
  Şeytan Baba hep benim yanımda oldu.
  Ona olan sevgimi ifade edecek kelime ne Türkçe'de, ne İngilizce'de ne de dünya üzerindeki herhangi bir dilde yok.
  O benim dünyamda yaşaran tek ağaç.
  O olmasa şuan buraya gelemezdim.
  Spritüel Satanizm, kimi zaman yorucudur, çünkü, majinin yolu basit değildir. Magnum Opus kimi zaman ulaşılmaz gibi gözükür, huzur kimi zaman ulaşılmaz gibi gözükür.
  Her böyle hissettiğim zaman kolumdaki Şeytan dövmesine bakıyorum, bana yanlız olmadığımı hatırlatıyor.
  Çünkü değilim, hiçbirimiz değiliz. Ve hiçbir zamanda olmayacağız.
  Neden mi? Çünkü Şeytan bizimle. O hayatımda yeşeren bir çiçek misali bana yaşama umudunu verdi. Bu yüzden şükrediyor, ve Judeo-Christian "tanrısına" lanet okumaya devam ediyor.
  Kayre Şeytan, hep benimle kal!
  Got a New tattoo~

  Attachments

  • 203bc1c6-edb4-45c0-8444-8b62e23281ef.jpg
   203bc1c6-edb4-45c0-8444-8b62e23281ef.jpg
   3.1 MB · Views: 70
  • IMG-20240411-WA0004.jpeg
   IMG-20240411-WA0004.jpeg
   938.6 KB · Views: 68
  I performed and invocation for Lady Astarte last night.
  İt was for understanding my inner self better and awaken my inner power.
  I learned lots of New things about myself. Some of them was really suprising.
  My Lady Astarte also told me I should finish my "problematic" relationship. And so I did. I feel a lot better.
  I am thankful to Father Satan, Lady Astaroth, Joy of Satan, Priesthood and memebers.
  Hail Satan Forever! Hail Astaroth Forever!
  Jewish people are genetically diffrent from us.
  Race is not something you can detect under a microscope; The completion of the Human Genome Project in 2003 confirmed humans are 99.9% identical at the DNA level and there is no genetic basis for race.
  But when it comes to Jews, things are diffrent; These analyses make clear that individuals with full Jewish ancestry are a genetically distinct group from those having no (self-reported) Jewish ancestry. Of the subjects that self-identified as Jewish and knew their type, almost all were Ashkenazim.

  I was always thinking about diffrenation between Jews and Gentiles was on a spritual plane but now i can see it is not only on a spritual plane.
  As an initiate of 무속 (Korean Shamanism) i preapred a list of Korean Gods (신령님) and their association with Satan and his Demons;
  Mireuk=Satan; Mireuk is the Korean God of Creation. He is the creator God and manifestation of the universe. He also known as "Maitreya".
  SangJe=Baal; SangJe is the Korean God of Skies and Heavens. He known with his association with storms and rains. He is an agriculture deity.
  Jaechongbi=Astaroth; Jaechongbi is the Korean Goddess of love, agriculture etc. She is the main archetypical Mother Goddess.
  Seokga=Azazel; Seokga known as second creator of the universe and a trickster deity. "Trickster" does not reffer to something bad or Abrahamic. In here, it is reffers to inteligence and creations two dimensional structure.
  Uzun süre sonra tekrar buradayım. Aktif olamadığım için özür dilerim dostlar, mental olarak zorlu bir dönem geçirdim ama ayağa kalkmayı bir kez daha başardım.
  Şeytan ile olan ilişkim daha da güçlendirmeye çalışıyorum. Öneriniz var mı?
  I want to grow and I am currently growing like every single one of us. But seeing the people around me who can not find the truth slowly rotting is making me sad. I wish ever person could see the brightest side of our Universe, Satan. I know it is impossible but still, believing it IS possible makes me happy.
  Hail Satan Forever,
  Güç ve Şeref Ebediyen Şeytana Atfolsun...
  Zorlu bir yol içerisindeyiz. Kimi zaman Yggdrasil'de baş aşşağı asılmak, kimi zaman bir gözünü feda etmeyi gerektiren bir yoldayız. Kimi zaman ise sadece oturup kendini dinlemenin mucizeler yaratabileceği bir yol...
  Şeytan, bu yolda ki tek dostumuz, Ana Tanrıça'nın Adını, Baba Tanrı'nın Mızrağını taşıyan o yüce Şeytan, o kutlu Şeytan,
  Düşmanın bahçesinde vermiş olduğun sözü tutacağız, keza tek güvencem o...
  Oh Father, come to me!
  In this season of lust, we call for thee!
  Hear and follow us till dawn,
  Watch us dancing in the woods all alone honoring Arawn!
  Oh Father Satan hear me,
  I call for thy name, listen me...
 • Loading…
 • Loading…
 • Loading…

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back
Top