Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Discord ve Satanizm Misyonerliği Hakkında

ithafen

New member
Herkese esenlikler dilerim, ben herhangi birisiyim. Discord ortamlarında yanlış insanlarla yakınlaşıp Satanizm'in özünden ayrılan, bunu geç fark eden, yılları heba olan birisi. Bu yazıyı bazı şeylerin bilinmesi için yazıyorum.

Yıllar öncesinde tanrı varlığını anlamlandırmaya çalışırken Satanizm'den haberim olmuştu, bu süreçte çok fazla sorgulamam olmuştu. Bipolar bozukluk ve birkaç psikolojik problemler yüzünden sürekli gitgellerim oldu, ve tam bu durumda Satanizm'in gerçekten en doğru yol anladığım süreçlerde Discord'da yanlış insanlarla bir araya geldim maalesef. Beni ve birçok kişiyi yanlış yönlendirdiler, gerçeklik kavramını farklı ele aldırdılar. Doğru dediğimiz şeyler değişmeye başlamıştı, bir dakika, doğru neydi ki? İnsan kendini o kadar ileri seviye manipüle edebiliyor ki inanamazsınız, bizzat yaşamalısınız.

İlk başlarda her şey güzeldi, beraber meditasyonlar, Türkiye'de Satanizm'in yayılışı sohbetleri yapıyorduk. Biraz sonrasında ortamda saçma popüler Satanizm benimseyici ergenler türeyince benim de dahil olduğum bir kitle tamamen uzaklaştık, ancak ne yapabilirsiniz ki sizi anlayan tek insanlar onlarken? İlerleyen zamanlarda ise JoS'a karşı şeyler ve bununla beraber manipülasyonlar, yalanlar başladı. Bu ortamlarda sarıldığım insanların sırtımı kanattığının kanaatini geç getirdim, bazıları ise psikolojik durumumu kendi lehlerine kullanıp JoS'dan uzaklaştırmışlardı.

Siz siz olun bu tür ortamlara bunları aklınızda bulundurarak girin, ama bana ve benim gibi olan insanlara kızmayın çünkü, bizler de en az sizin kadar savaşmayı benimsemiştik.

O sunucularda olanlar benim kim olduğumu asla bilemeyeceksiniz, ancak ben hepinizi ve ne olduğunuzu biliyorum. Benim ve birçok insanın zamanını çalıp, gelişimini durdurduğunuz için gerçekten büyük kötülük yaptınız. Ne zaman kendimi toparlayıp depresif dönemden çıkıp manik dönemime girsem, birkaç kişiye bunların yanlış olduğunu söylemeye çalışsam da faydasız oldum. Nefret edildim belki, doğruyu savundum yine kötü ben oldum. Priv ortamlarda neyin ne olduğunu konuşup tartışırken, gurur kavramını 5 paralık ettiniz. Duyguları karşılıklı olan insanları birbirine kırdırdınız.

Bu depresif hissiyattan dolayı kaç kişi Satanizm'den çıktı biliyor musunuz? Gerçekten zeki diyebileceğimiz, potansiyeli yüksek insanlar buraları terk ettiler. Bir daha Satanizm'de kabul göremeyeceğini düşünen birkaç tanıdığım bile halen var. Şahsen ben Şeytan'ın katında kabul durumumu bilmiyorum.

Bunca şey, psikiyatrik destek almamla beraber netleşti ve kafamda oturdu. Ancak soru şu diğer insanları nasıl elde etmeyi başardılar?

Söylediklerimin hepsi forumda bu olaylarla alakalı bazı şeylerin bilinmesine ve yeni kişilerin biraz bilinç kazanmasına ithafen, hoşçakalın.

Esenlikler,

Cesaretinizden ötürü tebrik ederim. Ne yazık ki forumlar dışı bütün platformlar, insanların kötü niyetli kişilerce tuzağa düşürülmeleri için harika bir zemin hazırlıyor.

Burada Tanrılar tarafından korunuyoruz. Tanrıların gözleri bu forumlar üstünde. Onların güvendiği ve atadığı kişiler tarafından düzen sağlanıyor.

İnsanlar kendi ortamlarını yaratmak yerine herkesi forumlara yönlendirmeli. Kişisel çapta misyonerliği takdir ediyoruz ancak bu iş insanları Spiritüel Satanizmle tanıştırıp sonrasında forumlara yönlendirmekten çıkınca er ya da geç birkaç uyanık kişinin kendi otoritelerini kurma veya insanları baltalama çabalarına dönüşüyor.

Bu tarz ortamlarda drama dramayı doğurur. İnsanlar misyonerlik yapmak istiyorlarsa, bunu insanları Gerçeklerle tanıştırarak yaparlar; kendi gerçeklerini yaratarak değil. Forumlarda bir şeyler yanlış giderse hemen müdahale şansımız var. Discord gibi ortamlarda? Hayır, yok.

Tanrılar burayı seçmişse, buradan davalarını ilerletmek istiyorlarsa insanların bir durup düşünmesi gerekiyor. Bu tarz olaylar çok yaşansa da herkesi zan altında bırakmak da istemem. Gerçekten iyi niyetli, işini düzgün yapan kişiler de olabilir. Ancak onlara da şunu söylemek istiyorum: Moderasyondan uzak bir ortamda (sonuçta bir onay sistemi yok) insanların gelip her türlü pisliği yaşatabileceği, her türlü insanın ajanlık maksadıyla sızıp insanları kandırabileceği bir oluşumda, bu mesuliyeti almak, vesilesi olmak gerçekten istediğiniz bir şey midir?

Ayrıca insan psikolojisinin bir gereği, Discord gibi bir sohbet platformundayken insanlar daha rahat davranmaya eğilimli. "Bu zaten din kardeşim" diyerek bugün özelini açanlar, yarın türlü türlü dramayla, tehditle karşılaşıyorlar.

Tekrar tekrar belirteceğim gibi, bu tarz sorumlulukların şakası yok. Hem yönetenler açısından, hem de burası yerine Discord'u seçenler açısından. Misyonerliğin bile belirli bir usulü var. Spiritüel Satanist olabilecek birisinin dinle temasını şekillendiriyorsunuz.

İnsanlar omuzlarına yüklendikleri bu ciddi görevin farkına varmalı ve alternatifler yaratmadan, Tanrıların iradesine uyarak ve karşılığında onlardan değer görerek hareket etmeliler. Düzenli bir savaş yürütebilecekken, belirli bir birliğin çıkıp da emir-komuta zincirinin dışında hareket etmesine gerek yok. Böyle bir birlik de zaten ya içten çökmeye, ya da dıştan yem olmaya mahkûm olacaktır.

Yani kısacası, ganimeti bol olabilecek bir savaşa gitmiş askerlerken kendinize ve insanlara türlü travmalar, zorluklar, sıkıntılar yaratmayın. Tanrılar bütün hepimizi izliyor ve bize çizdikleri yoldan ilerlersek ödüllerimizi vermek için bekliyorlar.

İyi geceler.

Bright Truth said:
Esenlikler,

Cesaretinizden ötürü tebrik ederim. Ne yazık ki forumlar dışı bütün platformlar, insanların kötü niyetli kişilerce tuzağa düşürülmeleri için harika bir zemin hazırlıyor.

Burada Tanrılar tarafından korunuyoruz. Tanrıların gözleri bu forumlar üstünde. Onların güvendiği ve atadığı kişiler tarafından düzen sağlanıyor.

İnsanlar kendi ortamlarını yaratmak yerine herkesi forumlara yönlendirmeli. Kişisel çapta misyonerliği takdir ediyoruz ancak bu iş insanları Spiritüel Satanizmle tanıştırıp sonrasında forumlara yönlendirmekten çıkınca er ya da geç birkaç uyanık kişinin kendi otoritelerini kurma veya insanları baltalama çabalarına dönüşüyor.

Bu tarz ortamlarda drama dramayı doğurur. İnsanlar misyonerlik yapmak istiyorlarsa, bunu insanları Gerçeklerle tanıştırarak yaparlar; kendi gerçeklerini yaratarak değil. Forumlarda bir şeyler yanlış giderse hemen müdahale şansımız var. Discord gibi ortamlarda? Hayır, yok.

Tanrılar burayı seçmişse, buradan davalarını ilerletmek istiyorlarsa insanların bir durup düşünmesi gerekiyor. Bu tarz olaylar çok yaşansa da herkesi zan altında bırakmak da istemem. Gerçekten iyi niyetli, işini düzgün yapan kişiler de olabilir. Ancak onlara da şunu söylemek istiyorum: Moderasyondan uzak bir ortamda (sonuçta bir onay sistemi yok) insanların gelip her türlü pisliği yaşatabileceği, her türlü insanın ajanlık maksadıyla sızıp insanları kandırabileceği bir oluşumda, bu mesuliyeti almak, vesilesi olmak gerçekten istediğiniz bir şey midir?

Ayrıca insan psikolojisinin bir gereği, Discord gibi bir sohbet platformundayken insanlar daha rahat davranmaya eğilimli. "Bu zaten din kardeşim" diyerek bugün özelini açanlar, yarın türlü türlü dramayla, tehditle karşılaşıyorlar.

Tekrar tekrar belirteceğim gibi, bu tarz sorumlulukların şakası yok. Hem yönetenler açısından, hem de burası yerine Discord'u seçenler açısından. Misyonerliğin bile belirli bir usulü var. Spiritüel Satanist olabilecek birisinin dinle temasını şekillendiriyorsunuz.

İnsanlar omuzlarına yüklendikleri bu ciddi görevin farkına varmalı ve alternatifler yaratmadan, Tanrıların iradesine uyarak ve karşılığında onlardan değer görerek hareket etmeliler. Düzenli bir savaş yürütebilecekken, belirli bir birliğin çıkıp da emir-komuta zincirinin dışında hareket etmesine gerek yok. Böyle bir birlik de zaten ya içten çökmeye, ya da dıştan yem olmaya mahkûm olacaktır.

Yani kısacası, ganimeti bol olabilecek bir savaşa gitmiş askerlerken kendinize ve insanlara türlü travmalar, zorluklar, sıkıntılar yaratmayın. Tanrılar bütün hepimizi izliyor ve bize çizdikleri yoldan ilerlersek ödüllerimizi vermek için bekliyorlar.

İyi geceler.
Dediklerinize katılıyorum, katılmakla da kalmayıp şunu eklemek istiyorum. Bu yazılanların neredeyse yarısından fazlası coven hayali ile başlıyor, ardından yoldan çıkıyor. İslam'da insanların "Gerçek İslam bu değil!" dedikleri tarikat türevi şeylere dönüşüyor, ve bu sözde coven hayalcileri eleştiri yaptıkları taraftan farksız duruma düşüyorlar.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back