Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Sigara, Büyü, Sezgiler, Anksiyete, Mahremiyet Hakkında Sorular

anon123

New member
1) Sigaranın ruhaniyete tam olarak zararı nedir? Pskiyatri ilaçlarını bırakmaya çalıştığımdan kaynaklı sigarayı bırakmakda zorlanıyorum. Sigara içmesem anksiyetem tetikleniyor, fazla içince de tetikleniyor. Koruma aurası çalışmalarımda etkilerinden, özellikle de talih vermesinden ötürü altın rengi kullanıyorum. Gözlemime göre sigara auraya zarar veriyor ve bir takım şanssızlıklar başımıza daha çok gelebiliyor, tabii ki bu plasebo da olabilir. Yorumlarınızı merak ediyorum.

2) Büyü yapmak için bütün çakraların açık olması mı gerekiyor? Örneğin bağlama için bütün çakralarımı açmış mı olmam gerekiyor?

3) Doğum haritamda da belirgin bir şekilde sezgilerim kuvvetli. Yani aslında bir anlamda insan sarrafıyım, insanların yüzlerine bakınca direkt olarak ne olduklarını anlıyorum. Bu bende anksiyeteyi doğurdu. Anksiyete ilaçları da pek işime yaramıyor çünkü insanların içlerini görebiliyorum, ruhaniyette ilerleyip sezgilerim kuvvetlendiği zaman anksiyetem daha da şiddetleniyor. Örneğin bir insanın ne tür bir insan olduğuyla alakalı bir şeyler sezdiğimde gözümün önüne o anları geliyor ve anksiyetenin fiziksel belirtilerini direkt göstermeye başlıyorum. Ne tavsiye edersiniz?

4) Ruhani gelişimim için maalesef mahremiyet problemim var. Bunun için nasıl bir çalışma önerirsiniz?

Cevaplarınız için teşekkürler şimdiden.

Bu sigara konusu gerçekten canımı sıkıyor bağımlı olmuşuz gerçekten sigarasız bir hayat nasıl olur sanki yavan olur gibi geliyor bana stres sıkıntı bırakamıyoruz kardeşim.Anksiyete konusu endişe türkçesi çok endişelenme anksiyete panik atak bunları konuştukça aklına getirdikçe iyice kendi kendini kurarsın bırak dünyayı senmi kurtarcan keyfine bak bendede endişe hastalığı vardı ilaç verdi doktor acı bir tadı vardı insanın dili damağı kuruyor içince attım içmedim korka korka yaşadım sonra sonra yaş ilerleyince artık insan korkmuyor korkuyu taniyorsun tanıya tanıya korku kalmıyor insanda tabi şat güm ses duyunca irkiliyorsun ama öyle panik atak vs onlar zamanla kayboluyor bendede vardı eskiden zamanla bıkıyorsun endiselenmekten bir şeyle uğraş çalış pes etme yılma diren hayatla kendinle dalga geç ben öyle yapıyorum kendimle dalga geçiyorum battı balık yangider üzme kendini özüne dön anksiyete yabancı bir kelime şöyle bir söz var DÜZELU BE düzelir zamanla bana ne elin anksiyetesinden kara kara düşünme düşün düşün b.ktur işin bunlar hep atasözü atalar boşuna konuşmamış Kayre Şeytan!

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back