Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Kara Güneş ve Erlik Han

Erlik Han

Member
Esenlikler,
Biliyorsunuz kadim Türk inancı ve mitolojisinde Erlik Han karakterinin yer altında kendi dünyasını kurup yapay siyah bir güneş oluşturduğu söylenir. Hatta Erlik hanı ziyaret edebilen kara kam'lar bulunmaktadır.

Satanizmde Kara Güneş astral güneş olduğu belirtilir.

Sizce aralarında bağlantı var mı?

Evet, olabilir.
gök-Tengri dininde Tengri=Şeytan olduğu için, Bazı şeyleri uyumlayabilirsiniz. Fakat çok kesin, Evet, İlla ki, Diye bir şey diyemeyiz.

Eğer şüpheleriniz varsa, Tanrılara sorun.

Evet, olabilir.
gök-Tengri dininde Tengri=Şeytan olduğu için, Bazı şeyleri uyumlayabilirsiniz. Fakat çok kesin, Evet, İlla ki, Diye bir şey diyemeyiz.

Tengri Şeytan değildir. Tengri, Lord Baalzebul'dur.

Evet, olabilir.

Malesef efendim tanrılarla iletişim kuracak kadar gelişmedim sabaha dogru ilerliyor saat akşam meditasyonunu daha yeni yapacagim. Size sorum acaba meditasyonlari uyumadan önce veya uyandıktan sonra yapmak zorunda mıyız?

Rahat olduğunuz bir zaman yapabilirsiniz, Uyandığınız zaman saat 11:00-13:00 arası daha enerjik olursunuz.
Uyumadan önce korunma meditasyonu tarzı yapabilirsiniz.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back