I'd like to know that answer, too. I do little things to help myself. I make my own laundry detergent, and that comes out to about $1.32 for 3 gallons and it works better than the regular stuff. When you think about it, it's, what, 15 dollars for Tide now? And that's about maybe a gallon?
I...