Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Büyü Hakkında

shiningsoul

New member
Esenlikler,

Ben çok uzun süredir satanistim ve meditasyonlarımı aksatmadan yaparım ve sitedeki büyü yazısını dikkatlice okudum fakat yıllardır sevdiğim bir kız var ve onu kendime aşık etmek istiyorum. Benim için en etkili büyü nasıl olur, ne yapabilirim? Uzun süredir büyü yapmayı deniyorum ama beceremiyorum. Çok tane tane bana aşk büyüsünü anlatır mısınız? Hangi rünleri nasıl titretmeliyim ve nasıl imgelemeliyim? Olumlamalarım nasıl olmalı? Demek istediğim detaylı bir şekilde anlatım olursa iyi olur sitede çok temel anlatılıyor ve beceremiyorum.

Esenlikler,

Herşeyi çok iyi anladım fakat (Hedef) kısmı adı soyadı ile birliktemi sadece adı mı yoksa?

Bu arada sitede gebo ve sowilo rünlerinin nasıl titretildiğini buldum mp3 dosyaları var fakat aum'u bulamadım bir link atabilir misiniz

Çok güzel bir yazı olmuş Thersthara. Sabah sabah güne yazınla başladım. Aşk büyüsü yapmayacağım ancak merak edenler için oldukça açıklayıcı. Anlatımın için sana teşekkür ederim.

shiningsoul said:
Bu arada sitede gebo ve sowilo rünlerinin nasıl titretildiğini buldum mp3 dosyaları var fakat aum'u bulamadım bir link atabilir misiniz

Esenlikler,

Buyurun.

İyi günler.

Thersthara said:
shiningsoul said:
Esenlikler,

Ben çok uzun süredir satanistim ve meditasyonlarımı aksatmadan yaparım ve sitedeki büyü yazısını dikkatlice okudum fakat yıllardır sevdiğim bir kız var ve onu kendime aşık etmek istiyorum. Benim için en etkili büyü nasıl olur, ne yapabilirim? Uzun süredir büyü yapmayı deniyorum ama beceremiyorum. Çok tane tane bana aşk büyüsünü anlatır mısınız? Hangi rünleri nasıl titretmeliyim ve nasıl imgelemeliyim? Olumlamalarım nasıl olmalı? Demek istediğim detaylı bir şekilde anlatım olursa iyi olur sitede çok temel anlatılıyor ve beceremiyorum.

Esenlikler,

Konu ''Aşk büyüsü'' olduğu zaman sanırım burada bu yazıyı benim yazmam gerekiyordu... Çok uzatmadan konuya geçelim.

Öncelikle şuradan başlamak gerekiyor. Bu kişiyi bu kadar istediğinize emin misiniz? Biliyorsunuz onu aşık etmek yerine bağlarınızı kopartıp çok daha iyi ve sizi olduğunuz kişi olarak seven bir partner çekecek bir büyü de yapabilirsiniz. O kişinin doğum haritasına bakmanız lazım, sizin için uyumlu biri mi? Sizin ''kriter'' dediğimiz arzularınızı karşılayabilecek biri mi? Aynı şekilde bu söylediklerim sizin için de geçerli, onun kriterlerini karşılayabilecek birisi olduğunuzu düşünüyor musunuz? Ciddi ciddi bunu önce güzelce düşünmeniz gerekiyor.

O kişiden kurtulmak için: https://spirituelsatanizm.org/istenmeyenleri-auradan-koparma/ Bu çalışmayı yapmanız oldukça yeterlidir.

Bu koyu bir takıntıya dönüşmüşse eğer, Ansuz ve Uruz rünlerini kullanarak ruhunuzu temizleyebilirsiniz.

Uyarımı yaptım, tahminimce kimse okuyup ''tamam, önce düşünmeliyim'' demedi... Neyse ben uyarıyı yaptım şimdiden.
Sırada aşk büyüsü tarifi var.

---------------------

AŞK İÇİN ÇALIŞMA BİLGİLERİ:

1 AUM

40 GEBO

40 SOWİLO

8x ''(Hedef), Pozitif, sağlıklı ve kalıcı olarak bana derinden aşık.''

1 AUM

İMGELEME: rünleri titretirken o kişinin yeşil renkte parladığını düşünün. Uzunca ve odaklı bir şekilde titretin. Ardından afirmasyonları kararlı ve odaklı bir şekilde tekrarlayın. O kişinin yeniden yeşil yeşil ve güzelce parladığını düşünün. Sonrasında ikiniz arasında romantik hayaller kurabilirsiniz. Bu çalışmayı 40 veya 80 gün boyunca aralıksız yapın.

NOT: Yukarıda verdiğim Aşk büyüsü oldukça standarttır. Aşk konusu ile daha ''derin'' alakalı olan kişiler için de uzun uzun kendi büyülerinizi hazırlayabilmeniz için bir yazı yazdım. Eğer ilgiliyseniz okuyabilirsiniz.

------------------------------------------

RÜNLER İLE AŞK:

Gebo rünü: Direkt saf aşk ile alakalı bir ründür. Feda etmek ve karşılığında bir ''Hediye'' almayı temsil eder. Aşk için feda ettikleriniz de buna giriyor.

Kenaz rünü: Aşkın yanında cinsellikle alakalı bir ründür, Gebo'nun aksine direkt saf aşk yerine daha ''oynaşmalı'' aşk ile alakalıdır. Basit hoşlantılar için idealdir.

Ehwaz rünü: Aşk ile olmasa bile birliktelik ile alakalı bir ründür. Dostluk ve beraberlik sağlar, aradaki iletişimi güçlendirir ve bu nedenle kendisinin aşk ile çok alakası olmasa bile aşk büyülerinde sıkça yer alır. Birlik ve beraberlik olmadıktan sonra tek başına aşk bir işe yaramaz.

Wunjo rünü: Mutluluk, başarı ve neşe için idealdir, Bir birlikteliğe mutluluk getirmek için kullanılabilir.

Sowilo rünü: Diğer rünlerin yanına onları güçlendirilmesi için koyulabilir. Güneş ile alakalı olduğu için karizma ve çekicilik üzerine kurulmuş basit hoşlantılar için kullanılabilir.

Fehu rünü: Sowilo kadar olmasa bile Fehu rünü de yanına koyulan diğer rünü güçlendirir. Fehu başarı çekmek için kullanılabilir aynı şekilde ''Aşkta başarı''yı çekebilir. Aşk büyüleri için Fehu kullanmanızı önermem ama bilin yine, fazla bilgi göz çıkartmayacaktır.

GEZEGENLER İLE AŞK:

VENÜS: Venüs direkt aşkın gezegenidir, tarihte aşk tanrıçasının ismi de Venüs diye geçer. Venüsün enerjileri direkt aşk için kullanılabilir. Oldukça güçlüdür ve konu aşk olunca seçilebilecek en güçlü yoldur. Venüs karesi direkt aşk için kullanılabilecek en kısa sürede en güçlü etkiyi veren büyüdür.

Venüs karesi talimatları: https://spirituelsatanizm.org/venus-karesi/

MARS: Marsın enerjileri aşk ile alakalı değildir, Saf cinsellik ve şehvet üzerine kuruludur. Düzgün bir aşk için düzgün bir cinsel hayat gereklidir. Bazen de cinsel hayat sayesinde ortada aşk doğar. Marsın enerjileri oldukça vahşi olduğu için tehlikelidir. Çok kullanmanızı önermem ancak az önce de dediğim gibi, fazla bilgi göz çıkartmaz. Öğrenmekte fayda var.

Mars karesi talimatlarını vermeyeceğim, zaten yapmanızı önermiyorum ancak o kadar istiyorsanız siteden bakabilirsiniz.

AŞK İÇİN EN İYİ MANTRALAR:

- AUM KLİM KAMADEVAYA NAMA

Kamadevaya mantrası saf şehveti hedefler, bu nedenle çoğunlukla Seks ve Arzu ile ilgilidir. Erkek (Arzu İsteği) merceğinden antromorfik anlamı budur. Fetişlerle hedeflenen bir aşk çalışması veya hızlı cinsel karşılaşmalar için en iyi mantradır.

------

AUM SHRİM SHRİYEİ NAMA

Shrim Shriyei mantrası aşk büyüsünde daha farklıdır, daha Feminen enerji ile alakalıdır. Arzu ve şehvetten ziyade uyumluluk ve uzun vadeli ciddi ilişkilerle ilgilidir. Fiziksel temelli şehvetten ziyade romantik ve ciddi aşkın türüdür.

------

AUM ŞUKRAYA NAMA / (AUM DRAAM DRİM DRAUM SAU ŞUKRAYA NAMA)

Bu direkt Venüs mantrasıdır, Venüs karesi yapmayı tercih etmiyorsanız bu Mantra yine de oldukça güçlü şekilde aşk için kullanılabilir. Aşkı çekmek ve Aşk yaratmak için idealdir.

RENKLER: (Enerjiyi hangi renkte imgelemeniz gerektiği yani.)

YEŞİL: Yeşil renk aşk büyüsü için her zaman en iyi renktir, Venüsün ve aşkın rengidir. Aşk için kullanılabilecek en ideal renk budur.

KIRMIZI: Mars ile alakalı olup aşktan çok tutkuyu ve şehveti ateşleyen bir renktir, Aşk için kullanılmasını çok önermem ancak Şehvet ile alakalı çalışmalarda ideal vazgeçilmez renktir.

PEMBE: Pembe rengi sarhoşluk verir, kafa karıştırır ve insanları aldatmak için kullanılır. Aşk için kullanılmasını çok önermem. Birini kısa süreliğine etkilemek ve kafasını karıştırmak için belki kullanılabilir. Ancak uzun vadeli aşk için uygun değildir.

ALTIN: Güneş ile alakalı olduğu için yanına koyulan rengi güçlendirip etkisini arttırabilir, Çekicilik ve karizmayla alakalı hoşlantı verebilir.

GÜMÜŞ: (Uyarı, gümüş rengini ''Gri'' ile ayıramıyorsanız kullanmaya çalışmayın.) Gümüş duygular ve Ay ile alakalı bir renktir. Duygusallık için kullanılabilir.

NOT: Renkleri kombine ederek güzel etki aldığını söyleyen SS'ler olsa da ben kendi kullanışımda renklerin ''En saf'' hallerinin daha güçlü olduğunu düşünüyorum. Yeşil yanına altın eklemek yeşil rengi ve çalışmayı güçlendirebilir ancak dediğim gibi. Ne kadar saf, o kadar iyi. Sizin tercihinize kalmış.

CİNSEL ENERJİ:

Orgazm enerjisi: Sex büyüsü dediğimiz bir büyü cinsi var, Orgazm olurken yoğun miktarda yaşam enerjisi ortaya çıkartırız. Malum bir insanı bedenleyecek kadar güçlü bir enerjidir bu. Bu yüksek yaşam enerjisini programlayarak aşk için kullanabiliriz.

Şöyle yapılıyor, tam orgazm anında enerjiyi parlak yeşil şekilde imgeliyorsunuz. Ardından afirmasyonu inanç ve kararlılık ile zihninizde tekrarlıyorsunuz. Bunu tam Orgazm olurken yapmanız gerekiyor. Ardından ortaya çıkan yüksek yeşil enerjinin, o kişinin ruhuna girdiğini ve bütün benliğini yemyeşil parlattığını imgeleyin. Afirmasyonu tekrarlamaya devam edin. Sonrasında bir AUM ile büyüyü sonlandırabilirsiniz.

Bu yeşil parlama kısmından sonra o kişi ile romantik anlar geçirdiğinizi vs imgelemeniz enerjinin daha kolay yönlenmesine yardım edebilir, size kalmış.

Gece gece yazabildiğim kadar yazdım. Yazım yanlışlarımı aldırmamanızı rica ediyorum. Aşk ile alakalı herhangi bir sorusu olan çekinmeden sorabilir. Eksik yazdığım bir şey varsa onu da anlatabilirim.

İyi ve bol aşklı geceler dilerim.
Esenlikler Thersthara sana bir sorum olacaktı ben bir kişiye aşığım fakat onu 1 yıl sonra görebileceğim o kişiye aşk büyüsünü 1 yıl boyunca mı yapsam yoksa 80 gün önceden mi başlasam kafam çok karışık düzgün düşünemedim yardımcı olursan sevinirim.

Thersthara said:
Esenlikler,

Öncelikle o kişinin doğum haritasına ve aranızdaki Sinastriye bakmalısınız. Eğer uyum var ise, beraber olmak size ve karşıdaki kişiye iyi geliyor ise o zaman 80 gününüzü feda etmeye değer mi değil mi karar verebilirsiniz.

1 yıl boyunca göremeyeceğiniz biri için 1 yıl boyunca uğraşarak kendinize ''biraz'' yazık etmiş olursunuz. Siz, değerli bir SS bireysiniz ve vaktiniz de oldukça değerli. Bana soracak olursanız eğer, 80 gün önceden olacak şekilde, uygun bir Aşk büyüsü tarihinde çalışmaya başlamanızı öneririm. 1 yıl boyunca kendi ruhunuza ve gelişiminize odaklanmanız ileride yapacağınız Aşk büyüsünden aldığınız verimi de arttıracaktır.

Venüs karesi de kullanabilirsiniz. 49 gün sürüyor sadece ve yapabileceğiniz en etkili çalışma olur. Kare büyüleri, bütün enerjiyi sizden bağımsız şekilde sadece gezegenlerden çektiği için, yapılması çok rahat ve çok çok daha etkilidir.

Bu yılın sonlarına doğru Aşk ile alakalı çok tarih yok, ancak Şubat-Nisan aralarında Aşk büyüsü tarihinden bol şey olmaz. O zamanlarda başlayabilirsiniz isterseniz.

İyi günler.
Kıymetli görüşlerin için teşekkür ederim, dediğin gibi haritasına bakıp biraz daha objektif düşünmeye çalışıcam

Thersthara said:
shiningsoul said:
Esenlikler,

Ben çok uzun süredir satanistim (...)

Esenlikler,

Konu ''Aşk büyüsü'' olduğu zaman sanırım burada bu yazıyı benim yazmam gerekiyordu... Çok uzatmadan konuya geçelim.

İyi ve bol aşklı geceler dilerim.(...)
-----------------------------------------------------
Emeklerinizi ve bilgilerinizi bizmle paylaştıgınız için çok mutluyum , Lucifer'ın en güzel ışıkları üzerinizde ışıldasın!
nitekim ben aşk büyüsüyle vakit kaybedilmesini önermiyorum insanın kendi ruhaniyetini geliştirmesinin daha önemli olduğunu düşünüyorum umarım bu farkındalık artar.
Ss'ler olarak gerçekten kıymetli oldugumuzu düşünüyorum ,umarım bunun bilincinde olarak yaşayabiliriz .
Bilgi için teşekkürler Thersthara 👏

Esenlikler,
Venüs karesi yapmayı düşünüyordum.Aşk/aşık etme konularında birisine yönelik yapacağım için maddesel mi yoksa ruhani kareyi mi kullanmalıyım?

Molierè said:
Esenlikler,
Venüs karesi yapmayı düşünüyordum.Aşk/aşık etme konularında birisine yönelik yapacağım için maddesel mi yoksa ruhani kareyi mi kullanmalıyım?

Bir sorum daha olacaktı.30 Eylül Venüs karesine başlamak için uygun gün olarak gözüküyor.30 Eylül gecesi saat 02:15(am) den 04:10(am)’a kadar Venüs’ün doğal yönettiği evi olan 2. evde olacağını gördüm.Ama gün içinde Venüs saatlerine baktığımda Venüsün yönetici evinde olmadığını farkettim.Venüs karesine başlamam için en uygun olan Venüs saatleri içerisinde olmak mı yoksa gece 02:15 ile 04:10 saatleri arasında Venüs yönetici evindeyken mi başlamam daha iyi olur?Yoksa öğlen yada akşam Venüs saatlerinde başlamam mı?Ama o zaman diliminde Venüs yönetici evinden çıkmış oluyor.

Thersthara said:
Molierè said:
Molierè said:
Esenlikler,

Bir sorum daha olacaktı.30 Eylül Venüs karesine başlamak için uygun gün olarak gözüküyor.30 Eylül gecesi saat 02:15(am) den 04:10(am)’a kadar Venüs’ün doğal yönettiği evi olan 2. evde olacağını gördüm.Ama gün içinde Venüs saatlerine baktığımda Venüsün yönetici evinde olmadığını farkettim.Venüs karesine başlamam için en uygun olan Venüs saatleri içerisinde olmak mı yoksa gece 02:15 ile 04:10 saatleri arasında Venüs yönetici evindeyken mi başlamam daha iyi olur?Yoksa öğlen yada akşam Venüs saatlerinde başlamam mı?Ama o zaman diliminde Venüs yönetici evinden çıkmış oluyor.

Esenlikler,

Gezegensel günler, Güneş doğunca başlayıp, ertesi gün Güneş yeniden doğana kadar devam eder. 30 Eylül'de güneş doğduktan sonra Venüs günü başlayacak. Sabah 02.15 de Güneş doğmamış olduğundan hala Jupiter'in enerjileri baskın olacaktır. 30 eylülde Güneş doğduktan sonra bir Venüs saati seçmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Başladığınız saat için Venüs'ün hangi evde olduğu neredeyse hiç önemli değildir. Sadece Venüs günü ve Venüs saati olması yeterlidir.

İyi geceler.

Esenlikler,

Karelere başlanırken Ay'ın durumu ve hangi burçta olduğu önemli midir?

Molierè said:
Esenlikler,

İkisini de denemiştim ikisinin de çalıştığını gördüm. Hangisini kendinize uygun görüyorsanız onu yapın. Maddi ve ruhani kareler zaten birbirini tamamlıyor.

Esenlikler,
Venüs karesinde 7. günüm ama gezegensel mantrayı titretirken kafam karıştı ve yanlış titrettim.7. günün mantra sayısı 46’ydı.Bu hatayı yaptığımda 38. mantrada falandım.Hata yapınca tekrardan 46 defa titrettim.Sonra aklıma takıldı hata yaptığım için o günün mantra sayını tekrardan mı başlamalıyım yoksa direk Venüs karem bozuldu mu?Tekrardan uygun zamanda Venüs karesinemi başlamam lazım yoksa o günün mantra sayısını düzgünce titreterek devam etmem yeterli mi? Teşekkürler <3

Molierè said:
Esenlikler,
Venüs karesinde 7. günüm ama gezegensel mantrayı titretirken kafam karıştı ve yanlış titrettim.7. günün mantra sayısı 46’ydı.Bu hatayı yaptığımda 38. mantrada falandım.Hata yapınca tekrardan 46 defa titrettim.Sonra aklıma takıldı hata yaptığım için o günün mantra sayını tekrardan mı başlamalıyım yoksa direk Venüs karem bozuldu mu?Tekrardan uygun zamanda Venüs karesinemi başlamam lazım yoksa o günün mantra sayısını düzgünce titreterek devam etmem yeterli mi? Teşekkürler <3

Esenlikler,

Tekrar başlamanız daha iyi olacaktır. Eğer mantrayı yanlış titrettiyseniz ya enerjiyi "Bu enerji dağılıyor." şeklinde olumlayarak ve irade buyurarak dağıtın ve 1 saat sonra tekrardan başlayın, ya da enerji israf olmasın diyorsanız başka bir şeye olumlayın ve en az 1 saat sonra tekrardan kareye geçin ve bu sefer ana olumlamanız ve hedefinizle ilerleyin.

İyi akşamlar.

Bright Truth said:
Molierè said:
Esenlikler,

Esenlikler,

Tekrar başlamanız daha iyi olacaktır. Eğer mantrayı yanlış titrettiyseniz ya enerjiyi "Bu enerji dağılıyor." şeklinde olumlayarak ve irade buyurarak dağıtın ve 1 saat sonra tekrardan başlayın, ya da enerji israf olmasın diyorsanız başka bir şeye olumlayın ve en az 1 saat sonra tekrardan kareye geçin ve bu sefer ana olumlamanız ve hedefinizle ilerleyin.

İyi akşamlar.

Esenlikler,
Mantrayı yanlış titrettikten sonra tekrardan o günün mantra sayısına başlayıp düzgün titrettim.Bu enerji dağılıyor gibisinden olumlama yapmadım.Bu durumda yanlış yapmış olup tekrardan başlamam dahamı iyi olur?Yoksa ertesi gün daha bilinçli şekilde kaldığım yerden devam mı etmeliyim?

Molierè said:
Esenlikler,
Mantrayı yanlış titrettikten sonra tekrardan o günün mantra sayısına başlayıp düzgün titrettim.Bu enerji dağılıyor gibisinden olumlama yapmadım.Bu durumda yanlış yapmış olup tekrardan başlamam dahamı iyi olur?Yoksa ertesi gün daha bilinçli şekilde kaldığım yerden devam mı etmeliyim?

Esenlikler,

Haftaya cuma günü, Ay'ın boşlukta olmadığından emin olduğunuz bir saatte tekrar başlayın.

İyi akşamlar.

Libidom hep, sürekli düşük. Bunun için mars karesi yapayım tekrar. wunjo'nun neşe vem utluluk içinde yapıldğını bilmiyorum. Elinize, emeğinize sağlık, teşekkürler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back