Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Evdeki düşman büyüsü

Hype0

Member
Esenlikler.

Yurtta kalırken rahatça ve istekle meditasyonlarımı yaparken ne zaman tatilde evime dönsem tamamen isteğimi kaybediyorum. Ailem maalesef düşman pisliklerine boğulmuş durumda namaz kılıp k*ran okuyorlar. Evdeki kötü enerjiyi hissedebiliyorum bunu yoketmek için ne yapmam gerek?

Hype0 said:
Esenlikler.

Yurtta kalırken rahatça ve istekle meditasyonlarımı yaparken ne zaman tatilde evime dönsem tamamen isteğimi kaybediyorum. Ailem maalesef düşman pisliklerine boğulmuş durumda namaz kılıp k*ran okuyorlar. Evdeki kötü enerjiyi hissedebiliyorum bunu yoketmek için ne yapmam gerek?

Evinizi Çivit Mavisi alevlerle yaktığınızı ve bu sırada negatif enerjilerin yok olduğunu imgeleyin. Çok bir bilgim yok fakat kişisel olarak Vinasa mantrasını titretirdim. Vinasa, negatif enerjileri yok etmekte etkilidir.

unforgiven said:
Hype0 said:
Esenlikler.

Evinizi Çivit Mavisi alevlerle yaktığınızı ve bu sırada negatif enerjilerin yok olduğunu imgeleyin. Çok bir bilgim yok fakat kişisel olarak Vinasa mantrasını titretirdim. Vinasa, negatif enerjileri yok etmekte etkilidir.

Eski bir HPS vinasa'nın ölüm olduğunu yani ölüm anlamına geldiğini bildirmişti bu yüzden dikkatli olmanızı rica ederim.

unforgiven said:
Hype0 said:
Esenlikler.

Forumlarda bir SS vinasa mantrasını her durumda kullanılmaması gerektiğini ve kullandıktan hemen sonra aura temizliği yapılması gerektiğini söylemişti .

unforgiven said:
Hype0 said:
Esenlikler.

Sen en iyisi vinasayı kullanma.

stayhigh666 said:
unforgiven said:
Hype0 said:
Esenlikler.

Forumlarda bir SS vinasa mantrasını her durumda kullanılmaması gerektiğini ve kullandıktan hemen sonra aura temizliği yapılması gerektiğini söylemişti .

Evet öyle, bildiğinizi varsayarak söyleme ihtiyacı duymadım.

Agaa çok berbat bir durum çünkü benzerini yaşadım, ayrıca temizlesen bile geri geliyor. Kökten kurtulmak en iyisi.

Thersthara said:
...Raum da yıkıcıdır tabi Vinasa tarzında değil.
...

Esenlikler,

Raum, ateş elementinin elemental mantrasıdır. Dengelemek ve temizlemek harici not düşülmüş bir işlevi yoktur, bu yüzden yıkıcı etkisinin de olabileceğini düşünmüyorum.

İyi geceler.

Thersthara said:
Esenlikler,

Raum, Güneş'in daha vahşi enerjilerini yükseltir. Surya ise daha sakin ve dingindir. Bu yüzden yeni adananlara Surya mantarsı önerilirken, daha gelişmiş insanlara Raum önerilir. Enerjilerinin *dokuları* birbirlerine kıyasla oldukça farklıdır.

İyi geceler.

Esenlikler,

AUM'lar, elemental mantralardır. Çakraları sadece dengelerler. Bu bilgiyi JoS Muhafızı Lydia açmış ve Yüksek Rahip Hoodedcobra666 da onaylamıştır. Dengelemek için olan bir mantranın "vahşi" enerjilere sahip olmasını beklemiyorum.

O bölümün ileride düzenleneceğini düşünüyorum.

İyi geceler.

Thersthara said:
Bright Truth said:
Thersthara said:
Esenlikler,

Raum, Güneş'in daha vahşi enerjilerini yükseltir. Surya ise daha sakin ve dingindir. Bu yüzden yeni adananlara Surya mantarsı önerilirken, daha gelişmiş insanlara Raum önerilir. Enerjilerinin *dokuları* birbirlerine kıyasla oldukça farklıdır.

İyi geceler.

Esenlikler,

AUM'lar, elemental mantralardır. Çakraları sadece dengelerler. Bu bilgiyi JoS Muhafızı Lydia açmış ve Yüksek Rahip Hoodedcobra666 da onaylamıştır. Dengelemek için olan bir mantranın "vahşi" enerjilere sahip olmasını beklemiyorum.

O bölümün ileride düzenleneceğini düşünüyorum.

İyi geceler.

Esenlikler,

Güncel bilgileri takip etmek genellikle zor oluyor. Geçmişten günümüze yenilenmeyen bilgi kalmadı sanırım. Bir ara çakraları yöneten gezegenlere kadar değişmişti bu. Malum, günlere kadar bile değiştiği düşünüldü zamanında. Güncellemek güzel bir şey fakat güncellenen bilgi de güncellenince insan neye inanacağını şaşırıyor doğrusu.

Benim anlatmak istediğim şeyi Yüksek Rahibe Maxine söylemiştir bir yazısında. Bu da güncellenmiş olabilir diğer çoğu şey gibi.

Elementin mantrasına gelecek olursak, Ateş elementi zaten yakıcı ve *yıkıcı* bir element. Doğasında bu var, o nedenle ''ateş elemental mantrasının'' yıkıcı olması buradan geliyor olabilir. Sonuç olarak bu tarz ''vahşi'' şeyleri Ateş yönetir.

Belki de değildir, Neptün'ümü birkaç defa süblimleştirmeden önceki zamanlarda yaşadığım ruhani deneyimler yanlıştı dersek, SS büyüklerimden öğrendiğim bilgiler de güncellendi dersek sanırım dediğiniz kapıya varıyor. Orasını bilebileceğimi düşünmüyorum, sadece aklımda kalan bilgiler ile diğer SS'lere yardımcı olmaya çalışıyorum.

İyi geceler.

Değerli çabalarınız için teşekkür ederiz.

Anladığım kadarıyla bir konuda doğru bilgiye sahip olup olmamayı kompleks edinmişsin. Seni anlayabiliyorum çünkü yeniden inşa edebilmek için önceden bina ettiğimiz tüm birikimimizi yıkmak gerekir. Bu da tecrübeli olmayan bir insan için zordur. Fakat bunun faydaları da vardır, yeni öğrenilen bilgideki ipuçlarıyla yeni bilgiler edinip bilgilerimizin üzerine öğrendiğimiz kişiden daha fazla bilgi katabiliriz. Ben çok yenildim, yenilmeye devam ediyorum. Livestorm'a yenildim, Bright Truth'a yenildim, hocalarıma yenildim, sınıf arkadaşlarıma yenildim ama şu an bulunduğum yeri onlara borçluyum. Çünkü bilmiyordum, bildikten sonra bildiklerimin üzerine katarak devam ettim ve kendimi geliştirdim. Deli Petro'nun bir sözü vardır "yenile yenile yenmesini öğrendim." Aklımız mantığımız aynı yönde olmalı. Bunu baskılayan öğretme, paylaşma arzun olabilir. Bu iyi bir şey ama fazlası zarardır. En iyi bildiğimiz şey hiçbir şey bilmediğimiz olmalı Sokrates'in dediği gibi. İnsan gelişiminin temeli budur. Raum'un kullanılamayacağını ikinizin kıymetli diyaloğu sayesinde öğrenmiş olduk teşekkür ederiz. Olaya bu pencereden bakmak lazım. Utanılacak bir durum değil.

Son olarak Atatürk'ün Trikupis'e nasihati ile bitirmek istiyorum

'Üzülmeyin general; siz, görevinizi sonuna kadar yaptınız. Askerlikte mağlup olmak da vardır. Napolyon da vaktiyle esir olmuştu. Siz bizim misafirimizsiniz. Yakında her şey düzelecektir. İstirahât ediniz."

(Bu yazı sadece bu konuyla değil fakat genel tespitim ile alakalıdır).

İyi günler dilerim.

Anatolian Division said:
unforgiven said:
Hype0 said:
Esenlikler.

Kullanmam, söz.

Bright Truth said:
Thersthara said:
...

Esenlikler,

Raum, ateş elementinin elemental mantrasıdır. Dengelemek ve temizlemek harici not düşülmüş bir işlevi yoktur, bu yüzden yıkıcı etkisinin de olabileceğini düşünmüyorum.

İyi geceler.
Surya mantrasının ilk harfini kabalistik s olarak titretiyorum ve uzun zamandır kullandığım bir mantra ama sowillo rünü temizlemek için sanki daha güçlü gibi. Ne düşünüyorsunuz hiç verimsizlik hissettinizmi surya mantrasında?

Kebabguy said:
Surya mantrasının ilk harfini kabalistik s olarak titretiyorum ve uzun zamandır kullandığım bir mantra ama sowillo rünü temizlemek için sanki daha güçlü gibi. Ne düşünüyorsunuz hiç verimsizlik hissettinizmi surya mantrasında?

Esenlikler,

Bu mantrayı kullanmadığım için yorum getirmem sağlıklı olmayacaktır, ancak yine de dediğiniz gibi olduğunu düşünmüyorum. Eğer mantraları değiştirdiyseniz, ruh öbürüne alıştığı için, yeni mantraya daha fazla hissî tepki vermesi doğaldır.

İyi akşamlar.

Kebabguy said:
Bright Truth said:
Thersthara said:
...

Esenlikler,

İyi geceler.

Ben Surya kullanıcısıyım ve haddinden fazla verim alıyorum.

unforgiven said:
Anatolian Division said:
unforgiven said:

Kullanmam, söz.

Protonmail'e bakar mısın arada oradan önemli bir şey yazıp iletmeni isteyeceğim.

Bright Truth said:
Kebabguy said:

Esenlikler,

Bu mantrayı kullanmadığım için yorum getirmem sağlıklı olmayacaktır, ancak yine de dediğiniz gibi olduğunu düşünmüyorum. Eğer mantraları değiştirdiyseniz, ruh öbürüne alıştığı için, yeni mantraya daha fazla hissî tepki vermesi doğaldır.

İyi akşamlar.
Hangi mantrayı kullanıyorsunuz?

Esenlikler,
'Astral Bilinci Başka Varlıklarla Birleştirmek' yazınızı okudum. Daha fazla ve detaylı bir bilgiler olsaydı çok daha iyi olurdu. Eşya, hayvan ve kişiler veya durumlar üzerinde meditasyon haline yaptığımız bu şey tefekkür değil mi?

-Başkalarının zihnine düşünceler yerleştirmek ve hatta onlara sahip olmak
-Düşünceleri başkalarının zihninden çekip çıkarabilmek ve bilgi edinmek
-Öğrenciler, önemli bir sınavda hangi soruların yayınlanacağını bulmak için öğretmenleriyle birleşerek her şeyi öğrenebilir.

Bunlar tam olarak nasıl yapılır? Detay var mı? özellikle sınavlarda başarı için öğrenmem lazım. o sınavı ve dersleri konular üzerine mi yapmam lazım tefekkür?

Perla said:

Esenlikler,
'Astral Bilinci Başka Varlıklarla Birleştirmek' yazınızı okudum. Daha fazla ve detaylı bir bilgiler olsaydı çok daha iyi olurdu. Eşya, hayvan ve kişiler veya durumlar üzerinde meditasyon haline yaptığımız bu şey tefekkür değil mi?

-Öğrenciler, önemli bir sınavda hangi soruların yayınlanacağını bulmak için öğretmenleriyle birleşerek her şeyi öğrenebilir.

Bunlar tam olarak nasıl yapılır? Detay var mı? özellikle sınavlarda başarı için öğrenmem lazım. o sınavı ve dersleri konular üzerine mi yapmam lazım tefekkür?
Esenlikler,

Daha fazla bilgi olup olmaması bana bağlı bir durum değil, ne yazıyorsa onu çeviriyorum sadece.

İlk sorunuzu tam anlayamadım, biraz daha açıklarmısınız?

Yazıda yazan talimatları uygulayın, kendinizi geliştirdikçe insanların düşüncelerine sahip olma yeteneğiniz güçlenir. Bunun hemen olacağını zannetmiyorum, sabır ve pratikle geliştirmeniz lazım.

İyi günler.

unforgiven said:
Perla said:

Esenlikler,

Esenlikler,

Daha fazla bilgi olup olmaması bana bağlı bir durum değil, ne yazıyorsa onu çeviriyorum sadece.

Yazıda yazan talimatları uygulayın, kendinizi geliştirdikçe insanların düşüncelerine sahip olma yeteneğiniz güçlenir. Bunun hemen olacağını zannetmiyorum, sabır ve pratikle geliştirmeniz lazım.

İyi günler.

Esenlikler,

Şekil değiştirmekten kast edilen nedir ?

İyi günler.

Baroness Blossom said:
Esenlikler,

İyi günler.

Esenlikler,

Eteral kopya dediğimiz ruhun görünüşünü değiştirmek. Aslında eteral kopya, fiziksel bedenin aynısıdır ancak bu değiştirilebilir.

İyi geceler.

Bright Truth said:
Baroness Blossom said:
Esenlikler,

İyi günler.

Esenlikler,

Eteral kopya dediğimiz ruhun görünüşünü değiştirmek. Aslında eteral kopya, fiziksel bedenin aynısıdır ancak bu değiştirilebilir.

İyi geceler.

Kusura bakmayın konudan bağımsız olacak ama Thaur rününün nasıl titreştirildiğini sormak istedim.

Tıpkı Thaum'da olduğu gibi T ve H harflerini tek ses olarak mı çıkarmam gerekiyor? Ayrıca R'yi vurgulamadan, düz titretmek fazla bir sorun oluşturur mu?

Ποσειδών666 said:
Kusura bakmayın konudan bağımsız olacak ama Thaur rününün nasıl titreştirildiğini sormak istedim.

Tıpkı Thaum'da olduğu gibi T ve H harflerini tek ses olarak mı çıkarmam gerekiyor? Ayrıca R'yi vurgulamadan, düz titretmek fazla bir sorun oluşturur mu?

Esenlikler,

Evet, Thaum'daki gibi bir TH'den bahsediyoruz. Düz titretmekten kastınız eğer yumuşak bir R ise, yani Güneş Çakrasına titretilen Raum'daki gibiyse, bu doğru bir telaffuz olmayacaktır. Eğer daha düşük frekansta titretmeniz gerekiyorsa, yine de bunu sert bir R ile de yapabilirsiniz.

Rünün telaffuzu: THTHTH-AAA-UUU-RRR. A'lar yumuşak olacaklar.

İyi günler.

Baroness Blossom said:
unforgiven said:
Perla said:
Esenlikler,

Esenlikler,

İyi günler.

Esenlikler,

İyi günler.
Esenlikler,

Astral boyuta çıktığınız görüntünüz.

İyi geceler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back