Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

  • Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Polish Translation Thread

Donovandal said:
Najnowszy rytuał został przetłumaczony znajduje się w moim dysku MEGA w folderze:
Other rituals --> Baalzebul’s Power Ritual -->Rytuał Mocy Baalzebul.html

https://mega.nz/folder/RpdyxZLZ#Ni9nSenu2S3fHprCs5Stbg

The latest ritual has been translated can be found in the my MEGA cloud storage folder:
Other rituals --> Baalzebul’s Power Ritual -->Rytuał Mocy Baalzebul.html

https://mega.nz/folder/RpdyxZLZ#Ni9nSenu2S3fHprCs5Stbg

I have corrected some mistakes and uploaded again , i only noticed them when I was performing the ritual.
 
Donovandal said:
I have uploaded a site rip of "Third Reich and Satanism/Christianity" downloaded directly from this link:
https://www.satanslibrary.org/666BlackSun/Third_Reich.html

"Third Reich and Satanism/Christianity" and "The Real Holocaust" are translated in PL
the rest like "Death of Communism", "Exposing Christianity" and related pages, PDFs ect. are left in EN

Its in the inside "Third Reich and Satanism Christianity PL - SITERIP" folder
https://mega.nz/folder/RpdyxZLZ#Ni9nSenu2S3fHprCs5Stbg
I tried to download separately Third Reich and Satanism/Christianity and The Real Holocaust from Third Reich and Satanism Christianity PL - SITERIP but they are both in English
 
The Alchemist7 said:
I tried to download separately Third Reich and Satanism/Christianity and The Real Holocaust from Third Reich and Satanism Christianity PL - SITERIP but they are both in English

I have separated and uploaded Real_Holocaust.html and Third_Reich.html in Third Reich and Satanism Christianity PL - SITERIP folder can you check them if they are in English or Polish on your side ? for me they are in Polish.
 
Donovandal said:
I have separated and uploaded Real_Holocaust.html and Third_Reich.html in Third Reich and Satanism Christianity PL - SITERIP folder can you check them if they are in English or Polish on your side ? for me they are in Polish.
It works after I downloaded the folder, however they won't work if you take the homepage html files out of the folder as this breaks the offline connection script between the homepage and the other articles in the website. All html files need to be inside the same folder in order for the website to be browsed offline.

By the way is there an online website with Third Reich and Satanism/Christianity and The Real Holocaust or you have created only the offline versions?
 
The Alchemist7 said:
By the way is there an online website with Third Reich and Satanism/Christianity and The Real Holocaust or you have created only the offline versions?

Only offline version, i am complete greenhorn in terms of creating and uploading websites on the internet, i only learned know how to download or edit them following guides posted in JoS forum.
 
Donovandal said:
Only offline version, i am complete greenhorn in terms of creating and uploading websites on the internet, i only learned know how to download or edit them following guides posted in JoS forum.
That's still great as the translations are being done already, whenever the time comes online websites can be created with these translations.
 
Najnowszy rytuał został przetłumaczony znajduje się w moim dysku MEGA w folderze:
Other rituals --> Azazel's Power Ritual -->Rytuał Mocy Azazela_v1.html

https://mega.nz/folder/RpdyxZLZ#Ni9nSenu2S3fHprCs5Stbg

The latest ritual has been translated can be found in the my MEGA cloud storage folder:
Other rituals --> Azazel's Power Ritual -->Rytuał Mocy Azazela_v1.html

https://mega.nz/folder/RpdyxZLZ#Ni9nSenu2S3fHprCs5Stbg
 
I have something for the Polish Satan's Library, a book by Dariusz Ratajczak on Exposing Holocaust;
https://mega.nz/file/dUB10bxa#nbRF3N0umWU4Quv2BvULROe5WVSLTMClqtZieAXidQw
 

Thanks for sharing, I will check it out to see if this book is in line with our values.
 
super, wlasnie czegos takiego szukalem
kogos kto aktywnie dziala na rzecz Satanizmu Duchowego a nie jak niektorzy co mysla ze dedykacja im wystarczy
 
Irytuje mnie niewiedza Polskich Duchowych, nie robia nic a nawet przecza temu co glosi Duchowy Satanizm
Obserwowalem pare grup na FB i troche sie zalamalem
Napisalem nawet poradnik jak robic ROKT dajac linka do interaktywnego ROKT gdzie mozna odsluchac jak poprawnie wymawiac dane litery ale post musial zostac zatwierdzony przez administratora to ten odpisal mi ze

>W Sataniźmie Duchowym , to chęć poszukiwania odpowiedzi jest najistotniejsza. Ty nawet nie napisałeś "proszę",co świadczy o braku jakiejkolwiek kultury. Że o akceptacji reguł tejże grupy nie wspomnę - przez wrodzoną kulturę.

posta i tak nie akceptowal, urazilem jego dume bo nie blagalem go na kolanach o wrzucenie posta a napisalem jedynie
>zaakceptuj moj post, im wiecej ludzi o tym wie i beda to robic tym lepiej

dlatego jestem z leksza poirytowany sytuacja
 
Najnowszy rytuał został przetłumaczony znajduje się w moim dysku MEGA w folderze:
Other rituals --> Abrasax's Power Ritual -->Rytuał Mocy Abrasaksa.html

https://mega.nz/folder/RpdyxZLZ#Ni9nSenu2S3fHprCs5Stbg

Nie miałem pojęcia jak przetłumaczyć część ostaniego zdania afrimacji "The Joy of Satan" na poprawną polszczyznę, jak ktoś wie jak, albo jak kotś ma jakąś sugeste to dajcie mi znać to przeprawię i wstawię ponownie.

The latest ritual has been translated can be found in the my MEGA cloud storage folder:
Other rituals --> Abrasax's Power Ritual -->Rytuał Mocy Abrasaksa.html

I had no idea how to translate part of the last sentence of the affrimation "The Joy of Satan" into correct Polish, if anyone knows how, or if anyone has a suggestion, let me know and I'll rewrite and reupload it.

https://mega.nz/folder/RpdyxZLZ#Ni9nSenu2S3fHprCs5Stbg
 
hailourpeople said:
Dexeus said:
Irytuje mnie niewiedza Polskich Duchowych, nie robia nic a nawet przecza temu co glosi Duchowy Satanizm
Obserwowalem pare grup na FB i troche sie zalamalem
Napisalem nawet poradnik jak robic ROKT dajac linka do interaktywnego ROKT gdzie mozna odsluchac jak poprawnie wymawiac dane litery ale post musial zostac zatwierdzony przez administratora to ten odpisal mi ze

>W Sataniźmie Duchowym , to chęć poszukiwania odpowiedzi jest najistotniejsza. Ty nawet nie napisałeś "proszę",co świadczy o braku jakiejkolwiek kultury. Że o akceptacji reguł tejże grupy nie wspomnę - przez wrodzoną kulturę.

posta i tak nie akceptowal, urazilem jego dume bo nie blagalem go na kolanach o wrzucenie posta a napisalem jedynie
>zaakceptuj moj post, im wiecej ludzi o tym wie i beda to robic tym lepiej

dlatego jestem z leksza poirytowany sytuacja
Cześć, miło poznać nową osobę na grupie. Jak chodzi o tłumaczenia, to akurat mało ludzie tutaj robią, ale przynajmniej jesteśmy silni w rytuałach.

Hello.
Welcome @Dexeus, you are welcomed to join translations if you wish to
 
Witajcie Bracia i Siostry.

Zauważyłam, że polska strona potrzebuje pomocy. Nie wiem czy moja pomoc by była cenna, ponieważ jestem bardzo nową osobą tutaj, ale po ostatnim ataku w nocy jestem 200% bardziej zdeterminowana by pomagać jak tylko umiem na moje możliwości i chcę się poświęcić bardziej Szatanowi. Jedną z rzeczy, które mogę robić to np. tłumaczenie właśnie. Z tym, że nie umiem za bardzo w tłumaczenie stricte stron. Ale nie mam problemu z tłumaczeniem PDFów czy surowych tekstów. Myślę, że też jak będzie taka potrzeba to mogę spróbować się nauczyć tłumaczenia stron i linków, ale zajmie mi to trochę czasu zanim to opanuję, nawet mając smykałkę do informatyki i technologii. Jestem też perfekcjonistką i pedantyczką jeżeli chodzi i ortografię i gramatykę w języku polskim, więc mogę również poprawiać teksty. Na razie jestem na wyjeździe, więc nie mam dostępu do dobrego komputera, na którym bym efektywniej bym pracowała + brak warunków, ale od przyszłego tygodnia mogę zacząć wieczorami tłumaczyć to co jest najpilniejsze albo pracować nad wyłapywaniem błędów (bo sporo już ich zauważyłam, tylko ktoś musiałby mnie też poinstruować czy da się i jak aktualizować pliki). A... I "Home Page" na polskiej stronie często źle działa co nie pomaga w nawigacji i może zniechęcić niektórych do przeglądania informacji.



Greetings Brothers and Sisters.

I saw that polish site needs help. I don't know if my help will be enough, because I'm literally new person here, but after last attack in night I'm 200% more determined to help as I'm able and I want to give more from myslef to Father Satan. One of things that I can do is for example translations. But I don't know how to translate webs. I don't have problems with translations of PDFs or raw texts. I think that, if this will be needed, I can also try to learn translating webs as well, but it will take time for me, even when I have talent for IT. I'm also perfectionist in meaning of grammar and ortography in polish, so I can also fix texts. For now I'm on holiday, so I don't have good PC with me to work over it comfortably + no privacy, but from the next week I can start working in the evenings over the most important stuff or catching incorrections (I saw many of it, but someone must to show me if it is possible and how to update files). And... About "Home Page" button. On polish site is working bad very often. It's not helping to navigate on site and can be unmotivating for some people to read information there.

Hail Satan!
 
Witajcie!
Przepraszam za poślizg, ale miałam mały wypadek na wyjeździe i musiałam zostać na dłużej. :(

hailourpeople said:
Toria Havah Hoina said:
Hej, co masz na myśli, mówiąc że homepage nie działa dobrze? Stworzyłem całą stronę sam i trochę sie wypaliłem, po przetłumaczeniu kilkuset stron.

Czasem zamiast na polską wersję to przekierowuje na angielską (np. Home Page na "Satanistyczne Symbole") lub nie wczytuje całej strony (np. Home Page na "Duchowy Satanizm") . Przez to muszę wpisywać adres strony od nowa bo nie mogę się cofnąć do tego co powinno być. Jak się najedzie na Home Page myszką to podświetla zamiast /HOME to np. /index albo link do angielskiego JoSa. Jakbym mogła i umiała to bym sama to naprawiła, ale moje umiejętności html skończyły się na zajęciach informatyki w szkole. Na razie studiuję te instrukcje co tu były podawane i spróbuję sobie pracę zorganizować by nie powodować tutaj dodatkowego chaosu.
 
Ogarnęłam jak kopiować stronę i tłumaczyć tekst w html (+ kodowanie by łapało polskie znaki). Na razie bawię się tłumacząc Demaskowanie Chrześcijaństwa od podstaw bo widzę, że strony nie ma (widzę tylko przetłumaczonego PDF'a), a nie wiem kto co robi, bo trochę to chaotyczne wszystko. Jeżeli mam zabrać się za konkretną część strony, bądź plik, w pierwszej kolejności to dawajcie od razu znać. Jedynie co mnie na razie zastanawia to, czy nazwy samych plików tłumaczycie, czy zostawiacie w oryginale a jedynie tłumaczycie to co jest wewnątrz pliku?
 
Greetings brothers and sisters!

+ I translated main page of Exposing Christianity.
+ I swapped English PDF into polish one so after clicking on "Pomóż szerzyć prawdę: Pobierz, udostępniaj, drukuj i/lub rozpowszechniaj bezpłatną kopię PDF tej strony internetowej" ("Help Spread the Truth: Download, Share, Print, and/or Distribute, a Free PDF Copy of this Website") you will open translated file.
+ I changed redirection of Home Page to polish one too.
- I didn't touch pictures yet, but I can do this soon if needed (I mean translating texts on them).
- Now I will be continuing with The Old Testament.
+ Also I updated copyright.

Here's a link for a folder with ALL files from Exposing Christianity. The ones that I updated are: EXPOSING_CHRISTIANITY_MAIN.html and Demaskowanie Chrześcijanstwa.pdf. As I tested everything works perfect offline. If something will be broken or I made a mistake, let me know.

HAIL SATAN!
 
Najnowszy rytuał został przetłumaczony znajduje się w moim dysku MEGA w folderze:
Other rituals --> Valefor's Power Ritual -->Rytuał Mocy Valefora.html

https://mega.nz/folder/RpdyxZLZ#Ni9nSenu2S3fHprCs5Stbg

The latest ritual has been translated can be found in the my MEGA cloud storage folder:
Other rituals --> Valefor's Power Ritual -->Rytuał Mocy Valefora.html

https://mega.nz/folder/RpdyxZLZ#Ni9nSenu2S3fHprCs5Stbg
 
Niedlugo zrobie poradnik o stronie typu google tlumacz (nawet on ma opcje tlumaczenia calych stron szczegolnie dobrze radzi sobie z angielskim i mozna czytac wszystko) ktora przepieknie tlumaczy z angielskiego i innych jezykow na np. polski oraz na inne jezyki zeby jak najwiecej ludzi moglo czytac JoSa i nasze forum

Trafilem na youtubie na polskiego smiecia ktory praktykuje kabale, uzywa Demonow poprzez skurwiale zydowskie metody kregow oraz pętania, pierdoli cos o aniolach i takie tam i fascynuja go glownie zydki
ALE co najwazniejsze atakowal w swoich filmach Duchowy Satanizm pierdolac od rzeczy jak to wszystko nie ma sensu np tutaj https://www.youtube.com/watch?v=VhGP1qghFFc

tak samo wzialbym sie za martynke grudzien ktora pierdoli totalne glupoty, uwazajac sie za Duchową nie ma pojecia o RoKT ale uzywa zydomagii, aniolow i robi poradniki o tym jak to stosowac
Tutaj mowi o kabale i zacheca do stosowania https://www.youtube.com/watch?v=CtOF6AcG744 a takze ksiazke "Magiczna Kabała. Kompletny przewodnik po wiedzy tajemnej"
mialbym wyjebane ale ma po kilka tysiecy wyswietlen a takze grupke na facebooku gdzie debile nasladuja ją kompletnie niszczac idee JoS'a
 
Dexeus said:
Niedlugo zrobie poradnik o stronie typu google tlumacz (nawet on ma opcje tlumaczenia calych stron szczegolnie dobrze radzi sobie z angielskim i mozna czytac wszystko) ktora przepieknie tlumaczy z angielskiego i innych jezykow na np. polski oraz na inne jezyki zeby jak najwiecej ludzi moglo czytac JoSa i nasze forum
Hello. Some of the translators have been using deepl.com for translating as it's a lot better than google. If you have a new method you can use DeepL as standard to compare the quality of the two translators
 





Hello. Please anybody email me at [email protected]
There is a small JoS project going on that is being conversed about in the emails, and people are needed from every language. Please email me if you wish to take part for Polish, is not a long project, if everything is set up properly it might only take a few days. If you email also please write your forum name in the email and also reply on the thread here that you emailed (you don't have to post your email here, just mention that you emailed)
 

The e-mail has been sent, my mail shoud be something like this: r****a******s@****o*****.**m
 
hailourpeople said:
Tworzymy nową grupę tłumaczy. Kto chcę pomóc dokończyć tworzenie strony satanjestbogiem.pl, niech da mi znać. Narazie pracują 2 osoby.

Potrzebujecie może dodatkowych rąk do pomocy ?, jeśli tak to mogę pomóc.
 
The Alchemist7 said:





Hello. Please anybody email me at [email protected]
There is a small JoS project going on that is being conversed about in the emails, and people are needed from every language. Please email me if you wish to take part for Polish, is not a long project, if everything is set up properly it might only take a few days. If you email also please write your forum name in the email and also reply on the thread here that you emailed (you don't have to post your email here, just mention that you emailed)
Mail sent
 
I have translated Satans Psalm it can be found in my MEGA cloud storage folder:
Psalms PL --> Satans Psalms PL --> Satan's Psalms 1 PL --> Psalm Szatana_1.html

https://mega.nz/folder/RpdyxZLZ#Ni9nSenu2S3fHprCs5Stbg


Also i have a question, are current Polish translation team active ? i did quote hailourpeople in order to ask if they need any help but no response so far.
 
I have recently updated the "Pslam Szatana_1.html" because of the grammar mistake in one line.
 
Donovandal said:
I have translated Satans Psalm it can be found in my MEGA cloud storage folder:
Psalms PL --> Satans Psalms PL --> Satan's Psalms 1 PL --> Psalm Szatana_1.html

https://mega.nz/folder/RpdyxZLZ#Ni9nSenu2S3fHprCs5Stbg


Also i have a question, are current Polish translation team active ? i did quote hailourpeople in order to ask if they need any help but no response so far.

As far as I know, no. I have tried numerous times to ask what is going on or if I can help in anyway, and they have been unavailable.

If you would like to continue the translations and take over the project, please do e-mail at [email protected].

Happy Yule.
 
hailourpeople said:
If there are any serious people reading this post, that want to actually help me and not just promise something, reply to this message.


Donovandal has always been active. You can work together to finish the site. If necessary I can translate text with DeepL if someone of you will read it and correct it afterwards, if this will help finish the site faster.

However is the site alright? I see many pages from Meditation section are missing.
 
RYTUAŁ MOCY ANDRASA - Poniżej Rytuał:

Wibruj x10: FEHU, LAGUR, BERKANO,

a potem wypowiedz RAZ:

Andrasie, wodzu wojny, niechaj będziesz błogosławiony, królu na polu walki,
Jesteś dowódcą w armii Lorda Belzebuba,
Najbardziej szanowany przez nas i najbardziej przerażający przez naszych wrogów,
Odprawiamy przyjazne i honorowe litanie w Twym Imieniu, by Cię błogosławić.

Wzywam cię po imieniu: “A, AN, ANDRA, ANDRAS, MA, MAR, ANDRAS, ANDRA, AN, A”

Wibruj x10: ANSUZ, SOWILO, ALGIZ

a potem wypowiedz RAZ:

Radość z Szatana i wszyscy oddani uczniowie Bogów
podchodzą do Ciebie Ze czcią, życzliwością i szacunkiem. Przyjmij nas, wielki Boże.

Odwiedzamy Cię w czystym zamiarze, z błogosławieństwami i darami,
W imię Belzebuba, przyjmij nas w swojej mocy, Wielki Królu Wealdu.

Wibruj x10: KENAZ, SOWILO, WUNJO

a potem wypowiedz RAZ:

Jesteś watażką wśród watażków, skandujemy do Ciebie donośnym głosem: "Jesteśmy lojalnym i chronionym stadem Szatana i wysławiamy Cię z wielkim szczęściem, nasz Obrońco!".

My uczniowie i nasze rodziny stoimy pod tarczą Twej ochrony, bo Ty galopujesz szybko na pomoc nam ze swym potężnym mieczem w naszej obronie, głośno mówiąc: "Przyszedłem wam na pomoc, gdyż pomagam wojownikom i rodzinie Bogów, którzy czczą Szatana".

Wibruj x10: TIWAZ, SOWILO, THURISAZ

a potem wypowiedz RAZ:

Nasi wrogowie nie mogą stawić ci czoła,
Twoja furia jest nieokiełznana, znana Bogom i Ludzkości, boski Aresie.
Twe łaskawe oblicze znane jest nam, którzy szukają twej sprawiedliwości wobec tych, którzy chcą nas prześladować, nasze małe dzieci i nasze stado,
Niepohamowana jest twa sprawiedliwa furia, wielka twa sprawiedliwość!

Wibruj x10: ALGIZ, SOWILO, BERKANO

a potem wypowiedz RAZ:

O Andrasie, dawco odwagi i męstwa, dawco pędu i życia czerwonego jak krew, błogosław nam wszystkim, którzy wypowiadamy modlitwy w Twoje Imię.
O Wielki Andrasie, strażniku pastwisk Belzebuba i wieszczu Szatana, ty jesteś złotą włócznią sprawiedliwości.
O Trzykroć Wielki, chylimy głowy w szacunku, obyś trzymał wojnę i swe wyroki z dala od szlachetnych, którymi staramy się być.

Następnie wibruj x10 razy “SATANAS AENAOS”, a następnie x10 razy: ANDRAS, ARIS, MARS, EVLOGITOS, AENAOS

Następnie afirmuj 1 LUB 3 LUB 10 razy:

AUM

Wszystko to jest tym, czym jesteś, lordzie Andrasie!

Kiedy wypowiedziane jest Twe imię, nasze stado jest chronione przed niesprawiedliwymi.

Moc twego imienia jest znana, jesteś panem i władcą wojny,

Stoisz jako obrońca oddanych dusz Szatanowi,

Jesteśmy przez ciebie błogosławieni jako filar ochrony, który wspiera dom mądrych,

Andras, Ares, Mars, nasz władca wojenny, Radość z Szatana oddaje ci cześć!

AUM


Ostatni Krok:

Po zakończeniu możesz pomedytować nad Sigilem ANDRASA znadjującego się na głównej stronie "Radości z Szatana, lub tym poniżej". Pozwól sobie na zanurzenie i otrzymanie energii od Demona Andrasa.

Ważne jest, aby po Rytuale spokojnie pomedytować nad sobą przez kilka minut.


ANDRASS.jpg
 
I've made also the PDF version, it can be found in the my MEGA cloud storage folder:
Other rituals --> Andras Power Ritual -->Rytuał mocy Andrasa.pdf

https://mega.nz/folder/RpdyxZLZ#Ni9nSenu2S3fHprCs5Stbg
 
Błogosławieństwa Dla Zatrudnienia, Bezpieczeństwa Finansowego i Ochrony RYTUAŁ Dla Duchowych Satanistów

Fehu x10, Sowilo x10, Odthal x10, Ansuz x10

Wymów AUM 3 razy, a następnie 4 razy zawibruj następujące słowa:

SAVA PRATA SA

AYATE PARDU

ETAM SA PAVO

DI NU MA


Wymów AUM jeden raz po tym i zaafirmuj RAZ:

Lordzie Beelzebulu, Lordzie Amonie Ra, Lordzie Raum, weź pod opiekę nasze działki. Wielcy Bogowie pod wodzą Szatana i Beelzebula, wspomóżcie wysłuchanie naszej modlitwy. Modlimy się do Was w hołdzie i szacunku, wysłuchajcie nas Wielcy Władcy.

Potem znowu AUM, a następnie afirmacja 3 razy:

"Wszyscy Duchowi Sataniści, oddani Ojcu Szatanowi przez krew, są na zawsze, finansowo bezpieczni, mają zaspokojone swoje potrzeby, są zamożni i zabezpieczeni przed wszelkimi zagrożeniami dla ich środków do życia i zarobków.

Wszyscy Duchowi Sataniści oddani Ojcu Szatanowi przez krew, zawsze znajdą łatwo i bez wysiłku pasujące zatrudnienie i środki dla swojego życia, dobrobytu i postępu.

Bogowie, którzy są naszymi pomocnikami, niech nasi Bogowie błogosławią nas wszystkich bezpieczeństwem, dobrobytem, pomyślnością i obfitością. Modlę się, aby wszyscy moi bracia i siostry, oddani Ojcu Szatanowi przez swoją krew tak jak ja, byli teraz i na zawsze błogosławieni."


Wymój AUM jeszcze raz po tym, jak skończysz afirmację trzeci raz.

- Arcykapłan Hooded Cobra 666

PDF version(wersja PDF):

Other rituals PL --> Blessings For Employment, Financial Safety & Protection RITUAL For Spiritual Satanists -->Błogosławieństwa Dla Zatrudnienia, Bezpieczeństwa Finansowego i Ochrony RYTUAŁ Dla Duchowych Satanistów.pdf

https://mega.nz/folder/RpdyxZLZ#Ni9nSenu2S3fHprCs5Stbg
 
Błogosławieństwo Wspólnoty Dla Każdego Duchowego Satanisty: RYTUAŁ Dla Duchowych Satanistów

Zawibruj w szeregu następujące Runy x10 razy każdą.

Berkano x10, Ansuz x10, Dagaz x10, Sowilo x10

Następnie wynuć AUM 1 raz a potem zawibruj następujące słowo 20 razy:

AJOHA SOK APA
KRA NA KA BEE
PURUSTHA
SATYA
YAJA SVA HE


Wynuć AUM jeden raz po tym zaafirmuj RAZ:

Niebiański Ojcze Szatanie & Beelzebulu, Pobłogosław nas wszystkich w Radości z Szatana.
Niebiańska Matko Astarte & Słońce Życia Azazel, Pobłogosław nas wszystkich w Radości z Szatana.


Następnie Zawibruj 10 razy: SA-TA-NA-MA, następnie wynuć raz AUM i zaafirmuj 3 razy:

"Błogosławieni jesteśmy - my wszyscy Duchowi Sataniści, uczymy się i rozwijamy w błogosławionym środowisku Prawdy i Boskości.

Błogosławiona jest Radość z Szatana, Błogosławione jest Kapłaństwo, Błogosławieni Członkowie, Błogosławieni Ministranci, Błogosławieni są wszyscy oddani Ojcu Szatanowi przez Krew i członkowie Radości z Szatana!

Błogosławieni są wszyscy nasi Oddani i Lojalni Członkowie, teraz i na zawsze ."


Następnie zanuć raz AUM i zakończ rytuał.

PDF version(wersja PDF):

Other rituals PL --> Community Blessing For Every Spiritual Satanist RITUAL For Spiritual Satanists -->Błogosławieństwo Wspólnoty Dla Każdego Duchowego Satanisty RYTUAŁ Dla Duchowych Satanistów.pdf

https://mega.nz/folder/RpdyxZLZ#Ni9nSenu2S3fHprCs5Stbg
 
Rytuał Mocy Janusa - Rytuał poniżej:

JANUS.gif


Zanuć x10: FEHU, LAGUR, BERKANO,

FaRune2.gif
LogrRune.gif
BjorkRune.gif


Potem wypowiedz RAZ:

Lordzie Beelzebulu, udziel nam miłosnego wsparcia Lorda Janusa,
Zeusa, Jowisza, Ojca Niebiańskiego,
Przybywamy w przyjaźni,
W pełnym szacunku!

Wzywam cię po imieniu: IANOS, TRANOS, MEGAS, EPIKOUROS, BIFRONS, IANOS!

Zanuć x10: ANSUZ, SOWILO, ALGIZ,

OsRune.gif
SolRune.gif
IhwarRune.gif


Potem wypowiedz RAZ:

Ianos, Starożytny Bóg Przejść,
Przywołujemy Twą łaskę i moc w tej przejściowej dla ludzkości epoce.
Pobłogosław nas swą opieką i opatrznością,
Strzeż nas w przejściu z tej Ery do Ery Nadchodzącej!

Zanuć x10: ODTHAL, MANNAZ, EIHWAZ

ODHAL.svg
MANNAZ.svg
EIHWAZ.svg


Potem wypowiedz RAZ:

Błogosławieni są Twoi wyznawcy Wielki Demonie Bifronie,
bo przychodzimy do ciebie przez Szatana i Belzebula,
którzy panują nad całym wszechświatem i wszystkimi domenami,
Bądź dla nas łaskawy i przyjdź do nas w przyjaźni, Potężny Ianosie!

Zanuć x10: KENAZ, SOWILO, WUNJO

KENAZ.svg
SOWILO.svg
WUNJO.svg


Potem wypowiedz RAZ:

Obserwuj nasz Świat, Lordzie Ianos.
Czuwaj z miłością nad naszą duchową satanistyczną Rodziną i ludem,
Bądź naszym Strażnikiem,
Ty, który bez wysiłku przemierzasz Eony!

Zanuć x10: TIWAZ, SOWILO, THURISAZ

TyrRune.gif
SolRune.gif
ThorRune.gif


Potem wypowiedz RAZ:

Bądź naszym przewodnikiem w osobistej przemianie,
Pomóż nam wznieść się ponad nasze przeszkody i trudności,
Przywołujemy Twą moc i mądrość,
Byśmy bezpiecznie przepłynęli, Wielki Przewodniku!

Zanuć x10: ALGIZ, SOWILO, BERKANO

IhwarRune.gif
SOWILO.svg
BJORK.svg


Potem wypowiedz RAZ:

Ty JANUS, który jesteś posiadaczem Bram,
Ty JANUS, który wybierasz, kto przechodzi, a kto pozostaje w tyle,
Ty JANUS, który jesteś twarzą Wojny i Pokoju,
Ty JANUS, który karzesz nieczystych i błogosławisz sprawiedliwych!

Zanuć x10: FEHU, LAGUR, BERKANO

FEHU.svg
LOGR.svg
BJORK.svg


Potem wypowiedz RAZ:

Niechaj Cię błogosławi Janus na Wieki,
Niechaj błogosławisz Kapłanów, Wyznawców i Sług Bogów w mądrych decyzjach.
Niechaj przyniesiesz pomyślność wszystkim Duchowym Satanistom,
Niechaj i mnie wśród nich pomożesz, Wielki JANUSIE!

[Po wypowiedzeniu powyższego, Zanuć 10 razy SATANAS i wypowiedz TRZY razy:]

JANUS, LORDZIE BIFRONIS, BŁOGOSŁAWIONY JESTEŚ I CZUJNE SĄ TWE OCZY NA WSZYSTKICH,
WŁADCO WSZYSTKICH BRAM I ŚCIEŻEK!
PRAWDA O TOBIE JEST WIDZIANA NA ZAWSZE PRZEZ WSZYSTKICH!

Następnie zamknij rytuał wypowiadając SŁAWA SZATAN i wypowiedz: Moc Beelzebula jest najwyższa i odczuwalna przez wszystkich,

Następnie wypowiedz: “Janus, Pochwalony został Twój Ojciec w dniu dzisiejszym!”.


------Koniec Rytuału------

Htm version(wersja Htm):

Other rituals PL --> Janus Power Ritual -->Rytuał Mocy Janusa.htm

https://mega.nz/folder/RpdyxZLZ#Ni9nSenu2S3fHprCs5Stbg
 
Najnowszy rytuał został przetłumaczony znajduje się w moim dysku MEGA w folderze:
Other rituals --> Marbas's Power Ritual -->Rytuał Mocy Marbasa.html

https://mega.nz/folder/RpdyxZLZ#Ni9nSenu2S3fHprCs5Stbg

The latest ritual has been translated can be found in the my MEGA cloud storage folder:
Other rituals --> Marbas's Power Ritual -->Rytuał Mocy Marbasa.html

https://mega.nz/folder/RpdyxZLZ#Ni9nSenu2S3fHprCs5Stbg
 
Najnowszy rytuał został przetłumaczony znajduje się w moim dysku MEGA w folderze:
Other rituals --> Orboras's Power Ritual -->Rytuał Mocy Orborasa.html

https://mega.nz/folder/RpdyxZLZ#Ni9nSenu2S3fHprCs5Stbg

The latest ritual has been translated can be found in the my MEGA cloud storage folder:
Other rituals --> Orboras's Power Ritual -->Rytuał Mocy Orborasa.html

https://mega.nz/folder/RpdyxZLZ#Ni9nSenu2S3fHprCs5Stbg
 
Cześć wszystkim, chciałbym zacząć tłumaczyć JoSa. Na jakim jesteście stanie, co powinienem zacząć tłumaczyć i do kogo mam sie zwrócić? Na pewno widzę że nie ma satanistycznych etyk, nie potrafie kompletnie w html, programowanie, czy cokolwiek podobnego więc podobałby mi sie układ w którym tłumacze i wysyłam do kogoś kto sie zajmie wrzuceniem tego na stronę.

Hello everyone, I would like to start translating JoS. What is your situation, what should I start translating and who should I contact? I can definitely see that there are no Satanic ethics, I have absolutely no knowledge of HTML, programming, or anything similar, so I would like the arrangement in which I translate it and send it to someone who will take care of posting it on the website.
 
ChildrenOfTheGods said:
Cześć wszystkim, chciałbym zacząć tłumaczyć JoSa. Na jakim jesteście stanie, co powinienem zacząć tłumaczyć i do kogo mam sie zwrócić? Na pewno widzę że nie ma satanistycznych etyk, nie potrafie kompletnie w html, programowanie, czy cokolwiek podobnego więc podobałby mi sie układ w którym tłumacze i wysyłam do kogoś kto sie zajmie wrzuceniem tego na stronę.

Hello everyone, I would like to start translating JoS. What is your situation, what should I start translating and who should I contact? I can definitely see that there are no Satanic ethics, I have absolutely no knowledge of HTML, programming, or anything similar, so I would like the arrangement in which I translate it and send it to someone who will take care of posting it on the website.
Hello. I will email you shortly to discuss. Thanks a lot
 
Najnowszy rytuał został przetłumaczony znajduje się w moim dysku MEGA w folderze:
Other rituals --> Neberius's Power Ritual -->Rytuał Mocy Neberiusa.html

https://mega.nz/folder/RpdyxZLZ#Ni9nSenu2S3fHprCs5Stbg

The latest ritual has been translated can be found in the my MEGA cloud storage folder:
Other rituals --> Neberius's Power Ritual -->Rytuał Mocy Neberiusa.html

https://mega.nz/folder/RpdyxZLZ#Ni9nSenu2S3fHprCs5Stbg
 
Najnowszy rytuał został przetłumaczony znajduje się w moim dysku MEGA w folderze:
Other rituals --> Amon Ra Power Ritual -->Rytuał Mocy Amona Ra.htm

https://mega.nz/folder/RpdyxZLZ#Ni9nSenu2S3fHprCs5Stbg

The latest ritual has been translated can be found in the my MEGA cloud storage folder:
Other rituals --> Amon Ra Power Ritual -->Rytuał Mocy Amona Ra.htm

https://mega.nz/folder/RpdyxZLZ#Ni9nSenu2S3fHprCs5Stbg
 

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back
Top