Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Güneş

Lüks

New member
Dün gece gece 4 gibi uykuya dalmaya yakın uzun 2-3 saatlik meditasyon sonrasında uyku felci,hipnogojik uyku olarak adlandırılan durumla karşılaştım arada bir oluyor sebebin bilmediğim bi şekilde doğru ismi ve tanımı nedir bilmiyorum dün Boğuk bir kadın sesi bana güneşle ilgili 2 cümle kurdu daha sonra paniğe kapılıp sesim çıkmadığı için yanlışlıkla o anlık durumdan çıktım sizce güneş ile ilgili ne anlatmak istemiş olabilir güneş çakrası ve epifiz bezi meditasyonu yapmıştım oraya bağlamak istedim ama anlamsız olabilceğini düşündüm şimdiden cevabınız ve ilginiz için teşekkürler,esenlikler dilerim☀️

Superbia said:
Dün gece gece 4 gibi uykuya dalmaya yakın uzun 2-3 saatlik meditasyon sonrasında uyku felci,hipnogojik uyku olarak adlandırılan durumla karşılaştım arada bir oluyor sebebin bilmediğim bi şekilde doğru ismi ve tanımı nedir bilmiyorum dün Boğuk bir kadın sesi bana güneşle ilgili 2 cümle kurdu daha sonra paniğe kapılıp sesim çıkmadığı için yanlışlıkla o anlık durumdan çıktım sizce güneş ile ilgili ne anlatmak istemiş olabilir güneş çakrası ve epifiz bezi meditasyonu yapmıştım oraya bağlamak istedim ama anlamsız olabilceğini düşündüm şimdiden cevabınız ve ilginiz için teşekkürler,esenlikler dilerim☀️

Öncelikle merhaba, burası Türkçe konuşan üyelerin forumu değil, o yüzden sizi Türk forumlarına davet ediyorum.

https://ancient-forums.com/viewforum.php?f=29

Sorunuza gelirsek, net bir şey demek pek mümkün değil. Deneyimi yaşayan siz olduğunuz için en iyi siz yorumlayabilirsiniz. Ancak arkasında bir anlam yattığını düşünmüyorum, muhtemelen bilinçaltınızın dışa vurumudur.

Sleep paralysis can be caused by more than one reason, by attacks of the enemy or often also by sleep rhythm disorders.
The forum also has a Turkish subforum.
https://ancient-forums.com/viewforum.php?f=29

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back