Polish Translation Thread

This is a forum exclusively for translators and organizing the translation projects of the Joy of Satan Material.

Help each other in co-ordination, advice and support.
Forum rules
1. Be aware that some people that may want to do these things, could be potentially infiltrators. One should avoid meetups, retain one's anonymity, and be careful.

2. Disputes on translations, so long translations are great, and while they don't constitute a viable danger for the meaning, should be fine.

3. Tips for organization will be given by those in charge of each respective language, or co-ordinators.

4. It's best all translations are sent on the JoS, for uploading, safeguarding the sites, and making sure the work remains permanently alive. If possible, sites should be mirrored in more than one instances.

5. For those who want to seriously focus on this, the JoS will handle all things related to airing a website, or making a website so that everyone remains fine and safe [since many countries prohibit the content].

6. Everyone must also remember, translations are a very important work for the Gods, and seek their assistance to stay on the path. Many great and caring members have started as translators.

7. HAIL SATAN!!!
Donovandal

Re: Polish Translation Thread

Post by Donovandal »

hailourpeople wrote:
Wed Dec 29, 2021 3:31 am
Moja sytuacja życiowa się trochę ustabilizowała, więc dziś zacząłem z jakiegoś powodu od razu tłumaczyć bez uprzedniego informowania nikogo tutaj "Third Reich and Satanism/Christianity" mam nadzieję że nie na darmo zacząłem.
The Alchemist7 wrote:
Thu Dec 30, 2021 9:38 pm
My life situation has stabilized a bit, so today I started translating right away for some reason without telling anyone here "Third Reich and Satanism/Christianity" I hope I didn't start it for naught.
hailourpeople

Post by hailourpeople »

ForVery wrote:
Thu Jun 17, 2021 10:48 am
Donovandal wrote:
Fri Jun 18, 2021 2:08 pm
Ważne ogłoszenie. W współpracy z HP Hoodedcobra stworzyliśmy satanjestbogiem.pl.

Ja właśnie w tym momencie wstawiam wszystkie przetłumaczone przezemnie pliki. Ale jeszcze dużo brakuje żeby osiągnąc chociaż 80% przetłumaczenia strony więc potrzebuje pomocy. Chcę żebyśmy razem zakonczyli projekt w ciągu miesiąca.

Liczymy na waszą pomoc. Jeżeli ktokolwiek też jest chętny do pomocy to śmiało się zgłaszajcie. Do zrobienia jest Demaskowanie Chrześcijaństwa. Potem kolejne zakładki.

Każdy proszę niech się zadeklaruje na ile jest w stanie pomóc i w jakim zakresie pracy. Hail Satan
Thanks in advance to all helpful SS :)
Joy Of Satan in Polish satanjestbogiem.pl
Donovandal

Post by Donovandal »

hailourpeople wrote:
Thu Jan 06, 2022 11:38 pm
Tak jak już wcześniej pisałem tłumaczę "Third Reich and Satanism/Christianity" został mi już tylko "Ku Klux Klan" i reszta załączników w dół. z wyjątkiem "Death of Communism" i "Exposing Christianity" te dwie strony mi się razem ściągnęły i tych na razie nie ruszam bo być może ktoś inny będzie chiał je tłumaczyć.

I jeszcze tłumaczę "The Real Holocaust" jeden z załączników z "Black Sun 666":
https://satanslibrary.org/666BlackSun/index.html

Tam już tylko mi została Biografia Żydostalina do wykończenia z wyjątkiem "Death of Communism" którego na razie nie ruszam.

Nawet jeśli skończe to i tak to trzeba wszystko przeczytać i przeredagować, jest możliwe że gdzieś mogłem się pomylić no i dobrze by było jak ktoś inny też to przeczytał i wniósł ewentualne uwagi, sugestie itd.

Szczerze mówiąc nie widzę tego aby się udało wszystko zrobić w ciągu miesiąca, aczkolwiek bardzo chciałbym się mylić.
Donovandal

Post by Donovandal »

The Alchemist7 wrote:
hailourpeople wrote:
I have uploaded a site rip of "Third Reich and Satanism/Christianity" downloaded directly from this link:
https://www.satanslibrary.org/666BlackS ... Reich.html

Some pages like "Death of Communism", "Exposing Christianity" and "The Real Holocaust" downloaded alongside with it, but i have no idea how to separate these pages without breaking anything so i have left them alone.

"Third Reich and Satanism/Christianity" and "The Real Holocaust" are translated in PL
the rest like "Death of Communism", "Exposing Christianity" and related pages, PDFs ect. are left in EN

However this is a "raw translation" so there is a possibility that some pages will need to be reworded.
Currently right now, i am very busy with work and private matters, i will try my best to find free time to proofread all of this and edit, however i cannot promise anything.

Between April and May i will have more free time(unless something changes unexpectedly), so if I can't make it before then, I can certainly take care of it at that time, and if I finish and there is still something left to translate, i can take care of it

Its in the inside "Third Reich and Satanism Christianity PL - SITERIP" folder
https://mega.nz/folder/RpdyxZLZ#Ni9nSenu2S3fHprCs5Stbg
hailourpeople

Post by hailourpeople »

Donovandal wrote:
Wed Jan 12, 2022 5:30 pm
The Alchemist7 wrote:
hailourpeople wrote:
I have uploaded a site rip of "Third Reich and Satanism/Christianity" downloaded directly from this link:

Some pages like "Death of Communism", "Exposing Christianity" and "The Real Holocaust" downloaded alongside with it, but i have no idea how to separate these pages without breaking anything so i have left them alone.

"Third Reich and Satanism/Christianity" and "The Real Holocaust" are translated in PL
the rest like "Death of Communism", "Exposing Christianity" and related pages, PDFs ect. are left in EN

However this is a "raw translation" so there is a possibility that some pages will need to be reworded.
Currently right now, i am very busy with work and private matters, i will try my best to find free time to proofread all of this and edit, however i cannot promise anything.

Between April and May i will have more free time(unless something changes unexpectedly), so if I can't make it before then, I can certainly take care of it at that time, and if I finish and there is still something left to translate, i can take care of it

postaram sie sprawdzic to w ciągu kilku dni i wstawić to na stronę, jeżeli jest to z strony joyofsatan
Suzej

Post by Suzej »

If anyone wants I have put on mega my Polish translations of posts from ancient forum. There are 73 posts so far, but I have not said the last word yet and I will from time to time put there posts that were not translated earlier.

Jeśli ktoś chce to umieściłem na mega moje tłumaczenia na język polski postów z ancient forum. Narazie jest ich 73 ale nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa i będę co jakiś czas umieszczał tam nie przetłumaczone wcześniej posty.

https://mega.nz/folder/moFFhIJJ#ZbYWRO5j4IY7iPf0LQloPg
Donovandal

Post by Donovandal »

Najnowszy rytuał został przetłumaczony znajduje się w moim dysku MEGA w folderze:
Other rituals --> Astarte’s Power Ritual -->Rytuał Mocy Astarte.html

Miałem problemy z przerobieniem wersji pdf, nie miałem czasu aby szukać przyczyny to zrobiłem w html, wystarczy otworzyć w przeglądarce.

The latest ritual has been translated can be found in the folder:
Other rituals --> Astarte’s Power Ritual -->Rytuał Mocy Astarte.html

I had troubles editing the pdf version, I didn't have time to look for the reasons for this I just did it in html, just open in a browser.
Donovandal

Post by Donovandal »

Najnowszy rytuał został przetłumaczony znajduje się w moim dysku MEGA w folderze:
Other rituals --> Baalzebul’s Power Ritual -->Rytuał Mocy Baalzebul.html

The latest ritual has been translated can be found in the my MEGA cloud storage folder:

Donovandal

Post by Donovandal »

Donovandal wrote:
Fri Apr 29, 2022 7:27 pm

The latest ritual has been translated can be found in the my MEGA cloud storage folder:

I have corrected some mistakes and uploaded again , i only noticed them when I was performing the ritual.
The Alchemist7

Post by The Alchemist7 »

Donovandal wrote:
Wed Jan 12, 2022 5:30 pm

I tried to download separately Third Reich and Satanism/Christianity and The Real Holocaust from Third Reich and Satanism Christianity PL - SITERIP but they are both in English
Donovandal

Post by Donovandal »

The Alchemist7 wrote:
Sat Apr 30, 2022 4:50 pm
I tried to download separately Third Reich and Satanism/Christianity and The Real Holocaust from Third Reich and Satanism Christianity PL - SITERIP but they are both in English
I have separated and uploaded Real_Holocaust.html and Third_Reich.html in Third Reich and Satanism Christianity PL - SITERIP folder can you check them if they are in English or Polish on your side ? for me they are in Polish.
The Alchemist7

Post by The Alchemist7 »

Donovandal wrote:
Sat Apr 30, 2022 7:49 pm
I have separated and uploaded Real_Holocaust.html and Third_Reich.html in Third Reich and Satanism Christianity PL - SITERIP folder can you check them if they are in English or Polish on your side ? for me they are in Polish.
It works after I downloaded the folder, however they won't work if you take the homepage html files out of the folder as this breaks the offline connection script between the homepage and the other articles in the website. All html files need to be inside the same folder in order for the website to be browsed offline.

By the way is there an online website with Third Reich and Satanism/Christianity and The Real Holocaust or you have created only the offline versions?
Donovandal

Post by Donovandal »

The Alchemist7 wrote:
Sun May 01, 2022 9:06 pm
By the way is there an online website with Third Reich and Satanism/Christianity and The Real Holocaust or you have created only the offline versions?
Only offline version, i am complete greenhorn in terms of creating and uploading websites on the internet, i only learned know how to download or edit them following guides posted in JoS forum.
The Alchemist7

Post by The Alchemist7 »

Donovandal wrote:
Mon May 02, 2022 8:49 am
Only offline version, i am complete greenhorn in terms of creating and uploading websites on the internet, i only learned know how to download or edit them following guides posted in JoS forum.
That's still great as the translations are being done already, whenever the time comes online websites can be created with these translations.
Donovandal

Post by Donovandal »

Other rituals --> Azazel's Power Ritual -->Rytuał Mocy Azazela_v1.html

Other rituals --> Azazel's Power Ritual -->Rytuał Mocy Azazela_v1.html

Serbon

Post by Serbon »

Donovandal wrote:
Mon Jun 20, 2022 1:28 pm
I have something for the Polish Satan's Library, a book by Dariusz Ratajczak on Exposing Holocaust;
https://mega.nz/file/dUB10bxa#nbRF3N0um ... tZieAXidQw
Donovandal

Post by Donovandal »

Serbon wrote:
Sun Jul 17, 2022 9:34 pm
Thanks for sharing, I will check it out to see if this book is in line with our values.
Dexeus

Post by Dexeus »

super, wlasnie czegos takiego szukalem
kogos kto aktywnie dziala na rzecz Satanizmu Duchowego a nie jak niektorzy co mysla ze dedykacja im wystarczy
Dexeus

Post by Dexeus »

Irytuje mnie niewiedza Polskich Duchowych, nie robia nic a nawet przecza temu co glosi Duchowy Satanizm
Obserwowalem pare grup na FB i troche sie zalamalem
Napisalem nawet poradnik jak robic ROKT dajac linka do interaktywnego ROKT gdzie mozna odsluchac jak poprawnie wymawiac dane litery ale post musial zostac zatwierdzony przez administratora to ten odpisal mi ze

>W Sataniźmie Duchowym , to chęć poszukiwania odpowiedzi jest najistotniejsza. Ty nawet nie napisałeś "proszę",co świadczy o braku jakiejkolwiek kultury. Że o akceptacji reguł tejże grupy nie wspomnę - przez wrodzoną kulturę.

posta i tak nie akceptowal, urazilem jego dume bo nie blagalem go na kolanach o wrzucenie posta a napisalem jedynie
>zaakceptuj moj post, im wiecej ludzi o tym wie i beda to robic tym lepiej

dlatego jestem z leksza poirytowany sytuacja
Donovandal

Post by Donovandal »

Other rituals --> Abrasax's Power Ritual -->Rytuał Mocy Abrasaksa.html

Nie miałem pojęcia jak przetłumaczyć część ostaniego zdania afrimacji "The Joy of Satan" na poprawną polszczyznę, jak ktoś wie jak, albo jak kotś ma jakąś sugeste to dajcie mi znać to przeprawię i wstawię ponownie.

Other rituals --> Abrasax's Power Ritual -->Rytuał Mocy Abrasaksa.html

I had no idea how to translate part of the last sentence of the affrimation "The Joy of Satan" into correct Polish, if anyone knows how, or if anyone has a suggestion, let me know and I'll rewrite and reupload it.

hailourpeople

Post by hailourpeople »

Dexeus wrote:
Wed Jul 20, 2022 8:44 pm
Irytuje mnie niewiedza Polskich Duchowych, nie robia nic a nawet przecza temu co glosi Duchowy Satanizm
Napisalem nawet poradnik jak robic ROKT dajac linka do interaktywnego ROKT gdzie mozna odsluchac jak poprawnie wymawiac dane litery ale post musial zostac zatwierdzony przez administratora to ten odpisal mi ze

>W Sataniźmie Duchowym , to chęć poszukiwania odpowiedzi jest najistotniejsza. Ty nawet nie napisałeś "proszę",co świadczy o braku jakiejkolwiek kultury. Że o akceptacji reguł tejże grupy nie wspomnę - przez wrodzoną kulturę.

posta i tak nie akceptowal, urazilem jego dume bo nie blagalem go na kolanach o wrzucenie posta a napisalem jedynie

Cześć, miło poznać nową osobę na grupie. Jak chodzi o tłumaczenia, to akurat mało ludzie tutaj robią, ale przynajmniej jesteśmy silni w rytuałach.
The Alchemist7

Post by The Alchemist7 »

hailourpeople wrote:
Tue Aug 02, 2022 7:57 pm
Dexeus wrote:
Wed Jul 20, 2022 8:44 pm

Cześć, miło poznać nową osobę na grupie. Jak chodzi o tłumaczenia, to akurat mało ludzie tutaj robią, ale przynajmniej jesteśmy silni w rytuałach.
Hello.
Welcome @Dexeus, you are welcomed to join translations if you wish to
Toria Havah Hoina

Post by Toria Havah Hoina »

Witajcie Bracia i Siostry.

Zauważyłam, że polska strona potrzebuje pomocy. Nie wiem czy moja pomoc by była cenna, ponieważ jestem bardzo nową osobą tutaj, ale po ostatnim ataku w nocy jestem 200% bardziej zdeterminowana by pomagać jak tylko umiem na moje możliwości i chcę się poświęcić bardziej Szatanowi. Jedną z rzeczy, które mogę robić to np. tłumaczenie właśnie. Z tym, że nie umiem za bardzo w tłumaczenie stricte stron. Ale nie mam problemu z tłumaczeniem PDFów czy surowych tekstów. Myślę, że też jak będzie taka potrzeba to mogę spróbować się nauczyć tłumaczenia stron i linków, ale zajmie mi to trochę czasu zanim to opanuję, nawet mając smykałkę do informatyki i technologii. Jestem też perfekcjonistką i pedantyczką jeżeli chodzi i ortografię i gramatykę w języku polskim, więc mogę również poprawiać teksty. Na razie jestem na wyjeździe, więc nie mam dostępu do dobrego komputera, na którym bym efektywniej bym pracowała + brak warunków, ale od przyszłego tygodnia mogę zacząć wieczorami tłumaczyć to co jest najpilniejsze albo pracować nad wyłapywaniem błędów (bo sporo już ich zauważyłam, tylko ktoś musiałby mnie też poinstruować czy da się i jak aktualizować pliki). A... I "Home Page" na polskiej stronie często źle działa co nie pomaga w nawigacji i może zniechęcić niektórych do przeglądania informacji.

Greetings Brothers and Sisters.

I saw that polish site needs help. I don't know if my help will be enough, because I'm literally new person here, but after last attack in night I'm 200% more determined to help as I'm able and I want to give more from myslef to Father Satan. One of things that I can do is for example translations. But I don't know how to translate webs. I don't have problems with translations of PDFs or raw texts. I think that, if this will be needed, I can also try to learn translating webs as well, but it will take time for me, even when I have talent for IT. I'm also perfectionist in meaning of grammar and ortography in polish, so I can also fix texts. For now I'm on holiday, so I don't have good PC with me to work over it comfortably + no privacy, but from the next week I can start working in the evenings over the most important stuff or catching incorrections (I saw many of it, but someone must to show me if it is possible and how to update files). And... About "Home Page" button. On polish site is working bad very often. It's not helping to navigate on site and can be unmotivating for some people to read information there.

Hail Satan!
:!: I'm forgetting to add link for translated files so it's in my signature :oops: :arrow: https://mega.nz/folder/Nm5WSSaY#kFErkT9iz28-niRW9XwVSg

Hail Satan and all Gods!
hailourpeople

Post by hailourpeople »

Toria Havah Hoina wrote:
Fri Aug 05, 2022 10:13 am
Witajcie Bracia i Siostry.

Zauważyłam, że polska strona potrzebuje pomocy. Nie wiem czy moja pomoc by była cenna, ponieważ jestem bardzo nową osobą tutaj, ale po ostatnim ataku w nocy jestem 200% bardziej zdeterminowana by pomagać jak tylko umiem na moje możliwości i chcę się poświęcić bardziej Szatanowi. Jedną z rzeczy, które mogę robić to np. tłumaczenie właśnie. Z tym, że nie umiem za bardzo w tłumaczenie stricte stron. Ale nie mam problemu z tłumaczeniem PDFów czy surowych tekstów. Myślę, że też jak będzie taka potrzeba to mogę spróbować się nauczyć tłumaczenia stron i linków, ale zajmie mi to trochę czasu zanim to opanuję, nawet mając smykałkę do informatyki i technologii. Jestem też perfekcjonistką i pedantyczką jeżeli chodzi i ortografię i gramatykę w języku polskim, więc mogę również poprawiać teksty. Na razie jestem na wyjeździe, więc nie mam dostępu do dobrego komputera, na którym bym efektywniej bym pracowała + brak warunków, ale od przyszłego tygodnia mogę zacząć wieczorami tłumaczyć to co jest najpilniejsze albo pracować nad wyłapywaniem błędów (bo sporo już ich zauważyłam, tylko ktoś musiałby mnie też poinstruować czy da się i jak aktualizować pliki). A... I "Home Page" na polskiej stronie często źle działa co nie pomaga w nawigacji i może zniechęcić niektórych do przeglądania informacji.

Greetings Brothers and Sisters.

I saw that polish site needs help. I don't know if my help will be enough, because I'm literally new person here, but after last attack in night I'm 200% more determined to help as I'm able and I want to give more from myslef to Father Satan. One of things that I can do is for example translations. But I don't know how to translate webs. I don't have problems with translations of PDFs or raw texts. I think that, if this will be needed, I can also try to learn translating webs as well, but it will take time for me, even when I have talent for IT. I'm also perfectionist in meaning of grammar and ortography in polish, so I can also fix texts. For now I'm on holiday, so I don't have good PC with me to work over it comfortably + no privacy, but from the next week I can start working in the evenings over the most important stuff or catching incorrections (I saw many of it, but someone must to show me if it is possible and how to update files). And... About "Home Page" button. On polish site is working bad very often. It's not helping to navigate on site and can be unmotivating for some people to read information there.

Hail Satan!
Hej, co masz na myśli, mówiąc że homepage nie działa dobrze? Stworzyłem całą stronę sam i trochę sie wypaliłem, po przetłumaczeniu kilkuset stron.

Jeżeli chciałbyś pomóc, to ja wytlumacze Ci - jak to robić, od strony technicznej. Swoją drogą cieszę się, że jest coraz więcej Polskich członków.

Na początek, możesz zapoznać się z instrukcjami które przedstawiłem już w tym temacie, na pierwszej albo drugiej stronie.

Jak się z tym zapoznasz i będziesz miała jakieś pytania, to wytłumaczę i pomogę. Póki co, miłego wyjazdu.
Toria Havah Hoina

Witajcie!
Przepraszam za poślizg, ale miałam mały wypadek na wyjeździe i musiałam zostać na dłużej. :(
hailourpeople wrote:
Fri Aug 05, 2022 9:49 pm
Toria Havah Hoina wrote:
Fri Aug 05, 2022 10:13 am
...
Hej, co masz na myśli, mówiąc że homepage nie działa dobrze? Stworzyłem całą stronę sam i trochę sie wypaliłem, po przetłumaczeniu kilkuset stron.
Czasem zamiast na polską wersję to przekierowuje na angielską (np. Home Page na "Satanistyczne Symbole") lub nie wczytuje całej strony (np. Home Page na "Duchowy Satanizm") . Przez to muszę wpisywać adres strony od nowa bo nie mogę się cofnąć do tego co powinno być. Jak się najedzie na Home Page myszką to podświetla zamiast /HOME to np. /index albo link do angielskiego JoSa. Jakbym mogła i umiała to bym sama to naprawiła, ale moje umiejętności html skończyły się na zajęciach informatyki w szkole. Na razie studiuję te instrukcje co tu były podawane i spróbuję sobie pracę zorganizować by nie powodować tutaj dodatkowego chaosu.
:!: I'm forgetting to add link for translated files so it's in my signature :oops: :arrow: https://mega.nz/folder/Nm5WSSaY#kFErkT9iz28-niRW9XwVSg

Hail Satan and all Gods!
Toria Havah Hoina

Ogarnęłam jak kopiować stronę i tłumaczyć tekst w html (+ kodowanie by łapało polskie znaki). Na razie bawię się tłumacząc Demaskowanie Chrześcijaństwa od podstaw bo widzę, że strony nie ma (widzę tylko przetłumaczonego PDF'a), a nie wiem kto co robi, bo trochę to chaotyczne wszystko. Jeżeli mam zabrać się za konkretną część strony, bądź plik, w pierwszej kolejności to dawajcie od razu znać. Jedynie co mnie na razie zastanawia to, czy nazwy samych plików tłumaczycie, czy zostawiacie w oryginale a jedynie tłumaczycie to co jest wewnątrz pliku?

Hail Satan and all Gods!
Toria Havah Hoina

Greetings brothers and sisters!

+ I translated main page of Exposing Christianity.
+ I swapped English PDF into polish one so after clicking on "Pomóż szerzyć prawdę: Pobierz, udostępniaj, drukuj i/lub rozpowszechniaj bezpłatną kopię PDF tej strony internetowej" ("Help Spread the Truth: Download, Share, Print, and/or Distribute, a Free PDF Copy of this Website") you will open translated file.
+ I changed redirection of Home Page to polish one too.
- I didn't touch pictures yet, but I can do this soon if needed (I mean translating texts on them).
- Now I will be continuing with The Old Testament.
+ Also I updated copyright.

Here's a link for a folder with ALL files from Exposing Christianity. The ones that I updated are: EXPOSING_CHRISTIANITY_MAIN.html and Demaskowanie Chrześcijanstwa.pdf. As I tested everything works perfect offline. If something will be broken or I made a mistake, let me know.

HAIL SATAN!

Hail Satan and all Gods!
Donovandal

Post by Donovandal »

Other rituals --> Valefor's Power Ritual -->Rytuał Mocy Valefora.html

Other rituals --> Valefor's Power Ritual -->Rytuał Mocy Valefora.html

hailourpeople

Post by hailourpeople »

Toria Havah Hoina wrote:
Sat Aug 27, 2022 12:45 am
Greetings brothers and sisters!

+ I translated main page of Exposing Christianity.
+ I swapped English PDF into polish one so after clicking on "Pomóż szerzyć prawdę: Pobierz, udostępniaj, drukuj i/lub rozpowszechniaj bezpłatną kopię PDF tej strony internetowej" ("Help Spread the Truth: Download, Share, Print, and/or Distribute, a Free PDF Copy of this Website") you will open translated file.
+ I changed redirection of Home Page to polish one too.
- I didn't touch pictures yet, but I can do this soon if needed (I mean translating texts on them).
- Now I will be continuing with The Old Testament.
+ Also I updated copyright.

Here's a link for a folder with ALL files from Exposing Christianity. The ones that I updated are: EXPOSING_CHRISTIANITY_MAIN.html and Demaskowanie Chrześcijanstwa.pdf. As I tested everything works perfect offline. If something will be broken or I made a mistake, let me know.

HAIL SATAN!
Cześć. Miło że poważnie się zainteresowałaś tematem. Teraz nie jestem jedyny do stworzenia tej strony. Przez ostatnie miesiące zostawiłem to tak jak jest i skupiłem się na robieniu rytuałów, gdyż większość najważniejszych zakładek została przetłumaczona. Muszę ponownie zainstalować certyfikat SSL żeby strona była https, a nie http.

Nazw plików nie tłumacz. Jak jest /home albo /christianity-exposed, czy inna nazwa to nie zmieniaj jej, bo potem inne pliki(strony) nie będą prawidłowo przekierowywać. Tłumaczymy tylko zawartość pliku.

Skoro zajęłaś się "exposing christianity" to dobrze, bo to akurat było potrzebne, i nie zostało zaczęte. Wrócę do tłumaczeń i pokieruję cię co warto tłumaczyć, abyśmy razem dokończyli to dzieło.
hailourpeople

Post by hailourpeople »

Tworzymy nową grupę tłumaczy. Kto chcę pomóc dokończyć tworzenie strony satanjestbogiem.pl, niech da mi znać. Narazie pracują 2 osoby.
Dexeus

Post by Dexeus »

Niedlugo zrobie poradnik o stronie typu google tlumacz (nawet on ma opcje tlumaczenia calych stron szczegolnie dobrze radzi sobie z angielskim i mozna czytac wszystko) ktora przepieknie tlumaczy z angielskiego i innych jezykow na np. polski oraz na inne jezyki zeby jak najwiecej ludzi moglo czytac JoSa i nasze forum

Trafilem na youtubie na polskiego smiecia ktory praktykuje kabale, uzywa Demonow poprzez skurwiale zydowskie metody kregow oraz pętania, pierdoli cos o aniolach i takie tam i fascynuja go glownie zydki
ALE co najwazniejsze atakowal w swoich filmach Duchowy Satanizm pierdolac od rzeczy jak to wszystko nie ma sensu np tutaj https://www.youtube.com/watch?v=VhGP1qghFFc

tak samo wzialbym sie za martynke grudzien ktora pierdoli totalne glupoty, uwazajac sie za Duchową nie ma pojecia o RoKT ale uzywa zydomagii, aniolow i robi poradniki o tym jak to stosowac
Tutaj mowi o kabale i zacheca do stosowania https://www.youtube.com/watch?v=CtOF6AcG744 a takze ksiazke "Magiczna Kabała. Kompletny przewodnik po wiedzy tajemnej"
mialbym wyjebane ale ma po kilka tysiecy wyswietlen a takze grupke na facebooku gdzie debile nasladuja ją kompletnie niszczac idee JoS'a
The Alchemist7

Post by The Alchemist7 »

Dexeus wrote:
Wed Sep 21, 2022 9:39 pm
Niedlugo zrobie poradnik o stronie typu google tlumacz (nawet on ma opcje tlumaczenia calych stron szczegolnie dobrze radzi sobie z angielskim i mozna czytac wszystko) ktora przepieknie tlumaczy z angielskiego i innych jezykow na np. polski oraz na inne jezyki zeby jak najwiecej ludzi moglo czytac JoSa i nasze forum
Hello. Some of the translators have been using deepl.com for translating as it's a lot better than google. If you have a new method you can use DeepL as standard to compare the quality of the two translators
Post Reply