Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

  • Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Ahogy mondtam! Hogy hamarosan eljön az idő!Készüljetek fel!

Fire Kobra

New member
Joined
Jul 20, 2020
Messages
122
Mielőtt csatába vonulnátok,előtte tudnotok kell,hogy miről is van szó!

A történet nem kitaláció!,Nem fantázia dús koktélokkal van feltöltve!
Nem téves riasztásokról van szó!
Hanem arról ami zajlik!

Nem csak otthonunkról van szó,hanem az egész univerzumról,és nagyon kihatott az életünkre mindaz,ami a Bolygónk körül történik esemény,meg persze amik korában hosszú időkön keresztül történt.
Nem csak a zsidók,és alattvalóiról van szó,hanem az idegenekről is!
Ezzel tisztába vagyunk!

Amióta csak megszülettünk,a kezdettől fogva zaklattak sokunkat,mindenféle ellenséges entitások.
Üldöztetésnek,és zaklatásnak voltunk korábban is kitéve,függetlenül attól,hogy mit,illetve mennyire érzékeltük jelenlétüket.
Keserves élettet tapasztalt,akit érintette az idegenek jelenléte.
Amikor legutoljára írtam a forumon,akkor nyilvánvalóan nem csak,hogy nem hitte senki el ,
amit mondtam,de abszolút sima írásnak tekintették az egészet.
Semmi másnak!

Az írásom figyelem felhívás volt,mielőtt elkezdődne fizikálisan is a küzdelem.
Sok országba még mindig a többség korrupt politikusok,és ugyanígy elmondható a hasonló szervezetekről is,így nem tudjuk kialakítani az összeköttetéseket,akik a mi ügyünket biztosítják tetteik által,függetlenül attól,hogy tudják ezt az emberek vagy nem.
Nekem hamarosan további feladatokat kell végrehajtsak,hogy kialakuljon a várva várt pillanat.
Viszont!
Mielőtt megjelennétek!Fontos,hogy bebiztosítsátok magatokat védelemmel spirituálisan,ahol mindenki külön feladatok,és így csapatos munkába indulna.
Ezért mondtam a múltkor azt,hogy legelőször a Magyaroknak szól.
Az ellenséges idegen lények megcélozták Magyarország területét,de maga a Föld bolygón is letelepedtek.
Régóta a Magyarok elpusztítására törekednek! Ez mi tudjuk magyarok!
Nemes örökségünket,és dicsőségünket nem csak vissza szerezzük,de komoly üggyel állunk szembe aminek lényege,hogy a magunk erejéből megoldjuk.
Magyar SS társaim!
Értitek amit itt leírok nektek? Meg van bennetek mindaz amire szükség van a küzdelemre?
Már nem csak rituálisan vívjuk harcunkat! Nem!
Ha figyelembe veszitek azt,mi történik felettetek,akkor látjátok,hogy rengeteg asztrális entitás van jelen ezen a területen.
Atyám,és a többiek vagyis az istenek itt vannak! És sokan mások is!
Nagyon súlyos helyzettel állunk szembe,mert az ellenséges horda kemény eszközökkel,és csapásokkal támad,fontos tudnotok,és megértenetek,mert fejlett fegyverekkel rendelkezik,de nem legyőzhetetlen,és persze megvan mindaz ami nekik nincs.
A győzelem a miénk! Azt senki nem veheti el tőlünk!

Két terve van az ellenségnek!

Az egyik a Covid ügy! Ezt mindannyian ismerjük.

A másik meg a diavetítési manipuláció!

Erről beszéltem,és az ellenség is elszólta magát az utóbbi napokban,és most már tudom,hogy régóta kialakított terv az emberiség,és a világ ellen.

Annyi a lényeg,hogy hipnotikus,és további szűrökkel ellátott diavetítés gépekről van szó amivel nem hogy rabigába akarják ejtenni az emberek agyát,de teljes lét pusztítást akarnak végre hajtani,és további eszközöket is kialakítottak amik nagyon veszélyesek.

De hiába rendelkeznek ezekkel az eszközökkel.
Atyám,és a többiek,és persze jó magam elpusztítjuk az ellenség erejét.

Nem kell sok hátra hogy elpusztuljon a világ ellenségei,de közel sincs vége!
A történetet hamarosan leírom,hogy kellő képet kapjon az egész ügyről,és így tudtok az ellenség ellen harcolni.

Hamarosan megkapja mindenki a leírást a történetről,mivel történelmi esemény zajlik!

Akik meg más országokba vannak,azok folytassák a rituálékat,amit még a Covid időszakban kezdet el csinálni.
 
Üdvözlet, Fire Kobra.

Kérlek ne ess túlzásokba. Az ellenség 2 ezer éve manipulálja, és írtja az emberiséget. A világ minden részén használják ezt a "vetíési manipulációt" és a kovid trükköt is.

Mi harcolunk folyamatosan asztrálisan, és ez a leghatásosabb módszer. Amikor vissza fele vibráljuk a héber ábécét, és az angyalaik nevét, a hatalmuk megroskad, és egyszer csak elér a nullához. Tény és való, fizikailag befognak vetni mindent egyszer csak, és az is lehet, hogy a győzelmünk küszöbén eljön a legnagyobb harc amit eddig vívtunk, de egyfolytába jósolgatni alaptalanul hülyeség, és egy keresztény szokás.

Nem látom miért lenne a helyzet szarabb most, mint mondjuk két évvel ezelött. A kovidot is túléltük kissebb megszorításokkal, de nem olyan hatalmas károkkal.

Csak ösztönözni tudok minden honfitársat, hogy igen is tegye oda magát a spirituális csatába, de ne féljetek. A félelem semmi jóhoz nem vezet. Még nincs itt az ideje, hogy az ellenség teljes erővel oda tegye magát, és ha eljön ez az idő, az istenek megvédenek a katasztrófátol. Minél nagyobb tempóval gyengítjük őket, annál kevesebb idelyük lesz cselekedni, és a cselekedetük se fog érni sokat, ha nincs spiritualás fedezetük.

Kérlek maradj ki a "Vészjóslás" undorító művészetéből. Ezzel semmi pozitívat nem okozal csak negatívat. HPHC majd értesít minket nagyobb katasztrófális események elött, ahogyan tették a Kovid elött is. Neked nem kell ezt a szerepet játszanod.
 

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back
Top