Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

SS Takvimi

Selam. Tabi bu takvimi kullanıyorum ve önemli günleri farkediyorum. Zaten verilen tarihler ve yanlarındaki açıklamalar o gün için birebir tutuyor resmen. Kehanet gibi. Ama bazı günlerin yanındaki açıklamaları anlayamıyorum. Örneğin 10 haziran için lanetler, bitişler, kovma, koparma yazıyor. Yani *kara büyü yapmak, ilişki bitirmek için doğru zaman* anlamına falan mı geliyor bu durum yoksa o gün için tehlike ve bitiş gibi şeylerin yaşanabileceği anlamına mı* Yoska her iki anlama mı* Teşekkürler

lavenderblonde said:
Selam. Tabi bu takvimi kullanıyorum ve önemli günleri farkediyorum. Zaten verilen tarihler ve yanlarındaki açıklamalar o gün için birebir tutuyor resmen. Kehanet gibi. Ama bazı günlerin yanındaki açıklamaları anlayamıyorum. Örneğin 10 haziran için lanetler, bitişler, kovma, koparma yazıyor. Yani *kara büyü yapmak, ilişki bitirmek için doğru zaman* anlamına falan mı geliyor bu durum yoksa o gün için tehlike ve bitiş gibi şeylerin yaşanabileceği anlamına mı* Yoska her iki anlama mı* Teşekkürler

Esenlikler,

Bunlar Ay'ın fazları ve içinde bulunduğu burçlar üzerinden, majikal amaçlar için hazırlanan takvimlerdir. Yani büyülere başlamak için uygun tarihleri gösteriyorlar.

Ancak elbette, örneğin bir Ay tutulması yaşanıyorsa, hangi burçta yaşandıysa onunla ilgili bazı sorunları gözlemleyebilirsiniz. Yine de, orada yazanlar genel olarak sizin bir işe/çalışmaya başlamanız için uygun tarihleri göstermektedir.

İyi akşamlar.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back