Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Meditasyon önerileri

Dejavu

New member
Bildiğiniz üzere tonla meditasyon var ve sizin yaparken en çok zevk aldıklarınızı merak ediyorum, bu meditasyonları yaparken nereye faydalı oluyorlar?

Mesela ben enerjiyi ilk kez temel meditasyon sayesinde tanıdım. İlk kez taç çantası üzerinde çalışırken gözüm kapalı elimin kızıl ötesi halini görür gibi oldum anlık olarak. Şimdi neler neler görüyorum. İlk kez MerKaBa meditasyonu ile farkındalığım hat safaya ulaştı. Umarım anlatabilmişimdir.

Dejavu said:
Bildiğiniz üzere tonla meditasyon var ve sizin yaparken en çok zevk aldıklarınızı merak ediyorum, bu meditasyonları yaparken nereye faydalı oluyorlar?

Mesela ben enerjiyi ilk kez temel meditasyon sayesinde tanıdım. İlk kez taç çantası üzerinde çalışırken gözüm kapalı elimin kızıl ötesi halini görür gibi oldum anlık olarak. Şimdi neler neler görüyorum. İlk kez MerKaBa meditasyonu ile farkındalığım hat safaya ulaştı. Umarım anlatabilmişimdir.

Ateş Nefesi [Kapalabhati]
https://spirituelsatanizm.org/nefes-egzersizleri/

Meditasyon mu pek emin değilim ama bu nefes egzersizini yapabilirsin. İlk yaptığımda daha önceden nefes almadığımı gördüm. Ayrıca müthiş bir enerji veriyor bana. Sigara içiyorsan ve havası kirli bi yerde yaşıyorsan etkisini hemen anlarsın, palavra gibi görünecek ama akciğerlere bundan daha iyi gelen bi şey olduğunu düşünmüyorum.

https://spirituelsatanizm.org/elementler-icin-invokasyon-talimatlari/
İnvoke için su. Bu da iyi geliyor bana. Suyun ruhunu hissediyorsun. Ben bunu gerildiğimde ve stresli zamanlarımda yapıyorum. Çok kalabalık ortamlara girmeden önce de yapıyorum. Beni başka başka yerlere alıp götürüyor. Ayrıca vücut ısımı düşürdüğüne inanıyorum. Deneyebilirsin
Hatta şimdi okudum daha önceden bu kısmı okumamıştım
*Ustalar en sıcak yaz gününde bile vücutlarını buz gibi soğuk tutabilirler.* Doğruymuş

Ve boşluk meditayonu. Yapıyosundur zaten

lavenderblonde said:

Esenlikler,

Element invokasyonlarını önerirken sayfa içinde yazan uyarıyı da göz önünde bulundurarak insanlara tavsiyede bulunun ve ön uyarıyı mutlaka okumaları gerektiğini ya belirtin ya da kendiniz bir ön açıklama geçin.

Bu tarz enerjilerle çalışmanın şakası yok.

İyi akşamlar.

Nefes egzersizleri iyidir onlara ilerde özel olarak üstüne düşücem.
Element invokelerini ilk Medlere başladığım dönemlerde gaza gelip yapmıştım üstelik ateşimin normalden fazla olmasına rağmen ateş yapmıştım fazla fazla... Sonradan tepkilerini alınca daha temkinli olmaya karar verdim. Ruhaniyette temelimi iyice oturtunca element alıştırma egzersizleri ile tekrar başlayacam. Orda invoke yapmak için kişi kendini %100 tanımalı diyor ama o da çok uçuk geliyor bana yani kendinin her şeyini nasıl bilebilirsin ki bunun için ayrı bir klavuz gerekli.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back