Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

bir büyü çalışması hakkında soru

hidan

New member
sevdiğim birinde gözü olan aramızı bozmaya çalışan biri var bu kişiyi okuldan attırmak istiyorum hangi rünle ve gezegen saatinde çalışıcağımı bulamadım yardımcı olur musunuz

hidan1622 said:
sevdiğim birinde gözü olan aramızı bozmaya çalışan biri var bu kişiyi okuldan attırmak istiyorum hangi rünle ve gezegen saatinde çalışıcağımı bulamadım yardımcı olur musunuz

Bunun için büyü yapmaya ne gerek var ? Komplo kur ve attır yani ama buna değer mi ? bilmem.

hidan1622 said:

Etikten haberinizin olmamasını az çok tahmin edilebilir olan yaşınıza veriyorum. Bir an önce sağlıklı bir düşünce yapısı edinmeye çalışın. Bir işe kalkışmadan önce de detaylıca araştırmanızı okumanızı öneririm, bunlardan da yoksun olduğunuz açık.

İkili ilişkilerle ilgili herhangi bir çalışmayı etik bulmuyorum. Bu konu tartışılabilir fakat sizin yapmak istediğiniz şey birinin eğitim hayatını sekteye uğratmak. Sahip olduğunuz aklı biraz kullanın ve objektif bir şekilde amacınızı sorgulayın lütfen. Büyüyü "Of yaaa aramıza giriyor!!! Okuldan gitsinnnn" gibi abes bir mantıkla kavramaya çalışmayın. Kişinin sahip olduğu hak böylesine saçma bir nedenden dolayı gasbedilemez.

Baroness Blossom said:
Bunun için büyü yapmaya ne gerek var ? Komplo kur ve attır yani ama buna değer mi ? bilmem.

Fazla komik bir öneri olmuş, film çekmiyorsunuz.

Alena666 said:
Esenlikler,

Ne kadar güzel ve sağlıklı bir öneri (!).

Biz kendine odaklı, erdemli ve onurlu bireylerin yetişmesini istiyoruz. Böyle şeyler yapmak, en çok kişinin kendine saygısını ve sevgisini yitirmesine sebep olur. Gençlik zamanlarında yapılan çoğu davranış ilerde abartı ve gereksiz gelecektir. Açıkçası 5 yıl sonra bir önemi olmayacak kişi için bir insanın hayatını karartmak etik değil. Ani sinir ve gereksiz hırs konusunda kontrolü ele almayı öğrenmelisiniz. Gereksiz fazla tepkiler, kesinlikle pişmanlık getirecektir...

İyi günler dilerim.

Bir öneri değil eleştiriydi. Ayrıca dikkatli oku orada tavsiye vermedim sadece değmez şeklinde imada bulunmaya çalıştım o kadar.

Ellis said:
Fazla komik bir öneri olmuş, film çekmiyorsunuz.
Esenlikler,

Baroness Blossom said:
Bir öneri değil eleştiriydi. Ayrıca dikkatli oku orada tavsiye vermedim sadece değmez şeklinde imada bulunmaya çalıştım o kadar.
Aynı cevap sizin içinde geçerli.

İyi günler.

Alena666 said:
hidan1622 said:

Esenlikler,

Sevdiğiniz kişiyle ilişkiniz, başka birinin bozabileceği kadar sığ mı? Ya da siz gençlik aşkınız için saçma sapan şeyler yapmaya ve zamanınızı harcamaya tamam mısınız? Tutup tutmayacağı bile belli değil.

Eğer sevdiğiniz kişinin gözü başkasındaysa ve size bu kadar güvenmeyip sizle ilgilenmiyorsa, en mantıklı seçenek o kişiyi bırakmak olacak. Çünkü sonu çok kolay şekilde tahmin edilebilir. Siz takıntı yapacaksınız, belki o ikisi mutlu olacak ve sadece boşa geçen zamanınızla oturup kalacaksınız. Nefretle ve hırsla yanacaksınız, bu size ne katacak peki? Olumsuz olan birçok şey...

Birini okuldan attırmak için büyü yapamasınız. Onun yerine çok aşıksanız, sevdiğiniz kişiye aşk büyüsü falan yapın. Ya da aranızı bozmaya çalışan kişiye bağlama büyüsü yapabilirsiniz. Ama tahmin ediyorum ki çok yenisiniz ve daha meditasyonları doğru düzgün yapmadınız, belki adanmadınız... Bunların sonucunda elinize hiçbir şey geçmeyecek. Hatta yaptığınız büyü bile tutmayacak. Büyü yapmak ve enerjiyi yönetmek kolay değildir ve çok emek ister. Bunun yerine meditasyonlara başlayıp bir an önce kendinize odaklanmanızı ve sevdiğiniz kişiye ona muhtaç olmadığınızı göstermenizi tavsiye ederim. Size karşı ilgisi yoksa ve size güvenmiyorsa, zaten gitsin. Yok gitmesin diyorsanız o kıza değil, sevdiğiniz kişiye odaklanın. Onu tanıyın ve sizi sevmesini sağlayın.

İlerde o kız da siz de pişman olabilirsiniz, umarım bu yaşanmaz fakat tecrübeler ortada...

İyi günler dilerim.

Evet o kişiyi okuldan attırmak gereksiz bir düşünce ve etik değil fakat ben aşık olduğum kişiyi çok seviyorum 1.5 aydan fazladır her gün büyü çalışması yapıyorum yabancılıktan arkadaşlığa geçtik ve bana ilgisini sadece çok az görebildim belki de daha fazlasına gücüm yetmedi ve ben gelişmek ve güçlenmek istiyorum belki o zaman kendime aşık edebilirim fakat nasıl gelişebilirim nerden başlamalıyım

hidan1622 said:

Attırma bırak kalsın yazık.

Eğer arzuladığınız kişiyi, başka bir kişi de seviyorsa ve onunla beraber olmak için size engel yaratıyorsa bu anlaşılabilir bir durumdur. Ancak kötü niyetli ve size zarar verici davranışlar bulunuyorsa, okuldan atılması için uğraşmak yerine, sizden ve arzuladığınız kişiden uzak durması için bir büyü yapabilirsiniz. Bu daha akıllıca bir karar olur.

Problemleri çözmenin pek çok yolu vardır fakat bu, tüm yolların doğru ya da gidilebilir yönlerde olduğunu göstermez. Köktenci davranışlar büyük yıkımlar getirebilir ve eylemlerinizin vicdani sorumluluğunu kaldıramayabilirsiniz. Okuldan attırmak yerine ölmesini de isteyebilirdiniz. Buradaki oluşabilecek etik problemini görebiliyor musunuz?

İstediğiniz sonucu yaratmaya çalışırken, istemediğiniz pek çok sonucu da yaratabilirsiniz. Bunun farkına varın ve ardından Spiritüel Satanizm'de ilerlerken, sahip olunan gücün, beraberinde bir sorumluluk getirdiğini de bilin.

YONE666 said:
Spine said:

Konudan bağımsız olarak proton mailinizi kontrol etmenizi tavsiye ederim.
İnsanlar oldukça meşgul olabilirler ve bu yüzden maillere dönüş yapmak güç olabilir. Eğer gerçekten acil bir durum söz konusu değilse, bu tarz konudan bağımsız ve karşıdaki kişiyi baskı altına alan mesajlar atmak lüzumsuz ve yakışıksız kaçacaktır. Ayrıca kullandığınız üslubun da uygun olmadığını belirteyim. Burada bir şey tavsiye etmiyorsunuz, rica ediyorsunuz.

Genç olduğunuzun, kanınızın hızlı aktığının ve bir şeyler yapmak istediğinizin farkındayım. Size zamanında bu konuda oldukça destek ve teşvik gösterdik ancak pek çok şeyin daha zamanı olmamasına karşın, bunların olabileceğine dair düşünceleriniz var ve henüz belli bir olgunluğa veya seviyeye gelmeden, diğer insanları çoktan bu konularda geçtiğinizi düşünüyorsunuz.

Pek çok zaman, bunlar dönemseldir ve kişi, kendiliğinden farkına vararak bunları düzeltir ancak sizde gittikçe artan bir şekilde bu karakter çarpıklığının geliştiğini söyleyebilirim ve bu sizin için iyi bir şey değildir. Nefes alın ve eylemlerde kalite arayın. Zamanı gelmeyenleri zorlamaya çalışmayın veya başkaları gibi davranmanın iyi bir fikir olduğunu düşünmeyin.

Herkes kendi gelişim çizgisinde ve kendi zamanında parlar. Bunu unutmayın.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back