Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

᛭SADAKATİM ONURUMDUR᛭

Hype0

Member
Kara Güneşin Askeri said:

r_the_tower.png

Esenlikler;

Ezelden gelip ebediyete kadar sürecek Kadim Ruhaniyetin "subjektif" değer sistemlerinin yıkıldığını ama "objektif" ateist&materyalizm'in en gerçeğe,kapıyı ardına kadar açtığını sanarak ironik felaket tellallığı yapmayı ben tasvip etmiyorum.

Kadim Gerçeklik Spritüel Satanizm,sanal bilgi alış-verişi ile Joy Of Satan organizasyonu sayesinde Etiyopya'da bile Yüce Şeytan Babamızın canavar bir yaratık olmadığını ve bizlere sürekli fiziken ve ruhen kendimizi sürekli iyileştirip varlığımızı gerçekleştirmeye ve nihayetinde Tanrılığa yükselmemize olanak sağlamayı sunduğu için minnet borcumuzu sıkıştığımızı sandığımız zaman şüphecilikle mi ödeyeceğiz?Ya da Sadakat ve Onur abidesi Sayın Dr. Paul Joseph Goebbels gibi hiç bir dışsal olumsuz sandığımız etkenlere kapılmadan bitmek tükenmek bilmez içsel motivasyonun verdiği çoşku ile mi ödemeliyiz?

Yahudi kazanı siyasetin her daim kazananı,uluslararası semitizm ve onun yardakçıları olduğunu mu sanıyorsunuz?

Bekleyip göreceğiz hem ayrıca soruyorum bizden hangi SS,Kehanet Kartları ve Astroloji ilmine danışıp kesinkez o kazanacak bu kaybedek dedi?Kimse!O bakımdan bizden olmayan yahudi pisliklerine bulaşmış taro & astrologlar'a tamah ederek örnek misal gösterip de demogoji yapmayın.Kesin olan tek bir şey varsa oda Ruhaniyetimize olan sarsılmaz güvenimizdir.

Arketipsel Kehanet Kartları,Numeroloji ilmi ve Astroloji,fiziksel ve manâ yolculuğumuz da Rotamızın nasıl şekilleneceği konusunda bizlere Koruyucu Demonlarımız ve Ruhaniyetimiz aracılığıyla tavsiye ve uyarılarda bulunmayı her daim doğru ve anlaşılır bir şekilde otantik olarak sağlar.

Ben mevcut siyasi durumu,Majör Arkana 16.Kehanet Kartı,Yıkılan Yapının ters açılımı olarak özetliyorum.Evettt özlemle beklenen radikal değişiklikler olmayarak eski düzen yıkılmadı,değişiklik ihtiyacımız ve beklenen yenilik bir türlü cereyan etmedi,güvensizlik havası,beklenen haberin gelmemesi sorun sandığımızın çözümsüz kalması da cabası ancak numerolojik karşılığı Minör Arkana Değnek Dörtlüsü olan bu durum aheng,huzur ve güvenin oluşacağı bir müjdeli haberin de geleceğine dalalettir.İddia ediyorum BAĞIRA BAĞIRA GELİYOR!!!

Olumsuz sanılan durumlarda negatiflik çamuruna batmak gerçekten çok kolay ancak işin püf noktası,obsidyen keskinliğinde çift taraflı Çerkez Kaması misali her gün keskinleşerek Ruhaniyetimize odaklanmak ve bireysel olarak mükemmele ulaşma çabası ile iyileşmektir.

Ne yapalım yani R. kazandı K. kaybetti diye Ruhaniyetimize mi sırt çevirelim!
Eee K. kazansa R. kaybetse herşey,ohhh cancağızım güllük gülistanlık olacak ve RUHANİYET bize olan görevini yerine mi getirecekti?

"DÜZ MANTIKLA YOLA ÇIKANIN BURNU MOKTAN KURTULMAZ!"

Özetle;

Uzun zamandır tutunduğumuz ve bir zamanlar bizim için uygun olan bir şeyi artık çok kısıtlı çok naif ve geçersiz yada kabuk bağlamış bir hale gelerek artık sadece bizim için hapishaneden ibaret bir oluşum gibi görme yanılgısında olmak isteyenlere kapı buyrun sonuna kadar açık,olmayan zincirlerinizi kırarak ayrılın ama zamanında sektirmediğiniz günlerde meditatif uygulamalarla yoğunlaşarak elde ettiğiniz kazanımlarla Ruhaniyetin kaymağını da yiyerek unutup öyle köçekler gibi kıvırarak da rica ediyorum Yüce Tanrıları ve Büyü ilmini bayağılaştırıp çamur atmayın lütfen!

Sayın Yüksek Rahip'in söylemi üzere esas olan bireysel şekilde "RUHANİYETİMİZE ODAKLANMAKTIR!"

Teşekkürler..
48aa50d87d9a5e0eabf4e6f82be19761.jpg

Güzel yazınız için teşekkür ederim. Ben de kendi kartlarımla Tanrılara danışarak açılım yaptığımda K. kazanacak mı soruma Ana Arkana'dan 13 kart olan Ölüm kartı gelmişti. Her ne kadar kasvetli, kötü bir hava verse ve Ölüm kartı bitişleri simgelese de, aynı zamanda kaçınılmaz değişim ve yeni bir başlangıçın da habercisi. Enseyi kararatmayın dostlarım, hem maddi kişisel gelişiminize hem de ruhani gelişiminize odaklanın.

Siyasetle iç içe olduğumuz bu coğrafyada saçmalıklar sebebiyle oluşan öfkemizi doğru yönlendirebilmemiz ve kurduğumuz cümlelere dikkat edebilmemiz önemli. Özellikle Tanrılar hakkındaki düşüncelerimizde.

Teşekkürler, elinize sağlık.

Kara Güneşin Askeri said:
Esenlikler;

Saygılı yaklaşımınızdan ötürü size nezâketen cevap veriyorum.Şeffaflık açısından evvelden kimseyle tabi istisnalar kaideyi bozmaz konuşmadım.

Konu,kuvvetle muhtemel malum arkadaşınız hakkında ise dilinin kemiği olmadığı için forumda ki sessiz sedasız çoğu SS'in sinirlerini germesinden ötürü tam mânâsıyla sürekli de korunmadığından,aurasında açılan geniş ve derin boşluklara kucaklar dolusu feci negatif enerji boca edilmiş!Durum en son benlik aslında.

Buna rağmen yine de forum üzerinden dilediğiniz ilmi konuda bilgim dahilinde saygılı bir şekilde hasbihâl edebiliriz.

Teşekkürler..
Esenlikler,

Hayır konu o değil. O konu zaten kapandı bu yüzden devam ettirmek aptallık olur hele ki mail üzerinden. Bana yardımcı olabileceğiniz bir konu ama mail üzerinden konuşmak istiyorum. Bu arada mail attıysanız eğer mailiniz daha gelmedi. Sanırım kendi e-mail adresimi yanlış yazdım bu yüzden tekrar yazıyorum: [email protected]

İyi günler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back