Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

JOSun başarıları

lavenderblonde

New member
JOS zannedersem ortama 20 yıldır var tam emin değilim. Ve belki en az 10 yıldır ss olanlarımız da var içimizde. Kurulan iddialı cümlelerden bunu anlıyoruz. Ben de uzun zamandır ss olanlara sormak istiyorum. RTRleriniz-imiz, dualarınız şu son 20 yılda neyi değiştirdi?
Şu savaş bizim sayemizde bitti, şu diktatör bizim sayemizde tahtından indi, insanlar bizim rtrlerimiz sayesinde intihar ve uyuşturucudan vazgeçti, şu aile bizim sayemizde kurtuldu gibi iddialarınız var mı? Okumak istiyorum

Pek çok intiharın ve çöküşün eşiğindeki Spiritüel Satanist'i kurtardığı bariz.

Spine said:

Dayanışmadan kaynaklı bu, intihar edecek g3tün de hiçbirimizde olduğuna inanmıyorum. Ruhani anlamda yapılan çalışmaların etkilerinden bahsediyorum ben.
Ayrıca çok güzel bir nokta bu.
Peki neden pek çok spirituel satanist intihara meyilli? Çoğumuzun ruh sağlığı iyi değil herhalde.

lavenderblonde said:
JOS zannedersem ortama 20 yıldır var tam emin değilim. Ve belki en az 10 yıldır ss olanlarımız da var içimizde. Kurulan iddialı cümlelerden bunu anlıyoruz. Ben de uzun zamandır ss olanlara sormak istiyorum. RTRleriniz-imiz, dualarınız şu son 20 yılda neyi değiştirdi?
Şu savaş bizim sayemizde bitti, şu diktatör bizim sayemizde tahtından indi, insanlar bizim rtrlerimiz sayesinde intihar ve uyuşturucudan vazgeçti, şu aile bizim sayemizde kurtuldu gibi iddialarınız var mı? Okumak istiyorum

Esenlikler,

10.000 Yıldır parazit istilası altında olan bir gezegeni sadece 20 yılda ( JoS'un ilk dönemlerinde neredeyse hiç SS olmadığını da göz önünde bulundurarak) temizlenmesini beklemek oldukça güç. Şu anda İnsanları uyandırmak ana amacımızdır. İnsanlar da her geçen gün uyanıyor. SS'ler yayılıyor, yeni SS'ler başkalarına öğretiyor ve bir sürü yeni SS aramıza katılıyor. Her geçen gün artıyoruz.

Ayrıca Gardiyanımdan izin alarak bana çok yakın zamanda verdiği bir örneği paylaşacağım. Kendisi Dünyanın gidişatını içi bir sürü çakmak taşıyla dolu bez bir çuvala benzetti. Çuvalı salladıkça taşlar birbirlerine çarpıyor ve en sonunda ortaya kıvılcım çıkması gerekiyor. Lakin bizim yaptığımız bu çalışmalar ve verdiğimiz emek, o kıvılcımın çıkıp hepimizin içerisinde bulunduğu ve aralıksızca çakışıp durduğumuz bu curcuna çuvalının yanmasını önlüyor.

Yahudilerin ellerindeki teknoloji sandığımızdan çok daha yıkıcı. Günümüzde bile şehirler yıkabilecek, kıtalar parçalayabilecek silahlar üretildiğini biliyoruz. Bunca yıl içerisinde hala hayatta olabilmemiz. JoS'u araştırabilmemiz ve özellikle Türkiye ve dünyada JoS'un bu kadar hızlı yayılması ve popüler olabilmesi, eski SS'lerin yaptıkları ritüeller ve çalışmalar sayesindedir. Maalesef bu kötü şartlarda ''halinize şükredin!! hadsizler!!'' tarzı söylemlerde bulunamayız lakin JoS olmasaydı ve Şeytan babamız bize savaşacak gücü bahşetmeseydi, halimiz çok çok daha vahim durumda olacaktı.

İyi akşamlar.

lavenderblonde said:
Spine said:

Dayanışmadan kaynaklı bu, intihar edecek g3tün de hiçbirimizde olduğuna inanmıyorum. Ruhani anlamda yapılan çalışmaların etkilerinden bahsediyorum ben.
Peki neden pek çok spirituel satanist intihara meyilli? Çoğumuzun ruh sağlığı iyi değil herhalde.
Ya insanların sabrını anlamamazlıktan gelerek zorlamaya çalışıyorsunuz ya da henüz yeterli zihinsel ve ruhani seviyeye ulaşamadığınız için bu tür değerlendirmeler yapmaktan acizsiniz. İki türlü de, insan, haddini ve konumunu bilerek konuşmalıdır. Sözler değerlidir.

Joy of Satan, pek çok açıdan savaşını ruhani anlamda verir ve bunlar zaman ilerledikçe fiziksel olana da yansır. Bu savaşı hem kendimiz için, kendimizde; hem de Dünya'mız için, dışarıda veririz. Ben zannetmiyorum ki siz disiplinli bir şekilde meditasyon yapıyorsunuz. Zira ufak bir aura temizleme çalışması bile etkisini ciddi biçimde gösterir ve ferahlama hissedilir. Sağlıklı bir akıl, sadece bu deneyimden yola çıkarak tümevarım yapabilir. "Ruh sağlığımız iyi değil eheheueheu." diye gezinmez veya bilmediği konularda küstahça konuşmaz.

Spiritüel Satanistler intihara meyilli değildir ve bu oldukça yanlış bir çıkarım olur. Düşman inançlarına inananlar ya da Spiritüel Satanizm'den çok ama çok uzak fikir akımlarına mensup kişiler intihara meyillidir. Spiritüel Satanizm, bunu düzelttiğimiz yerdir. İşe düzeltmekle başlarız, ardından Tanrılığın mümkün olduğunu öğrenir ve başladığımız yerden çok ama çok uzakta, hem de çok ama çok iyi bir yerde oluruz. Esasen, bir Spiritüel Satanist için, gerçek bir Spiritüel Satanist için ölüm; geleneksel perspektiflerden çok daha farklı bir yerde olacak ve problemlerden kaçmak için ölme fikri oldukça gülünç bulunacaktır.

Muhtemelen söylenenlere pek inanmayan ve kendi zihnindeki inançlara sıkı sıkıya bağlı birisiniz. Bu yüzden size şunu öneririm. Eğer gerçekten sorunuzun cevabını öğrenmek istiyorsanız ivedilikle meditasyonlarınıza başlayın. Yeteri gelişmişliğe geldiğinizde kolektif esenlik için oluşturulan Joy of Satan ritüellerini veya basitçe RTRları yapın. Koruyucunuzla yakınlaşın.

lavenderblonde said:
İntihar etmek başarı değildir. Kolay olan şey ölmek. Bunu herkes yapabilir.

Tembellikten uzak, sorumluluk alınmış ve insanlığa faydalı bir yaşam sürmek ise herkesin harcı değil. Yaşamak zor olan ve bunu herkes iyi şekilde başaramaz.

Spine said:
lavenderblonde said:
Spine said:

Ya insanların sabrını anlamamazlıktan gelerek zorlamaya çalışıyorsunuz ya da henüz yeterli zihinsel ve ruhani seviyeye ulaşamadığınız için bu tür değerlendirmeler yapmaktan acizsiniz. İki türlü de, insan, haddini ve konumunu bilerek konuşmalıdır. Sözler değerlidir.

Joy of Satan, pek çok açıdan savaşını ruhani anlamda verir ve bunlar zaman ilerledikçe fiziksel olana da yansır. Bu savaşı hem kendimiz için, kendimizde; hem de Dünya'mız için, dışarıda veririz. Ben zannetmiyorum ki siz disiplinli bir şekilde meditasyon yapıyorsunuz. Zira ufak bir aura temizleme çalışması bile etkisini ciddi biçimde gösterir ve ferahlama hissedilir. Sağlıklı bir akıl, sadece bu deneyimden yola çıkarak tümevarım yapabilir. "Ruh sağlığımız iyi değil eheheueheu." diye gezinmez veya bilmediği konularda küstahça konuşmaz.

Spiritüel Satanistler intihara meyilli değildir ve bu oldukça yanlış bir çıkarım olur. Düşman inançlarına inananlar ya da Spiritüel Satanizm'den çok ama çok uzak fikir akımlarına mensup kişiler intihara meyillidir. Spiritüel Satanizm, bunu düzelttiğimiz yerdir. İşe düzeltmekle başlarız, ardından Tanrılığın mümkün olduğunu öğrenir ve başladığımız yerden çok ama çok uzakta, hem de çok ama çok iyi bir yerde oluruz. Esasen, bir Spiritüel Satanist için, gerçek bir Spiritüel Satanist için ölüm; geleneksel perspektiflerden çok daha farklı bir yerde olacak ve problemlerden kaçmak için ölme fikri oldukça gülünç bulunacaktır.

Muhtemelen söylenenlere pek inanmayan ve kendi zihnindeki inançlara sıkı sıkıya bağlı birisiniz. Bu yüzden size şunu öneririm. Eğer gerçekten sorunuzun cevabını öğrenmek istiyorsanız ivedilikle meditasyonlarınıza başlayın. Yeteri gelişmişliğe geldiğinizde kolektif esenlik için oluşturulan Joy of Satan ritüellerini veya basitçe RTRları yapın. Koruyucunuzla yakınlaşın.

insan, haddini ve konumunu bilerek konuşmalıdır
Biliyorum ve bilerek konuşuyorum. Küfür yok, hakaret yok, aşağılama da yok. Hristiyanlığı falan da yaymıyorum. Kurallara aykırı olsa onay almazdı yazdığım.

pek çok açıdan savaşını ruhani anlamda verir ve bunlar zaman ilerledikçe fiziksel olana da yansır
Evet fiziksel olana yansıyanı soruyorum zaten. Çok basit bi soru. Var mı *

Ben zannetmiyorum ki siz disiplinli bir şekilde meditasyon yapıyorsunuz. Zira ufak bir aura temizleme çalışması bile etkisini ciddi biçimde gösterir ve ferahlama hissedilir.
Yani hepimizin hayatı 7/24 meditasyonla ve bitki çaylarıyla falan geçmiyor tabii ama her gün düzenli olmasa da dikkate alınır düzeyde yapıyorum. Ayrıca ferahlamadan falan bahsetmiyorum ben. Onu mentollü sakız ve ağız içi gargaralar da yapıyor.

"Ruh sağlığımız iyi değil eheheueheu." diye gezinmez veya bilmediği konularda küstahça konuşmaz.
Paragrafın en saçma kısmı. EHUEHUEHUEH tayfa değilim, alay etmiyorum. Küstahça konuşmuyorum işte sevgili spine. Hele bilmediğim konuda hiç konuşmuyorum. Soru sordum sadece. **evet var, hayır yok** benim almak istediğim cevap bu. Zannedersem bu kadar verecek kısa bir cevabın olmadığı için gerildin.

Spiritüel Satanistler intihara meyilli değildir ve bu oldukça yanlış bir çıkarım olur
Verdiğin cevaba karşılık. paragrafın diğer kısmıyla ilgilenmiyorum

Muhtemelen söylenenlere pek inanmayan ve kendi zihnindeki inançlara sıkı sıkıya bağlı birisiniz
Hayır, öyle olsa ss olmazdım. Anamın karnından ss olarak çıkmadım herhalde. İşin doğrusu esenlikler dileyip başlanan o destan niteliğindeki yazıların, cevapların çok büyük bir kısmı abartı, fazla duygusal. Nasıl diyeyim kusura bakma ama *şöyle s2ktim böyle s3ktum* muhabbeti yapan ama 30 yaşına gelen mahalle abileri var ya hani tam olarak o misal. Daha önceden bana **siyasetçileri seçip, dünyayı yöneten insanlarız. Yahudi oyunlarını bozuyoruz ifşa ediyoruz** gibi cevaplar geliyordu -ki hala forumlarda tm sslerin iddiası bu- ama bi bakıyorsun yoo, durum hiç öyle değil. Ve bunun gibi cevaplar, iddialar da hep çooook uzun yazıların içinde. Kimse kısa ve öz olarak bunu anlatamıyor. Laf salatası bunlar. Yapan bilir ben de yapıyorum çünkü.

Eğer gerçekten sorunuzun cevabını öğrenmek istiyorsanız ivedilikle meditasyonlarınıza başlayın. Yeteri gelişmişliğe geldiğinizde kolektif esenlik için oluşturulan Joy of Satan ritüellerini veya basitçe RTRları yapın. Koruyucunuzla yakınlaşın.
Niye cevap kalbimde falan mı yatıyor* Sorumun cevabı meditasyonlarda saklı değil. Jos*un fiziksel açıdan katkısını sordum sadece.

Ayrıca jos*un, jostan ziyade buradakilerin de dayattığı her türlü şeyi kabul etmek zorunda değilim. Hakaret etmediğim ve saygısızlık yapmadığım sürece **iğneleme yaparak, tahrik ederek** soru da sorabilirim, cevap da verebilirim. Sizin istediğiniz ve benimsediğiniz **o piti piti** üslubu kabul etmiyorum ve zorunda da değilim. Hele buradakilerle aynı mizaca sahip bir ss olma zorundalığım hiç yok.
iyi günler

Size karşı verilecek kısa veya basit bir cevap yok zira bunu ilk başta yaptım ancak basit bir zihinsel süreci dahi başarılı şekilde yürütmekten yoksun olduğunuzu gösterdiğiniz için size uzun bir cevap yazmam gerekti. İstediğiniz madde madde fiziksele yansıyan başarıların listelenmesi ancak bunlar yapılsa dahi "Ee kardeşim nereden biliyorsunuz bunların ritüeller sebebiyle olduğunu?" tarzı bir cevapla karşılık vereceğinizi bildiğim için kendimi böyle bir zahmetin içerisine sokmadım. Kimse de sokmaz.

Kullandığınız genel üslup, ruhani pratikleri değerlendirme biçiminiz ve genel olarak bir parazit gibi buraya hiçbir şey katmayıp, bir de insanların katkılarını sorgulama hadsizliğinde bulunmanız hiçbir şekilde meditasyon yapmadığınızı, yapıyorsanız da bunları yanlış yaptığınızı veya sizin için hiçbir işe yaramadıklarını gösterir. Bir miktar açıklığı olan her Spiritüel Satanist, meditasyon sonrası hissedilen ferahlamanın daha farklı bir his olduğunu bilir. Bu açıklığa ulaşmak için de tüm gününüzü meditasyonlara ayırmanız, bitki çayları içmeniz gerekmez. Bir saat yaparsınız ama tam yaparsınız. Zaten gelişimi gördükçe siz kendiniz bunu artırmak istersiniz.

Eski mesajlarınıza bakınca daha sakin, soru soran ve buradaki ortamın sağladığı şeyler için minnettar olan bir yapı görüyorum, şimdiyse tamamen anlamsız bir şekilde insanları tahrik etmeye veya birilerini küçümsemeye çalışıyorsunuz. Hatırlatayım, daha 2 ay önce tüm gününüzü oyun oynamakla geçiriyormuşsunuz. Burada size yardımcı olmaya ve iyi olana yönlendirmeye çalışıyoruz ancak kendi komplekslerinizi anlamsızca kusabileceğiniz anlamına gelmiyor bu.

Gittiğiniz yol başsız atın yolu ve ne kendinize, ne de çevrenize hiçbir fayda sağlamıyorsunuz. Muhtemelen buradaki dediklerimi de "Hahaha, başarıları yok, ondan uzun uzun boş yapıp kıvırıyor, hahaha go brr." şeklinde algılayacaksınız ancak anlayış kapasitenizin bu kadar vahim durumda olmadığını düşünerek yine bir şeyler yazıyorum.

Bu tavırlara devam mı edeceksiniz yoksa düzgün şekilde soru sorup, öğrenmeye mi çalışacaksınız? Seçim sizin.

Spine said:
Size karşı verilecek kısa veya basit bir cevap yok zira bunu ilk başta yaptım ancak basit bir zihinsel süreci dahi başarılı şekilde yürütmekten yoksun olduğunuzu gösterdiğiniz için size uzun bir cevap yazmam gerekti. İstediğiniz madde madde fiziksele yansıyan başarıların listelenmesi ancak bunlar yapılsa dahi "Ee kardeşim nereden biliyorsunuz bunların ritüeller sebebiyle olduğunu?" tarzı bir cevapla karşılık vereceğinizi bildiğim için kendimi böyle bir zahmetin içerisine sokmadım. Kimse de sokmaz.

Kullandığınız genel üslup, ruhani pratikleri değerlendirme biçiminiz ve genel olarak bir parazit gibi buraya hiçbir şey katmayıp, bir de insanların katkılarını sorgulama hadsizliğinde bulunmanız hiçbir şekilde meditasyon yapmadığınızı, yapıyorsanız da bunları yanlış yaptığınızı veya sizin için hiçbir işe yaramadıklarını gösterir. Bir miktar açıklığı olan her Spiritüel Satanist, meditasyon sonrası hissedilen ferahlamanın daha farklı bir his olduğunu bilir. Bu açıklığa ulaşmak için de tüm gününüzü meditasyonlara ayırmanız, bitki çayları içmeniz gerekmez. Bir saat yaparsınız ama tam yaparsınız. Zaten gelişimi gördükçe siz kendiniz bunu artırmak istersiniz.

Eski mesajlarınıza bakınca daha sakin, soru soran ve buradaki ortamın sağladığı şeyler için minnettar olan bir yapı görüyorum, şimdiyse tamamen anlamsız bir şekilde insanları tahrik etmeye veya birilerini küçümsemeye çalışıyorsunuz. Hatırlatayım, daha 2 ay önce tüm gününüzü oyun oynamakla geçiriyormuşsunuz. Burada size yardımcı olmaya ve iyi olana yönlendirmeye çalışıyoruz ancak kendi komplekslerinizi anlamsızca kusabileceğiniz anlamına gelmiyor bu.

Gittiğiniz yol başsız atın yolu ve ne kendinize, ne de çevrenize hiçbir fayda sağlamıyorsunuz. Muhtemelen buradaki dediklerimi de "Hahaha, başarıları yok, ondan uzun uzun boş yapıp kıvırıyor, hahaha go brr." şeklinde algılayacaksınız ancak anlayış kapasitenizin bu kadar vahim durumda olmadığını düşünerek yine bir şeyler yazıyorum.

Bu tavırlara devam mı edeceksiniz yoksa düzgün şekilde soru sorup, öğrenmeye mi çalışacaksınız? Seçim sizin.

"Ee kardeşim nereden biliyorsunuz bunların ritüeller sebebiyle olduğunu?" tarzı bir cevapla karşılık vereceğinizi bildiğim için
-bu senin iddian. Bu şekilde fazla cevap aldıysan da bu benim problemim değil. Merak ettiklerimizi soramayacak mıyız? Ve sorgulayamayacak mıyız? Bu beni, inandığı inançta en küçük şüphe kalmaması için çaba veren biri olarak tanımlar. Koyunluk yaparsam eğer eninde sonunda kabul etmediğim ve geçiştirdiğim şüphelerim nihayetinde inkara dönüşür. Cevap varsa öğrenmek benim hakkım.
Ayrıca bahsettiğin gibi bir cevap versem bile bildiğim kadarıyla üstlerimiz sizi bu yüzden yetkili yaptı.

Kullandığınız genel üslup
Bu da beni ilgilendirir. Tartışıyormuş, gerginlik yaratıyormuş gibi görünüyor olabilirim. Yine de gerginlik yaratanlardan ve esenlik dileyenlerden daha iyi, daha dürüstçe.

sorgulama hadsizliğinde
Sorgulamak hadsizlik değildir. Mahkeme salonu değil burası. Sorguladıklarım benim gibi SSler, hakim falan değil.

buradaki ortamın sağladığı şeyler için minnettar olan bir yapı görüyorum
Hala çok minnettarım. Hem çeviriler için hem özgün içerikler için hem de şu an verdiğin bu cevaplar için bile. Vakit ayırıyorsun çünkü. Zannediyorsun ki ben minnet duyuyorum, bu yüzden verilen her cevabı kabul etmek zorundayım. Hayır değilim. Burası da 7*24 olumlu muhabbetin döneceği cennet bahçesi değil. Çok düz yaklaşıyorsun Sevgili Spine.

birilerini küçümsemeye çalışıyorsunuz.
Doğru değil bu da

Hatırlatayım, daha 2 ay önce tüm gününüzü oyun oynamakla geçiriyormuşsunuz
Evet. *Bu yüzden çeneni kapat*ın yumuşak hali mi bu? Üzerine krema eklenmiş sade kahve gibi bi şey oldu.

Burada size yardımcı olmaya ve iyi olana yönlendirmeye çalışıyoruz
Sanki ben böyle düşünmüyormuşum gibi. Minnettarım teşekkür ederim biliyorum.3

Muhtemelen buradaki dediklerimi de "Hahaha, başarıları yok, ondan uzun uzun boş yapıp kıvırıyor, hahaha go brr." şeklinde algılayacaksınız
Algılamadım.

Bu tavırlara devam mı edeceksiniz yoksa düzgün şekilde soru sorup, öğrenmeye mi çalışacaksınız?
Soru sorup öğrenmeye çalışıyorum Beyefendi Spine. Tutumum, öğrenmeye çalışmadığım anlamına gelmiyor. Çünkü ne alay ediyorum, ne hakaret ediyorum. Şu açtığım konunun başına merhaba veya esenlikler falan ekleseydim parazit kabul edilmezdim herhalde.

Birazdan bi soru daha soracağım o da uzun zamandır aklımda. Sorunun kendisinden mi rahatsız olunuyor yoksa benim üslubumdan mı bakalım.

"""Dayanışmadan kaynaklı bu, intihar edecek g3tün de hiçbirimizde olduğuna inanmıyorum. Ruhani anlamda yapılan çalışmaların etkilerinden bahsediyorum ben.
Peki neden pek çok spirituel satanist intihara meyilli? Çoğumuzun ruh sağlığı iyi değil herhalde"""

Bu forumda birisi bir yakınının (SS) intihar ettiğini söylemişti. İsim vermeyeceğim tekrar üzülmesin. Yani baştan çürüdün. Ruhani anlamda yapılan çalışmaların etkisini ruhani çalışmaları istikrarla yapan herkes görür nasibini fazlasıyla alır sana da öneririm. Toplumsal fayda konusunda diğerleri konuşmuş zaten. Ruh sağlığımızın genel olarak yerinde olmamasının birçok sebebi var. Sen bunun dışında olabilirsin ama çoğu SS ikinci dünya savaşının bizzat içindeydi ve oradan kalan travmaların etkisinden kurtulmak basit bir iş değil. Onun dışında illa ikinci dünya savaşı olması da gerekmiyor eğer önceki hayatlarında da SS (veya o zamanki ismi her neyse) ise muhtemelen omzunda büyük sorumluluklar vardı ve bunları aşmak için ömürler harcıyoruz. Ve SS'ler genelde SS olmadan önce de deli dolu insanlarken özellikle SS olduktan sonra gelen farkındalık, toplumdan soyutlanma isteği, bunalım, cahillerin arasında sıkışmış hissetme, kurban psikolojisi, dünyanın geleceğini devamlı olarak düşünme/hesap etme ve bununla birlikte gelen çıkmazlık hissi vs tonla etken buna sebep oluyor. Hee az kalsın fırsat buldukça saldırmak için can atan, kimi zaman gizlice psikolojik olarak yavaş yavaş saldıran-yıpratan, kimi zaman birden saldırıp çökertmeye/korkutmaya/şüphe ettirmeye çalışan parazitleri unutuyordum; onlarda var. Eğer bu cevaba da ters yaparsan çok ağır konuşucağım haberin olsun.

Burada size işaret edilen yanlışlarınızı reddetmeye, sözleri bağlamlarından koparmaya ve sorun çıkarmaya devam ediyorsunuz. Bunların hiçbir fayda getirmediğini ve yalnızca zıtlaşma yarattığını çoktan anlamanız gerekiyordu ancak bunları anlamaya çabalamıyorsunuz. Eğer bu şekilde devam edecekseniz konuşmanın bir anlamı kalmıyor. Buraya öğrenmeye mi geldiniz yoksa alaycı bir tutumla insanları tahrik etmeye mi?

Problem sorgulamanız değil, problem tutumunuzdaki gereksiz agresiflik. Burada sivri dilli olmanız söz konusu değil, açıkça ortalığı karıştırmaya veya kendi komplekslerinizi kusmaya çalışıyorsunuz. Dediğim gibi, bu şekilde dikleşmeye devam edecekseniz size daha fazla cevap vermeyeceğim. Spiritüel Satanizm olgunluk gerektirir.

Burada da kimseden koyun gibi verilen cevapları kabul etmelerini, Spiritüel Satanist adı altında Müslümanlık taslamalarını beklemiyoruz. Böyle kişilerden ilk başta biz tiksiniriz zaten. Ancak burada yoldaş olduğumuzu unutuyorsunuz. Kendi karakterinizi kökten değiştirmenize gerek yok ancak daha pozitif ve saygılı bir tutum içerisinde insanlara yaklaşırsanız, aynısını görmüş olursunuz. Siz milletin ağzına sıçayım ama onlar bana prenses gibi davransın diyorsunuz. Ne ekerseniz onu biçersiniz. Bu kadar basit.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back