Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Arkadaşım için

Ludovica

New member
Esenlikler ve iyi akşamlar. İçe kapanık bir arkadaşım var. Çevresinden sebepsizce zorbalık görüyor, ailesi tarafından şiddet görmemek için okula zorla geliyor, uyku düzeni bozuk... Bunları kimseye anlatmıyor bile. Kendisi çok iyi bir insan olduğu için ona yardım etmek istiyorum. Gece mesaj attı durumu çok kötüydü, söylediklerine dayanamayıp sormak istedim. Onun için bir büyü vs. yapabilir miyim? Kendisine dini araştırma imkanı bile verilmemiş. Durumu çok ciddi olduğu için rtr yaptığımda öncelikli olarak ona programlayamaz mıyım? Cevap verirseniz çok iyi olur teşekkürler.

Ludovica said:
Esenlikler ve iyi akşamlar. İçe kapanık bir arkadaşım var. Çevresinden sebepsizce zorbalık görüyor, ailesi tarafından şiddet görmemek için okula zorla geliyor, uyku düzeni bozuk... Bunları kimseye anlatmıyor bile. Kendisi çok iyi bir insan olduğu için ona yardım etmek istiyorum. Gece mesaj attı durumu çok kötüydü, söylediklerine dayanamayıp sormak istedim. Onun için bir büyü vs. yapabilir miyim? Kendisine dini araştırma imkanı bile verilmemiş. Durumu çok ciddi olduğu için rtr yaptığımda öncelikli olarak ona programlayamaz mıyım? Cevap verirseniz çok iyi olur teşekkürler.

Eğer yeterince gelişmişseniz, onun için bir büyü çalışması elbette yapabilirsiniz. Örneğin bağlama veya iradeye bağlama gibi şeyler olabilir. Arama yaparsanız forumda bu çalışmaları paylaşan kardeşlerimiz bulunmakta. Ancak dikkat edin, ay boşluktayken başlamayın.

https://ancient-forums.com/viewtopic.php?p=357796#p357796 örnek olarak buradaki çalışmayı kullanabilirsiniz. En az 40 gün boyunca yapmanızı tavsiye ediyorum. Çalışmanın ardından enerjinizi yönlendirmeyi unutmayın. Hatta bu tür şeylerden emin değilseniz bu yazıyı dikkatlice okuyunuz:

Büyü Nedir, Nasıl Yapılır?
https://spirituelsatanizm.org/buyu-nedir-nasil-yapilir/

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back