Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Aura Görünümü

Algoritma

Member
Esenlikler, gelişim ve yeni imge fikirleri için herkes aurasını nasıl imgelediğini ve hayal ettiğini yazabilir mi? Hatta görsel ile desteklemek hoş olabilir.

Esenlikler,

Ben Hunter × Hunter animesindeki gibi imgelemeyi tercih ediyorum. Animelerin imgeleme konusunda büyük bir yardım sağladığına inanıyorum.

DVK2ef-FVw-AA1vbu.jpg

İyi günler.

Algoritma said:
Esenlikler, gelişim ve yeni imge fikirleri için herkes aurasını nasıl imgelediğini ve hayal ettiğini yazabilir mi? Hatta görsel ile desteklemek hoş olabilir.

Eskiden parlak sarı-beyaz ışık imajine ederek çalışırdım. Son 10 meditasyondur satanik mavi ile çalışıyorum. Ve önceki meditasyonlara oranla çok daha iyi hissediyorum. Tanımlamaya çalışacak olursam hayat enerjimin artması gibi, sanki hep kapalı oksijensiz bir yerde kalmışımda oradan kurtulmuşum gibi o kadar iyi hissettiriyor. Kendini hazır hissettiğinde denemelisin.

Algoritma said:

https://666pages.com/SoaringEagle666/BlueFire.gif
Görsel olarak bunu örnek verebilirim. İmgeleme şekli Noctur arkadaşımızın paylaşımıyla aynı.

Algoritma said:
Esenlikler,

Bedenimin etrafında bir bulutsu ama kas-katı bir katman gibi imgeliyorum. Ama Çift yılan meditasyonu yaparken bu farklı oluyor noctur'un izlediği animedeki gibi beyaz altın renkte parlayan sıralı çakra renkleriyle dönen balon şekline sıkıştırılmış bir fırtınaya benziyor. Özellikle asayı döndürürken.

İyi günler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back