Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Ufak Sorular

Aeonn

Member
Esenlikler,

1- Daha önceki savaşlarda düşman tarafından ölen/öldürülen ya da ciddi şekilde yaralanan Tanrı/ça oldu mu? Böyle bir şeyin olabileceğini sanmıyorum ama yine de sormak istedim.

2- Diğer gezegenlerdeki kardeşlerimizin de bize benzer yahudi gibi sorunları var mı? Sanırım buna benzer bir soru daha önce sorulmuştu ama soruyu bulamadım.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Esenlikler,

1- Hayır. Sadece çok genç, yeni tanrı olmuş ilahlarımız, düşmanın yüksek rütbelilerinden zarar görebilir ancak onlar da büyük bir sorunla karşılaşmazlar. Joy of Satan'da sıralanan ilahların her biri bu aşamadan çok daha yukarıdadır ve düşman onları hiçbir şekilde etkileyemez.

2- Evren sonsuz bir yer. Düşmanın tamamen ele geçirdiği yerler elbette var, ondan kurtulmuş yerler de var, ya da bu sorunla hiç karşılaşmadan ruhaniyet basamaklarını tırmanmış yerler de var.

İyi günler.

Bright Truth said:
Esenlikler,

1- Hayır. Sadece çok genç, yeni tanrı olmuş ilahlarımız, düşmanın yüksek rütbelilerinden zarar görebilir ancak onlar da büyük bir sorunla karşılaşmazlar. Joy of Satan'da sıralanan ilahların her biri bu aşamadan çok daha yukarıdadır ve düşman onları hiçbir şekilde etkileyemez.

2- Evren sonsuz bir yer. Düşmanın tamamen ele geçirdiği yerler elbette var, ondan kurtulmuş yerler de var, ya da bu sorunla hiç karşılaşmadan ruhaniyet basamaklarını tırmanmış yerler de var.

İyi günler.

Cevabınız için tekrar teşekkür ederim.

İyi günler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back