Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

kaybettik

galadort

New member
evet arkadaşlar bir şekilde 1. turda muhalefet kazanamadı ve 2. turda kazanma olasılığı herkesin de tahmin edebileceği üzere 1. turdan daha düşük. Yeni islami ve ileride de şeriatın gelme potansiyeli olan ülkemizde güvenliğimizi korumamız için veyahut genel olarak ne gibi tavsiyeler verebilirsiniz? Bu konu hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

kaybettik said:
evet arkadaşlar bir şekilde 1. turda muhalefet kazanamadı ve 2. turda kazanma olasılığı herkesin de tahmin edebileceği üzere 1. turdan daha düşük. Yeni islami ve ileride de şeriatın gelme potansiyeli olan ülkemizde güvenliğimizi korumamız için veyahut genel olarak ne gibi tavsiyeler verebilirsiniz? Bu konu hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Umudumuzu kaybetmemeliyiz, kaldı ki bizlerin yürüttüğü savaş dünya çapında. Belki de büyük şeyleri elde etmek için onları tetikleyecek küçük veya doğru şeyleri elde etmemiz gerekiyordur.

Sosyal medyada sürekli pozitif olma gibi şeylerin üzerinde duruluyor. Biz Satanistlerin enerji yönlendirmede çok daha kabiliyetli olduğunu hepimiz biliyoruz. Ne duruyoruz o halde? Bu gücümüzü en verimli şekilde kullanıp RTR gibi şeylere tam gaz devam etmeliyiz.

Umutsuz insanların beni sinirlendiren en büyük tarafı bu ülkenin kuruluşu hakkında hiçbir şey bilmemeleri. Dünyanın her tarafında bulunan Yah*diler ile savaşmayı göze alırken nasıl ülkenizin İran gibi olabileceğini kabullenmiş olabilirsiniz. Ciddi misiniz? Yoksa şaka için mi buradasınız?

Savaş değil bu bir seçimdi ve halk seçimini yaptı bizim 1 tane oyumuz var onu da verdik. Bunların kafası rtr ile de düzelmez ki başlarına deprem geldi ve devlet doğru düzgün yardım etmedi genede bastılar reise yapacak bir şey yok. Biz bildiğimiz yoldan devam bu iç anadolu ile karadeniz bizi aşar onların reis aşkı çok farklı bir seviyede... Belki 2 hafta boyunca bir sürü SS sadece şu 2.tura etki etmek için rtrlerin enerjisini odaklarsa donlarının düşme ihtimali var yoksa halkın bellirli bir kesiminin akıllanacağına ben inanmıyorum artık. Gerçi ifşa olsalar da oy oranları değişmiyor bizim aynı yerden devam etmekten başka yapacak bir şeyimiz yok.

Pegasus666 said:
Mustafa Kemal: yunan ordusu sayıca üstün ve çok dinamik bu yüzden sakarya nehri'nin gerisine çekilmeliyiz.

2023 türk gençliği: eyvah savaşı kaybettik.

Neden böyle olduk biz ya?

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back