Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Favori tanriniz kim ?

Argus

Member
Lord Caim ve Leydi Astarte kendilerine ayrı bir sempati,sevgi ve saygım var.Kendimi onlara daha yakın hissediyorum

Duat'ın dört velihatı ve leydi Crocel bunlar benim gözümde ayrı hepsiyle yakın ilişkilerim oldu ve eminim tekrar üzerine gitsem hepsi yine aynı sıcak kanlılıkla bana kapılarını açarlar. Özellikle bana karşı anlayışlı olan Tanrıları çok seviyorum. Biraz düşündüm de ne çok dua etmişim... Tanrılar çoğu zaman dualarımı kabul etmiştir en hayırlı biçimlerde. İçime sevgi doldu ve bakıyorum da bayadir GD mi davet etmedim koruyucum olmasına rağmen çok uzun zamandır oraları bile olmadım oysa çok severdim kendisini. Bugün davet yapıcağım ve şükranlarımı sunucam.

Doğrudan şeytanın ta kendisi. Son derece klas adil insan ve canlı sever kişiliği yetmezmiş gibi bir o kadarda bilge ve mantıkçı.Tüm bunlara rağmen sevenlerini asla unutmayan ve olabilecek en güzel ödülü bizlere ve diğer tüm tanrılara sunan kişi. Açıkçası gıpta etmemek elde değil. Hem bu kadar büyük bir başarıyı yakalaması hemde kendisinin değdiği gibi ilk gözyaşı döken bendim sözünden ne zorluklarla yüzleştiği çok açık. Bilim adamı ve araştırmacı kişiliğide beni başka yerden vuruyor zaten. Üzerine biz ve bizim gibi türler için verdiği mücadele kelimelere dökülemeyecek kadar büyük bir hayranlık uyandırıyor. Keşke kendisinin tırnağı olsam diyerek hergün severek andığım bir kişidir. Beni tüm küfrüme ve cahilliğime, hatalarıma rağmen sevip kollayan bu affedici yüceler yücesi ŞEYTAN babama olabilecek en güzel şeylerle birlikle şeref ve güç ebediyen kendisine atfolsun.

YONE666 said:
Esenlikler,
Bazı tanri/ça larimiz bizim için daha özeldir.
Biliyorum şunu bundan daha çok seviyorum demek yanlış ama. Favori tanriniz kim? Hangisinin yeri sizde ayrı?

Benim için lord Amon (şeytanın 7 oğlunun 1 i) hep rol model olmuştur. Bunu daha önce söylemedim çünkü aklımda şüphe vardı. Ama sanırım lord Amon benim koruyucu demon um.
Kendisi babilde Marduk adıyla bilinirdi. Eskiden henüz SS hakkında hiçbir bilgim yokken ama paganken hersey korkunç giderken lord Marduk a yalvarıp yakardım. Sonrasında jos un kapıları bana ardına kadar açıldı okudukça kayboldum. Hayrete düştüm. Yeniden evimde gibiydim.
Ona daha önce bir şiir bile yazdım ve sizlerle paylaştım.
Kendisinin çok meşgul olduğunu hissediyorum.
Çocukluğumdan beri şahinlere hep ayrı bir hayranlığım vardı. Onların uçtuğunu hayal etmek bana acı çekmediğim bir dünyayı anımsatıyor du. Şimdi oradayım. Kalbim huzur, minnet ve umut dolu.
Teşekkür ederim lordum, benim özel ve güzel patronum, Yüce Amon. Seni seviyorum.

foto-1.jpg

Beelzebul,kendisini kendime rol model olarak alıyorum ve enerjilerini bir şekilde küçüklüğümden beri hissedebildigimi düşünüyorum.Bu durumun bana özel olduğunu düşünmüyorum,bence küçük çocukken bile bir şekilde tanrilarimizi hissedebilmisizdir.

Esenlikler,

"Favori Tanrı" söylemini pek uygun bulmuyorum, "Kendinizi Yakın Hissettiğiniz Tanrılar" denmesi daha uygun olacaktır.

Soruya gelirsek de, Lord Lucifuge Rofocale ya da direkt olarak Şeytan Baba diyebilirim sanırım. Lord Lucifuge Rofocale çağırdığım ilk Tanrıdır, her zaman da kendisine doğru çekiliyorum. Şeytan Baba ise hayatımı kökten değiştirip bana yeni bir pencereden bakma şansını verdi, dinamik yapısına rağmen zarafetini ve nezaketini koruyor olması da bir o kadar büyüleyici geliyor.

İyi günler.

Leydi Vapula, onu yakın zamanda çağırdım ve dişiliğine çok hayran kaldım. Kesinlikle mükemmel bir kadın ve ondan öğreneceğim çok şey var. 💖

Esenlikler,

Lord Abrasax. SS olmadan öncede yanımdaydı belki diye düşünmüyor değilim. Çünkü bu zamana kadar denge ile ilerledim. Hayatıma girdiğinde bunu daha iyi idrak ettim. Fiziksel olarak masc ve karakter olarak fem olmam sanki birbirini tamamlıyormuş gibi hissediyorum ve olaylar karşındaki tavrım. Ve küçüklükten beri ay ile çok haşır neşir olmam.

Anne Lilith ve Kraliçe Astarte. Anne lilith'i hiç davet edemeyecek bile olsamda yine de onu seviyorum. Ben anne sevgisi bilmiyorum(2 yıl kadar süredir bunun ne olduğundan artık emin değilimdim.) Onlar sayesinde bu açığımı kapatabiliyorum.

Babalarımız Beelzebul ve Şeytan. İkisininde verdiğine enerji babamın bana göstermediği sevgi gibi geliyor. Hayatım boyunca babama karşı sadece kin, nefret ve korku gibi duygular olduğu için bununda ne olduğunu bilmiyordum uzun bir süre.

Daha çok var bu arada.

İyi geceler.

Leydi Vapula, çok güzel ve bir o kadar kusursuz. Kendisini davet ettiğim günden beri ruhsal açıdan bana birtakım yükselmeler getirdi.💐🌷

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back