Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Aklıma takılan bir kaç konu ve soru

Kemati

New member
Öncelikle esenlikler dilerim,

1-En başından başlamak gerekirse, SS olduktan sonra gereken önemi ve vakti vermedim meditasyonlarıma. Yaklaşık 3 ay sonra hiç aklımda yokken (spiritüel satanizm) bir rüya gördüm. Rüyamın ilk kısımlarını hatırlamıyorum. Aklımda sadece şu kısmı kaldı. Bir patikadan geçiyordum, sol tarafımda ve de tam önümde harabeler vardı (pek büyük değillerdi). Orada yürürken yerde eski bir kağıt parçasının üzerinde (daha çok eski bir parşomene benziyordu) Ra'nın gözü vardı. Göz bebeğinin olduğu yerden yaşlar akıyordu. Bu rüyanın ne demek olduğunu hala çözemedim. Birkaç kişiye de sordum ama kendileri cevaplamadı. Neden cevaplamamalarının nedenini de bilmiyorum. Son zamanlarda durmadan bu rüya aklıma geliyor ve kendimi suçlu hissediyorum. Bu sebepten dolayı tekrardan mediyasyonlarımı düzenli olarak yapmaya başlayacağım. Mümkünse (bir anlamı var ise) bu rüyamı yorumlayabilir misiniz?

2- Astral seyehat yapabilirsem, evini bilmediğim ve sadece adını ve yüzünü bildiğim birisinin nerede olduğunu bulabilir miyim?

Şimdiden değerli cevaplarınız için teşekkür ederim ve de iyi günler dilerim.

icklogi said:
Öncelikle esenlikler dilerim,

1-En başından başlamak gerekirse, SS olduktan sonra gereken önemi ve vakti vermedim meditasyonlarıma. Yaklaşık 3 ay sonra hiç aklımda yokken (spiritüel satanizm) bir rüya gördüm. Rüyamın ilk kısımlarını hatırlamıyorum. Aklımda sadece şu kısmı kaldı. Bir patikadan geçiyordum, sol tarafımda ve de tam önümde harabeler vardı (pek büyük değillerdi). Orada yürürken yerde eski bir kağıt parçasının üzerinde (daha çok eski bir parşomene benziyordu) Ra'nın gözü vardı. Göz bebeğinin olduğu yerden yaşlar akıyordu. Bu rüyanın ne demek olduğunu hala çözemedim. Birkaç kişiye de sordum ama kendileri cevaplamadı. Neden cevaplamamalarının nedenini de bilmiyorum. Son zamanlarda durmadan bu rüya aklıma geliyor ve kendimi suçlu hissediyorum. Bu sebepten dolayı tekrardan mediyasyonlarımı düzenli olarak yapmaya başlayacağım. Mümkünse (bir anlamı var ise) bu rüyamı yorumlayabilir misiniz?

2- Astral seyehat yapabilirsem, evini bilmediğim ve sadece adını ve yüzünü bildiğim birisinin nerede olduğunu bulabilir miyim?

Şimdiden değerli cevaplarınız için teşekkür ederim ve de iyi günler dilerim.

Esenlikler ,
1) rüyanın anlamını kendin yorumlaman daha doğru olur ,belki de meditasyonlarına devam etmen için bu rüyayı gösterdiler çünkü rüyadan sonra tekrar meditasyonlarına başlamak istiyorsun

2) evet sadece onun evine gideceğinizi düşünmeniz yeterli, istediğiniz her yere gidebilirsiniz

Rüyanızı yorumlarken hissettiklerinize odaklanmaya çalışın. Herkes farklı anlamlara sahip rüyalar görebilir ve bunlar kişiye özeldir. Bu sebeple kişinin kendisini bilmesi gerekir ve böylece verilen bir mesajı anlayabilir.

Benim şu ana kadar gördüğüm kadarıyla, bir Spiritüel Satanist uzun bir süre meditasyon yapmadığı veya uzak kaldığı taktirde, onu tekrar doğru yola yönlendirmek amacıyla kişiye işaretler verilebilir.

Rüyanızın size meditasyonlara başlamak için ateşleyici bir güç vermesi iyi bir şey ve bu açıdan rüyanın sebebi bu olabilir. Ancak bundan daha fazlası da olabilir, anlamak için ilerlemeye devam etmelisiniz. Burada gerçekten ne dediğimi biliyorum zira Spiritüel Satanizm'de ilerledikçe (ruhani ya da zihinsel fark etmez) gerçekten çok ama çok ilginç deneyimleriniz olacak. Göründüğünden çok daha büyük şeyler var ve bunları yaşayacaksınız.

Ayrıca Ra, yani Lord Amon ile bir bağlantıyı da temsil ediyor olabilir. Bu tarz şeylere daha farklı bir perspektiften bakmak, size gidilebilecek farklı yollar açabilir. Lord Amon'un mührü üzerine meditasyon yapabilirsiniz.

Son olarak bunu kimlere sorduğunuza dikkat edin.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back