Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Birkaç soru

satou

Active member
-Çakralar için mantra titretirken sadece kök sesleri titretsek yani aum olmadan (mesela sadece th) yine iş görür mü yoksa sadece etkisi mi azalır? Güçlü birisi için kök ses yeterli olur mu?

-Çakraların dönüş yönü ne tarafadır? Yabancı forumlarda araştırdığımda yön yerine sadece dönüşün kendisine odaklanmakla ilgili şeyler yazıyordu boş zamanımda o kısmı çevirip paylaşacağım ama gerçekten bir yönü var mı çünkü sitede bulamadım.

-Sesli affirmasyon dışında en az onun kadar etkili ne gibi enerji yönlendirme yolları var? İmgelemek de var biliyorum ama kağıda yazmak da iş görür mü? Aklıma başka gelmiyor ama bu kadarla sınırlı değildir bence. En etkilisi hangisi?

-Satrançta gelişmek için hangi rün kombinasyonuyla nasıl bir affirmasyon kullanmalıyım? (Merkür karesi tercih etmiyorum şimdilik.)

Esenlikler,

1- Çakrayı uyarması açısından işe yarasa da (en azından böyle bir bilgi okuduğumu hatırlıyorum), etkisi önemli ölçüde düşecektir.

2- Fark ettiğini sanmıyorum.

4- Zihinle alakalı rünlere bakabilirsiniz. Mannaz rünü işinize yarayacaktır.

İyi günler.

Bright Truth said:
Esenlikler,

1- Çakrayı uyarması açısından işe yarasa da (en azından böyle bir bilgi okuduğumu hatırlıyorum), etkisi önemli ölçüde düşecektir.

2- Fark ettiğini sanmıyorum.

4- Zihinle alakalı rünlere bakabilirsiniz. Mannaz rünü işinize yarayacaktır.

İyi günler.

Teşekkürler.

satou said:
-Çakralar için mantra titretirken sadece kök sesleri titretsek yani aum olmadan (mesela sadece th) yine iş görür mü yoksa sadece etkisi mi azalır? Güçlü birisi için kök ses yeterli olur mu?

-Çakraların dönüş yönü ne tarafadır? Yabancı forumlarda araştırdığımda yön yerine sadece dönüşün kendisine odaklanmakla ilgili şeyler yazıyordu boş zamanımda o kısmı çevirip paylaşacağım ama gerçekten bir yönü var mı çünkü sitede bulamadım.

-Sesli affirmasyon dışında en az onun kadar etkili ne gibi enerji yönlendirme yolları var? İmgelemek de var biliyorum ama kağıda yazmak da iş görür mü? Aklıma başka gelmiyor ama bu kadarla sınırlı değildir bence. En etkilisi hangisi?

-Satrançta gelişmek için hangi rün kombinasyonuyla nasıl bir affirmasyon kullanmalıyım? (Merkür karesi tercih etmiyorum şimdilik.)
1) Etkisiz olacaktır ya da etkisi azalacaktır.
2) Yabancı forumlarda bunu araştırdım ve genel kanı en rahat hissettiğin yöne döndürmen üzerine. Ben kendimi çakralarımı sola döndürürken rahat hissediyorum lakin sağa doğru döndürmekte çok zorlanıyorum.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back