Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Gözlerime saldiriliyor

Mertirdas

New member
Günaydın herkese,başlıkta yazdığım türden bir saldırı veya benzer bir durum yaşayan oldu mu acaba daha önce veya şu an,bu saldının etkisindeyken gözlerime öyle bir ağırlık çöküyor ki tahmin etmeniz imkansız,değil göz teması kurmak hiç bir yere bakamıyorum.Hic unutmam kapisinda 150 kişinin kuyruk olduğu büyücü bile yardım etmeye korkup kovmuştu neredeyse bizi lisedeyken.Ama o günü de hiç unutmam kendimi çok çaresiz hissederken mahallede köpeklerin 7/24 havlamaya başladığı o .bir tim bana rüyamda kendini tanıtıp bana zarar verenlerin bir kisminin melekler olduğunu ve o melekleri öldürdüklerini söylemişti,ardindam ayni tim ufak bir yenilgiye ugramisti kisa bir sure ve bu melekler dalga gecerek sikinti vererek sabah ezanindan 30 saniye once uyandirirlardi beni.Özgürlük neymiş o timle birlikte tatmaya başladım ancak bazen geçici olarak hissediyorum sıkıntılari gözlerimden ve sol kulagımdaki cinlamalardan.Neden hedef alındığımı bilmiyorum ancak çocukken rüyalardan mavi bir tanrıçanın odamın kapısını açışıyla uyanırdım,1974 tarihi bana cok aktarildi ve beyaz ışıktaķi insan cigliklarini hatirliyorum ve orada hissettigim korkuyu.Su an universite ogrencisiyim ama özellikle cocukken çok başarılıydım 2.sınıfken 3. sınıfların deneme sınavlarında dönem birincisi olurdum mesela şimdi bunu önceki hayatımdaki gelişmişliğe ve hedef alınışımı da buna bağlıyorum sizce haklı olabilir miyim?Rüyalardım da 1-5 gün arası yakın gelecek de gösteriliyor bana

Biraz karışık oldu özür dilerim ancak bu saldırılara maruz kalmış başkaları var mı gerçekten çok merak ediyorum.

wibbow said:
bu yazıyı neden onayladınız?

Esenlikler,

Diğer yazılar neden onaylanıyorsa o yüzden. İnsanların cevap verip bilgi paylaşımında bulunabilmesi için.

İyi günler.

Kafanız çok karışık gibi gözüküyor. Meditasyon yapıyor musunuz?

Odanızda herhangi bir dini eşya var mı?

Spine said:

Esenlikler,su an yapmiyorum,dini hic bir esya barindirmiyorum.Tuhaf gelmis olabilir size ancak saldiri defedildiginde oldukca normal bir insan oldugumu cevrem cok iyi bilir.Ne yapmaliyim bilmiyorum.

Rengi mavi olan dişi demon/tanrıça var mi acaba?Varsa iletisime gecmek istiyorum.

Mertirdas said:
Rengi mavi olan dişi demon/tanrıça var mi acaba?Varsa iletisime gecmek istiyorum.

Mavi Tanrıçadan kastınız nedir?

Planetary said:
Spine said:

Esenlikler,

Dini demişken, evimde kuranı kerimden alıntılanmış dua stickerları var, kapılara asılı bu islami stickerlar. Evde bazı yerlerde böyle karşıma Allah'la alakalı şeyler çıkıyor. Bu stickerları koparıp yok etmeye çalışmalı mıyım? Ev sahipleri yapıştırmış sanırsam, biz kiradayız. Stickerlar biliyorsunuz ki yapışırsa zor çıkıyor, o yüzden hiç uğraşmadım çıkarmakla. Negatif bir etkisi olur mu stickerların?

İyi akşamlar.

- ThanaReal

Yazıları zihninden izole edebiliyorsan ve yazıyı kafana takıp, düşünüp durmuyorsan sadece yazının çok etkisi olmaz. Yaptığınız meditasyon ile rtrler bir yazıdan çok daha yoğun enerji çıkarıyor. Ama yazıları takıntı yapıp düşünüyorsanız bu iyi değil.

Mertirdas said:

Kastınız aura ise Lord Dantalian var. İnisiye olmamışsanız hemen iletişime geçmenizi tavsiye etmiyorum. Kötümser hissedebilirsiniz. Ben inisiye olmadan çağırdığımda karartılar görmüştüm. O sıra transit Satürn 3. evime düşüyordu ayrıca. Belki doğum haritanızda gözünüzü etkileyecek yerleşimler vardır? Bakmaya gayret gösterin.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back