Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Yardım Edin

Artair_Einarr

New member
Değerli S.S. kardeşlerim, öncelikle bu yazıya sizlerden ve Tanrılar'dan özür dileyerek başlamak istiyorum. Sizleri ve Tanrılar'ı yüz üstü bıraktım. Bundan dolayı kendimden nefret ediyor ve tiksiniyorum. Bu yolun bana ihtiyacı olmadığını ve benim ona ihtiyacım olduğunu da bilerek asıl konuya geçmek istiyorum. Uzun zaman önce RTR ve meditasyonlarımı eksiksiz yapmaya çalışırdım. Sanırsam bir gece RTR yaptıktan sonra temizlenmemem bunların başlangıcı oldu. Meditasyonlarıma odaklanamaz, hep erteler oldum. Şu an her şey için kendimden nefret ediyor ve tiksiniyorum. Siz değerli kardeşlerim bu yolda savaşırken ben hiçbir şey yap(a)madım. Kendimi Tanrılar'a ve size karşı işlediğim bu suçtan azad etmek için yazıyorum bu yazıyı. Lütfen yardım edin, kendimi affettirmek için nasıl bir yol izlemeli ve nasıl ilerlemeliyim?

Esenlikler,

Yaşadığın durumu zamanında yaşamış bir çok Spiritüel Satanist var. Bundan dolayı canını sıkma ve olabildiğince hızlı bir şekilde toparlanmaya çalış. Kendinden tiksinmek, nefret etmek veya Tanrı/çalarımızın muhtemel düşüncelerini olabilecek en negatif yönde sanmak bir Spiritüel Satanist için çok yanlış bir davranış. Bu yola adanmış olan her bir Spiritüel Satanist son derece değerlidir ve değerleri sorgulanamaz. Dolayısıyla, ''Tanrı/çalarımızı yüzüstü bıraktım, bu yolun bana ihtiyacı yok'' gibi düşünceler son derece lüzumsuz.

Kendini affettirmek için meditasyonlarına ziyadesiyle önem verip, RTRler yapıp, Şeytan babamız ve tüm Tanrı/çalarımız adına ritüeller düzenleyebilirsin. Şeytan babamızın biz Spiritüel Satanistlerden istediği tek şey kendimizi geliştirmemizdir. Bundan ötürü kendini geliştirmek için ciddi çaba sarf etmek, en büyük affettirme çabasıdır. Tembellik yapma, kendine ve gelişimine önem ver.

Unutma, tembellik ve Spiritüel Satanizm son derece ters şeylerdir. Tembel bir Spiritüel Satanist olamaz ve olmamalıdır.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back