Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Tekrardan Başlamak

raidenonna

New member
Esenlikler,
Öncelikle artık bu hesabı kullanacağım. Diger hesaplarıma erişimim kesildi. Konuya hızlıca giriş yapmak gerekirse, ben bir depremzedeyim. Suphesiz bu deprem herkesin hayatını bir şekilde etkiledi ve bende bundan psikolojik olarak etkilendim. Depreme yakalanan Sslere fiziki olarak buyuk bir zarar gelmediğini öğrendim. Her neyse, dediğim gibi bu deprem psikolojimi ağır bir şekilde etkiledi ve en basit şeyleri bile uzun bir süre yapamadım. Sihirleri bile çok çok az yapabiliyorum. Fakat bir şeylere tekrardan başlamam gerektiğini artık anlayabiliyorum. Şuanki ruh halimle akıllıca düşünemediğimi de göz önüne alarak bu konu hakkında ne yapabileceğimi, yeni bir programa nasıl baslayabilecegim hakkında düşüncelerinizi merak ediyorum. Şuan yaptığım hiçbir ruhani pratik yok, belki 40 günlük programa yeniden başlarım ama düşünceleriniz önemli.

Esenlikler,

Tekrardan hoş geldiniz, tam olarak empati yapmamız mümkün değil ama geçmiş olsun öncelikle.

Bu kadar fazla insanın kaybedildiği bir doğal afetin içinde yer alıp da etkilenmemek beklenemez.

Geri dönüş sürecinizde ise 40 günlük programı en baştan almanızın gerektiğini düşünmüyorum. Aura temizleme, koruma aurası, nefes egzersizleri ve düşük tekrar sayılarıyla tçm ile giriş yapabilirsiniz. Bir süre kendinizi de bu şekilde test edip yavaş yavaş eski düzeninize dönebilirsiniz.

Meditasyon yapmak için şu an uygun alanınız varsa bu söylediklerim geçerli, yoksa kendinize yüklenmeyin ve ağırdan alın. Depremin ve gördüklerinizin sizin üstünüzde gelişiminizi aksatacak etkileri olduysa, bir süre sonra bu etkileri düzeltmek adına çalışmalara başlayabilirsiniz.

Kendinizi daha iyi tanıyorsunuzdur, buradaki önerileri dinleyin ama kendiniz için en iyisine kendiniz karar verin. Tekrardan çok geçmiş olsun...

İyi günler.

Hoş geldiniz. 40 günlük program size çok hafif kaçar. Basitçe, eski programınızın hafifleştirilmiş bir hâlini kullanın. Kademeli şekilde asıl çalışma yoğunluğunuza çıkarsınız. Size bu konuda destek olması için koruyucunuza da seslenin. Bunun dışında pek yapılacak bir şey yok. Biraz paslanmış bulacaksınız kendinizi, herhangi bir heves eksikliği hissetmeden, tek vuruşta bozmayacağınız bir rutin yaratın. Eğer bulunduğunuz ortam neticesinde rutininiz sekteye uğrayabilecekse şimdilik bir rutin kafasına girmeyin ve temel meditasyonları gerçekleştirin. Deprem sonrası oluşan soğumaya bir de yıpranmış denemeler eklemeyin.

onna96 said:
Esenlikler,
Öncelikle artık bu hesabı kullanacağım. Diger hesaplarıma erişimim kesildi. Konuya hızlıca giriş yapmak gerekirse, ben bir depremzedeyim. Suphesiz bu deprem herkesin hayatını bir şekilde etkiledi ve bende bundan psikolojik olarak etkilendim. Depreme yakalanan Sslere fiziki olarak buyuk bir zarar gelmediğini öğrendim. Her neyse, dediğim gibi bu deprem psikolojimi ağır bir şekilde etkiledi ve en basit şeyleri bile uzun bir süre yapamadım. Sihirleri bile çok çok az yapabiliyorum. Fakat bir şeylere tekrardan başlamam gerektiğini artık anlayabiliyorum. Şuanki ruh halimle akıllıca düşünemediğimi de göz önüne alarak bu konu hakkında ne yapabileceğimi, yeni bir programa nasıl baslayabilecegim hakkında düşüncelerinizi merak ediyorum. Şuan yaptığım hiçbir ruhani pratik yok, belki 40 günlük programa yeniden başlarım ama düşünceleriniz önemli.

Geçmiş olsun, üzücü..

Yaşadıklarının senin suçun olmadığını, bazı insanların olaylardan daha fazla etkilendiğini biliyor olmalısın. Her ne olursa olsun asla kendini bırakma çünkü SS'ler öyle yapmaz.

Meditasyonlar bir süre daha kenarda kalsın. Gerilemezsin korkma, bu o kadar kolay değil. Rün çalışmalarına yönel, Wunjo iş görebilir.

Konusmak istersen maileselim ayıracak vaktim var.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back