Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

kafayi yiyecegim.

satou

Active member
Hazırlanmaya çalıştığım saçma sapan bir sınav var, ailemle aynı evde yaşayamıyorum. RTR'ları doğru düzgün yapamıyorum. 7/24 sebepsiz bi stres içindeyim. Duyu hassaslığım hiç geçmiyor vaktinde psikoloğa da gittim. Kısaca kundalini belirtileri var dengesiz bi süreçteyim. Ne kadar zeki olsam da bu halde saçma sapan sorular çözemem. Sınav vaktinde bile ne yaşayacağım belli değil her an uykum gelebiliyor. Leydi Vapula'dan yardım istemek dışında başka çarem yok ama nasıl yardım eder, edebilir mi bilmiyorum. Ders çalışmayı bırakıp duyularımı geliştirmeye devam edeceğim yoksa. Bu konuda bilgisi, tecrübesi olanlar beni aydınlatırsa/desteklerse sevinirim. 2 yıldır çözmeye çalışıyorum lütfen yardımcı olun.

satou said:
Hazırlanmaya çalıştığım saçma sapan bir sınav var, ailemle aynı evde yaşayamıyorum. RTR'ları doğru düzgün yapamıyorum. 7/24 sebepsiz bi stres içindeyim. Duyu hassaslığım hiç geçmiyor vaktinde psikoloğa da gittim. Kısaca kundalini belirtileri var dengesiz bi süreçteyim. Ne kadar zeki olsam da bu halde saçma sapan sorular çözemem. Sınav vaktinde bile ne yaşayacağım belli değil her an uykum gelebiliyor. Leydi Vapula'dan yardım istemek dışında başka çarem yok ama nasıl yardım eder, edebilir mi bilmiyorum. Ders çalışmayı bırakıp duyularımı geliştirmeye devam edeceğim yoksa. Bu konuda bilgisi, tecrübesi olanlar beni aydınlatırsa/desteklerse sevinirim. 2 yıldır çözmeye çalışıyorum lütfen yardımcı olun.

Hemen hemen aynı süreçten geçtiğimiz için sana birkaç tüyo vermek istiyorum.

Demir bile dövülerek sertleşip güçlü hale geliyor, yani karşılaştığın her şeyi kendi gelişimin adına algıla. Ayrıca bir şeyin tersi olmasa onun anlamı kalmaz değil mi? Kötü var ki iyinin anlamı var gibi, bunu kafanda oturtmak iyi gelebilir.

Ailenle sorunlara karşı üniversite sınavını kazan ve yanlarından ayrılmak basit bir tavsiye ama mantıklı da aynı zamanda. Üniversite okumayı tam düşünmüyorsan, öyleyse bir planın olsun. En kötü plan, plansızlıktan iyidir.

Son olarak karamsarlığa kapılma desem de kapılacaksın farkındayım, ancak umut beslemeyi kesme çünkü bu tür sorunlarla karşılaşıp farklı şehirde üniversite okumaya giden kimi görsem gözü açılıp, sorunlarını aşmaya başladılar.

ithafen said:
satou said:

Demir bile dövülerek sertleşip güçlü hale geliyor, yani karşılaştığın her şeyi kendi gelişimin adına algıla. Ayrıca bir şeyin tersi olmasa onun anlamı kalmaz değil mi? Kötü var ki iyinin anlamı var gibi, bunu kafanda oturtmak iyi gelebilir.

Ailenle sorunlara karşı üniversite sınavını kazan ve yanlarından ayrılmak basit bir tavsiye ama mantıklı da aynı zamanda. Üniversite okumayı tam düşünmüyorsan, öyleyse bir planın olsun. En kötü plan, plansızlıktan iyidir.

Son olarak karamsarlığa kapılma desem de kapılacaksın farkındayım, ancak umut beslemeyi kesme çünkü bu tür sorunlarla karşılaşıp farklı şehirde üniversite okumaya giden kimi görsem gözü açılıp, sorunlarını aşmaya başladılar.

Zaten başka şehre gitmeyi düşünüyorum, hatta direkt istiyorum ve tek hedefim bu şu an. Daha rahat ortama ihtiyacım var yanlız başıma o kadar stres olmuyorum. Hem meditasyon ve ritüeller için de rahat olmam gerek. Sadece çok iyi ders çalışabileceğim bir süreçte değilim ve belki de doğru karar Tanrıların yardımını istemektir diye düşünüp duruyorum. Kendimi zorlarsam yapabilirim ama her şeyi batırmaktan korkuyorum. O yüzden kararsızım.

satou said:
ithafen said:
satou said:

Zaten başka şehre gitmeyi düşünüyorum, hatta direkt istiyorum ve tek hedefim bu şu an. Daha rahat ortama ihtiyacım var yanlız başıma o kadar stres olmuyorum. Hem meditasyon ve ritüeller için de rahat olmam gerek. Sadece çok iyi ders çalışabileceğim bir süreçte değilim ve belki de doğru karar Tanrıların yardımını istemektir diye düşünüp duruyorum. Kendimi zorlarsam yapabilirim ama her şeyi batırmaktan korkuyorum. O yüzden kararsızım.

Eğer işin içinden çıkamıyorsak fikrimce onlardan doğru yolu istemek mantıklı. Ayrıca belki ailenin durumu için büyü gibi bir şey deneyebilirsin.
https://ancient-forums.com/viewtopic.php?f=29&t=83828
Bu linkte en altta bu türden bir problem için bir şeyler yazmıştım, güzel bir cevap atan birisi olmuştu, belki uygulayabilirsin.

Sana ulaşabileceğim herhangi bir yer var mı? Örneğin ProtonMail gibi. Bu konuları düzgünce istişare edebiliriz sanırım, ikimizin de yararına olabilir.

Esenlikler,

Umutsuzluğa kapıldığınızı görüyorum, en azından üslubunuzdan böyle anlaşılıyor. Kim olduğunuzu, neler yapabilecek potansiyelde olduğunuzu unutmayın zira siz Şeytan'dansınız. Süreç zorlayıcı olsa da çözülemez veya aşılamaz bir şey değildir, bunu hatırlamanızı ve kendinize gelmenizi rica ediyorum.

Öncelikle RTR yapmaya ara verin ve lütfen kendinize dikkat edin, harap olmuş bir hâldesiniz ve zor bir süreçten geçiyorsunuz. Kendinize odaklanın, kendiniz için çalışmalara başlayın. Bilgili olduğunuzun farkındayım lâkin yine de önerimi yapayım, dayanıklılık ve iradenin rünü olan Nauthiz ile çalışabilirsiniz.

Leydi Vapula'dan yardım istemelisiniz. Onlar bizim ebeveynlerimiz, bizim için endişeleniyorlar, bizim iyiliğimizi gözetiyorlar. Yardıma ihtiyacın olduğu zaman yardım edeceklerdir.

İsterseniz mailimden bana ulaşabilirsiniz, her ne kadar meşgul olsam da size vakit ayırmaktan mutluluk duyarım.

Kendinize dikkat edin, sağlıcakla kalın...

İyi akşamlar diliyorum.

ithafen said:
Eğer işin içinden çıkamıyorsak fikrimce onlardan doğru yolu istemek mantıklı. Ayrıca belki ailenin durumu için büyü gibi bir şey deneyebilirsin.
https://ancient-forums.com/viewtopic.php?f=29&t=83828
Bu linkte en altta bu türden bir problem için bir şeyler yazmıştım, güzel bir cevap atan birisi olmuştu, belki uygulayabilirsin.

Sana ulaşabileceğim herhangi bir yer var mı? Örneğin ProtonMail gibi. Bu konuları düzgünce istişare edebiliriz sanırım, ikimizin de yararına olabilir.

Gördüm, iyiymiş fakat benim doğrudan işime yaramaz şu an.

Olur. [email protected]

YONE666 said:
satou said:

Esenlikler,
Bu yollardan bende geçtim dostum. Size tavsiyem şudur ki kendinizi boşluk meditasyonu yapmaya ikna edin. Yapamazsınız kendinizi zorlayın.
Meditasyonlar zihnimizi sakinleştirir. Daha yüksek bir frekansta yaşamamıza olanak sağlar. Böylece daha Bilge birisi oluruz. Meditasyon yapmayi bıraktığınızda doğal olarak bu oranlar azalır ve depresyon sinir stres gibi negatif duygular artar. Bunları sallamıyorum. Meditasyonlarin ve yoganın yaslanmayi geciktirdigi bilimsel bir gerçek.
Ben böyle yaptım.

Bende eskiden çok stresliydim. Kendi içimde sebepsiz olduğunu biliyordum ama kendimi durduramıyorum. Bunu hala anlamış değilim. Ama şu sıralar umutluyum. Herseyin düzeleceğine. Ve belkide umut kafidir.

Siz bir ss'siniz. Tüm herseyi yenebilecek güce sahipsiniz. Aptal bir sınav sizi durduramaz satou. Siz bunun ötesindesiniz. Yalvarırım kendinize eziyet etmeyin. Çünkü bir süre sonra anlıyorsun ki onca şey sadece kendime sebepsiz yere zarar vermek için gereksizdi.

Eğer ki uygun bir Proton hesabınız varsa benimle iletişime geçebilirsiniz. Hesabım assagida bulunuyor.

Cevabını fark etmemişim üzgünüm. Söylediklerin güzel. Kendime fazla yüklenmemem gerektiğini tekrar hatırlattığın için sağ ol.

Uygun bi vakitte yazacağım konuşuruz.

krydros said:
Esenlikler,

Umutsuzluğa kapıldığınızı görüyorum, en azından üslubunuzdan böyle anlaşılıyor. Kim olduğunuzu, neler yapabilecek potansiyelde olduğunuzu unutmayın zira siz Şeytan'dansınız. Süreç zorlayıcı olsa da çözülemez veya aşılamaz bir şey değildir, bunu hatırlamanızı ve kendinize gelmenizi rica ediyorum.

Öncelikle RTR yapmaya ara verin ve lütfen kendinize dikkat edin, harap olmuş bir hâldesiniz ve zor bir süreçten geçiyorsunuz. Kendinize odaklanın, kendiniz için çalışmalara başlayın. Bilgili olduğunuzun farkındayım lâkin yine de önerimi yapayım, dayanıklılık ve iradenin rünü olan Nauthiz ile çalışabilirsiniz.

Leydi Vapula'dan yardım istemelisiniz. Onlar bizim ebeveynlerimiz, bizim için endişeleniyorlar, bizim iyiliğimizi gözetiyorlar. Yardıma ihtiyacın olduğu zaman yardım edeceklerdir.

İsterseniz mailimden bana ulaşabilirsiniz, her ne kadar meşgul olsam da size vakit ayırmaktan mutluluk duyarım.

Kendinize dikkat edin, sağlıcakla kalın...

İyi akşamlar diliyorum.

Teşekkür ediyorum. Umutsuzluğa gerçek anlamda kapılmadım, hissettiğim şey sadece kararsızlık ve kafa karışıklığı. Bunların çok da büyütülmesi gerekmeyen problemler olduğunun farkındayım. Kendime fazla yüklenmek istemiyorum. Leydi Vapula'dan yardım istemeyi deneyeceğim bunun yanında da zorlamadan olduğu kadar kendim çalışacağım, rün tavsiyesi için de sağ ol aklımdan çıkmıştı o.

Ben de pek müsait sayılmam ama yazacağım merak etmeyin.

Kolayca fark edebileceğiniz üzere, ortalama bir Türk gencinin karşılaştığı problemlerle boğuşuyorsunuz ve kişiliğinizdeki zayıflıklar, bu süreci sizin için daha da zor hâle getiriyor. Burada yapmanız gereken açığa çıkan zayıflıklarınızı ve eksikliklerinizi kapatmak, aynı zamanda kendinizi tanıyarak bu tür durumlarda ne yapmanız gerektiğini keşfetmek.

Genellikle bu tür durumlar, stres toleransı geliştirmek ve hayat denen tiyatronun her perdesinde işinize yarayacak bir olgunluk kazanmak için harika bir fırsattır. Başarılı insanlarda stres yönetimi ve strese karşı dayanıklılık yaygın şekilde görülür zira risklere ve krizlere karşı paniklemeden ya da rasyonelliği kaybetmeden tepki vermek gerekir.

Şu an basitçe bir kriz durumundasınız. Kendinize zaman ayırın, çok fazla sorumluluk yükleniyor ve de bunları yapamayıp, daha da strese giriyorsunuz. Böyle olacaksa direkt hiçbir şey yapmayın ve tüm gün TikTok izleyin daha iyi zira şu anda da anlamlı ve sağlıklı bir iş yapmıyorsunuz. Bunun dışında büyük ihtimalle berbat bir uyku düzeniniz var, onu da düzeltin.

RTR'ları düzgün yapamıyorsanız ve hem düzgün yapamayıp, hem de bunu stres yapıyorsanız yapmayıverin. RTR yapmaya şimdilik ara verin. Üzerinizdeki Yahudi lanetlerini kaldırmaya çalışırken saçlarınızı her gün biraz daha beyazlatıyorsunuz. Her meditasyonun neden yapıldığı bellidir ancak koşullardan ötürü fayda-zarar terazisinde zarar ağır basıyorsa, basitçe yapmamayı tercih edin.

Bulunduğunuz durum ayrıca meditasyonlarınızdaki verimi de azalttığı için, çözüm olarak özel çalışmalar da önermek bana çok mantıklı gelmiyor. Basitçe çok fazla düşünüyor, her şeyi stres yapıyor, üstüne kötü uyuyor, yediğinize içtiğinize dikkat etmiyor, gençliğin verdiği enerjiyi doğru kanalize edemiyor ve nasıl çözeceğinizi bilmediğiniz için de her gün daha da kötüye gidiyorsunuz.

Çözüm ne? Çözüm yine sizde. Şeytan'dan ve koruyucunuzdan bu konuda kılavuzluk isteyin. Her gün size açılan yolun anlamlarını düşünün ve kendinizi gelişime, değişime, bilinçli olarak yapılmış daha iyi eylemlere açın.

Spine said:
Kolayca fark edebileceğiniz üzere, ortalama bir Türk gencinin karşılaştığı problemlerle boğuşuyorsunuz ve kişiliğinizdeki zayıflıklar, bu süreci sizin için daha da zor hâle getiriyor. Burada yapmanız gereken açığa çıkan zayıflıklarınızı ve eksikliklerinizi kapatmak, aynı zamanda kendinizi tanıyarak bu tür durumlarda ne yapmanız gerektiğini keşfetmek.

Genellikle bu tür durumlar, stres toleransı geliştirmek ve hayat denen tiyatronun her perdesinde işinize yarayacak bir olgunluk kazanmak için harika bir fırsattır. Başarılı insanlarda stres yönetimi ve strese karşı dayanıklılık yaygın şekilde görülür zira risklere ve krizlere karşı paniklemeden ya da rasyonelliği kaybetmeden tepki vermek gerekir.

Şu an basitçe bir kriz durumundasınız. Kendinize zaman ayırın, çok fazla sorumluluk yükleniyor ve de bunları yapamayıp, daha da strese giriyorsunuz. Böyle olacaksa direkt hiçbir şey yapmayın ve tüm gün TikTok izleyin daha iyi zira şu anda da anlamlı ve sağlıklı bir iş yapmıyorsunuz. Bunun dışında büyük ihtimalle berbat bir uyku düzeniniz var, onu da düzeltin.

RTR'ları düzgün yapamıyorsanız ve hem düzgün yapamayıp, hem de bunu stres yapıyorsanız yapmayıverin. RTR yapmaya şimdilik ara verin. Üzerinizdeki Yahudi lanetlerini kaldırmaya çalışırken saçlarınızı her gün biraz daha beyazlatıyorsunuz. Her meditasyonun neden yapıldığı bellidir ancak koşullardan ötürü fayda-zarar terazisinde zarar ağır basıyorsa, basitçe yapmamayı tercih edin.

Bulunduğunuz durum ayrıca meditasyonlarınızdaki verimi de azalttığı için, çözüm olarak özel çalışmalar da önermek bana çok mantıklı gelmiyor. Basitçe çok fazla düşünüyor, her şeyi stres yapıyor, üstüne kötü uyuyor, yediğinize içtiğinize dikkat etmiyor, gençliğin verdiği enerjiyi doğru kanalize edemiyor ve nasıl çözeceğinizi bilmediğiniz için de her gün daha da kötüye gidiyorsunuz.

Çözüm ne? Çözüm yine sizde. Şeytan'dan ve koruyucunuzdan bu konuda kılavuzluk isteyin. Her gün size açılan yolun anlamlarını düşünün ve kendinizi gelişime, değişime, bilinçli olarak yapılmış daha iyi eylemlere açın.

Söylediklerinizin çoğunun farkındayım. Stres sınavdan dolayı değil, ya da içten içe öyle ama ben bilmiyorum. Tek bildiğim o kadar takmadığım. Sonuç olarak her türlü çözmem gerek ve bunu Leydi Vapula'nın yardımı olmadan yapabilir miyim yoksa yardım istemek daha mı mantıklı bunu anlamıyorum. Her iki yolu da denemek yani hem çalışıp hem de yardım yoluna başvurmak da bir seçenek ama kafamın karışmasına engel olamıyorum. Hayatı sadece ders yapmaktan ibaret görseydim şu anda tüm çalışma bitmişti ama ister istemez arka planda kalıyor.

Ailemin beklentisi fazla ve ben karşılayamamaktan korkuyorum. Yardım alırsam herkes mutlu olur, ilk kez bir Tanrıyla iletişim deneyimim olur. Diğer türlü uğraşıp duracağım ve sonuç hayal kırıklığı olacak. Bi soru çözmeye kalktıgımda ister istemez başka dünyalara dalıyorum. Hayatımı bir yerden sonra gelişime ruhaniyete Satanizm'e adayıp bu yönümü zayıf bıraktım maalesef.

satou said:
Söylediklerinizin çoğunun farkındayım. Stres sınavdan dolayı değil, ya da içten içe öyle ama ben bilmiyorum. Tek bildiğim o kadar takmadığım. Sonuç olarak her türlü çözmem gerek ve bunu Leydi Vapula'nın yardımı olmadan yapabilir miyim yoksa yardım istemek daha mı mantıklı bunu anlamıyorum. Her iki yolu da denemek yani hem çalışıp hem de yardım yoluna başvurmak da bir seçenek ama kafamın karışmasına engel olamıyorum. Hayatı sadece ders yapmaktan ibaret görseydim şu anda tüm çalışma bitmişti ama ister istemez arka planda kalıyor.

Ailemin beklentisi fazla ve ben karşılayamamaktan korkuyorum. Yardım alırsam herkes mutlu olur, ilk kez bir Tanrıyla iletişim deneyimim olur. Diğer türlü uğraşıp duracağım ve sonuç hayal kırıklığı olacak. Bi soru çözmeye kalktıgımda ister istemez başka dünyalara dalıyorum. Hayatımı bir yerden sonra gelişime ruhaniyete Satanizm'e adayıp bu yönümü zayıf bıraktım maalesef.
Yardım istemekte kötü bir şey yok. Leydi Vapula'dan yardım ve rehberlik isteyin. Aslında sandığınızdan daha az probleminiz var, belki sadece bir tanecik var. Ancak o kadar büyümüş ki, hayatınızın her alanını etkilediği için aslında problem görülmemesi gereken şeyler konusunda dahi çok büyük bir korku ve endişe oluşmuş. Ne kadar erken kurtulursanız, bundan sonra kafanız o kadar rahat olur.

Şunu da belirteyim, fiziksel dünyada güç elde etmek de çok önemlidir. Her SS önemli birer insan olmalı, toplumun üst kademelerinde bulunmalı ve önemli görevleri icra etmelidir. Elbette kişi ortalama bir hayat sürdürüp, geri kalan tüm vaktini ruhaniyete ayırmayı seçebilir ancak bu sebeple dünyevi işleri aksatmak bana çok büyük bir mantık hatası gibi geliyor.

Spine said:

Şeytandan ve gardiyanımız dan kılavuzluk istememiz için belirli bir düzeye gelmemiz gerekiyor. Bu düzeye gelmekte çok efor ve zaman istiyor. Genellikle biz Türkiye'deki ss'lerin problemleri finansal oluyor. Para olmayınca ne ayrı eve çıkabiliyorsun nede insani şartlarda yaşıyabiliyorsun. Bu fırsattan istifade parazitler de Svadya şövalyesi gibi insanın üstüne geliyor. Onun haricinde kazanılan parada bir işe yaramayınca insanı daha kötü bir yere getiriyor. Büyü yada benzeri birşey desen o da disiplin istiyor, uzun lafın kısası işimiz zor. Belki bu arkadaşta disiplin sorunu yoktur, ben genele hitap ettim. Jos ise finansal anlamda yapmamız gerekeni söylemiyor, söylesede çok kafa karıştırıcı oluyor.
Esenliklerle

Xerxes547 said:
Şeytandan ve gardiyanımız dan kılavuzluk istememiz için belirli bir düzeye gelmemiz gerekiyor. Bu düzeye gelmekte çok efor ve zaman istiyor. Genellikle biz Türkiye'deki ss'lerin problemleri finansal oluyor. Para olmayınca ne ayrı eve çıkabiliyorsun nede insani şartlarda yaşıyabiliyorsun. Bu fırsattan istifade parazitler de Svadya şövalyesi gibi insanın üstüne geliyor. Onun haricinde kazanılan parada bir işe yaramayınca insanı daha kötü bir yere getiriyor. Büyü yada benzeri birşey desen o da disiplin istiyor, uzun lafın kısası işimiz zor. Belki bu arkadaşta disiplin sorunu yoktur, ben genele hitap ettim. Jos ise finansal anlamda yapmamız gerekeni söylemiyor, söylesede çok kafa karıştırıcı oluyor.
Esenliklerle
Esenlikler,

Tanrılarımızın rehberliklerini istememiz ya da alabilmemiz için belli bir düzeye gelmemize gerek yok. Doğrudan iletişim kurabilmek için bu söylediğiniz geçerli, ama rehberlik için doğrudan iletişim şart değil.

Aynı şekilde rehberlik istediğiniz konu, kendinizin aşması gereken bir sorun da olabilir veya başarmayı istediğiniz olayı bu şekilde başarmanız da size iyi gelmeyecek olabilir. Yardım istediğiniz konu hakkında yanlış bir bakış açısına da sahip olabilirsiniz gibi farklı ihtimaller söz konusu.

Hayatın kendisi mücadele ve bir şeylere karşı verdiğimiz savaş. Bu bazen kendimiz, bazen de bir düşman. Büyü çalışmasını tamamlayacak disiplini kendinizde bir şekilde yaratamazsanız, değil majide, hiçbir şeyde başarılı olamazsınız.

İyi günler.

Xerxes547 said:
Esenliklerle
Sizi anlıyorum zira hayatta işlerin nasıl yürüdüğünü tam olarak kavrayamıyor gibisiniz. Basitçe, herkes ektiğini biçer. Burada birçok bahane sıraladınız (ki bazılarında haklılık payınız olabilir) ve bahanelerle yaşamaya devam edeceksiniz. Sonuç olarak hiçbir anlamlı iş yapamayacaksınız ve sıradan bir insan olarak ölüp gideceksiniz.

Peki şimdi bahanelerin önemi kaldı mı ya da birileri bunları umursuyor gibi gözüküyor mu? Para kazanmak çok zor diye insanlar size para mı vermeli? Bu benmerkezcilikten ve çarpık dünya görüşünden kurtulmanız gerekiyor zira size anlamlı bir sonuç getirmeyecek.

Şeytan'a ve koruyucunuza istediğiniz zaman seslenip, danışabilirsiniz. Bunun bulunduğunuz ruhani düzey ile bir ilişkisi yoktur. Bunu muhtemelen danışıp, size gönderilen işaretleri ya da yardımları ayırt edemediğiniz için söylüyorsunuz ancak böyle bir durum söz konusu değil. Daima bizimleler. Evrenin en kudretli ailesi onlar.

Para ve disiplin konusunda size gerçekten işe yarayacak çalışmalar önerebilirim ancak sizin gerçekten disiplin konusunda problemleriniz olduğunu biliyorum, dolayısıyla herhangi bir şeyi gerçekleştirme becerisinden yoksunsunuz. Çözmeniz gereken ana problem bu, disiplin konusunda berbat olduğunuz için hayatınızdaki birçok konuda kriz çıkıyor ve dolayısıyla oldukça çarpık ve yanlış varsayımlarda bulunuyorsunuz. Tanrılara verdiğiniz sözleri dahi bozuyorsanız, başladığınız aşk büyülerini bir türlü bitiremiyorsanız, sonuç olarak herhangi bir büyünün işe yaramasını nasıl bekleyebilirsiniz?

Ruhani duygularınızı gittikçe yıpratıyorsunuz zira tekrar ama tekrar başarısız oluyorsunuz. Ne kadar başarısız olursanız, sıradaki denemenizde başarısız olmaya da o kadar yatkın olursunuz. Bu döngüyü kırmanız gerekiyor ve bunun da evet, kolay bir yolu yok. Disiplininiz yoksa, disiplinli olup bu döngüyü kırmanız gerekiyor. Bu kadar basit. Takatli olmak gerekiyor. Zaaflara yenik düşen bir insan olmak, başlanan işi bitirememek gerçekten hiç iyi bir şey değil, bu tür insanlar daima hor görülür ve toplumda asla anlamlı bir yere sahip olamaz. Doğal olarak ruhaniyette de ilerleyemezler.

Üstün bir itinayla ve sönmez bir gelişim ateşiyle meditasyonlarınızı yapacak, sorumluluklarınızı yerine getirecek, size yalnızca materyali değil ancak daha yüce işler yapmak için gereken güdüyü sağlayacak büyüsel çalışmalar yapacak, Tanrılarla olan ilişkilerinizi yeniden sağlıklı bir şekilde inşa edecek, zayıf bir insan olmaktan BİLİNÇLİ OLARAK vazgeçeceksiniz. Yoksa bunun başka bir çıkış yolu yok. Yok yani, bu kadar basit. Hayat düşündüğünüz kadar karmaşık bir yapı değil. En başta da dediğim gibi, ektiğinizi biçersiniz. Bahaneler ekerseniz, sadece daha fazla bahaneniz olur. Bu sizin için bir dönüm noktası olsun.

Konudan bağımsız bir sorum olacaktı, neden imzanızda Atatürk'ün ismi "Kâmal"?

Koruma ve temizlemenizi aksatmayın. Aynı şekilde tüm meditasyon günlerinizi de aksatmamaya özen gösterin. Zira bu ruhsal dengesizlikten türeyen bir şey olabilir. Tüm çakralarınıza aynı özeni gösterin, onları güçlendirin ve tıkanmamalarına dikkat edin. Ayrıyeten fazladan SATANAMA titretmenizi tavsiye ederim.

İlla ki duyularınızı açmak için kendinizi sıkmayın. Belki bu sınavdan çok çok sonra gerçekleşebilir. Bunun yerine size kesin bir şey getiren şeye odaklanın. Sınava odaklanın ve çalışabildiğiniz kadarını çalışın. Sonrasında Leydi Vapula'dan bu konuda yardım isteyin. Kendisi size öğrendiklerinizin daha akılda kalıcı olması için yardımda bulunabilir veya size farklı bir bakış açısı sunarak takıldığınız yerler için farklı formüller uygulamanızı sağlayabilir.

Sapientes said:
Konudan bağımsız bir sorum olacaktı, neden imzanızda Atatürk'ün ismi "Kâmal"?
Esenlikler,

Atatürk, kendi tercihi ile "Mustafa" ismini kendisinden sildirip, "Kemal" ismini de "Kamâl" olarak değiştirmiştir. Bunun sebebi eski isimlerinin Arapça kökenli olmasından kaynaklanıyor.

Bu durum bize; gerçekleştirmiş olduğu millileşme yönündeki devrimleri ve halka yaymak için çaba gösterdiği ideolojisini gerçek anlamda benimsemiş bir liderden bahsettiğimizi gösterir.

"Kamâl" ismi üzerinden süper zekalı bir canlı örneği çıkıp, bazı saçmalıklar haykırdı. Bu isim değişikliği sanki insanlardan gizli kapaklı yapılmış ve saklanmaya çalışılan bir şeymiş gibi anlattı. Kelimeyi de harf cambazlığı yaparak farklı yerlere çekiştirdi.

Kamâl, Türkçe kökenli bir kelime olup, ordu ve kale anlamlarına gelmektedir. Sur ve kuşatma anlamına geldiğini yazanları da görmüştüm. Atatürk, Kamâl ismini aldığı dönem bunun açıklaması Anadolu Ajansı tarafından yapılmış. Bu konuda yanlış bir bilgi söz konusuysa bile, aynı yanlış bilgiye Atatürk'ün de maruz kalmış olabileceğini unutmamalıyız.

Ben burada bunu hangi amaçla yaptığına bakıyorum ve bu bende daha da çok hayranlık uyandırıyor. Saygı duyduğum bu insanın isteğini reddetmek anlamsız ve anısına saygısızlıktır. Milletimiz onun sarı saçına ve mavi gözüne odaklanmaktansa söylediklerine kulak vermediği için bu isteğini bile görmezden gelmişler. Fesli tiplere de provokasyon yapabilmeleri için uygun alanı yaratmışlardır.

İyi günler.

Kam-l.jpg

Aeternus said:
Koruma ve temizlemenizi aksatmayın. Aynı şekilde tüm meditasyon günlerinizi de aksatmamaya özen gösterin. Zira bu ruhsal dengesizlikten türeyen bir şey olabilir. Tüm çakralarınıza aynı özeni gösterin, onları güçlendirin ve tıkanmamalarına dikkat edin. Ayrıyeten fazladan SATANAMA titretmenizi tavsiye ederim.

İlla ki duyularınızı açmak için kendinizi sıkmayın. Belki bu sınavdan çok çok sonra gerçekleşebilir. Bunun yerine size kesin bir şey getiren şeye odaklanın. Sınava odaklanın ve çalışabildiğiniz kadarını çalışın. Sonrasında Leydi Vapula'dan bu konuda yardım isteyin. Kendisi size öğrendiklerinizin daha akılda kalıcı olması için yardımda bulunabilir veya size farklı bir bakış açısı sunarak takıldığınız yerler için farklı formüller uygulamanızı sağlayabilir.

Teşekkürler yardımcı oldunuz.

Pegasus666 said:
Bir şey ekleyeyim, Millileşme döneminde kelimeleri arapçadan türkçeye evriltirken bazı kurallar koyuyorlar bu kurallar ve konuşma tarzları zamanla kaybolduğu için günümüzde farklı geliyor örneğin ve'ye eskiden "va" denmesi, yapmak değil de "yapmağ" denmesi gibi. Aynı şekilde Kemal'de Kâmal'e evriliyor fakat Kemal demekte de bir sıkıntı yoktur. Kâmal gerçekten ordu kale manasına mı geliyor bilmiyorum o yüzden fikrim yok ama kamayı düşünürsek gerçekten olma ihtimali de var.
Esenlikler,

Eklemelerinize katılıyorum ancak "Kemal demekte de bir sıkıntı yoktur." cümlesi hariç.

Atatürk'ün kendisi üzerinde gerçekleştirmiş olduğu isim değişikliklerinin sebebi, ideolojik bakış açısının yanında yaşanılan deneyimlerle birlikte bazı kelimelere yüklediği anlamlarda da yatıyor.

İsmini değiştiren birisini eski ismiyle anmanın kararına saygısızlık olacağını düşünürüm. Tarihsel olarak incelerken bu isim değişikliğinden önceki süreçler için eski ismi kullanılabilir.

Yine de "Mustafa Kemal Atatürk" denildiğinde rahatsız olmam, sadece kendim için buna dikkat etme yönünde bir karar aldım ve sorulduğu için açıklama gereği duydum.

İyi günler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back