Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Aşk Büyüsü hakkında

veth

New member
Aşk Büyüsü ne kadar etkili bu konuda bilgisi olan var mı?
Ya da daha önce Aşk Büyüsü yapan var mı aranızda? Deneyimlerinizi paylaşır mısınız lütfen.

veth said:
Ya da daha önce Aşk Büyüsü yapan var mı aranızda? Deneyimlerinizi paylaşır mısınız lütfen.

1.Etik olup olmaması tartışmalı ve bu tartışmalar bitmek bilmiyor maalesef. Burda senin yapman gereken şey aşk büyüsünü yaparsam sonuçlarını yada neden aşk büyüsü yapman gerektiğini düşünmen. Bunun için uzun bir süre düşün en azından 1 hafta düşün.
2.Şahsi olarak başlayıp bir süre sonra sürece ayak uyduramayıp bırakıyorum.
Esenliklerle

Alena666 said:
veth said:

Esenlikler,

Aşk büyüsü yapıp tutturan biri olduğunu düşünmüyorum. Eğer o kadar gelişmiş olsaydı zaten o büyüyü yapmazdı.

Ve küçük bir tavsiye, eğer biri gerçekten size aitse zaten kendisi gelecektir. Zorlamanın bir mantığı yok çünkü hakkın değilse her şekilde gidecektir. Bazen bazı kişiler bize bir şeyleri öğretmek için gelirler ve giderler. Bu kişinin kendi değeri olsun, imkansız diye bir seyin nadir olduğu olsun, birçok şekilde bize mesaj vermek için olabilir. Önemli olan, kişinin iradesini etkilemek isteyecek kadar takıntılı olmamak. Unutmayın ki, frekansınız arttıkça hayatınıza çekeceğiniz insanlarda buna göre değişecektir, gelecekler ve gidecekler. Bu yüzden büyü yapmak isteyeceğiniz kişi hiçbir şekilde hayatınıza girmezse üzülmeyin. Belkide daha iyileri için enerjinizi saklamanız gerekiyordur. Sakın daha iyisini istemiyorum diye düşüncelere girmeyin, enerji böyle işlemez. Ya gerilersin, ya ilerlersin.

Tabii ki senin kararın.

İyi akşamlar dilerim.

Bu kişiden kişiye değişir belki de enerjisi onu yapabilecek güçtedir. Sizin veya benim başarısız olmamız yada disiplinli birşekilde tekrar tekrar üzerinde çalışmadığımızdan kaynaklanabilir.
Ben zamanında gerek düşman programındaki insanlarla gerekte bize kafa olarak yakın kişilere ne zaman aşk büyüsünü konuştuysak. Kişiler yapılanın kötü olacağından günün sonunda aşk büyüsünün kötü sonuçlanacağını söylerlerdi. Tarif istediğimizde bize vermezlerdi.
Sizin daha önce aşk büyüsüyle ilgili tartışmalarınız olmuştu. Yaptığınız büyüler demi başarısız oldunuz yoksa bazı şeyler benim için böyle daha iyimi dediniz?

Aşk büyülerindeki temel mantık bir kadını veya erkeği kendinize çekerek bir aşk oluşturmaktır.
Gerçek hayatta imkansıza yakın birini elde etmektir. Bu kişi belki de hayatımızdaki bir çok şeyi iyi yönde değiştirecektir bilemeyiz. Her şerde bir hayır vardır iyi yada bana gelmiyorsa iyi bir sebebi vardır.
Bu uzun vadede insanı kötü etkiler. Kişi istediğini elde edemediğinde zamanla daha'da azıyla yetinmeye başlar. Bu onun için hem ruhani anlamda hemde fiziksel anlamda bir yok oluşu tetikleyebilir. Maalesef bazı insanlar bazı olayları geniş bakış açısıyla bakmıyor olabilir yada yanlış anlaya bilir. Burda yapılması gereken hedefe direk gitmektir aksi halde kişi kötüye gider.
İşin özeti yapılması gereken yapılmalıdır. Aksi takdirde her zaman kişi elinde güç olmasına rağmen hezayanlarla karşılaşır.
Esenliklerle

Alena666 said:
Xerxes547 said:
Alena666 said:
Esenlikler,

Aşk büyüsü yapıp tutturan biri olduğunu düşünmüyorum. Eğer o kadar gelişmiş olsaydı zaten o büyüyü yapmazdı.

Ve küçük bir tavsiye, eğer biri gerçekten size aitse zaten kendisi gelecektir. Zorlamanın bir mantığı yok çünkü hakkın değilse her şekilde gidecektir. Bazen bazı kişiler bize bir şeyleri öğretmek için gelirler ve giderler. Bu kişinin kendi değeri olsun, imkansız diye bir seyin nadir olduğu olsun, birçok şekilde bize mesaj vermek için olabilir. Önemli olan, kişinin iradesini etkilemek isteyecek kadar takıntılı olmamak. Unutmayın ki, frekansınız arttıkça hayatınıza çekeceğiniz insanlarda buna göre değişecektir, gelecekler ve gidecekler. Bu yüzden büyü yapmak isteyeceğiniz kişi hiçbir şekilde hayatınıza girmezse üzülmeyin. Belkide daha iyileri için enerjinizi saklamanız gerekiyordur. Sakın daha iyisini istemiyorum diye düşüncelere girmeyin, enerji böyle işlemez. Ya gerilersin, ya ilerlersin.

Tabii ki senin kararın.

İyi akşamlar dilerim.

Bu kişiden kişiye değişir belki de enerjisi onu yapabilecek güçtedir. Sizin veya benim başarısız olmamız yada disiplinli birşekilde tekrar tekrar üzerinde çalışmadığımızdan kaynaklanabilir.
Ben zamanında gerek düşman programındaki insanlarla gerekte bize kafa olarak yakın kişilere ne zaman aşk büyüsünü konuştuysak. Kişiler yapılanın kötü olacağından günün sonunda aşk büyüsünün kötü sonuçlanacağını söylerlerdi. Tarif istediğimizde bize vermezlerdi.
Sizin daha önce aşk büyüsüyle ilgili tartışmalarınız olmuştu. Yaptığınız büyüler demi başarısız oldunuz yoksa bazı şeyler benim için böyle daha iyimi dediniz?

Aşk büyülerindeki temel mantık bir kadını veya erkeği kendinize çekerek bir aşk oluşturmaktır.
Gerçek hayatta imkansıza yakın birini elde etmektir. Bu kişi belki de hayatımızdaki bir çok şeyi iyi yönde değiştirecektir bilemeyiz. Her şerde bir hayır vardır iyi yada bana gelmiyorsa iyi bir sebebi vardır.
Bu uzun vadede insanı kötü etkiler. Kişi istediğini elde edemediğinde zamanla daha'da azıyla yetinmeye başlar. Bu onun için hem ruhani anlamda hemde fiziksel anlamda bir yok oluşu tetikleyebilir. Maalesef bazı insanlar bazı olayları geniş bakış açısıyla bakmıyor olabilir yada yanlış anlaya bilir. Burda yapılması gereken hedefe direk gitmektir aksi halde kişi kötüye gider.
İşin özeti yapılması gereken yapılmalıdır. Aksi takdirde her zaman kişi elinde güç olmasına rağmen hezayanlarla karşılaşır.
Esenliklerle

Esenlikler,

Hayır maalesef, dediğin şey milyonda belki birdir. Uzun yıllar SS olup günde 3 saat meditasyon yapan kişileri tanıyorum ve onlar bile bu kadar iddialı değil. Kendileri açık açık olmayacağını söylüyor. Enerji yetmesi önemli değil, onu kullanmayı iyi bilmelisin. Dikkat çekiyorum, aşk büyüleri iradeyle alakalıdır ve bu cidden hem zahmet hem de disiplin gerektirir. Ama aşkı kendine çekmek için yapılan büyünün tutma ihtimali, birini çekmek için yapılandan daha yüksektir.

Evet, oldu. Kardeşimin dediği şeyler aklıma yattı ve açıkçası birilerinin hayatına karışmak pek benlik değil, bu yüzden büyüyü tamamlamadım. Sonrasında sadece bekledim ve yıldızların ne yapacağını izledim. O kişi için uğraştım, elde ettim. Ama birlikte olmamızın amacı aşk değilmiş bunu öğrendim, sadece ders almam için gerekliymiş. Birçok şey öğrendim, bu saçmalık bana olgunluk kattı. Ama asla tavsiye etmiyorum.

Dediğin gibi bize zorla çektiğimiz kişilerde bir şeyler öğretir. Mesela hiçbir şeye zorla sahip olamayacağını, takıntının sağlıksız olduğunu, odaklanman gereken şeyin kendine ve tanrına karşı olan sevgin olduğunu vs. Yoksa bu takıntın seni içten içe bitirir, her gün daha da gerilersin. Hayatta geri gitmek diye bir şey yok. Ileri gitmek zorundasın yoksa batarsın. Sevgi gibi duygular güzeldir ama sana zarar vermedikçe. En mantıklısı kişinin kendiyle konuşup her şeyi dikkatlice ölçmesidir.

Sende şey düşüncesi olabilir, büyü yapmamın bile bir sebebi olabilir. Belki bizi birleştirecek şey büyüydü vs. Hayır, evren böyle işlemez. Onu sen kendine zorla çektin, belki senin hakkın bile değildi. Ve zorla olan şeyler genelde her zaman sahip olacağın şeyler olmaz, kısa süreli tatmin edici şeylerdir. Hem karşındaki kişi bunu öğrenince nasıl tepki verecek bilmiyorsun bile.

Ciddi söylüyorum en iyisi bu işi akışa bırakmak. Zaten biz ayrıcalıklı bir konumda bulunuyoruz, evren hep bizim lehimize işliyor. Küçük uğraşlar ve tecrübelerle elde edemeyeceğimiz bir şey yok. Olmazsa da üzülmeye gerek yok, çünkü en iyisine hazırlanıyoruz. Gözlerimizi açıp verilen mesajlara odaklanmalıyız, Çünkü etrafında kocaman bir dünya var ve onun içinde sana ait bir sürü şey.

Bilmiyorum anlatabildim mi, kafam biraz dağınık ama cevap vermek istedim. Umarım biraz işine yarar.

İyi günler dilerim.

Bende aşk büyülerinin zaten disiplin üzerine kurulu olduğunu söylüyorum. Benim konuştuğum kişiler aşk büyüsünün olabileceğinden bu yüzdende tehlikeli olduğunu söylüyordu. Dediğiniz şey gibi işler yürüse burada yada başka bir yerde tartışma çıkmazdı. büyüsü tutmaz diyip geçerlerdi. Sizde zamanında büyüyle ilgili çok tartışmaya girmiştiniz.
Büyüleriniz olmadıysa neden o tartışmalara girdiniz veyahut neden büyü muhabbetleri açtınız? amacım sizinle tartışmak değil. Sadece fikir alış verişi umarım yanlış anlamıyorsunuzdur.

Bana dediğin şey şu anlık doğru gelmiyor. Bu manteliteyle iyi yere gideceğimizi düşünmüyorum elimde bir güç var ve onu kullanmak zorundayım.
Küçük veya güçsüz olması bir şeyi değiştirmiyor.
Güç güçtür.

Benim dediğim şey zorla çektiğimiz insanların bize birşey öğretmesi değil. Belkide hayatımızda hiç beklemediğimiz iyi birşey olabilir o anlamda söyledim.
Benim tanrılarla özelikle de Lord Orobas la aram maalesef iyi değil. Verdiğim sözü tutmadım ona ihanet etmiş gibi hissediyorum. Telafi etmek için elimden geleni yapacağım.
Takıntımın beni kötü bir yere ittiğini düşünmüyorum tam tersi beni diri tutuyor.
Kendimle defalarca konuştum bunun benim için iyi olduğuna karar verdim.

Benim düşünce şeklim hiç bir zaman kaderci olmadı. Evren vb şeyler bizi bir araya getir gibi birşeyler demedim. Ben nedense insanlara kendimi anlatamıyorum. Mesele o kadın değil, başka bir kadında olsa ona da aynısını yapardım. Çünkü buna mecburuz toplumun ne kadar dejenere olduğuna bakın. Kısa süreli derken zamanla o büyü tekrar tekrar yaparım bunu hiç dert edinmem.
Öğrenirse derken? Gardiyanım yada Lord Orobas falanca falanca insan sana büyü yaptımı değicek?

Spine de dediğim gibi bazı şeyleri yapmak zorundayız.

Konuyla alakasız verdiğiniz cevaplar duygusal geldi. İyi misiniz? normalde daha mutlu cevaplar verirdiniz.
Bazı şeyleri insanlara anlatamıyorum yada insanlar anlamıyor.

Bu aralar nedense parazitler benle fazla uğraşıyor gibi. Sanki söylediğim sözlerden dolayı gibime geliyor. İçimde anlamsız bir korku ve endişe var.
Esenliklerle

Alena666 said:
veth said:

Esenlikler,

Aslında büyünün etkili olması diye bir şey yok, sizin etkili olmanız var. Yoksa büyünün mantığı hepsinde birdir.

Açıkçası yeniyseniz ve neredeyse hiçbir büyü tecrübeniz yoksa girişmeyin bile derim. Enerjiyi kontrol etmek zaman ve tecrübe gerektirir. Bir çalışmayı bir sürü kez yapmanız gerekebilir. Özellikle bu etkileyen büyülerdense sizin için daha zor olacaktır. Şimdilik kendinizi geliştirmeye bakın.

Tabii ki senin kararın.

İyi akşamlar dilerim.

Esenlikler,

Aşk büyüsü üzerine bu kadar kafa yormanın doğru olduğunu düşünmüyorum, Aşk büyüsü çoğu büyüden daha basit ve yapılabilecek bir şeydir.

Oldukça güzel olaylara ve anılara sebebiyet verebilen ve sadece orgazm ile birkaç defa aura programlaması sayesinde yapılabilecek oldukça basit bi büyüdür. Büyü ile başka İnsanları bağlamak, acı vermek hatta öldürmek mümkünken sadece duygularını değiştirmek o kadar zor değildir.

Tabi herkes için böyle olmayabilir. Düzenli olarak meditasyon ve yogalarınızı yaptığınız zaman birinin arasını programlayarak bile düşüncelerini, tepkilerini ve duygularını değiştirebilirsiniz. Biz insanlar biyolojik bilgisayarlar gibiyiz, programlanabiliriz.

Aşk büyüsü üzerine düşünülmesi gereken tek konu, karşıdaki kişi ile uyumunuzdur. Ben şimdiki partnerim ile tanışmadan önce, eski partnerime aşk büyüsü yapmıştım ve sonucunda güzel şeyler yaşandı, fakat aramızda ''uyum'' yoktu. Sinastri haritamızda herhangi etkili denilebilecek çok bir gösterge bulunmuyordu. Aşk büyüsü sayesinde onun duyguları arttı fakat aramızda uyum olmadığı nedeniyle fazla yürümedi. Buradaki dikkat edilmesi gereken şey Aşk büyüsü yaptığınız kişi ile uyumunuzdur. O kişinin sizden hoşlanacağı, o kişi ile uyumlu ve sağlıklı bir ilişki yürüteceğiniz anlamına gelmez!

Biz insanların ''irade'' dediğimiz şeyin ne olduğunu kavramamız gerekiyor. İrade, benlik, düşünceler hepsi gezegensel enerjilerden gelir. Gezegensel enerjiler farklı olsaydı kişilik ve irade de ayrı olurdu. Gündelik transitler bile kişiliğimizden hayatımıza kadar çok şeyi değiştirebilir çoğu zaman.

Bi kişiyi gezegensel enerjiler yerine kendi yarattığımız enerji bulutu içerisine almakta çok bir fark yok. Birinde rastgele boşlukta sürüklenen, tamamen tesadüfler ve gökyüzü tarafından oynatılan bir kukla varken, diğerinde bizim yarattığımız enerji tarafından yön verilen bi kukla var. İkisinde de özgür irade yok. hangisi daha etik diye aramaya gerek yok. Biz

İnsanların çok özgürmüş gibi davranması da saçma. Bizlerin bile SS olabilmemizin nedeni bunu ''hak etmemiz'' falan değil. Satanik enerjilere daha yakın olmamız. Bu da önceki hayatlardan kurulan bağlar ve tesadüfler sonucu ilerler. Toplumun en üst tabakası SS'lerdir fakat biz bile buraya hak ederek veya süper etik ile çıkmadık. Tesadüfler sonucu Satanik enerjiye daha yakındık ve bizi buraya sürükledi. Enerjiler böyle çalışır. Tanrılar ve Magnum Opus'un belirli bir seviyesine gelmiş kişiler hariç kimse tamamen özgür değildir! Biz sadece diğerlerine göre ''daha'' özgürüz. çünkü enerjiyi ve çalışma mantığını anlayabiliyoruz.

Xerxes547 isimli kullanıcıya verebileceğim tek tavsiye şudur. Takıntı Akrep burcunun konusudur. Venüs (aşk) ise Akrep burcunda düşüştedir. Takıntı, aşkı negatif etkiler ve her zaman kötüdür. İyiye yönlendirilebilecek takıntılar vardır fakat başka biri üzerine yapılan bir takıntı iyiye yönlendirilemez. Aşk büyüsü o kadar zor bir büyü değil fakat takıntılardan kurtulmak için yapacağınız bir özgürleşme çalışması aşk büyüsünden kat kat kolaydır.

İyi günler.

666t666 said:

Esenlikler,

"İradenin bulunmaması" mevzusunu, eski duyumlarımdan kaynaklı, benim de yayılımında katkıda bulunduğum bir şey olarak düzeltmek istiyorum.

Evet, gezegenlerin kişi üzerindeki etkisi şüphesiz bulunmaktadır. Örneğin Venüs gerilemesinde ilişkiler zedelenebilir veya aslında uyumsuz olan insanların geçişleri vesilesiyle kısa süreli bir çekim yaşanabilir.

Ancak Yahudilerde bile özgür irade vardır.

Sadece aşk büyüsü özelinde değil, diğer insanları etkileyen her büyüde etik çizgi aşılmamalıdır. Örneğin size hiçbir zararı dokunmamış birisine ölüm büyüsü yapmak ile gerçekten zarar vermiş birisine hak ettiği ölçüde yapmak arasında bir fark vardır.

Aşk büyüsü konusunda, örneğin birisine karşı çekici olmak için auranızı programlamak ve tanışmak, sohbeti ilerletmek için uygun ortamı yaratmak ile kişinin iradesini kırmak arasında bir fark vardır. Yüksek Rahip Hoodedcobra666'ya bu konuyu sorduğumda, irade kırılmasının güç olduğunu, ancak mümkün olduğunda da sorumluluk gereği akıllıca davranılması gerektiğini söylemişti.

Etik sorumlulukla alakalıdır. Bir başka insanın sorumluluğunu almak, doğrudan hayatına etki etmektir. Daha da kötüsü, kötü bir ebeveyn nasıl çocuğunun aklını yıkayıp gelecek potansiyelini çökertiyorsa, bir benzeri de burada yaşanabilir.

O yüzden bir insana elbette belirli bir etkide bulunmakta özgürüz, ki bu da kaçınılmazdır. Bir insanı fikirlerimizle, sözlerimizle, davranışlarımızla etkilememiz de buna örnektir ancak kişinin tercihi kendisine aittir. Kişinin kendi büyümesi, gelişmesi adına ve bireyliğini koruması adına iradeye etkiden ise kaçınılmalıdır.

Bu sunduğum örnekleri hayatın her alanına uygulayabilirsiniz. Örneğin SS ile tanıştırmak başka bir şey, zorla birisini tehdit ederek veya büyü yoluyla SS yapmak ayrı bir şey. Günün sonunda Şeytan Baba herkesin kendi yolunda ilerlemesine karar kılmış.

Başka bir örnek vermek gerekirse, patronunuza size karşı olumlu bakış açısı takınması için büyü yapmak ayrı bir şey, koltuğunu size teslim etmesi için büyü yapmak ayrı bir şey. Bu sadece tek bir bireyle de bitmiyor. Sadece kendisi değil, belki çocuklarından birisi o koltuğa çıkıp kendilerini geliştireceklerdi.

Örneğin büyü yapılan kişi başka bir insanın ruh eşi de olabilir. Çok zorlarsanız bağ da yaratırsınız, büyüyle her şey mümkün ancak bu durumda kişi ruh eşinden ayrılmış olacaktır. Yani bu tarz ağır sorumluluklar altına yatılmaması en doğrusudur.

Verdiğim örnekler uç senaryolar barındırıyor olabilir, ancak dediğim gibi, bilemeyeceğimiz şeyler üstüne kendi payımızla sınırlı kalmak en doğrusu olacaktır.

Fortuna (talih, tesadüf, kader) konusundaysa, diyebileceğim tek şey Fortuna en geçici, en sabitlikten uzak etkenlerden biridir. Örneğin birisinin doğuştan okülte meraklı olması, sürekli okülte çekileceğini garantilemez. Sizin de dediğiniz üzere, üstüne gidilmesi ve ayrılan zaman yoluyla topraklanması gerekmektedir.

İyi geceler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back