Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Çeviri: Güçlü Bir Koruma Aurası Çalışması

Noctur

Member
Bu metin, Shadowcat’in forumlardaki yazısından çevrilmiştir.

Koruyucumun bana yardımcı olduğunu, beni bu çalışmaya yönlendirdiğini hissediyorum. Bunun sayesinde, gerçekten ağır astral saldırılardan kurtuldum.

Tüm SS’ler için söylüyorum; Griler, Yahudiler veya diğer düşman pislikleri tarafından ele geçiriliyorsanız, Satürn veya başka bir talihsizlik kıçınızı tekmeliyorsa, bunun nedeni zırhınızın [korumanızın] zayıf ve hasarlı olmasıdır.

Size kişisel olarak bana yardımcı olan bir şey verebilirim, ayrıca bana karşı bir şeyler yapmaya çalışan düşmanın lanetlerini acımasızca saptırabilirim.

Bu çalışmaya; İyi bir burçta -özellikle de Boğa veya Yengeç burcunda- Ağdalı Ay sırasında başlayın. Bunu Lanetleri Geri Çevirme I. ile Lanetleri Geri Çevirme II.’nin, özellikle de RTR’lerin ardından yapın.

Aşağıdaki rünleri titretin:

spirituel-satanizm-algiz-runu.png

Algiz 20x

spirituel-satanizm-sowilo-runu.png

Sowilo 20x

spirituel-satanizm-tiwaz-runu.png

Tyr 20x

Tekrarları ihtiyacınız olduğu kadar artırabilirsiniz. Yalnızca zaman ve enerji açısından sınırınızı bilin, tükenmeyin.

Tüm bunlardan sonra, on defa olumlayın: “Algiz, Sowilo ve Tyr’in enerjileri etrafımda, beni her zaman her türlü zarar ve olumsuzluktan koruyan aşılmaz, yenilmez bir koruma aurası ile sarmalıyor. Beni lanetleyen, bana zarar vermeye kalkışan ya da benden nefret edip, bana olumsuz bir şey yapmaya çalışan herkes, bunun karşılığını her şekilde on misliyle görecektir.”

AUM’u bir kez titretin.

Bu çalışma, en azından yolunuza çıkan saldırıları ya da zararlı diğer her şeyin etkisini önemli ölçüde azaltacaktır. Enerji çalışması aynı zamanda duyularınızı, kötü niyet ve tehlike başta olmak üzere sizi kötü etkileyebilecek herhangi bir şeyi algılayabilecek kadar geliştirecektir. Bu sayede kaçınabilecek, saptırabileceksiniz.

Umarım yardımı dokunur. Bunu 40 günlük bir çalışma hâline getirin, hatta günlük rutininizin bir parçası hâline gelmesi elzemdir.

Alena666 said:
Esenlikler,

Bu çok iyi oldu, Teşekkürler Noctur.

İyi günler dilerim.

Esenlikler,

Rica ederim. Bu çalışma bizleri tam anlamıyla bir tanka dönüştürüyor, her gün yapmakta fayda var.

İyi akşamlar.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back