Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

|Duyuru| Bütün Spiritüel Satanistlerin Ostara’sı Kutlu Olsun – Astarte’ye 3 Gün Boyunca Saygılarımızı Sunacağız

Elite

Well-known member
Tanrılara inisiyasyon yolu oluşunun gereği, Spiritüel Satanizm doğanın akışını takip eder ve inançlarımız doğanın sonsuz kozmik yasalarına dayalıdır.

Şu anda Ostara içerisindeyiz. Bu aralık, doğa içindeki yaratılış gücünün, bu dünyayı gizemli bir biçimde var kılan ve varlığını sürdüren gücün üzerine düşünmenin zamanıdır. Astarte bu gücün temsilidir.

Takvimin kalan açıklamasına ve ritüellere bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz. Şeref ve Güç Ebediyen Astarte'ye Atfolsun!

Bu konuda bilgisiz olduğum için soruyorum tanrılarımıza ve tanrıçalarımıza yapılan bu ritüellerin amacını ve önemini anlatabilirmisiniz aklımda daha çok tapınma veya ibadet gibi kalmasını istemiyorum en nihayetinde bunu bir teşekkür ediş biçimi olarak mı kullanıyoruz.

w676 said:
Bu konuda bilgisiz olduğum için soruyorum tanrılarımıza ve tanrıçalarımıza yapılan bu ritüellerin amacını ve önemini anlatabilirmisiniz aklımda daha çok tapınma veya ibadet gibi kalmasını istemiyorum en nihayetinde bunu bir teşekkür ediş biçimi olarak mı kullanıyoruz.

Esenlikler,

Bu Ritüeller sayesinde Tanrılarımızla bireysel bağlarımızı geliştirebilir; Dünya'da onların enerjilerini hakim kılabilir; insanları tekrardan onlara açabiliriz.

İyi geceler.

Esenlikler,

Tüm kardeşlerimin Ostara'sını kutluyorum. Bu toplu ritüellerin öneminin bilincine varmalı ve elimizden geldiğince zaman ayırmalıyız. Şeref ve Güç Ebediyen Astarte'ye Atfolsun!

İyi günler.

Leydi Astarte'mize yakınlığımızı ve bağlılığımızı sunalım.

Kardeşlerim Ostara'mız kutlu olsun. 💐💖

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back