Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Yeni Gelenler: Sorularınızı Buraya Sorun!

Panta Rhei

New member
Sitemizi (https://spirituelsatanizm.org) okumakla başlayın. Bunlar zaten zihninizdeki dağınık birçok soruyu cevaplayacaktır. Ardından, eğer sorularınız cevap bulmadıysa veya cevaplardan tatmin olmadıysanız, forumlarımızda sorularınızı sorabilirsiniz ve size ruhani yolculuğunuza başlamanız için gereken her türlü desteği sağlayacağız. Henüz yeni olduğunuz için, kendinize zaman verin.

Merhaba, Hoodedcobra666'ya nasıl özel mesaj gönderebilirim? Tanrı deneyimleriyle ilgili soru soracaktım.

Vrilwitch said:
Merhaba, Hoodedcobra666'ya nasıl özel mesaj gönderebilirim? Tanrı deneyimleriyle ilgili soru soracaktım.
Özel mesajlaşmalar için ağırlıklı olarak Proton Mail tercih ediyoruz. Yüksek Rahip'e Proton üzerinden bir mail göndererek sorunuzu sorabilirsiniz. Mail adresi: [email protected]. Ancak kendisinin epey meşgul olduğunu ve geç yanıt alabileceğinizi aklınızda bulundurun. Soru sormak için ayrıca forumlarımızı kullanabilirsiniz ya da özel meseleler için bize mail gönderebilirsiniz.

YONE666 said:
Esenlikler,
Ensest ilişkinin zararlı olduğunu biliyoruz. Peki bu durum kuzenler arasındadır geçerli mi?
Yanlış anlaşılmasın hiçbir kuzenime ilgi duymuyorum. Hayal etmek bile tuhaf.

Esenlikler,

Evet.

İyi günler.

Merhabalar ben bir aralar Spiritüel Satanizm hakkında sitenizden araştırma yapıyordum. Kafamda çelişen birkaç şeyden dolayı bu dinden vazgeçip normal hayatıma geri döndüm. (Bahsettiğim 3 yıl önce falan oluyor.) Hazır tekrar Spiritüel Satanizm aklıma gelmişken sorularımdan bir tanesini sorayım dedim. Büyü yapmakla alakalı bir yazınızda "Karma diye bir şey yok." yazmıştınız. Başka bir yazınızda ise intihar edersek sonraki hayatımızın kötü olacağını söylüyordunuz ve bu teknik olarak Karma oluyor. Bir yazınızda "Karma yalan" deyip bir yazınızda ise Karma'yı savunacak sözler kullanmıştınız. Mantığını tam olarak anlatabilir misiniz?

Spine said:
Vrilwitch said:
Özel mesajlaşmalar için ağırlıklı olarak Proton Mail tercih ediyoruz. Yüksek Rahip'e Proton üzerinden bir mail göndererek sorunuzu sorabilirsiniz. Mail adresi: [email protected]. Ancak kendisinin epey meşgul olduğunu ve geç yanıt alabileceğinizi aklınızda bulundurun. Soru sormak için ayrıca forumlarımızı kullanabilirsiniz ya da özel meseleler için bize mail gönderebilirsiniz.
Geç yanıt verse de önemli değil, çok teşekkür ederim Spine.

Esenlikler,

Bu siteden resiminizi BB koduna çevirebilirsiniz, site size verdiği koda sistematik olarak bir url yerleştiriyor, onu da kaldırırsınız. Bu kodu imzanıza yapıştırmanız yeterli olacak.

İyi akşamlar.

YONE666 said:
Esenlikler,
Cahiliyetimi mazur görün ama, imza kısmına nasil fotoğraf koyabilirim? :| Ben beceremedim de.
Tam yapamamışsınız, şu kodu kullanın ve çalışacaktır:
Code:
[img]https://i.ibb.co/k2sKrf8/nazi-1.jpg[/img]

YONE666 said:
Esenlikler,
Joy Of Satan'a yapılan bağışlar ne gibi yerlere gidiyor? Ne için kullanılıyor? Nasıl bağış yapabilirim?
Merak etmeyin sadakatimden şüphe duymanıza gerek yok sadece modern dünyada finansal anlamda birşeyler yapmak istiyorum.

Esenlikler,

Para sitelerin korunması, geliştirilmesi ve piyasada bulunan nadir kitapların alımına harcanıyor. Buradan nasıl bağış yapacağınız ile ilgili bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca bağış yapmadan önce şu başlığa da bir göz atmanızı tavsiye ediyorum.

İyi akşamlar.

YONE666 said:
Bu konunun altına sorularınızı sorabilirsiniz. Ben ve tüm SS arkadaşlarım size elimizden geldiğince yardımcı olacağız.

Birkaç kafamda tam oturmamış soruyu sormak istiyorum.

1) Her şeyin başında diyebileceğimiz öykü özetle nasıldı? Klasik Adem ve Havva öyküsü gibisinden, Tanrıların evrende yayılışı sırasında bizim var olduğumuzu biliyorum ancak onlar nasıl "var" oldular, Şeytan nasıl bir form haline geldi, nasıl "var" oldu?

2) Yahudi kolektifinin oldukça öncesinde olan bir yapı nasıl bir savaşta bu duruma düşebiliyor?

3) Tanrılar evrende yayılırken başka bir form gelip savaşmaya başlıyorlar, fakat neden?

4) - Neden varlık var olmak zorunda? Felsefenin en temel sorunlarından birisi bilirsiniz. Bir de şu var ki, neden biz var olmak zorundaydık? Gelişim, mükemmelleşme bir cevap değil, en temeldeki şeyi soruyorum.

Yoksa tamamıyla birçok olasılıktan herhangi birisi durumunda mıyız?

5) Tanrıların alakalı olduğu herhangi konuyla alakalı işaret durumlarında insanların akıl sağlığını koruması durumuna ne diyorsunuz?

Her şeyden önce İbrâhimi bakış açısından kurtulun çünkü sorunlarınızda ki hata buradan geliyor. Tanrılar sonsuz güçte varlıklar değiller. Sadece yaşamları sonsuz.

1) Şeytan'ın bulunduğu takım yıldızı yaşama oldukça elverişli. Bütün her şey gibi evrimleşerek şimdiki benliklerini kazandılar. Onların bizim yaratılışımıza katkısı var ancak bu onların yaratılışında da başka birinin parmağı olacak anlamına gelmiyor. Dinazorlar gerekli koşullarda kendi kendine var oldu ve hepsi Tanrılar daha Tanrı olmadan önce yaşıyordu. Evrenin en yaşlı ve güçlü varlığı Şeytan 500.000 bin yaşında.
Şeytan ölümsüzlüğü keşfetti ve halkına yaydı sonra bize armağan etmeye çalıştı.

2) Tek bir savaş yaşanmadı. Binlerce yıldır süregelen bir savaştan bahsediyoruz. Yahudiler Şeytan'ın ezeli rakibi değil. Dünya cephesindeki en son büyük savaş 10.000 yıl önce oldu ve Reptilianlar çok sonradan Yahudileri oluşturdu.

3) Güç arzusu. Her ülke dünya lideri olmak ister.

4) Bu felsefenin konusu. Hegel ve Sokrates okumanızı tavsiye ederim. Neden biz var olmak zorundaydık sorusuna başka bir soruyla cevap vereyim. Neden Samanyolu galaksisi var olmak zorundaydı? Muhtemelen bilimsel mantıksal bir açıklaması vardır. Neden filler var olmak zorundaydı? Bunun da cevabı vardır illa. Aynı şekilde bizimde cevabımız var. Ama bunu kozmik mistik her şeyi bilen bir güç öyle istedi gibi düşüncelerle açıklamaya çalışmayın yeter. Kasmaya gerek yok.

5) ? 10 defa okudum anlamadım daha anlaşılır sorsanız cevabını veririm.

YONE666 said:
ithafen said:
YONE666 said:
Bu konunun altına sorularınızı sorabilirsiniz. Ben ve tüm SS arkadaşlarım size elimizden geldiğince yardımcı olacağız.

Birkaç kafamda tam oturmamış soruyu sormak istiyorum.

1) Her şeyin başında diyebileceğimiz öykü özetle nasıldı? Klasik Adem ve Havva öyküsü gibisinden, Tanrıların evrende yayılışı sırasında bizim var olduğumuzu biliyorum ancak onlar nasıl "var" oldular, Şeytan nasıl bir form haline geldi, nasıl "var" oldu?

2) Yahudi kolektifinin oldukça öncesinde olan bir yapı nasıl bir savaşta bu duruma düşebiliyor?

3) Tanrılar evrende yayılırken başka bir form gelip savaşmaya başlıyorlar, fakat neden?

4) - Neden varlık var olmak zorunda? Felsefenin en temel sorunlarından birisi bilirsiniz. Bir de şu var ki, neden biz var olmak zorundaydık? Gelişim, mükemmelleşme bir cevap değil, en temeldeki şeyi soruyorum.

Yoksa tamamıyla birçok olasılıktan herhangi birisi durumunda mıyız?

5) Tanrıların alakalı olduğu herhangi konuyla alakalı işaret durumlarında insanların akıl sağlığını koruması durumuna ne diyorsunuz?

5) Bu sorunuzu anlamadım.

İlk öncelikle cevaplarınız için teşekkür ederim. İkincisi ise 5. soruda şunu kast etmeye çalıştım, örneğin bir olay oluyor ve tanrıların işareti gibi anlamlar yükleniyor. Bir yerden sonra bu aklını kaçırmaya gitmeyecek mi? Bunun ayrımı nasıl olmalı?

Evet önlemi alınmazsa bu tarz şeyler düşük olasılıkla da olsa olabilir. Yapmanız gereken şey basit. Bol meditasyon, özellikle boşluk meditasyonu. Ve her şeyi Tanrılara yormamak. Zamanla daha iyi ayırt edebileceksiniz. Tanrılardan mesaj alsanız bile buna takıntılı şekilde bağlanmayın. Mesajınızı alın, yorumlayın, değerlendirin ve geçin. Daha çok mesaj alacaksınızdır.

Alena666 said:
Esenlikler,

Küçük bir soru diye burada sormak istedim, ayrı başlık açmak içimden gelmedi.

Bir süredir meditasyon yaparken kendimi iyi hissedemiyorum. İmgeleme yeteneğim gerilemeye başladı, imge yapmaya çalışırken beynim resmen bir duvar koyuyor ve ben onun ötesine geçemiyorum. Ayrıca transa da giremiyorum. Her şeyi yaparken kafamda çok büyük basınç oluyor gibi. Nefes almamı güçleştiriyor ve ağrıdan odaklanamıyorum. Zorladıkça daha kötü oluyor. Bu benden kaynaklanan psikolojik bir sorun mu? yoksa başka bir şey mi? çok yabancısıyım ama böyle olunca da meditasyonlara karşı soğuyorum.

İyi günler dilerim.

Esenlikler, neredeyse aynı durum bende de oluyor diyebilirim. Bu yüzden şahsen örneğin aura temizleme yaparken, önümdeki güneşi daha uzun süre hayal ediyorum, yani özetle uzun uzun yapıp oldu bittiye kesinlikle gelmemeye çalışıyorum.

Buna ek olarak okuduğum bir metot vardı, bu metotta bir merdivene tırmandığınızı hayal ediyorsunuz ve ardından kendinizi boşluğa bırakıyorsunuz. Gözlerinizi kapatıp bunu gerçekten hayal edince o düşme hissiyatı transa sokuyor diyebilirim. En azından ben de bu şekilde, belki sizde de işe yarayabilir.

Kötüleşen aile şartları için neler yapabilirim? Tartışma, kavga ortamı hakim ve zorla oruç tutturuyorlar. Evde meditasyon yapmakta ise problem çekiyorum, RTR ise hiç yapamıyorum. Doğum haritama baktığım zaman ise bu tartışma, kavga ortamını gördüm, bunu nasıl engelleyebilirim?

Basitçe rünler ile bile bişeyler denenebilir diye düşünüyordum fakat yanlış kullanmaktan korktum diyebilirim.

ithafen said:
Kötüleşen aile şartları için neler yapabilirim? Tartışma, kavga ortamı hakim ve zorla oruç tutturuyorlar. Evde meditasyon yapmakta ise problem çekiyorum, RTR ise hiç yapamıyorum. Doğum haritama baktığım zaman ise bu tartışma, kavga ortamını gördüm, bunu nasıl engelleyebilirim?

Basitçe rünler ile bile bişeyler denenebilir diye düşünüyordum fakat yanlış kullanmaktan korktum diyebilirim.

Esenlikler,

Aile içi tartışmaların ne kadar can sıkıcı bir şey olduğunun farkındayım, en yakın zamanda huzura ermenizi diliyorum. Bu durum için Wunjo rününü kullanabilirsiniz. Size örnek bir büyü vereceğim, büyüyü isteğinizce değiştirebilirsiniz.

spirituel-satanizm-wunjo-runu.png

Wunjo

1. Enerjinizi yükseltin: 666 Enerji Yükseltme meditasyonu ile enerji yükseltme
2. WUNJO'yu (veya VIN gibi varyasyonlarını) 40 veya 88 kez titretin.
3. 9 kez olumlayın:
"[WUNJO veya varyasyonu] aile üyelerim arasında yaşanan tartışmalara olumlu ve sağlıklı bir şekilde bir son getiriyor, aile üyelerimi birleştiriyor."

Bunu 40, 80 veya 90 gün boyunca yapmalısınız. Kaç tekrar yaptığınız, hangi varyasyonu kullandığınız, ne kadar süre çalıştığınız, hangi olumlamayı tercih ettiğiniz tamamen size kalmıştır.

İyi akşamlar.

krydros said:
ithafen said:

Esenlikler,

Aile içi tartışmaların ne kadar can sıkıcı bir şey olduğunun farkındayım, en yakın zamanda huzura ermenizi diliyorum. Bu durum için Wunjo rününü kullanabilirsiniz. Size örnek bir büyü vereceğim, büyüyü isteğinizce değiştirebilirsiniz.

spirituel-satanizm-wunjo-runu.png

Wunjo

1. Enerjinizi yükseltin: 666 Enerji Yükseltme meditasyonu ile enerji yükseltme
2. WUNJO'yu (veya VIN gibi varyasyonlarını) 40 veya 88 kez titretin.
3. 9 kez olumlayın:
"[WUNJO veya varyasyonu] aile üyelerim arasında yaşanan tartışmalara olumlu ve sağlıklı bir şekilde bir son getiriyor, aile üyelerimi birleştiriyor."

Bunu 40, 80 veya 90 gün boyunca yapmalısınız. Kaç tekrar yaptığınız, hangi varyasyonu kullandığınız, ne kadar süre çalıştığınız, hangi olumlamayı tercih ettiğiniz tamamen size kalmıştır.

İyi akşamlar.

Başta hoş dileğiniz için ve diğer yazdıklarınız için teşekkür ederim, uygulayacağım.

Alena666 said:
ithafen said:
Alena666 said:
Esenlikler,

Bir süredir meditasyon yaparken kendimi iyi hissedemiyorum. İmgeleme yeteneğim gerilemeye başladı, imge yapmaya çalışırken beynim resmen bir duvar koyuyor ve ben onun ötesine geçemiyorum. Ayrıca transa da giremiyorum. Her şeyi yaparken kafamda çok büyük basınç oluyor gibi. Nefes almamı güçleştiriyor ve ağrıdan odaklanamıyorum. Zorladıkça daha kötü oluyor. Bu benden kaynaklanan psikolojik bir sorun mu? yoksa başka bir şey mi? çok yabancısıyım ama böyle olunca da meditasyonlara karşı soğuyorum.

İyi günler dilerim.

Esenlikler, neredeyse aynı durum bende de oluyor diyebilirim. Bu yüzden şahsen örneğin aura temizleme yaparken, önümdeki güneşi daha uzun süre hayal ediyorum, yani özetle uzun uzun yapıp oldu bittiye kesinlikle gelmemeye çalışıyorum.

Buna ek olarak okuduğum bir metot vardı, bu metotta bir merdivene tırmandığınızı hayal ediyorsunuz ve ardından kendinizi boşluğa bırakıyorsunuz. Gözlerinizi kapatıp bunu gerçekten hayal edince o düşme hissiyatı transa sokuyor diyebilirim. En azından ben de bu şekilde, belki sizde de işe yarayabilir.

Esenlikler,

Dediklerinizi bende yapabiliyorum fakat canım yanıyor... Bunu nasıl engelleyeceğimi bulamadım. Ama garip şekilde aklımdan stres, fazla düşünme, d vitamini gibi şeyler geçiyor. Belki bunlardan sebeptir, kontrole gitmemin zamanı gelmiş.

Bu tekniği yaparken dediğim şeyler yaşanırsa, bedenimizin ön kısmına odaklanıyoruz ve evet büyük ölçüde geçiriyor. Ama ilerisini bilemem.

Teşekkürler cevabın için.

İyi akşamlar dilerim.

Kontrol zamanı belki geçiyor olabilir, sakın erteleme mutlaka hastaneye bir görün. Kötü bir şey çıkmaması dileğiyle.

ithafen said:
İlk öncelikle cevaplarınız için teşekkür ederim. İkincisi ise 5. soruda şunu kast etmeye çalıştım, örneğin bir olay oluyor ve tanrıların işareti gibi anlamlar yükleniyor. Bir yerden sonra bu aklını kaçırmaya gitmeyecek mi? Bunun ayrımı nasıl olmalı?
Bu kişinin anlayış seviyesine ve genel olarak olaylara yaklaşma tarzına göre değişim gösterecektir. Burada genel olarak aşırılıklardan kaçınmak ve duyguların işe karışmasını önlemek gerekir.

Mesela aşırı şüpheci biri, gerçekten Tanrıların işaretlerini yok sayabilecek derecede eylemlerde bulunacak, hatta bu aşırılığa kaçan şüpheci eğilimleri, kişide paranoya gibi semptomlar oluşmasına sebep olabilecektir.

Tam aksine, aşırı fanatik biri de yaşadıklarının tümünü bir işaret olarak algılayacak, bir nevi sineğin yağını çıkarmak gibi; gördüğü, duyduğu, düşündüğü veya karşılaştığı tüm şeyleri işaret olarak alacak ve kendine, bilinçaltının istediği şekilde bir hikaye yazarak yalandan bir dünya yaratacaktır. Bunun örnekleri çoktur zira bu insanların sıklıkla düştüğü, yetersiz zihinsel gelişimden doğan bir tuzaktır.

İki aşırı uç da iyi ve sağlıklı değildir, anlamsız sonuçlara gebe olacaktır.

Peki burada ne yapacaksınız? Öncelikle zaaflarınızı ve doyurmanız gereken duygusal ihtiyaçlarınızı tespit edip, aradan çıkaracaksınız. Bahaneler zehirlidir ve insanoğlu onları "mantıksal" bir temele oturtmak amacıyla fanteziler üretebilir. İşaretlerin, bu aptalca ve çocukça zayıflıkları makul kılan değersiz şeylere dönüşmesini engellemek gerekir.

İşaretler, genellikle kişinin ayırt edebilmesi, okuması ve yorumlaması gereken, Tanrıların insanlara verdiği kıvılcımlardır ve bu kıvılcımları takip eden kişi, sonunda bir yangına dönüşecek yolun takipçisi olur. Bu Tanrıların rehberlik etmesidir ve rehberliğin bin bir türlü yolu olduğu için, onlardan yalnızca biridir.

Kişinin itinalı ve takatli bir şekilde boşluk meditasyonu yapması, bunun dışında zihnin gelişimiyle ilgili diğer çalışmalara ağırlık vermesi gerekir. Ruhani güç ne kadar büyük olursa olsun, onu kontrol edecek zihinden yoksun bireyler, sonunda mutlak bir çöküşe maruz kalır.

Zaman da burada çok önemlidir, genellikle, zaten o an yaşayan biz olduğumuz için, olayları geçmişle ve daha büyük bir resimle bağlamak zor olabilir. Burada zamanla hikayenin ve anlatılmak istenenin açığa çıkmasına izin verilmelidir.

Bunlar kabaca iş görecektir ancak daha detaylı bir açıklama isterseniz, daha kapsamlı bir yazı yazabilirim.

YONE666 said:
Esenlikler,
Psikiyatri ilaçlarının ruhani gelişimime kötü bir etkisi olur mu?
Kendimi ifade etme, dikkat eksikliği, hiperaktivite, öfke sorunları gibi sebeplerden 2 ilaç kullanıyorum 100+120 den günlük 220 mg.
Kullanmamin bir sakıncası olur mu? Bırakalım mı?
İlaçların büyük ihtimalle fark edilebilir ya da fark edilemez yan etkileri olacaktır. Buna rağmen eğer size iyi geliyorsa, bu yan etkilere rağmen kullanmaya devam edebilirsiniz zira ilaçların yokluğu sizi daha beter edebilir, yine de dikkatli olmalısınız ve "düzgün" bir yaşam sürdürmek için ilaçlara bağımlı bir SS olmamalısınız.

Bu problemlerinizi çözüme kavuşturmak için başka fiziksel ve ruhsal çözümler arayışında olun. Durumlarınıza baktığımda aslında burada düzgün ve itinalı yapılmış ruhani çalışmalar sonucu çözülemeyecek ya da en azından hafifletilemeyecek rahatsızlıklar görmüyorum. Bu konuda size yardımcı olacak çalışmalar yapın ve Tanrılardan da bu konuda yardım ve rehberlik isteyin. Ayrıca ilaç dozajları hakkında net bir bilgim yok ancak yüksek dozajlara çıkılmadığından emin olun.

Doktorunuzla ve ebeveynleriniz ile bu konuda kesinlikle konuşun ve durumunuz hakkında bilginiz olsun.

ithafen said:

Meditasyonlarınız engellendiği için bu ciddi bir problemdir. Kullanabileceğiniz tüm uygun zamanları kullanın ve meditasyonlarınızı ne olursa olsun mümkün olan en iyi şekilde gerçekleştirmeye çalışın. Bir açıdan, düşmanın inindesiniz ve gün gittikçe zayıflamak ya da güçlenmek sizin elinizde. Biliyorum, şartlar kötüleşiyor ama birçok insan bu durumu yaşıyor. Kötüleşen şartlarda aileniz ile olan ilişkilerinizi yönetmek konusunda ustalaşın. Ayrı eve çıkana ya da artık size olan etkileri azalıncaya kadar sonuçta orada olacaksınız, birkaç yıl daha böyle sürüp gidemez.

Şöyle ufak bir çalışma vereyim:

spirituel-satanizm-ansuz-runu.png

Ansuz x40 (4, 9 ve 40'ın katlarında titretebilirsiniz)

Şimdi 9 kere olumlayın:

"Bu enerji, benim için en iyi olacak şekilde, ruhani gelişimimi ilerletme yeteneğimin önündeki tüm dış engelleri kalıcı olarak ortadan kaldırıyor."

Bu çalışmaya 14 Nisan'da başlayın. Ay, tüm gün Kova burcunda olacak. Bağımsızlık kazanma ve kısıtlayıcı durumlardan kurtulma amaçlı çalışmalar için gerçekten iyi bir gündür. En az 40 gün boyunca sürdürün, isteğe göre uzatın.

Alena666 said:
Esenlikler,

İyi günler dilerim.
Psikolojik sorunlardan öte bir şey var gibi gözüküyor zira fiziksel olarak (ekstrem vakalarda psikolojik sorunlar vücuda yansıyabilir ama öyle olmadığını varsayalım) ağrı çektiğinizi söylüyorsunuz. Meditasyonlar kişiye esenlik getirmelidir, doğru pratik edebilecek kadar deneyimli olduğunuzu varsayarak, problemi başka bir yerde aramanız gerektiğini söyleyebilirim. Bu "bir süredir"lik zaman içerisinde sizi etkileyen bir şey oldu mu? Bunun üzerine düşünmelisiniz.

Sizi bu duruma getiren olay veya olaylar olmalı. Çok stresli bir hayat, tedavi edilen ama yavaşça nükseden hastalıklar ya da ciddi bir düşman saldırısı bunlara sebep oluyor olabilir. Koruyucunuzdan ve Şeytan'dan bu konuda yardım ve kılavuzluk isteyin. Ayrıca normalde yaptığınız ancak son zamanlarda nedensizce bırakıverdiğiniz rutinleriniz var mıydı?

Önce en acillerden başlayın, ardından odaklanamama ya da imgeleyememe gibi çözmesi daha basit problemlere odaklanabilirsiniz. Muhtemelen tek ya da birkaç büyük problem, irili ufaklı pek çok probleme gebe oluyor ve bu da içinize dönüp, kaynağa ulaşmaya çalışırken sizi yanlış bir yola sokuyor.

Rüyamda birisi uzun süre şira ismini bana seslendi çok gerçekçi idi acaba bir tanrı ile alaksı var mıdır?

YONE666 said:
Esenlikler,
Necronomicon da mardukun 50 ismi adı verilen ruhların hepsiyle olmasa bile iyi huylu bazıları ile (ornegin ziku)çalışabilecegi gibisinden bir şey duydum. Maxine dietrich söylemiş. Bu doğru mu? Kullanabilir miyim? Ve bu ruhlar kim? Ve gerçekten ruhlar mi yoksa mantralar için alegoriler mi?
Gerçekten canlı varliklarsa ne kadar güçlüler?

Esenlikler,

Lord Amon Ra'nın emri altındaki varlıklar diye hatırlıyorum. İsimler, herhangi bir rün gibi mantra olarak kullanılıyorlar.

Yanlış hatırlamıyorsam 21-24 arası isimler pek tekin değildi. Üstünüzde asla kullanmamalısınız. 20'lerin başları olduğunu hatırlıyorum ancak tam olarak sıralarını hatırlamıyorum, "ölüm, yıkım" gibi şeyleri görünce siz kendiniz seçebilirsiniz.

Varlıklarla çalışılabiliyor mu bilmiyorum (kitabın sahibi bunu iddia ediyor, mümkün olabilir), ancak Yüksek Rahip Hoodedcobra666'ya sorduğumda mantralar gibi titretilmelerini söylemişti. Öbür türlüyse bile varlıklardan yardım almak pek doğru bir hareket olmayacaktır. Her ne kadar Tanrıların emrinde olsalar da başka canlılarla etkileşimlerinde belirsizliklerin var olduğu söylenmişti diye hatırlıyorum.

İyi akşamlar.

Esenlikler.
Sitenin 2017 den beri takipçisiyim. Son bir yıldır farklı şehirde okul durumumdan dolayı siteye pek giremedim. Bugünlerde girdiğimde sitenin arayüzünün, temasının değiştiğini en önemlisi yorumların kaldırıldığını gördüm. Yıllardır yapılmış olan değerli bilgilerin olduğu yorumları niçin kaldırdınız? Yeni yorumlara kapatabilirdiniz ama eski binlerce yorumu niçin sildiniz? Mesela Güç Meditasyonlarında siteye giren kişi soru sormak istese soracağı bütün sorular daha önce yorumlarda sorulduğu için size ulaşmaya çalışmak yerine çoktan cevabını alırdı. Gerek reenkarnasyon, gerek meditasyonlar üzerine diğer yöneticilerin vermiş olduğu önemli kişisel tavsiyeler vardı. Yorumları tekrar getirebilir misiniz?

Yeni tasarım çok karmaşık ve göz yorucu olmuş. JoS un sitesi yıllardır aynı değişmedi. Siz niçin böyle köklü değişimlere gittiniz? Beğenilme kaygınız var gibi neden bu değişim? Ne gerek vardı yani? Eskisi ne güzel sade ve anlaşılırdı. Yazı fontu, tasarım, renkler hiç olmamış bilginiz olsun.

sorath said:
Esenlikler.
Sitenin 2017 den beri takipçisiyim. Son bir yıldır farklı şehirde okul durumumdan dolayı siteye pek giremedim. Bugünlerde girdiğimde sitenin arayüzünün, temasının değiştiğini en önemlisi yorumların kaldırıldığını gördüm. Yıllardır yapılmış olan değerli bilgilerin olduğu yorumları niçin kaldırdınız? Yeni yorumlara kapatabilirdiniz ama eski binlerce yorumu niçin sildiniz? Mesela Güç Meditasyonlarında siteye giren kişi soru sormak istese soracağı bütün sorular daha önce yorumlarda sorulduğu için size ulaşmaya çalışmak yerine çoktan cevabını alırdı. Gerek reenkarnasyon, gerek meditasyonlar üzerine diğer yöneticilerin vermiş olduğu önemli kişisel tavsiyeler vardı. Yorumları tekrar getirebilir misiniz?

Yeni tasarım çok karmaşık ve göz yorucu olmuş. JoS un sitesi yıllardır aynı değişmedi. Siz niçin böyle köklü değişimlere gittiniz? Beğenilme kaygınız var gibi neden bu değişim? Ne gerek vardı yani? Eskisi ne güzel sade ve anlaşılırdı. Yazı fontu, tasarım, renkler hiç olmamış bilginiz olsun.
Zamanında yorumlar gerekliydi zira forumlar yoktu. Toplulukla etkileşime girmek için yorumlar kullanıldı ve çok uzun bir süre aktif kaldığı için dediğiniz gibi büyük bir bilgi birikimi oluştu. Ancak bu bilgi birikiminin kontrolden çıktığını görmelisiniz. Dağınık, organize edilmemiş, eski ekibe ait desteklemediğimiz şahsi görüşleri içeren, aratılması mümkün olmayan vb. birçok problemi içeren. İlk başta bunu negatif bir değişim olarak görebilirsiniz ancak artık yorumların bulunduğu yerde foruma yönlendiren arayüz ögemiz var. Burada amacımız siteyi ve forumları, işlevleri bakımından daha iyi bir şekilde konumlandırabilmektir. Sitemiz, tüm önemli ve ekip tarafından onaylanmış kaliteli içeriği barındırırken; forumlar, sitede paylaşılmayacak içerikleri, topluluğun sorularını ve genel tartışmaları içerecektir. Soruları olanlar artık forumlarda sormalı, böylece herkesçe ulaşılabilir olur ve forumların varlığı anlamlı kılınabilir.

Ayrıca bu sene içerisinde içeriklerimizde yapacağımız değişim ve güncellemelerle çoğu içeriği, bu tür soruları ilk başta yanıtlayacak şekilde düzenleyeceğiz. En temel konularda bile birbirini tekrar eden onlarca soru olması, içeriklerde yeni bir yaklaşımın benimsenmesini kanıtlar düzeydedir. Eğer rünlerle ilgili paylaşılan yeni yazılara bakarsanız, bu yaklaşımın yarattığı sonuçların ne kadar olumlu olduğunu görebilirsiniz. İçiniz rahat olsun, kimseye bir şey "beğendirme" ya da "kanıtlama" kaygımız yok. Sadece uzun süreli araştırmalarımız ve analizlerimiz sonucu, topluluğu en iyi şekilde yönlendirmek ve mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için aksiyon alıyoruz. Her değişim beraberinde bir tepki getirir. Ancak uzun vadede ne kadar mühim ve kıymetli işler çıkarıldığını anlayacaksınız.

Yeni tasarım konusundaki eleştirilerinize gelince, ne yazık ki yorumlarınız çok sübjektif ve bu yüzden herhangi bir müdahale yapamıyorum. Eğer neyin tam olarak sizde bu şikayetleri doğurduğunu belirtirseniz buna göre tema üzerinde güncellemeler yapabilirim ve böylece daha iyi bir deneyim yaratmış oluruz. Dilerseniz bu konuda bana bir mail de gönderebilirsiniz.

Konu hakkında bu yazıya göz atmanızı öneririm ve tüm yorumlarınız için de teşekkürler.

sorath said:

Esenlikler,

Bu hesabınızı devre dışı bırakarak yeni bir kullanıcı adıyla forumlara dahil olun. Hiçbir Tanrının ismini kullanıcı adınız olarak kullanmamalısınız.

İyi akşamlar.

Ayrı bir başlık açmak istemediğim için burdan soruyorum.

Türk mitolojisinde ki Kayra Han'ı eter'e benzettim doğru olabilir mi?

Şuan bulamadım ama joy of satan sitesinin bir yazısında dünyaya gelmekte olan (ismi zion diye hatırlıyorum) büyük bir küpten bahsediyordu bu eski bir bilgi midir günümüzde geçerliliği nedir

YONE666 said:

Soruları cevaplamayı seviyoruz, o hâlde tereddüt etmek için hiçbir sebep yok!

Succubus ve Incubus’lar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Öncelikle bunun için başlık açmalımıyım bilmiyorum ama buraya sormak istedim.

Sümer Mitinde 7 Tanrı'yı araştırıyor idim, Anu'yu bilen vardır illaki diye düşünüyorum şöyle bir alıntı yapayım;

" O, Draco takım yıldızının merkezinde bulunan kuzey ekliptik kutbu ile özdeşleşmiştir ve oğulları Enlil ve Enki ile birlikte, gökyüzünün tonozunun üç takımyıldızları grubunu kişileştiren en yüksek ilahi üçlüyü oluşturmuştur. En eski yazılı kayıtların zamanında, Anu’ya nadiren tapınıyordu ve onun yerine oğlu Enlil’e saygı duyuluyordu , ancak Mezopotamya tarihi boyunca, panteondaki en yüksek tanrının her zaman anûtu’ya sahip olduğu söyleniyordu. İsmi “Göksel güç” anlamına gelir. "

https://www.google.com/imgres?imgur...ZblIjbK3gIvVVwkSPzFk3C5Q&docid=WPjvMFeUkXpxJM

Bu sembol Azazel'in sümer mührüne çok benziyor sanki başka versiyonu gibi

https://www.google.com/imgres?imgur...OA_KwBsQDANqIaWDbrNx3azQ&docid=W2-NXJDf2sycIM

Bunların birbiri ile bir bağlantısı var mı? Yoksa sadece benzerlikten ibaret mi?
https://www.google.com/url?sa=t&sou...YQFnoECBIQAQ&usg=AOvVaw0rFv1zn0LXjlPZDlflo-Z0

Birde şunu bırakayım.

YONE666 said:
Esenlikler, Ben YONE
Acaba biz SS ler. Ölürsek öldükten sonra duatta başka bir bedende reenkarne olabilir miyiz? Bu mümkün mü? Egerki mümkünse ruhani çalışmalarına negatif bir etkisi olur mu?
Bu dünyadaki hayat zor. Tanrilardan bunu istesek yaparlar mı?

Esenlikler,

Sanmıyorum lâkin bunu düşünmeniz beni içten içe üzdü. Kendinizin en iyi hâline evrilebilmek için zorluklara göğüs gerip güçlenmeye, kendinizi geliştirmeye devam etmelisiniz. Bu tarz bir düşünce içerisinde olduğunuz sürece, asla gelişemeyeceksiniz.

Bundan bağımsız olarak, ruhani gelişiminiz siz öldükten sonra korunur ve sonraki hayatınızda kaldığı yerden devam eder. Eğer böyle bir şey olmasaydı, Magnum Opus hiçbir zaman tamamlanamazdı.

İyi akşamlar.

YONE666 said:
Ben korkuyorum, insanlardan korkuyorum.
Yalan yanlış bir sozde tanrinin uydurduğu var olmayan cennet ve cehennem uğruna daha fazla centillerin acı çekmesinden korkuyorum.
Ben bir şeyler yapmak istiyorum. Bu kertenkele ve gri vücutlu köle olmuş bu ırkın cezasını çekmesini istiyorum.
Ben tanri olmak istiyorum. Lord Andras gibi halkımızı bu varlıklardan koruyacak bir tanri. Ama önümde uzun bir yol var. Gerçekten uzun.
Annesi veya babası tanri olan yarı tanri varlıkların/insanların tanri olması çok daha hızlıydı diye hatırlıyorum. Tanri genim olmasa bile magnum opusa bir süredir çalışan bir varlığın evladi olsaydım.
Belki daha üst genlere sahip olsaydım. Belki daha güçlü olsaydım. Daha yüksek bir ruha sahip olsaydım. Bu iş bu kadar uzun sürmeyebilirdi. Halkım daha fazla acı çekmek zorunda kalmazdı. Yüce Hitlerimiz gibi olabilirdim.
Bunu birazda bu yüzden istedim. Ama değilim. İnsanlarım arabistan da hayvan büyüklüğünde bir taşın etrafında dönmek için neredeyse canlarını feda ediyor. Ve ben sadece izliyorum. SS arkadaşlarım bu dünyanın iyiliği için gece gündüz çalışıyor. Ama adımız medyada lekeleniyor. Maalesef bu insanların aptallığına care yok gibi gözüküyor.
Ben olduğumdan daha fazlası olmayı hayal ediyorum. Ama bu beden ve ruh bunun için çok zaman gerektiriyor.

Esenlikler,

Umutsuz bir durum yok, zira farkındaysanız Türkiye'de bile deistlerin sayısında bir artış yaşanıyor. Çalışmalarımız meyvesini veriyor, RTR'ler ile düşmanı püskürtmeye ve gezegenimizi kurtarmaya devam ediyoruz. Düşman hak ettiği cezayı alacak, Tanrıların gazabı ile karşılaşacaktır.

Hâlâ güçlü olabilirsiniz, hâlâ yüksek bir ruha sahip olabilirsiniz. Lord Hitler bir anda olduğu pozisyona gelmedi, uzun süre çalışıp kendini her açıdan yetiştirdi. Burada yakınmak yerine, bu isteklerinizin gelişiminizde katalizör görevi görmesini sağlayın. Çalışmalarınıza devam edin ve ruhunuzu yükseltin, böylelikle bu isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İyi günler.

YONE666 said:
Sitede haham yeşua nin Öldürülmesi ile ilgili birsey gördüm. Bu Yahudi pisliği biz mi öldürdük? Nasıl oldu?

Esenlikler,

Yeşua, "İsa/Jesus/Joshua"nın İbranice hâlidir.

İyi akşamlar.

Meditasyonlarım sırasında ve sonrasında dikdörtgen şeklinde gökkuşağı gibi renkler görüyorum bunu kendi isteğimle yapmıyorum ve çok gerçekçi bu bir gelişme mi

Herkese esenlikler;
Geçen hafta koruyucu tanrımın kim olduğunu düşünürken "HEKA" ismine rastladım.

Arama yaptığım sitelerde eski mısırdaki ilk tanrılardan olduğu yazıyordu.Merak ettiğim konu ise Tanrı Heka hakkında, JoS'un sitesinde bilgiler mevcut mudur?

YONE666 said:
Esenlikler,
Hafizam beni yaniltmiyor ise HPHC 10 yıllık mektubunda SS sayısının 1 milyar kişiyi bulmasını tahmin ettiğini söylemişti.
Sayımız 2, 3 milyar gibi çok büyük rakamlari bulduğunda, ki o gün elbet gelecek. Kendimizi hala gizlemememiz gerekecek mi? Bi sorun olur mu?
Esenlikler,

Orada verilen sayı, tahminden ziyade belirlenen bir hedefti ve o sayı olacak SS sayısı değil, buradan haberdar olacak insanların sayısını yansıtıyor. Yani hepsi bizimle aynı tarafta olmayacak olsa bile buradan haberleri olacak.

İyi günler.

Yüksekliğinde anlarsın. Tıpkı ergenliğe giren bireylerin bazı şeyler yaşadıktan sonra resmen girdiğini anlaması gibi. Kundalini Yükselmeye başladığı zaman bunu zaten anlarsın ve emin olursun. Çalışmalara devam et. Ve "şunu şunu yaşadım acaba kundalinim uyandı veya yükseldi mi?" Diye soranlar genelde sadece basit meditasyon tepkileri alıyor vücutlarından. Kundalini yükselince gelip forumlara bunu sormazsın bile. O derece emin olursun.

Pagandı yani SS sayılıyor. Beklemedi, sürekli olarak yaşadığı çağa göre farklı görevlerde bulundu reenkarnasyon olarak. Magnum Opus süresi değişken ve kişiye bağlı. Führer'in dünyada bizzat fiziksel olarak tamamlaması gereken yükümlülükleri olduğu için öyle uzun sürdü. Bütün hayatları boyunca sadece Magnum Opusa odaklansaydı çok daha kısa sürerdi. Herkesin görev dağılımı farklı sonuçta.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back