Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Okb

w676

New member
Obsesif kompulsif bozukluk diye adlandırılan kendimle savaş verdiğim bir hastalığım var bundan kurtulmam için bir çalışma varmı

Noctur said:
Esenlikler,

Öncelikle, geçmiş olsun dileklerimi iletmek isterim. Olumlamalar ile birlikte, sabahları Satanama, akşamları da Wunjo ile çalışmaya başlayın. Buna ek olarak, Kundalini Yoga yapmanızı tavsiye ediyorum. Kendinizi, çiçek açan bir ağaç veya küllerinden yeniden doğan bir anka kuşu olarak imajine edin... Bu gelişiminizi, iyileşme sürecinizi kat ve kat hızlandıracaktır. Bu çalışmaları günlük olarak, disiplinli bir şekilde yaparsanız zamanla meyvesini alacaksınız, güçlü kalın, her çalışmadan sonra da auranızı temizlemeyi unutmayın. Bu çalışmaları yaparken Koruyucunuza da danışmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

İyi akşamlar.

Esenlikler,

Bunların size yardımcı olacağını düşünüyorum. Önemli olan disiplini korumak ve iyileşmek için çabalamaktır.

Kendinize dikkat edin, bir an önce iyileşmeniz dileği ile...

İyi akşamlar.

Teşekkürler Noctur bey. Kötü görüntü oluşturduğumun farkındayım daha düzgün sormaya çalışacağım rahatsızlık verdiysem herkesten özür dilerim

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back