Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

İnsanlık

w676

New member
Sanırım bu beelzebuba ait bir söz 10.000 yıl önce mükemmeliğe yakın olduğumuzu söylemiş kaç bin yıl önce yaratıldık günümüze kadar gelen o çok eski kalıntılar ve taş devri gibi şeyler bizden önce ki ölmüş olan türe mi ait yoksa bize mi tanrılar gidince bilgilerimizi neden koruyamadık ruhaniyetten ayrı düştük ve ırklar karıştı tanrıların gidişi nasıl oldu savaş çıkınca bir anda terk mi ettiler dünyayı

Esenlikler,

1-Büyük ihtimalle ne zaman hayvanlardan farkımız olduysa, o zamandan beri tanrılarlayız.

2-Bizden önce ölmüş tür biziz, insanlarız. Kalıntılar da aynı şekilde, gelişime adım adım gidişin kanıtı, insanlaşmanın kanıtı.

[/quote]

Brigth Truth bey bu bilginin eski olduğunu doğruladı onlar bizden ayrı bir tür bizi tamamen tanrılar yarattı ancak forumdaki çoğu kişi hâlâ eski bilgiyi kullanıyor

Alena666 said:
Esenliker,

Kendisi ya da siz bu bilgiyi verdiği kaynağı atabilir misiniz?

İyi günler dilerim.

Bu benim sorum

Bright Truth Tanrılar geldiğinde insanımsı canlıların daha epifiz bezini geliştirmeden öldüğünü söylemişti bazıları da bizim onların devamı olduğumuzu ve tanrıların onları evrimleştirdiğini söylüyor sizde bizden haberdar olduklarını söylemişsiniz kastınız insanımsı canlılar olduğumuz ve bizi evrimleştirdikleri mi acaba bunu birisi açıklığa kavuşturabilirmi biz onların devamımıyız yoksa bizi tamamen tanrılar mı yarattı

Brigth Truth beyin cevabı;
Esenlikler,

Dediğim şey doğru. Biz doğal faktörlere uygun şekilde yaratılmış yapay bir türüz. Bunun haricinde, doğrudan doğa tarafından yaratılmış ilkel türler de var [veya varlardı, günümüzde ne ölçüde bulunuyorlar bilmiyorum]. Neandertaller veya bazı kabileler, bunlara örnek olabilir.

İyi günler.

w676 said:

Esenlikler,

Alıntıyı kırpmak için önce üyenin mesajının sağ üstünde kalan "Quote" butonuna tıklayın. Örneğin Alena666 rumuzlu üyenin alakalı gönderisine gidip buna tıkladığınızda şöyle bir kod dizisi gelecektir:

[--quote=Alena666 post_id=431059 time=1679104987 user_id=71763]
(Mesaj...)
[--/quote]

"Post id", "time" kısmı gönderiden gönderiye değişebilir, buraya takılmayın. [/quote] kodu en başta bizi üyenin gönderisine götüren alıntının bittiğini gösteriyor. Üst kısmaysa dokunmayın, çünkü bu direkt alıntı yapılan mesajın ve üyenin kendisiyle ilişkili bir kod kısmı.

(Mesaj...) şeklinde gösterdiğim yerdeki alakalı kısımları seçip kalanını diskarte edebilirsiniz. Ya da hiç dokunmadan [/quote] yani alıntının bitişinin altına gidip kendi mesajınızı yazabilirsiniz.

Eğer mesaj çok uzunsa, estetik bir görünüm açısından alıntı yapacağınız üyenin mesajını silip yerine "..." koyabilirsiniz.

Size kodları gösterebilmek için başlara tire işareti koydum, ancak mesajınızda bu yer almayacak, ben kodu bozmak için koydum. Kod dizisinin kendisi zaten otomatik gelecektir, sadece alakalı kısımları silmeyin yeter.

İyi günler.

Esenlikler Brigth Truth bey,
Doğal faktörlere uygun yaratılmış yapay bir tür olduğumuzu belirtmiştiniz Cobra yeni yazısında tanrıların türlere evrimleşmesi için yardım ettiğini yazmış yorumlarda birisi Önümüzdeki 50.000 bin yıl boyunca ağaçtan meyve yiyen maymunlar olabilirdik ama bizi son derece güzel ve önemli bir şeye dönüştürmeye karar verdiler. Yazmış ve Cobradan aksi bir cevap gelmemiş doğrusu nedir artık bilemiyorum Joy of satan da herkes farklı bilgileri savunuyor bu iletişim sorununun nedeni nedir

w676 said:
Doğal faktörlere uygun yaratılmış yapay bir tür olduğumuzu belirtmiştiniz Cobra yeni yazısında tanrıların türlere evrimleşmesi için yardım ettiğini yazmış yorumlarda birisi Önümüzdeki 50.000 bin yıl boyunca ağaçtan meyve yiyen maymunlar olabilirdik ama bizi son derece güzel ve önemli bir şeye dönüştürmeye karar verdiler. Yazmış ve Cobradan aksi bir cevap gelmemiş doğrusu nedir artık bilemiyorum Joy of satan da herkes farklı bilgileri savunuyor bu iletişim sorununun nedeni nedir
Esenlikler,

Tanrılar, henüz biz primat hâldeyken gelip bizim evrimimizi hızlandırdı veya soyu tükenmiş olan primat atalarımızın fosillerini kullanarak daha gelişmiş ve ölümsüzlüğe erişme potansiyeli taşıyan insanlığı yarattı. Bu ikisinin arasındaki fark şu an için kritik bir öneme sahip değil bence.

Bahsettiğiniz iletişim sorununun sebebi, Joy of Satan'ın bünyesinde çalışan bilim ya da tarihçi ekiplerin olmamasından kaynaklı. Kısacası imkanların kısıtlı oluşundan kaynaklanıyor. Bugüne kadar JoS, bu bahsettiğiniz insanların görev bilinci ve fedakarlıklarıyla yürütülmeye devam etti. Ben bile günlerimin nasıl geçtiğini anlayamıyorum, yüksek rahiplerin ise çok daha sıkı programları olduğunu hesaba katarsak, her şeyi yapmalarını beklememiz mantıklı olmaz. Biraz empati gerekli sanırım. Günü geldiğinde ve daha geniş imkanlar sağlandığında bu bilgilerin de tek tek aydınlatılacağını düşünüyorum. Unutmamak gerekir ki terimsel açıklama için terimsel inceleme de gerekir.

İyi günler.

w676 said:

Bu söylenenlerin hepsi aynı yere çıkıyor. "Sorun" diyebileceğimiz herhangi bir iletişim eksikliği yok. Evrim kavramı yaratılışımızda önemli rol oynar. Şeytan, bizi yükseğe çıkaracak evrimimizde insanlığa, insanı insan yapmaya yardımcı oldu.

Günümüzde çok az saf beyaz kaldı saf olmayan beyazlarda doğrudan şeytanın kanından gelir mi Magnum opus genetik olarak saflaşmak ve en mükemmel haline ulaşmaktır beyazların kökü Nordik tanrılara dayandığına ve doğrudan onlardan geldiğine göre tamamen saf olmayan bir beyazın tanrılığa ulaştığında nordik özellikleri taşıması gerekmiyor mu günümüzde saf beyaz genleri kaybolduğu için beyaz ruhlar o anki en uygun yere reenkarne olmak zorunda kalıyor diye biliyorum primatların kalıntılarından yaratılan tür siyah ve sarı ırk mı çünkü biz beyazlara doğrudan şeytandan geliyor deniyor.

w676 said:
Günümüzde çok az saf beyaz kaldı saf olmayan beyazlarda doğrudan şeytanın kanından gelir mi Magnum opus genetik olarak saflaşmak ve en mükemmel haline ulaşmaktır beyazların kökü Nordik tanrılara dayandığına ve doğrudan onlardan geldiğine göre tamamen saf olmayan bir beyazın tanrılığa ulaştığında nordik özellikleri taşıması gerekmiyor mu günümüzde saf beyaz genleri kaybolduğu için beyaz ruhlar o anki en uygun yere reenkarne olmak zorunda kalıyor diye biliyorum primatların kalıntılarından yaratılan tür siyah ve sarı ırk mı çünkü biz beyazlara doğrudan şeytandan geliyor deniyor.

Esenlikler,

Irksal karışıklık yaşanmadan önce de esmer tenli, koyu saçlı milletler vardı. Bunlar ırksal karışmadan ziyade coğrafî adaptasyonun bir gerekliliği. Örneğin Antik Mısırlılar da ırk karıştırmamalarına rağmen esmer tenliydiler. Buna karşın, yanlış hatırlamıyorsam Führerimizin eski bir reenkarnasyonu olan II. Ramses'in sarı saçları vardı. Yine de yüz hatları ise bir İsveçli ile aynı değildi.

Antik Yunanistan'da ve Roma'da yine aynı şekilde kısmen daha koyu hatlı insanlar ve daha "Nordik" olanlar bulunabilirdi. Bunlar da ırk karıştırmıyordu ancak aynı toplumun insanı olarak bu tarz özellikler gösteriyorlardı.

Nordik Tanrılarımızdan bazıları da koyu tenliler, koyu saçlılar. Yine de ırk olarak "Nordikler".

Bugün gerçekten ırklar daha çok karıştığı için bu eski toplumlarda varlığını sürdürmüş çeşitlilik artık yerini "hangi gen ağır basacağa" götürdü. Eski bir Mısırlı hepimizden daha çok Beyaz genetiğine sahip olabilir ancak ten rengi, fenotipi farklıydı. Dediğim gibi, bu tamamen adaptasyonla ilgili.

Evet, Beyazlar, "Nordiklerin" genetiğini taşıyor ancak koca evrende tek gelişmiş ırk Nordikler değil. Diğer türlerin kanı da kendilerine daha çok benzeyen diğer 2 ırkta yatıyor.

Bizim yaratılışımız yine aynı şekilde, diğer ırklarla birlikte Dünya'nın ve evrenin kendi evrimsel kanunlarına uygun şekilde gelişti.

İyi geceler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back