Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Nereden başlamalıyım?

myojo

New member
Esenlikler,
Daha yeni efendi ve onun yoluyla tanıştım ve özellikle merak ettiğim iki konu var: Büyü ve Demonlar fakat nereden başlamam gerektiğini bile bilmiyorum desem hiç abartı olmaz. Ne yazık ki adanmışlık ayinini gerçekleştirmek için gerekleri şartları henüz sağlayamadığımı da belirtmek isterim... Adanmışlık ayini olmadan enerjiyi hissetmek, büyüde ilerlemek ya da Demonlar ile iletişime geçmek mümkün mü? Nereden başlamam gerek peki ayin sonrasında? Aydınlatırsanız sevinirim.

Alena666 said:
myojo said:
Esenlikler,
Daha yeni efendi ve onun yoluyla tanıştım ve özellikle merak ettiğim iki konu var: Büyü ve Demonlar fakat nereden başlamam gerektiğini bile bilmiyorum desem hiç abartı olmaz. Ne yazık ki adanmışlık ayinini gerçekleştirmek için gerekleri şartları henüz sağlayamadığımı da belirtmek isterim... Adanmışlık ayini olmadan enerjiyi hissetmek, büyüde ilerlemek ya da Demonlar ile iletişime geçmek mümkün mü? Nereden başlamam gerek peki ayin sonrasında? Aydınlatırsanız sevinirim.

Esenlikler,

Efendi demek yerine daha güzel şeyler diyebilirsiniz, önermiyoruz...

Tabii ki enerjiyi hissedebilirsin. Güç meditasyonlarına ve temel seviye meditasyonlara hemen şu an başlayabilirsin. Hatta ben adanmadan yapmaya başlamayı uygun görüyorum. Hem bir hazırlık hem de nelerle bir olacağını görmek adına en mantıklı seçenek.

Büyüde ilerlemek gerçekten çok zaman alıyor. Genelde yaptığımız büyüler 2, 3, belki daha fazla denemeyle yürürlüğe girebilir. Şıp diyince olamıyor maalesef. Konu tecrübeden çok enerjiyle alakalı, enerjin ne kadar kararlı ve çoksa büyünün tutma ihtimali o kadar fazla. Ama tabii ki zamanla enerjini yönetmeyi öğrenirsen bu seni ilerletecektir.

Açıkçası çok meşguller. Adanmadan iletişim kurmak çok zor, ki çok ilerlemen gerekiyor onları anlamak için. Hem bu iletişime geçiş ayinlerle oluyor, bunlara zaman bulabiliyorsan adanmanı da yapabilirsin. Emin ol daha kısa sürer ve daha işe yarar. Adandıktan sonra koruyucun başta olmak üzere tanrıların ilgisi üzerinde olacaktır. Her şeyi bir anda istemek ve elde etmek yerine, yeni olduğunu kabul edip zamana yaymak daha mantıklı. Çok yenisin ve bunlar için çok erken, ilk önce amacını belirlemeni tavsiye ederim. Gelecek planlarını yap ve en uygun zamanda adan. Sonrası zamanla gelecektir.

İyi günler dilerim.

Bilgilendirdiğin için teşekkürlerimi sunarım.

İlk olarak güç meditasyonlarından başlayın. Neler içerdiği bu 40 günlük meditasyon programında mevcut. Yeni başlayanların kesinlikle uygulaması gereken bir programdır. Daha sonrasında bilinciniz ve zihniniz üzerine çalışabilirsiniz. Ruhani pratiklere geçip o konuda bir gelişime sahip olabilirsiniz.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back