Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Astroloji

w676

New member
Burçlar ve astroloji hayatımıza ne kadar müdahale edebiliyor orada yazan herşey %100 çıkıyor mu mesela doğum haritasında benim kişiliğim hakkında birşeyler yazıyor bu tamamen doğru mu kendi irademiz sınırlı mı

Tanrılar bunların etkisi altında mıdır

w676 said:
Burçlar ve astroloji hayatımıza ne kadar müdahale edebiliyor orada yazan herşey %100 çıkıyor mu mesela doğum haritasında benim kişiliğim hakkında birşeyler yazıyor bu tamamen doğru mu kendi irademiz sınırlı mı

Tanrılar bunların etkisi altında mıdır

''Yıldızlar ben yükselene değin bana güçlük getirdi.
Hizmetkârların efendiye secdesi gibiydi.''

Sonraki dizede Şeytan Baba, bu acının sebebini açıklıyor – ve aynı zamanda çözümü iki dizede veriyor:- “Yıldızlar bana güçlük getirdi” kısmı, kişinin, yükselene değin maruz kalacağı yıldızlar ile, veya kader ile ilişkisini gösteriyor. Kişi yükselmediğinde, ve meditasyon yapmadığında, “Yıldızların” vereceği etkilerin insafındadır ve ruha yapışan, ona acı getiren Karmik artığın etkisi altındadır. Kaçınılmaz bir şekilde, acı da cehaletin bir parçasıdır.

Bu aşamanın direkt karşılığı “Hizmetkârdır”, ve meditasyon ile spiritüelliğe yeni adımını atmış herkes, ya da doğan herkes, “Prangalara” vurularak doğmuş ve hizmetkâr olarak köleleştirilmiştir. Hepimiz bu dünyaya körler ve hizmetkârlar olarak doğduk. Hepimiz bu dünyaya “Kör” olarak doğduk, ve yıldızlar ile karmik güçler bizim dış kontrolümüzü ele aldı. Bu durum sadece kişi Ruhunu ve Ruhani gücünü yükselttiğinde terse döner, ve kişi ilerleyerek bu prangaları kırıp özgürlüğe koşabilir.

Hayır Tanrılar bunların etkisi altında değiller.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back