Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

karar verememek

mely

New member
Öncelikle soracağım şeyin daha çok benim kafa yormamla ilgili olduğunun farkındayım yine de benden daha tecrübeli kişilerin fikrini almak istedim.40 günlük meditasyona çoğu kez başladım birtakım sebeplerden dolayı yarıda bırakmak zorunda kaldım. İslam ve diğer birçok saçmalıktan tamamen uzaklaştığımı biliyorum. Yani bir kafa karışıklığım yok bu konuda. Yazılan çoğu yazıyı okudum araştırdım fakat adanmak için doğru zaman olup olmadığına karar veremiyorum. Artık tam olarak bir şeyler yapmak ve kendimi daha çok geliştirmek istiyorum ama bu karar kötü şeyler yaşandıktan sonra daha ağır bastığı için acaba niyet olarak tamamen çıkardan uzaklaşmadım mı diye düşünüyorum. Adandıktan sonra gerekli şeyleri yerine getirememekten korkuyorum biraz da. Tam olarak bir soru niteliği taşımadığının farkındayım ama yine de yazmak istedim.

Esenlikler,

Adanma hususunda aklınızda "adansam mı" şeklinde sonuna bir soru eki ekleniyorsa acele etmenizi tavsiye etmem. Erken adanmak zarar vermese de genelde kişinin kendisinde hüsrana yol açabiliyor. Tabii ki istisnalar harici konuşarak genelleme yapıyorum.

Adandığınız dakikadan itibaren kimse sizden her şeyi dört dörtlük yapmanızı beklemiyor. Henüz en temel meditasyonları yeni yeni öğreniyor olsanız bile doğru hissettiğiniz bir gün adanabilirsiniz. Burası zaten gelişim yolu, dipten başlayarak bizi adım adım zirveye yakınlaştırıyor.

40 günlük program, ruhaniyete ilk adımını atmış bizlerin afallamamasını sağlamak için en temel bilgilerin adım adım pratiğe dökülerek bu sistemi anlamamızı ve kendi rutinimizi oluşturabilmemizi sağlıyor. Gözünüzde büyütmenize gerek yok. Ya da bu 40 günü kusursuz bir şekilde tamamlamak için kendinizi kasmanıza da gerek yok.

Sadece gün içinde yapmanız gerekenleri yapın, mükemmel yapmanıza gerek yok. İçiniz tamamen rahat olabilir çünkü bu artık sizin hayatınızın bir rutini olacak. Tek seferliğine önünüze konulmuş ve mükemmel bir atış yapmanızı gerektiren bir dart tahtası değil. Bunu söylüyorum çünkü aynı endişeleri ben de yaşamıştım.

Çıkar duygusuna negatif bir duygu gibi bakmayın. Buna bakış açınızı değiştirmenizi tavsiye ederim. Bu evrendeki her ilişki temelde bir çıkara dayanır. Burada bizim yapmamız gereken şey, bu çıkar duygusunu iyi bir şekilde yönlendirip etik değerlerimizle sıkı bir şekilde yoğurmak. Biz bu yolu gelişmek için seçtik, bu bizim çıkarımızdır.

Tanrılar bize yol gösterip, iyilik yapıyorlar. Biz de bu iyilik sayesinde kendimizi geliştirip, çevremizi güzelleştireceğiz ve başka insanların gerçekleri fark etmesi yönünde çalışacağız(Ruhani savaş). Kısacası bu iyilik akımı dalga gibi yayılarak genişliyor ve katlanıyor. Aynı şekilde birisine yardım etmek de kişinin kendisini iyi hissetmesini sağlar. Bunlar kabullenilmeli ve bu duygulara pozitif bakılmalı.

İyi günler.

Onlarca soru ve tek bir çözüm sunan bir cevap yok gibi, öyle değil mi? Yıllar boyunca düşük bir düzlemde varlığınızı sürdürdünüz. Yanlış inanışların ve bozuk davranış örüntülerinin esareti altındaydınız ve şimdi kendinizi yeniden inşa etmeniz gerekiyor. Size gerekenleri söyleyeceğim ve böylece kıyısında durduğunuz ancak keşfedemediğiniz bu okyanusu keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Yolculuğunuzda bazı kavramları yeniden tanımlamanız gerekecek zira bir Spiritüel Satanist olmak, tüm dünya görüşünüzü bu doğrultuda baştan yazmak demektir. Yalnızca bir kısmını kabul edip, geri kalan kısmında bozulmuş düşünceleri hayatınıza dahil edemezsiniz. Disiplinsizlik, bahaneler ve insanı iyiden uzaklaştıran her türlü şey buna dahildir.

40 günlük meditasyon programı, insanın ruhunu enerjiyle tanıştırması, onun müziğini duymaya çalışmasıdır. Bunca zamandır yabancı kaldığınız, zorla elinizden alınan bir güçle çok değerli bir ilk etkileşimdir. Bu süreci ne kadar uzatır ve ne kadar başarısızlığı ve yarım kalmışlığı dahil ederseniz, bu konudaki "tam" kalması gereken hisleri o kadar "parçalarsınız".

Bakın, burada hangi sebeplerden dolayı 40 günlük programınızı DEFALARCA yarım bıraktığınızı bilmiyorum ancak bunların hepsinin bu programı yarım bırakmanıza sebep olacak kadar güçlü olduğunu düşünmüyorum. Belki birkaçı gerçekten sizi meditasyondan alıkoydu ancak burada bahanelerin arkasına sığınmanız çok olası. Yani ne yapmanız gerekiyor? Bu sefer bırakmayacağınız şekilde 40 günlük programa başlamanız ve artık kendinizi yıpratmadan, bir düzen oluşturmanız gerekiyor.

Unutmayın, 40 günlük programı özel kılan, yalnızca içeriği değil ancak insana hissettirdikleridir. Bunu hayatınızdaki ilk öpücüğünüz gibi düşünebilirsiniz. Bu ilk öpücüğü hoş, güzel bir şekilde tatmak var, bir de tam öpücük sırasında aksi olayların yaşanması var, ki bu aksi olaylar, 40 günlük programı bırakmanıza sebep olan şeyleri temsil ediyor. Mantığı kavramak basittir.

Spiritüel Satanizm, kişinin kendisini kontrol etmesiyle doğrudan ilişkilidir ve insan, kendisini anlamalıdır. Burada gelişimin çok farklı türleri bulunur ancak ilk başta kişinin gelişimi arzulaması ve gelişimi sağlamak için gerekenleri yapması gerekir. Aksi taktirde güç anlamsız kalır ve kişi, potansiyeline ulaşamayan, sıradan bir ruh olarak enerjisi tükenene kadar acınası bir döngünün içerisine girer.

Düşman düşünce sistemlerinden tamamen uzaklaşmadınız, yalnızca uzaklaşmış hissediyorsunuz. Farkında olmadığınız birçok eyleminiz, esasen düşmana dayanıyor olabilir ve hem zihninizi açarak fikrinizi hem de bilinçli şekilde daha iyi şeyleri gerçekleştirmeyi seçerek cisminizi değiştirmelisiniz. Zamanla daha yüksek bir varoluşa ulaştıkça, düşük seviyeli ruhların gerçekleştirdiği eylemlerden de uzaklaşacaksınız ve bugün sizin için problem olan birçok şey, bir düğümün çözülmesi gibi açıklığa kavuşacak.

Adanmak, doğru zamanla veya doğru anla ile değil ancak doğru hisle ile ilgilidir. Mükemmel zaman asla gelmeyecek zira insan için bu da bir başka kaçış yoludur. Şeytan, gerçeklerin en güzeli ve en yücesi olarak mutlak bir şekilde varlığını sürdürüyor ve adanmak, onun yolunu takip etmenin ciddiyetine varmaktır. Adanmak, Tanrı ve Tanrıçalara duyulan aşkın zirve noktasıdır, ki buradaki aşk, insanların birbirine duyduğu aşktan çok daha farklıdır, lekesizdir ve yüksektir. Adanmamı gerçekleştirmek için son hazırlıklarımı yaparken kendi kendime "Aileye katılıyorum, ben geliyorum, aileye katılıyorum..." diye sayıklıyordum. Süslü adanma deneyimlerim olmadı ancak duygusal seviyede çok ciddi deneyimler yaşadım. Şimdi o zamana kıyasla meditasyonlarda geliştiğim için deneyimlerim arttı ancak ulaşmayı beklediğim o "mükemmel açıklık seviyesi"nden daha önce adandığım için çok memnunum. Hiçbir zaman gelmeyebilirdi.

Işığı takip edin ve yolunuzu bulacaksınız. Böylece dediğim gibi, şu an problem gibi gözüken birçok şey ve kafa karışıklığı da çözüm bulmuş olacak. Sonuç olarak, gereksiz şeyler üzerine daha az düşünün, gelişiminiz ve saklı sırlar üzerine daha fazla düşünün. Daha az gereksiz şey yapın ve daha fazla önemli şey yapın. İnsanlar olarak küçümsediğimizden daha uzun bir zamanımız ve gelişmek isteyenler için onları bekleyen ömürler var. Savaşmak için bundan daha güzel, daha ikna edici ne olabilir?..

mely said:
Öncelikle soracağım şeyin daha çok benim kafa yormamla ilgili olduğunun farkındayım yine de benden daha tecrübeli kişilerin fikrini almak istedim.40 günlük meditasyona çoğu kez başladım birtakım sebeplerden dolayı yarıda bırakmak zorunda kaldım. İslam ve diğer birçok saçmalıktan tamamen uzaklaştığımı biliyorum. Yani bir kafa karışıklığım yok bu konuda. Yazılan çoğu yazıyı okudum araştırdım fakat adanmak için doğru zaman olup olmadığına karar veremiyorum. Artık tam olarak bir şeyler yapmak ve kendimi daha çok geliştirmek istiyorum ama bu karar kötü şeyler yaşandıktan sonra daha ağır bastığı için acaba niyet olarak tamamen çıkardan uzaklaşmadım mı diye düşünüyorum. Adandıktan sonra gerekli şeyleri yerine getirememekten korkuyorum biraz da. Tam olarak bir soru niteliği taşımadığının farkındayım ama yine de yazmak istedim.

Adanın. Adanmak için ahım şahım bir bilgi sahibi olmana da gerek yok. Satanizm'i tanı, Tanrı'ları ve meditasyonları öğren, SS olduğunda amacının ne olduğunu öğren ve bu kadarı yeterli. Tabii İslam'ın etkisinden kurtulduğuna emin ol. Zaten Demonlar bu konuda, özellikle adanma yolunda olan veya yeni adanmış kişilere çok yardımcı oluyor. Aksi halde benim İslam'ın etkisinden kurtulmam mümkün değildi.

40 günlük meditasyona çoğu kez başladım birtakım sebeplerden dolayı yarıda bırakmak zorunda kaldım.
Bitirin. SS olmak için bir şart değil ama bunu kuracağın binanın kolonları olarak düşün. Bu yüzden bir bakıma şart

Yazılan çoğu yazıyı okudum araştırdım fakat adanmak için doğru zaman olup olmadığına karar veremiyorum.
Doğru zaman

Adandıktan sonra gerekli şeyleri yerine getirememekten korkuyorum biraz da.
Getirirsin. Bunu minnet duygusu ile yapıyor olacaksın bi süre sonra. Tanrıların yardımına karşı çok küçük şeyler bunlar çünkü. Aynı şekilde extreme sorumlulukların yok. Bunların hiçbirini yapmazsan da yine SS'sin ama Tanrıların doğrudan ilgilendiği bir SS değil. Ben ss olduktan sonra paşalar gibi uyumaya devam etmiştim, hiiiç umurumda değildi. Sonra Tanrı'lardan gelen sayısız yardımları görünce utancımdan yerin dibine girdiğimi hatırlıyorum. Onların senden istediği zaten senin kendini geliştirmen, ayakların üzerinde durman. Benim varlığım onları etkilemiyor bile yani.

Yani adan. Ben adanmak için geç bile kalmıştım.

Zaman ayırdığınız ve cevapladığınız için çok teşekkür ederim.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back