Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Papaz Büyüsü

Perla

Member
Esenlikler,

Bilirsiniz, papz büyüsü hakkında söylenenleri, hocaların cinleri kullanarak birisini bağlamak, büyü bozmak vs. ilişkiye girerek yapılan büyüyü hep duyuyoruz. Tmm düşman programlarıda bu şekilde büyü yapıyor, bunu anladım. ilişkiye girmekte ne oluyor? Nette aradım, dşündüm. Kaç yıldır bunun mantığını bulamadım.
Benim kendi tahminime göre; kendi çalışmalarına göre karşıdaki kişiyi etkilemek için yapılıyor olabilir. yani kök çakradan etkileşime girerek, karşıdakinin sistemine dahil olarak, büyü etkisini gösteriyor olabilir.

Gerçekten merak ediyorum sebebi ne olabilir, burdaki mantık nedir?

Arkasında derin bir anlam ve mantık aradığınız şey, yalnızca aptal bir varlığın sapıklığından kaynaklanıyor olabilir. Üzerine bu kadar düşünmenize gerek yok. Düşmanın pisliklerini gerçekleştirmek için kullandığı farklı yöntemler vardır.

Daha fazla zihinsel enerji harcamayın.

Perla said:
Esenlikler,

Bilirsiniz, papz büyüsü hakkında söylenenleri, hocaların cinleri kullanarak birisini bağlamak, büyü bozmak vs. ilişkiye girerek yapılan büyüyü hep duyuyoruz. Tmm düşman programlarıda bu şekilde büyü yapıyor, bunu anladım. ilişkiye girmekte ne oluyor? Nette aradım, dşündüm. Kaç yıldır bunun mantığını bulamadım.
Benim kendi tahminime göre; kendi çalışmalarına göre karşıdaki kişiyi etkilemek için yapılıyor olabilir. yani kök çakradan etkileşime girerek, karşıdakinin sistemine dahil olarak, büyü etkisini gösteriyor olabilir.

Gerçekten merak ediyorum sebebi ne olabilir, burdaki mantık nedir?

Papaz büyüsü, domuz büyüsü, ölü toprağı büyüsü, nohut büyüsü, kuru fasulye büyüsü, limon-karbonat ile 1 günde milyoner olma büyüsü :) gibi sayısız saçmalıkları internette çok fazla kez görebilirsin. Bunları anlatan masalları veya filmleri falan sadece kendini güldürmek için izle, oku. Vay efendim nohuta 40 kere şunu oku da sonra bilmem bi yumurtanın içine koy sonra onu sevdiğinin kişinin tırnaklarıyla beraber toprağa göm falan filan... Bunlar büyü değil, çalışma değil bırak büyüyü bunlar herhangi bi şey bile değil. Büyünün ne olduğunu, nasıl yapıldığını ve fazlasını çok basit ve mantıklı açıklamalarla sadece bu sitede bulabilirsin. O yüzden papaz büyüsüne falan takılma. Papaz yahnisinin tarifine falan bak onun yerine, inan daha verimli olur.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back