Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Napmam Gerekiyor

Xerxes547

Member
40 günlük programa başladım aynı zamanda aşk ve disiplin büyüsüne başladım umarım başarılı olurum sürekli bozup,bozup tekrar başlıyorum.
yks'e 3 ay kaldı neredeyse hiç çalışmadım çünkü çalışdığımda girdiğim bölümün bana pek para ve mutluluk getireceğini düşünmüyorum. Çalıştığımda girdiğim hem çok iyi diye nitelendirilen bölümlerin yada üniversteleri gördükten sonra bu fikrim oluştu.
Üniversite sınavına çalışıp iyi bölüme girenleri de ne halde olduklarını gördüğümden çalışmıyorum.
Çalışsam da girdiğim bölüm ancak beni devlet memuru yapar. bu ülkede de bırak devlet memurlarının kazandığı paranın yetmesini bir şeyede yaramıyor. Artan enflasyon zaten kazandığın parayı buğazından getiriyor. Çok çalışmana rağmen sana yapılan muameleyi gördükten sonra insan çalışsam da çalışmasam da sokaktaki evsizden kötü şartlarda yaşıycağını biliyor.
yakın zamanda lord Orobas'la görüşmek istiyorum sizce işe yarar mı? çünkü gerçekten napıcağımı bilmiyorum. Benim davetimi kabul edip yapmam gerekenleri söyler mi? yoksa umrunda bile olmazmı.
dua etme olayını da anlamış değilim. Tanrılara nasıl dua edilir? bu dualar nasıl cevaplandırılır bilmiyorum.
Çünkü yardıma özelliklede bilen bir ele ihtiyacım var. Nedense satanizm bir okyanus gibi değim yerindeyse ve ben boğulmaktan korkuyorum napmam gerekiyor? tavsiyelerinize ihtiyacım var. bazı insanlar çalışmamak için bahane üretiyor diyebilir ama çalışsam bile insandan aşağı muamele görüceğimi bildiğim için çalışmıyorum. Günün sonun da Çiftlik için çalışıyorsun sanki. Onu besliyormuş gibi oluyor insan çalışırken.
Esenliklerle

Xerxes547 said:
40 günlük programa başladım aynı zamanda aşk ve disiplin büyüsüne başladım umarım başarılı olurum sürekli bozup,bozup tekrar başlıyorum.
yks'e 3 ay kaldı neredeyse hiç çalışmadım çünkü çalışdığımda girdiğim bölümün bana pek para ve mutluluk getireceğini düşünmüyorum. Çalıştığımda girdiğim hem çok iyi diye nitelendirilen bölümlerin yada üniversteleri gördükten sonra bu fikrim oluştu.
Üniversite sınavına çalışıp iyi bölüme girenleri de ne halde olduklarını gördüğümden çalışmıyorum.
Esenlikler,

Gençlere umutsuzluk aşılandığını görüyorum. Ülkemizin durumu her geçen gün kötüye gitse de yapabileceğiniz daha iyi bir seçenek yoksa, boş durmanın da anlamı yok. Bu kadar umutsuz olmayın, tembelliğinizi destekleyecek şekilde bahane olarak da kullanmayın.

40 günlük programdan bahsettiğiniz eğer başlangıç için olan programsa önce onu bitirin ve büyülerle uğraşmayın. Çünkü yaptığınızda devamlılık sağlayamadığınızı kendiniz deneyimlemişsiniz.

40 günlük program zaten günde 30 dakikanızı bile almaz, geriye kalan sürede kendinizi geliştirmeye bakın. Yapabileceğiniz bir iş ya da maddi geliriniz yoksa ders çalışmak mecburiyetindesiniz.

Bright Truth said:
Meditasyonlara geçerken Sowilo rününü 32 veya 36 kez titretin ve "Bu enerjiler, pozitif bir şekilde beni meditasyon için harekete geçiriyor." x9 şeklinde olumlayın. Kafanızda süre olarak yarım saatlik bir süre koyun. Bu enerjilerin yarım saat boyunca sizi meditasyon yapmaya ittiğini irade edin. Daha uzun bir süre koymayın çünkü enerjinin gücü zayıflayacaktır. Niyetiniz yarım saat olsun, zamanla arttırabilirsiniz.

Burada verilmiş olan afirmasyonu, ders için değiştirerek gün içinde kullanabilirsiniz. 40 günlük program bittikten sonra kendinize gerçekçi bir meditasyon rutini oluşturun ve buna bağlı kalın. Adım adım hazır olduğunuzu hissettikçe programınıza eklemelerde bulunursunuz.

İyi günler.

Ne yani? Çalışmak rahata erdirmediği için çalışmamayı mı seçiyorsunuz? Düşünce sürecinizdeki çarpıklığın ne derece vahim boyutlarda olduğunu anlatmamıza gerek var mı yoksa bahane olmadığını ileri sürdüğünüz ancak temel bir mantık hatasına dayanan bu geleceğinizi karartma eyleminizi durdurmayı seçecek misiniz?

Eğer çalışmak, ki birçok meslek olmasına rağmen kendinizi zihninizde yarattığınız kafese kapatıyorsunuz ve muhtemelen çevresel durumunuzdan ötürü odaklandığınız birkaç mesleği baz alıyorsunuz, yeterince kazandırmıyorsa ve rahat bir yaşam sunmuyorsa, o zaman çalışmanın daha iyi yollarını bulmanız gerekiyor zira çalışmamak hayatınızı daha da kötü hâle getirecek.

Çalışmak tek şans, ancak böyle daha iyi bir yaşama ulaşma olasılığı yaratabilirsiniz. Eğer çalışmamayı seçerseniz muhtemelen artık paraya ihtiyacınız olduğunda ve finansal durumunuzun getirdiği zorluklar hayatınızı içinden çıkılmaz bir karmaşaya çevirdiğinde, geliştirdiğiniz yüksek değerli bir yeteneğiniz olmadığı için, en yakın zincir markette ya da mobbing sonucu akıl sağlığınızı gittikçe kaybettiğiniz kurumsal olmayan bir şirkette işe başlamak zorunda kalacaksınız.

Sınavınıza 3 ay kaldı ve muhtemelen fena olmayan bir bölüm kazanmak için hâlen şansınız var. Disiplin konusunda sıkıntı çekiyorsunuz ve bu yüzden mezuna kalmanızı önermiyorum. Yalnızca sınavı daha az önemser hâle geleceksinizdir. Üniversite, insanın kendine yapabileceği en büyük iyiliklerden biridir. Bu iyiliği güzel bir üniversite olarak yapmak var, bir de apartman üniversitelerinde yapmak var. İyi üniversitelere giden ve yüksek seviye işler çıkaran üst düzey insanlar da var. Eğer ufak bir insan grubundan hareketle tümevarım yapacaksanız, bu tür insanlara odaklanın.

Artık hayatınızı kontrol edin, ipleri elinize alın ve hayatın rastgele vurduğu dalgalarla yaşamayı, akışa kapılmayı bırakın. Eğer gerçekten kafanız karışıksa, meditasyonlarınıza odaklanın, özellikle boşluk meditasyonlarına ağırlık verin. Bunun dışında Şeytan'a Standart Ayin yapabilir ya da bir demon invoke edebilirsiniz. Yol göstermelerini rica edin.

Temelde aynı problemlere değindiği için şu mesajımı da okumalısınız:
Spine said:
Onlarca soru ve tek bir çözüm sunan bir cevap yok gibi, öyle değil mi? Yıllar boyunca düşük bir düzlemde varlığınızı sürdürdünüz. Yanlış inanışların ve bozuk davranış örüntülerinin esareti altındaydınız ve şimdi kendinizi yeniden inşa etmeniz gerekiyor. Size gerekenleri söyleyeceğim ve böylece kıyısında durduğunuz ancak keşfedemediğiniz bu okyanusu keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Yolculuğunuzda bazı kavramları yeniden tanımlamanız gerekecek zira bir Spiritüel Satanist olmak, tüm dünya görüşünüzü bu doğrultuda baştan yazmak demektir. Yalnızca bir kısmını kabul edip, geri kalan kısmında bozulmuş düşünceleri hayatınıza dahil edemezsiniz. Disiplinsizlik, bahaneler ve insanı iyiden uzaklaştıran her türlü şey buna dahildir.

40 günlük meditasyon programı, insanın ruhunu enerjiyle tanıştırması, onun müziğini duymaya çalışmasıdır. Bunca zamandır yabancı kaldığınız, zorla elinizden alınan bir güçle çok değerli bir ilk etkileşimdir. Bu süreci ne kadar uzatır ve ne kadar başarısızlığı ve yarım kalmışlığı dahil ederseniz, bu konudaki "tam" kalması gereken hisleri o kadar "parçalarsınız".

Bakın, burada hangi sebeplerden dolayı 40 günlük programınızı DEFALARCA yarım bıraktığınızı bilmiyorum ancak bunların hepsinin bu programı yarım bırakmanıza sebep olacak kadar güçlü olduğunu düşünmüyorum. Belki birkaçı gerçekten sizi meditasyondan alıkoydu ancak burada bahanelerin arkasına sığınmanız çok olası. Yani ne yapmanız gerekiyor? Bu sefer bırakmayacağınız şekilde 40 günlük programa başlamanız ve artık kendinizi yıpratmadan, bir düzen oluşturmanız gerekiyor.

Unutmayın, 40 günlük programı özel kılan, yalnızca içeriği değil ancak insana hissettirdikleridir. Bunu hayatınızdaki ilk öpücüğünüz gibi düşünebilirsiniz. Bu ilk öpücüğü hoş, güzel bir şekilde tatmak var, bir de tam öpücük sırasında aksi olayların yaşanması var, ki bu aksi olaylar, 40 günlük programı bırakmanıza sebep olan şeyleri temsil ediyor. Mantığı kavramak basittir.

Spiritüel Satanizm, kişinin kendisini kontrol etmesiyle doğrudan ilişkilidir ve insan, kendisini anlamalıdır. Burada gelişimin çok farklı türleri bulunur ancak ilk başta kişinin gelişimi arzulaması ve gelişimi sağlamak için gerekenleri yapması gerekir. Aksi taktirde güç anlamsız kalır ve kişi, potansiyeline ulaşamayan, sıradan bir ruh olarak enerjisi tükenene kadar acınası bir döngünün içerisine girer.

Düşman düşünce sistemlerinden tamamen uzaklaşmadınız, yalnızca uzaklaşmış hissediyorsunuz. Farkında olmadığınız birçok eyleminiz, esasen düşmana dayanıyor olabilir ve hem zihninizi açarak fikrinizi hem de bilinçli şekilde daha iyi şeyleri gerçekleştirmeyi seçerek cisminizi değiştirmelisiniz. Zamanla daha yüksek bir varoluşa ulaştıkça, düşük seviyeli ruhların gerçekleştirdiği eylemlerden de uzaklaşacaksınız ve bugün sizin için problem olan birçok şey, bir düğümün çözülmesi gibi açıklığa kavuşacak.

Adanmak, doğru zamanla veya doğru anla ile değil ancak doğru hisle ile ilgilidir. Mükemmel zaman asla gelmeyecek zira insan için bu da bir başka kaçış yoludur. Şeytan, gerçeklerin en güzeli ve en yücesi olarak mutlak bir şekilde varlığını sürdürüyor ve adanmak, onun yolunu takip etmenin ciddiyetine varmaktır. Adanmak, Tanrı ve Tanrıçalara duyulan aşkın zirve noktasıdır, ki buradaki aşk, insanların birbirine duyduğu aşktan çok daha farklıdır, lekesizdir ve yüksektir. Adanmamı gerçekleştirmek için son hazırlıklarımı yaparken kendi kendime "Aileye katılıyorum, ben geliyorum, aileye katılıyorum..." diye sayıklıyordum. Süslü adanma deneyimlerim olmadı ancak duygusal seviyede çok ciddi deneyimler yaşadım. Şimdi o zamana kıyasla meditasyonlarda geliştiğim için deneyimlerim arttı ancak ulaşmayı beklediğim o "mükemmel açıklık seviyesi"nden daha önce adandığım için çok memnunum. Hiçbir zaman gelmeyebilirdi.

Işığı takip edin ve yolunuzu bulacaksınız. Böylece dediğim gibi, şu an problem gibi gözüken birçok şey ve kafa karışıklığı da çözüm bulmuş olacak. Sonuç olarak, gereksiz şeyler üzerine daha az düşünün, gelişiminiz ve saklı sırlar üzerine daha fazla düşünün. Daha az gereksiz şey yapın ve daha fazla önemli şey yapın. İnsanlar olarak küçümsediğimizden daha uzun bir zamanımız ve gelişmek isteyenler için onları bekleyen ömürler var. Savaşmak için bundan daha güzel, daha ikna edici ne olabilir?..

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back