Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Baphomet Biblosu

Perla

Member
Esenlikler,

Baphomet biblosu almak istiyorum. Kaç yıldır, bakıyorum araştırıyorum sitelere hiç bulamadım, satışı yoktu. Geçenlerde uygun bi tane buldum, tam siparişe basıyordum ki eşim ''plastikten yapılmış o, 3d yazıcıdan çıkartıyorlar'' dedi. Bende dikkati baktım, hakikate öyle, sert plastik ama çizimide kötü olmuş sanırım. almadım. Daha sonra güzel bi tane bulursam alırım diyorum.
Siz ne diyorsunuz, alan var mı? veya gereklimidir? Fikirleriniz.

Perla said:
Esenlikler,

Baphomet biblosu almak istiyorum. Kaç yıldır, bakıyorum araştırıyorum sitelere hiç bulamadım, satışı yoktu. Geçenlerde uygun bi tane buldum, tam siparişe basıyordum ki eşim ''plastikten yapılmış o, 3d yazıcıdan çıkartıyorlar'' dedi. Bende dikkati baktım, hakikate öyle, sert plastik ama çizimide kötü olmuş sanırım. almadım. Daha sonra güzel bi tane bulursam alırım diyorum.
Siz ne diyorsunuz, alan var mı? veya gereklimidir? Fikirleriniz.
Esenlikler,

Gerekli değildir ancak sizin için anlam içeren motifleri evinizin dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Ruhani anlam barındıranları göz önünüzde bulundurmak sizi motive edecektir. Alacağınız motiflerin içerdiği anlamları detaylıca öğrenmenizi ve hafızanıza atmanızı tavsiye ederim. Üniversite sınavına hazırlanan bir kişinin, gitmek istediği okulun fotoğraflarını duvara asması gibi bir şey bu. Şart değil ancak sizi mutlu edecekse alabilirsiniz.

İyi günler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back