Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Depremin terör saldırısı olma teorisi

Malec

New member
Esenlikler,
https://ancient-forums.com/viewtopic.php?t=82873 forumlarda şu yazıyı gördükten sonra uzun bir araştırma yaptım ve gerçekten depremin bir terör saldırısı olduğunu düşünüyorum önce güvenlik bahanesiyle bazı batı ülkelerde ki Türk konsoloslukları kapandı , sonra K.Maraş'da petrol bahanesiyle bazı kazı çalışmaları yapıldı, ABD savaş gemisi Türkiye'ye geldi (3 Şubat), deprem Rte'nin İsveç ve Finlandiya'nın Nato'ya katılma girişimlerine karşı çıkmasından sonra geldi .

Haarp ile deprem yaratılmış olabilir , Evet Türkiye deprem bölgesi ama depremi daha da şiddetlendirmek için böyle bir yola başvurabilirler . 2 deprem üst üste oldu bu çok nadir görülen bir durum ayrıca deprem sonrası gökyüzünde görülen yeşil ışıklar ve gök gürültüsüne benzer sesler ortaya çıktı ,önce yeşil ışıklar sonra çok yüksek patlama sesleri. Depremin sesinden bahsetmiyorum bu arada o farklı bir sesdi.

Sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Gerçekten de bir saldırı olabilir mi? Teşekkürler.

stayhigh666 said:
Esenlikler,
https://ancient-forums.com/viewtopic.php?t=82873 forumlarda şu yazıyı gördükten sonra uzun bir araştırma yaptım ve gerçekten depremin bir terör saldırısı olduğunu düşünüyorum önce güvenlik bahanesiyle bazı batı ülkelerde ki Türk konsoloslukları kapandı , sonra K.Maraş'da petrol bahanesiyle bazı kazı çalışmaları yapıldı, ABD savaş gemisi Türkiye'ye geldi (3 Şubat), deprem Rte'nin İsveç ve Finlandiya'nın Nato'ya katılma girişimlerine karşı çıkmasından sonra geldi .

Haarp ile deprem yaratılmış olabilir , Evet Türkiye deprem bölgesi ama depremi daha da şiddetlendirmek için böyle bir yola başvurabilirler . 2 deprem üst üste oldu bu çok nadir görülen bir durum ayrıca deprem sonrası gökyüzünde görülen yeşil ışıklar ve gök gürültüsüne benzer sesler ortaya çıktı ,önce yeşil ışıklar sonra çok yüksek patlama sesleri. Depremin sesinden bahsetmiyorum bu arada o farklı bir sesdi.

Sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Gerçekten de bir saldırı olabilir mi? Teşekkürler.

Genel olarak dolunay sırasınd oluşan tehlikeli açıların yarattığı enerjiler depreme neden olabiliyor. 5 Şubat gecesi dolunay vardı aynı 99' depreminde olduğu gibi. Haarp cart curt ne haltsa böyle şeyler imkansıza yakın. Fay hatlarını tetikleyip 7.7 şiddetinde deprem yaratmak için inanılmaz enerji gerekiyor bunu sadece tektonik levhaların hareket etmesi tetikleyebilir ki unutmamak gerek kıtalar aslında lav denizinde yüzen birer levha gibi. Nasıl ay döngüsü suyun seviyesini ve gel-giti değiştiriyorsa, daha güçlü ve tehlikeli gezegenlerin enerjileri levhaları ve lav denizisini etkiliyor.

Deprem sonrası gökyüzünün renginin değişmesjnin sebebi kırılan fay hatlarından dünyanın içinde bulunan gazların atmosfere çıkması. Genelde deprem sonrası hava kırmızı renkte olur. Patlamalar da zarar gören enerji santralleri ve petrol istasyonundan büyük ihtimal.

stayhigh666 said:
Esenlikler,

Deprem sesleri ve ışıkları direk olarak depremle alakalı,bunda herhangi ilginç bir durum yok.

Ancak depremin haarp ile yapıldığına bende inanıyorum.7,7 nin ardından 7,6 artçı olur mu amk.Tabi haarp bilimsel olarak imkansız vesaire diyorlar,palavracı yahudiler.
https://youtu.be/O27oKh0WGSo
Anlattıkları çok makul

Hype0 said:
stayhigh666 said:
Esenlikler,

Genel olarak dolunay sırasınd oluşan tehlikeli açıların yarattığı enerjiler depreme neden olabiliyor. 5 Şubat gecesi dolunay vardı aynı 99' depreminde olduğu gibi. Haarp cart curt ne haltsa böyle şeyler imkansıza yakın. Fay hatlarını tetikleyip 7.7 şiddetinde deprem yaratmak için inanılmaz enerji gerekiyor bunu sadece tektonik levhaların hareket etmesi tetikleyebilir ki unutmamak gerek kıtalar aslında lav denizinde yüzen birer levha gibi. Nasıl ay döngüsü suyun seviyesini ve gel-giti değiştiriyorsa, daha güçlü ve tehlikeli gezegenlerin enerjileri levhaları ve lav denizisini etkiliyor.

Deprem sonrası gökyüzünün renginin değişmesjnin sebebi kırılan fay hatlarından dünyanın içinde bulunan gazların atmosfere çıkması. Genelde deprem sonrası hava kırmızı renkte olur. Patlamalar da zarar gören enerji santralleri ve petrol istasyonundan büyük ihtimal.

Esenlikler,
Evet elbette ki astrolojik olaylar depremi etkiledi,yahudiler zaten astrolojik olayları takip edip felaketler yaratıyor.

Haarp aslında imkansız değil Tesla bunu çok önceden yapmıştı yahudiler ise bunu geliştirdi .

Gökyüzünün renginin değişmesi sizin bahsettiğiniz nedenden dolayı da olabilir ama aynı zamanda Haarp iyonosferin altında yapay kutuğ ışıkları yaratıyor. Ve ışıktan önce de gök gürültüsüne benzer bir ses ortaya çıkıyor.
Teşekkürler yanıtın için .

Wotan's Druid said:
stayhigh666 said:
Esenlikler,

Deprem sesleri ve ışıkları direk olarak depremle alakalı,bunda herhangi ilginç bir durum yok.

Ancak depremin haarp ile yapıldığına bende inanıyorum.7,7 nin ardından 7,6 artçı olur mu amk.Tabi haarp bilimsel olarak imkansız vesaire diyorlar,palavracı yahudiler.
https://youtu.be/O27oKh0WGSo
Anlattıkları çok makul

Esenlikler,
Aynı zamanda Haarp'dan sonra da iyonosferden yapay kutup ışıkları meydana geliyor bu yüzden kafam karıştı haarp'dan dolayı mı depremden dolayı mı bilemiyorum ama olma ihtimali yok değil .
Bilim insanları kesin bir dille reddediyorlar Haarpı ama Tesla önceden bulmuştu.

Teşekkürler yanıtın için.

Pegasus666 said:
Kara Güneşin Askeri said:

Gerek yazdıkların ile gerekse paylaştıkların arasında ne bir uyum var ne de bir aheng!

Tanrılarımıza ve Nasyonal Sosyalizm'e saygısızlığına forumumuzda ki herkes alıştı ve göz yummaya da başladı!

Resmi kayıtlarda;
52 Asker 19 Polis ve 73 sivil vatandaşlarımızı katleden terörist&marksist&leninist yahudi uşağı deniz gezmiş'e yaltaklık ve sempatik yazılar paylaştın,bir delikanlı çıkıpta ses etmedi!

Şimdi gelmişin kıt aklınla soğuk ironik espiri yapmaya çalışıp eline yüzüne bulaştırıyorsun!

"Çevir Kazı Yanmasın!"

Yaralarını sarmaya çalışan vatandaşlarımız ve

DEPREMDE VEFAT EDEN HENÜZ KIRK KÜSÜR BİNE YAKIN VATANDAŞIMIZA SAYGIN OLSUN EN AZINDAN!!!

Cibiliyetsiz..

Benim Antakya'da Antep'te arkadaşlarım var kendileriyle gerektiği kadar görüştüm sen merak etme içini rahat tut.

Aura temizleme ve negatif karma üzerine çalışmanı öneririm pegasus.

YONE666 said:
Esenlikler, dostlarım Pegasus ve Kara Güneşin Askeri
Aranızda ne geçtiği hakkında hiçbir fikrim yok. Ancak affedilmeyecek bir şey olmadığını umuyorum. Yüce baba tüm SSlerin birlik olmasını ister. Yalvarırım. Aranızı düzeltin.
Belki karşılıklı bir özür iş görebilir. Birlik olmazsak dışarıdan olanlar bize galip gelirler.
Burda tüm samimiyetimle söylüyorum ki taraf tutma amacım yok.
Hem Pegasus hem Kara Güneşin Askeri, ikinizde çok seviyorum. İkinizde bana çok yardımcı oldunuz.
Üstüme vazife olmayan bir işe kalkıştıysam affınıza sığınıyorum. Kendimi bu postu yazma sorumluluğunda gördüm.

Pegasus adlı kullanıcı bu forumda olmayı hak etmiyor. Saygının ve olgunluğun ne olduğunu bilmiyor. Tanrılara ve forumdakilere çokça saygısızlık yapmış bir utanmaz. Komik olduğunu düşündüğü şeyleri yapmayı devam ederek bu forumun kalitesini düşürüyor

Esenlikler,

"Pegasus666" adlı üye, kendisini ifade sorunları yaşıyor olabilir. Bu konuda kendisine de yanlış anlaşılmaması için tekrardan buna dikkat etmesini tavsiye ediyorum; ancak yine de, herhangi bir üye içinden, diğerine karşı nefret kussa da bunu forum ortamında sonuçsuz kalacak şekilde bir tartışmaya çevirmemek gerekir.

Örneğin Pegasus666 adlı üye kendisini daha iyi açıklamayı reddediyorsa veya yaptığı açıklama muhattabını da memnun etmemişse, veya tam zıttı şekilde, karşısındakilerle anlaşamadığını düşünüyorsa; bu durumda iki taraf da birbirini engelleyebilir.

Suni bir gerginlik yaratmamaya özen göstermeliyiz. Herkes birbirini sevmek zorunda değil. Elbette kimileri birbirleriyle taban tabana zıt da düşecekler, ancak yine de burada anlatmaya çalıştığım şey bu tarz bir kavganın bir yere varmayışı.

Yani bunun bir yere varabildiğini görmüyorum. Zaten baştan tartışmanın amacı dışına çıkılıyor ve gereksiz zaman kaybı yaratılıyor. Şu taraf haklıdır, bu taraf haklıdır demiyorum, ancak baştan oturup "şurada hata yapmışım, şurada hakkını yemişim" tarzı söylemlerle gelinmiyor.

Birbirinden nefret eden 2 insanın zaten bu tarz objektif bir sohbet döndürmesi de imkânsız. Yani burada bir yogi sabrı da aramıyorum, sadece gereksiz bir tartışma sürdürülüp gidiyor. Anlaşamamanız da gayet olağan, kabul edilebilir bir şey. Ancak birbirinizi engeller ve sürekli bu tartışmanın alevini körüklemezseniz en azından kendi sinirleriniz adına daha iyi olacaktır.

İki tarafa da son tavsiyem budur. Aksi takdirde Altın Çağ gelir, bu konu konu zıplayan tartışma bitmez.

İyi akşamlar.

Ortam çok gergin, papatya çayı öneririm arkadaşlar. Az önce içtim ve mum gibiyim mum.

stayhigh666 said:
Esenlikler,

Esenlikler,

Depremin "terör" saldırısı olma ihtimali varsa bile bu saldırı muhtemelen anlattığınız şekilde değildir. En azından kendi şahsi fikrimi belirteyim: Depremin olacağı zaten bilinen ve beklenen bir durumdu, yıllar boyunca deprem uzmanları bu konuda uyarılarda bulundu fakat buna rağmen hükûmet hiçbir şekilde gereken önlemi almadı. Bu bilerek yapılmış bir ihmaldir, aksi savunulamaz. Gerçekten milletini, halkını düşünen hiçbir cumhurbaşkanı bu şekilde bir tehlike söz konusuyken ve yıllar boyu dile getirilmişken bu kadar pasif kalmazdı. Lafın kısası; "terörist" kavramı bizzat bizi yöneten kişilere çok yakışıyor. Son kurulan ittifakı zaten muhtemelen çoğumuz biliyordur. Devlette o kadar derin ve bilinmeyen şeyler var ki, hiçbir siyasetçiye güvenemeyecek durumdayız. Bizim ırkımızdan olmayan ve bizim önceliğimizi sağlamayan insanlar bizi yönetiyor, dahası Türk olmayan insalar rahatça Türkiye Cumhuriyeti'nin politikasında söz sahibi olabiliyor, komik. Ben bu durumumuzu biraz da Hitler'in içine doğduğu Almanya'ya benzetiyorum. Konuyu biraz daha bağlamam gerekirse şöyle açıklayayım, terörizm yıllar öncesinde içimize sızdı ve köklendi, başımızdakiler de bu kökü besliyor, en erken vakitte bu kökü söküp çıkarmak gerekiyor. Deprem, on binlerce can kaybı, bu yaşanacağı bilinen bir durumdu, bunu halktan iyi hükûmet biliyordu. Çok derin yahut kendimi aşacak yorumlar da yapmam istemem ama bu can kayıplarına şaşırdıklarını, dahası üzüldüklerini hiç düşünmüyorum.

sante said:
stayhigh666 said:
Esenlikler,

Esenlikler,

Depremin "terör" saldırısı olma ihtimali varsa bile bu saldırı muhtemelen anlattığınız şekilde değildir. En azından kendi şahsi fikrimi belirteyim: Depremin olacağı zaten bilinen ve beklenen bir durumdu, yıllar boyunca deprem uzmanları bu konuda uyarılarda bulundu fakat buna rağmen hükûmet hiçbir şekilde gereken önlemi almadı. Bu bilerek yapılmış bir ihmaldir, aksi savunulamaz. Gerçekten milletini, halkını düşünen hiçbir cumhurbaşkanı bu şekilde bir tehlike söz konusuyken ve yıllar boyu dile getirilmişken bu kadar pasif kalmazdı. Lafın kısası; "terörist" kavramı bizzat bizi yöneten kişilere çok yakışıyor. Son kurulan ittifakı zaten muhtemelen çoğumuz biliyordur. Devlette o kadar derin ve bilinmeyen şeyler var ki, hiçbir siyasetçiye güvenemeyecek durumdayız. Bizim ırkımızdan olmayan ve bizim önceliğimizi sağlamayan insanlar bizi yönetiyor, dahası Türk olmayan insalar rahatça Türkiye Cumhuriyeti'nin politikasında söz sahibi olabiliyor, komik. Ben bu durumumuzu biraz da Hitler'in içine doğduğu Almanya'ya benzetiyorum. Konuyu biraz daha bağlamam gerekirse şöyle açıklayayım, terörizm yıllar öncesinde içimize sızdı ve köklendi, başımızdakiler de bu kökü besliyor, en erken vakitte bu kökü söküp çıkarmak gerekiyor. Deprem, on binlerce can kaybı, bu yaşanacağı bilinen bir durumdu, bunu halktan iyi hükûmet biliyordu. Çok derin yahut kendimi aşacak yorumlar da yapmam istemem ama bu can kayıplarına şaşırdıklarını, dahası üzüldüklerini hiç düşünmüyorum.

Esenlikler ,
Evet deprem beklenilen bir durumdu ama ben yakın zamanda kırılacak fay hatlarına haarpı yerleştirdiklerini düşünüyorum ama haklısınız haarp olsa da olmasa da zaten bu kadar can kaybı yaşanacaktı ve bilinen bir durumdu . Türkiye'nin durumu çok vahim nerdeyse tüm siyasetçiler yahudilerin kuklası haline gelmiş . Depreme üzüldüklerini geçtim bence sevinmişlerdir bile zaten nihai amaçları halkı mahfetmek,zaten üzülselerdi yardımı bu kadar geciktirmezlerdi. Umarım yakın zamanda Türkiye bu iktidardan daha doğrusu yahudi kuklalarından kurtulur. Yanıtınız için teşekkürler

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back