Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

|Duyuru| 6 Mart - 17 Mart Arası Ritüel Takvimi

Elite

Well-known member
Spiritüel Satanist Ailemizdeki herkese esenlikler,

Gezegenlerin iyi yerleşmiş hâlde olması dolayısıyla belli başlı birkaç Ritüeli yapıyor olacağız. Lord Andras’a en son yaptığımız oldukça etkileyici ve herkesi sonsuz pozitif ve destekleyici enerjilerle kutsayan Ritüelin üzerinden epey bir zaman geçti.

Burada değinilmesi gereken bir nokta da, Ritüellere saygıyla ve bir ruh olarak uzun yolculuğunuza sağladıkları katkının farkındalığıyla yaklaşılması olacaktır...

Takvimin kalan açıklamasına ve ritüellere bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Hepinize şanlı savaşınızda başarılar; bütün majikal işleminizin etkin, Tanrılarla bağlarınızın ise her zamankinden daha güçlü olmasını bütün iradem ve içtenliğimle diliyorum.

Bright Truth said:
Spiritüel Satanist Ailemizdeki herkese esenlikler,

Gezegenlerin iyi yerleşmiş hâlde olması dolayısıyla belli başlı birkaç Ritüeli yapıyor olacağız. Lord Andras’a en son yaptığımız oldukça etkileyici ve herkesi sonsuz pozitif ve destekleyici enerjilerle kutsayan Ritüelin üzerinden epey bir zaman geçti.

Burada değinilmesi gereken bir nokta da, Ritüellere saygıyla ve bir ruh olarak uzun yolculuğunuza sağladıkları katkının farkındalığıyla yaklaşılması olacaktır...

Takvimin kalan açıklamasına ve ritüellere bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Hepinize şanlı savaşınızda başarılar; bütün majikal işleminizin etkin, Tanrılarla bağlarınızın ise her zamankinden daha güçlü olmasını bütün iradem ve içtenliğimle diliyorum.

Sana adınla sesleniyorum dedikten sonra kelimeleri dümdüz mü okuyacağız,yoksa titretecek miyiz?Teşekkür ederim

Wotan's Druid said:
Sana adınla sesleniyorum dedikten sonra kelimeleri dümdüz mü okuyacağız,yoksa titretecek miyiz?Teşekkür ederim

Esenlikler,

İlah adları daha çok Tanrıyla bağ kurmak için varlar diye biliyorum. Yani heceler şeklinde okunuyorlar ancak titretildikleri durumlar da oluyor. Örneğin Lord Azazel'in Ritüelinde zaten Apolon isminin titretilişi altta verilmiş, bahsettiğiniz kısımda ise böyle bir titreşim formülü sağlanmamış.

Buradan hareketle düz okunması gerektiği kanısındayım ancak net bir bilgim yok.

İyi akşamlar.

Normalde bugün yayınlanması gereken ritüeller, Lord Azazel'in uyarıları nedeniyle ertelenmiş ve 3. bir ritüel de bu ikilinin arasına eklenmiştir.

Takvim sitede güncellenmiştir.

Azazel diğer tanrılara göre neden joy of satan ile daha özel olarak ilgileniyor uyarılar derken bu direkt olarak bir iletişim mi yoksa işaretler vasıtasıyla mı oluyor

İlk çıkan ritüel eklenmiştir. Hemen bugün başlıyor. Takvimimizin sitedeki sayfası üzerinden ritüele katılabilirsiniz. Umuyorum ki bu ritüel ihtiyacı olan herkese yardımcı olacaktır.

w676 said:
Azazel diğer tanrılara göre neden joy of satan ile daha özel olarak ilgileniyor uyarılar derken bu direkt olarak bir iletişim mi yoksa işaretler vasıtasıyla mı oluyor

Esenlikler,

Çünkü kendisi doğrudan Joy of Satan'ı yönlendiren tanrı.

Yüksek Rahiplerin duruduyuları çoğu insanınkinden çok daha gelişmiştir. Yani doğrudan olduğunu varsayıyorum.

İyi geceler.

Bright Truth said:
İlk çıkan ritüel eklenmiştir. Hemen bugün başlıyor. Takvimimizin sitedeki sayfası üzerinden ritüele katılabilirsiniz. Umuyorum ki bu ritüel ihtiyacı olan herkese yardımcı olacaktır.

Yeni ritüeldeki o kelimeler nasıl titretiliyor ? Sadece düz bir şekilde okuyacak mıyız?

Baroness Blossom said:
Yeni ritüeldeki o kelimeler nasıl titretiliyor ? Sadece düz bir şekilde okuyacak mıyız?

Esenlikler,

Evet, okunuşunun Türkçedeki gibi olduğunu varsayıyorum. Önceki ritüellerde aynı şekildeydi. Büyük ihtimal bu ritüellerin dili ve ilerleyişi aynı, bu yüzden Şeytan'ın İlahisi için olan sayfaya bakabilirsiniz. Harf harf bir titretiliş olduğunu sanmıyorum.

İyi günler.

Yeni ritüel eklenmiştir. Güncel takvimi kontrol edebilirsiniz.

Bright Truth said:
Türkçe sitemizde 15-16-17 tarihlerinde yapılması gereken 2 tane kutsama rituelleri ''bütün'' yazılarak genel bir kelimesel şemsiye altına alınmış. Ancak bunun kafa karışıklığına yol açabiliceğine inanıyorum. Yapılacak rituelleri teker teker yazarsak daha sağlıklı olur

MoonlessNight666 said:
Bright Truth said:
Türkçe sitemizde 15-16-17 tarihlerinde yapılması gereken 2 tane kutsama rituelleri ''bütün'' yazılarak genel bir kelimesel şemsiye altına alınmış. Ancak bunun kafa karışıklığına yol açabiliceğine inanıyorum. Yapılacak rituelleri teker teker yazarsak daha sağlıklı olur

Esenlikler,

Ritüelin kendi adında "bütün" yazıyor. Eğer ritüellere bağlantı kısmından ritüele tıklarsanız tek bir ritüel olduğunu göreceksiniz.

İyi akşamlar.

Bright Truth said:
MoonlessNight666 said:
Bright Truth said:

Esenlikler,

Ritüelin kendi adında "bütün" yazıyor. Eğer ritüellere bağlantı kısmından ritüele tıklarsanız tek bir ritüel olduğunu göreceksiniz.

İyi akşamlar.

İyi Akşamlar,
Demek istediğim şu,

15-16-17 Tarihlerinde yapılması gereken toplam 4 tane rituel vardır ;

HP Cobranın yazdığı;

15. Azazel's Ritual, Serpent Ascended, Blessings for Employment, Progress and Wealth Ritual, Community Blessing For Every Spiritual Satanist: RITUAL For Spiritual Satanists
16. Azazel's Ritual, Serpent Ascended, Blessings for Employment, Progress and Wealth Ritual, Community Blessing For Every Spiritual Satanist: RITUAL For Spiritual Satanists
17. Azazel's Ritual, Serpent Ascended, Blessings for Employment, Progress and Wealth Ritual, Community Blessing For Every Spiritual Satanist: RITUAL For Spiritual Satanists

Türkçe Sitemizde Yazan;

15. Azazel’in Gücü Ritüeli, Yılanın Üzerindeki Laneti Ters Çevirme RTR’ı, Bütün Spiritüel Satanistler İçin Topluluk Kutsaması Ritüeli
16. Azazel’in Gücü Ritüeli, Yılanın Üzerindeki Laneti Ters Çevirme RTR’ı, Bütün Spiritüel Satanistler İçin Topluluk Kutsaması Ritüeli
17. Azazel’in Gücü Ritüeli, Yılanın Üzerindeki Laneti Ters Çevirme RTR’ı, Bütün Spiritüel Satanistler İçin Topluluk Kutsaması Ritüeli

Benim gördüğüm kadarıyla bizim sitemizde; ''Satanistler İçin İş Bulma, Finansal Güvenlik & Korunma Kutsaması Ritüeli'' bu tarihler için yazılmamıştır.

MoonlessNight666 said:

Esenlikler,

Uyarınız için teşekkür ederim. Çevirinin acelesiyle takvimi güncellemeyi unutmuşum. Düzeltildi.

İyi geceler.

Bright Truth said:
Baroness Blossom said:

Esenlikler,

Evet, okunuşunun Türkçedeki gibi olduğunu varsayıyorum. Önceki ritüellerde aynı şekildeydi. Büyük ihtimal bu ritüellerin dili ve ilerleyişi aynı, bu yüzden Şeytan'ın İlahisi için olan sayfaya bakabilirsiniz. Harf harf bir titretiliş olduğunu sanmıyorum.

İyi günler.

Şeytan'ın İlahisini sitede başlık olarak göremiyorum.Koymayı mı unuttunuz yokşa başka bir sebebi mi var?Birde bu İlahinin etkileri nelerdir?Şeytan'ın gücü ritüeli gibi bir şey mi.

Bright Truth said:
Baroness Blossom said:

Esenlikler,

İyi günler.

Birde sitenin arşivi hata veriyor
https://spirituelsatanizm.org/arsiv/

Wotan's Druid said:

Esenlikler,

İlahi, sayfa olarak yer alıyor. Eğer arama fonksiyonunu kullanırsanız karşınıza çıkacaktır.

Arşiv konusundaysa düzeltmeye çalışacağız.

İyi akşamlar.

Wotan's Druid said:
Arşiv özelliğini devre dışı bıraktık. Pek tercih edilen bir özellik olmadığını düşündük. Özelliği nasıl kullandığınız ve nasıl eriştiğiniz hakkında bilgi verebilir misiniz? Buna göre özelliği tekrar aktifleştirebiliriz veya daha verimli hâle getirebiliriz.

Spine said:
Wotan's Druid said:
Arşiv özelliğini devre dışı bıraktık. Pek tercih edilen bir özellik olmadığını düşündük. Özelliği nasıl kullandığınız ve nasıl eriştiğiniz hakkında bilgi verebilir misiniz? Buna göre özelliği tekrar aktifleştirebiliriz veya daha verimli hâle getirebiliriz.

Satanizm.org arşiv yazıp giriyorum.

Nasıl kullanıyorumun cevabı ise arşive girdikten sonra okumam gereken bir şey var mı diye eski yazılara göz gezdiriyorum.Daha rahat olduğunu zannediyordum,iki dakika öncesine kadar.Şimdiki daha rahatmış.Ama arşivin yararı bütün yazıları içeriyor olmasıydı.Sitede navigasyon bölümü var ya,orada bütün yazılar var değil mi?Başlıklara ayırırken arada bir kaynama olmadıysa benim açımdan sıkıntı yok.

Çoğunluğun tercihini bilmiyorum ancak geçmişte, arşiv görünümünden çok fazla faydalanmıştım. Düzen takıntım olduğundan sıralı bir şekilde okumak hoşuma gidiyordu. Büyük ihtimalle sitede en fazla uğradığım yer de arşivdir. Pek mühim bir konu değil ama düşüncemi aktarmak istedim.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back