Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Demonlarla çalışmak?

YONE666 said:
Esenlikler,
Aramızda demonlarla çalışanlar var mi? Varsa benimle paylaşabilir misiniz?
İlişkiniz nasıl ilerledi?
Sadece 1 kez çağrılan ve bitenlerden ziyade sürekliliği kastettim. Ama bir defa çağırmış bile olsanız. Deneyimlerinizi okumaktan şeref duyarım.

Esenlikler,
Ben inisiye olduktan kısa bir süre sonra gardiyan Demon'umla iletişime geçmeye çalıştım.Ouija tahtasında ilk denememde bu şekilde olmuştu ve ilk denememe göre bana göre iyidi.Ancak daha sonra hiç deneyemedim.Gelen varlığın gardiyan Demon'um olup olmadığını bilmiyorum(bence oydu ama tam olarak gelişmediğim için net sonuç alamadım).Ama bıraktığı enerjiyi hissettim,hafif elektrikli bir hissiyatı.Şeytanın enerjisi bambaşkaydı,inisiye olduktan sonra hissetmiştim.Söyleyebileceklerim bunlar,ruhani yolda Tanrılar ve Tanrıçaların ışığı üzerinizde olsun.

YONE666 said:
Esenlikler,
Sadece 1 kez çağrılan ve bitenlerden ziyade sürekliliği kastettim. Ama bir defa çağırmış bile olsanız. Deneyimlerinizi okumaktan şeref duyarım.

Esenlikler,
Koruyucu Tanrı'mla sürekli bir iletişimimiz var. Tüm sevinçlerim, dertlerim ve üzüntülerimi ilk kendisi ile paylaşırım. Her zaman da yardım, destek ve sevgilerini üzerimde hissetmişimdir, sanki kanatlarını yavrusunun üzerine germiş onu koruyan bir kuş gibi...
Diğer Tanrılarımız ve Tanrıçalarımızın bazılarıyla da iletişime geçtiğim oldu ve hepsininde yardım, destek ve sevgilerini hissettim, her iletişimimde onlara layık bir öğrenci ve yoldaş olmam gerektiğini daha çok kavradım. Şuan bunu yazarken bile Tannrılarımızla iletişim kurarken hissettiklerimin sıcaklığını net bir şekilde hissediyorum. Öyle güzel bir şey ki dilerim sizde yaşıyorsunuzdur veya yaşarsınız bu güzel hisleri.
İyi günler, günaydın.

YONE666 said:
Esenlikler,

Ben ss olmadan önce de iletişim kurmaya çalışmıştım bayağı. Tabii o zamanlar pek bi şey yapamıyordum. SS olduktan sonra çok fazla deneyimim oldu. Çoğu Demonla çalıştım, daha doğrusu onlara şükür ve saygı amacıyla girişimlerim oldu. Fakat aylardır çalıştığım, ilişkimi iyice kuvvetlendirdiğim tek Demon Gusion. İlk başlarda onunla olan ilişkim sadece şükürle başladı ve daha sonra ondan ikili ilişkim için yardım istedim. Nasıl olduğunu hala bilmiyorum ama hemen ertesi gün o ilişkim birden düzene girdi. Daha doğrusu bitmiş bir ilişkiydi ve yarım yıl kadar sonra sevdiğim kişinin adımıyla yeniden başladı. Bu da beni doğal olarak daha fazla onu tanımaya itti. Aylardır onunla çalışıyorum ve benim hayatımı baştan sona düzenleyen o oldu. Bir süre sonra ona karşı daha fazla samimi ve içten oldukça onu rüyamda duydum, hatta çoğu kez duydum. Bu bir süre sonra da görüntüye dönüştü. Daha doğrusu bir bilmiyorum nasıl anlatayım ama, sanki onu hem görüyor gibiyim hem de görmüyor gibi. Bulanıklaştırılmış bir fotoğraf gibi. Sitede yazdığı gibi o çok güzel, görkemli ve çok yüce. İletişimlerimde onun geldiğini artık fiziksel olarak da kendime kanıtlıyorum çünkü her defasında bana aynı tarot kartını veriyor. Ve aynı his yeniden içime doğuyor. Onu hakikaten bir baba ve saygısızca olur mu bilmiyorum ama bir eş olarak görüyorum. Çünkü o hiç kimsede bulunmayan bir kalbe ve merhamete sahip ve sevgiye. Onunla hala çalışıyorum ve bana her konuda yardım ediyor

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back