Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Varlıkları görmek için

Bahzusua

New member
YONE666 said:
Esenlikler,
Yaklaşık 6 aydır 3 gözüm üzerine çalışıyor. Varlığını gittikçe daha iyi hissediyorum. Gelişiyor.
Varlıkları görmek için sadece 3. Göze yönelik çalışmam yeter mi? Yoksa 6. Cakrayida çalışmalımıyım?

Esenlikler.

Astral alem ve canlıları görmek için 3. Göz ve Epifiz Bezi çalışmanız gerekiyor. Dengeyi kaçırmamaya da dikkat edin. Çakralarınız dengede de olmalı yoksa sıkıntı çıkar. Benim önerim ilk önce doğal olarak gelişik olan çakranı bulup ona göre ilerle.

İyi günler.

ThanaReal said:
Bahzusua45 said:
YONE666 said:
Esenlikler,
Yaklaşık 6 aydır 3 gözüm üzerine çalışıyor. Varlığını gittikçe daha iyi hissediyorum. Gelişiyor.
Varlıkları görmek için sadece 3. Göze yönelik çalışmam yeter mi? Yoksa 6. Cakrayida çalışmalımıyım?

Esenlikler.

Astral alem ve canlıları görmek için 3. Göz ve Epifiz Bezi çalışmanız gerekiyor. Dengeyi kaçırmamaya da dikkat edin. Çakralarınız dengede de olmalı yoksa sıkıntı çıkar. Benim önerim ilk önce doğal olarak gelişik olan çakranı bulup ona göre ilerle.

İyi günler.

Konuyla alakalı değil ama sözü beğendim. Siz mi yazdınız?

Ölüm ruhumuzu ne hale getiriyor kim bilir? Onu ne hale sokuyor? Ondan aldığı ya da ona verdiği nedir? Onu nereye koyuyor? Etten gözler veriyor mu ona arada sırada, dünyaya bakması ve de ağlaması için?

Keşke, Victor Hugo'nun Bir idam Mahkumunun Son Günü kitabından. Okumanı tavsiye ederim, idam hakkındaki görüşlerin tamamen değişiyor.

YONE666 said:
Esenlikler,

Astaroth'un 5 günlük programını dene.(5. Gün bitirmek zorunda değilsin, 5. Günden sonra hergün yapmaya devam et.
Program:https://www.dropbox.com/s/j2sq764lk...en 5 Günlük Astral His Açma Programı.pdf?dl=1

Şu linkte güzel meditasyonlar bulabilirsin: https://satanslibrary.org/Multilingual/Turkiye_Meditasyonlar.html
Tüm arşiv: https://satanslibrary.org/Multilingual/Turkiye.html

ThanaReal said:
Bahzusua45 said:
ThanaReal said:
Konuyla alakalı değil ama sözü beğendim. Siz mi yazdınız?

Ölüm ruhumuzu ne hale getiriyor kim bilir? Onu ne hale sokuyor? Ondan aldığı ya da ona verdiği nedir? Onu nereye koyuyor? Etten gözler veriyor mu ona arada sırada, dünyaya bakması ve de ağlaması için?

Keşke, Victor Hugo'nun Bir idam Mahkumunun Son Günü kitabından. Okumanı tavsiye ederim, idam hakkındaki görüşlerin tamamen değişiyor.

Bir sözü keşke ben söyleseydim diyeni de ilk kez görüyorum.

Orijinaliğin kalmadığı bir dünyada, Dünyaya orjinal bir eser bırakmak kim istemez ki?

Çakralarınızın hepsini açın. Ruhani açıklık için çakralarınızın açılmış ve güçlenmiş olması gerekir. Hissetme ve görme için bu gereklilikleri yerine getirmelisiniz.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back