Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Kanser.

tuefory

New member
Esenlikler,
Forumda henüz yeniyim bu nedenle az da olsa ortamı benimseyebilmek adına birçok yazı okudum, özümsedim. Genelde yabancı sitelerde çeviriler yaparak Babamızın adını birçok insana duyurmayı denesem de forumlarla pek işim yoktur. Fakat yüzleştiğim sorun benim boyumu aşınca pek çok kişiye danışabilmek ve yardım istemek adına buraya geldim.

Çok uzatmayayım, ben akciğer kanseri 3b evresindeyim. Bugün doktorum ortalama olarak 1 yıllık bir yaşam süremin kaldığını söyledi. Yaklaşık 2 yıldır satanistim ve rutin meditasyonlarımı, yanı sıra şifa meditasyonlarımı aksatmadan yapıyorum. Bu acı gerçek beni çok üzüyor ve ne yapacağımı bilmiyorum. Koruyucumla henüz konuşamadım, bu gece konuşmayı planlıyorum. Sizce bu geri kalan süre zarfında neler yapmalıyım?

tuefory said:
Esenlikler,
Forumda henüz yeniyim bu nedenle az da olsa ortamı benimseyebilmek adına birçok yazı okudum, özümsedim. Genelde yabancı sitelerde çeviriler yaparak Babamızın adını birçok insana duyurmayı denesem de forumlarla pek işim yoktur. Fakat yüzleştiğim sorun benim boyumu aşınca pek çok kişiye danışabilmek ve yardım istemek adına buraya geldim.

Çok uzatmayayım, ben akciğer kanseri 3b evresindeyim. Bugün doktorum ortalama olarak 1 yıllık bir yaşam süremin kaldığını söyledi. Yaklaşık 2 yıldır satanistim ve rutin meditasyonlarımı, yanı sıra şifa meditasyonlarımı aksatmadan yapıyorum. Bu acı gerçek beni çok üzüyor ve ne yapacağımı bilmiyorum. Koruyucumla henüz konuşamadım, bu gece konuşmayı planlıyorum. Sizce bu geri kalan süre zarfında neler yapmalıyım?

Öncelikle durumunuza çok üzüldüm, umarım her şey sizin için çok daha iyi olur.

Lord Valefor'a bir ritüel ile durumunuzu anlatın, Baalzebul Baba'ya ve Şeytan Baba'ya da anlatın. Davet ritüeli yapacak durumunuz yoksa dua edin.

Ποσειδών666 said:
tuefory said:
Esenlikler,

Öncelikle durumunuza çok üzüldüm, umarım her şey sizin için çok daha iyi olur.

Lord Valefor'a bir ritüel ile durumunuzu anlatın, Baalzebul Baba'ya ve Şeytan Baba'ya da anlatın. Davet ritüeli yapacak durumunuz yoksa dua edin.
Yanıtınız için minettarım. Kendisiyle yarın sabah konuşayım.

Durum iyi gözükmeyebilir lâkin yine de bu durumun geri çevrilme ihtimali olabilir. Burada cesaret göstermeli ve korkunun zihninizi ele geçirmesini engellemelisiniz. Üzüntünüzü anlıyorum ve sizle empati yapabiliyorum, bu tür sözler hep söyleyene kolay olur ve söylenen için zordur ancak kendinizi güçlü tutmalısınız. Negatif duygular, zaten stresli olan bir durumu daha da ciddileştirecektir. Yoldaşlarınız ve kandaşlarınız olarak buradayız ve daima yanınızda olacağız.

Yapabileceklerinize gelince, yapılması gereken ilk şey Tanrılara danışmanızdır. Şeytan'a Standart Ayin yapın, bu konuda yardım isteyin ve size güç vermesini dileyin. Kral Valerefontis'i, yani Lord Valefor'u davet edin. Kendisiyle deneyimlerim oldu ve gerçekten muazzam bir Tanrıdır. Onun şifasının ve bana hissettirdiği güvenin tarifi yoktur. Kesinlikle davet etmeli ve bu konuda ona danışmalısınız. Koruyucunuzla da yine aynı şekilde gecikmeden konuşun.

Kendi çalışmalarınıza gelince, zaten şifa meditasyonları yaptınız. Bunları sıklaştırın. Gerçekten yoğun şifa seansları yapın. Burada gerçekten ağır ruhani çalışmalar yapmanız ve yaşamınızda yapısal değişimlerde bulunmanız gerekiyor. Muhtemelen birçoğunu yapıyorsunuzdur, o yüzden bunları söyleyerek ukalalık yapmayacağım. Ayrıca sizi iyileştirmekle ilgili gezegensel kareleri de derhal yapmaya başlayın.

Spine said:
Durum iyi gözükmeyebilir lâkin yine de bu durumun geri çevrilme ihtimali olabilir. Burada cesaret göstermeli ve korkunun zihninizi ele geçirmesini engellemelisiniz. Üzüntünüzü anlıyorum ve sizle empati yapabiliyorum, bu tür sözler hep söyleyene kolay olur ve söylenen için zordur ancak kendinizi güçlü tutmalısınız. Negatif duygular, zaten stresli olan bir durumu daha da ciddileştirecektir. Yoldaşlarınız ve kandaşlarınız olarak buradayız ve daima yanınızda olacağız.

Yapabileceklerinize gelince, yapılması gereken ilk şey Tanrılara danışmanızdır. Şeytan'a Standart Ayin yapın, bu konuda yardım isteyin ve size güç vermesini dileyin. Kral Valerefontis'i, yani Lord Valefor'u davet edin. Kendisiyle deneyimlerim oldu ve gerçekten muazzam bir Tanrıdır. Onun şifasının ve bana hissettirdiği güvenin tarifi yoktur. Kesinlikle davet etmeli ve bu konuda ona danışmalısınız. Koruyucunuzla da yine aynı şekilde gecikmeden konuşun.

Kendi çalışmalarınıza gelince, zaten şifa meditasyonları yaptınız. Bunları sıklaştırın. Gerçekten yoğun şifa seansları yapın. Burada gerçekten ağır ruhani çalışmalar yapmanız ve yaşamınızda yapısal değişimlerde bulunmanız gerekiyor. Muhtemelen birçoğunu yapıyorsunuzdur, o yüzden bunları söyleyerek ukalalık yapmayacağım. Ayrıca sizi iyileştirmekle ilgili gezegensel kareleri de derhal yapmaya başlayın.

Kendimi güçlü tutmaya çalışıyorum fakat şuanki durumumda ben en çok üzen şey 2 yıldır canımdan bile çok sevdiğim eşimi terk edecek olmamdır. Kendisinin daima benim hayatımda çok olumlu bir etkisi oldu ve kendim hakkımda çoğu şeyi ona borçluyum fakat şimdi elimden hiçbir şey gelmiyor... Şifa meditasyonlarını sıklaştıracağım. Önerileriniz için çok teşekkür ederim.

ThanaReal said:
Spine said:

Esenlikler,

Tanrılar bizi her türlü hastalıktan korumazlar mı, nasıl kanser olup ölüm evresine kadar gelebiliyor, en azından erken teşhise yardımcı olmaz mı Tanrılar?

İyi geceler.

Sevgili Thana,
Hayatımın bir döneminde meditasyonlara ara verip ruhani gelişimimi gerilettiğim bir dönem oldu. Ne meditasyon yapıyor, ne de Tanrılarla doğru düzgün iletişim kuruyordum. Ben o açıklıkta düşman tarafından kötü yola sevk edildiğimi düşünüyorum. Kesinlikle meditasyonlar düzenli olarak yapılmalı ve asla insanın kafasında kendisini geri çekmemeli.

Kara Güneşin Askeri said:
Esenlikler;

Alternatif tıp değil asıl gerçek tamamlayıcı tıp yani;
Ruhani Holistik tedavide sizi KESİNLİKLE İYİLEŞTİRİR!

Kanser çok uzun süredir bastırılmış derin bir kırgınlığın bedeni,sözcüğün tam anlamıyla yemesi hastalığıdır.Çocuklukta güven duygusunu kaybettiğimiz bir olay yaşanır,bu yaşanan asla unutulmaz kişi kendini acıma duygusuyla yaşar ve uzun süreli geliştirici anlamlı ilişkilere giremez.

İnanç sisteminden dolayı hayatı bir dizi düş kırıklığı olarak görür umutsuzluk,acizlik ve kaybetme duygusu düşüncelere hakim olur tüm sorunlarımız için başkalarını suçlamak kolay hale gelir.Kanser hastaları aynı zamanda çok özeleştiri yaparak kendilerini sabote ederler.Bana göre sevmeyi öğrenmek ve kendini severek kabul etmek kanseri aşmanın anahtarıdır.

Sorun,akciğer kanseri değil!Sizin kendi beyninize olumsuz,bilinç dışı verdiğiniz programlama!
Hayatı kabul etmeyen,depresif,üzgün ve dolu dolu yaşama kendinizi layık görmüyorsunuz.

Bunun yanı sıra derin bir içsel acı,uzun süre taşınan kırgınlık,sırlarınız,hüznünüz bedeninizi ve buna doğru orantılı akciğerlerinizi kemiriyor.Nefreti oldukça içinize gömmüşsünüz!

Hayatınızda yıllar içinde bastırdığınız derin öfkenin ifadesi bedeni yiyerek kendisini gösteriyor.İnsanlara duyduğunuz öfkeyi yenmek istemeyi reddettiniz o kadar.

Birçok insan için çok korkutucu olan tedavisi imkansız teşhisi bana göre dış yöntemlerle geçirilemeyen bir hastalık demek öyleyse tedavi için içe dönmek gerekiyor.Kanserden kurtulmak için ameliyat olsanız bile kanseri yaratan düşünce sistemini değiştirmezseniz doktorlar bedeninizi kesip biçmeye devam edecekler ta ki kesilip biçilecek bedeniniz kalmayana kadar!

Kanserli bölüm ameliyatla temizlenirse ve kanseri yaratan düşünce kalıbından da arınılırsa kanser yeniden oluşmaz.Kanser ya da herhangi bir hastalık ameliyattan sonra yeniden oluşuyorsa bu doktorların başarısız ameliyat yapmış olduklarından kaynaklanmaz.Neden,hastanın düşüncelerinde bir değişiklik yapmamasındandır kişi hastalığını yeniden yaratır ama aynı yerde ama vücudun başka bir yerinde.

Ruhani meditatif olumlamalarda şu cümleleri söylemenizi önemle rica ediyorum;

.Geçmişle ilgili her şeyi sevgiyle affediyorum.Yaşamımı mutlulukla doldurmayı seçiyorum.Kendimi seviyorum.

.Hayatım mükemmel bir denge içinde.
Hayatı dolu dolu yaşamaya hakkım ve kapasitem var.

Düşünce,inanç ve davranış biçimimizi değiştirmeyi istersek her hastalık iyileştirilebilir.
Hayatımızda bazı şeyler ihtiyari bazıları ise elzemdir!

Naçizane tavsiyem sevgili Louise Hay'in "Düşünce Gücüyle Tedavi"adlı kitabını satın alın.Bu arada kendisi son evre rahim kanserini,doktorların kendisine ameliyat olmazsa son 3 üç ayı kaldığını söylemeleri ile kabul etmeyerek holistik tedavi ile kendini iyileştirmiştir.Kadîm bilgiler kimsenin babasının malı değildir!Kitapta geçen tedavi edici doktrinleri elinizden geldiğince uygulayın.

Teşekkürler..

Dostum, öncelikle uzun cevabın için minnettarım fakat ben hayatımda hiçbir zaman derin bir nefret duymadım. Kimseyle hasımlık bir ilişkim olmadı veyahut kimseye ve hiçbir şeye karşı negatif duygular beslemedim. Hayatımda yalnızca bir kere duygusal bir çöküntüye girdiğimi hissettim ki o dönem de eşimle tanıştık ve yeniden kendime geldim. Vücudum küçüklüğümden beri hastalığa yatkın ve zayıftır. Bunca yıllar neler çektim. Hayatımda birazcık bile sağlıklı ve mutlu olduğumu hissettiysem o da Spiritüel Satanizm ile tanışmam sayesindedir. Dermanını da senin dediğin gibi modern tıpta değil de asıl gerçek tıpta aramalıyım. Bahsettiğiniz kişiyi tanıyorum ve yakından takip ediyorum, emin olabilirsiniz. Tekrardan, cevabınız için teşekkür ederim.

ThanaReal said:
Spine said:

Esenlikler,

Tanrılar bizi her türlü hastalıktan korumazlar mı, nasıl kanser olup ölüm evresine kadar gelebiliyor, en azından erken teşhise yardımcı olmaz mı Tanrılar?

İyi geceler.
Tanrıların hastalıklar konusunda bizzat yardım ettiğini bildiğim kişiler var. Bu açıdan hastalığın yine oluşması mümkündür sonuçta bunu etkileyen birçok faktör vardır. Bu düşündüğünüz kadar siyah-beyaz bir konu değildir ve tüm resme bakılmasını gerektirir. Kişinin hastalıklarla ilgili yerleşimleri, karması, şu anki hayatındaki alışkanlıkları vb. birçok etken rol oynar.

Ölüm, Magnum Opus'u gerçekleştirene değin yalnızca fiziksel bedenimizde zuhur eden bir olgudur. Benzer konularda Tanrılarla daha fazla deneyiminiz oldukça ve genel olarak düşünsel olarak derinleştikçe, bu tür konuların akla ilk geldiği kadar kolay olmadığını ve Tanrıların zaten birçok konuda yardım ettiğini anlayacaksınız.

Kişinin hayatında olanlar için Tanrılara "isyan etmesi" gibi hareketler bu sebepledir ki oldukça anlamsız olacaktır. Konuyu açan üyemizin ise genel tavrından ve size verdiği yanıttan bu tür şeylerden muzdarip olmadığını, zihinsel olarak daha olgun ve kavrayışa sahip biri olduğunu görebiliyorum. Şeytan en iyisini bilendir ve en güçlüsüdür. Ona mutlak bir inanç her zaman iyiye gebe olacaktır.

Esenlikler,

Bu konularda umut pazarlayıcılığı veya felaket tellallığı yapmayı doğru bulmuyorum. Eminim ki siz de Tanrılardan çoktan yardım istemişsinizdir ve kendi payınıza düşeni yapmışsınızdır.

Görece genç yaşta gelen bir hastalık, doktorlarca vahim bir teşhis konulacak evrede sonuçlanmış. Buradaki olay hastalık değil. Tanrılar ölümcül hastalıklara çare bulabilirler, sorun bu değil. Sorun hepimizin kaderinde ölüm tarihimizin belli olması.

Her ne kadar üyelerimizin yorumlarını iyi niyetli bulsam da, buradan sonrasında "hastalık" ile "ecel" farkını iyi kavramamız gerekiyor. Ölüm, o ya da bu şekilde gelecekse, bir şekilde kalıp alıp kişiyi bulur. Kaderinizde bu var demiyorum, sakın yanlış anlamayın.

Lord Beelzebul'dan, Lord Valefor'dan elbette yardım isteyebilir, ritüellerini yapabilirsiniz. Ruhani gelişiminizi ise ruhunuzun endişe dolu hâli yüzünden aksatmamaya özen gösterin. Buradan sonrası Tanrılara kalıyor.

Her hâlükârda ruhunuzun da yara almasına izin vermeden bu süreci atlatmak için çabalamalısınız.

Son olarak, Yüksek Rahip Hoodedcobra666 ve JoS Muhafızlarının da görebilmesi için yabancı forumlarda da bir başlık açmanızı öneriyorum. Eğer görülmeyeceğinden endişe duyuyorsanız, ben başlığı kendilerine de iletebilirim, bu konuda endişe etmeyin.

En yakın zamanda sağlığınıza tekrar kavuşabilmeniz dileğiyle. Yaşamın döngüsünde mucizeler de, yeni başlangıçlar da vardır. Korkuya kapılmayın. Ne olursa olsun her daim Tanrılar sizinle.

İyi günler.

Bright Truth said:
Esenlikler,
Tanrılar ölümcül hastalıklara çare bulabilirler, sorun bu değil. Sorun hepimizin kaderinde ölüm tarihimizin belli olması.

İyi günler.

Belli olması derken? kader kısmında ölüm nasıl işliyor örneğin bir insan adandıktan 1 ay sonra intihar ederse bu kaderinde olduğu için mi?
Benim bildiğim biz ss'ler kaderimizi değiştiriyoruz kader bir tahtaya yazılı değil diye biliyorum. kader nasıl işler özellikle ölüm konusunda.
Son gönderdiğim post'ta verdiğiniz cevapta talepte bulunmuş yazının devamı varmı? yoksa o kadar mı
Sizede geçmiş olsun elimden bu kadar geliyor sizin için.
Esenliklerle

Xerxes547 said:
Bright Truth said:
Esenlikler,
Tanrılar ölümcül hastalıklara çare bulabilirler, sorun bu değil. Sorun hepimizin kaderinde ölüm tarihimizin belli olması.

İyi günler.

Belli olması derken? kader kısmında ölüm nasıl işliyor örneğin bir insan adandıktan 1 ay sonra intihar ederse bu kaderinde olduğu için mi?
Benim bildiğim biz ss'ler kaderimizi değiştiriyoruz kader bir tahtaya yazılı değil diye biliyorum. kader nasıl işler özellikle ölüm konusunda.
Son gönderdiğim post'ta verdiğiniz cevapta talepte bulunmuş yazının devamı varmı? yoksa o kadar mı
Sizede geçmiş olsun elimden bu kadar geliyor sizin için.
Esenliklerle

Esenlikler,

1- Hayır, aptal olduğu için.

2- Her şey kademelidir. Ölüm ve entropi, değiştirilmesi güç bir düşmandır. Bu yüzden Büyük İşimiz tamamen bu gücü yenmek üzerine kurulmuştur. En iyi ihtimalle ölüm geciktirilebilir. Ancak çok gelişmiş bir ruh değilseniz doğum anınızdan itibaren belirli olan bir fenomenden bahsedilmektedir.

İyi günler.

tuefory said:
Esenlikler,

Esenlikler,

Öncelikle bazı kısımlarda anlaşmalıyız. 1. si kabul etmek veya durumunuz ile barışık olmaktan kaçınmalısınız. 1 Yılınız varsa eğer o 1 yılı tamamiyle sağlığınız ve iyileşmek üzerine büyüler ve meditasyonlar yaparak, sıkı şekilde çalışarak geçireceksiniz.

2. Kısım ise biz SS'lere ölüm olmadığını unutmayın. Ölümü bir seçenek veya ihtimal olarak görmeyin. Yaşayacağınızı ve güçlü olacağınızı bilin ve bu gerçeğe de zihninizi olabildiğince programlayın.

3. Kısım ise ''eğer'' gerçekten böyle bir durum olacaksa (ki siz hayata tutunacak ve bunun üstesinden geleceksiniz) SS'ler için ölüm denilen şeyin çok daha ayrı bir kavram olduğunu unutmayın. Normal insanlar için ölüm, bilinmezlik ve her şeyin bittiği bir kıyamettir. Fakat bizim için ise böyle değil. Biz bir bedenden ayrılırız ve tanrılarımız yardımı ile Du'at a götürülürüz, sonrasında yeniden tanrılarımız eşliğinde dünyada yeni bir bedende doğarız. Ölüm ihtimalini kafanızdan silmelisiniz ama olası bir durumda korkulacak bir şey olmadığını ve ölümün bizler için sadece bir ''deri değiştirme'' süreci olduğunu kendinize hatırlatın. Gerçeklerden haberi olmayan Centiller ve Goyimler Ölümü ilahlaştırır ve abartırlar, bunlara gerek yoktur. Ölüm bir süreçtir. Bu kadar. YİNE DE bu ihtimali dediğim gibi kafanızdan tamamen silin. Ses telleriniz titreşebildiği sürece bu dünyanın bütün güçleri ve her kapının anahtarı dilinizin ucundadır. Gerçek anlamda.

Şimdiki vereceğim tavsiyeleri gücünüz yettiğince uygulayın. Fazla gelen veya rahatsızlık verecek herhangi bir an olursa fazla zorlamayın.

Babamıza ve Lord Valefor'a davet yapabilirsiniz, mühürler aracılığıyla onlarla konuşabilirsiniz.

7 Mart Salı günü başak burcunda bir dolunay yaşacak. Şifa çalışmalarına başlamak için en uygun zaman. Uruz ve Sowilo rünleri iş görecektir. Mümkün olduğunda yüksek tekrar kullanın. Akciğerlerinizi zorlamadan yapabildiğiniz en yüksek tekrar ile çalışın.

Güneş Koç burcuna geçtiği andan itibaren iyileşmek için Güneş karesi yapın. Bu çok ama çok önemlidir, Güneş karesi yapabileceğiniz EN GÜÇLÜ çalışma, mümkünse ve eğer yapabiliyorsanız ruhani ve fiziksel kareyi aynı anda yürütmeye çalışın.

Jupiter Koç burcunda, iyileşmek ya da size yaşam gücü ve sağlık vermesi için Jupiter karesi yapın. 16 Gün sürdüğünden sürekli ve devamlılık ile ara vermeden yapın.

Geldik en ama en önemli kısmına. Lord Valefor'un güç ritüelini yapabildiğiniz kadar, mümkünse her gün yapın. Tanrıların güç ritüelleri bizi onlara yakınlaştırır ve onların enerjilerini ruhumuza doldurur. Bu ritüeli yaptığından beri sağlık durumu gelişmiş forum üyeleri mevcuttur.

https://spirituelsatanizm.org/valeforun-gucu-ritueli/

Umudunuzu asla kesmeyin. Kanser normal insanlar için ölümcül olabilir. FAKAT siz bir savaşçısınız, bir SS'siniz. Normal bir İnsan değilsiniz ve asla da olmadınız. Şeytan'ın savaşçısı ve çocuğusunuz. Bu süreci atlatacaksınız.

Eğer ki bu süreçte birileriyle anonim olarak konuşmak, dertleşmek ve sohbet etmek isterseniz. [email protected] Bu benim Protonmail hesabım. Lütfen bana yazmaktan asla çekinmeyin, Her ne olursa olsun bu süreci atlatacaksınız bunu da ASLA unutmayın.

Dualarım sizledir. Dediğim gibi pes etmeyin çünkü bu savaşı kazanacaksınız. Şeytan ve Du'at'ın tanrıları sizi korusun ve kutsasın.

İyi günler.

ThanaReal said:
Spine said:

Esenlikler,

İyi geceler.

Esenlikler,

Tanrılar, ruhlarımızda biriken sorunları çözmezler maalesef. Mesela bir kişinin karmasında hastalık varsa ve o kişi hasta olduysa öncelikle ruhundaki ''hastalık enerjisini'' temizlemelidir. Yoksa tanrılar ona yardım ettiği zaman yeniden bu karma nedeniyle hastalık ortaya çıkacaktır.

Tanrılarımız bizi her zaman en kötüsünden korur ve bize en kötüsüyle bile baş edebilecek kadar ruhani bilgi ve pratik vermişlerdir. Ses telleriniz titreşmeyi sürdürdüğü sürece bu dünyada iyileşemeyeceğiniz hastalık veya elde edemeyeceğiniz hiç bir şey bulunmuyor. Bu gücü kullanmak ise kişinin kendi elinde ve kendi çabasında sadece.

İyi günler.

Esenlikler,

Öncelikle geçmiş olsun dileklerimi iletmek istiyorum, bu hastalığın insanı hem fizyolojik hem de psikolojik açıdan ne kadar ağır etkilediği bellidir. Yalnız olmadığınızı, Şeytan baba ve Tanrılara ek olarak buradaki tüm kardeşlerimizin, en önemlisi de eşinizin sizin yanınızda olduğu gerçeğini unutmamalısınız. Siz bir SS'siniz, kanser dediğimiz şey vız gelir, tırıs gider. Şifa ile ilgili gezegensel karelere de başlamayı unutmayın.

İyi günler.

Başta Bright Truth, Spine ve 666t666 olmak üzere yanıtlamak için zaman ayıran tüm kardeşlerime teşekkür ediyorum. Önerilerinize dikkat edeceğim. Yabancı forumlarda da sorunumu paylaştım, Yüksek Rahip Hoodedcobra666 ile de iletişim kurmayı umut ediyorum. Hepiniz kendinize çok dikkat edin, Babamız ve Tanrılar sizi koruyup kutsasın.

Esenlikler,

Öncelikle durumunuza ne kadar üzüldüğümü belirtmek isterim. Kendinize dikkat etmeli ve asla umudunuzu kesmemelisiniz. Okuduğum kadarıyla önemli olan her şey söylenmiş, tüm tavsiyeler verilmiş. Sizden ricam savaşmaya devam etmeniz. Hiçbir şey için geç değil. Ruhani durumunuz yaşadığınız onca şeyden dolayı gerilemiş olabilir, gelişiminizi engelleyecek ve yavaşlatacak düşüncelere izin vermeyiniz. Ayrıca bu başlığa bir göz atmanızı umuyorum:
https://www.ancient-forums.com/viewtopic.php?f=17&t=20097

mel. said:
Esenlikler,

Öncelikle durumunuza ne kadar üzüldüğümü belirtmek isterim. Kendinize dikkat etmeli ve asla umudunuzu kesmemelisiniz. Okuduğum kadarıyla önemli olan her şey söylenmiş, tüm tavsiyeler verilmiş. Sizden ricam savaşmaya devam etmeniz. Hiçbir şey için geç değil. Ruhani durumunuz yaşadığınız onca şeyden dolayı gerilemiş olabilir, gelişiminizi engelleyecek ve yavaşlatacak düşüncelere izin vermeyiniz. Ayrıca bu başlığa bir göz atmanızı umuyorum:
https://www.ancient-forums.com/viewtopic.php?f=17&t=20097

Sevgili Mel,

Çok teşekkür ediyorum sana. Elbette bir SS olarak daima savaş içerisindeyiz ve ben henüz pes etmedim. Değer verdiğim insanlar ve bir amacım var. Aynısı senin için de geçerli, dün geceki sıcak sohbetin için de minnettarım. Tanrılar ve Babamız seninle olsun, kendine çok iyi bak.

Esenlikler,

(bu kadar geç yazdığım için özür dilerim.)

Durumunuza üzüldüm, umarım daha iyi olursunuz. Şunu hiç unutma ki sen bir SS'sın ve bizde öyle yani savaşın ortasında birer savaşçıyız ve savaşçılar önlerine her ne kadar zorluk çıkarsa çıksın hedeflerine ulaşmak için sebat ederek ilerler. Bu hastalık tünelinin sonunda her ne olursa olsun iyileşmek için ve hastalıktan kurtulmak için ilerle felaket tellallarını umursama, asla durma ve asla vazgeçme çünkü asıl kaybedenler vazgeçenlerdir.

Moralini bozma çünkü daha hiçbirşey belli değil. Hala bu yaşamda varsın ve bunu kendini kurtarmak için sonuna kadar kullanmalısın.

Lord Valefor'un ritüelini düzenli olarak yap. Wunjo ile şifa çalışmalarını 2 katına çıkarabilirsin yani günde 2 kez olabilir. Koruma auranı Algis, sowilo ve Berkano rüneleriyle güçlerebilirsin.

Umarım yardımcı olabilmişimdir ve umarım daha da çok moralini bozmamışımdır. Bu tarz konuşmalarda pek iyi değilim.

İyi günler.

Buradaki yardımlaşma, dayanışma ve birlik bilinci gerçekten uzun zamandır Spiritüel Satanist olan biri olarak gözlerimi yaşartıyor. Çok şey yaşanabiliyor, kimi zaman forumda tartışabiliyoruz ancak yine de gerçekten kardeşlerimizden, yoldaşlarımızdan ve kandaşlarımızdan biri yardıma ihtiyaç duyduğunda tüm bilgimizle yardımcı olmaya çalışıyoruz. Hastalıkla savaşan kardeşimizin çok güçlü bir savaşçı olduğuna şüphe yok ve adlarını dahi bilmediği, onlarca insandan ve kudretlerine tanıklık ettiği Tanrılardan oluşan bir ailesi olduğuna da şüphe yok. Aile sadece doğumda yanımızda olanlar değil, bizim için çok şey yapanlardır aynı zamanda.

Hayatta elbette her şey yaşanabilir ama kişisel olarak, en samimi ve içten duygularımla sizin iyileşmenizi diliyorum ve umarım uzun yıllar aramızda olursunuz ve sizi daha çok görürüz. Babaların Babası Şeytan'ın ışığı üzerinize olsun. Şifacıların Şifası Valefor'un şifası ruhunuza dokunsun. Bize güncelleme vermekten ve durumu bildirmekten çekinmeyin lütfen.

Çok çok geçmiş olsun, bunu duymak gerçekten hepimizi üzdü SS kardeşim.

tuefory için bugün öğlen Güneş saatinde bir çalışmaya başladım. Bu çalışmanın amacı ona destek olmak için onun alanına pozitif enerji göndermek. Hiç kimse katılmasa bile ben kendim yapacağım ama böyle ciddi bir durumdaki kardeşimiz için çalışmaya destek olmanızı rica ediyorum. Hasta, çok stresli, depresif, yorgun, düşük enerjili hiç kimse çalışmaya katılmasın. Aslında 40 gün boyunca yapacaktım ancak dünya hali bu belli olmaz, o yüzden 9 günlük olsun. 9 gün olarak siz yeniden dilediğiniz zaman başlatıp tamamlarsınız, ben de öyle yapacağım.

Ritüele başlamadan önce mutlaka auranızı temizlemiş, kendinize koruma aurası koymuş olun ve bunu mutlaka Algiz’i de kullanarak yapmış olun.

Enerjinizi biraz Suryae ile yükseltin çünkü sizde enerji olmazsa ona da vereceğiniz bir şey olmaz.

5 adımlık kısacık bir şifa ritüeli olacak. Benim ritüelimde benimle aynı şeyleri imajine etmeniz önemli. Temizlenirken 6 yönümüze de Güneş koyduğumuz gibi tuefory’nin etrafında (tuefory havada duruyor; biz onun önünde, arkasında, üstünde, altında, sağında ve solundayız.) 6 kişi elinizde meşaleyle toplandığınızı hayal edin; meşalelerin yanında Şeytan Baba’nın yine Güneş gibi parlayan mührü var. Etrafında tek kişi yani sadece siz değil de başka Spiritüel Satanistler de varmış gibi düşünün. Bu meşalelerde ateş yerine Güneş olacak ve Güneşler her yeri, hem sizi hem tuefory’i inanılmaz derecede aydınlatıyor. tuefory’nin bedeni ve aurası Güneş ışığıyla dolu olacak ritüel boyunca. Tıpkı temizlenme ritüellerimizde olduğu gibi.

SATANAS x1

AUM

1- Bizden olanın yanındayız. x3, Wunjo x10, tuefory sağlıklı ve yaşam dolu.
2- Sözlerimiz gerçektir. x3, Ansuz x10, tuefory sağlıklı ve yaşam dolu.
3- Ateş umuttur. x3, Nauthiz x10, tuefory sağlıklı ve yaşam dolu.
4- Burada yaşamın ve sağlığın hükmü sürer. x3, Thurisaz x10, tuefory sağlıklı ve yaşam dolu.
5- Güneşler tüm kirleri yakıp tuefory’i arındırdı. x3, Sowilo x10, tuefory sağlıklı ve yaşam dolu.

AUM

Suryae ile temizlenin.

Değerli kardeşlerim,

Yalnız olmadığımı ve Tanrılarla Babamızın yanımda olduğunu her daim biliyordum. Buraya yazmayı düşünerek ne kadar doğru bir karar verdiğimin bilincine vardım ve benim kalbimi gerçekten ısıttınız. Yazılarınızı gözlerimde yaşlarla okuyorum, gerçek bir aile olmanın ne anlama geldiğini bana hatırlattığınız için hepinize minnettarım. Ey Şeytan Babam, şeref ve güç ebediyen sana atfolsun!... Çocuklarınla gurur duymalısın zira onlar ne güzeldir!

CinnamonCake said:

tuefory için bugün öğlen Güneş saatinde bir çalışmaya başladım. Bu çalışmanın amacı ona destek olmak için onun alanına pozitif enerji göndermek. Hiç kimse katılmasa bile ben kendim yapacağım ama böyle ciddi bir durumdaki kardeşimiz için çalışmaya destek olmanızı rica ediyorum. Hasta, çok stresli, depresif, yorgun, düşük enerjili hiç kimse çalışmaya katılmasın. Aslında 40 gün boyunca yapacaktım ancak dünya hali bu belli olmaz, o yüzden 9 günlük olsun. 9 gün olarak siz yeniden dilediğiniz zaman başlatıp tamamlarsınız, ben de öyle yapacağım.

Ritüele başlamadan önce mutlaka auranızı temizlemiş, kendinize koruma aurası koymuş olun ve bunu mutlaka Algiz’i de kullanarak yapmış olun.

Enerjinizi biraz Suryae ile yükseltin çünkü sizde enerji olmazsa ona da vereceğiniz bir şey olmaz.

5 adımlık kısacık bir şifa ritüeli olacak. Benim ritüelimde benimle aynı şeyleri imajine etmeniz önemli. Temizlenirken 6 yönümüze de Güneş koyduğumuz gibi tuefory’nin etrafında (tuefory havada duruyor; biz onun önünde, arkasında, üstünde, altında, sağında ve solundayız.) 6 kişi elinizde meşaleyle toplandığınızı hayal edin; meşalelerin yanında Şeytan Baba’nın yine Güneş gibi parlayan mührü var. Etrafında tek kişi yani sadece siz değil de başka Spiritüel Satanistler de varmış gibi düşünün. Bu meşalelerde ateş yerine Güneş olacak ve Güneşler her yeri, hem sizi hem tuefory’i inanılmaz derecede aydınlatıyor. tuefory’nin bedeni ve aurası Güneş ışığıyla dolu olacak ritüel boyunca. Tıpkı temizlenme ritüellerimizde olduğu gibi.

SATANAS x1

AUM

4- Burada yaşamın ve sağlığın hükmü sürer. x3, Thurisaz x10, tuefory sağlıklı ve yaşam dolu.
5- Güneşler tüm kirleri yakıp tuefory’i arındırdı. x3, Sowilo x10, tuefory sağlıklı ve yaşam dolu.

AUM

Suryae ile temizlenin.
Cinnamon Hanım, yaşanan son tatsız olaylara rağmen böyle bir olay için bu şekilde bir girişimde bulunmanız gerçekten çok tatlı ve kalp ısıtıcı bir harekettir. Size katılarak 9 günlük çalışmanıza katkı sağlayacağım. Aynı şekilde şahsen tanıdığım SS'leri de bu konuda yönlendireceğim. Umarız Babamız çabalarımızı onurlandırır ve kardeşimize esenlik verir.

YONE666 said:
Esenlikler,
Bende katılmak istiyorum. Biz ss ler birbirimize sahip çıkmalıyız. Benimde baslamam için saat önemli mi?
Yoksa şimdi hemen yapabilir miyim?

Esenlikler,

CinnamonCake Hanım'ın da başladığı üzere Güneş saatinde başlamanız en uygun olanıdır. Eğer Güneş saatinde başlayamazsanız Merkür ve Venüs saatlerinde de başlanabilir.

İyi günler.

YONE666 said:
Bu saatlere nerden ulaşabilirim?

Esenlikler,

Arama motorunuza "planetary hours calculator" yazdıktan sonra önünüze birkaç site çıkacaktır. Bunlardan herhangi birine girip lokasyonunuzu yazdıktan sonra gün içindeki gezegensel saatleri inceleyebilirsiniz.

İyi günler.

CinnamonCake said:

SATANAS x1

AUM

AUM

Suryae ile temizlenin.

Çalışmaya ben de katıldım. Anca beraber kanca beraber kardeşim.

SS olarak hepimiz bir aileyiz. Ailemizden birine yardım etmek boynumun borcudur.

tuefory said:
Esenlikler,

Esenlikler,

Haberinizi duyduğuma çok üzüldüm, her şey umarım en güzel şekilde sonuçlanır.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back